Új privát üzeneted érkezett!

Szóljatok már rám hogy nyomás dolgozni!!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ha már a számoknál járunk:
apa szülei között 8 év van
apa és a testvére között 8 év van
apa és köztem 8 év van
Vivien és a féltesója között 8 év van

Az ilyen dolgok olyan érdekesek! de amugy is a 8-as szám az én életembe valahogy mindig szerepet játszik! :D

Kép
linda24
 
 


Kike!
Menjél DÓGOZNI vazze!
20150601134430
 
 

 
 

oh Orsi akkor majdnem ossze futottunk, mi is az Arkadban voltunk, csak postan meg media marktba. amugy meg nem vagyok tokeletes mert elob az itt irtakat olvasva vegig bogtem :oops:
Vendég
 


munka kilőve,felkelt domi :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


[quote]a írta: legfontosabb a baba és a mama egészsége, a többi nem számít!
Tudjátok, hogy én végig akartam esélyt a természetes szülésre, de végül nem adatott meg, és amikor Natit kiemelték, még sírtam is, hogy aminek olyan természetesnek és bensőségesnek kellene lennie, az vakító lámpák alatt, bebugyolálva, rengeteg orvossal körülvéve zajlik, húznak-vonnak-rángatnak... de amikor beláttuk, hogy ez a megoldás a legjobb Natinak és nekem is, akkor boldog voltam, hogy van ez a lehetőség. A rettentő kényelmetlen műtőasztalon sírva is végig éreztem a harmóniát és a békét, mert a műtét közben is összeért a föld és az ég, és részese lehettem a nagy csodának.


Csilla: szívemből szóltál!
Amikor Olivér megszületett sajnos aludtam és nem hallottam felsírni, ami nagyon hiányzott/zik, de az együtt töltött 10 óra amíg ott szuszogott mellettem a kispárnámon, mindent kárpótolt!
Levi születésénél ébren voltam és hallottam felsírni, így ezt is átélhettem és mindig hálás leszek ISTENNEK, hogy gyönyörű és egészséges gyerekeim vannak.
Sajnos most sem tapasztalhatom meg a szülést, de tudom, hogy ez mindkettőnk egészségének az érdeke és boldog vagyok már most, hogy kapok még egy gyönyörű és egészséges gyereket!
Ami még fontos, hogy a csaszár nem mindenkinek szörnyű én semmi kellemetlenségre nem emlékszem. A seb is hamar gyógyul!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


gyerek az ölemben

márti, mi ez a módszer? de ha más is ismeri SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!! meséljetek róla!! please!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


oha most hogy en vagyok, nincs senki. Igen Anna mindig pont maskor alszik mint minden normalis gyerek:)
No akkor megyek fozok holnapra. Rakott brokkoli lesz asszem.

Koszonom mindenkinek a biztato szavakat, a tanacsokat....
igyekszem osszekapni magam!
Hiaba hianyzik valalmi amiben kreativ lehetek, ami kis energiat igenyel...ha nem is unatkozom, de nem igen vannak lekotve az energiaim. Ezert is lett volna jo a tanfolyam, de most ezzel a kedojeles munka szituval nem fogom elkezdeni:(
Vendég
 


HEne: megtanitotd aludni a gyermeket, meghozza ugy hogy berakod az agyba elbucsuzol tole, puszi, stb, es kimesz a szobabol. O sirni fog, 3 perc siars utan bemesz, biztositod rola, hogy megvagy, nincs egysul, aludjon, de nem veszed ki, 1-2 percig vele mardsz, majd ujra kimesz, megint sir, 5 perc utan mehetsz be hozza, majd 7 perc utan, minden tovabbi sirasnal 7 perc utan, vegul elfarad elalszik.
2-3 napon belul a kezdeti 1 oras siras lerovidul, elmulik, es egyedul alszik el, ennek kovetkezteben alszik ejjel is.
Ha megebred ugyan ez a teendo, nem visszaaltatni hanem monduk teaval megkinalni es hagyni visszaaludni.
Segiti a sikert, ha kb minden nap ugyan abban az idobenmeg yaludnii, es az alvas elotti ido meghitt bekes.
NEm eves kozben alszik el, es nem ringatni!
Kb ennyi
Nehez de ha kibirjatok megeri es sokaknal bevalik DE nem mindenkinel!
Egy probat meger, mondjuk 3 napon at, ha nincs javulas, neki nem valo a modszer!
Vendég
 


