Új privát üzeneted érkezett!

Figyusz!
Ha menni kell, akkor menjünk! Én bejelentkeztem az anyatanyára!!! :cry: :lol:
Vendég
 


hahó,
megjöttem egy hipperzupper csudajó pihiből, olvasok először

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


hahó!

én is itt vagyok!Mi is pihi hétvégén!

Jelentem megjött MIKi!!!!!!!!!!!!!Hurrááááááááááá!

Mennék én is anyatanyára,hogy kell?

KépKép
lyndee
 
 

 
 

Hellla!

Anyósnál voltunk ma szülinapozni (juhúúúúúú), kimentünk apával piacra és vettem bébinek rumbatököt :D

Nekem ez talin kimaradt, hogy zárt fórumra akarunk menni :? :oops: :(
Anyatanyán nem úgy van, hogy a zárt fórum meghívásos rendszerben műxik? Mintha valahol ezt olvastam volna... :? :roll:
Mindegy, ha megyünk, hát menjünk, kicsit engem is megnyugtat, hogy nem mindenki tudja majd elolvasni a nyűgjeinket, nézegetni a fotókat meg minden... annyi beteg ember van...
Szóval regelek anyatanyára... Nekem kuki mindegy, hol dumálhatok veletek :lol:

Mush: meddig vagytok még itthon????

Manna: Domi betűkkel mi legyen? Elfelejtettem talin odaadni... :oops:

Laura: Huni nagyon ügyi!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Na, megnéztem, regisztrálni lehet anyatanyára, de csatlakozni egy csoporthoz csak meghívással...
Az hogy működ?

Vera: látom, te még márciusban csináltál oda egy 2008 decemberi topikot. Csatlakozzunk ahhoz? Bár az nőivonalas, de csak ketten vagytok...

Jaj, közben megvan a másik!!!!! Írtam nektek, vegyetek fel! :P :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jól elvagyok... :oops: :oops:

Lyndee: szupppppppper!
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: én is itt vagyok!!!

Lyndee: jjjjeeeaaahhhh!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 



Sziasztok!

Zárt topik: ezek szerint az új tagok ne legyenek :(

KépKép
jurmine
 
 


köszi zöldi! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 



Zsiráf,
Na Gabi linkek alapján találtál járássegítőt ?
Marcinak is nagyon teccet, csörög, zörög, zenél, világít, amellett h nagyon jó lesz szerintem majd tologatnia.

Zsebi,
Köszi a joghurt infót, holnaptól én is elkezdem adni.

Lyndee,
Áááá cáfolnék, apa nagymamája (Szolnok) 89 éves és még mindig vezeti a 40 éves renault autóját (aminek ő az első tulaja). Persze leginkább már csak akkor amikor a temetőbe megy.
Pulykát kapott már Marci, imádta.
A fene pont most nem vagyunk amikor valaki beajánlkozik vasalásra.
Éljen Miki. :lol: :lol: :lol:

Boci,
Uh még csak most olvasom h ma vagyis pénteken mentetek Szekszárdra. Ajaj félek továbbolvasni. Voltál egyébként a boltban, láttál ?
Utazóágy: az ágyhoz tartozó lapok + légzésigyelő+ matrac mi így használjuk. Nem túl vészes.
Hajrá Marci mászás.

Verzso,
Tényleg nagyon jó áron voltak a játékok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Én is lemaradtam erről a zártkörű társalgásról. Akkor most az anyatanyán melyik csoportba jelentkezzek?

Kép
Kép
szeles4
 
 


Lyndee,Boci,
Köszönjük a köszöntést.

Trombi,
Jó pihenést Nektek.

Aida,
Überpöpec a vonat.

Manna,
Jaj sajnálom ami történt, hogy van Domi ?

Zöldi,
Mi még használjuk a légzésfigyelőt.

Márti,
Hunornak utólag is boldog szülinapot.


Sarmi,
Címet h neten hol veszed a pelust.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


2008. decemberi babák, created by solya ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Lyndee!
Èljen Miki!!!! :lol: :lol:

Ilyen autósülést vettünk ma Manónak (Römer):
Kép
susy75
 
 


képzeljétek kaptam apától hátmasszírozót, olyan ami fotelba, autóba stb. stb. rakható, ez a legjobb ami jelenleg mo-n kapható. tényleg zupper, úgy utaztunk most hétvégén is hogy folyamatosan (persze azért szünetek is voltak) ment a szerkentyű.

múltkor valamiért felhoztuk a gps-t a kocsiból, apa este nézett rajta valamit, és bekapcsolva hagyta, el is feledkeztünk róla, aztán éppen megyek a folyosón, amikor megszólal, hogy " a következő lehetőségnél fordulj balra" majd pedig azt hogy "újratervezés" hát majd betojtam a nevetéstől, pont mókásan jött ki mert tényleg balra fordultam :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu!
Ma mi is löttünk az ebay-en járássegítöt. :lol: :wink: Majd mutizok képet.
Légzésfigyelöt még mi is használjuk,szerintem 1 éves korig tuti!!!
susy75
 
 


Most mindenki erre a tanyára megy???
Csak mert akkor regisztrálok, és engem is!!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


taliról film

500 MB terjedelmű, apa aszongya h nem szívesen töltögetné sehova, a minőség romlása miatt, ergo ha gondoljátok címet kérünk kiírja és elküldjük

mindez ára: legközelebbi talin apának egy vörösbor (500-nál semmiképpen nem több)

most üzeni Zsiriapáéknak 50% kedvezmény :lol: :lol:

apa ma tiszta hülye, persze ezt szeretetből mondom. Mindketten ülünk a nappaliban, laptop minkdkét ölben, én itt fórumon, apa hétvégéről képeket, filmeket tölt le. Marci órák óta alszik a járókában.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


De tényleg akkor hova költözünk?????? :roll: :roll: :?:
susy75
 
 


susy75 írta:Ilyen autósülést vettünk ma Manónak (Römer):


Van egy Römer manótok ? Erről mi miért nem tudunk ???
na jó viccet félretéve, pöpec az ülés, próbáltátok már ? Vini mit szólt hozzá ? Mennyi volt.
Várom a képet a járássegítőről. Kivi vagyok nagyon.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu!
Igen, pöpec!! Az ára is! (170 euro)
Még csak a boltban próbáltuk,mert megrendelik és jövöhéten lesz itt.
De ezen nem akartunk spórolni,mert tök kényelmes,praktikus és biztonságos.

Mindjár keresek fotót a járássegítöröl!
susy75
 
 


Mush, Manna bocsi de egész délután sz@r volt a net, most lett jó!

Holnap írok!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Na ilyen! Fisher Price. De azért tetszett meg,mert kisautóként is használható, össze lehet csukni!
A teszveszen is láttam ilyet.
Kép Kép
susy75
 
 


és akkor 7vége,

gyönyörű helyen voltunk, nagyon jól sikerült minden, az emberek, szállás, kaja minden hipperzupper jó volt.
pénteken átmentünk a fürdőbe, este fél 10-ig pancsiztunk, Marci stabilan egyedül ül az uszógumijában, állat jó képeket csináltunk
tegnap pedig itt voltunk all day
www.familypark.at

hihetetlenül jól éreztük magunkat, alig várom a következő alkalmat.

ma győrben felvettük egy teszveszes cuccot, még át kell törölgetnem, nem is mutattam meg Marcinak, de tutira siker lesz, mi percekig játszottunk vele.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu: nem mentem be a boltba!! De szerintem egy-két hét múlva megint megyünk Szekszárdra, akkor megnézem neked! Persze ha még kell! Doblj priviben telefonszámot addig is!!! Ilyen masszírozó nekem is kell!! Most rohadtul be van állva a hátam. Kész vagyok! Este már apa altatta Mártont, mert én már alig bírtam tartani!

Susy: jó az ülés. Ilyent én is néztem. Ott mennyibe került??!!!!

Jurmine: te is átjöhetsz!!!!! :lol: :lol: :lol: Amúgy mi van veletek? Vivike???
Vendég
 


Susy: bocsi már látom az árat! Ha jól tudom ez itt egy picit drágább!!! 270Ft-al számoltam egy eurót!!
Vendég
 


ja és áttört a 8. fog :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Susy: ugye ez a típus? http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25

Kubu: hajrá fogacska!! Mártonnak még egy sincs!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Kubu!
Már 8 foga van Marcinak???? :roll: :?: :?:

Boci!
otthon mennyibe kerül?
susy75
 
 


Boci!
Igen, ez az!
Na átváltottam ez kb 250 euró! :o :roll: Tényleg jóval több. Bár szerintem a Brendon kicsit el van szállva. :? :?
susy75
 
 


Boci,
igen mindenképpen megkérnélek hogy nézd meg majd a bababoltban.
Priviben telószám megy majd.
Hát igen nekem is amiatt vette apa mert majd betojtam minden mozdulatnál, most nagyon jó és kellemes és kényelmes és most is itt van alattam, néha néha bekapcsolom. Huh na jó befejeztem.

Boci, Suzy,
jaja nekem is nagyon döb döb hogy már a 8. persze azért még messze van attól hogy mind szépen látszódjon, de mindenesetre az elején tök "irigy" voltam h többségnek milyen szépen bújnak ki a fogacskák, úgy láccik gondolt egyet és behozza a lemaradást, egyébként 8. ma reggel vettük észre, íny picit véres is volt

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


nah ébredezik,
ideje mert ma még csak 2x evett, igaz 1x 400 őszi-almát, majd pedig 380 őszi-pulykát, ideje belehúzni a tápiba is

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu: rendicsek!!!! :wink: :lol: Csak ne vidd túlzásba a masszírozó használatát, mert még itt arra gondolok hogy más is van beleépítve!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Suzy: hát máshol is kb. ennyi!!!!!
Vendég
 


Boci!
Akkor mi tényleg jó áron vettünk az otthoniakhoz képest. :wink:

Ja, a hátam nekem is fájdogál. Voltam pénteken masszázson,mennyei volt!!! :P :P :P :D
susy75
 
 


Boci,
ejnye-bejnye h miket nem mondasz.

Egyébként van ilyen fenékrésze is ami bizsereg 3 fokozatban :oops:

Tápszerkészítés indul.
Jaaa akartam már kérdezni mostanság fogy el az uccsó acskó beba 1 amit még dokibá írt fel, szóval ezentúl vennem kell teljes áron, tapasztalat h hol a legolcsóbb ? Tudom erről már múltkor leveleztünk, de nem emlékszem :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Többiek ?
csak nem showder klubbot néztek ???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Nabakker, elmegyek apával borozgatni meg Blöfföt nézni, erre ti itt hédereztek! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hát, én mannás csapatot nem találtam anyatanyán, de a Solyásba jelentkeztem (Vera és Zöldi is ott tag), és már bebocsátást nyertem.

Viszont SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY: olvastam az anyatanya üzenőfalán, hogy van valami vírus az oldalon, és a moderátor épp nyaral, szóval csak óvatosan :shock: :?

Kubu: küldök címet priviben, kérek cserébe filmet :)
Nálunk még mindig nincs fog egy szál se :roll: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


anyatanyán ki a zsippzsupp ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Passsz....
Mék fürdeni...
Kubu, küldtem privit...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Vera: Nem én nyitottam, hanem még solya. Szerintem hagyjuk meg hátra a zugolvasóknak, hogy ott megtalálnak minket és kérjenek engedélyt solyától a bekukucsra.

Aztán lehet, hogy baromság, csak Mush-al és Verzso-val beszélgetve arra jutottunk, hogy több szempontból is szerencsés lenne átevezni.

Kubu: Köszi a kérdést, Domi jól van, ma megnézte és doki és minden rendben. :roll: :wink:

Kép
mannababoca
 
 


Röff!

Na gyertek, gyertek a Tanyára!

Musi! Én szívesen talizok veled, de szerintem már sok lesz belőlem ;)
Tuti, holnap jönnek a "kipihentek" és összejön valami miniröff estére.

Van olyan közületek, aki olvasta a Suttogó 3. kötetét?

Kép
zölddisznó
 
 


Mentem csucsulni, holnapi 4-5 körüli tali nálunk a délelőtti alvás függvénye. De akkor is inkább 5.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Zöldi...egyiket sem olvastam... :oops: :lol:

Mush: Hogyan juttasam vissza a tálat? Ha neked az jó, mondd meg mennyiért vette anyukád és átutalom, ha nem szívesen visszaviszem.

Kép
mannababoca
 
 


holnapi 4-5 körüli tali nálunk

...most értelmeztem...azt hittem már mazoista lettél, és megint hozzátok megyünk ;)

Kép
zölddisznó
 
 


Kukuccs,

Én is regisztráltam, Solya asszem Neked kell jováhagyni a jelentkezést, köszi előre is.
Bennem csak az merült fel, ha itt mindenki láthatja hogy oda mentünk, és bárki jelentkezhet tagnak ott hozzánk, akkor honnan tudjuk ellenőrizni majd ki az uj tag? Nem e valaki akit nem szeretnénk hogy beolvasgasson, csak mondjuk más néven regisztrált? Vagy csak nekem vannak ilyen hátsó gondolataim?

Musi, holnap este körül sztem mi is ki tudunk ruccanni..

Kubu, Apa üzeni MarciApának, hogy mi is kérnénk videót, és köszönjük a discountot :D :D :D
Nagyon klassz hely ahol voltatok, most fúzöm Apát, menjünk el péntek és/vagy szombat.. csináltatok képeket?
Ez vidámparkos családi buli?
Azta, 8 fog, az nem semmi, mi még kettőnél tartunk....

Vera, Nálad is beolvas családtag ide?

Manna, csináltatok Udinés képeket? Kivi vagyok,mert mindig csak elmegyünk mellette... :roll:

Gabi, nagyon köszi a linkeket a járássegítőhöz, azt bújom....de olyan jó vételt még nem láttam,mint Kubué.....

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Ja, és képzeljétek Apa beiratott minket (mármint Minit) a GEKKOba (készségfejlesztő játszóház), egyenlőre 1 hónapra próbaként, aztán meglátjuk...
Kedden megyünk másodszor.. Egész tetszett Lajának :roll:

http://www.gekkonet.hu/

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Gabi, mennyi volt a rumbatök a piacon? Én is vennék a Régióban 2 db van 1 ezres körül.... akkor már két külónböző lenne a csomiban....2 egyforma van benne...

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Zsiráf: 400 volt darabja...

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: