Új privát üzeneted érkezett!

Kellőképpen tele lett velem az oldal, megyek a cicistámhoz!

Kép
Kép
patr
 
 


Annyira jók a képek!!! Húú, jó lett volna ott lenni! Na majd egyszer csak!

Én is hoztam Mütyi képet...

Kép Sziasztok fiúk!! Kép Vidám Másfélfogú Mütyi (A kettes számú még nem látszik)

sz.andi
 
 


Andi, csúcs!!!!

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Az első kép az utolsó sorozatból tuti, Patri!
Az egész világ láthatja a melleinket! :lol: :lol: :lol:

Kép
andkata
 
 


Hú, mennyi-mennyi jó kép! Olyan jó nézegetni őket! Kicsit irígy is vagyok azokra, akik ott voltak!
Nyári talira remélem mi is eljutunk!

d.dodó
 
 


Kata, levegyem? Szerintem nem látszik semmi, de arra gondoltam, hogy holnap azért leveszem! Jó? Vagy már most vegyem le inkább?

Kép
Kép
patr
 
 


Kimma, tök jók az alkotásaid!
Lehet, hogy nem láttad a sok kép között, kérdeztem, hogy neked merre lenne jó a tali?

Kép
Kép
patr
 
 


júj nagyon jók lettek a talis képek! olyan aranyosak így együtt a babák,és ti is.annyira jó lehet biztos hogy én is és vivi is nagyon jól éreznénk magunkat a társaságotokba! De majd nyáron!! :D :D :D

Kép
linda24
 
 


[quote]T írta:amikám, V. Kata, Pati, Bondi, Juli, Evelin, Ági, (remélem nem hagytam ki senkit)

Kép Kép
Vendég
 


Jók a képek! :D

Andi
Annyira édes a sapkás fotó!! :lol: Kár hogy olyan messze vagytok, nagyon hiányoztatok a taliról! :(
Vendég
 


sz.andi!
Annyira édes ez a két kép! Azaz a képeken Mütyi! :)

d.dodó
 
 


Wera! Csak mondoood... Kép

sz.andi
 
 


Köszi Dodó!! :)

sz.andi
 
 


wera!
Mi nem is hiányoztunk a taliról? :cry:

d.dodó
 
 


Hú csajok, most olvastam a 2009 júliusi toikban, hogy az a csaj, akit multkor említettem, hogy 3-as ikreket vár, hogy mindez spontán lett......és még gyógyszereket sem szedett. Kétpetéjűek voltak, és az egyik tovább osztódott egypetéjűekké. Tök vicces lesz, egy egypetéjű pár, és még egy másik. :)

d.dodó
 
 


Wera: Kép Kép Kép Kép
A legtermészetesebb, hogy ott voltatok! Az tűnt volna fel, ha nem vagytok ott.....
Hát ezt nem lehet kimagyarázni...
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Na megyek aludni, mert ahogy látszik rámfér.

Ahogy látom Tamás elaludt mesélés közben ami nem baj, de múltkor Olivér közben bűvölte a sólámpát, Alvó Tamásra támaszkodva....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Patti: koszonjuk a kepeket!

Tita: megirod azt a kodot legyszi!


Fellelkesedve a mai talin megbeszeltem Alekoval, hogy nalunk is lesz egy!
LAtva hogy kis helyen is ilyen jol elferunk, igy mar tudom nalunk sem cak 5en fernenk el. Szoval majd valamikor februarban lesz itt nalunk is egy tali! Jo?

JO ejjt mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok lányok!


jaj nagyon szupik a talis képek!!! haláliak!!! nem is tudom melyik tetszik. annyira gyönyörűek a babócák...

lassan nekem is el kéne hordani a törpét társaságba.... valahogy mostanában még Tomcsival sem jön ki... vagyis nem az igazi... annyira nem érdekli a dolog...
ha Tomcsi közeledne ő huzza el magát... nem valami társasági lény.
keresnem kell neki valami gyerektábort :D
nah meg hogy neki az összes játék kell!!! saját is, nem saját is... és persze egyszerre. nehogy már más is játszon!!! :twisted: :twisted:

egyébként nyűgűnk ezerrel. az én glóriás angyalkám most nyíg és nyíg és nyíg. nah jó annyira nem durva, de tőle nagyon szokatlan. tuti a foga...ami persze nem akar kijönni :twisted: :twisted:

ne hari hogy nem reagálok mindenkinek, de képtelenség visszaolvasni. nagyon lemaradtam. vagyis annyira nem, csak felületesen futom át napról napra a fórumot, és az az igazság hogy igy meg inkább nem reagálok, nehogy valakit kihagyjak és megbántsam.

pusszantás minden anyukának és babócának, tesónak! apukáknak inkább csak üdv ;)

nah mégegyszer végignézem a képeket :D és irigykedem :oops: aztán meg elvonulok csucsuzni, vagy apához bujok...még nem tudom :D habár inkább aludni mennék... :oops: 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Patti,

Győr, Veszprém még elfogadható távolság, ugyanis nincs jogsim, úgyhogy marad a buszozás.
Múlt szombaton voltunk Emcivel Veszprémben talizni babamamaklubban (másfél óra oda, másfél vissza buszon), egész jól bírta Emci a gyűrődést, egyet sem nyikkant :wink: .

Nem kérhetem sajna apát hogy vigyen tütüvel, mert a pici szabadidejében a háznál bütyköl most, talán tavasszal beköltözhetünk :wink:

Marcsi
:(
talán legközelebb :wink:

Kép
kimma
 
 


Csak gyorsan egy pár képet jöttem feltenni. Aztán majd talán vissza is olvasok... :)

Kép Bugri Nórink evett Kép Levikém, most akkor hogy is van ez a mászás téma? Valahogy nem sikerül rájönnöm. Mondd már el mégegyser. :) Kép ÉS a modellcsávó :)

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt!
Hú,nagyon jók a képek,mindegyik!!

Kimma Emőkéjének boldog hófordulót!

Domi kétszer kelt éjszaka,viszont Apa hajnali fél négykor jött aludni :shock: :twisted: addig gépezett :shock:
Másodszorra Domi is fél négykor kelt,és azóta is várom hogy felkeljen enni-de nem óhajt :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hű, Evelyn! Űberbrutál lett ez az evős kép! Kép Így első ránézésre azt mondanám h szegény gyerek pancser anyja nem talál bele a szájába a kanállal! De így hogy én vagyok az, kicsit másképp látom a helyzetet!!
Kép

[quote]A írta:hogy látom Tamás elaludt mesélés közben ami nem baj, de múltkor Olivér közben bűvölte a sólámpát, Alvó Tamásra támaszkodva....

Titi
Szóval Olivér ügyesen elaltatta akkor az apját! :twisted: :lol:
Jaj, tudod hogy nem haragszom h kihagytál a szaknévsorból... nyilván nem szándékos volt! Csak kikacagtalak! :lol: :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Ezek a talis képek fantörpikusak!

Látom Zsolti cica megint előadta az amorozós oldalát! Lányos anyák figyeljetek oda!

Kimma!
Nagyon jó dolgokat csináltál! Ügyi vagy!

Titikém!
Kifigyeltelek a képeken, nagyon szép vagy!!!!

Emma nagyon cukesz! Az Interspar most tele van Hello Kittys cuccokkal, bodykkal és rugikkal.

Mütyikém képét imádom! Az elsőn nagy sumák!

Emcinek
és Tominak Boldog Félévet!

Kike!

Hogy vagytok?
20150601134430
 
 


Werus!
Látom nagyon fitt vagy!

Dóri!
Mi volt tegnap? Már nagyon várom h mesélj!
20150601134430
 
 


Dodó
Természetesen Te is hiányoztál a taliról, az lenne a legjobb ha mindenki el tudna jönni az összesre. Andit azért emeltem ki mert velük már taliztam és nagyon megkedveltem őket és jó lett vna újra látni. Remélem egyszer titeket is megismerhetlek majd! :wink:

Viki
Mizu veletek?

Kike
Miért baj az ha Domi alszik??? Hát ez volt a cél, nem? :D :wink:
Vendég
 


Jól vagyunk, a kölke éppen azon gondolkodik hogyan ehetne csörgőt reggelire.

Bugri Bébi?
20150601134430
 
 


A Nikken párna, ha valakit érdekel (horkolásos és egyéb problémák segítésére):

http://www.nikkenwellbeing.hu/Products/ ... tGroup=176

Túl sokat nem ír róla mondjuk de egyelőre csak ezt találtam.
Vendég
 


[quote]B írta:ugri Bébi?

F6-kor evett és visszaájult. Alszik is alszik. :wink: Most csak 2x sírt fel éjszaka, ez is haladás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.23 07:32-kor.
Vendég
 


Jó reggelt a korán kelő brigádnak!

Emcinek és Tominak boldog felediket!

Kép
Kép
patr
 
 


Ja igen!

Emcit és Tomit Isten éltesse!!

Kép
Vendég
 


Tominak is nagyon boldog hófordulót!

Ó,nem baj az hogy alszik,sőt,örülök neki,csak hát mikor hülyét csinál a ciciből-hogy egy ideig nagyon sokszor kel enni,akkor több lesz a tejci,aztán meg lelassít,és azt nem szereti a cici :roll:

Bár nappal azért ehetne jobban.

Domim ugyan olyan rekkett,taknyos,bár éjszaka már kevesebbet köhögött,ez is haladás :)

Andi:Nagyon édes Mütyi a képeken-olyan cuki a kis fogacskája! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Amúgy Apára nagyon be tudok rágni:mikor délutános,ugye én rakom le aludni a kölköket,és semmi gond nincs velük,ha Apa rakja le,vagy csak itthon van,és tudják a kölkök,van hogy fél tízkor is ki-ki mászkálnak,mindenféle ürüggyel,Apa meg ordibál velük. :evil:
És reggel is-gonosz Apa :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


JO reggelt!

En mar 7 ota talpon, mert Anna ebresztot rendelt el, erre o az aki most is alszik!
Felebredt enni de nem akarta megenni a cumot, igy megebredt teljesen, ergo mi is.
Keszitettem neki mast, azt megette es most alszik ujra. Am ijo, mert tan nem borul annyira a napirend.


Emcinek Tominak boldog feledik szulinapot!

Wera: nem gaz ahogy Nora kinez, o legalabb van ertelme hogy igy nez ki mert evett is, de Anna is kb igy nez ki a 3 kanal utan. Foleg mivel o mostanaban belenyul a szajaba es azt macsgalja mindehova :evil:
Akkor ti hagytatok ott a pelust KAtaeknal nem? A tietek rozsaszin.
A barna pulcsit meg Tita, masik kettot Orsi, szovalmindennek megvan a gazdaja.


Kike: elore latom nalunk is ez lesz, ha apa kell hogy lefektesse Annat tuti meg ejjfelkor sem lesz agyban, igaz Aleko soha nem kiabalna szerencsere.


Wera: ugye ha nalunk lesz tali eljottok!
Es igerem ha jobb ido lesz, mi is elzarandokolunk annaval hozzatok!
Sot ha majd mindketten kertes ovezetben fogunk talizni, remelhetoleg nem messze egymastol, akor megyunk egyutt jatszora, stb.....almodik a nyomor.
Tenyleg neztetek mostansag valamerre? Adsz valami tippet miket nezegessek?
HA a szocpol szoba jon akkor uj kell, de en ilyen kaszniba( mi szaunanak hivjuk oket) modern panelba nem akarok menni, ha mar akkor max 6 lakasos kertes, inkabb szeretnenk egy 3 szobas kertes, ja es nem nyertunk a lotton :roll:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 22:37-kor.
Vendég
 


AKATA< EVELYN: Hova mentek usziba??????????????/
Vendég
 


jó reggelt. Tegnap este jegyzeteltem és még egy csomót akartam írni hozzá a talival kapcsolatban, de most nincs rá időm, megyünk úszni, csak gyorsan amit összeírtam elküldöm, mert tuti elszáll addigra... :)
Majd még jövök.
Szly, valamennyit hízott, és az utóbbi időben jól is eszik, de a mérleg nem mutat túl sokat. :) (még nincs 7 kiló... :)

Orsi ez az Anya tervez, Emma végez szöveg haláli!!! :) És szupi volt veled találkozni!!! :) Remélem, ezentúl te is oszlopos tali-tag leszel. :) Emma hangjától meg még mindig kész vagyok. :) Nagyon cuki!

Kike, nagyon jót nevettem az aranyigazságaidon!!!

Tamara, köszi amiket írtál. :) És szerintem is jó ötlet a farsang dolog. :) Szeretem, hogy ilyen kreatív vagy!!!

Kata, szerintem mosolyt bármikor kaphatsz. :) Csak ahhoz találkozni kell. :)

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt mindenkinek!


Csajok elmentek, a Lilla busza még csak most, azért nem jöttem eddig. az első két órája elmarad, aztán 3-at megtartanak, de azok is csak fél órásak lesznek. Szóval hamar hazajön!

:lol:

Nem is mondtam, hogy a kutyink ma nem aludt itthon, mert már elég nagyfiú, és a kislánynál "aludt"..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(kíváncsi leszek az eredményre, ilyet még sosem csinált... :oops: )

Ma keveset leszek, emrt el kell mennem a postára, ha Emma felébredt, és úgy hallom, pont azt teszi... :roll:

A talis képek nagyon jók. ilyenkor mindig irigykedem, hogy mi miért lakunk olyan messze... pedig annyira szeretnélek benneteket személyesen is megismerni... :oops:
A nyár pedig olyan nagyon messze van.............. :cry:

Nicike!
Nem felejtettem el, mit kértél, de sajnos nincs akkora...csupa 56-62-es, azok meg gondolom mind kicsik...
Szerencsés vagyok úgymond a ruhákkal, mert lakik a közelben egy kislány, aki két hónappal fiatalabb Emmánál, és elviszi tőlem őket.
Vendég
 


Igen, miénk a rózsaszín pelus! 8) Soha sehonnan nem tudok elindulni hogy ne hagyjak ott valamit! Az már nem én lennék!!! :twisted:

Tami
Persze, bandázhatunk bármikor! És persze hogy megyünk hozzátok is a talira! Reméljük nem jön közbe semmi! :wink:
Mi az ingatlan.com-on szoktuk nézegetni a házakat, de inkább Norbi és ha lát vmit akkor odahív h nézzem meg. Valkón talált nagyon szép újakat 13-15 milla körül, de nem tudom az mennyire gáz település ha érted mire gondolok! :P :wink: Talán Teó mondta h nem a legjobb, de hát nyilván ezért is olyan olcsó. Maglód nagyon jó, én annak örülnék a legjobban, vagy Dabas, Szigethalom stb. Nagyon sok kistelepülés van itt Pest környékén, szét kell nézni. 35 km-nél ne legyen több, nekünk az a lényeg hogy azért be lehessen járni dolgozni.
Norbi csak akkor jönne el az Annából ha kirúgják :lol: , úgyhogy ez fontos szempont.



Bizony-bizony, Védadóri és Csabcsi nekem is nagyon hiányzott tegnap!! De hamarosan meglátogatjuk őket! Hallod Dóri?! Ezt veheted fenyegetésnek is! :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Boldog felediket Emcinek és Tominak!
Vendég
 


Marcsi: a kutya maga választotta a szerelmét? :lol: :lol: :lol:
hogy vagy?

Lányok, remekül éreztük magunkat a talin, Kata, még ewgyszer kösz a körülöttünk ugrálást!

A nap eredményei Nati részéről: egy darab megfázás (az egyik helyen, ahol voltunk, csak úgy tudtam parkolni, hogy a csomagtartót nem lehetett kinyitni, így hordozóval vittem az esőben), és EGY DARAB FOG!!!!

próbálok majd olvasni és reagálni, ha hagy a kiscsaj.
szép napot!!

Kép
Kép
bondi
 
 


Isten éltesse Emcit és Tomit!!!!

Tali nálunk is lehet, van tuti bababiztos játszótér ls nagy park mellettünk!

Kép
Kép
bondi
 
 


Szegeny NAti: jobbulast ! A foghoz meg nagy gratula! Ahhoz kepest, hogy fogzas, nem is volt nyugod vagy ilyenek!
MEgyunk hazzatok is!
Vendég
 


Sziasztok!
Jobb Reggelt! :twisted:
Én olyan hulla vagyok! Lizy kelt 11-kor, 12-kor, 1-kor, 3-kor, de akkor 4-ig műsorozott, nem akart visszaaludni! :?

evelyn!
Te is jó képeket készítettél!

Boldog feledik szülinapot Emcinek és Tominak!

Csajok, én eddig szedtem a Cerazette tablettát, és nem volt semmi. Viszont hajnalban éreztem hogy görcsölget a hasam és hányingerem van. Most meg barnázok! Pedig ugyanugy szoptatok még! Szóval nem értem mi van.

d.dodó
 
 


Nattancsnak gratula a fogacskához! Gyógypuszi neki!
20150601134430
 
 


Natinak gratula a foghoz! És persze jobbulást neki!

d.dodó
 
 


Dodó!

Ne aggódj, simán megjöhet a menzeszed a cerazette mellett is, én úgy tudom...
Nekem legalábbis egyszer volt mellette, és nem mondta a doki, hogy ez gondot jelentene.
Csak azt szokták mondani, hogy kicsi a lehetősége, de lehet.


Bondi!
Gratula a fogacskához, a nyavaját pedig sajnálom! Remélem, nem lesz semmi komoly!

A kutyu nem maga választotta a párját, de kölcsönös a vonzódás köztük...

:oops: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Emci babát és Tomót az Isten éltesse!


Olyan édeseket írtatok lányok, nem volt olyan nagy dolog! :oops: :lol:

Tamara, természetesen megyünk Hozzátok, megbeszéljük a részleteket majd, jó?

Mi szívesen megyünk talira Védáékhoz, Tamiékhoz, Bondiékhoz!

Timi nyugi, többet lesz gyerekekkel, jobban bírja majd Bence baba!

Kike, javulást!

Dodó sajnálom a pocsék éjszakát!

Bondi valószínű a fogtól van inkább az a kis szörcsögés, ne hibáztasd magad! Oti azért nem érezte nagyon rosszul magát, úgye?

Budakalászra megyünk úszni, Tami, majd beszámolunk, most várom Evelint, csajszi alszik, valószínű fel kell ébresszem majd...:(
Mindegy,így birni fogja majd a pancsit remélem...

Kép
andkata
 
 


Jaj, nálunk behavazott az éjjel.....igaz nem sokat, de eddig megmaradt, és még mindig szállingózik!

d.dodó
 
 


Anna meg mindig alszik :shock:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?