Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Gratula az újaknak...csak gyűlünk!
Én meg szenvedek! Ma éppen 2 hete van torokfájásom. Kaptam homeopatás gyógyszert, de egyelőre az sem segít. Nagyon szar. Ég az egész. Tuti, hogy keddre, mire letelik a szabim más semmi bajom nem lesz. Ahelyett hogy a babóval együtt élvezhettem volna a nyaralást, csak beteg voltam. Ráadásul tegnap este Utrogestan mellett volt egy picike vérzésem. Én már túl vagyok egy vetélésen és nagyon aggódom. Hétfőn megyünk UH-ra, meg szerintem gégészetre is. Drukkoljatok! M.
moncsi73
 
 


Sziasztok!
Ha nem bánjátok csatlakozom én is :wink:

Én is teszteltem3 pozi tesztet :), ma voltam dokinál..
Ma vagyok 6 hetes..8,4mm-es petezsák,szikholyag és embriócsomó sejthető ezt írta a papírra,viszont van egy 55*40mm-es cisztám :cry:,ami megint csak aggaszt...

Ez most már a 3.terhességem,az 1.böl van egy 4 éves lánykám a 2.sajnos februárban elhalt:(..és most érthetö hogy megint félek nagyon...

Amugy gratulálok mindenkinek!!!!!!!!!! :)

moncsi!
Te látom beteg vagy :( ,gyógyulj meg hamar!!!!!!!!! gyogypux
Vendég
 


Dudu
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moncsi
Sós vizes toroköblögetés? Nekem szokott használni... meg a torok melegítése :wink:

Kírus
Üdv itt!
Ciszta :cry: :cry: :cry: :cry:

Velünk minden rendben. Kicsit émelygek, de közrejátszik az időjárás is. Érzékeny vagyok a hidegfrontra.
alicia
 
 

 
 

Sziasztok!
Sehol senki ma???

Alicia! Te mikor mész dokihoz vagy már voltál??
Végig olvastam ki mit írt de nem jegyeztem meg :oops:
Vendég
 


Szia Kírus!
Gratulálok neked is! Ne aggódj, én már az elejétől figyelemmel kísérem a topikot, de még mindig nem vagyok képben :oops: . Szép lassan majd megismerjük és "beazonosítjuk" egymást.

Dudu, ezek jó hírek!

Moncsi! Sajnálom a torokfáját, semmi ötletem nincs, de az jó ha megnézi gégész is. Nem tudnád magad mégis kiíratni tp-re? Már csak a baba miatt is. Most ő a legfontosabb.
(A lányommal a terhesség elején én is vérezgettem, amikor észrevettem, a munkahelyemen otthagytam csapot, papot és mentem haza. Ki is írattam magam, nem mertem kockáztatni.)

Nálam folyamatos a hányinger, rókakoma is látogatott már.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Bocsi, hogy így bepofátlankodom, csak néha szoktam egy kicsit nosztalgiázni. Kírusnak üzenném, hogy nekem a stimuláció miatt mind a két petefészkemben maradtak ciszták és 7 cm-s volt mind a kettő. A 12 hetes uh-n már nem volt meg egyik sem és nem is okozott gondot, szépen felszívódott az összes. Remélem nálad is hasonlóan alakulnak a dolgok. Boldog babavárást nektek.



vicky79
 
 


Szia atízka!
Köszi :)
Te hány hetes kismami vagy?? 8) ..

vicky!
Csak gyere nyugodtan!!! :wink:
Köszi a nyugtatást!! :)
Ugy döntöttünk férjemmel hogy jövö héten elmegyek egy magándokihoz...az tán többet fog mondani..nem ugy mint itt szakrendelésen...lecartak nagy ívben..
24.-ére van amugy ujra idöpontom a szakrendelésre..de oda már szerintem el sem fogok menni...

Szerintetek ez normális hogy 6hetesen szikholyag,embriócsomó SEJTHETŐ??? :roll:
Szoval hogy még nem látott mérhető embriót?
Aggaszt ez is :oops: :?
Vendég
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Kírus
Majd szept. elején megyek orvoshoz. (szabin van akihez elmennék)
Az, hogy UH-n mit lát, szerintem függhet az UH-géptől és a vizsgáló gyakorlottságától :wink:

Atizka
Sajnálom, hogy folyamatosan hányingered van. És még ott a kicsid is :cry:
alicia
 
 


Sziasztok!

Először is mindnekinek GRATULÁLOK!
Szeretnék csatlakozni..életemben először egy fórumhoz, az éppen 5 hetes Pötyivel a hasamban, aki most kicsit megijesztett rózsaszínes pecsételéssel..én pihenek és félek..- de csak titokban,nehogy azt gondolja Anya nem elég optimista :oops: -
tehát most nekilát a vonalzó keresésnek,készítésnek ...

Szép estét Nektek és az "albérlőknek" a pocakban!
momota
 
 


Sikerült :)

Kép
momota
 
 


Üdv. Momota, gratulálok! Remélem nem lesz gond, pihenj, amennyit csak tudsz. És fő az optimizmus :wink:

Kírus, szerintem normális, amit láttak uh-n. (Ahogy már írtam, én 6+5 naposan voltam orvosnál, és csak petezsákot látott, semmi mérés meg ilyenek. De asszem nem a legszuperebb az uhuja.)
Tegnap voltam egyébként kerek 7 hetes.
Vonalzót csak akkor teszek, ha majd látom dobogni a pici szivét. (Na, nem babona, csak mégis... Szept. 8-án megyek újra orvoshoz.)

Pár napig nem jövök, nem leszek netközelben.
Remélem addigra leszünk még többen is, és mindenkinél szépen növögetnek a babák.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Köszönöm atizka!
Nem is hinné az ember lánya, milyen sokat számít ilyenkor a bíztatás:)
Minden aggódónak egy nagy csokorral belőle, hogy erőt adjon :)
Jó éjt :)

Kép
momota
 
 


jóregglet!
momota!
Üdv. köztünk,gratulálok a babácskához!!
Mikor mész orvoshoz? :)

atizka!
Hát ezen a volnalzó témán én is filoztam,de nem bírtam ki,sajnos februárban megjártam mert törölnöm kellett :? ,de remélem most nem így lesz!!!

Csajok! Van köztetek olyan aki magándokihoz jár, de nincs uh-ja a dokinak a rendelöbe??
Most ez után nyomozok,mert akihez készülök állítolag nincs uh-ja :( ..
Nekem meg az a lényeg,hogy megmondja ö mit lát odabent !!
Vendég
 


Sziasztok!
Látom még többen vagyunk már! Szaporodnak a babák! :) :) :) Ez szupi!
A torokfájásom mára jobb lett kicsit, már a hangom is felismerhető. Sós vízet használtam...szőrnyű...Még jó hogy nincs hányingerem, mert ettől igen csak öklendeztem.
Amúgy nálunk a doki 6 hét 4 naposan látott szívverést. A babó akkor még csak 3,8 mm-es volt. A petezsáknak meg kb 20 mm-es volt. Láttam másoknál kicsit más volt a méret.
Holnap UH és kiderül mekkorát nőtt.
Vonalzót is majd csak utána csinálok.
Lassan letelik a szabi is és otthonról majd többet tudok ide írni!
Kírus! Magándokinál én eddig mindig láttam UH-t.
M
moncsi73
 
 


Bogi!
Ha még aktuális ,akkor én szívesen megnézném és kitölteném a kérdőívedet. Aktuális rám ... :)
Moncsi
moncsi73
 
 


Sziasztok,

Köszönjük Kírus :)
Jöv.héten megyünk orvoshoz :)
- és nem lehet semmi baj, és nem félünk...- Lehet h még korai.. ?!

Hallottam olyan magándokiról,akinél nem volt UH, de ebben az esetben a kórházba - ahol még dolgozott - szervezte a találkát.
Vagy ha magánklinika, az is lehet h külön ultrahangos van..

Moncsi, gratula a sós vízhez.. tapasztaltam: iszonyat.

Szép napot Nektek!

Kép
momota
 
 


Szia momota!
Nem korai ha jövö héten mész dokihoz,és a lányommal 5hetesen voltam igaz akkor még csak petezsákot láttak...
De látod most 6hetesen mentem és még csak embriócsomó sejthető,holott azt hittem már a szivecskéje is beindult :? ..kicsit csalódás volt..dehát majd jövö héten reméljük...
Így-így semmi baj nem lesz,csakis pozitívan..(én mondom... :lol: mikor tök nega vagyok magammal állandoan)..
De hát a februári vetélés után..nem csoda gondolom :?
Vendég
 


Szia Kírus!

A februárban történteket sajnálom:( De látod jött is az új öröm:)
és sajnos én is nagyon félek,de arra is rájöttem a sok baba-mama oldalas böngészgetés után ( ami ilyenkor talán normális, hangsúlyozom csak a párok női tagjának :)) hogy képtelenség így örülni...ezért remélem, hogy teljesíthető az a korántsem könnyű feladat : hogy örülni kell, félelmek nélkül.. "csakazértis"...mert ez így...agyrém - és sztem nem túloztam:)
Hát így legyen, és minden rendben lesz a nagyon várt embriócsomóddal,akivel most annyi minden történhet belül, h meglepje Anyát a szívdobogásával:)

Jó éjszakát minden Embriónak és a nyugodt Anyuknak:)

Kép
momota
 
 


Sziasztok,

Szeretnék csatlakozni hozzátok.

Rólam/unk: 28éves vagyok, remélem a 2.babánk is egészséges lesz, mert már van egy kislányunk Hanna, 11hónapos.
Teszt: kicsit korán csináltam terhességitesztet, de pozitív lett:-).
Lehet még korán csatlakozom, mert 4hetesnek számítok, és ápr.28.ra várható a gólya.

SzépNapot!
sweetlife
 
 


Sweetlife!
Szia!
Üdv köztünk!!!
Gratulálok a kis Hannához!! Orvoshoz mikor készülsz menni? :)
Vendég
 


Sziasztok!
Gratulálok én is mindenkinek és nagyon örülök,hogy egyre többen vagyunk itt!
A nyugalom szerintem is a legfontosabb ebben az első 12 hétben.Nem könnyű ebben a bizonytalanságban amíg eljön a következő ultrahang,de fő az optimizmus!
Én az első kismanónál agyon idegeskedtem magam az egész terhesség alatt! Hol ezért, hol meg azért! Telsesen felesleges volt,mert egy gyönyörű egészséges babát szültem! Úgyhogy most megfogadtam, hogy nem fogok idegeskedni,mert úgyis minden rendben lesz! :) Ahogy mondtam fő az optimizmus! :D
Jó éjt minden kismaminak és pocaklakónak!

KépKép
dudu_84
 
 


Szia Kírus!

Köszi a foggadtatást és a csajszihoz a gratut.

Hát, hogy orvoshoz mikor megyek passz. Ahogy Dudu írta én is igyexem optimista maradni és nem rohanni a dokihoz. Tehát húzom az időt, mert egyszer elsiettem, és mégegyszer nem szeretném átélni. No, de uh.ra szeretnék menni úgy kb 9.én. (az én dokimnál külön van az uh, és külön a vizsgálat). Akkor tervezem, mert akkor már remélem lesz szívhang (7hetes leszek remélem, Hannánál ekkor volt). Kírus, ne aggódj minden rendben lesz. Lehetsz kora terhes is, és azért nem láttak nálad mérhető embriót. Sikerült magánrendelőt találnotok?

Ki, hogy tervezi elmondani majd a családjának?
sweetlife
 
 


Csak olvasgatni szerettem volna nosztalgia céljából.
De nem bírom ki, hogy ne írjak pár bíztató szót Kírusnak. Bocsi!

