Új privát üzeneted érkezett!

Akatus!
Kecskeméten van.
Állítólag esélyeket nem mondtak neki, talán nincs is konkrét esélye... De ez a hosszabbítás meddig tart el? :roll: (Én úgy érzem, nem éri meg az év végét...)

Titikém!
Nem is tudtam, hogy Anyukádnál is épp ez volt... :cry:
Hány évesen ment el? Te akkor már családos voltál? (Ne haragudj, de nem emlékszem...)

Levi pedig meg fog javulni, és kész. Csak napok kérdése :wink:

Tamara!
Annának óriás puszit küldök!

Viki!
Tehát inszemnél kifejezetten kértetek ilyen frizkót neki?
A Kaáliban ezt nekünk miért nem ajánlották fel? :roll:

Pat!
Jelenleg az összes szakkörre jár, ami van a suliban :lol: De ha lesz még, arra is megy, mert korlátlan a tudásszomja :lol: A matek szakkör jó ötlet! Ilyen pont nincs :?

Ez lett a visszaolvasásomból...
Vendég
 


Szóval Anna szexizett!
20150601134430
 
 


Tita: eredmeny?
nem donthetunk helyetted, en nem adnam fel, de nem mondhatom azt se, hgyad sirjon hatha ez lesz a kuszob a normalis alvashoz. Ezt csak te erzheted birod e, jo e ez...

Aleko szerint szivtelen vagyok hogy hagyom a gyereket sirni, mondtam jo tessek probalja meg elaltatni, na ekkor mar belatta nem azert sir a gyerek mert az annyira jo akar neki akar nekem, hanem mert nincs ut amivel el tudom altatni( ok kendoben seta kozben, babakocsiban, bar ezek inkabb szendergesek)
meg en annyira szeretnek rossz berogzulesek nelkuli alvasi szokast hogy nem is eroltetem hogy setalgassak vele a lakasban vagy csucsujgassam( de nem is birja, nala az nem az elalvast jelenti hanem lehetoseg a mokazasra)
Vendég
 

 
 

Katusok!
Mindkettőtöknek köszi!

Vkata!
Igen, van egy pár ilyen ember, mint ő, többek közt a Te öcséd, igaz? :lol:
Felnőttként tutira hasonló lesz, és sok mindent fog csinálni :D

A mérföldkövek megsiratása, látom, nálad is megvan továbbra is... Mit csinálunk, drága, mikor oviba mennek majd? :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Dóri!
Nálatok és nálunk a szépség szérumot fecskendezték be a kiskatonák kezelése során. Ahogy látom Lilunál meg egy speckó okosító szérum is befigyelt.

Rég láttam képeket már a Drágáimról!
20150601134430
 
 


jajj AKata: Zara akcio, hat mar csak a nagyon vege van, konkretan nehany felsoresz, kisruha, bluz, pulcsi, a dragabbikbol, meg akismeretek:( legalabbis itt nalunk az Arkadban.

VKata: ide jottok mellenk?
Nem ugrotok fel du?
Vendég
 


Anna annyira kis cuki!
Aleko nagyon jó kéepket csinál.


Véda!
Nagyon okos a kislányod. Igazi kis zseni, ezt bizonyítja az is, hogy néha nehéz vele bánni.

Tami!
Zarában, Promodban van még leértékelés? Vennem kéne egy blúzt az esküvőre!

Vkata!
Hát, igazad van. Én sem gondoltam magamról, de rosszul esik, hogy egyre kvesebb a szopi.
De ha minden jól alakul, legalább egyszer még részünk lesz benne!
Tegnap átnéztema fogyisba és olvastam, hogy miket írtál hétvégén!
Dinka vagy.
Egyáltalán nem vagy annyira vészesen dagi és az arcod meg nagyon szép. Ez is adottság, legyél rá büszke.

Szerencsére én nem vagyok hízékony, de nekem meg pl. a fejem. :?
szóval, nem keseregni ám!!!!
Vendég
 


Véda!
Nem semmi Lilu memóriája! Ő is egy különleges kislány! Nekem is van az ismeretségi körömben egy kisfiú, aki ilyen okos volt már kicsinek is! Foglalkozzatok vele sokat!
Miben nyilvánul meg az új élet?

Kép
zsuzska72
 
 


Csabici álldogál :D

Kép

Kedven játékom ez a fehér kis műanyag karika :lol:
Nem hiába, előző életemben rozmár voltam :lol:
Kép
Vendég
 


Véda! Nagyon szépen köszönöm a horoszkópot a gyerkőcölről. Rolira teljesen ráillik. Jázmin még nem mutatta meg annyira a személyiségét. Minden esetre elmentettem és majd később újra olvasgatom!
Lilu tényleg nagyon okos kislány.

Anna tündéri!

Titi! Szerintem is kitartás és ne hagyd magad! Az ő érdeke is, hogy hosszan és pihentetően aludjon. Nem csak önzésből teszed!

Kép
szly27
 
 


Miért van 2007-es dátum a képeken? :roll:
Vendég
 


Jól áll Csabinak a karika! :lol:

Kép
szly27
 
 


Dóri!
A rozmáros kép nagyon ott van! Kép

Most adják a Viasaton a Segítség gyerekeim vannak. Érdekes műsor. Családokhoz megy segítő megoldani, amit a szülők elrontottak.
20150601134430
 
 


Lányok! Meg tudná nekem mondani valaki hozzáértő, hogy egy banki átutalás mi miatt késhet? Fontos és sürgős lenne!

Kép
szly27
 
 


Orsi: mar nincs akcio, nehany csellengo darab van meg, de eleg vacakok. Milyen bluzt szeretnel? feheret? Rovid ujju van a H& m ben nem annyira olcso de szep, illetve tan a c&aban is talasz, most hog ymar a tavaszi kollekcio van kinn van eselyed szep feher talalasara. Tavaly elott nekun is marciusban volt a polgari, egy vacak feher holm inem volt em a boltokban sem a turkaloban, vegul egy arannyal atszott orsai bluz es eg yteszveszen vett feher szovetnadrag volt rajtam, pedig kisruhaban szerettem volna lenni, eskuvo utan kb egy hettel mar telev olt minden feher csodaszep rucival :evil:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:18-kor.
Vendég
 


Csabici édesbogár!

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 18:19-kor.
Vendég
 


Kata! Az megvolt. Csak arra lennék kíváncsi, hogy mi lehet az oka a késésnek. Mert tőlem kérdezi, hogy miért nem kapta meg ma a pénzt.

Kép
szly27
 
 


[quote]K írta:onkrétan melyikről mondanál le????


Patti: egyikről sem!!!! Kép
Már ehhez a kis ficánkoló szaroshoz is nagyon ragaszkodom és már most nagyon szeretem!
Megpróbálom pár napig, aztán meglátjuk!
Nagyon nehéz, főleg időnként fájó hassal....
Akartam neked írni, hogy nagyon irigyellek a gyönyörű családodért! Örülök, hogy másodszorra ennyire összejött, megérdemled!!!
Olyan jó titeket együtt látni!

Na Levi végre elaludt, bár úgy, hogy muszáj volt simiznem aztán már nem simiztem, de néha felsírt ekkor megint megsimiztem és végül hüppögve elaludt. szerintetek ez gáz? A könyv azt írja, hogy nem szabad hozzányúlni és ki kell jönni, hogy egyedül aludjon el.
bocsi, gha már sok(k) vagyok!!!

Tami: én elvéggeztem egy bébiszitter tanfolyamot elég komolyat és nagyon sok hazsnos dolgot tanultam, de itthon már nem tudom alkalmazni...
Más az embernek a saját gyerekével! Igaz Katák???

Dóri: ayukám 3,5 éve halt meg, elötte egy évvel diagnosztizálták nála a tüdőrákot. Az eskűvőmön még ott volt és tudta, hogy a tesómmal mind a ketten babát várunk, de sajnos nem érte meg, annak ellenére, hogy nyáron tünetmentesnek diagnosztizálták. Aztán szptember elején újra kórházba került, ekkor a máján találtak áttétet, de már annyira le volt gyengülve, hogy nem lehetett rajta sagíteni, nagyon hamar elment. 2005 szept. 20.-án.
Tesóm következő hónap 30-án szülte meg a kislányát, én pedig január 10-én Olivért.
Akár milyen is volt ezt nem érdemelte meg és akármilyen is volt a kapcsolatunk nagyon hiányzik. Főleg, hogy nem tudom neki megmutatni az unokáit.
Nem sokat beszéltünk, de miután meghalt annyi kérdésem lett volna a terheséggel kapcsolatban és szülés után....
Ha hazamegyek üresnek látom a lakást és várom mikor jön ki a konyhába....
Bocsi csajok, hogy ezzel is traktállak benneteket!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Vikim!
Már nézem :wink:
Köfi!
Vendég
 


Nagyon édes Csabici!!!!
Liluval jó sok dolgotok lesz! Nem csoda, hogy a suliban nem érzi jól magát, mivel nem elégíti ki...

Olivérnek valami tornát kéne keresnem, mert állandóan produkálja magát, egyfolytában tornamutatványokat mutat.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csajok: szerintetek miből és hogyan tudnék kutyafület csinálni Olivérnek? Dalmata lesz a farsangon, ők lesznek a 101 kiskutya...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


oksa KAta< nyugodtan! Sot akar hosszabb idore is ugorhattok!
Vendég
 


Na, újra itt! Csak felületesen sikerült visszaolvasnom...
Patr, átküldtem pü-ben is!
VKata, nem felejtettem el az adósságomat, de nem tom miért nem enged engem a rsz püt-küldeni már??? Úgyhogy igyekszem én csak...

Képek szuperek! Annyira szépek ezek a kicsik!

Autósülés, nekünk Besafe van, nagyon meg vagyunk elégedve vele. A biztonság fontos volt nálunk, de ez valóban nagyon stabil és jó minőségű, szóval merem ajánlani. Mi azért nem vettünk 9-36 kg-ig használhatót mert azokat nem lehet dönteni, mi gyakran megyünk hosszabb távra is ezért nélunk ez fontos szempont volt, ill. szerintem még azt kell megnézni vásárlás előtt, hogy mennyire tudod stabilan rögzíteni a gyülést a rendes üléshez. + ahogy Kata írta szerintem is mérvadóak a töréstesztek. Nem a rendőrnek, hanem a gy. biztonsága érdekében vásároltunk. Persze tudom, h méreg drágák!!! (annyi még h az elelfániban a Besafek 44-45 eFt-ba kerülnek, máshol 50-60 e)

Na, ha hagy még a lurkó visszaolvasgatok...
Vendég
 


Tita hajrafra kartonbol.
en a tenfolyamot nem azert akarom elvegezni hogy a sajat gyermekeimmel minel szakszerubben banjak, hanem mert az az alom foglalkozas szamomra.

Annam most aludt el :?
Vendég
 


Hű, Titi! Ez könnyeket csalt a szemembe... :cry:
Vendég
 


Senki nem tudja? Kubu?

Kép
szly27
 
 


Szilvi, bocs szarakszik velem ma ez a Babanet. :twisted: Veletek nem? Úgyhogy fel is adom, akárhányszor régebbi oldalt akarok betölteni, h visszaolv. hiba, majd újra megprób. aztán talán sikerül...

Mi a kérdés?
Vendég
 


Mi lehet az oka annak, ha egy banki átutalás késik. Különböző bankok közt megy és külföldre.

Kép
szly27
 
 


VKATA: KB hany orakkor jottok????????
Vendég
 


Véda!
Hát gratula, Liluhoz!!!!!!!!!!!!! Büszke lehetsz rá, csak nagyon sok odafigyeléssel jár, bár tudom h ezzel már tisztában vagy, de úgy látom, h Te remek anya vagy ezért irányítani tudod majd a figyelmét a hasznos dolgok felé...
Ezt azért írom, mert nálam is hasonló a helyzet memória kapacitás téren, bár nálam a matek nagy mumus (volt), de szerintem azért, mert a tanár utált, és viszont...
Szóval úgy 4-5 éves lehettem, mikor már miden közl.táblát ismertem és megmondtam, h xy rendszámú autóval mikor és hol találkoztunk útközben, stb...
Viszont én is nehezen kezelhető gyerek voltam, szerintem az én Édesanyám sokkal nehezebben vette ezt az "akadályt", mint Te. Bár természetesen imádom, és gyerekkoromban is bármire képes lettem volna a szeretetéért. De gyerekkoromban engem rsz-sen vert, persze nem mondom h ok nélül, de biztos vagyok benne h nem ez lett volna a megoldás, de sajnos az idegei nincsenek teljesen rendben.
Vendég
 


Levi még mindig alszik, bár elalvás után fél órával 2x felsírt és meg kellett nyugtatni.

Már annyiszor akartam mesélni hogy Olivér virágmániás. Ha elmegyünk egy virágos mellett mindig akar veenni virágot. múltkor vettünk a plus-ban krókuszt és most azt gondozzuk közösen. Az ő szobájába van. Meg babot csíráztatunk. Elképesztő mennyire szereti.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Dóri, Csabi hogy áll a kajákkal?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.02.23 12:18-kor.

Kép
andkata
 
 


Most festem Olivér polójára a pöttyöket. Már az eleje megvan,most pihi aztán folytatom. A harisnyáját nehezebb lesz, mert azt fel kéne venni hozzá... Megnézem Olivér mennyire bírja.

Tami: köszi. Én is erre gondoltam csak filccel.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Van update zsebkönyvem 2006-os kell valakinek:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Nem pihennél inkább, míg Levi alszik?
20150601134430
 
 


Szilvi!
Szerintem az ok, az h ilyen esetben a bankoknak levelezniük kell az "anyaországi" bankkal a teljesítéshez ez ált. egy hetet is igénybe vehet...
Érdeklődj annál a banknál, ahol a teljesítést kérted.

De gazdálkodó szervezetek esetében bankszámlák közötti forgalom esetén az a nap lesz a teljesítés ideje, amikor Te mint kötelezett a számládat megterheled! Tehát, ha mint gt és, nem mint mgszem. vásároltatok és az eladó is gazd.szerv. akkor azzal, h kiadtad az átutalási megbízást részedről teljesítetnek minősül a szerz. Ezért szerintem faxold el az átutalásról szóló megbízást.
Vendég
 


Sajnos azt hiszem innentől fogva totálisan le leszek maradva,mert Domit egy percre nem lehet magára hagyni,mindenhol feláll,rámol,nem is kell hogy legyen kapaszkodó,támaszkodva is feláll,és a legveszélyesebb hogy a pelenkázó fiókját is kihúzza,félek hogy magára rántja-ötlet??

Lehet hogy fel kell állítanom a járókát,de akkor meg korlátozom a mozgásban...amikor meg alszik,teszem a dolgom,na esett isrohanok!!!!!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki: most jól vagyok, mert viszonylag jól aludtam (azébredéseket leszámítva) és van pár dolgom, meg már nagyon hiányoztatok! (és nem azért, hogy panaszkodjak!!!!)

Lacusom alszik?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Anna mar negyed oraja ebren is van:(
sot neki sincs tul jo napja ismet elesett most arcra a kis dragam, de erdekes mindig alig sir.
Vendég
 


BOCSI A BETOLAKODÁSÉRT,

Eladom kislányom kinőtt márkás szép állapotú ruhácskáit, melyek nagyon a szívemhez nőttek, de sajnos nem tudom tovább tárolni őket.

Postázást nem vállalok, személyes átvétel Újpesten a STOP-SHOP-nál lehetséges.

A ruhákat az alábbi linken lehet megtekinteni, melyet folyamatosan töltök fel, ahogy időm engedi.

http://picasaweb.google.com/nyimoni/Ela ... x79xqB2sA#

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Szilvi! Próbáld meg, de persze nme tudom, h miben állapodtatok meg előtte... Rem. vmit tudtam segíteni.
Vendég
 


Kike: ragazd le a fiókot, hogy ne tudja kihúzni vagy tegyetek bele kihúzásgátlót. Ezt én azért nem szeretem mert odacsukhatja a kezét, de legalább nem rántja magára. A ragasztással nem tudja annyira sem kihúzni, hogy odacsukja a kezét...
Vagy még ki is szedheted a fiókot a játékidőben!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita: tudod aki a viragot szereti....na de tneyleg ez tok jo hogy szereti, es szivesen gondoskodik rola. Hiaba Oliver egy remek kisficko! Csupa sziv es jol nevelt!
szoval ne szidd magad annyit!
Vendég
 


Titi!
Igen alszik. Délelőtt nem sokat aludt, félórát, mert felébredt a postás csengetésére (pedig csak 1szer csengetett). Aztán ebéd után ki is dőlt.

Kike!
Sztem a járóka nem rossz ötlet.
20150601134430
 
 


Megnéztem a ruhákat és gyönyörűek! Na most, ha tudnám, hogy biztosan lányom lesz (ami biztos) akkor vennék! :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


a lanyom eppvillaval rakott krumplit eszik :shock:
Vendég
 


Levi ébredezik...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


~Kike en is a kinyitas gatlot javaslom, mert a jarokaban a ozgasigenyet elnezve nem lenne el, Anna sincs
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?