Új privát üzeneted érkezett!

Linda:sajnos igen,biztos,mert mikor többedszer mentem vissza hogy még mindig érzékeny,azt mondta ha nem múlik el,akkor nekiáll gyökérkezelni! :cry: Na persze tojtam visszamenni :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Áron annyira gyönyörű! Komolyan mondom kisfiú léttére valami szépséges! Azok a szemek, na meg a haja is!

Kép
linda24
 
 


kike nekem most hogy gond volt a fogammal, azt mondta a doki akinél először voltam hogy gyökérkezelni kell. Na ugye hogy nem kaptam időpontot, így a férjem munkahelyére mentem vissza fogászatra, és ez a doki meg tegnap betömte, és azt mondta elméletileg nem kell gyökérkezelni. Azóta nem fáj!! (kop-kop szmájli).Másik fogorvoshoz nem tudsz menni? Lehet az megtudná csinálni gyökérkezelés nélkül.

Kép
linda24
 
 

 
 

Csilla: köszönöm szépen a bölcselkedést, megint nagyon jól szóltál!!!!
Levinek sincs még foga, de imádja a MI KAJÁNKAT RÁGICSÁLNI. A lekvároskenyér neki is bejön...

LEVI ÜGYES, ÉN CSAK ASZISZTÁLTAM!!! :wink: :lol:

Annyira gyönyörűek ezek a gyekőcök!!! Mind egytől-egyig!!!

Ja és ami még fontos most nálam, hogy már nem görcsölök a kaján, akármennyit is eszik, már nem hal éhen és ezért is nyugodtabb vagyok....

Na ez jellemző, mire a végére érek, amit nem jegyzeteltem azt elfeljtettem.
Bocsi attól aki kérdezett és nem reagáltam!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ez a körzeti fogdokim,akinek nem kell fizetnem.
Már nagyon régen,még terhesség alatt törött le ebből egy darab,de nem mentem el,mivel nem fájt,de aztán szülés után el kellett mennem,mert elkezdett fájni...kifúrta,betőmte,de nem lett jobb,begyulladt a foginam,azt lekezelte,de még mindig nem volt jó,akkor megröngenezte,mi a gond,mélyen volt a romlás,ezért elérzéstelenítette,mélyen kifúrta,és betőmte,de azóta is érzékeny.Lehet hogy egyszerűbb lenne csak kihúzni. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tita: hu de jo lenne en is tudnek nem gorcsolni a kajan most egy orja probalom megetetni,m kb 5 fele etelt adtam es 5 kanalnal tobb nincs benne es konkretan robbanni tudnek :twisted: :evil:
Vendég
 


Tita!
Látod, így kell ezt csinálni! Mire megérkezik Édibébi, már teljesen nyugodt leszel, semmin nem fogsz görcsölni. De persze Édibébi egy cuki kislány lesz, aki jóalvó és szépen ciciző lesz.
Ja, és amugy tényleg nagyon jó érzés a szülőágyon megtudni a nemét! Tapasztalat! :wink: Bár itt könnyű is kibírni, mert meg sem mondanák. Max ha azon az egy szem UH-n én mgam meglátom.....

d.dodó
 
 


Domi is nappal úgy alszik el ha párszor felkel,visszafektetem ismét betakarom,és elalszik.De ha hagyom hogy állva visítson,akkor nem.De olyan édes,mondtam is az Aptyának,hogy ha elégedetlen akkor dájdáj-ozik,ha meg minden ok,akkor bababa...De tényleg,nagyon kitudja fejezni ha valami nem tetszik neki ezzel a dájdáj-al :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lizy most ugye amit pecsmegeltem neki nem igazán ette, pedig a babyétel is csak a kisüveges volt, de igy is a fele megmaradt. Aztán adtam neki egy kivit...azt elnyammogta, azt se az egészet, és cicit sem kért. De nem idegesítem magam, mert tegnap meg megette a 300-at + cici!

d.dodó
 
 


Linda: majd akkor kell a nappali alvást alakítani, amikor már csak egyszer alszik. Azt egész szépen lehet az ebédhez. Olivér elősször alvás után ebédelt, mert túl korán aludt el és akkor még korai volt az ebéd, de hamar áttettük alvás elöttre. Az elején korábban ebédelt, aztán szépen beállt délre az ebéd és utánna az alvás.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi: Szuper, látod megye ez az altatás!!! :D ár hónapl, és én kérek Tőletek majd segítséget ehhez. Bár a mai délelőttöt nézve, már rám férne... :?

Nagyon szépségesek a Gyerkőcök: Áron, Lacus, Nati-Oti, Viki és Lili!!! (azt hiszem, róluk láttam ma) Ha nem is tudlak visszaolvasni Benneteket teljesen, a képeket mindig megnézegetem. :) Gyönyörűek!!!

Viki kért, ezért merészkedem felrakni egyet az én babómról is, bár ő még nagyon miszlik a Tieitekhez képest.. :) (Köszönöm a gyógypuszit, átadtam. :D )

Kép Szopi után, kimerülten :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


kike!
Nagyon cuki lehet!

d.dodó
 
 


Nem is tudom,ki kérdezte az éneket,igen Vercsi akar rá elmenni,én csak megemlítettem neki hogy a Nővérem is oda járt énekre,mentek mindenfelé fellépni külföldre. :D Végül is egy próbát megér :lol:
Csak akkor lesz nehéz a döntés ha mindhárom helyre felvennék :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Julcsi!
Nagyon szépségesek vagytok!

d.dodó
 
 


Jaj nagyon édesek ezek a babák4 Lili, Áron, Nati, Viki, Laló és mindegyik egytől egyig!

Titi! Hurrá! Látod! Ne szabad feladni! Úgy örülök neki!

Tegnap este még semmi baja nem volt Jázmin bőrének. Legalábbis nem tűnt fel. Most meg levettem róla a bodyt és a hajába hullott egy csomó száradt bőrdarabka, mint a korpa! Az egész háta, hasa, karja olyan szinten kiszáradt, hogy ha megsimizem porlik. Gyorsan bekentem gyógyszertári testápolóval, remélem rendbe teszi ha kenegetem! Ilyen hirtelen kialakulhat, vagy csak este nem tűnt fel :shock:

Letettem aludni, Roli alszik. várok egy kicsit, ha már tuti elaludt megyek hajat mosni. Délután megyünk az ikrek farsangjára. Viszem Rolit is, biztos tetszeni fog neki!

Kubu! Mondom majd mi van a bálázóval. Most az europol és az interpol nyomoz. Nem lehet válaszolnom nekik, pedig ezerrel küldik az emaileket.

Kép
szly27
 
 


Julcsi:nagyon aranyos Marcibogyesz!! :P

De nem ér csak egy képet feltenni ám!Kérünk még! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Én kérdeztem! Szupi! Hát kívánom, hogy tudjon helyesen dönteni!

d.dodó
 
 


Julcsi! Nagyon édes Marci! Úgy tutujgatnék én is ilyen " miszlik" icipici babát.

Kép
szly27
 
 


Dodó:köszi!Bocsi hogy nem emlékeztem :oops:

És mindenkinek köszi a drukkot,meg hogy velünk együtt izgultok,és örültök! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na, asszem mi ellépünk sétálni. Olyan gyönyörűen süt a nap, hogy igy ablakon keresztül mindjárt meg is sülök.

d.dodó
 
 


Julcsi és Marci! Nagyon szépségesek vagytok!!!!! Kép
20150601134430
 
 


Tami: nekem az új gasztrós mondta, ha nem eszi meg az adott étkezésnél az adagát, akkor a következőig ne adjak neki semmit és inni is csak étkezés után, mert elveheti az éhségérzetét. Mondjuk inni azért kap többször is, de csak nagyon híg teát. Ja és gyümilevet legfeljebb csak étkezés után, mert a benne lévő cukor felviszi a cukrát és nem éhes....
NEKEM hihetsz!!! :wink: :wink: :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Szerintem ez is olyan mint az alvás, nyugodtan próbáld ki pár napig, Annának nem lesz semmi baja. Ja és Levinek pár napig csak 2 fajta kaját adtam amit biztosan megevett és amikor azokat már jól ette akkor adtam neki egy következőt. Most van 4-5 kaja amit megeszik. Egy ideig még bébikaját kap és lassan elkezdem a saját főztömet adni neki. Azért kap bébikaját, mert abból tudom mi az amit megeszik és nem idegesítem magam feleslegesen még azzal is, hogy főzök és nem eszi meg...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Jóóóóó ééééég, mennyit írtatok! :P


Tita!
Irtó ügyes, jó kisfiú ez a Levi, látod?
Egy nagy-nagy puszi neki!

Julcsi!
Széepek vagytok!

Mint az összes baba! Lackó képaláírásán besz@rtam (nem a legyek hordták össze)

Bondi!
Jól megnőtt Nati!
És köszi, de nem igazán akarok híres lenni(ezzel nem is lehet), hanem csak nyugis melót szeretnék, semmi stressz :P

Márti!
Nagyon szépek a ruhák.
Én most voltam turiban (Apának elmaradtaka délelőtti órái), de kevés jó dolgot láttam.

Tami!
megértelek a kajával kapcsolatban, ilyenkor én is igen nyugtalan vagyok, de szoktam várni min. 2 órát és utána kínálom újra, ha nem sír, és beválik.
néha :wink:

VKata az év arca!
Egyetértek.

Véda!
Köszi a megnyugtatást és a bókot.
Igen, én ilyen felülre hízós vagyok :wink:

Na, de majd a lagzira megszépülök (bruhahahaha)

Puszzi mindenkinek
Vendég
 


Julcsi:
[quote]b írta:ár ő még nagyon miszlik a Tieitekhez képest..
Puszi arra a miszlik pofijára!!!! Ha megnő és lesz lehetőségem még meg is dögönyözöm!!!
Julcsi drágám, te annyira ügyi vagy, de ha kell nagyon szívesen segítek bármiben!!! Tapasztalatom van bőven....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Julcsi nagyon aranyosak és szépek vagytok! :)

Kike hát akkor lehet tényleg muszáj gyökkezelni! De ne huzasd ki, minden fog ami még menthető meg kell tartani.

Van akinél esik a hó? Mert ahhoz képest milyen időt mondott itt nálunk hétágra süt a nap, és nagyon enyhe idő van. Kikéne menni sétálni! Csak egyedül olyan uncsi! Bár közelebb laknék valamelyikötökhöz, olyan jó lenne néha valakivel együtt menni babócát sétáltatni.

Viki tőled akartam már kérdezni hogy nyíregyháza melyik környékén laksz? Mert a nagyszüleim is ott laknak, és sokat voltam annó nyíregyen náluk nyaralni!

Kép
linda24
 
 


Nem látom a vonalzómat már egy ideje! Ezek a vonalzók mindig szenvednek! :D

Kép
linda24
 
 


Lindám!
Ezt csak most írod? Irgum burgum Medvesajt!!! :lol: :lol: :lol:

Nem messze lakunk az állomástól. Mikor jösztök?
20150601134430
 
 


Csajok: az érdem már megint a tiétek! Ha ti ne lennétek én sem tartanék itt. Megint csak nektek lehetek hálás asok tanácsért támogatásért és lelkesítésért!
Hát A.Kata: itt a kérdésedre a válasz (én még ne válaszoltam) engem Isten vezetett el hozzátok, hogy támaszom legyetek és építkezhessem belőletek, hogy jobb ember lehessek tőletek, általatok!!! Nekem senki nem ajánlotta a babanetet egyszercsak itt voltam és szép fokozatosanrátok találtam. Henka volt Isten eszköze, hogy rátok találtam, mert őt kerestem (hogy megtudjam végre mi vana babójával) amikor itt megtaláltam és itt ragadtam!!!
Ja és hogy bizonyítsam aterhességem itt pityergek meghatottságomban, amíg nektek írok....

Bocsi, ha túl sok(k) voltam, e ezt le ekllett írnom...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titim!
Kép

Kér vki?
Kép
20150601134430
 
 


AKatus!
Nem ma van az Öcséd névnapja? Ha igen, Isten éltesse!
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 17:10-kor.
Vendég
 


http://www.teszvesz.hu/item561310705_ba ... t_tol.html
Ezt árulom éppen, ha valaki megtenné, hogy kicsit feltornázza az árat azt megköszöném! minimum 3000.- ot szeretnék érte. Ha valaki ezt megtenné max licitnek hálás lennék!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


viki mamámék is ott laknak nem messze! :shock: Ők a toldi utcába laknak,10 emeletesbe!

Kép
linda24
 
 


Ja és még az összes aukciómban találtok pár könyvet, ha valakinek kell valamelyik szívesn odaadom, szerintem nem veszi meg senki...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kata: jó tornázást! Puszi Dorcinak!!! Persze neked is!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Linda!
Mi is ;)
20150601134430
 
 


Titi!
Löktem rá licitet, 1500 Fton áll.
20150601134430
 
 


Vagyis, annyit tettem rá, de 1050 Ft-on van most.
20150601134430
 
 


Hát, csajok ez nem semmi! Ennyit írni! :shock: :shock: :shock:
Ha a kishercegem hadja visszaolvasok!
Képzeljétek már 2,5 h-ja alszik! :shock: 8) :lol:

A fenébe, míg ezt írtam sikerült összehonom 2 a kelleténél kissé barnább husit!

Tehát felhívás!!!!!!!!!!!
Aki szereti a milánói sertésbordát és éhes az ide jöjjön! :D
Sikerült egy kisebb hadseregre valót összehoznom!
Vendég
 


Na, senki???????????? :cry:
Pedig van egy nagy vajling husim, és tésztám...
Vendég
 


Uff! itt a távolból! Annyáéknál vagyunk!

Köszi a VikiMütyi dicséreteket!!


Licitálok rá én is! Hátha...

sz.andi
 
 


he-he-he

már 3100-on áll! Ügyi vagyok, vagy ügyi vagyok??? :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Te vagy Kishuncit Andi?
20150601134430
 
 


3000-en áll, de nem én vagyok. Sztem itt álljunk meg! Én Guluke vagyok!

sz.andi
 
 


Kubu: megyek Levi úgyis alszik még! Kép
Meg nagyon szeretem!

Köszi csajok! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Andi!
Sztem én még dobok rá 3300at, aztán hagyom, h a rendes vevő megelőzzön.
20150601134430
 
 


Tita: Beírtam 3000 Ft-ot. :wink:
(Legbelül annyira szerettem volna, ha bejön nálatok is a módszer, annyira örülök, hogy sikerült! Remélem, tudtál valami hasznát venni a litániámnak, amit még anno priviben küldtem. :lol: Nagyon ügyesek vagytok! )

kike: Remélem, hamar túlesel a fogászaton!

Marcsi: Melyik országra gondoltál? Ki vele! :D A vasalódhoz részvétem, de legalább pihenhetsz egy kicsit. :)

Ami: Áron annyira szépséges, szerintem bomlani fognak utána a nők! Már végülis most is bomlanak, csak főleg az idősebb generáció :lol: )

Viki: Lackó már így kutyusozik? :shock: Mostmár hamarosan elkezd kolbászolni!!! :D

kubu: Én megyek!!! És nekem jöhet a barnább husi is! :D
fmarti
 
 


Na végre, vki!
Egyébként komolyan gondoltam!
Vendég
 


Viki! Sztem 3000-et ütött be! Nehogy ne licitáljon tovább...Sztem

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?