Új privát üzeneted érkezett!

Lehet még fokozni: Zoli összehányta az ágyat, minden de minden olyan lett, Adél akkor ébredt, éhes volt, üvöltött....Ez már tényleg komikus!!!
( azért kicsit sírtam is...)
Csajok drukkoljatok, hogy én ne kapjam el( habár erre nem sok esély van a ami nap után... :roll: )

Kép
andkata
 
 


laptető :roll: :roll: :roll:

Kép
andkata
 
 


kata!
Jaj de sajnálom! Megy a drukk, hogy ne kapd el!

d.dodó
 
 

 
 

kata!
És elismerés is neked. A hányás mellé, én magam is odahánytam volna ha takarítanom kell. Jujj de nem bírom!

d.dodó
 
 


Akata!


nagyon, de nagyon sajnálom!
Remélem, Te tényleg nem kapod el!
Apának pedig jobbulást kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is ideértem,de nem tudok sokáig maradni,bakker ennyit írni,nem győztem visszaolvasni!

Áron du. megint hányt egyet és 2X volt jó kis bűzös,nyákos hasmenése,nem sokat eszik! :cry:
Láza nincs,de akkor is,már azt hittem ennyi volt!
Nekem meg fáj a torkom! :cry:

Titi! Hú,ezt most jól beszedtétek!
Örülök,hogy Tamás megy haza!
Vigyázz magatokra és gyógyulj meg hamar!

Andi! Nekem is most fog,hányingerem van,zabálok mint az állat és lerohad a derekam! :twisted:

Tami! Fel a fejjel,te olyan ügyes és jó lelkű csajszi vagy,valahogy biztos sikerül ezt is rendezned!
Olyan szeretettel beszélsz mindig Alekoról is!
Wera jól beszél! +++++++++++++++++++++++++++++

Andkata! Ú de sajnálom!
Adél most hogy van?
Te még talpon?
Julcsiéknak hatalmas drukk!
Kicsit a mi topikbabánk is lesz! :wink:

Bondi! Te is nagyon szépeket tudsz ám írni!

Véda! Ma agyon dícsértelek anyósnak a pozitivitásod miatt! :wink:

Wera! Apa már melózik?
Hogy van a kis bugri!

Patr! Gyönyörű Zsoltikának jobbulást! (megmutattam ma anyósnak,hogy milyen csodaszép!)

Vidokata! Nálatok minden oké?

Hát csajok sajnálom,de a mai termésből hirtelen ennyi maradt meg!
Remélem nem haragszik meg senki akinek nem írtam!
:oops:

Kép


Kép
ibm
 
 


Akata: Jobbulást nektek, ez nagyon brutális lehetett. :( Megy a csííííííííííííííííííííííííííí, hogy te ne kapd el!
fmarti
 
 


Ami: Nektek is jobbulást, pedig én már azt gondoltam, Áron jobban van. :(
fmarti
 
 


Ami!
Jobbulást nektek!

d.dodó
 
 


Bugri nyomdokaiban:

Kép


Ebben a pompás időben csak a teraszon levegőztünk,de nagyon élvezte,sikított,imádja ahogy mennek az autók! :wink:

Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Köszi csajok! Én is azt hittem és úgy dühít,hogy nem!
Annyira nyálkás a kakija szegénynek!

Na most lépek,este még benézek!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:38-kor.
Vendég
 


Mai mérleg: Zoli két hányás, kb 10 fosás

Adél 5 fosás ( vízszerű)

ELEGEM VAN!!!

Kép
andkata
 
 


ja és összevesztem anyukámmal...

Asszem egy ideig nem szervezek találkozót...:(:(:(

Kép
andkata
 
 


Akata
Hű basszus! Ez szörnyű! Nagyon sajnállak benneteket! :cry: Kitartás Drága! Drukkolok h Te megúszd és a többiek is hamar túllegyenek rajta! :wink:

Ami
Bugri nyomdokaiban :lol: :lol: :lol:
Sajnálom h Áron is visszaesett! :cry: Jobbulást neki! :wink:
Vendég
 


akata!
Anyukáddal a tali miatt vesztél össze? :shock:

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:38-kor.
Vendég
 


Köszi a segítséget lányok. Igen, ezt a módszert kezdtük el csinálni, de másnapra beteg lett a kispasim. Viszont most sem tudom elkezdeni, hogy meggyógyult, mert leromlott a konvektor a szobájában, így még velem alszik egy darabig.

KépKép
hene
 
 


AKAta: kitartas! Igy igaz ahogy VKata irja, ha nem nalatok van is elkaphattatok volna!
Hamar legyetek tul rajta!
E miatt vesztetek ossze anyukaddal?


VKata: ok, koszonom, kiprobaljuk ha legkozelebb megyunk:)



Aronnak is jobbulast!
Vendég
 


en akkor meg jol vagyok azzal hogy Anna "csak " bog. De veg nelkul, meg kezben is. Es meglepoen sokat alszik, szoval tuti valami nem stimmel csak tudnam mi. Laza nincs, es igazabol kohoges napi 2-3szor, es ok az orrabol jon a cumo.
Akkor hallgat el, ha kint vagyunk vagy ha alszik.

Megyek is.
Aleko lement az orvoshoz.
Visszabetegedett:(


Szoval asszem ez tenyleg egy katasztrofalis nap!
Vendég
 


AKata: nagyon sajnálom, hogy így összejött. Drukkolok, hogy te ne kapd el!

Én épp fekszem, Tamás kölcsönadta a laptopot, hogy netezhessek.
Sajna ő is lázas, de ő bírja talpon is.
5-kor mértem lázat, még mindig 38,2 volt így vettem be egy algopyrint. Úgy tűnik elindúlt lefelé a lázam, most 37,5.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


AKatus!
Ne mérlegelődj! Az egész országban tombol ez a hányós-fosós vírus. én ismerek olyat akik Kecskeméten, akik Nyházán kapták el. Ők tuti nem voltak nálatok talin ;)

Anyukádnak küldök sok csííííííííííííííííííííííííííííííííííít!

Adél Cicának és Ároncinak jobbulást!

Lacus irtó büdöset rotyizott a husos főzeléktől. Most aszalódik, mert az uram fürdik, és utána ő fog.
20150601134430
 
 


Persze szívesen szerveztem azt a talit, jól is éreztem magam. Nem Ti tehettek róla.

Anyukám szerint nem nekem kellene gyógyítanom a gyereket :shock: , hanem segítséget kérni. Erre felhívtam a háziorvost és egyetértettünk.
Anya meg idejött és elment a patikába, mert segíteni akart. :)

Zoli talán jobban, Adél megint alszik.

Remélem Anna nem beteg lesz. És Alekonak jobbulást!

Kép
andkata
 
 


Tami
Aleko biztos nem gyógyult meg rendesen múltkor, azért esett vissza, nem? Szegény! Neki is jobbulást kívánok!
Te meg ne keseregj már, nincs olyan nagy baj amin ne lehetne segíteni. Remélem nem haragudtál meg azért amit írtam, hogy nem reagáltál rá... Tényleg csak a problémára szerettem vna rávilágítani. Legalábbis külső szemmel... érted! :wink:
És hogy miért fáj? Szerintem azért mert nem tudod elengedni magad. A hüvely alapvetően nagyon szűk és a méhszáj is eléggé előre nyúlik, de bizonyos izgalmi tényezőkre enged... Szóval ha nem tudsz ellazulni, stresszelsz, szorongsz, attól simán fájhat.
Vendég
 


Alekonak jobbulást! Megint olyan csúnyán köhög?
20150601134430
 
 


Tami
Még egy utolsó mondat, aztán bekussolok tényleg. Anna nem azért sír mert Te is? Megérzik ám hamar ha rossz a kedvünk, Nóri is csinált már ilyet.
Vendég
 


A büdös kaki ismerős Viki...

Persze tudom, hogy tombol ez a vírus és én nem is vagyok dühöngős, csak ma egy kicsit sok (sokk) volt.

Pedig értékelnem kellene hogy az éjszakáin legalább nyugodtak nagyjából és van aki segít.

ÉS nemsokára lesz egy UNOKAÖCSÉM!

Kép
andkata
 
 


Ezaz Kata!!! Plusz ettől már csak jobb lehet!!! :wink:
Kép
Vendég
 


Katus!
[quote]A írta:nyukám szerint nem nekem kellene gyógyítanom a gyereket Shocked , hanem segítséget kérni. Erre felhívtam a háziorvost és egyetértettünk.


Mert Te olyan béna, szakbarbár vagy! :lol:
20150601134430
 
 


Én elköszönök, megyek kiglancolom a fiatalembert!

Szép álmokat és rózsás csókokat!

EVELYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:39-kor.
Vendég
 


Mindenkinek jobbulást, és remélem most már más nem lesz beteg!

Kata, sajnálom a betegséget, és a vitát anyukáddal!

Andi! Akartam tegnap írni, hogy a tel.számod rosszul van a listán, az utolsó számot ki kéne javítani, 7-es a jó!!

Kép
Kép
patr
 
 


Ha már panasz, hát ránk is nagyon jár a rúd! Valami brutál módon le vagyunk égve anyagilag, erre 2 nap alatt a következő csapások értek minket:
1. NOrbi eladott egy winchestert (remélve h lesz belőle egy kis money, elvitte a világvégére egy srácnak, aki ott a helyszínen közölte vele h oké, de most nem tudja kifizetni mert nincs pénze. (Most áll benne a pénzünk!!) :evil:
2. Megbüntették a bkv ellenőrök! :evil:
3. Bement tegnap dolgozni, mikor kiderült h nem kell mennie csak pénteken (elfelejtettek szólni neki) :evil:
4. Vaterán ütöttem egy nadrágot NÓrinak (280 Ft-ért) és Norbi elment érte Népstadion HELYETT a Népligetbe... elb..ta!!! A csaj meg ott várt és tök ideg volt... jogosan! :evil:
5. Lement bevásárolni, mondtam hozzon sajtot, vett egy fél karikát (kb 1300 Ft volt) és valószínű benne hagyta a kosárban... mert fel nem hozta!! :evil:
6. Megjött a csomag (könyvek) amit december 1-jén rendeltem a neten (6700 Ft) és nem tudtam kifizetni, mivel 200 Ft volt itthon! :evil:
7. És ha még mindez nem lenne elég, szétment a hátizsákján a cibzár út közben (még jó hogy érezte). A poén az hogy az egész cipzáras, átlósan... érdekesen hozta haza...


VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép

Most már próbálom elviccelni az egészet, ennyire szerencsétlenek nem lehetünk... vagy ha mégis, akkor most már valami jónak is kell következnie, mert tuti be fogok kattani... :roll:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:39-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:40-kor.
Vendég
 


Mary!
Alekonak jobbulást!

Nálunk ma kicsit kitolódik a fürdetés, mert apácska ping-pongozni van!

d.dodó
 
 


Jaj, Kata! Annyira sajnálom! Szegénykém, jó fáradt lehetsz! Most hallottam a híradóban, hogy mennyi beteg van az országban!! Szörnyű!

Ami! Áron nem gyógyult meg teljesen, szegény! Gyógyulás neki is!!

Viki éppen a felállást gyakorolja. Még nem mászik, az életben nem fog elindulni, de már feláll. Kénytelenek voltunk lejjebb engedni az ágyat. Először csak lejjebb, majd szerintünk onnan is ki tud esni, így még lejjebb került..

Na de felvettem videóra! Nagyon rossz minőség, csak telefonos...Szörnyűűű csúnya, de a lényeg látszik!

http://www.youtube.com/watch?v=1hHkelCq7qE

http://www.youtube.com/watch?v=5qC8qCRS3dU

sz.andi
 
 


Kata, én beszéltem is tegnap a csajjal, nagyon kedves, kétgyerekes anyuka, de nem Andi volt! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Hú wera! Ezt még olvasni is sok!

d.dodó
 
 


Wera, rájöttem nekünk milyen jó !:)

Kép
andkata
 
 


Vkata! De aranyos vagy!! Te is írtál? Hát most néztem meg, igen, rosszul van a számom! A vége nem 4, hanem 7!
Köszi Patr, hogy szóltál!

sz.andi
 
 


Szerintem a topikunkban a mai nap a péntek 13.!
Holnap csak jobb lehet!

Wera :shock: ez tényleg sok(k)!

Kép
Kép
patr
 
 


Szegény, nem mondta hova valósi az a 2 gyerekes anyuka? Ez egyébként céges telefon, a Jani nevén van! Az OMSZ intézte a dolgozójuknak!

sz.andi
 
 



d.dodó
 
 


Húú, Wera! Ezt tényleg olvasni is sok!! Szegény, na de már csak vége ennek a rossz időszaknak!

sz.andi
 
 


EVELYN!!!!!!! HOL VAGY?????????

sz.andi
 
 


Hene! Te is csak ennyit voltál? Gyere már még egy kicsit! Mesélj!! És Gergő képet is kérek szépen!!!

Niki? TE merre jársz? Fene a csőröd! :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Nézzétekmámeglécciavideótlécciiii :oops:

sz.andi
 
 


Na Marcsi szöveg: BooBooBooBoo

hol vagytok?

sz.andi
 
 


Andi, látom végeztél a vasalnivalóval! :lol:

A tegnapi csajjal érdekes volt a beszélgetésem, mert olyan volt, mintha tudta volna, hogy ki vagy, azt mondta, hogy három éve használja ezt a telefont, (mármint számot) azelőtt egy Andi nevű csajé volt. :shock: :roll:

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?