Új privát üzeneted érkezett!

[quote="lbernuska"]K írta:lbernuskaérdés:
Mennyit "szükséges" hason fekve tartani egy babát, hogy erősödjenek a hátizmai? Zsófi útál hasonfekve, így max 10 percet bír így ki.


Nekünk úgy mondta a gyerekorvos, hogy napi összesen 1 órát jó ha hason tölt a baba az izmok erősítése érdekében. Nálunk sajnos 2 perc tornázás után visszafordul így esélytelen a dolog. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="gabilany79"]
írta:
gabilany79A reggel kórházban indult, mennem kellett pajzsmirigy vérvételre, sógornőm dajkálta addig Kiskoboldot. Jövő héten meg anyum jön, amikor a dokihoz megyek az eredménnyel.


Hú, de irigyellek! Na nem azért mert kórházba kellett menned, hanem mert van kire hagynod a babát. Nekem az égvilágon senki nincs itt akire rábíznám Nolikám így akárhova kell mennem (pl majd a 6 hetes kontrollra) cipelnem kell magammal a hordozóban. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Gyönyörű minden baba!! :lol: :lol:

Mágnes, utólag is boldog névnapot kívánok!

Ibernuska, Gabi minél többet annál jobb. :lol: Nekünk mindig hason kell fektetni a fiúkat. Néha nem tetszik nekik, akkor azért egy kicsit kedvezek, hisz a kedvenc mackót csak úgy tudják bokszolni :lol: , de sajnos az a kevesebb idő. Már nagyon szépen kiemelik magukat, de sajnos "kifliznek", ami nem jó, így a fejlődésneurológián ezt a feladatot kaptuk, hogy tornára nincs szükségük, de fontos, hogy minden egyes éber állapotban hason legyenek.(na ez csak úgy oldható meg, ha úgy is alszanak), de ez csak úgyis addig tart, míg vissza nem tudnak fordulni,. (Máté már 3* visszafordult, de sajnos ennek még nem lehet örülni, hisz azt még nem nagyon kellene csinálnia)
Na, de így viszont meg vissza-betudják kapni a cumit! Addig emelgetik a fejüket, a kezükkel meg tolják oda a cuclit, míg nem sikerül bekapni. :lol: :lol:

verzso
 
 

 
 

Hű, nem is tudtam ezt a kötelező hason fekvést :roll: Dóri viszont imád hason aludni, ébren is nagyon sokat emelgeti igy a fejét, és át is forditja. De azért ő még nem tud átfordulni

Kép
galzsuzsa
 
 


Galzsuzs, az a jó, ha még nem fordul át.
Itt egy táblázat, ami nagyon jól leírja a csecsemők mozgás-, érzékelés- és értelmi fejlődését az 1. és 2. hónapban:
http://www.meditres.hu/meditres/bemutat ... ott_1.html

verzso
 
 


Verzso: mi az a kiflizés? És mit takar, hogy visszafordul? Amikor hasról dől oldalra és hátra? Azt Kristóf már jó ideje csinálja :roll:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ne haragudjatok egyátalán nem tudok visszaolvasni,de nagyon szép minden baba és sok puszi mindenkinek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


halihó!
Köszönöm a köszöntéseket!

A mi éjszakánk sem kerül be a "hogyan alussza át Anya az éjszakát" kézikönyvbe.... Kb. úgy nézett ki az éjjel, hogy etetés, büfi, egy óra alvás, aztán sírás, ringatás, lerakás, 5 perc nyugi, sírás, összepisilés... Reggel rájöttem, hogy az én kisfiam hülye Anyja annyira kómás volt, hogy elnézte az órát, és kizártnak tartottam, hogy éhes legyen, pedig már kaja idő volt... Így szegénykém egy órát szuszogott még a karomban... :cry:

pajzsmirigy:
Nekem a 6 hetes kontoroll után, vagyakkor kell mennem pajzsmirigy kontrollra. Ha tombol az influenza szezon, akkor Apa itthon marad a két gyerekkel. 2 éve Annát vittük ilyenkor magammal..

Hasonfekvés:
én is ezen aggódom, mert Anna utált hason lenni, meg is lett az eredménye, volt 8 hónapos, mire hasra fordult.... :? Most reménykedtem, hogy máshogy lesz, de Beni sem az a hasonfekvős típus... Remélem nem kell megint Dévény torna....

Hétfőtől mi is mélyvízbe kerülünk, elfogyott a segítségem, egyedül leszek a két gyerkőccel... Bele sem merek gondolni..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


de a képeket végig futottam csudaszép minden baba!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Röff!
Én meg éjféltől 10-ig aludtam Kismacskával a nagyágyban, kb 5 szopival, amit fekve szinte észre sem veszek. Gőzöm nincs, mikor ki aludt el előbb :). Érdekes, hogy ilyenkor egyáltalán nem fáj a pocakja, pedig nem büfiztetem (((és nem cserélek pelenkát :oops: ))).
Jelentem a Moltex pelus átment - már sokadszorra - a maratoni próbán. Lemértem, 54 deka volt reggelre, és minden gonoszságot magában tartott!!! Ja, és teljesen bio. El lehet tüzelni kazánban - na jó, nem a gázosban. ;)

Megyünk sétálni, elállt az eső.

Kép
zölddisznó
 
 


Boci: Kitartás, mindjárt jön a tavasz és lehet nagyokat kirándulni!!!

Berni: Igen, mózesos babakocsival szoktunk menni a MOMba, ott kigombolom őt a cuccokból és sétálunk egy nagyot! Nagyon ritkán rakom nemvízszintesbe. Amúgy kocsival is el szoktunk menni, most láttam, hogy lehet kapni visszapillantót, hogy a hátul, menetiránynak háttal bekötött babádnak is lásd az arcát! Na ilyet veszek az tuti! Az autóban persze azonnal elalszik, így nyugodtak voltak eddig az útjaink. Hát igen, nekem felajánlotta a kozmetikusom, hogy kijön, de végül mi mentünk, Domi aludt, szerencsére.

NANÁ, hogy festjük a hajunkat! Annyi adalék az életből is átjut nekik. Persze biztos nem használ neki, de az sem, ha anya idegbetegen az ősz hajszálait tépdesi a tükörben…

Andy: Ez a kép már túlságosan aranyos, meg kell őket zabálni! Díjnyertes!

Nekem ez a tej dolog megoldhatatlan kérdés: Tegnap tiszta puha volt a mellem, Domi egyszer sírva fordult le az egyikről. Tisztára beparáztam, hogy fogy a tej, Dominak meg egyre több kell. Ma reggel meg beállok a zuhanyba és amikor kiszállok, mindkét cicimből ömlik a tej???? Nem értem. Úgy szeretném legalább fél éves koráig csak szopiztatni. :? Meglátjuk.

manna
mannababoca
 
 


Megvolt a belgyógy kontroll, minden rendben.

A páromnak továbbra is hőemelkedése van, szinte egész nap alszik. Hunor nemrég evett, már alszik.

Hangulatjavításként csináltam egy jó adagot a kedvenc salátámból (Waldorf saláta), és egy részét már be is pusziltam.

Itt továbbra is hol csepereg az eső, hol eláll, így ma itthoni program van. Most ledőlök én is egy kicsit, mindjárt lesz az Eurosporton a műkorcsolya EB.

Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Sarmi: ugye végül nem lett beteg kicsilány? Bocsi, de nincs nagyon időm visszaolvasni.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Az eladó hordozókendő érdekel valakit? (Privit kérek)

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Laura! Én is bekapcsolom a korit!

Most meg úgy ömlik a tej a mellemből, hogy átázott a betét és két felsőőőőő.... :D (éjszaka biztos tehenekkel álmodtam)

manna
mannababoca
 
 


Gabi, az a kiflizés, amikor hason van és feltolja magát (emeli a fejét) a lábai is emelkednek, olyan "kifli" formát vesz fel. Nálunk azt csinálja Máté, hogy kifeszíti magát, csak az egyik kezére támaszkodik, a lábát felemeli és így a súlyánál fogva átbillen. :roll:
Na én is megyek pihizni egy kicsit, a fiúk is azt teszik, néha egy-egy kiabállással. :lol: :lol:

verzso
 
 


Gabi téényleg mi egy napon szültünk :lol: :lol: te hánykor is?? :lol: :lol:

nekünk uncsitesó között 1 hónap van
Kép

én jelenleg nem vagyok megelégedve a cicim mennyiség tárolása miatt. azaz tudom hogy neki elég mert hízik rendesen de puha mindig báár azt tudom hogy idővel nem mindig lesz kemény a cici mert beáll a kereslet kínálatra. de ezért fejem a 7-7,5-5stb-vel esténként hogy legyen bőven.
na remélem érthető voltam.

Iza első mosolygós képe. mosolyog már sokat csak lefotózni nem tudtam még.
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Verzso: megnéztem a táblázatot, nem akarom agyonaggódni magam, de Dórikám hanyatt fekve mindig valamerre elforditja a fejét,sosem tartja egyenesen fölfele nézve...Ez akkor baj?????Egyéb nagyjából okés, csak mikor fürdünk, akkor sokat "repked"

Kép
galzsuzsa
 
 


Vera:nagyon aranyos Iza mosolygós képe

Kép
galzsuzsa
 
 


Az én mellem is megpuhult az utóbbi pár napban, gondoltam már arra is, h estére azért lesz olyan nyűgös, mert addigra annyira kiürül, h már nincs mit egyen...De az éjszakai etetésre már megint minden ok. Ez lehetséges?

Kép
galzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Először is: édesek a babák.

Enikő! Napirendünk: reggel 6-7 között Kende kel, szopi, fejés, majd nekiugrok ebédet előkészíteni. 9 körül kelnek a nagyok, reggeli, majd 10 körül Kende eszik, fejés. Utána van kb. fél óra szabad időm, próbálok a gyerekekkel lenni, ha csak nincs valami nagyon sürgős meló, illetve ha kocsival megyünk valahova, akkor előkészületek. 11.30 körül nagyok gyümölcsöznek, utána jó idő esetén séta, vagy udvaron játszás, ha rossz idő van, akkor bent játszás. 13.30 ebéd a nagyoknak, majd nekik alvás. 14 körül Kende eszik, fejek. 15-16.30-ig szabad idő nekem, minden gyerek alszik, szerencsés esetben én is, ha nagyon muszáj házimunka. 16.30 körül nagyok kelnek, uzsonna, majd játszunk, illetve ilyenkor szoktam olyan munkákat megcsinálni, amit mellettük is lehet. Lányom pl. imád mosni, teregetni :D . 18 körül Kende szopi, itt ellógom a fejést, mert Kende játszószőnyegen van, a nagyok meg nagyon szeretik :lol: 19 körül hazaér férjem, ilyenkor ő játszik és elpakol velük, amíg én vacsit csinálok, vacsora majd fürdetés, jelenleg először Kende a többiek segítségével, majd amíg én őt etetem, addig a nagyokat megfürdeti a férjem. Legkésőbb 10-re minden gyerek ágyban :lol: Aztán Kende éjszaka vagy ébreszt, vagy nem, na nem az éhség veri fel, hanem nem viseli el a kakis pelust, abból pedig van bőven a 200-250g-os adagjaitól :shock:

Solya! Szopi közben én ált. mesét olvasok a gyerekeknek, azt mindhárman szeretik.

Manna! A jövés menésért egy kicsit irigyellek, Gyulával még én is hasonlóan voltam, aztán mi is költöztünk, így kicsit nehezebb, ritkábban tudom összehozni.

Hason fekvést nálunk szerencsére mindhárman szerették, Kende is szépen elnézelődik, egész sokáig szépen tudja tartani a fejét.

Aida! Én 3 gyerekkel megyek mindenhova, valószínű 6 hetesre is, bár a dokinőm ennek kifejezetten örül.

Kép
Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Lányok köszi a szurkolásokat, tolmácsoltam sógornőmnek. Még nincs meg az öcsike, de a tesóm szerint haladnak!!! :lol: :lol:

Aranyosak azok a képek ahol az unokatesókkal együtt vannak a babócáitok!!! Nemsokára én is tudok ilyent hozni!!!

Amúgy itt annyira "jó" idő volt, hogy tudtunk egyet sétálni. Legalább addig is aludt Marci! :lol: Ja és nálunk menő a hasonfekvés, tök jókat alszik úgy a bébi!!!
Vendég
 


Zsuzsa: az én mellem is puhább és éjjel mikor Marci "csak" 4 óránként eszik, akkor meg bedurran. Szerintem ez így okés! Engem mondjuk az "nyugtat" meg, hogy néha-néha megmérem mennyit eszik.

Manna: nekem is csepeg zuhanyozáskor, vagyis inkább előtte mikor levetkőzök. :lol:

Habe: tündériek a gyerekeid.
Vendég
 


[quote]( írta:éjszaka biztos tehenekkel álmodtam)

Manna! Vagy bikákkal?
Én már eldobható pelenkázó alátétet vagdosok fel betétnek, mert nincs az a melltartóbetét, ami ne ázna át két szopi között.
Ja, és törülközővel alszom - mintha priznicben lennék. :)

Habe! Szépségesek nagyon a porontyok! Gratulálok hozzájuk!

Kép
zölddisznó
 
 


Verzsó: köszi, ezt még nem is figyeltem. Ma is kb. 5 perc hason után már üvöltött, mint a sakál... :roll:

Vera: 1.35-kor

Zöldi: kövi gyereknél elkérem tesódat kőccsibe egy hétre :oops: :lol:

Habe: gyönyörűek a gyerkőcök.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Mai méreckedés eredménye: 3750 g. Múlt héten ilyenkor 3580 g. Hívtam a gyerekorvost, holnap be kell mennünk és megkonzultáljuk a dolgokat. Kíváncsi leszek mi lesz.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Habe! Gyönyörűek a gyerekeid! Te meg nagyon ügyes vagy!

Andy! Sajnos egy cipőben járunk. Ma nekem is dokihoz kellett mennem, mert már napok óta rosszul voltam. Kiderült, hogy 2,5 hét alatt záródott a méhszály és a méhben bent maradt és pang a folyadék. Így átestem egy jó kis méhszájtágításon :( és kaptam újabb adag ERGAM cseppet, meg két hetet, hogy kiürüljön. Ha nem ürül ki, altatásban kiszedik. Remélem errenem lesz szükség! :(

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő, remélem rendben jössz.

Habe, szép gyerkőcök és minden elismerésem hogy egyedül 3 gyerekkel! :shock: :D

Holnap ha megyünk gyerekorvoshoz szerintetek probléma ha kendőben viszem? A babakocsink még fent van, én egyedül nem bírom levinni és most sem tudjuk mert nincs hova rakni.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma már teljes nyugalom van, Domi egész nap alszik, most is... :D

Holnap megyek a dokihoz, és ha minden okké, akkor hatalmasat fogok fürdeni, óóórákat, és a férjem majd belőgatja a gyereket ha szopizni szeretne. :D

manna
mannababoca
 
 


hahó

manna: köszi

fürdés:

én már alig vártam mégis mikor hazajöttem a dokitól ugy el voltam keseredve h csak másnap volt erőm beülni a kádba és nem esett jól képzeljétek! csipett :roll: azóta meg inkább nem fürdök amig nem rendeződik ez az izé a méhemmel neh elfertőződjön igaz doki szerint lehet mindent de inkább nem :?


isarenikő:

neked császár volt ugye? azért kellett tágitani? engem nem tágitott. ezért csodálkozok is mitől várja h majd kijön hisz állitolag én is teljesen bezáródtam már :roll:

amugy még mindig semmi, holnap elfogy a csepp is :( meg se éreztem ezt a cseppet. kis világosbarnás izé jön de az amugy is volt még szal nem hiszem h attól. jövő szombaton visszamegyek dokihoz és akkor kiderül lesz-e műtét :?


szoritok neked is meg magamnak is! folyadék? az is lehet bent? nekem vmi darab van ennyit mondott.

ja és mik a tüneteid? látod nekem ezt furcsálta a doki, h semmi tünetem.

na megyek mert odaég a muffin


andy

Kép
andy30
 
 


Andy! Nem a császár, hanem a zárt méhszáj miatt tágított.
A tüneteim: fájt a hasam időközönként (pl. múlt éjszaka végig), tegnap előtt is, és a váladéknak, ami nagy ritkán távozott szaga volt.
Nekem állítólag nem maradt bent semmi, csak a méhszáj olyan gyorsan zárodott, a méh meg nem húzodott rendesen össze, hogy az a vér, aminek ki kellett volna ürülnie bentrekedt.

Szorítok neked is, hogy minden rendben legyen!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


hát ez sem hangzik tul jól. az első szülésednél nem volt ilyesmi?

nekem is zárt a méhszáj mondjuk nekem a méh is összehuzódott teljesen, de mégsem beszélt tágitásról meg semmi. nem értem én ezeket, ah azt sem, h mitől várja a doki h majd kijön egy 50forintosnyi darab ha minden teljesen bezárult :?

ami biztos h nagyon hosszú lesz ez a két hét :(

na most megyek lefexek legalább kipihent legyek ha már más nem.

remélem már nem fogsz görcsölni.

egyébként ami távozott nekem is néha szagosnak tűnt, de normálisnak gondoltam, menzesz is szokott néha nem is mondtam a dokinak..


na szoritok


andy

Kép
andy30
 
 


felkotom magam. este 7 ota sir Sophie, dog faradt, de nem alszik. mar nem birom tovabb cipalni, leszakad a hatam. apanak mar otthon kene lennie, de se hire se hamva.
most betettem Sophiet a mozesba es hagyom sirni, mast nem tudok csinalni.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Jó reggelt csajok!

Kezdek visszaállni a régi kerékvágásba. Terhességem előtt ha hajnalban megébredtem, nem tudtam sokáig visszaaludni. Na most hajnalban ugyanígy jártam. Zsófi kajált egyet, tök hamar bealudt, nem kellett dajkálni sem, én meg még kb. egy óráig a plafont bámultam. :evil:

Mush!
Remélem éjszakára kiütötte magát annyira Sophie, hogy bealudt és tudtál te is pihenni. Cicin sem nyugszik meg? Nálunk az az utolsó szalmaszál. Mostanában rákapott Zsófi arra, hogy elalvás előtt még cicit kell dugni a szájába (legtöbbször cumi is elég), azon beájul, aztán félkómásan mehet az ágyba.

Enikő!
Nagyon sajnálom, hogy nálad sem mennek simán a dolgok! :-( Drukkolok, hogy a cseppek segítsenek! Én nem is gondoltam volna, hogy még szülés után is ennyi probléma lehet...

Kérdés:
Ti két hós kötelező oltás mellé még mit adattok be? Nekem a Prevenart javasolta a védőnéni.

Zöldi doktornéni!
Te hallottál valamit erről az oltásról?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Közben rájöttem, hogy a Prevenar-t adják Pneumococcus ellen. Jól elbeszélgetek itt magammal. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Csak egy gyors, mert iszonyat nyűgös napunk/reggelünk van! :cry: :cry:
Tesóméknál tegnap este 7-kor meglett Zétény baba: 3200 gramm és 53 cm! Ja és nagyon szöszi! :lol: :lol:
Vendég
 


Boci: gratula tesódéknak a szőke herceghez!

Berni: mi is a pneumos oltást kaptuk volna, csak a gyerekorvos nem kapott elég oltóanyagot, konkrétan kb. a felét a beígértnek (éljen a magyar egészségügy :evil: :evil: ), úgyhogy a meningococcus elleni lesz a másik most.

Mush: jaj, annyira sajnálom, hogy ilyen rossz volt az estéd, remélem, megnyugodott végül Sophie, és Tony is hazaért. Ilyenkor nálunk is vagy a cici jött be, vagy "becsapósan" az, hogy bebugyolálva magamhoz öleltem, hogy az arca a mellem felé legyen (mintha szopizna), cumi a szájba és ringatás. Nem lehet, hogy hasfájós?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2009.01.23 10:10-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Tegnap este tiszta frászban voltam, Domi egész nap aludt, kajálni kelt fel, meg délután játszani egy kicsit. Este 9 körül már félig ébreszgettem, hogy fürödni kellene...Aztán fürcsi, szopi és éjfél körül indult az éjszakai szeánsz. Sírdogált, láthatóan nem akart aludni, gondoltam 3-ig tuti fent leszek. :? Aztán egyszercsak ripsz-ropsz elaludt fél óra alatt :shock: . Szóval beraktam az ágyába és fél1 körül lefeküdtem, hogy majd a 3 órás szopira kelünk. Aztán alszom, nyöszörög, felébredek és reggel 6 óra van! :shock: Aztán még aludtunk együtt fél 10-ig. :D Soha nem gondoltam volna, hogy ennyit alszik majd.

Berni: Én bármikor, bárhol azonnal el tudok aludni, de ez korábban is így volt! Egyetemen az utolsó padsorban egy másfél órás előadást, ülve simán végigaludtam!

MA van a vizsgálat, drukkoljatok!

manna
mannababoca
 
 


hát én nem tudom ki hogy van vele, de én, ha Benit nem tezsem tisztába éjszaka, akkor tuti, hogy ruhacsere lesz belőle.. :? Éjfélkor tisztába tettem, erre fél négykor, amikor evett, már tiszta pisi volt a ruhája. Nem győzök mosni!!! :evil: Annával nem volt ilyen gondom....

Reggel már nem győztem várni, hogy etetés legen, annyira fájtak a cicik. így rácsatlakoztattamBenit, a másikra rátettem a tejgyűjtőt. Annyi tej kicsorgott a tejgyűjtőbe, hogy az nem győzte, és ömlött kifelé a parkettára... (viszont az anyatej szép fényessé teszi a lamináltat.. :wink: ) . Tejgyűjtőből 30 ml-t öntöttem át pohárba.

oltás:
húú én nem szeretek egyszerre többet beadatni neki, inkább kapjon 1 hónap múlva újabbat, de egyszerre több oltástól mindig is ódzkodtam..

bocika:
Gratulálok tesódnak!! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ez az oltás mennyire fontos: Meningococcus C 3

Azt olvastam külföldi utazás esetén.. Én viszem 4 hónaposan Svájcba. Akkor beadassuk?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


A rotavírus elleni akkor most fontos vagy sem? Mennyire veszélyeztetett ebben a baba itt Mo.on?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Oltás: engem is foglalkoztat a téma.
Febr. 10 .-én megyünk. a kötelező mellé kapjuk a pneumococcus ellenit.
A rotán gondolkozunk, itt nem igazán elterjedt a beadatása. Azt mondja a dokinő és a védőnő, h 2-3 gyereket oltottak be vele..

Közületek ki adatja be ??
eszterke24
 
 


Eszter, mi be szeretnénk adatni, de igazából nem is ismerem a fontosságát, szükségességét.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: valahogy én is igy vagyok vele. azért irtam h gondolkozunk rajta.
A doktornő annyit mondott , h ha beadatom védett lesz ellene.. köszi..sokra mentem vele.
Ugyhogy most ott tartok h tájékozódom, még van pár nap eldönteni. Mivel a gyerekorvossal nem sokra mentem, majd apukám kollégáit kérdezem ki.

Mikor mentek a gyerekorvoshoz? esetleg megkérdezheted h arra felétek mennyire elterjedt.
eszterke24
 
 


Ma megyünk és én mindenképp most szeretném átbeszélni az oltásokat, így erre is rákérdek.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Végre eljutottam oda, hogy minden megszületett baba kikerült az oldalunkra (http://kismami.net). Aki szeretné hogy kint legyen a szüléstörténete is, kérlek küldje át priviben! Köszi.

Jujj most vagyunk túl egy sugárhányáson, minden olyan lett. Szeény cseppem. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ibernuska! Köszönöm!

Manna! Mennek a drukkok! +++++++++++
Nagyon jó fiad van! Szerencsés vagy, az alvás miatt is!

Bocika! Tesódnak gratulálok!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Na itt vagyok! Hát nem tudom mi van ma Marcival, még soha nem volt ennyire nyűgös. Pedig hát pont ma töltjük be a mágikus 6 hetet! :lol: :lol:

Rota: hát itt sem elterjedt nagyon. A védőnő szerint nem érdemes, főleg mivel szájon át kell adni és ha kibukja a baba akkor kezdődhet elölről. Meg mondjuk eléggé húzós az ára, bár nem ez számít, mivel egészségpénztárra el tudnám számolni.

Köszi mindenkinek a gratulációt.

Mági: nekünk is volt egy időszak, hogy kifolyt minden a pelusból. Naponta 3-szor 4-szer öltöztünk. A legszebb, hogy mindig a derekánál folyt ki. Aztán 1,5hete már nem. Szerintem Marci most nőtt bele rendesen a pelusba!!!! :lol:

Manna: nem semmi hogy Domi ennyit alszik!

Enikő: sajnálom hogy ez történt veled. Megy a drukk hogy minden rendben legyen!
Vendég
 


Gyönyörűek a babócák!

Boci: gratula a tesódnak!
Tök jó h ilyen sok hasonló korú unokatesó van! mi várhatunk rá még pár évet...

Hason fektetés: amióta kipróbáltam h mit szól hozzá, azóta kizárólag így hajlandó aludni. A doki csípőszűrésen azt mondta hogy minnél többet kell így lenniük, ez nekik a legegészségesebb.

Mush: sajnálom a nyűgös-ordítós estét éjszakát.. remélem azóta aludtatok egy nagyot!

Andy, Enikő: reméljük h segitenek a cseppek, és minden ok lesz veletek!

Lbernuska: csatlakozom..pár napja én is "álmatlankodom" bár plafon helyett Manócskát nézem ahogy alszik... olyan kis ügyes.. kétszer kel éjszaka, kaja után beájulás, berakom az ágyba , én meg virrasztok.. tegnapelőtt pl. hajnal 4 kor rejtvényt fejtettem.. :roll:

Manna: tök jó h Domi ennyit aludt! Mennek a drukkok!

Olyan jó nektek csajok akik nem tudtok mit kezdeni a tejjel!
én bezzeg megvettem a melltartóbetétet, h óóó az majd kell... és bontatlan a doboz.. :cry: bár elfogyna!!
eszterke24
 
 


Aida! A születés módját javítsd ki nekem légyszíves császárra! Köszönöm szépen!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?