Én Marcival először Uh-on akkor voltam, amikor mensi szerint 5+6 napos volt a terhességem. Meg is ijesztett a doki, mert semmit nem látott, csak megvastagodott nyálkahártyát. Még petezsák sem volt, nemhogy szikhólyag, embrió...
De azzal nyugtattam magam, hogy szerintem csak 6 nappal később volt peteérésem, mint kellett volna a nagy könyv szerint, tehát valójában még csak 5 hetes terhes voltam akkor.
Aztán 6+5 volt az általam számítot kor (Mensi szerint 7+4), amikor már látszott embrió és szívműködés is.
Tehát ne izgulj, ilyenkor annyira gyorsan fejlődnek. És ciklikusan némelyikük. Van, hogy két napig szinte semmi nem változik, aztán 2 óra alatt egy csomó minden.
18 hetes Uh szerint Marci már megfelet a mensi szerinti korának a méretit tekintve, később pedig még nagyobb is lett.
Végül április 2-án teljesen egészségesen megszületett.
Pedig volt sok izgalom a 9 hónap alatt, mert adódtak problémák. De ezeket már el is felejtettem.
Te is így fogsz majd tenni.
(De ebben már van tapasztalatod, ahogy látom.)

Mindenkinek kívánok nagyon boldog babavárást, egészséges gyerkőcöket, és rengeteg nyugalmat!
Vértezzétek fel magatokat pozitív energiákkal, mert arra szükség lesz! :D :D :D
Vendég
 


Jóreggelt!
Sweetlife!
Jól teszed persze hogy nem mész olyan korán...
Igen találtam magánrendelőt,holnap reggel kell idöpontot kérni aznap du-ra,ugyhogy reggel majd kiderül hogy hánykor megyek :)
Már tökre várom mert kíváncsi vagyok hogy mit mond ez a doki..

catherine!
Nagyon köszi a bátorítást!! Aranyos vagy!!
És jó egészséget nektek!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Moncsi, Dudu, Beus, Calendula, Bvivien, Kírus, Mormota, Sweetlife!

Gratulálok nektek a babócákhoz!

Moncsi!
Jaj nagyon sajnálom a vérzést. Vasárnap én is nagyon megijedtem, mert két barna foltom volt, igaz azóta semmi. Az orvosom szabadságon van, úgyhogy én csak 24-én jutok el hozzá, aztán uh-ra. Nekem is volt már vetélésem, az első terhességem végződött így a 7. héten :( Elhiszem, hogy aggódsz, én is, de csak pozitívan, mégegyszer nem történhet meg!!!!!!!!

Mormota!
Fel a fejjel, pihenj, amennyit tudsz!

Lányok!
Nálam az egyik tünet, hogy erős folyásom van, Rózánál is így volt, nálatok van ilyen?

Kép
Kép
petra1980
 
 


Szia Petra! Neked is gatula a babóhoz!!! És Hanna lánykádhoz is!

Nekem nincs erős folyásom,viszont most már egyre többször van hányingerem,meg a cicjeim fájnak..
De jó csak 1 nap van köztünk:)
Vendég
 


Sziasztok!

Először is gratulálok minden kismaminak!
Kírus!
Én is Bajára járok (igaz kalocsai vagyok) Dr. Mátrai Tiborhoz. Neki van a magánrendelőjében UH.

Hétfőn és csütörtökön du. 15.30-tól rendel a Szabadság utcában.

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Momota
Üdv itt!
Én is most kezdek fórumozni :wink:

Kírus
Akihez járok doki, neki a magánrendelőjében 4D UH is van...

Moncsi
Jó, hogy javul a torkod!

Kírus
Sajnálom a vetélésed!

Sweetlife
Üdv itt :lol: :lol: :lol:

Én nagyon pozitív vagyok... miért lenne baj?
alicia
 
 


Sziasztok!
Gratula az újonnan csatlakozóknak is!
Petra! Nekem is van folyásom sajnos,de nálam az első terhességem alatt is végig volt!
Ma voltam védőnőnél,meg fogorvosnál! Nem volt egy nagy élmény.Legalábbis a fogorvos!De muszály volt!
Holnap lesz a lánykám 2 éves,úgyhogy szülinapozunk egyet!
20.-án meg elvisszük a búcsuba!
Ti mentek valamerre 20.-án?
Jó éjt mindenkinek!

KépKép
dudu_84
 
 


Jó reggelt!
Szia ditke!
Gratulálok neked is a pocaklakóhoz!!
Mennyit szoktál fizetni a magánrendelésen?
Nézegettem az orvosokat de elég sok csütörtökön rendel ami ugye a héten nem jó mert szünnap.
Így maradtam a Karasz dr-nál aki ma rendel..14:30-ra mehetek is hozzá:).
Milyen idönként kell menned a dr.-hoz?

Dudu!
Liliánának nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Alicia!
Akkor nagyon jól felszerelt a dr-od rendelője :wink: ..

Szép napot mindenkinek!!! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

A magánrendelésen 9000.- /5000 UH, 4000 vizsgálat/.
Szerencsére csak havonta kell mennem, mert minden rendben van. A nagyobbik gyerkőcömmel sajnos hetente kellett hozzá mennem.

Én jövő hét csütörtökön megyek vizsgálatra.

A Karaszt is nagyon dícsérik....

Szép napot!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, amiért nem egészen témába vágóan betörök ide, de annyira halálra vagyok rémülve, hogy remélem, valaki tud valami bíztatót mondani a problémámra.
9 hetes kismami vagyok, a dokim elküldött mindenféle vértesztre, és tegnap kiderült, hogy a CMV tesztem (Igg és Igm is...) pozitív lett. Azt tudom, hogy az Igg korábbi fertőzésre, míg a másik jelenlegire utal, de arra nézve nem találtam semmit, hogy akkor is baja lehet-e a babámnak, ha egy régi fertőzés újraaktivizálódásáról van szó. Elküldtek egy mintát speciális tesztre, de annak az eredménye még ezer év!!! Nagyon aggódom, kérlek titeket, ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit, segítsen nekem!
Köszönöm!
tündércserje
 
 


bocsánat a betolakodásért, csak tündércserjének:
Tündércserje: ha régebben volt már ilyen fertőzésed, elvileg védett vagy és a baba is. Ha újonnan kapod meg a CMV-t, akkor pedig van rá oltás, amelyet ha megkapsz, akkor a babát is gyógyítja.

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Dudu!
Nagyon Boldog szülinapot a kislányodnak! Nagyon szép neve van!

Kírus!
A te kislányodnak is gyönyörű a neve, unokatestvéremék kislányát is így hívják.

Tündércserje!
Sajnálom a leleteket, segíteni nem tudok, én még nm tapasztaltam ilyet.

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sziasztok,

Mi terveztük a Balatont 20.ra, azaz szerdától vasárnapig, de lefújva Hancsi miatt, mert bekapott valami vírust, 39C láz, hasmenés, piros szem, étvágytalanság. Elég kemény éjszakánk volt, de remélem ma már a szobájában fog szundizni, ami azt jelentené, hogy jól van.

Liliánának sok boldog születésnapot!
sweetlife
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk...
Sweetlife, üdv itt, gratulálok neked is. Hannának gyors gyógyulást kívánok!

Dudu Liliánáját pedig Isten éltesse nagyon sokáig! Majd mesélj, hogy telt az ünneplés!

Mimivel (aki egyébként Emma) én is nagyon sokat aggódtam a terhesség alatt, jó lenne most nyugodtabbnak maradni. Eddig talán sikerült :wink:
A hányingert és hányást most jó jelnek tekintem.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Szia Atizka,

Üdv itthon.
Fiút szeretnétek ti is 2.nak :lol: ?
Bár ha még egy lány lesz az se baj, de jó lenne egy kis kukac is a családba. Nekem csak néha van hányingerem, de hányás az nincs.
Hány hetes vagy?
sweetlife
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy tegnap nem írtam.. :oops:
Sajna nem volt uh a doki rendelöjében, de hétföre behivatott a kórházba és ott meg uh-oz :)
Megvizsgált azt mondta rendben talál mindent, cisztámat is kitapogatta azt mondta nem érzi nagynak...
De majd uh-on kiderül pontosan minden! :)
Azt mondta a tünetek is nagyon jók.. a nap 3/4-ed részében hányingerrel küzdök :? , a cicik is érzékenyek feszülnek rendesen...

Csajok ki milyen vitamint szed?

Sweetlife! Hanna hogy van??
Jobbulást neki és sok-sok gyogypuszit!!!
Vendég
 


Sweetlife, holnap leszek kerek 8 hetes. Igazából nekünk mindegy, hogy fiú vagy lány, de tényleg. (Most valahogy olyan érzésem van, hogy ő is kislány, de majd kiderül. A férjem nagyon lányt szeretett volna elsőre, most is örülne neki, de ha fiú, akkor meg azért fogunk nagyon örülni. Na ezt most jól megfogalmaztam :oops: )

Kírus, akkor ezek jó hírek, de elhiszem, hogy az uh-t várod igazán nagyon. Drukkolok, hogy rendben legyen minden. Majd írd meg mi volt!
Most Femibiont szedek, a 12 hétig biztos. A gyógyszerész beszélt rá. Még a terhesség előtt Gravidát szedtem, hogy kicsit "tuningoljam" a szervezetem, szerintem vissza fogok rá állni, amikor már nem kell annyi folsav.

Lányok, nem tudjátok, hogy 2010-ben mikor lesz húsvét? Lehet, hogy húsvéti babák is lesznek itt a topikban?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok,

Atízka: 2010. évi húsvét: április 4.

Kírus: Köszönöm, a gyógypuszikat :-D. Hanna jobban van, csak a szeme ne lenne már begyulladva, 37.8 volt reggel, ez már jónak számít, de remélem lesz 36.5 hamarosan. Étvágya kezd visszajönni.

Eddig én vagyok a legfiatalabb terhes?!
Azért már várom nagyon én is az ultrahangot, igaz még 3hét.

Alícia: kérdezted, hogy miért lenne baj. Hanna előtt volt egy vetélésem, rohantam a dokihoz, hogy legyen papírom, mert a szülinapomon beakartam jelenteni, ez is megtörtént, ez volt október elején, 29.én meg elvetéltem. Hannával sem siettem, és mire mentem már volt szívhang is. Most is a 7.hét környékét céloztam meg. Mondjuk nem is gondolok arra, hogy most vetélnék, dehogy fogok, erős a kis Mütyűrke, szépen megtapad,és persze jó helyen, és április végén meg megérkezik hozzánk:-D.
sweetlife
 
 


Atízka: mit mondott a gyógyszerész a Femibionra? Én is ezt szedem, de nekem a barinőm ajánlotta.
sweetlife
 
 


április 17-én vagy 18-án érkezik az első baba :) hétfőn volt 14mm a petezsák :)
marymirella
 
 


én a lenkei féle alap vitamincsomagot szedem, a plusz folsavon gondolkozok, mert ebben csak 100 van 400 helyett. 15-e óta szabadságon vagyok szerencsére :) 14-én lett 3 pozitív tesztem (az elsőt nem akartam elhinni), már előte is rosszul voltam eléggé, és ez a hét munka nélkül áldás.

Egy cikkben olvastam, hogy a finn nők 90%-a szaunázik kismamaként is, és heti egyszeri szaunázás enyhíti a hányingeres szédülős tüneteket. Én mielőtt megtudtam hogy babánk lesz rendszeresen jártam szaunázni, de volt bennem egy kis félsz elmenni, viszont ágybanfekvős 3-4 nap után gondoltam megpróbálom, hátha jobban leszek. Tegnap este szauna és úszás (ahogy szoktam) és tényleg használt. Ma egyáltalán nem volt hányingerem és mióta reggel felkeltem csak 1 órát kellett feküdjek. Hogy mi lesz velem hétfőtől.... napi 9 órában a munkahelyen.....

Szeptember 3-án megyünk 2. UH-ra, remélhetőleg már hallani fogom azt csodálatos düb-düb-öt, amit várok :)

Visszaolvastam az eddigi hozzászólásokat, hogy képbe kerüljek, és örömmel látom, hogy milyen sokan vagyunk. Ha jól emlékszem van egy kismamink aki velem egy napra várható babailag :)

Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy kisfiú vagy kislány. 5 hetesen és 2 naposan voltunk 14mm-esek petezsákilag, még lehet iker baba belőle szerintetek? Vagy hülyeséget kérdezek?
marymirella
 
 


Szia Mary.

Kérdésedre válaszolva, még lehet, hisz először csak a petezsákot látjuk, majd az embriót, és ekkor már pulzál a kis szive :lol: . Javítsatok ki ha esetleg nem így van.

Nekem nagyon fáj a bal oldalam lent, lehet a beágyazódástól, de 1. babánál nem fájt ennyire. Plussz ami még fura, hogy minden este vacsi előtt mint általában mindenki éhes, annyira éhes vagyok, hogy egy békát megtudnék enni, de mire odakerülök hogy egyek, akkor csak párfalat lecsúszik, és jól is laktam. Van másnál is ilyen, vagy csak én vagyok ilyen étvágytalan? :shock:
sweetlife
 
 


...hol vagytok? csak én vagyok ilyen aktív :roll: .

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


Szia Mary! Gratulálok a "petezsákocskádhoz"! :D
Ikrekkel kapcsolatban Sweetlifének biztos igaza van, én nem vagyok képben igazán ezen a téren. Miért? Szeretnél ikreket?

Sweetlife, a gyógyszerész, aki ajánlotta a Femibiont azt mondta, hogy abban vana legtöbb folsav, ill. olyan formában van benne, amit a szervezet jobban fel tud használni. Különösen nem mélyedtem el a betegtájékoztató tanulmányozásában, biztos így van. Az orvosom is bólintott rá, szóval biztos jó.

Az éhséget ne is mondd... Általában éhes vagyok, viszont étvágyam nem sok van. Ha nem eszek, azért van hányingerem, ha meg eszek, azért. Nálam semmi nem jön be, de ha meglátogat rókakoma (most már naponta többször is :( ), utána jobb egy darabig.

Most meg ráadásul úgy néz ki a terhességi cukor-nyavalya is bekavar, ez igazán nem hiányzott.
Mimivel a cukorterheléses vizsgálaton derült ki a diabétesz, onnantól kezdve diétáztam.
Az orvosom most azt mondta, kezdjem el már most a diétát, akkor talán nem lesz gond. Igazából eddig nem foglalkoztam vele, mert örültem, ha valami lecsúszik és bent marad. De ma ebéd után egy órával megmértem a vércukorszintemet csak úgy kíváncsiságból, 8,8 lett, ami elég magas...
Úgyhogy kénytelen leszek szénhidrátot számolgatni...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


nem irigyellek. eddig a róka elkerült, csak az öklendezésig jutottam vagy 3szor, de megúsztam anélkül, hogy feljöjjön a rókica. most az amerikai csokiskeksz-szel próbálkozok, hát... nem a legjobb. eddig kajailag a sima sós chips, meg a hagymés tejfölös chips jött be legjobban, a sós jobban nyugtatja a pockomat. a pisztáciás fagyi halál, attól nem jobb, hanem rosszabb lesz.

szeretnék ikreket, de... majd kiderül. Most ott tartunk, hogy ami nekem tetszik név, az a páromnak nem, és fordítva, szóval jó kör lesz, mire kitaláljuk, hogy mi az a név, ami egyáltalán szóba jöhet. Jelenleg bízok benne, hogy nem jut elutasításra a Manfréd és az Emília, mert már kilőttünk vagy 10 nevet.

Kép
marymirella
 
 


Sziasztok,

Atízka: 8,8 az tényleg jó magas :shock: . Ilyenkor mennyi a napi szénhidrát amit bevihetsz? Mi alapból diétásan eszünk, de valahogy annyira de annyira nem megy az evés. Reggeli pizzás abonettre olvasztottam sajtot, hát nagyon finom volt, lehet új ízeket kéne bevinnem az étkezésekbe vagy a fene se tudja, mert fogytam 0,5kg.t.
Nekem az első terhesség végén kellett diétáznom, mert már a levegőtől is híztam :evil: , plussz rettentően kötöttem a vizet a 12.héttől. (Olvastam, hogy az Imrébéen szültél, majd én is leírom oda a tapasztalatomat :D )
Hányinger, nem nagyon van, de azért gyakran előfordul, ahhoz képest, hogy Hannánál semmi bajom nem volt :lol: .

Mary: van a családban ikrek? mert tudod ekkor nagy a valószinűsége :lol: , hogy nálatok is előfordulhat.

KépKép

Kép
sweetlife
 
 


a párom féltestvérei ikrek, amúgy ezenkívül nincsen, de azért még reménykedek
marymirella
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: