Új privát üzeneted érkezett!

:D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:39-kor.
bencuri
 
 


he-he-he-he


akkor tudom..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Linda: Ezen olyan jót nevettem!!! :lol:
fmarti
 
 

 
 

Patr! Már épp kérdezni akartam, de akkor jó! És tényleg várlak ám benneteket vmikor beszéljük már meg a konkrét időpontot, bár mint látod nekem sajnos inkább csak a 7 köznapok jók, legalább nem lennék olyan egyedül...
Hát azért az ex-ért meg nem irigyellek! Szerintem inkább nem -nek értsd, de te talán jobban ismered...

Viki, írtam pü-t!
Vendég
 


Bencuri, olyan gyönyörűk! Szonci egyedül áll?
Mit eszik? Van még tejcsi rendesen?

Kép
andkata
 
 


Kriszti, ez nagyon jó receptnek tűnik, ezek szerint akkor jól is sikerült elkészítened? Köszönöm! :D
Vendég
 


PAtri, ex mondjon le!
Mibe kerülne egy igen vagy egy nem!
( az nem fér a fejembe, hogy nem érti, hogy evvel a gyerekeinek árt?)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.02.24 15:44-kor.

Kép
andkata
 
 


Kubu köszi!

Márti már át is adtam nekik! Nekltek is puszantás!
bencuri
 
 


Marcsi: Küldd el priviben, megmondom, jól gondolod-e. :wink:

Bencuri: Ééééédesek vagytok! Többször kérünk képeket!
fmarti
 
 


vagyis tudni vélem... :roll:

de oda nem mostanában megyünk nyaralni..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

brühühühü.....

össze kéne hoznom, hogy el tudjak menni Védáékhoz a talira... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


[quote]L írta:EVIT BETETTEM AZ ÁGYÁBA ÉS 5 PERC ALATT ELALUDT MAGÁTÓL, MÉG SIMOGATNI SEM KELLETT. EGYSZER MENTEM BE ÉS FEkTETTEM VISSZA ÉS RÁ EGY PERCRE MÁR ALUDT!!!


Titiiii Kép

Akata
Hű, jó nagy ijedség lehetett! Mi is jártunk már így, valóban van tanulsága, de hát nem lehet örökké a nyomukban lenni ha egyedül vagyunk itthon velük egész nap! :twisted: Örülök h nem lett baj! :wink: És cuki volt ahogy írtad Julcsinak hogy anyának ne mondd el! :lol: :wink:

JUlcsi
Imádjuk Marcibogyeszt!!! Jöhet fotó minden nap!!!! :wink:

Bondicsillus
Nahát, Natinak tényleg bika az immunrendszere! :shock: :D

Védadóri
Ahogy elolvad ez a hórengeteg :x megyünk hozzátok! Már alig várom!!! :wink:

Viki
Köszi a teszveszes linkeket, egyikre fogok is licitálni!! :D
Lacus nagyon ügyin ül már! Cuppi a kis séróbárós buksijára! Kép

Marcsi
Apa rendi volt a vasalóval, bár igazán várhatott volna még vele 1-2 napig! :lol: :wink:



Osztóknak és sértődőknek
Kép
Nehéz megállnom, de asszem ebből most inkább kimaradok! :lol: :wink:




Mára elköszönök! További gyönyörűséges napot mindenkinek! Ma itthon volt apa, azért tudtam ennyit veletek lenni! De nagyon jó volt ám! :wink: A héten most már minden nap dolgozik, úgyhogy csak nagy-ritkán leszek!
Vendég
 


Kata nem még nem tudunk állni, sőt még mászni se, csak kuszni . és fogunk sincs!
Már elég sok mindent megeszik a kisasszony, de azért még szopizik, tejcsi még éjszakára van elég és a fözelékek után pár kortyot iszik. bár szerintem már egyre kevesebb...ha megmérem140 eszik! az nem túl sok!
bencuri
 
 


most elköszönök le kell lépejek a boltba! este nem igérem de még megpróbálok jönni4
bencuri
 
 


Hát az előbb írtam, de eltűnt?! :shock:

Márti, azért kérdeztem mert Téged és Titit várlak a kajával, azt hiszem más nem jelentkezett. A XI. ker meg nincs is messze tőlünk ( a Szt. Imre kórház 25-30perc autóval).
Vendég
 


Bencuri!

140 az nem olyan kevés! Tejcsiből!
És napközben akkor 2-3x egyéb kaját eszik? Este, reggel meg éjjel szopi?

Werus! Anyagiak rendeződnek?

Barátosné válaszolta utósülésügyben ( ha erről még lehet :wink:): Maxi cosi priori. Azt írta ennél volt a legjobb az ár/érték arány.

Kép
andkata
 
 


kubu: Félreteheted az én porciómat, és elmegyek érte BKV-val! :lol:
fmarti
 
 


OK, mikorra vagy várható? :wink:
Vendég
 


Most kaptam iwiw meghívót, úgyhogy most lehet garázdálkodnom! 8)
Vendég
 


Na, megvolt a mai séta is!
Megyek, iszom egy tejeskávét!

Bencuri!
De jó, hogy előkerültél te is! Nagyon édes Szoni!

Magdi!
Jó hogy te is előkerültél! De nem tudom min kellett besértődni! :(
Na mindegy, ebbe nem folyok bele.

márti!
Én is olyan kíváncsi vagyok már hova mentek.

d.dodó
 
 


Kata, hál istennek az ex már lemondott, különben nem lenne ex!! :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Azta Lányok! Termeltetek, most csak átpörgettem...

Lackó, kis huncut :wink:
Nagyon édes minden baba!

Bencuri Viki,de jó h jöttél,nagyon édesek a képek!

Titi, nagyon ügyesek vagyok!!!!!!!!!!Very happy :lol:

Akata, örülök h nem lett baj,sajnos kivédhetetlen.De minden rendben Hála Istennek!

Julcsi,szépségesek vagytok!!

Márti, szuper csinik a ruhát,Lea tiszta anyja lesz :wink:

Na akartam még,de megmaradt a kismama agyam...Nem jegyzeteltem :oops:

nicike
 
 


Sziasztok!

Hát, számomra sem derült ki konkrétan, hogy hová költöznek Mártiék....(nem volt jó a tippem... :oops: )

De jól körülhatároltuk! :-P

olyan nagyon szép képeket tettetek fel a gyerkőcökről...

Én pedig kivasaltam mindent!!!

Na, jó, teregetni még kellene...

Emma viszont ma nagyon jó kislány volt. 3(!) órát aludt egyszuszra ebéd után... :shock:

Lilla megérkezett, de már el is ment, mert gyorsan bejelentettem a bőrgyogyóhoz. Laura színházban, apa pedig okosításon.......kb 6-ig, utána 7-kor foci, onnan nem siet haza, tehát megint kettecskén Emmával...ami persz jó, csakhát...hüpp
Vendég
 


Jah igen,Andinak akartam h Mütyi szerintem egy az egyben anyja lánya.Tiszta Te vagy,ugye?

nicike
 
 



Ej csajok:irgum-burgum medvesajt!!
Mi ez a sok rossz dolog így mára!!

Magdi:nem megsértődni!
Ezzel az erővel én is megsértődhetnék,én sem tudok úgy jönni,ahogy szeretnék,oldalakat sem visszaolvasni,csak nagyvonalakban.És általában én is vagy dicsekedni,vagy panaszkodni jövök-szégyenlem is magam :oops: :oops:

Most is itt van Anyukám,most unokázik,amíg a gyerekek oviban,és suliban voltak,addig beszélgettünk.

bencuri:szió-te is régen voltál!Nagyon jók a képek!! :D

Kubu:de jó,akkor már te is fenn vagy az iwiw-en :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jaj,Lacinkót is megakartam dicsérni!! :D
Olyan kis édes!
Minden baba az!Imádom mindegyiket!! :D
Megyek,altatom az enyémet,vagyis visszahelyezem vízszintesbe. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 16:16-kor.
Vendég
 


Marti!
kitalaltam,azert nem valaszolsz? :wink:

Julcsi!
De jo pici Marcit itt latni :D De kerunk am meg tobbbbet :wink:

Andi!
Mutyikenk gyonyoru,mi is tettunk am neki 8)

Szonjacska tortajabol kerek :oops: Mi is veszunk a fiuknak minden honapban:)
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 16:17-kor.
Vendég
 


Mav!
Rád is fér, hogy minden hónapban tortát egyél! :) Tényleg, még mindig olyan nagyon vékony vagy? Hány kilo vagy?

d.dodó
 
 


dehogyis vannak
csak lusti vagyok kicsinyizeni,ebbe a progiba egyszerubb bedobalni :wink:
Vendég
 


halihó!

kata!
szerintem nem lesz semmi gond a vasalóállványból. szerintem figyelgesd és kész. nem hiszem hogy probléma lenne.

viki!
lacus nagyon ügyes. fel is ül rendesen, vagy "csak" igy kitámasztva? mekkora sérója van... látom rágyurt a hosszra :D

patr!
örülök hogy sikerült szerezni. apátok biztos fog neki örülni. lemaradtam szerintem, de te ötleted volt, vagy ő akart nagyon ilyen állványt?
szerintem az hogy nem válaszol, inkább NEM-et jelent mint igent :( :(
hogy lehet vki ilyen... hát ....


tita!
itt is lemaradtam... végülis a fület hogy csináltad meg a dalmata jelmezhez?


bencuri!
szépséges porontyok!!!


dodó!
egészségetekre a sétát!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


dodo!
44 :(
Vendég
 


mi meg megjártuk a boltokat... addig anyukám volt a törpével.

nagy nehezen sikerült találnom vilmoskörtét... hát már 2-3 hete ez után kajtatok.
végre a dm-ben kaptam. és ott is csak 3 üveggel volt :twisted: :twisted:
pedig bence egyik kedvenc gyümölccse.

ugyhogy ez a 3 üveg pont arra elég hogy "ünnepnapokon" elővegyük :D
nagyon fogok rá vigyázni, igazi kincs ez a városban.
nem tudom miért nem hoznak többet.
soha nincs se a tescoba se a dm-be, se a rossmannba.

Kép

Kép
timi1982
 
 


mav!
Az tényleg kevés. :( Nekem a legkevesebb eddig 45 volt tavalyelőtt nyáron.

d.dodó
 
 


Adel draga! jo hogy nem lett baj! Kata ne hibaztasd magad , igazabol kivethetetlen, mert neha olyan extrem dologok jutnak eszukbe, es kesz megvan a baj:(


Julcsi: nagyon szepek vagytok! Olyan jo Marci babat latni!
Vendég
 


mav!
Bocs a kérdésért, de egy vizsgálatot nem csináltak? Vérvétel? Pajzsmirigy ellenőrzés?

d.dodó
 
 


Lizy egyfolytában megy a kanapéhoz, és feláll...már akkor is ha nem vagyok a szobában. Most kicsit odébbtoltam a dohányzóasztalt, hogy ha esne, nehogy abba verje a fejét. Bár a padlóba se jobb, de azért az asztal sarka még gázabb.

d.dodó
 
 


Timi, régi vágya egy ilyen állvány, de itt és most Andinak (Bogolya) jutott eszébe!

Csajok, én lelövöm ezt a nőt!!! Akkor a szemét, még majdnem össze is ugrasztott Szabolccsal. Nem akartlak untatni titeket a történettel, de jól elcseszte a meglepimet, és még jól meg is kavarta az életünket! (lövöldözős, fejet a falba verős szmájli, de jó sok!!!)

Kép
Kép
patr
 
 


patr!
Ne már!!! :( Mit csinált?

d.dodó
 
 


patr!
A kosaras meglepit?

d.dodó
 
 



A.Kata 2-szer eszik kanalast délben főzelék és du-án gyümi! most megnyugtattál h szerinted elég a 140 is! köszi!

Anita Szoni tortájának már a morzsái sincsenek majd a következőből küldünk! :D

V.Kata, igen elég édesszájuak vagyunk, Bence is kapott 1 éves koráig! :wink:

mindenkinek köszönjük a dicséreteket!
bencuri
 
 


Patri, mit tett?Kép
Vendég
 


Viki!
A csajunk szuper szexi a szoknyában. Dödi mekkorát nőtt!

Mártim!
Uff! jól szóltál!

Nelli!
Válaszolok hamarosan. ;)

Werám!
Azért dobj füstjeleket!!!!!!

Marcsi!
Mit néztek Lauráék a színházban?

Timi!
Felül rendesen is, majd hozk képet arról is. Persze, ham ég nem unjátok.

Patti!
Exnek Kép

Voltunk lent sétálni. Kb. 200 m után Lacus már aludt volna, de mindig találkoztunk ismerőssel. Így csak negyedórával később aludt el.
Nagy Lacim elment talizni a barátjával, ha Öcsi lecsendesült jövök.
20150601134430
 
 


Na ez az Andi, ilyen szmájlira vágytam! Meg egy csomó hasonlóra.

Áh, hosszú, felhívta Szabolcsot, hogy miért akarja a hétvégén a gyerekeket, mikor háromszor leírtam neki, hogy titok, Szabolcs nem tud róla. Oké, ugrott a meglepetés. És nem hétvégére szerettem volna csak vasárnap pár órára.
Utána felhívott engem, nem mondta, hogy már beszélt Szabolccsal, és előadta, hogy inkább cseréljünk hétvégét. Mondtam, hogy erre én nem tudok mit mondani, nem igazán jó, mert én vasárnap reggel akartam meglepit, hogy nem is tud róla és jönnek a gyerekek. Erre letette, majd felhívta Szabolcsot, hogy ő velem MEGBESZÉLTE, és cseréljük el a hétvégét. Ami igaziból több okból sem jó, mert jövő héten jönnek Szabolcs tesójáék, a gyerekekkel is akartak találkozni, most hétvégén Zsuzsi nem lesz itthon péntek, szombaton, stb. De főleg az, hogy össze-vissza kever, most már azt sem hiszem el neki, amit kérdez, és elrontotta a meglepetést, idáig egy szót sem szóltunk a szülinapról, most meg jól lebuktunk!

Kép
Kép
patr
 
 


Patti!
Ezt most felteszem, de lefogom venni, mert kimoderálnak.

Ez jutott eszembe:

........................................................................................................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2009.02.24 18:54-kor.
20150601134430
 
 


Patti:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
bondi
 
 


Patrikám,
na, f*sza, de ne hagyjátok felhúzni magatokat, mert azzal csak a célját éri el a libája...
ésKépKépKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Pati: Ex egy jó nagy barom! :evil: Legközelebb neki se mondd el, mit szeretnél, ködösíts és akkor nem tud szemétkedni! :evil: De azért még lesz meglepi Szabolcsnak, szóval ne törj le! :wink:

Akata: Tök jó kis ruhákat tettél fel! Kár, hogy rám nem jók. :(

Timi: Ilyen vilmoskörte nincs a bookline-on? Ki gyártja? (Hipp vilmoskörte az tuti van, megnéztem.)
fmarti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?