Tamikám: ha akarsz valami kreatívat csinálni ami leköti az energiádat, gyere át naponta és etesd meg Levit.... Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita:ahha hat persze! etetesben nagyon nem vagyok jo!
Vendég
 


Mennyit írtatok............ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:



Timi!
Én nem voltam Szegeden, hanem Dittke...nekem kicsit messze van...

Apa volt itthon, de már el is ment... :? Jó, ha 7-re hazaér...A tegnapi vita miatt apa hozott nekem egy tábla csokit...Most ezen nevetnem kéne?! f o gy ó z o k....

A nap vicce....:
Emma megtanult köpni. Szó szerint. Még a hátamra is került az ebédjéből...vajon hogy?! :shock:

Azóta meg itt dunnyog, pedig aludnia kéne... :roll:

nekem pedig itt pisszeg a teregetni való, de látom én, csak nincs hozzá kedvem...
:roll:
Vendég
 


BooBooBooBoo


sehol senki????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Na, mindegy, úgy néz ki, rosszkor jöttem................ :roll:
Vendég
 


BooBooBooBoo

Én itt vagyok :lol:
Végre lement a láza, most beraktam egy picit a székébe, itt játszik mellettem.

Kép
Kép
patr
 
 


Dóri: bájital nekem is jöhet... Talán boldoggá tudnám tenni Tamást...

Katák: az antibigyót és az ambroxolt bevehetem egymás után vagy várni kell, ha igen mennyit? Most vettem be a bigyót...
A lázmérő meg hozzámnőtt..
Délben mértem akkor majdnem 38 fok volt 1-2 tized eltéréssel, akkor vettem be panadolt és azóta még nem ment le. 4 óra elteltével lehet megint bevenni. közben vehetek be algópyrint?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!!

Hát látom, ez tényleg nem a topic legboldogabb napja! Sztem ez a csúnya idő is közrejátszik!
Mindenkinek kitartást, és sok erőt!!
Gondoljatok a tavaszra, a nyárra, hogy majd milyen jó lesz kint a friss levegőn...
Kép

Ez a lepke vigye el mindenki gondját!!

sz.andi
 
 


en is vagyok
a fozes elmaradt
Vendég
 


Drága Aranyos Tita!! Komolyan mondom, még egy ilyen jólelkű embert, mint Te vagy!! Beteg vagy, alig élsz, nagyon kijutott most Neked! És most sem magadra gondolsz, hanem arra, hogy Tamást hogyan tudnád boldoggá tenni!!
Na ezért szeretlek annyira!!Kép

sz.andi
 
 


Marcsi: csak pozitívan!!! Apa biztos azért hozta a csoki, mert azt akarta mondani, hogy nagyon szeret és neki így is nagyon tetszel. Amúgy küld át nekem én szívesen megeszem csak Tamás ne lássa.

Tami: én nem látom, hogy Anna rosz húsiban lenne, rosszkedvű és éhes!!! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Andikám: annyira édes vagy!!! Ez kölcsönös, bár ezt te is tudod!!!
Pusszancs Müttyikémnek!!! Kép Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hívtam Tamást, hogy ha tud jöjjön haza hamarabb. Azt mondta, ha tud valakit keríteni aki átveszi az óráit jön, de nem nagy az esély.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Majd az új sérókról azért kérünk képet!! A topic legrövidebb hajáról is és a Viki frizkójáról is!

Nekem is kéne mennem Kép

sz.andi
 
 


Tita: nem hiszem hogy Anna rossz husban lenne, de azert van benne melom rendesen!
Jo nem annyi mint neked Levivel, de nem ugy zajlanak az evesei hogy leutetem es o eszik....


Kinomban prbaltam talalni valami okosat az apro betushoz, de semmi olyant nem talaltam amit ne tudtam volna, csak nem erzem hogy ezek lennenek a baj: megvaltozott szerep, faradsag, a gyerek akadaly....ez mind nem igaz! De akkor mi?
Valamit elcseszhettek, de mar ketszer voltam dokinal es o allitja hogy nogyogyaszatilag minden ok. De akkor meg miert faj?
Na mindegy, dugulok, keresgelek!
Hu mindjart hazaer Aleko es en meg mindig bogok:(
Vendég
 


Elmúlt a derékfájásom.
Képzeljétek! Már nem tudtam mit csinálni, annyira fájt este. Erre bevettem egy algoflex M-et, hát megszűnt. És rájöttem, hogy a hasam görcsöl és sugárzik ki a derekamra, az meg a lábaimba. Csak már az egész altestem fájt és nem tudtam rájönni, hogy mi is az. Ciki, de ez van. Rettentő idegesítő!!
Már beszedtem egy dobozzal a két nap alatt (na jó, csak másfél) de még nem jött meg! De már hányingerem is van...ÁÁÁ, de utálom!!

sz.andi
 
 


Tami!
Kérlek nyugodj meg! Ha nem esik jól, ne erőltesd! Azért az sem jó, ha úgy vagytok együtt, egy idő után rettentően utálni fogod magad! Először tényleg magadban tegyél rendet, próbáld megszeretni magad!! Valószínű azért is fáj, mert nem akarod, a tested védekezik!!
Te elég kreatív ember vagy, fess valamit, vagy varrjál, vagy tényleg amit Wera mondott. Valahogy próbálj nem csak a hibáidat észrevenni! Annyi szép tulajdonságod van, annyira jó és kedves ember vagy, gondolj ezekre!!!

sz.andi
 
 


koszonom Andi! Igyekszem!
Vendég
 


Ezeken a számokon gondolkodtam, de nálunk nincs érdekesség.
De egy van:
Tamás 02.10-én született, Olivér 01.10-én.
Amúgy án 10.17-én Levi meg 06.12-én.
Tamással 00.05.05. ismerkedtünk meg
Bár ha azt nézzük Levi születési dátumában is megvan a tamásé. csa fordítva...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


TAMÁS MINDJÁRT ITTHON VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Na jövök én is egy pillantásra.

Hene: Itt megtalálod a könyvet: http://osze1969.multiply.com/video/item/210

Titi: Tamás összetehetné a két kezét, amiért ilyen felesége van...

Andi: Sajnálom a fájdmadat. :( Nem kellene megnézetni magad dokival???

Tami: Nem akarok indiszkrét lenni, de korábban minden teljesen ok volt az apróbetűssel? Ha igen, akkor gondolj arra, mi változott azóta, akár testileg, akár lelkileg. Tényleg helyre kell tenned az önértékelésedet is, jó ötleteket adtak a többiek. Utána arra is gondolj, te mit szeretnél, hogy szeretnél együtt lenni azzal, akit szeretsz, és próbáljátok megteremteni a számotokra legjobb közeget. Szerintem ez is nagyon fontos, hogy az embernek tényleg a vágyai váljanak valóra, és úgy ahogy mindkettőjüknek a legjobb.

Én úgy gondolom, hogy a jó párkapcsolat alapkövei az őszinteség, és a szerelem, szeretet. Őszintének kell lennünk önmagunkkal és a párunkkal, szerettinkel is, és mindig megbeszélni, ha valami bánt, valami nem jó. A szex pedig szerintem egy jó párkapcsolatnak több mint 50%-a, legalábbis a mi korosztályunknál. :lol: Fontos mindkét fél részére, a nőnek épp úgy mint a férfinak. Persze ez csak az én véleményem...

Frizurákról tényleg kérünk képeket! Egyúttal akik Pestiek: ajánlanátok nekem valami jó fodrászt és kozmetikust valahol Pesten, elérhető helyen? Akik jól és nem horribilis árakon dolgoznak. :oops: Jöhet priviben is. Előre is köszi!
fmarti
 
 


Márti!
Én rengeteg orvosnál jártam már! Rettentően félek, hogy az endo-m nem múlt el, vagyis sztem megint terjed bennem. Azért ez rendesen dühít!!!

sz.andi
 
 


Tami!

http://www.edesotthon.gportal.hu/gindex.php?pg=6923459

keress itt annának valami szépet, vagy a lakásba. vásárolj be hozzá, csináld meg.

nem tudom mennyi időd van és kedved. de egy időre lefoglal és talán a lelked is jobb lesz :D

Kép

Kép
timi1982
 
 



Kép

Kép
timi1982
 
 


Bandi!
Puszillak! Akkor ha az endon rágódsz még jobban el kéne dokihoz menned!
20150601134430
 
 


Marcsi!
Igenis örülj a csokinak! Szívből hozta! Egyél belőle!

Vazze! Fogyis fórumba miért nem jössz?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza.
Addig is az én mászni próbáló kislányom:

http://www.youtube.com/watch?v=pZIYvxdLEuk

Kép
szly27
 
 


Szilvi!
Nem csak próbál, hanem sajátos technikával csinálja is. ;) Ügyi!
20150601134430
 
 


Hú, mennyit írtatok!

Mi átmentünk Lizyvel a barátnőmhöz, mert hoztak tegnap az IKEA-ból nekünk konektor dugaszokat (gyerek ne nyúljon bele), meg képkeretet. Meg meg is kértek, hogy vágjam le a Norbi haját. Lizy egész idő alatt visított torkaszakadtából. Iszonyat álmos volt, de valahogy Anita nem tudta alvásra bírni.
4-kor jöttünk haza (szembeszomszédok amugy). Mire hazaértünk az 5 perces uton, már el is aludt. Igy nem akartam piszkálni a vetkőztetéssel. Beraktam a hálószobába, és rányitottam az erkélyajtót! Lassan egy órája alszik!

Frizurákról tényleg kérünk képet!

Kisbetűs rész eleinte nekünk sem ment....mindig halogattam. De szerintem az is frusztrált, hogy párom már minden nap akarta, és mindig csak nyíltan rákérdezett, hogy nem s.....-elünk? Mondom nem. Aztán multkor megteremtette a hangulatot, zene, gyertyafény, és nem a kérdéssel jött, hanem egyszerűen közeledett, de kedvesen. És így teljesen más volt. Azóta minden rendben ;) (tudom, nem mindenkinek ilyen egyszerű....de ebből rájöttünk, nálunk mi volt a gond....azóta én is képes vagyok kezdeményezni).

EVELYN!!!!
Most már tessék előkerülni!

d.dodó
 
 


Hááááááát, azért drága Vikim, mert:
1. éppen elég itt követni benneteket...
2. mindig bűnözöm, ezért nem vagyok oda való...
:oops:

Andi!
Ne parázz, nézesd meg magad!!!
(bagoly mondja verébnek...)


Nem is meséltem...

:shock: :shock: :shock: :shock:

Említettem a múlt héten, hogy a kutyink csajozni ment.
No, én felhívtam a lányos gazdi figyelmét, hogy a mi kutyink tipikus KAN, tehát nem való lakásba, itthon sem volt soha.
Viszont a kislány szobakutyi... (bár boxer, ami általában nem lakásba való, de ez az ő dolguk... :roll: )
Nos, a mi kutyánkat is bevitték, a figyelmeztetésem ellenére...

Lepisilt mindent, amit ért, megette az ebédjüket, és még meg is rágott mindent.
Habár már 3 éves, de semmit sem szívlel, ami műanyag, de ők bezárták a konyhába, amíg munkába mentek.
Mondanom sem kell, haza is hozták aznap délután. Kérték, hogy akkor hadd maradjon nálunk az ő kutyájuk. Mondtam nekik, hogy rendben, de a lakás tabu. Az udvar viszont zárt. itthagyták az ebet, mi pedig bejöttünk. néhány perc elteltével, de tényleg nem volt több.... kinéztem, és a kutyus pont akkor lépett meg a 2m magas kerítésen keresztül. Egyenesen a szomszédhoz, akinek az utcai győztes kutyája sem volt rest....a többit ugye kitaláljátok?!?!?!?

Gondolom a gazdi nem zárt minket a szívébe... :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Timi!
Mennyire lesz rövid hajad? Géppel vágják? Nekem tavaly előtt nyáron olyan volt! :)

szly!
Nagyon ügyes Jázmin!

d.dodó
 
 


Marcsi!
Írj oda, ott nincs olyan nagy forgalom. Bíztatnánk!
20150601134430
 
 


[quote] írta:igen tudom hogy neha muszaly meg ha nem is akarja az ember, csak azzal meg ugy vagyok, hogy meg a semmi is jobb mint egy rosszul sikerult.
Frizura-nem engedi hogy levagassam-, smink- nem szereti-, ruha - hiaba lenne rajtam barmilyen ruha is mikor haza jon, hisz akkor Anna ebren van, agyba meg ugyis pizsibe megyek-nem mukodo dolog nalunk


Tami
Látod Te is mennyire negatív vagy???????? Mindenre rögtön rácáfolsz - ezt NEM SZABAD!!!! Én szívesen segítek Tamara, ha elfogadod, de ahoz az kell hogy TE IS AKARD! Másképp nem megy! Ha rögtön elutasítasz minden változást, vagy pozitív gondolatot (nem felőlünk, hanem magadban) akkor hiába minden. Ez totál fejben dől el, a külcsíny csak segítség, de nem minden. Gyerek mellett pláne nem könnyű ez a dolog, de hinni kell magadban, és mindent meg kell tenni hogy jobb legyen.
Norbi is mondja hogy nem szereti a sminket, a puccos cuccokat, mégis ha meglát amikor "össze vagyok rakva" nagyon meg tud dícsérni és akkor érzem h az tényleg szívből jön. Hidd el, tudnál úgy kinézni egy szolíd de mutatós sminkkel, egy finoman kihívó ruhában, rendberakott frizurával, hogy Alekónak is elállna a lélegzete!
Ha jól érzed magad és ki vagy békülve a testeddel, még az arcod is kisimul, az embernek ilyenkor az arckifejezése is megváltozik. Ezt a pasik rögön leveszik és ettől leszünk szépek, mert ugye tudjuk, hogy a szépség belülről jön, ezért is relatív...

Mellesleg az is biztos flusztrál téged hogy nincs külön helység a lakásotokban ahol együtt lehetnétek, mert Anna mindig a közelben van és emiatt sem tudod elengedni magad kellőképpen, nem? Legalábbis szerintem.
Vendég
 


marcsi!
Olyan jót nevettem ezen a kutyás sztorin! :lol:

d.dodó
 
 


Marcsi! Ez a kutya sztori! Nagyon jó! Legalább a szomszéd kutya is boxer volt?

Kép
szly27
 
 


Werus!
Uff! Jól szóltál!
20150601134430
 
 


ááááááááááá, dehogy!

Mondom, hogy utcai győztes!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


És a mi kutyánk pl annyira szokott horkolni, hogy nyáron, amikor nyitva van éjszaka is az ablak, felébredek rá!

Ezek meg egy légtérben aludtak vele!

Bele sem merek gondolni, mi lehetett ott! :shock:

Meg mesélték, hogy este a szobában :shock: kergetőztek. (a kutyák)

Hát, amikor két 40-50 kg-os kutya beindul.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Igenis, elmegyek a dokihoz! értettem, kérek engedélyt meghunyászkodni!Kép

De majd csak ha elmúlt a menzi, bár még meg sem jött :shock: .

sz.andi
 
 


Bandi!
Engedély megadva! Mióta késik? :roll:
20150601134430
 
 


ÁÁ, nem késik olyan sokat, csak 2 napot.. De a hasam fáj, nemsokára megérkezik..

Marcsi! Kutya! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?