Új privát üzeneted érkezett!

@molyocska:
Köszönöm! Most, hogy már láttam, hogy beindult a szivecskéje megnyugodtam, bízom benne, hogy minden rendben lesz, mindenre kapok gyógyszert, amire kell, biztos, hogy nem lesz semmi baj! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Sziasztok.
Este fél 7 és 7 között megszületett Zoé. 2240grammal igazi kis hajasbaba. Azóta sajnos nem láttam mert melegedő tálcán van. Kicsit kihült szegénykém. Kétszer a nyaka köré volt csavarodva a köldökzsinór. Igazából nem volt olyan rossz a szülés inkább a vajúdás azon szakasza amikor még nem nyomhattam. Sajnos itt nem használnak epidurálist így amit kaptam is fájdalomcsillapítót nem sokat ért. Kaptam oxitocint mert rossz volt valami értékem a vérembe és fel kellett gyorsítani a dolgokat. De ha azt nézem fél 11kor ment el a vízem és fél 7 után már meg is volt. A párom számolta 10 nyomásra lett meg. De a matyóhímzés hozzám képest kutyafüle. Tovább tartott összevarni mint megszülni. :) amint visszakapom a lányom teszek fel képet. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Gratulálok, sok boldogságot :) 38. hétre lett így meg akkor?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

 
 

@kiscsillag201:
Ma töltöttem volna a 38. hetet. De a kisasszonyt meghozta ez a front :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922: Gratulálok a kicsi lányhoz! Várjuk a képet, biztosan nagyon szép! Sok boldogságot Nektek!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@ritus922: Gratulálok!
Alig várom a képet! :-D
Sok boldogságot,egészséget nektek!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@ritus922: Gratulálok! Sok boldogságot és jó egészséget a családnak! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@ritus922:
Jajj, nagyon nagy gratula!!! Sok boldogságot az egész családnak!!!
Remélem már veled van!!!
Annyira jó ezt olvasni, a képet meg nagyon várom!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@ritus922:
Hatalmas gratula!IUdv Zozonak kozottunk!Varjuk a kepeket!
Ki a kovetkezo?Littlebiscuit?

mimkosz
 
 


Ime a kicsi Zoé. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Nagyon edes baba!Veled van mar?Mikor mehettek haza?

mimkosz
 
 


Igen csal reggel viszik el fürdni, meg amikor kapja az antibiotikumot de hozzák is vissza. Nem tudom mikor mehetünk haza ma rá fogok kérdezni. Két óránként kell ennie kb 10-20 ml-t így amíg nincs tejem kap pótlást.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
A 10-20 ml tökéletes még!!! Ez előtej, nagyon tápláló, s még kb ekkora a gyomruk, nem is kell több nekik!!!
Nagyon tündéri baba! Remélem hamar mehettek haza!!
Miért kap antibiotikumot???

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@ritus922: Nagyon gyönyörűséges kislány! Kicsit meg is könnyeztem, hormonok... :) Gratulálok még egyszer!
Nálunk Kanizsán csak nappali roaming van sajnos. Éjszaka el viszik a babákat.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@lolo8280:
Mert elfolyt fél 11kor a magzatviz és mind a ketten kaptunk egy enyhe fertőzést. Az a baj hogy ha nagyon éhes nem hajlandó cicizni ha már kapott egy kis plusz tejet akkor szívogatja a cicit de hát így nem sok esélyt látok rá hogy beindul a tej. Bár feszülnek a melleim. Majd kiderül. A hazamenetelt nem tudom remélem szerdán vagy csütörtökön mehetünk :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Oh Ritus tünemèny, gratulalok!!
Igen azt hiszem rajtam a sor.
December 5 a dátum.. de sokaktol kapom a megjegyzest hogy talan addig mar nem huzom..
A mehszajam megrövidült puha es laza.
Ki tudja... izgi!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@ritus922:Gyönyörűség!
Nincs ott a kórházban szoptatási tanácsadó?Ő sokat tud segíteni!
Little végülis nem feltétlen nagy baj az ha picit elöbb jön!
Leaglább nem szenvedsz sokat a végén!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@littlebiscuit:
Huhh, akkor már nagyon finishben vagytok ti is!!! Izgalmas hetek elé nézünk!!
Nagyon várom a jó hírt!!!

Rítus: értem! Az ikrek is kaptak egy napig AB-t, pedig császárosok voltak, nalunk semmi ilyesmi nem indokolta, s "korák" is voltak!!! A lényeg hogy Jól vagytok!!

Milyen tejet? Legejtet?? Kicsi még nagyon faradékony, esetleg próbáld meg kis vizet az elején, s úgy cicire tenni!!
S minél többször cicizni, mert akkor beindul, de kell neki pár nap!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sajnos a csecsemősök nem túl kedvesek és segítőkészek de ha van a pocojába egy kis tejcsi már szopizik a cicin most ezzel kísérletezek. Hajnalba fél órát szopizott most türelmetlenebb volt. Igazából ha megnyomom a bimbót ilyen sárgás tej jön ki belőle. Már gondolkodtam hogy mellszívóval rásegítek két etetés között de nem tudom mennyi értelme van.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Ha nem akar cicizni akkor 3 óránként fejjed. Elotej a sárgás az a legfontosabb neki. Nekem császár utáni 2. nap indult be, de ugye Benit elvittek Fehérvár a korára fertőzésveszely miatt.

Megvolt a 3 hós státusz 61,5cm és 6270gr ruhastol :)

Littlebiscuit: Hajrá :) van karácsonyi rucitok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Voltunk családi fotózáson pénteken :)


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Nagyon cuki! Mi is megyünk majd!! Nagyon várom!!

Rítus: előtej a sárgás, nagyon fontos! Próbáld meg a fejést!! Simán azzal is be lehet indítani, de mindig tedd cicire!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Kiscsillag de èdeeees! <3
Naná hogy van Karacsonyi szerelès.. ime:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Nagyon cukik!
Ebből lesznek nagyon cuki karácsonyi fotók! :)
Nekem is van egy karácsonyi szettem, 62-es augusztusban jól fog vele kinézni :D


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Ritus, jaj de édes a pici Zoé, igazi kis csajos pofija van! Sok sikert a szopiztatáshoz! És sok türelmet is, kell pár nap, míg belövel a tejcsi. A fejés is jó dolog, szintén segít beinditani a tejelválasztást, kinek hogy megy ügyesebben, de én úgy tapasztaltam, hogy sokaknak jobban megy kézzel, mint fejőgéppel. Viszont a másik dolog meg amin múlik a siker, hogy a babucinak hogy megy a szopizás, mert a cumisüveget meg a dudlit más technikával szopizza, mint a cicit. Sok helyen, ahol erre figyelnek pohárból, vagy kiskanállal adják a plusz tejet a babáknak, ha kell. Szóval még egyszer kitartást hozzá!
Kiscsillag, Beni is nagyon cuki! Olyan jók ezek a babafotózások, jó, hogy így divatba jöttek! :-)
Littlebiscuit, tök jók a karácsonyi szerkók, már várom a képeket Martáról ezekben a rucikban! ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@kiscsillag201:
Igazi menősrác!
En is szeretnék majd mindenképp fotózást!
Csajok ti voltatok kismama pocakos fotózáson?
Nekem nagyon tetszik, még akkor is ha nem vagyok egy modell alkat!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
Mi akartunk menni de nem volt szabad hely a fotósnak, utána meg meglett Beni már :D
Minden héten ugyanazon a napon csináltunk itthon pocakos képet úgy láttuk a növekedést is :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Mi is szerettünk volna menni de bekerültem a kórházba meg ugye két héttel előbb jött. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


Gratulálok! Szép kislány! :) Little Neked pedig drukkolok! :)

szandra0408
 
 


Gratulálok ritus. Nagyon szèp a kislányod. Jó egèszsèget. Sok boldogságot!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

3 hós státusz: Zsejke 6000g és 55cm, Barnus 6780g és 59cm.
Nagyon kis ügyik!!!

Sajnos Csenge elkapta a hányós vírust, ma haza kellett hozni a suliból.
Remélem nem megy végig a családon!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Már 3 hónap??? Hihetetlen mennyire megy az idő! Szép nagy babák, megkérdezhetem mekkora méretű ruhákat hordanak most? Csak, hogy tudjak viszonyítani majd, milyen méretű meleg ruhákkal készüljek a téli hónapokra :)
Remélem gyorsan meggyógyul a kicsi lány, egy hónapja én is elkaptam, még kórházba is kerültem infúzióra, mert kezdtem lázas lenni. 
Csodaszép karácsonyotok lesz :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 








Sziasztok!!

Ma pont 3 hónaposak! Tényleg rohan az idő!!
Jelenleg 62es ruhákat hordanak, de Barnusra lassan kicsik lesznek.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@molyocska:
Mi 14 hetesek vagyunk ma de már 3 hete 68-as ruhákat hordunk. 62cm és 6400gr Beni.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok.

Lolo cukik az ikrek. :)

Mi most voltunk a védőnőnél 2380 gramm a Zoé. :) 2230 grammal hoztuk haza csütörtökön. Szerencsére átálltunk a szopizásra. Azt hittem nagyobb harc lesz átszokni a cumisüvegről a cicire de nem. Igaz van hogy 5-10 perc azzal megy el hogy sír a cicin mire rájön hogy kell megszívnia. :) A Zoén még az 50es body is lóg :) Most kapott két 47est rugdalózót amibe tudunk menni védőnőhöz meg ilyen helyekre. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Az elején nekünk is nagy volt az 50es, de 2 hét alatt belenőttünk!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszönöm a válaszokat lányok! :) Már alig várom, hogy én is öltöztethessek. Holnap megyek az első NST vizsgálatomra, már nagyon várom. Amúgy teljesen jól vagyok, a savam is kicsit kevesebb most, lehet leljebb ment a kicsi lány, mert a járás sokszor kicsit terpeszben kényelmes már csak :) Izgulok a szülés miatt, de vérom is!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jajj csajok, gyönyörűek egytől-egyig!!!
Ti már nagyon előre vagytok, én még csak majd most megyek december elején a kombináltra!
Nektek mikor tippelték leghamarabb a nemet és akkor jól tippeltek?
Olvastam hogy van akinél már a 12.hetin tippelik.
Nagyon kíváncsi vagyok a lányspermás elméletre, mert mi ovu elött 3 nappal voltunk együtt!
Bár én kisfiút szeretnék inkább, de alig várom hogy tudjam mindegy hogy milyen nemű csak úgy könnyebb lenne készülődni!
Így se bírtam magammal rendeltem falmatricát 
Nem bírok ellenállni a bárányos dolgoknak 

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: Gyorsan beérsz minket majd! Nekem 16 hetesen mondták, hogy valószínű kislány. 20 hetesen már tutira. Remélem nem ér már meglepetés!
Nehéz ellenállni az aranyos baba cuccoknak az biztos! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@krystin:
Nekem a 18 hétben mondta a doki hogy fiú, nem tippelt előtte a 21. hétben 4D megerősítették. :) ha nem vagy rosszul akkor sanszos a fiú :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Barátnőm kisfiút vár, és még mindig hányik, egy napra van kiírva velem. Amúgy erről mindig a mamám jut eszembe, amikor megkérdezte tőlem, tudom e miért mondják, hogy a nők jól érzikmagukat, ha fiút várnak. Mondom maminak, hát nem tudom. Erre szégyenlősen közölte velem, hát azért lányom, mert pöcs van bennük :D Annyira kellett nevetnem rajta... :D :D :D


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Én kb 3szor hánytam az elején. A vernyomasom nagyon alacsony volt, sokat szédültem. Savam a 3. trimeszterre lett csak szerencsére.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@krystin:


írtam neked privit.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Én minden nap hányok szinte, minden reggel!
Holnap megyek a dokihoz már most izgulok,hogy mindem rendben legyen!
Annyira féltem!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: Nekem mindig azt mondta a nőgyógyászom, hogy örüljek a hányásnak, jó jel, minden rendben! Így a vége felé már nem nagyon örülök neki :D Majd írj ám mi volt!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@krystin: De jó neked, holnap újra láthatod a picikéd! Nekem a hányinger szinte egész nap kitart, de még egyszer sem hánytam. 7-e viszont olyan messze van, hogy szívesen hánynék mindennap, hogy tudjam, minden rendben van. De azért így is bizakodom. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13: Az elején én is rosszul voltam egészen estig, de mostmár jobb 10fele elmúlik,viszont az ételundor erősebb lett alig bírok valamit megenni.
Igazából most hogy még 2 orvoshoz járok,így többet látom, de a kombinált tesztel végetér az Ogyei-s program, onnantól marad a saját dokim.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01:
Szia, gratulálok. Én végig magandokihoz jártam, az elején nekem is kisebb volt, amúgy meg lehet később volt peteeres nem? a lényeg hogy van szívhang is már. Ha tudsz menj magánba mert a 3 kötelező nagyon kevés sztem.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@panda01:
Mindenképp mennék magánhoz!! Ha tudod hol fogsz szülni ott keress orvost!! Orvost még az elején érdemes fogadni, később már nehezebb!

Littlebiscuit: veletek mizujs?? Már ti is finishben vagytok!! Mindig jövök nézem hátha örülhetek nektek!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: