Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.Meg van a kis Adam. 50 cm,es 3250 gramm.Olyan boldog vagyok.Majd meg irom a reszletek mert most ittas alapotba vagyok.Remelem mindenkinek ilyen jo szulese lessz mind nekunk.
1 apa
 
 


Gratulálok!!!


Mamának és a babának jó egészséget kívánok, apukának pedig "mámoros" boldogságot! :lol:

Élménybeszámolót várjuk...
Vendég
 


JUHÉÉÉÉÉ!!!!! GRATULÁLOK!!!! :lol: :lol: :lol:
Jó babázás, és józanodást!
Éljen a kis Ádám!

Kép
zorroapu
 
 

 
 

Apa
gratulálok a kis Ádámhoz! sok boldogságot! aztán várunk az élményekkel. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Gratulálok Ádámhoz! :D :D :D :D :D
Várjuk az élménybeszámolót!!!!
Vendég
 


Apa azóta józanodik??? :lol:
Vendég
 


Hát úgy néz ki...:)

Kép
zorroapu
 
 


Sziasztok.


Nem mar jozan vagyok.Masnap be kellet mennem munkaba.Talan szombaton jonnek haza a eleteim.Adam kicsit besargut,de az szerintem normalis.Szules az valami fenomenalis volt.Minden apanak javaslom legyen bent.Sokat segit a anyukanak is.Majd meg jelentkezek
1 apa
 
 


Sziasztok.

HAT MA NEM JONNEK HAZA A KIS ELETEIM.Adam tegnap besargult be tettek lampa ala de ma megint be kellet tenni mert rosszabbak lettek a eredmenyei.Remelem nem lessz baj a kicsikevel.Anyuka jol van csak egy kicsit depresszios a kicsi veget,meg asztan haza szeretne jonni.Az a erdekes hogy nem is kerdeztek a apa vercsoportyat.Azon gondolkozom hogy att viszem mas korhazba mert itt ra se hederitennek semire.Szlovakia mar csak egy ilyan szar orszag.Itt akarki lehet orvos.A gyerek orvosnonek csak ugy lett meg a diploma hogy apuka sokat fizetett.Apuval dolgozik a ferje.Nem tudom mi tevo legyek.Feltem a kicsiket.Szerintetek mit csinaljak?
1 apa
 
 


Kép

sziasztok ez a kis Adam mosoly kozbe.Szeretni valo.Nem?
1 apa
 
 


Gyönyörű baba! MEkkorra haja van! De jó nektek!
Nálunk is minden rendben, várjuk az áprilist! :)
Jó babázást, azért gyere gyakran!

Kép
zorroapu
 
 


Gratula Ádámhoz!! Gyönyörü baba!!
Vendég
 


Tényleg szép, formás baba Ádám! Hazajöhetnek már?

Zorróapu, Pumpóka
egészen egyidőben várjátok a babát. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Igen, mert eredeetileg a 2008 április májusi babavárók forumán vagyunk. Illetve én nem (csak a feleségem Zorroné), mert ugyebár én nem vagayok kismama, ott meg csupa kismama van. Mondták hogy írjak nyugodtan oda is, de nem akarok bekontárkodni, az egy kismamás fórum. Direkt eezért hoztam létre, hogy itt kispapák is irogathassanak! :)

Kép
zorroapu
 
 


Hehe és én meg is lestem Zorróaput iwiw-en is, és milyen jóképü! :oops: :lol: :lol:
Ez meg kispapás topic mégis irok... mondjuk, lőjetek le nyugodtan ám!!! :lol:
Vendég
 


:oops: Az a fránya iwiw..., én is megnéztem ám a kismamákat! :) :)
SEmmi baj hogy ide irsz, sőt. Ez ugyis egy ilyen vegyes izétopik. :)

De 1apa még mindig nem irta le milyen volt a szülés! :cry:

Kép
zorroapu
 
 


Sziasztok.Bocs hogy nem irtam.Mar othon vagyunk.A kis Adam olyan helyes es jo baba.Nincs vele semmi problema.kuldok kepeket.Apanak meg elszakatd a tergyebe a in.Jo kis gipszem van.Zorroapu.pumpoka, remelem olyan szep es jo babatok lessz mind a mienk.es konnyu szulestek. Kép apa es Adamka parpercel szuletese utan. Kép mosolyka 2
1 apa
 
 


Apa!
Gyönyörü formás Ádám baba! Csodaszép a kis fejformája (Attilám tök csúcsfejjel jött ki és csak másnapra lett rendes fejformája) :) Még egyszer gratulálok hozzá és nagyon sok boldogságot nektek igy együtt hármasban...
Igen, mi Zorróapuval együtt fogunk izgulni, hiszen alig van egy-két nap köztünk Zorrónével.. :wink:
De remélem azért jössz még ide.... és a szüléstörténettel még tartozol! Nem úszod meg! :D
Babázzál sokat! Jujjjj, de irigykedem ám most rád!!!!!!! :oops: :lol:
Szép-szép a terhesség, de annál szebb nincs, amikor már ott tartod a kezedben... énisénisénis.... még 86 nap.... :roll:
Vendég
 


1Apa
jók a képek. Aranyosak vagytok. Jól értettem, gipszben van a lábad????????? (Máté fogantatásakor nekem is gipszem volt :oops: ) Olyan fiatalos apukának látszol a képen. Anyukának szoptatás megy, van tej?
sok örömet és boldogságot. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Gyönyörű a babátok! JAj mi is annyira várjuk már! :)

A másik topickban rengeteg a kismama, vicces lesz majd ahogy naponta érkeznek a szülési hírek! :):)

A térdedre meg jobbulást, de öröm az ürömben hogy igy legalább otthon lehetsz az életeiddel!

Kép
zorroapu
 
 


sziasztok.

Koszonom szepen a gratulaciokot.

Pumpoka! Szules tortenet majd ha lessz tobb idom.Adam egesz ejjel sirt .Fajt a hasika.De reggere ugy bekakizott hogy jo hogy nem a feje bubja is olyan lett.Remelem minden anyuka es apuka jol van.


Kuldok kepeket
Kép Kép
1 apa
 
 


Apa
nagyon helyes a család, ahogy fogadja az új jövevényt. a kisfiú és a kislány talán az unokatesók????? Írjál, hogy telnek az első hetek? :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


MA voltunk ultrahangon, ahol volt eg kis 4d is. Képeket Zorroné rakott fel a másik topickba. (április májusi babavárók)
Kicsit megijesztett a doki, mertmondta hogy kicsit több a magzatvíz. Aúgy minden rendben, de 2 hét múlva megyünk kontrollra.
zorroapu
 
 


Sziastok.


Zorroapu:Nem kell agodni.Nekunk is volt ilyen.Csak a szulesnel veszelyes egy kicsit,mert ha hirtelen megy el a magzat viz kilokotheti a koldok zsinort.Igen varom mar a hogy a tietek is meglegyen.Mink most a utolso heten sok mindent ateltunk.Kicsinek nem ment a kaki meg a szelecske meg az a rohadt hasfajas.Amugy minden rendben.
1 apa
 
 


Hát Apa, fiúcska a szentem... :wink: az enyémek is nagyon hasfájósak voltak... édeskömény-tea... ha nem segit, akkor vannak még drogériákban kapható különböző termékek, nekünk sokat segitett a Grape Water, teljesen gyógynövényes, semmi mesterséges nincsen benne... vagy a gyerekorvos is tud irni cseppeket neki...
Egyébként a szeles idő is nagyon be tud tenni, ha nagy szél van kint, még hasfájósabbak! És ha igy reagálna a szélre, akkor amig kicsi (olyan 3hós korig) nem igazán kellene kivinni, ha fúj odakinn a szél, még akkorsem, ha tesztek rá valami szélfogót a kocsira... (nem azért irom, mert biztos kiviszitek, csak azért, hogy tudj róla, nem árt) :wink:
Én is figyeltem ezekre, s mint irtam meg látod, két fiút végigcsináltam... biztassalak vagy keseritselek el??? Hm??? :lol: Ha ilyen hasfájós, figyeljetek még jobban rá, hogy anya mit eszik pl. (ami felfújja azt ne), van, akinek a szopiteától (Laktoherb) is hasfájós lesz, van, akinek nem... ki kell tapasztalni... masszirozzátok, az mindig jó, lábait felfelé a hasára körkörösen, igy tornáztatni, az is jót tesz! Ezzel nem ártasz, az biztos!!! :wink:

Zorroapu!
Minden ok. lesz, hidd el! :wink: Kicsit több magzatviz előfordul, ilyenkor jobban figyelnek rá, de az nem baj, ti is nyugodtabbak lesztek, ha többször halljátok, minden ok... :wink:
Már nem sok van, mindjárt itt az április!!!! :)
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Zorroapu mi ujsag veletek?

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Szia!

Minden oké velünk! A több magzatvízről elvileg hétfőn kapunk tájékoztatást a dokinál. De megcsináltak vmi spéci vizsgálatot is biztos ami biztos, arról is lesz majd hamarosan eredmény. De nem aggódunk annyira, mert megnyugtattak hogy ez előfordul mással is.
Mi már nem megyünk ultrahangra valószinuleg, de még meglátjuk.
Várjuk nagyon az áprilist. :)
A babaszoba-sarok már készen van, a babakocsit megvettük, hordozónk is van. :) A Tescoban már az összes babaruhát megvettük! :oops:

Nagyon szép a babátok, aranyos picinyke! :)

Kép
zorroapu
 
 


1 apa szeret a feleseged Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


A ferjed is nagyon szeret , es a kicsit is
1 apa
 
 


Sziasztok!

Tényleg régen írtam ide a topickba... :roll:

Megvagyunk, a kis Beni még nem akar kibújni, úgy látszik nagyon jól érzi magát odabenn. Pedig jó lenne, mi már nagyon várjuk. Készen állunk a fogadására, de egyelőre semmi jele annak hogy jönne. :)
Az utso UH-n 2800 gram volt, szerintem azóta nőtt nagyot. Végül is ápr 15-re vagyunk kiírva, de én úgy érzem most, hogy a szülinapomon (13.) fog érkezni, kvázi mint egy ajándék!

Majd rakjatok fel képet a kis Adamról, biztosan nagyon aranyos!!

Kép
zorroapu
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a betolakodásért. Most találtam meg a topikot és nagyon jó ötletnek tartom, hogy elindítottad Zorroapu. Azt sajnálom, hogy nem lendült fel igazán, mert én spec szívesen olvasnám az Apák szemszögéből is a babavárással kapcsolatos élményeket.
1 Apa: nektek gratulálok Ádámhoz. nagyon szép neve van :wink:
Zorroapu: mostmár nemsokára találkozhatsz Benivel.
Örülnék, ha beszámolnál róla, ha megszületik és, hogy milyennek láttad a szülést.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Sziasztok
ferjem dolgozik,ha nem baj en irok helyette.Majd elobujik ha o akarja,nekunk is lustika volt,6 nappal a kiirt ido utan erkezett,de eletunk legboldogabb napja,sohasem felejtjuk el.Adam nagyon jo baba egesz ejjelt attaludja.
Nagyon szurkolunk,irjatok ha megvan a bebi,kepeket is varjuk

Adam: Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Nem aggódunk, csak már nagyon várjuk... :):)

GYönyörű a babátok, aki már nem is olyan baba, inkább nagyfiú! :)
zorroapu
 
 


Sziasztok!
Látom újra van élet a topicban. :lol:
Zorróapu------- már ti vagytok soron? ez a legnehezebb, kivárni az utolsó napokat a baba érkezééséig. (Máté 4 nappal a kiírt időpont előtt jött, pedig valahogy arra számítottam, hogy túlhordás lesz.) Várjuk a híreket. :D

Marcsita
nagyon nőtt Ádám. :lol: Máté is ilyen jó baba volt. 2 hónapos elmúlt és utána átaludta az éjszakát. ezt a jó szokását azóta is megtartotta. A napokban kezdett elindulni. (már korábban is lépegetett, de mostmár egyre nagyobb távokat tesz meg kétlábon a szobában.)

Reméljük, még további apukák csatlakoznak majd a topichoz!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Beni nem akar kibújni! :)
Szerdáig kapott időt, hogy magától elinduljon a túrára, ha nem jön, akkor jön a dokibácsi!
Már nagyon várjuk, igazán jöhetne már!

Kép
zorroapu
 
 


Sok sikert,szoritunk!Nekunk is a dokibacsi segitett :lol:
Varjuk a fejlemenyeket
Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


MEgszületett Beni 0.45-kor. 3220gram, és 55 cm! Gyönyörű baba! Imádjuk!
Szülésélmény később! Kép Kép
zorroapu
 
 


Szia Zorroapu.

Nagyon nagy gratula gratula nektek.Szep a baba.Olyan kis arany.Milyen gyorsan megy ez a ido.Sok boldogsagot es jo apasagot
1 apa
 
 


Íme a szülés apa szemszögéből:
:roll:
Vasárnap reggel arra ébredtünk, hogy Boginak fájásfélék kezdődtek. Éjjel sokat volt pisilni, azt mondta elfolyt a nyákdugó. Azt gondoltuk, hogy délutánra már babázunk. Egyre rendszeresebbek lettek a fájások, méregettük. 10 percesekről fokozatosan váltottak sűrűbbekre. Este volt már, amikor bementünk a kórházba, addigra már nagyon fájt Boginak. A kórházba érve a fájások csökkentek. Kati mondta, hogy az adrenalin elnyomhatja, ezért még nem az igazi. Menjünk haza, mert otthon jobb lesz pihenni. A szívhang teljesen jó volt. Otthon egész éjszakás szenvedés következett. A fájások ugyanolyan erősek voltak, mint előtte. 3-5-7 percesek váltogatták egymást, 20-30 mp-ig. Két fájás között próbált Bogi aludni, kevés sikerrel. Én aludtam félórákat, de így is iszonyú volt. Reggel hívtuk Katit, aki mondta, hogy még mindig ráérünk, 4 kor menjünk be, ha addig nincs változás. 4 ig mindent próbáltunk, mértem stopperral az időközöket, meg hogy meddig tart egy fájás. Megint csak 3-5-7 percesek voltak, de ezúttal már 50-60 mp-ig tartottak. 3 óra felé már kezdett elviselhetetlenné válni, ezért úgy döntöttünk, hogy bemegyünk. A kórházban megint enyhültek a fájdalmak. A doki kb. fél óra múlva ért oda. Azon viccelődtünk, hogy mindenképp bent marad Bogi, mert úgy látszik itt tudna pihenni. Bementek vizsgálatra. Kint várakoztam. 20 perc múlva jött Bogi, hogy már oké a dolog, de csak reggel lesz szülés, hozzam fel a csomagot a kocsiból, aztán menjek haza. Reggel szülünk. Visszaérve szólt, hogy megy CTG re, várjam meg. Várakoztam. Egyszer csak kijött „vérnővér”, és mondta hogy jöjjek be, mert szülünk. Megijedtem, azt hittem valami gond van, császár vagy ilyesmi. Az öltözőben felvettem a rucimat. Boginak zuhanyoznia kellett a labdán, hogy rendszereződjenek a fájásai. 30 percet voltunk a zuhany alatt, vicces volt. Miután kimentünk, jött Kata és csinált egy beöntést Boginak, aki ezután kb 30 percet a wc-n töltött. Ezalatt ott üldögéltem egy fotelben. Fura volt, mindenki nézett, hogy kire várok, vagy mit csinálok ott. Aztán jött Kata, meg Bogi hogy megvizsgálja, bementünk a sárga szobába. Innentől kezdve itt zajlottak az események. Bogi felfeküdt az ágyra. A fájások 3 percesek voltak kb. Kata nézett szívhangot, minden rendben volt. Bejött a doki is, megnézte hány ujj a méhszáj. 2 ujj. Mondta, hogy így folytassuk tovább, figyeljek oda, hogy fájás közben Bogi jól lélegezzen. Az volt a rossz, hogy innentől kezdve minden egyes fájás erősebbnek tűnt. 7 óra körül a doki bejött, hogy tájékozódjon. A méhszáj 3 ujj volt, örültünk. Mondta, hogy ha lassan változik a dolog, akkor jöhet majd az oxitocin, de addig Kata hozza az olajait, hátha az segít. Kata hozott is egy masszázsolajat, mondta, hogy kenegessen vele Bogi alhasát, és hátát. Bogi mondta, hogy a hátát kenegessen, akkor amikor a fájás kezdődik. Nyomjam ellen, mert az jó. Kb 2 óráig nyomtam ellen, a kezem már tiszta vörös volt, de ekkor már nagy fájdalmak is voltak. Bogi kiabált is, úgy erőlködött néha. A kezem szorította, néha nagyon fájt. Közben lement egy cukrosvíz infúzió is. A következő vizsgálatnál a doki mondta, hogy most burkot repesztünk, mert azután könnyebb lesz az egész. A baba feje már nyomja a méhszájat. Ez nagy nyomásnál, egy vékony kötőtű szerű tűvel, kiszúrta a burkot. Az odakészített ágytálba folyt a víz, szép tiszta volt. Meg persze véres. Egyébként már minden véres volt, meg trutymós. Ezután Kata tanácsára pozíciót váltott Bogi, négykézláb volt, fejét a párnába temetve küzdött. Én a hátát, meg a nyakát masszíroztam. Úgy tűnt, ez jól esik neki, bár nagy fájdalmai voltak. Kata ekkor már sokat odaült, csendben figyelt. Éjfél előtt jött a doki, mondta hogy megnézi a méhszájat. Nagyon jó volt, már csak a méh egy kis pereme volt útban. A doki egy nagy nyomásnál az ujjával segített, így a perem becsusszant a baba feje mögé. Jöhetett a kitolási szakasz. Bogi megkönnyültnek tűnt. A doki mondta, hogy nem muszáj feküdni, jobb lenne állni, vagy mászkálni. Előtte még volt pár lökés, egészen addig, míg a doki meg nem látta a haját Beninek. Bogi ekkor felállt. Odaállt az ágy mellé, és rátámaszkodott. A doki jobbról én balról karoltam belé. A fájásokat úgy éltük túl, hogy Bogi teljes súlyával ránk nehezedett és belenyomott. Lefelé sokkal könnyebb a nyomás. Tök jó volt, hogy itt már volt eredmény. Kata az ágy alá bújva látta Beni kibújó fejét is. A doki ekkor szólt Katának, hogy hozza a szülőszéket, mert az jó lesz. Kata összekészítette a széket. Közben mi tartottuk Bogit. Nem volt könnyű, de olyan jó volt nézni ahogy a doki is 120%-ot beleadva tartja és simogatja Bogit. Átmásztunk a székre. Én Bogi mögé ültem, ő meg a székre. Itt is jöttek a nyomások. Kata beolajozta a hüvelyt, hogy könnyebben csússzon. Kb 4 nagy nyomás volt, mire Beni kibújt. A végén már lassítani is kellett, mert Bogi annyira belejött. Ahogy a baba kint volt, megtörölgette a doki, és rátetet Bogi hasára. Kapott egy meleg takarót is. Ott pislogott, borzasztó jó érzés volt. Kata masszírozgatta a hátát. Nem sírt, csak úgy szöntyörgött, és pislogott. 20 perc után átmásztunk vissza az ágyra. Ott elszorították a köldökzsinórt, de még nem vágtam el. Kb 1 órát feküdt ott Bogi, pociján a baba. Bejöttek a nagyszülők, Kata becsempészte őket. Miután elmentek bejött a gyerekorvos is, meg egy dada. Elvágtam a köldökzsinórt. Jó nehéz volt, nem sikerült elsőre. Remélem ez nem fájt senkinek, ahogy nyiszatoltam. A dada vette kezelésbe Benit, jól megfürdette, aztán kapott pelust és rucit is. Közben Bogi megszülte a lepényt. Odasandítottam, elég nagy volt, mint egy kis Alien. Ezután én vigyáztam Benire, mert Bogit varrni kellett. Egy öltésre muszáj volt, mert megsérült picit a gát széle, de nem volt repedés. Amikor ezzel megvoltunk, Bogi felállt, és kitoltuk Benit a szobánkba, mindenki megrökönyödésére. Másokat úgy toltak. Mi meg csak Benit toltuk.
Összességében szerintem a szülésünk kulcspontja az a hozzáértés volt, amit Katától és Bálint Balázs doktor úrtól kaptunk. Olyan szinten voltak összhangban, hogy minden rezdülésük profi volt. A végén a pozitúra is kulcsfontosságú volt, ezért sikerül háromnegyed óra alatt megszülni Benit, ennyi vajúdás után is. Az hogy egyedül voltunk, nagyon jól összekovácsolt minket is. A végén már én is nyomtam, pedig hát…
Nehéz volt, de túl vagyunk rajta. Benit azóta is csodáljuk, ő a világ legszebb kisbabája.
zorroapu
 
 


Zorroapu
Gratulálok! :lol: Nagyon helyes kisbaba Beni! :lol:
(születéstörténetet elolvasom valamelyik nap. most sajnos nincs időm. :( )

Apa 1
sokat nőtt a fiatok! már 3 hónapos! tényleg gyorsan megy az idő!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok.

De regen voltam erre.Mi zujs veletek.Mink meg vagyunk.Kicsi mar egy darabig ull egyedul.Olyan gyorsan megy az ido.Zorroapu a kis Beni?
1 apa
 
 


SZia!

Örülök Nektek! Mi is jól vagyunk. Beni növekszik. Már 6 kilo fölött van. Most a forgolódást gyakoroljuk! AMúgy nagyon jó baba, sokat utazunk. SZeret a vízben játszani, hamarosan babaúszásra is fogunk járni!

Kép
zorroapu
 
 


Apukák!

Milyen a másik oldalról végignézni a kicsi fejlődését?

Mennyire sikerült zökkenőmentesen a családdá válás?

Mi mindenben tudtok segíteni a baba körül?
dia
Budapest
 
 
 


SZia!

NAgyon izgis a másik oldalon állni, de még izgalmasabb eggyé válni. ELkezdünk közösen gondolkodni, másképpen tekinteni a világra, hiszen már valaki másra is gondolnunk kell. :)

Szerintem egy apuka mindenben tud segíteni, a szopit leszámítva. Csak akarni kell. Nálunk én a fürdetést segítem a legjobban, kedden, csütörtökön a párom sportol, ilyenkor egyedül vagyok Benivel mimimum 2 órát. Eszünk, frürdünk, felöltözünk. IZgis!

Kép
zorroapu
 
 


SZIASZTOK!

LÁTOM, ELÉG RÉG NEM ÍRT IDE SENKI, DE AZÉRT GONDOLTAM MEG MEG LEHET PRÓBÁLNI FELÉLESZTENI EZT TOPICOT!

SZÓVAL NEKEM MÁR VAN EGY 7 ÉVES KICSI LÁNYOM, AKI MÁR NAGY LÁNY, ÉS MOST VAN ÚTON A KÖVETKEZŐ PICÚR!!!!!!!!!!!! :D

IGAZÁBÓL MEGIRIGYELTEM A PÁROMTÓL EZT AZ ÁLLANDÓ IROGATÁST, ÉS REGISZTRÁLTATTAM MAGAMAT IS. BE KELL VALLANOM SEGÍTETT, PEDIG NEM VAGYOK EGY ANALFABÉTA, DE EZ AZ OLDAL MÉGISCSAK A "NŐK BIRODALMA".
SZÓVAL MOST VÁRJUK KÖVETKEZŐT, ÉS NAGYON KÉSZÜLÜNK RÁ!

TUD VALAKI TIPPET ADNI HOGY HOL TUDNÉK MAJD AUTÓBA VALÓ FERRARIS GYEREKÜLÉST VENNI? PÁROMAT MÁR KIIDEGELTEM EZZEL, DE NEM TEHETEK RÓLA...SZERETEM A FORMA 1-ET!

ELŐRE KÖSZI!

Kép[/
Kép[/
smato
 
 


HOPPÁ....!

BOCSI, AZ ELÉG RÉGEN ÍRT DOLOT VISSZAVONOM, AZT HITTEM A LAP TETEJÉN VANNAK AZ UTOLSÓ HOZZÁSZÓLÁSOK....

NE HARAGUDJATOK!!

KÖSZI

Kép[/
Kép[/
smato
 
 


Zorroapu!

Hú, ha van kedved, írhatnál majd részletesen is egy kicsit az apa szempontjából. Ahogy Smato említette, ez az oldal amúgy is elsősorban női látogatókkal bír, ami egyfelől teljesen érthető, másfelől meg azért sokunknak segítene, ha olykor kicsit a papák szemével is látnánk a dolgokat.

Pl. hogy éli meg egy apa a szülést, ha bent van, hogy éli meg az első heteket /amit én, anyaként elég idegölőnek találtam/, stb.

Smato, gratula a csöpp másodikhoz, tesó tudja már?

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Dia nagyon szépen köszönöm a gratulációt!

Igen, Bius is tudja már, és nagyon készül rá!Minden nap valami új dolgot talál ki, amit majd feltétlenül meg akar tanítani tesojanak!Eszméletlen aranyos!
A legjobb az volt amikor elkezdett velünk alkudozni hogy majd ő is hadd keljen fel éjszaka, amikor sír a tesó, és legyen olyan is amikor majd csak ő kel fel, és mi alszunk tovább. Persze azt is közölte hogy mindent vállal csak a pelenkázást nem, mert az egy kicsit büdi! De persze megbeszéltük vele hogy csak akkor kelhet fel ha másnap nincsen suli,vagy egyéb koránkelős program, és mi is midig ott leszünk velük!

Úgyhogy az egész család örül a mogyinak nagyon!!!!!! és alig várjuk hogy június legyen végre!

Kép[/
Kép[/
smato
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek kedden megyünk ultrahangra!!!!!!!! Elég rendesen izgulok, hisz mégis csak most látom majd először a gyerekünket! Ez lesz a párom 2. vizsgálata, mi a vélaményetek, ugye biztos beengednek majd engem is? A doki multkor azt modta hogy most kedden majd még kiderülhet hogy esetleg ikrek vannak a pocakban. Párom azt mondta hogy akkor "fussak", persze csak viccelt! Nem semmi lenne, ha most tényleg kiderülne, valószínüleg kiuranék a bőrömből!Az az igazság az hogy elvileg esélyesek vagyunk rá, mert mindkét a család oldalán volt ikerpár, és elvileg pont a mi generációnkban kell eszerint újra lennie, és eddig még sem a testvéreknél, sem nálunk nem volt!

Kép[/
Kép[/
smato
 
 


Szia Smato!

De helyes lehet Bius.:) Egyébként ilyen szempontból annyival előnyösebb a kicsit nagyobb korkülönbség. Valahogy azt tapasztalom, hogy a 6-8 éves gyerekek kifejezetten várják a kistesót, és a tesóféltékenység is mintha kevesebb lenne náluk. Igaz, annyira már nem lehetnek játszótársak, vagy másképp, mint a kisebb korkülönbséggel született tesók...

Szerintem biztos beengednek az UH-ra... Bár túl sokat még nem fogtok látni belőle, még pindurka (olyan 2 centi körüli a mérete), de ha nagyon lesed, a fejét, esetleg a kar és lábkezdeményt, a farkincáját már el lehet különíteni. Nézd, ilyesmire számíts, csak két dimenzióban.:)

Megyek vásárolni, míg apa még itthon van, szép hétvégét mindenkinek!
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: