Új privát üzeneted érkezett!

az egy hasmenéses hányásos vírusfertőzés, babáknál veszélyes, mert kiszáradhta könnyen

(na mennyit ülök a gép előtt? Fiam du. végigalussza a két etetés közti időszakot.. :wink: )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


lanyok. lehet, hogy nekem megjott?

andy. jobbulast reginek. remelem hamar tul lesz az oltas okozta sokkon.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


csakegy. elkuldened a linket ahhoz a merleghez ujra? probaltam visszakeresni,d e nem talalom. koszi

KépKép
KépKép
mush589
 
 

 
 

mush: megjött?? az szerintem nem lehet... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre idáig jutottam, próbáltam valamennyire visszaolvasni, de reménytelennek tűnik a dolog. Lassan kezdek belerázódni az új helyzetbe, meg kezdek javulni is. Sajna nálunk semmi segítség nem volt, annyira semmi, hogy 23.-án kijöttünk a kórházból, megetettem Kendét majd a "nagyokkal" elintéztük a karácsonyi bevásárlást :( Azóta is négyesben vagyunk itthon, férjem épp fürdetésre ér haza.
Kende egyébként áldott jó gyerek, ritkán sír, hasa még nem fájt, eszik rendesen, elég jól alszik. 1 hónaposan 6kg és 65 cm, védőnőnk teljesen kiakadt, azt gondolta, hogy mivel nagy súllyal született, lassabban fog nőni.
Ma voltam vele kontrollon, mert születésekor a nyakán volt egy ciszta, de szerencsére szépen szívódik fel, egyenlőre semmi teendő vele. Viszont durva volt a három picivel egymagamnak időre menni. De sikerült, a Bókyban viszont tök bunkók voltak, hogy miért kell nekem "csürhével" mennem. Hát én nagyon kiakadtam :evil: Nyilván ha másképp meg tudom oldani, nem így csinálom.
Többen érdeklődtetek Felicitasos cumi után, mi nem használjuk fel tudom ajánlani, csak címet írjatok. Lehet hogy még a többieké is megvan valahol, ők sem használták.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


magi. szerintem igen. mar tobb mint egy hete semmi verzesem, barnazasom nem volt. erre most rendesen verzek, mint amikor megvan. vagy ez valamilyen utohatas.
van itt valaki akinek mar megjott? mennyi ido utan?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mush:
Akkor te nagyon peches vagy.. ilyen hamar menstruálni.... Annával fél év után jött meg.
De úgy emlékszem, hogy vele volt haspnlóm, 1-2 hónaposan azt hittem megjött, aztán utána semmi sem volt...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! Boldog névnapot!

Kép
Kép
szeles4
 
 


Mush szerintem a múltkori nekem is már menstruáció volt! Úgy görcsöltem, mint régen, és amikor szoptattam, azt hittem csillagokat látok...

Mági boldog névnapot!

Laura nagyon jó hír, hogy Hunor szíve rendben van!!!!

Olyan aranyos játszószőnyeget vettem a teszveszen!

Holnap 3 féle húst sütök, remélem a gyermekem tolerálja majd...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Szeles: hurrá!!! Ez tényleg jó hír!!!!

Cili: milyeneket sütsz???!! Bejelentkezem!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Annyira úgysem laktok messze!!!!!!!!!!!! Muti a szőnyeget!!!!
Vendég
 


Mensi: háááát, nekem doki azt mondta, hogy amíg szoptatok, addig a legtöbb esetben nem jön meg. Még úgy tűnik, igaza van....

Laura: nagyon örülök, hogy minden rendben Hunorral

Fejés: én szopi után 10-10 percet fejem a ciciket, ha nem jön semmi, akkor is, se ezt a 7-5-3-1-et kipróbálom

Aida: Noel nagyon cuki kis Télapó rénszarvas :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


MIlyen estétek van? Mi 40 perce üvöltünk...., lassan csak kidől...

Boci kolbásszal töltött karaj lesz, meg oldalas, és mézes-mustáros vörösboros sült hús. A köret még nem tudom mi lesz.

Kép

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili: nekem mindegyik bejön!!! 8) 8) 8) Jó a szőnyeg!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Az én kis dundusom(tiszta anyja):
Kép Kép Kép

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Orsimorsi! Közvetlen az első csaszi után én is úgy gondoltam, hogy erre még egyszer nem lennék képes, pedig a férjemmel min. 2 gyereket terveztünk, aztán minden rosszat elfelejtettem, csak a szép dolgok maradtak meg.
Most a második császár után is azt gondoltam, hogy ezt tényleg nem lennék képes még egyszer végigcsinálni (most nagyon készültem a természetes szülésre, a csaszit meg 5 kemény óra előzte meg), de már most ott tartok, hogy 3-4 év múlva újabb gyereket vállalnék.

Mush! Nekem is hasonló volt a szüléstörténetem. Megértem, hogy megviselt, de aza a legfontosabb, hogy mindketten egészségesek vagytok! Meglátod idővel a rosszat elfelejted (ill. elhalványul) és csak a szépre emlékszel. Az kiderült, hogy miért kellett katéter és miért volt véres a vizeleted?
Nekem első gyereknél 6 hetesen jött meg. Aztán utána 8 hónapig nem volt semmi.

Habe! Nagyon ügyes vagy! Minden elismerésem a tied! Ha egy kis időd van, írjál nekem légyszives akár priviben is, hogy milyen a napirendetek, hogy tudod ezt megoldani. Én a 2 gyerekkel is küzdök, pedig egyelőre van segítségem (igaz a császár miatt a nagyobbat még nem is emelhetném), de nemsokára éjjel, nappal egyedül maradok ésettől már most rettegek.
Bokay! No comment! Egyébként hogy tudsz 3 picivel utrakelni?
Autó, tömegközlekedés? Ebben a hidegben 3 picit felöltöztetni sem lehet egyszerű.

Sarmi! Jól tartod a pici lányt! Nagyon édi!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


mágnes én ma kezdtem el azt a fejési módszert és én csak ekkor este fogom csinálni mert napközben stopizik 2-3 óránként de ekkor este cicizik 7-8 körül utána már csak éjfél után és emiatt csinálom. de lejött most is 80 a fejéssel :lol: :lol:

Izababa
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!!!

Én is itt vagyok.Jól vagyunk,megvagyunk,igaz Olivért kezdjük elkényesztetni,(nem nagyon akar megmaradni ha lerakjuk,pedig második gyerek...),aminek mi isszuk meg a levét,de hát nem baj,később meg majd úgysem lehet puszit adni neki.
Holnap megyünk tanácsadásra,jövő csütörtökön meg csípőszűrésre(nagyon félek tőle),február 3-án meg vissza a nőgyógyászhoz,(azt meg már várom... :oops: ),majd pedig 22-én lesz Olivér keresztelője.

Sarmon nagyon kis husis Írisz,nagyon szép :)

Laura:tök jó h minden rendben van Hunorral

Mush:sajnálom h nem úgy történt a szülés ahogy képzelted,de Sophie sztem kárpótol mindenért,és tök jó h sűrűbben tudsz jönni írni :)

solya051020
Káld
 
 
 


Mági:boldog névnapot!!!!

Aida,Mush,Vera:nagyon szépek a babák

Gabi:nagyon jó volt az a mesekvíz,apával agyaltunk rajta rendesen :lol: :lol: :lol:

Orsi:ezzel az itthon levéssel én is így vagyok,sokszor úgy érzem h nem bírom tovább,mennem kell,mert megőrülök itthon,még szerencse h apa minden délután/este itthon van,és mindig mondja h menjek el a bnőimmel vhova,ő majd vigyáz a gyerekekre,vagy csak menjek el anyumhoz...de abban bízok h hamar jön a jóidő és akkor lehet jó nagyokat sétálni.

solya051020
Káld
 
 
 


Cili: még szerencse, hogy most vacsiztam (császárszalonnát), így nem csöppen a nyálam a billentyűzetre :lol: :lol: És nagyon jó a szőnyeg

Nagyon cukik a csajok :)

Vera: nem két hónapos lesz, csak 1 hónapos és 4 hetes. ebbe én is belekeveredtem, de aztán apa elmagyarázta a különbséget (egy hónap nem 28 nap vagyis 4 hét). Majd csak 25-én leszünk két hónaposak :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Képek:

Kép Kép

solya051020
Káld
 
 
 


[quote]Z írta:öldi: nem állsz szóba velünk a wellnes után vagy csak még a szaladó lakást kergeted?

Bingó! Nem állok szóba veletek. ;) :)
...Kismacska 13 óra óta nem alszik. Nem gáz, csak szokatlan. Édesen nézelődik, vagy cumit követel. 3 óránként meg éhes - mint mikor alszok, csak most úgy jelzi, hogy gügyögésből átmegy sírósba.

...no megyek is...

Kép
zölddisznó
 
 


[quote]K írta:ismacska 13 óra óta nem alszik.


Nálunk dettó. 1/2 1 óta a 20 percet aludta egyhuzamban, mikor kitettem a levegőre kicsit. Nem sír, csak ha éhes, nézelődik, gagyog, bevásárláskor is nagyon jó fiú volt. Most apát szórakoztatja, vigyorog és kerek szemekkel néz...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Védekezés:én is azon a véleményen vagyok mint Mági

Szülés után menstruáció:én is úgy tudom h addig nem jön meg még vki szoptat,de nekem Rékánál szopi alatt jött meg,még szerencse h nem érezte a tejen ezt,sztem ez is alkat,szervezet függő.

Habe,Sarmon és akinek három gyerkőce van:minden tiszteletem a tiétek.Fogadnék tanécsokat szívesen tőletek.Nem azt mondom h olyan nehéz dolgom van itthon,de pl:mindig eltervezem h alszok du a gyerekekkel,de sohga nincs rá időm,és az a legnehezebb h Rékával nem mindig tudok akkor játszani amikor ő szeretné,mert pl akkor van szopi,stb...Ezt ti hogy tudjátok megoldani???????????

solya051020
Káld
 
 
 


hát ez nem igaz

megirtam egy csomót erre eltünt!!! iszonu peches vagyok mostanában mindenben!!


akkor mégeccer


mági boldog névnapot

sarmi mintha csak Regit látnám:)

ma voltunk 2hóson és megdupláztuk a sulyt:)5530gr! ja és 5 centit is nőtt egy ho alatt


én: nem jött ki semmi pedig már 4napja szedem holnap elis fogy:(
kezdem feladni a reményt. másoknak 2-3 nap alatt kijött akikről hallottam.. azért várok két hetet de ma már hangolodtam a műtétre:(


ma kaptunk oltást ugy félek h lázas lesz. honnan fogom tudni éjjel? 7órát alszik mi van ha közben? nem sokat fogok aludni már látom. alvás közben h állapitom meg h lázas? mindig meleg a nyaka feje. de ébreszteni meg csak nem fogom óránként h mérjem :roll:

irattam görcsoldót mert a családban volt már lázgörcs és képzeljétek kanalas és az van ráirva h 3x egy kiskanállal :shock:
ezt nem értem. ha görcsöl eleve nem lehet beadni neki kiskanállal nameg mi az h 3x? én kupot tudtam görcsre. sztetetk nem jót irt fel a doki? reggel hivom, de addig még izgulok h mi ez.


rotát is kaptunk du ugy fájt neki a hasa szegény meg akkorákat pukizott biztos attól.

na megyek aludni jóét mindenkinek

andy

Kép
andy30
 
 


sziasztok

Nagyon rég nem voltam itt, visszaolvasni nem tudok, a képeket végignéztem, nagyon aranyosak a babák

A szülinaposoknak sok boldogságot, Máginak boldog névnapot, a 6. héten túllevőknek jó kis huncutkodásokat :wink:

Mi jól vagyunk, egész napomat leköti a kis bogárkám, vannak apróbb gondjaink (sirókázunk, nem mindig eszünk rendesen, néha nehezen megy a kaka), de mindezekkel együtt nagyon imádom. Kezdeti "depresszión" túl vagyok, nagyrészt szépnek látom a világot :)

Van egy kedvenc képem, megosztom veletek:
Kép apucival

Kép
galzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Mi ma kozmetikusnál jártunk :D , persze én voltam kezelés alatt, Domi csak csendesen aludt mellettem.

Ma sokkal nyugodtabb, mint tegnap, alszik és sokat nézelődik.

Az "otthonlevés" engem nem zavar. Lehet, hogy azért, mert mindig kitalálok valami programot... :D Sétálunk, vásárolunk, ha jó az idő a parkban, ha nem akkor bemegyünk a MOM Parkba, jönnek barátnők, család. Átmegyünk a szomszédokhoz, vagy lemegyek a szüleimhez, az irodába. Aztán ha végre itthon vagyunk, jön a házimunka, ha pedig az elfogy (ilyen nincs, így általában ezt megelőzően), jó könyv, jó DVD, naplót írok, netezek.

Pénteken megyek a 6 hetesre.... :D DRUKKOLJATOK a feloldozásért! (Fogamzásgátlót nem szedek, ahogy azelőtt se szedtem. Főleg nem szopi alatt. Nálunk marad az óvszer, minket eddig nem zavart :D .)

manna
mannababoca
 
 


Andy: Nagyon drukkolok! Kitartás, próbálj pihenni.

Zsuzsa! Olyan édes a mosoly. Én is rakok fel:

Kép
mannababoca
 
 


http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trks ... Categories
Mush:
tesóm innen vette, már el is küldte nekem és használom. Belerakom Anettet a hordozóba és azzal mérem.Nagyon szuper!
Csaki köszi az ötletet!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Bocsika!
Elöször is köszönni kellett volna, nem? :roll:
SZIASZTOK!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nagyon aranyosak a babák!

Sarmi ennivaló a kis husigombócod! :lol:
Manna és Zsusza nagyon édesen mosolyognak a babáitok! Elolvadok :lol:
Az enyém is produkál ilyeneket:
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.1164
itt a link amit Csaki berakott, nálam nem működik.. :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan míg Marci alszik!!!!
Nagyon édes minden babóca és apukák is! :lol: :lol:

Lényeg: tesóm reggel 7-kor bevitte a sógornőmet a kórházba, elfolyt a magzatvíz. Január 30-ra volt kiírva! Úgy tűnik majdnem 6 hét lesz a két unokatesó között!

Zöldi: Marci abszolút nem alszik napközben, max. a babakocsiban, de csak menet közben. Az nem működik hogy kirakom a teraszra!!! Eléggé rossz így, mert persze estére kidől, aztán jön a nyűg a nem rendesen evés................Hát próbálkozok mindennel de semmi sem hatásos. :cry:

Manna: de irigyellek hogy ennyi felé tudsz menni. Itt nem lehet sehová, csak autóval már ha emberek közé akarok menni. :cry: :cry:

Andy: én szurkolók ezerrel, hogy jöjjön ki az a frányaság. Szép súlyotok van amúgy.

Na kel a Kisfőnök........... :wink:
Vendég
 


Bocika!
drukkok mennek sógórnődnek!
De jó, hogy ilyen kis korülönbség lesz a 2 unokatesó között!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

És igen, reggel megcsináltam a husikat, már kettő sül is, a harmadik még pácolodik, aztán ha kiürült a sütő az is megy bele..., krumplit meg majd csinálok hozzá. Ja megy a mosás is...

Reggel le akartam menni a boltba, de beleragadt az autó a sárba, a párom alig bírta kiszedni...., iszonyat trutyi van a kertben..., azt hiszem ma kihagyjuk a sétát...

Boci nálunk 1 nap van az unokatesók között. Sogórnőm dec. 5-én szül, én meg 6-án..., remélem hamar meglesz a bébi!

Nekem Dani most a babakocsiban van, és talán alszik. Tegnap bementem vele a szobába, hogy elaszunk. Ő megtette, én kijöttem fogmosás, meg egyebek, aztán megyek vissza egy fél óra múlva, hát akkora szemekkel pupillázott, meg vigyorgott..., meg kell ilyenkor zabálni. De aztán összebújtunk és elaludtunk!

Márti irtó édes a kiscsaj, gondolom a fiaid odavannak érte!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Helló Csajok!

Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, lassan lesz valami rendszer az életünkben. :-D Legalább kora délutánig... :-D Gyakoroljuk az egyedül elalvást is.

Laura!
Örülök, hogy minden ok Hunorral!

Andy!
Hogy telt az éjszakád? Regina megúszta láz nélkül?

Manna!
Én is irigyellek a sok jövés-menés miatt! Itt babakocsival csak az utcákat tudom róni, vagy max. gyógyszertárba, zöldségeshez menni. Apósom szintén elérhető távolságban lakik, de dolgozik, csak este ér haza. A többi nagyszülő 120, ill. 250 km-re van. Barátok ha jönnek, ők is csak hétvégén, mert meló után kikeveredni Érdre már azt jelentené, hogy kb. fürdetési időre érnek ide... :-(

Tényleg, ha a MOM-ba mész, akkor babakocsival teszed ezt, ugye? Tehát fekszik közben Domi? Nekem a Campona lenne a legközelebb, de autóval.

Kozmetikusra már én is nagyon vágyom, de nálunk esélytelen, hogy Zsófi azt kibírja sírás nélkül. Az meg nekem se pihenés, ha ott üvölt a kiscsaj...

Apropó szépítkezés! Festett hajú anyukák: ti szoptatás alatt is festetitek a hajatokat? Abból valami adalék nem tud átmenni az anyatejbe?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sziasztok!

Szétvet az ideg! December 22-én adtuk be a papírokat az anyaságihoz meg a családi pótlékhoz és még ma reggel sem volt a pénz a számlán! :evil: Van még valaki, aki nem kapta meg?

Az éjszakám is szörnyű volt, de nem Hunor miatt. Tegnap, ahogy hazaértünk Pestről, a párom megint rosszul lett: kiverte a víz, szédült, mint a múltkor. Éjszaka belázasodott, hányt és olyan gyenge volt, hogy ott tartottam, kihívom az ügyeletet. Reggel már csak hőemelkedése volt, de még mindig nagyon gyenge. Most teáztatom, diéta, pihi. még jó, hogy ezen a héten van itthon apanapon, szegény nem túl nagy segítség!

10.45-re megyek a belgyógyászhoz kontrollra. Remélem, elhiszi, hogy jól vagyok, mert momentán úgy nézek ki, mint a mosott szar.

Az idő pocsék, a hangulatom pocsék, de a fiam gyönyörű, úgyhogy nézegetem őt! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Laura remélem a párod hamar rendbejön, jobbulást neki!

Kozmetikába én is el akarok jutni, de szinte lehetetlen egyenlőre...

Kép

Kép
dcili81
 
 


[quote="szeles4"]
írta:
szeles4Szétvet az ideg! December 22-én adtuk be a papírokat az anyaságihoz meg a családi pótlékhoz és még ma reggel sem volt a pénz a számlán! :evil: Van még valaki, aki nem kapta meg?


Hihi, mi még a TAJ kártyát is csak 2 napja kaptuk meg. :D Szóval én még nem is álmodhatok egyelőre ilyenekről.. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az első Kismanóval kettesben töltött éjszakán. Szegény Apa egész éjszaka helyszínen volt ebben a pocsék időben..
Nekem ma főznöm nem kell, pihizünk egész nap.. séta kilőve mert szakad az eső.

Laura: szuper hír hogy minden rendben Hunorral! a párodnak jobbulást!

Cili: nagyon aktív vagy igy reggelről! :D de nagyon jól hangzik a menü :wink: a szőnyeg meg szupi
eszterke24
 
 


Mostanában Noel olyan ügyes. Délelőtt végig fent van és keveset sír. Van néha kivétel, de általában jó. Nézelődik, picit a pihenőszékben pilleg aztán a játszószőnyegen gagyog. Persze éjjel nem volt ilyen jó. :( A fél 3kor történő étkezés után 2 órán keresztül nem aludt hanem sírt-csöndben volt-sírt.. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hello. nekem is pocsek ejszakam volt. Sophie 10-2-ig aludt. megetettem, aztan aludt egy orat 3-4 kozott, amig fejtem. onnantol kedve viszont reggel 8-ig folyamatosan uvoltott. 6-kor felkeltettem az anyukamat, hogy segitsen. o megetette ujra a cici utan, aztan neki valahogy elaludt. amig o volt vele, en is probaltam aludni kicsit, de nem nagyon sikerult.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Halihó!

Tegnap este kb. 2 perccel a hőn áhított elalvás előtt akkora kaka volt, hogy át kellett öltöztetni. Szerintem egész nap gyűjtögette. Még szerencse, hogy ez nem törte meg az elalvás lendületét :lol:

A reggel kórházban indult, mennem kellett pajzsmirigy vérvételre, sógornőm dajkálta addig Kiskoboldot. Jövő héten meg anyum jön, amikor a dokihoz megyek az eredménnyel.

Mági, Zsebi: nektek ez hogy működik szülés után? Voltatok már pajzsmirigy kontrollon?

Annyira fos idő van, nagyon utálom.
Én le se merem írni, hogy reggel 3/4 7-kor úgy kellett felkelteni Kristófot enni, hogy ne durranjanak szét a cicijeim vérvételkor :oops: :P

Laura: jobbulást a párodnak!

Jövés-menés: hát, ilyenkor bánom, hogy ide költöztünk, mert ismerőseim nincsenek, és a barátok nálunk is úgy vannak, ahogy Berninél, szülők dettó, csak mondjuk 100 km-re, és bárhová menni csak kocsival van esély...

Szépítkezés: én fodrászhoz mennék már, de nagyon....

Berni: nekem mondjuk nem festve van a hajam, hanem satírozva, és az nem hajtőtől van, úgyhogy én terhesség alatt is színeztettem, de a fodrászom azt mondta, hogy akár festethetném is, mert a mostani festékek már nem gázosak. Szerintem kérdezd meg a fodrászodat :)

Én is hozok majd képet a "mosolyalbumba", csak le kell tölteni apa telcsijéről...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok

Köszi a dicséreteket, Manna, Márti, nálatok is imádnivalók a mosolygós bébik :wink:

Boci: sógórnődnek megy a drukk! Nálunk is hasonló a helyzet, mint nálatok, délelőtt ügyes, jól elvan egyedül is, délben séta, estére viszont ki van akadva...És sehogy sem lehet vigasztalni, addig bömböl, amig bele nem alszik
Nálunk sem lesz nagy különbség az unokatesók között, anyósom nagy örömére márciusban meglesz a második unokája, egyben az első fiúunokája

Ibernuska: én a terhesség alatt is csak egyszer mertem megfestetni a hajam, akkor is inkább próbáltam az eredeti hajszinemhez közelit festeni, h ne legyen annyira csúnya, mikor kezd kinőni...De tavasszal valószinüleg újra megfestetem, szerintem nincs hatással az anyatejre

Küldök nektek egy kis napsütést, itt gyönyörű idő van, alig várom, h felkeljen, és kimehessünk :wink: 8)

Kép
galzsuzsa
 
 


Szeles!
Férjednek jobbulást! Mi a fene lehet ez a szédülés nála??? Vagy csak a betegség előjele lehetett?

Mush!
Basszus ilyen sz*r éjszakát... Sophie, tessék legközelebb rendesen aludni és hagyni pihenni anyát!!!

Kérdés:
Mennyit "szükséges" hason fekve tartani egy babát, hogy erősödjenek a hátizmai? Zsófi útál hasonfekve, így max 10 percet bír így ki.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


hahó

csak gyors.

szeles: gyógyulást apának!!!


berni:

éjszakánk uugy telt szerencsére mint a többi, csak eccer kelt fel 3kor utána 7ig aludt. nincs láz hálistennek. gondolom már akkor nem is lesz (remélem).

velem sajna helyzet uaz még mindig semmi:( kezdek megint elkeseredni..


andy

Kép
andy30
 
 


Gabi!
Basszus, lakhatnánk kicsit közelebb egymáshoz. :-D Tologathatnánk együtt babakocsit!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


nekünk két hét van az unokatesók közt multkor találkoztak másodszor ime:)

Kép

andy

ui hát nem édesek?:)

Kép
andy30
 
 


Berni: hű, de nem bánnám :D ! A hasonfekvésre én is kíváncsi vagyok, mert nálunk ugyanez van, külön progi a "hasontorna" és néhány perc múlva sírás van. Bár nappal tud úgy aludni, és akkor álmában átfordítja a fejét...

Andy: ez hihetetlenül jó kép!

na, megyek, mert éhen hal a szentem :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


gabi:

ugye?:)

Kép
andy30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?