Új privát üzeneted érkezett!

Bende, ha a megyében jársz, ér ám becsengetni!

Lilla, mikorra vagy kiírva? Szépek vagytok, nagyon!!!

Köszönjük az építő kritikát ;)

Julcsi, nem vagy a toppon amióta a ház biznisz beindult :D Kicsit kialvatlannak tűnsz a beszámolóid alapján, pedig személyesen nem is :D

Zsófi, örök hála a lámpás tippért, magamtól nem jutott volna eszembe, elszaladtam a barátnőmhöz érte, és már a második lámpázás után megindult a trutyi kifelé!
KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM!

Jó éjt mindenkinek!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Akkor ez a topic teljesen kihalt?
Teljesen el vagyok szomorodva...
Nem is értem hogy szabadultak el ennyire az indulatok! Egy oldalt sikerült elolvasnom a lemaradásból, tehát nem tudom, mi lett az egész csetepaté vége. Nem teljesen értem a vélt és valós sérelmeket, de szerintem sok értelme ennek az egésznek nem volt. Ha valakinek valami sérelme volt más felé, el lehetett volna intézni másképp is. Ez a csoportosuljunk, és döntsön mindenki hogy melyik oldalra áll, nekem nem fekszik, kicsit mindkét oldalt megértem, és két tűz között érzem/éreztem magam, holott fogalmam sincs a 9-ekről...
Na mindegy. Csalódott vagyok, hogy ez így alakult, de sértődni én nem fogok senkire, legfeljebb a lelkesedésem csökken.Evvan.
Azért még remélem, hogy néha innen-onnan mindenkiről kapok majd hírt, és nem ez az örökharagosdi lesz a vége, amúgy ténylegesen kisiskolás módra.....

Üdv: Panna

panna1
 
 


Panna azért nem találsz itt beírást,mert közben visszanyitottuk de a másikat is megtalálod . teljesen megértelek. Szerintem sem volt semmi értelme a dönts hova tartozol dolognak.

Amikor MINDENKINEK KÜLDTEM meghívót a változásról eszembe sem jutott hogy ez lesz a vége. Szerettem volna ha a megváltozott fórumba mindenki jöjjön apránként szivárogjon vissza,ezt a régen jöttek is tudták. ha belépsz a másik fórumba /ugyanott találod /leírtam mindent. hogy ez miért gondolom.nem írtam ide,mert nem akarok bulvárlapot nyitni.
Nekem a 9 ekkel semmi bajom közülük jelenleg csak egy ember van akinek a stílusával nem értek egyet ,de elfogadom. Én szeretnék róluk is hallani továbbra is,bár nem hiszem,hogy nekik van kedvük hozzá.
Elmondhatom hogy életem legrosszabb három napján vagyok túl a magammal való elszámolás tekintetében.
Remélem nem maradsz ki az életünkből továbbra is jelentkezel vagy jelentkezik bárki, akinek még van kedve és ezt a felületet arra használja amiért létrejött.
Vendég
 

 
 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lesz még itt olyan élet valaha mint régen?????

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi, talán 1x. én vissza fogok nézni ide is, meg a zártba is mindig, ha időm engedi, mert, aki nem akar(t) jönni, arra is kíváncsi leszek, vagyok! szóval én jövök majd, remélem, hogy más is fog írni!

puszi!

sophie27
 
 


Zsófi Mecsi én is benézek ide is!
Vendég
 


haló csajok, most van időm benézni, de sajna senki nincs itt.... nem tudom hova tűnt mindenki....? ennyire elfoglaltak vagytok? ha vki ráér írhatna egy pár sort... ;)

sniky
 
 


Hello Niki én itt:) (de látom más is)
Gyere gyakran és akkor lesz itt csevegés:)
l.veronika
 
 


Szia Vera :lol: Remélem tényleg jöttök.
Vendég
 


Szia Boni:)
Miku alszik igy letudom írni hogy mit szokott kézműveskedni:)
Nagyon menő nálunk a nyomdázás azon belül szeret ujjnyomdázni.(pici gyüszű szerű vmi. a végén apró mintákkal)Csak az ujját kell belenyomni a festékbe.Illetve van olyan fajta ami habszivacs nyomda ecsettel kell lefesteni,vagy egy tálba teszel festéket és belemártani.Ha már festés az is jöhet minden mennyiségben.Abban a kedvenc a henger.(tesco 200 ft négy féle fej van hozzá különböző mintával.
Már fel is ébredt,folyt.köv.
vera
l.veronika
 
 


Vera és ujjnyomdát merre lelek?
Vendég
 


Boni!
Én játszóházban vettem (20 db van egy csomagban)de nem emlékszem a nevére.Azt hiszem a crayolának is van vmi.hasonlója.Ha legközelebb megyek megnézem.
vera
l.veronika
 
 


nyomda: krumplinyomdát nem szoktatok csinálni? eszembe jutott, gyerekkoromban mi sokszor csináltunk és egy-két krumpli mindig akad otthon...;)
ez az ujjnyomda dolog engem is érdekelne! Jól hangzik!

sniky
 
 


Panna, ha erre jársz, írj egy kicsit, érdekelne, hogy hogy vagytok? mi újság a pocaklakóval? mikorra is vagy kiírva?

sniky
 
 


Niki! még nem csináltunk de már régóta tervezem:)
Valamelyik nap gipszet öntöttünk,és azt festettük le.Miku nagyon élvezte.Utána jutott eszembe hogy a következő adag hátába nyomunk mágnest és mehet a hűtőre:)
l.veronika
 
 


Vera Köszönöm ha megnézed a festéket.

hű gyerekkoromban volt a HÉBO játék. valami ilyesmi....imádtam:)
Vendég
 


boni, mi az a Hébó? Nekem az kimaradt....

Vera, gipszöntést hogy csináltátok? tök jó, hogy ti ilyen kreatívak vagytok:)

sniky
 
 


Boni!
Mármint a nyomdát?
Melyik az a HÉBO ?Én nem emlékszem rá?
l.veronika
 
 


Itt a helyünk:


Mackófesztivál február 2-6-ig!

Február 2-től február 6-ig Mackófesztiválnak ad otthont a Fővárosi Állat-és Növénykert! Lesz macipofi arcfestés, mackókészítés, mézkóstolás és plüss mackó vásár is.
A Mackófesztivál ideje alatt a mackóval, mackóban, brummogva érkező kismackók számára a belépés 14 éves korig díjtalan!


Helyszínek és programok:

Csak február 2-án:

11:00 Lássuk a medvét!
A Micimackó Óvoda énekszóval várja a szíriai barnamedvét

Minden nap:

9:00-16:00 Állatkerti medvetélkedő
Vetélkedő az állatkerti medvékről

11:00 és 14:00 Medve tánciskola
11:00 Barnamedve etetés
14:00 Jegesmedve etetés

Hétvégén és február 2-án 10-16 óra között:

- Dörgmögő Dömötör Játszóháza (macipofi arcfestés, mackószínező, dörmi etető)
- Dolgozik a Maciművek (mackókészítés kicsiknek és nagyoknak)
- Állatkerti mackók örökbefogadása
- Játékmackó kiállítás és vásár
- Mézédes mézkóstoló
l.veronika
 
 


Hú Vera, ez tök jól hangzik:)
Majd egyeztetünk egy napot ami nektek is jó! Feltétlen ott a helyünk nekünk is:)

Na végre hozzájutottam az ebédemhez, így 4 óra felé:) ez a jó fogyókúra:) káposztás füstölt oldalas, nyami:)

sniky
 
 


l.veronika írta:Boni!
Mármint a nyomdát?
Melyik az a HÉBO ?Én nem emlékszem rá?


Hébó gyár készitette.. volt 4-5 kör alakú fehér műanyag forma. versenyautó, virágcsokor, labdázó kisfiú , tulipán, cica stb.. kinek milyent vettek. és eztl ehetett kiönteni gpszből. semmi extra és kifesteni :lol:

Mackósat pont ma mondta Mazska. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt én is, nem vagyok ám megsértődve senkire, nem stílusom....Szerintem nincs sok értelme sértődgetni.
Boni! Nem is értem a lelki válságodat, szerintem a topicunk lelke vagy! Rád pláne nem tudnék haragudni!
Csak el vagyok havazva, annyi progink van!
Tegnap este volt sok időm, de nem találtam a topicot. :cry: Ezért is volt a csalódott hangulatú levél.
De este jövök, ígérem!

Pusz: Panna

panna1
 
 


Boni!
Így már emlékszem,beugrott a reklámja is.)

Nekünk müanyag formák vannak különböző témákban.(betük,állatok,karácsonyi,húsvéti stb.)

Niki!Gipszet Pirexben vettük,simán keverni kell vízzel.
vera
l.veronika
 
 


Panna :lol:
Vendég
 


Vera na ugye :wink:
Vendég
 


Boni mindig az első megérzés a jó :wink:
l.veronika
 
 


Boni, én nem emlékszem rá...

Panna, szerintem sincs értelme;) gyere este és mesélj kicsit.

sniky
 
 


Sziasztok!

En nem voltam 3 napig, aztan tessek, minden a feje tetejere allt! :)

Mi meg mindig betegen, Laura estere belazasodik - ha nem javul, ket nap mulva antibiotikumot kell neki adni. Oliver talan egy kicsit jobban van - de vele meg majd a pulmanologiara kell menni. En kohogok es folyik meg mindig az orrom.

HEBO nekunk is volt, azt nagyon szerettuk. Vannak is itthon meg formak, majd veszek en is gipszet. Jatszohazban mar csinaltunk gipszfestest, Lauranak is nagyon tetszett. Meg Hobby boltban lehet kapni hungarocell formakat, azt is ki lehet festeni + csillamport tenni ra. Az uj nyomda engem is erdekelne! :)

Mi multkor olyat csinaltunk a jatszohazba, hogy regy elore rajzolt fat ki kellett festeni, es krumlinyomdaval madarkakat nyomdaztunk ra. Klassz kepek lettek belole.

Macis program minket is erdekel, ha egyszer vegre meggyogyulunk...

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Mazska, jobbulást neked, én már határozottan gyógyulok, szerencsére nálunk a gyerkőcök nem kapták el, csak én lettem taknyos...

na lányok még a végén kedvet kapok itthon komolyabbat alkotni;)
csinálhatnánk egyszer egy kalákás napot;) mér akinek van kedve hozzá?!

képzeljétek, Dodóka elkezdett egy fél órája gurulni, szinte megállás nélkül nyomja;) csak néha koppan a feje a parkettán:(

sniky
 
 


sziasztok!

ezek a kézműves dolgok nagyon klasszak. nekem is kedvem lenne ilyesmihez, csak Beni nem egy kézműveskedő alkat! :S na, talán, ha nagyobb lesz! meg mondjuk én is béna vagyok az ilyesmihez!

állatkertes jó lehet, csak nekünk messze van, meg még Eszter is pincuri! de tervezem tavasszal, hogy kiruccanunk 1x! :)

Mazska, jobbulást nektek!

Niki, olyan hihetetlen, hogy Eszter is lassan, persze nagyon lassan, de itt fog tartani!

ujjnyomda jó ötlet! ha van infótok, majd osszátok már meg légyszi!

HÉBO nekünk is volt!

Panna, milyen volt a síelés?

sophie27
 
 


Mazska!
Jobbulást neketek!Állatkertig biztos meggyógyultok:)
Niki!
Nagyon ugyes Dodoka.Hogy megy az idő:)
Zsófi!Biztos megjön Beninek is a kedve a kézműveskedéshez.Eszter viszont biztos partner lesz:)
vera
l.veronika
 
 


Zsófi, ne csak 1x :)

Igen, hihetetlen, hogy milyen gyorsan telik az idő, nekem sokkal gyorsabb minden, mint Barnusnál volt;) már javában eszünk püréket is, pedig azt gondoltam, "hol van az még"? és tessék...:) ma reggel 130gr sütőtök-alma úgy eltűnt, mint a huzat;)

jaj, de mennék már én is sielni;) 18éve voltam utoljára :shock: kimondani is sok!

sniky
 
 


én még életemben nem síeltem :lol: biztos nyakam törném :oops:

ZSófi ZSiga is nemrég kezdte el . :lol:

Én is szerette ma sütőtök almát :oops:

Panna egyébként szerintem ZSófi a lelke
:oops: :roll: :lol: kipihented magad?

Mazs itt is jobbulást :( :lol:
Vendég
 


Boni!
Én öt éve tanultam meg Bencével :wink: Nem késő elkezdeni.

Zsófi!Miku eleinte nem szerette a kifestőket,színezőket,nem volt türelme hozzájuk.Egyszer kapott egy kisméretűt,azt pedig imádta.Valószinűleg nagyok voltak neki még a részletek is.Azóta kisebbeket veszünk:)De ez igaz a rajzolásra is a kisebb lapokat jobban betölti.
Vera
l.veronika
 
 


Köszi, igyekszünk meggyógyulni!

Niki - gratula Dodónak! Oliver is szépen fejlődik, egyre ügyesebben tartja magát, bár nálunk a forgás még várat magára, bár a dokink azt mondta, hogy ez összefüghet az asztmájával. Megyünk majd pulmanológushoz. A pürék viszont nálunk is mennek - csak a bőre miatt sosem tudom, hogy mire allergiás és mire nem. Remélem most már hamarosan meggyógyul! A kaláka napban én benne lennék! Szerintem együtt a gyerekek is jobban kedvet kapnának mindenhez! Bár Laura elég kreatív amúgy is.

Az idő szerintem is gyorsabban megy a második gyerekkel, Oliver os már fél éves lesz szombaton.Pedig most született! :shock:

Panna - még neked akartam írni, hogy örülök, hogy írsz. Olyan sok jó ötletet kaptam tőled - amiket írtál, meg a képeitekből. Szerintem Laura és Réka elég hasonlóak lehetnek. (Egyébként a veszekedésnek tényleg semmi értelme - ezek a fórumok azért vannak hogy jól érezzük magunkat és megosszuk a gondolatainkat. Ha meg még külön barátságok is létre jönnek, az csak még jobb. Mindenki úgysem lesz mindenkivel egyformán jóba, akárcsak egy osztályban).

Zsófi - szoptatni tudsz Esztivel? Vagy ugyanaz mint Beninél? Nekem ugyanúgy elment a 4. hónap után - úgy látszik ez genetika. Meggyógyultak már a gyerekek?

Vera - jövő héten melyik nap mennétek állatkertbe?

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


A síelés nekem is nagyon hiányzik - remélem jövőre már el tudunk menni!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


mazs rászabadultál gépre :)olyan rossz volt vonal..mikor mentek pulmonológushoz? mi 22.én

egyébként macipofi festést bármikor kaphattok:)
Vendég
 


Boni - nem kaptunk még időpontot. Holnap próbálom megint hívni őket, ide Soroksárra megyünk majd.

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Na itt végre, bár megint szét vagyok csúszva.
Én se vagyok tisztában, hogy most akkor hova is kell írni, inkább elküldöm mindkettőre...

Bocs, én most sok mindenre nem fogok tudni reagálni, annyi minden történt. Szinte nem is tudom követni az eseményeket. Ki beteg, ki mekkora, hogy áll, ki megy vissza dolgozni, ki mit kézműveskedik. Előre is bocsi érte, megint tök rövid az agyam a terhesség miatt. Lassan majd eszembe jut utólag, hogy mikhez akartam hozzászólni (vagy nem ?), és akkor megteszem.

Örülök, hogy kicsit rendeződnek a soraink, és hátha visszatér a fórum régi jó hangulata. Részemről a vitához, szétváláshoz nem tudok már újat hozzáfűzni, valahol mindkét tábort megértem, és bennem senki iránt nincs tüske, csak rossz volt olvasni ezt a civakodást.

Mi jól vagyunk, két napja szakad a hó. Az út azért elég fárasztó volt, Réka jól bírta, gyakorlatilag egy megállással toltuk Bp-től idáig (na meg egy pisiszünettel a cél előtt 20 perccel)...
Estére azért kész voltam, jól esett feküdni.
7-en vagyunk egy 8 fős apartmanban, RÉka az egyedüli gyerek, az egyik pár lánytagja még aki nem síel, úgyhogy mi elvagyunk itt a szálláson. Első nap igazán az apartmanban voltunk, 11körül kezdünk szedelőzködni, f12 körül indulás pufi-manó szerkóban, bobbal apáékhoz a felvonó aljába. Ott felmegyünk mindannyian, a Hüttében levesezünk egyet, lefelé is felvonóval jövünk (RÉka nagyon élvezi), aztán haza a bobbal kb fél óra. Van hogy szinte egész úton sétál RÉka is, utána legalább nincs gond az alvással. Minden nap alszok vele én is, reggel úgy 8 körül ébred. Este f11 előtt még nem sikerült elaludnia (otthon legalább már f10-kor elalszik). Van medence, eddig egy uszis napunk volt, de sejtem, hogy holnap megint az lesz. Játszószobába minden nap megyünk 1-1,5 órát. Réka nagyon élvezi az egészet, igazán nincs is vele semmi gond (az esti nehéz elalváson kívül).
A srácok minden nap síelnek jó sokat, holnap lehet, hogy RÉka is próbálkozhat egy kicsit . Mi minden este elég sokáig fent vagyunk, tárasaégi életet élünk, társasozunk, beszélgetünk.tehát nem mondhatom, hogy többet lustulok, de legalább minden nap alszok délután...
Azért mire a kinti sétálásból-bobozásból hazaérünk rendesen elfáradok, na de kell egy kis mozgás.
Még jelentkezek, és próbálom felvenni a ritmust, de lehet, hogy hazaérve könnyebben fog menni. Itt ugye nincs két nap "szabim", ami otthon RÉka bölcsizése alatt van.
De legalábbb kikapcsolódunk, és többet van együtt a család is.

Hát ennyi ami itt velünk eddig történt, majd még helyzetjelentek. Szombaton indulunk haza.

Na még majd jövök, addig meg fő a világbéke!!!!

:wink:

Pusz: Panna

panna1
 
 


Mazs ja azt hittem időpont is van már.

:lol:

Panna ezt olvasva asszem addig fogom rágni jó uram fülét amíg legalább egyszer el nem visz egy ilyen helyre:) még ha nem is síelek majd, de ez a hüttés dolog érdekelne. egyszer a munkahelyemen nyertem egy ilyen hosszú hétvégét hüttékkel meg hasonlókkal de egyedül mehettem volna és pont akkor volt Férjem szülinapja igy lemondtam róla.átadtam másnak.. nem bánom, mert éljük át együtt ezt az érzést.. :)

szerencsére itt is van hó, így Zsigát vihetem szánkózni:)

mellesleg az állatkertben voltunk tegnap, és igaza van Annának hogy ilyenkor maga a tökély:) és ha fázunk be lehet mneekülni átmenetileg a házilkókba.

voltéletreszóló élményem is.

az egyik házban már nem emlékszem melyikben bementünk valami zsebes cukiságot megnézni. Anna kinnt maradt Lilivel én meg bevittem Emmát és Zsigit .. megnéztük az egereket és bementünk egy félhomályos terembe.. egy kis idő múlva érdekes hangok csapták meg a fülemet. meg olyan hülye érzésem volt és elkezdtem felfelé nézegetni. fölöttem mindenhol denevérek. lógtak a nagyobb fajtából.. na levert a víz. kit érdekel a cukiság minél előbb ki akartam jutni.. persze a két gyereket próbáltam rávenni hoyg inkább menjünk ki:) de Emma hajthatatlan volt:) végül Anna jött be nevetve megmentett:)

Életre szóló élmény volt..elmondhatom hogy voltam olyan helyen (magamtól sosem mentem volna) ahol hemzsegtek a denevérek..mégha nem is röpködnek. :lol:
Vendég
 


Hú Panna jó lehet a síelés :D
Mi még decemberben voltunk,de már olyan régnek tűnik.

Boni!A denevérektől én is írtózom,na meg a csótányoktól :oops:

Mazska!Nekünk a csütörtök lenne jó az állatkertre.(de még nem biztos)

vera
l.veronika
 
 


Olyan jó nektek, hogy van időtök elmélyülten játszani a gyerkőcökkel.

Mi legkorábban is negyed-fél hat körül érünk haza (ha rögtön hazajövünk, vásárlásra nem is gondolhatok, mert az akkor plusz egy óra, nincs az "útvonalunkon" bolt), negyed óra mire átöltöztetem, kezet mosunk, kipakolom, amit esetleg haza kellett hozni a bölcsiből. Aztán sokszor mosógép be vagy kipakolás, teregetés, stb. Kis játék-mesekönyvezés, vacsikészítés, fürdetés, aztán fektetés. És már majdnem kilenc óra! Reggel pedig már hat előtt kelünk, hogy még Fruzsi ébredése előtt tudjunk fürödni, mert ha ébren van, bejön, foglalkoztat minket, kétszer annyi időbe telik minden.

Tudom, hogy én nem menedzselem elég jól az időmet, de már próbálok javítani. :-)
Elkezdtem a Fly Lady programot (ez egy napi rutinokból álló rendszer, kis lépéseket kell egyszerre csinálni, aminek segítségével nagyjából mindig rend van), illetve töltöttem le angolul hangos könyvet, azt hallgatom pl. szennyes szortírozás közben, miután lefeküdt Fruzsi, így van egy kis szórakozás is a munka mellett.
Többi dolgozó anyuka, ti hogy csináljátok?

Beus

Kép
félhold
 
 


Szép jó reggelt az egybegyűlteknek:)

Hú, Panna, jó kis élménybeszámoló, nagyon jó lehet ott nektek. Egy pár éve múlva én is ráveszem a kis családot, hogy menjünk el. Nyárra tervezünk végre egy jó kis tengerpartot, ha összejön, Barnus születése óta sehol nem voltunk:( már nagyon ránk fér a kikapcsolódás!

Boni, én fejvesztve menekültem volna onnan, dettó utálom a denevéreket, kígyóktól és mindenféle bogaraktól fóbiám van... brrrr

Anna, milyen bátor vagy ;)

Állatkert.... mi is szívesen mennénk, bármelyik nap jó nekünk, csak az idő is olyan legyen, na meg apa be tudjon vinni bennünket;)

na most megyek csajok, mert készülődünk barátnőzni, este majd benézek megint, addig írjatok sokat (többiek is előbújhatnak, nyugodtan) :))

legyetek jók és szép napot!

sniky
 
 


Állatkertben mi is benne vagyunk, de értelem szerűen csak hétvégén érünk rá. :)

Minden elismerésem azoknak, akik gyerkőccel síelni mennek, én még nem mertem rá vállalkozni. Csak olyanokkal tudnánk menni, akiknek nincs gyerekük, azt meg, hogy egész nap kettesben legyek Fruzsival a szálláson, nem szerettem volna (értelem szerűen nem bababarát helyekre mennek a többiek, nekik ez nem szempont). De így, hogy olvastam, hogy nektek milyen jó volt, lehet, hogy én is rászánom magam. :-)

Bocs, hogy nem reagáltam mindenre, elfelejtettem jegyzeleni (már mindent fel kell írnom, annyira szita az agyam).

Beus

Kép
félhold
 
 


BEus jáj a hideg is kiráz a gondolattól,hogy lassan vissza kell mennem dolgozni :oops: és nagy eséllyel ettől még egy kis tesó sem foszt meg :lol: :cry: :lol:
kitartás, és hétvégén meg kreatívkodhattok:)

a szitaagy nekem is megvan terhesség óta.. sőt elég durva: beteszek valamit mikróba és elfelejtem..múltkor pl popcorn járt így..

utána a pirítós..

gondolhatjátok milyen kellemes szag volt...

Mi jövő héten mindenképp állatkertezünk a macik miatt.. most hétvégén meg lehet kimegyünk Anna ötlete alapján medveotthonba Veresegyházára

VEra NIki csótány, kigyó, rágcsálók (de hősiesen megnézem mindig állatkertben őket zárt üvegbúra mögött.. .

:lol:
Vendég
 


Beus!Minden elismerésem a tiéd munkatéren.Engem is kiráz a hideg hogy nem tart már sokáig az itthonlét.Már most agyalok hogy mi lenne a legjobb megoldás.
Síelni mi ugy voltunk hogy,a baráti társaságban csak nagyobb gyerekek voltak akik már síeltek.Így mi felváltva síeltünk Bencével egyikünk délelőtt a másik délután.Remélem 2-3 év múlva már Miku is velünk síel :D
Boni!Medveotthonban mi is most voltunk:)Miku kicsit tartott a maciktól,de az ormányosmedve volt a sztár.(Meg persze a kisvasút :D )
vera
l.veronika
 
 


Boni, akkor az ausztrál házban jártál, az éjszakai állatoknál, de nem denevéreket láttál, hanem repülő kutyákat :) és szerencsédre akkor nem is tudtad, hogy ott szabadon járkál a kuszkusz és a rókakuzu is :) az előbbi állítólag harap ha piszkálod, de Annától tudom, hogy a rókakuzut meg lehet símogatni.
Jövő héten mi is biztosan megyünk akkor az állatkertbe, ha ilyen jó programok lesznek.

Panna, én is mennék sielni, bár nem is tudok, de jó lenne megtanulni vagy legalább olyan programokban résztvenni, mint amiket most ti is csináltok.

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


Boni, esetleg ha a papagájokat szereted, akkor érdemes bemenni a Xantus János házba. Ha fogsz a kezedbe egy fél narancsot, akkor pillanatokon belül ellepnek a papagájok és esznek a kezedből. Nagyon szelidek, nem csípnek :)

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


_csenge írta:Boni, akkor az ausztrál házban jártál, az éjszakai állatoknál, de nem denevéreket láttál, hanem repülő kutyákat :) és szerencsédre akkor nem is tudtad, hogy ott szabadon járkál a kuszkusz és a rókakuzu is :)


egykutya nekem :lol:

igen rókakuzu.. ezt tudtam.. Anna kuszkuszról hallgatott.. de az nem valami étel? :)

öö valóban? hát majd egyszer inkább megnézem hogy bemész te kezedben egy fél naranccsal.. szívesen fotózok :lol: de egyébként őket szeretem..

ha lenen szelid gorilla akkor inkább őt etetném meg.imádom őket!
Vendég
 


Kár hogy szombaton nem voltál ott, mert lefényképezhettél volna, amint négy papagáj csücsül rajtam. Nekem sajnos pont kifogyott az elem a fényképezőből.

Íme a kuszkusz:
Kép

Csenge
KépKép
_csenge
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: