Új privát üzeneted érkezett!

Scolo: veletek mizujs??? Remélem ti is jól vagytok!!! Remélem olvasol még minket!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Panda! A TAS+TVS, csak azt jelenti, hogy hasi és hüvelyi ultrahanggal is nézett. Mekkora volt utoljára, és az mikor volt? A 9. hetet csak menses szerint számoltad? Én is biztos, hogy elmennék magánba a helyedben, abból kiindulva, hogy így is folyton aggódok, hogy az uh-on minden rendben volt és akkora, amekkorára számoltuk... Én nem bírnék várni 5 hetet. :oops: Még a 10. hét is olyan messze van!

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Sziasztok! Nagyon édesek a picik, olyan jó hogy már babáztok! :)

Velünk minden rendben van, már beleléptünk a 14. hétbe elég aktív a kis picikém az ultrahangon folyamatosan mocorog, olyan jó látni.  Az utolsó uh-n nem tudták megmondani a nemét, szégyenlős volt, nagyon takarta magát. Legközelebb a két ünnep között megyünk uh-ra, a doki szerint akkor már valószínű hogy tudni fogjuk, már nagyon várjuk. Én is magánba járok, sokkal türelmesebbek és többet jobban foglalkoznak velem mint az sztk-ban. Ezeken a képeken már jól látható a csöpségem, remélem nem baj, hogy megosztom veletek.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 

 
 

@cseniko: Jaj de édes! Olyan jó, hogy bejelentkeztél, és még jobb, hogy minden rendben veletek! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Panda: Én is a magándokit ajánlom neked, ott jobban figyelnek rád, bár azért drágább mint az sztk, de az én orvosom pl mindent amit lehet Sztk alapon csináltat, csak a havi vizsgálatot kell fizessem!


@cseniko:Nagyon cuki! Remélhetőleg már nem sokáig takargatja magát!
Mi decemberber végénmegyünk 4D-re a 15.héten remélem nálunk nem lesz szégyenlős :)
Nem az igazi a kép, de azért nagyjából kivehető! Már 35mm!



Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@cseniko: Dehogy baj, ölünk neki! Nagyon szépen látszik már a kicsi! Hihetetlenül aktívak már ilyenkor is.

Rakjatok csak fel uh képeket, nemsokára meg jöhetnek a friss pocakfotók! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@panda01: Igazaból te döntöd el, hogy ragaszkodsz-e a kórházhoz vagy inkább dokihoz.
Nekem nagy szerencsém volt én kinéztem az Uzsokit és a dokim is oda tartozik.
Utána a férjem mondta hogy az István jobb lenne talán (az Uzsokit nem ismeri, az Istvánban szült a sógornőm) de a dokit imádom úgyhogy marad az Uzsoki!
Fontos hogy olyan dokit találj aki a te igényeidnek megfelel es meg tudsz bízni benne!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01: Bocsi ez a csodatelefon elküldte :)
Szóval amúgy az ismertorvoson fenntvannak a dokik értékeléssel,szülészeti hellyel,meg nehánynak az árai is.
Érdemes nézelődni a neten.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Lányok! Lehet az normális jelenség, hogy már most enyhülnek a tünetek (hányinger és mellfájdalom)? Ugye igen!? :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Ne aggódj teljesen normális!
Van ami szinte megszűnik és van ami csak egy időre!
Nekem a cicifájás lett jobb egy ideje, sőt a reggeli hányásom se volt 3 napig aztán visszatért!
A hányinger is régebben akár este 6ig is eltartott, mostmar max délelött 10-ig megszűnik!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok!!

Cseniko:: csodaszép a babád!!

Sjucus: a tünetek már csak ilyenek, hol jobban hol kevésbé vannak jelen!!!
A lényeg hogy maradj nyugodt, odabenn minden rendben van!!

Kristyn: neked is formás a babód!!! Nem korai 15 héten 4D?? Akkor meg nem szoktak! Egyes terhességnél a 28ik hét körül ajánlják! Ikerterhességnél 20-25 hét között, de ott csak azért korábban mert könnyen kitakarják egymást!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Ez direkt ilyen korai 4D majd megyünk még késöbb is, most inkább a nem megállapítás, meg hogy ne csak 2D-n lássuk 
Van akinek a dokijának alapból van 4d-s gépe,nálunk sajnos nincs.
A Csodabentnél van ilyen korai 4D akció.
Pont Karácsony előtt megyünk legalább lesznek képek a családnak 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: Én is voltam a 16. héten és megmondták, hogy kislányunk lesz! Igaz olyan a képen, mint egy kis ufó, szerintem feltöltöttem ide is júliusban :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ha érdekel, a negyedik oldalon megtalálod a képet! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:Köszönöm! Áttetettem az időpontunkat 23.ára akkro talán jobban látszik meg az tényleg karácsony elött van! :) 
Nagyon cuki, azért látszott a kis pofi meg alakja!
Alig várom hogy "rendesen" lássam ne csak egy foltot a 2D-n.
Pont nálunk volt a férjem unokatertvére neki van 2 gyereke, mondta hogy ad csomó terhes rucit, meg majd egy karikáskendőt is :)


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Hogy vagytok csajok?
Mizujs?
Meséljetek!Látom már többen a finishben vagytok!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
Nálunk zombi üzemmód van. Éjszakánként hasfájós igaz nem sír csak nyöszörög meg csak úgy tud aludni hogy rajtam. Reggelre meg mintha elvágták volna a hasfájást.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Kizartas!Vagyik a kozelsegre!Az elso egy honapunk nekunk is ilyen volt,nem tudtam h ejjel van agy nappal es fel 8-kor minis megdurodve pizsamaban mentunk aludni h tudjunk pihenni a kovetkezo etetes elott!Legyen rajtad amennyit szeretne!Martin most is rajtam alszik,naponta legalabb 1 alkalommal!Nagyon cukik az ultrahamgos kepek!Olyan jo nektek!Imadtam pocakosnak lenni!

mimkosz
 
 





mimkosz
 
 


@ritus922: Érdekes állítólag én is csak este üvöltöttem a hasfájás miatt, napközben elvoltam.
Kitartást, el fog múlni!
Legalább te már kézzel foghatod a kicsikéd :)


@mimkosz:Igazi nagyfiú :)

Valaki próbálta közületek a hordozást?


 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
En akartam,de aztan meg nem kezdtuk el,sztem mar nem is fogjuk!
Van a facen babahordozos csoport,ott tudnal segiteni,vannak linkeke hogy ahol laksz milyen hurciklubb van!

mimkosz
 
 


@mimkosz:Itt van nálunk hurciklub, meg kapok is valószínüleg egy karikást!
Majd tavasszal tuti elnézek, ott tudnak segíteni megmutogatni mit hogyan.
Van itt nálunk mindenféle tanfolyam is, elsősegélyre, újszülött ellátásosra tuti elmegyek.
Ti jártatok ilyenen? 
Gondoltam elviszem a férjem egy olyanra is ahol a szülés közbeni eseményeket mondják el,illetve hogy a férj miben segíthet.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
Nem abban a keruletben ahol mi lakunk megszunt a klubb.Lehetne kihivni hazhoz tanacsasot,de en megmondom oszinten hogy hordozni nem akarom,csupan itthonra kellett volna az elejen higy felszabaduljon a kezem,illetve az altatashoz!De elol kb.8-10 kg ig lehet hordozni es Martin mar most 7 kilo igy nem nagyon latom ertelmet.De az nagyon jo h te fogsz kapni,akitol kappd biztos o is tud majd segiteni!Mikor mesz ultrahamgra?Jah mi 16hetesen voltunk 4D es ott meg is mondtak rogton a nemet!12 hetesen nem kerdeztuk meg.

mimkosz
 
 


@mimkosz: Én is úgy gondolom hogy a korai időkben óriási segítség lehet!
Dec.8.-án lesz a kombinált teszt, utána még megyek a magándokimhoz is, aztán dec.23.-án a 4D-re.
Foglaltam volna késöbbre de az már túl késő lett volna erre a korai 4D-re, meg az ünnepek között szerintem nem is lesznek nyitva!
Így pont a 15.héten megyek,de remélem azért látunk eleget :)


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01:Nekem a karikagyűrűs jóslást próbálták 1fiú 2 lány jött ki :) Kíváncsi leszek,mennyire jön be.Amúgy a kínai naptár is fiút ír nekem.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01: Én próbáltam a szódabikarbónát, bejött, de lehet véletlen :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@panda01:
Én kipróbáltam a szódabikarbónás tesztet és bejött. A 18. hét előtt csináltam meg nem pezsget két napra rá megmondták hogy kislány lesz. Most meg itt szuszog rajtam a kicsi lányom :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@panda01:
En szodabikarbonasat nem!Viszont egy csomo hiedelem ami arra utal kovetkeztetni,hogy fiu lesz bejott!
Nem volt hanyingerem es nem hanytam egyszer sem!Uh alapjan a bal oldalo tuszobol lett es bal oldalon ereztem eloszor ot mocorogni.Ovu napjan voltunk egyutt,meg elotte 1 nappal.Bencenek fiutestvere van csak,es a csaladjukban szinte csak fiuk vannak.A sos peksutiket kivantam az elejen.Kiszorosodtem a terhesseg alatt.A borom pedig tisztabb lett mint valaha.

mimkosz
 
 


Persze nyilvan lesz majd olyan aki cafolja,de nekem bejottek :lol:

mimkosz
 
 


@krystin:


Feladtad a címemre? Mert nem kaptam mèg semmit. :-(

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:Írtam privit!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok!

A gyerkőcök kinőtt ruháit mint említettem eladogatom, facen albumokba töltöm, aki bejelöl, azt felveszem, s megegyezünk! 56ruhákat már feltettem, 50 ruhákat hétvégén teszem fel!
S ahogy nőjjük ki töltöm fel, mert nekünk már több babánk nem lesz, s kerülgetni sem akarom, igy tényleg olcsón adom őket!

Nevem:Pálfi-Kelemen Szilvia

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok!

A gyerkőcök kinőtt ruháit mint említettem eladogatom, facen albumokba töltöm, aki bejelöl, azt felveszem, s megegyezünk! 56ruhákat már feltettem, 50 ruhákat hétvégén teszem fel!
S ahogy nőjjük ki töltöm fel, mert nekünk már több babánk nem lesz, s kerülgetni sem akarom, igy tényleg olcsón adom őket!

Nevem:Pálfi-Kelemen Szilvia

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:Köszönjük, nagyon jó fej dolog Tőled! 50-56 rucim elég sok van, de gondolom későnbb is pakolsz fel. Én bejelöltelek :)



Ma voltam nst vizsgálaton, plusz méhszájat is néztek, 2111 az értékem, dokim szerint már csak fájások kellenek és szülhetek. Hú, hát kicsit meg is ijedtem :) Nehezen is alszom már, izgulok, hogyan fogom bírni. Amúgy minden rendben van, sokat pisilek-keveset alszom, de ez gondolom normális. Ennek ellenére elég sok az energiám.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Szia, persze, ahogy nöljük ki teszem fel őket!! Lassan megint méretet váltunk ;)
Nagyon izgi, hogy nálatok is finish van már!!

Littlebiscuitről tud vki? December elejére emlékszem kiírt dátumra náluk, ha tévednek bocsi!

Scolo: róla tud vki? Remélem velük is minden rendben!!

Ki hogy készül a Karácsonyra, vkinek vmi jó kis süti receptje van a hagyományosokon kívül???

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok! Én is bejelentkezem, most épp kaptam, egy szusszanásnyi időt :D Anettem már 4 hónapos. 6500 gramm és 68-69 cm. Nagyon eleven és rengeteget dumál, olvaslak Titeket, csak írni nincs időm sokszor. :) Annyitra cukik a babócák, és az uh képek is <3

szandra0408
 
 


@lolo8280: Írtam neked itt privátot :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@szandra0408: Micsoda édes szerkó! Nagyon jól néz ki benne a kishölgy! Örülök, hogy jól vagytok! Neked most úgy is ő az első, mi meg örülünk a képnek is!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jaaaj de cuki itt minden baba.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Little! Hogy vagy? Mi újság?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Közel a vége, nemsokára én és Róza következünk:


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: Jaj, de szép kismama vagy te is! Már úgy várom, hogy az én pocakom is gömbölyödjön, de ne csak a puffadástól. :oops:
Neked és Littlebiscuitnek is kitartást az utolsó napokra és meghitt, komplikációmentes szülést kívánok! Már várom a képeket a csajszikról. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@molyocska:
Nagyon szép kismama vagy!!

Szandra: milyen gyönyörű Anett baba!! S nagyon tetszik a ruhácskája!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Bocsi hogy egyesével, de másképp nem engedte a babanet!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@molyocska: Nagyon cuki pocid van, és nem is olyan vészesen nagy! 
Nemsoká már te is a kezedben tarthatod a drágát :)
 


@lolo8280:Hihetetlen hogy nőnek!
Nagyon cuki a karácsonyi szett :)
Nekem is van egy, jól fog mutatni a nyári babán :D 

Én is várom hogy már rendesen kerekedjen a poci :)
Rendeltem már azért falmatricát, holnap megyek érte a postára :)


 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: