Új privát üzeneted érkezett!

Gabi, köszi, letöltöttem :D

Musi, vagy bárki más, nincs esetleg Halász Juditotok? Vagy egyéb baba-gyerek mesétek?

Orsimorsi, hát nem semmi ahogy leirtad, nekem is nagyon hiányzik az esti összebujás apával, most ennek helyét átvette az altatás a nagyágyban, jobb esetben tudjuk csak át csempészni a kisfőnököt a kicsibe :oops:

Ja, Musi, nálunk még 7 hetesen sincs kimondott napirend, max fél napirend a többi még képlékeny. Ami fix, az a fürdetés, kb az altatás, és reggel a kelés. A Napközben, főleg a delután, este nagyon változo.

És szerintem mi is többet eszünk mint a testsuly x 15o. Ha éhes én adom neki, mert ugy ugysem alszik el... :?

Mági, welcome back :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Gabi, köszi, letöltöttem :D

Musi, vagy bárki más, nincs esetleg Halász Juditotok? Vagy egyéb baba-gyerek mesétek?

Orsimorsi, hát nem semmi ahogy leirtad, nekem is nagyon hiányzik az esti összebujás apával, most ennek helyét átvette az altatás a nagyágyban, jobb esetben tudjuk csak át csempészni a kisfőnököt a kicsibe :oops:

Ja, Musi, nálunk még 7 hetesen sincs kimondott napirend, max fél napirend a többi még képlékeny. Ami fix, az a fürdetés, kb az altatás, és reggel a kelés. A Napközben, főleg a delután, este nagyon változo.

És szerintem mi is többet eszünk mint a testsuly x 15o. Ha éhes én adom neki, mert ugy ugysem alszik el... :?

Mági, welcome back :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Gabi, köszi, letöltöttem :D

Musi, vagy bárki más, nincs esetleg Halász Juditotok? Vagy egyéb baba-gyerek mesétek?

Orsimorsi, hát nem semmi ahogy leirtad, nekem is nagyon hiányzik az esti összebujás apával, most ennek helyét átvette az altatás a nagyágyban, jobb esetben tudjuk csak át csempészni a kisfőnököt a kicsibe :oops:

Ja, Musi, nálunk még 7 hetesen sincs kimondott napirend, max fél napirend a többi még képlékeny. Ami fix, az a fürdetés, kb az altatás, és reggel a kelés. A Napközben, főleg a delután, este nagyon változo.

És szerintem mi is többet eszünk mint a testsuly x 15o. Ha éhes én adom neki, mert ugy ugysem alszik el... :?

Mági, welcome back :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 

 
 

Sziasztok!

Van valakinek elektromos mellszívó, de nem használja?
Eladná, vagy kölcsönadná nekem? Nagyon nagy szükségem lenne rá...


Remélem mindenki jól van!

Éjjel nagyon jó fiú Dani. Csak 1x kelt fel enni, a második már reggel fél 8-kor volt, el vagyok ámulva!

Most megyek gyorsan megsütök egy vaniliás csigát, amíg alszik!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

Én is idejutok néha.. :)
Apa itthon volt a héten, és nem volt időm jönni.. most megpróbálok visszaolvasni.
:wink:

Voltunk gyerekorvosnál, csípőszűrésen. Mindenhol minden rendben!
A csípőszűrés annyi h megtornáztatják? meglepődtem.. azt hittem komplikáltabb lesz. Mindenesetre megdícsérte a dokibá :D
Hízunk szépen, azt mondta a dokinéni h egyenlőre nem kell pótolni neki tápival,, ha mégis szigorúan pohárból..

Kismanóm továbbra is "mintagyerek" éjjel kétszer kel, nappal meg eszik-játszik-alszik :D :lol:

LÁNYOK: ti szedtek valami vitamint? én eddig Elevitet.. és most ujra szedném a terhesség előtt szedett vitaminomat.. csak nem tudom lehet e.. :roll: ismeri valaki a Herbalife termékeket? eddig nem találtam róla olyat h ilyenkor nem lehetne szedni.. de dokihoz csak a jövőhéten megyek..

és egy kép.. :D Kép
eszterke24
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.25 13:04-kor.
Vendég
 


ZÖLDI: utólag is Boldog Szülinapot!
MÁGI: üdv ujra köztünk!

Nagyon édesek a babák! A testvérek meg irtó cukik ahogy dajkálnak!

BÉBIC: remélem jobban vagytok már!

CILI: hú nem semmi a 2 kiló! mi csak 1300 gr körül járunk.. nekem is morog Kismanó szopi közben! már kezdtem aggódni h mi ez nála.. :D

MUSH: Kitartás.. te mindent jól csinálsz és szerintem mindent elkövetsz h jól menjenek a dolgok! Belejössz akkor is mikor anyukád hazamegy!

VERA: remélem hamarosan megtalálják Izánál a görcsök okát és végre megnyugodhattok!

AIDA: hogy vagytok ? remélem nálatok is minden rendben! beszéltl már azóta gyerekorvossal?


Nálunk is máshol alszik nappal és éjszaka. Szerintem ez nem gond.. nappal nem is marad nekem a kiságyban,, a kocsiban meg a pihenőszékben meg tök jól elvan ha nekem dolgom is van.

MANNA: kedves rokon.. :evil: ilyen beszólásai a szomszédasszonyomnak vannak.. hogy ő állandóan menne .. no de ilyen időben max. fél órákat sétálunk..

a héten én elég sokat "csavarogatam" .. én intéztem a bevásárlásokat.. meg sétáltam a hóesésben..
Addig Apa ügyesen helytállt.. :D

és még egy kép: Kép
eszterke24
 
 


Sziasztok!

rá kellett jönnöm, hogy a lányom hamupipőke reincarnatiója, tartsunk akár a legnagyobb hasfájás kellős közepén vagy épp a nem alvás már órák óta és nyöszörgés vagy épp az szopi kellős közepén, tök mindegy hol tartunk elüti az éjfélt az óra és mint akit megüt az áram elvágódik és alszik reggel 6 fél 7-ig.
tegnap is is nem aludt este 8 órai evés után, csak szendergett a cumival, ha kisesett a szájából rögtön kinyíltak a szemei ezt csináltuk éjfél előttig.
mondtam is apának, hogy magamhoz veszem és lefekszünk egy kicsit adok neki enni mostmár ugyis ideje lenne.
épp, hogy odaadtam neki a cicit, látom, hogy pont éjfél, kicsi lányom hopp elengedi a cicit és KO, reggel ébredt csak fel.
most épp ez a módi nálunk.
mondjuk én nem bánom:D
szóval ezért gondolom én, hogy megelevendett hamupipőke:)

enikő, boci:
de így van nem , az ebéded kihűl mire odaérsz, az, hogy együtt reggelizz vagy épp ebédelj a pároddal vagy épp az esti összebújás kimarad, hisz van aki felborította az életünket.
ma hajnalba mondtam is apának úgy érzem elhanyagolom és nem figyelek rá eléggé, de amire ágyba kerülök, jobb esetbe egyedül addigre hulla vagyok és elalszom
párom abszolút megértő volt, mondta, hogy ez most egy ilyen helyzet...de imádja a kis csöppet

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi: igen, igen így van. Én is félek/féltem hogy elhanyagolom a páromat, de ő is ugyanezt mondja. És azt is hajtogatja, hogy így vagyunk mi egy család és ennél szebb helyzetet el sem tud képzelni. Végül is volt 10 évünk amikor csak egymással törődtünk..........most kapcsolatunk egy újabb lépcsőfokára kerültünk. :lol:
Vendég
 


Orsi, nekem már megy az is, hogy etetek, miközben eszek... :lol:
Most kivételesen időben ebédeltem, rég volt ilyen... 8)

Kép

Kép
dcili81
 
 


Eszterke mi csak morgós medvének hívjuk a párommal... :D :D

Kép

Kép
dcili81
 
 


Aida: Boci boci tarka….süss fel nap….amúgy én dúdolni szoktam, és megnyugszik rá!

Bocika: Mi pont tegnap voltunk a Cora-ban, én simán bevittem a babakocsit (mózessal) és a férjem tolta a bevásárló kocsit. Nekem így sokkal kényelmesebb és Domi sem ül a hordozóban feleslegesen órákat (mert ha az utat is beleszámoljuk, akkor simán több óráról van szó).

Boci: Nem akarok beleszólni DE szerintem soha ne hagyd kint a gyereket, egy percre sem! Egy csak beugrokra sem! Nem akarok rémtörténetekkel ijesztgetni, de ez sajnos ma egy teljesen valós félelem (elviszik, főleg a kisbabákat). Én soha nem veszem le a babakocsiról a kezem. Egyik ismerősöm sajnos érintett, az állatkertben történt, szerencsére húsz perccel később megtalálták a babát az állatkert előtt, de addigra már kopaszra volt vágva a haja.

Mush: Nálunk is a nappaliban van nappal és a saját szobájába éjszaka, szerintem ez nem gond.

Orsi: Kedves amit írtál. Nekem talán szerencsém van, mert Domi áldott nyugodt gyerek, sokszor alszik, és sokat csöndben nézelődik, komolyabb sírás csak fürdés után..:) Én úgy érzem, hogy egyetlen pillanatot nem bírok ki nélküle és ha 12 órát kellene ringatnom a hordozóban, akkor is csak imádni tudnám. Teljesen odavagyok érte, és ha rám mosolyog, menten elolvadok!

Domival tegnap 11-kor elmentünk, Ikea, Cora, iroda, aztán átsétáltunk a belvárosban anyukámékhoz, persze shoppingoltunk kicsit, nálunk meg játszottak vele, és én aludtam egy órát. Este 9-re értünk haza... :D És Domi végig aludt vagy nézelődött, mosolyog és alszik. Megzabálom!!!!!!!!!!!!!!!
mannababoca
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjel! Minden rendben velünk! Szépen hízunk! Sokat alszunk és rengeteget kakilunk! Mosolygunk, néha hisztizünk!

Nagyon édesek a kismanók! Általában annyira van időm, hogy elolvassalak Benneteket, de írni már nem tudok!

Csak ajánlani szeretnék valamit a nyűgös babák szüleinek - minden reklám nélkül! Nekünk nagyon bejött!

http://www.minimano.hu/termekeink/babab ... doboz.html

Nem a legolcsóbb, de ajándéknak is lehet kérni a rokonyoktól!

Puszi
sinaszi
 
 


aida: a himnusz és szózat éneklésen nagyon jót nevettem, én nem tudok énekelni sőt még a dalok szövegét is átköltöm.
múltkor is csak anyit tudtam énekelni neki, hogy boldogság gyere haza, honnan jössz nem érdekel, gyere haza csak ennyi kell.
ebbenki is merült az énektudásom
max még annyit szoktam, hogy mindenfajta rím nélkül, költök neki egy új dalt, vmi dallamra.
pl:
Alszik már a Réka le kell feküdni, puha paplakával be kell takarni, anya is örülne ha már aludnál, de apa is boldog lenne ha elszundiznál...

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sikerült mindenkinek letölteni, aki szerette volna? Akinek nem, adok új linket :wink:

Jönnek nemsokára barátnőmék két gyerkőccel, a kisebb 2 hónappal idősebb, mint Kiskobold :)
És apa főz.... harcsapaprikást túrós csuszával... abban verhetetlen... én meg palacsintát sütök... Kiskobold meg üvöltve szurkol :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Eszterke! Szép kis pasid van! Nem csinálsz vonalzót?
Látom nem lehet a Thomas őrületet elég hamar kezdeni!

Bocika! Te milyen bogyót szedsz?

Orsi! Igen, így van! Te nagyon szépen megfogalmaztad azt, amt szerintem mindannyian érzünk!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sziasztok!

Látom gyerekdalokat kerestek. Megmutatom mi miket találtunk, remélem mindenki talál benne kedvére valót!

További szép hétvégét nektek! :wink:


http://marci.co-net.hu/dalok.htm

http://mazsolajatszo.hu/mondoka.htm

http://dalokversek.hu/index.htm

http://www.annaespeti.hu/

http://www.zeneszoveg.hu/egyuttes/1189/ ... vegei.html

http://www.tyukanyo.hu/
Vendég
 


Gaby nekem nem sikerült! Valami miatt fizetnem kell, hogy letöltsem

Kép

Kép
dcili81
 
 


hahó

nincs időm visszaolvasni de el szeretném mesélni mi történt velem. hátha van jó tanácsotok is.

Most voltam 6hetes kontrollon nőgyógyásznál igaz már 8és fél hetes vok de most volt időpont. mondjuk már bánom h nem mentem hamarabb mert lehet számitana.

tehát bekövetkezett amitől rettegtem, bent maradt 1 darab a méhemben hullóhártya v mi 2ésfél cm átmérőjű.

kaptam vmi ergom cseppet ami görcsöket-méhösszehuzódásokat hoz létre h ettől kijöjjön de ha nem jön ki 3hétig ki kell kaparni altatásban. persze ha addig fellépne vmi görcs vérzés láz stb akkor szaladni.

doki csodálkozott hogyh nem lázasodtam meg a fentiek mert ennek kellett volna tünetének lenni. gondolom az se jó h ilyen későn derült ki bár ezt nem mondta.

hallottam erről annyi rémtörténetet és most azon rettegek h neh velem is történjen vmi. miota hazajöttem sirok, főleg ha Regire nézek mi lenne vele nélkülem?? Apám fel van a dokira háborodva mert ezt a szüléskor le kellett volna rendeuni de utólag ez mire jó? akkor azt mondta h kikapart mindent. gondolom nem direkt hagyta bent.

most bűntudatom van azért is h nem mentem hamarabb a kontrollra meg minden.

erre a hülye cseppekre az van irva h szoptatáskor ne szedje de mondtam neki h szoptatok és felirta. ja meg h gátolhatja a tejképződést marha jó pont elkezdtem két napja a laktoherbet meg utricát mert mintha kevesebb lenne a tejem erre most ez is! annyira félek h még a tejem is elmegy.

a műtéttől is félek főleg h altatás

meg mi lesz addig a kisbabámmal?

doki szerint ki fog jönni a cseppektől sztetek is?
hozzá tudtok szolni?
rémsztorikat lécci ne nagyon ki vagyok borulva

Kép
andy30
 
 


én meg még vittem neki a fotot meg 20rongyot is.

3hét olyan hosszu, ráadásul anyum is pont most utazik el egy hétre, rettegek h mi lesz ha itt beájulok v vmi a baba mellett

iszonyat meg vagyok ijedve

egy doki ismerősünk szerint ha eddig 2hónapig nem volt tünete akkor nincs begyulladva meg ilyenek és akkor nem is lesz gond vele max h nem jön ki de akkor kiszedik

hát egyik se hangzik jól

olyan szörnyű h már épp tulvagyok az egészen már egy hete nem is vérzek, nem fáj semmi, már kezdtem kacsingatni apa felé is a kislányom gyönyörű fejlődik stb erre nesze neked arconcsapás nem hiszem el!


na bocsi ha sok voltam de muszáj


andy


ja és még az is baj aminek eddig örültem h a méhem totál összehuzodott mármint vissza meg bezárult minden a doki csak nézett de ez most pont nem jó mert igy kisebb az esély h ki tud jönni a cucc.

azt is mondta h azért vár 3 hetet (először csak 2őt mondott) mert nem szereti a kaparást mert soxor meddőséget okoz hát köszi ez is nagyon biztató. 30éves vagyok..
még 1babát szeretnék :cry: meg nem akarok visszakerülni a kórházba

Kép
andy30
 
 


Andy - túl sok okosat nem tudok, de mindenesetre próbálj megnyugodni!
1. Remélhetőleg tényleg ki fog jönni a csepptől
2. ha nem, ezt kb egy fél nap alatt meg tudják oldani, és az altatástól se félj, ez nem olyan "nagyműtétes altatás", műtét után kb 2 órával már mehetsz is haza (legalábbiis nekem a vetélésem utáni befejezéseknél így volt, és vsz hasonlóképp járnak el)

Gabi - nekem már nem sikerült letölteni a dalokat, feltöltenéd még egyszer? Köszi előre is!

Kép
trombibébi
 
 


andy:
1. nyugodj meg, az még jobban hat a tejtermelésre ha ideges vagy
2.bnőmmel ugyanez történt, ő most szült szeptemberbe, a cseppeket lehet szedni nem fog elmenni tőle a tejed
3. az ergam csepptől ki fog jönni a maradék placenta vagy ami bent maradt.

én csak azt tudom mondani ami a bnőmel történt, ua ez a történet, neki nem ment el a teje és megoldódott bent maradt darabka is.
az nagyon nagy szerencse, hogy nem vérzel és nem is vagy lázas,nincs begyulladva, szóval nyugi.

mush: nálunk is több helyen alszik Réka, éjjel velünk egy szobába a bölcsőbe, reggeli evés után a kiságyba, napközbe meg hol a nappaliba szendereg, du-án velem együtt alszik a nagyágyba onnan csempészem be a helyére.

cili: még rá kell jönnöm, hogyna egyek és közben a Réka is vagy karba vagy cicin...még nem sajátítottam el ezt a technikát.

gabi: nekem se sikerült letölteni, egy ideig ment a letöltés, aztán egyszer csak megszakadt, hogy időtúllépés miatt.

wera: köszi a dalokat


manna: hát igen,ezek azok az élmények amik feljethetelenek, én is néha csak bámulom, hogy milyen kis tökéletes baba(bocsi elfogult vagyok)és komolyan hiányzik ha pl du-án nem tudunk együtt aludni.
én is úgy megynugszom meg ő is ettől a közösen szunditástól
tartsa meg jó szokását a csajszi és később se legyen gond az alvásával:D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


gabi: "fény post most küld" légyszi abból a palacsintából
nagyon szeretem a palcsintát de nem szeretem csinálni, pedig lehet meg kéne szeretnem..
majd a nagyiék csinálnak a kis csöppnek

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 



sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


orsi fürcsi után készülök palit sütni...

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


én hiába nem szeretem sütni,nekem KELL sütni(2-3 naponta)!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmi! Ez nagyon szép!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


sarmi:

én végigbőgtem ezt a számot, miközbe Réka épp elaludt a karomba

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


köszi lányok..

orsi:

ugy érted h kijött neki a bent maradt darab a csepptől? jajj de jó lenne! és görcsölt tőle nagyon? nem lett rosszul? akkor nem is kellett neki kaparás? neki mikor derült ki és h? bocsi de kétségbe vok esve,

próbálok megnyugodni..

Kép
andy30
 
 


igen kijött neki, nem volt szüksége kaparásra.
azt nem tudom, hogy görcsölt-e tőle, valamennyire biztos, de sztem nem rosszabb, mint egy menstruációs görcs...
neki úgy volt, hogy 8 hete vérzett még szülés után és utána kapta a cseppet.
nyugi nem lesz semmi gond
megoldódik

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


sarmi: minden elismerésem a tied, ha most megkérdeznék tőlem szeretnék-e második gyereket, most biztos azt mondanám, hogy nem...
te pedig már a 3.-nál tartsz :D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok Csajok!

Túl vagyunk Zsófi első shoppingolásán. :-D Tesco-ban voltunk vele. Teljesen jól tűrte, az autóban utazást amúgy is imádja, szerintem már tudja, hogy ha hordozóba kerül a kis popója, akkor útra kelünk.

Manna!
Igazad van, tényleg jobb lehet babakocsival menni bevásárolni. Ma Zsófi is 2 órát ült a hordozójában.

Domi aztán mintagyerek a javából!!! Nálunk Zsófi már kezd elromlani... az utóbbi napokban fürdés végén, öltözéskor olyan hisztit levág, hogy alig bírom megnyugtatni. Pedig mindent ugyanúgy csinálunk, mint korábban.

Vera!
Nálunk is az eltérő comb hurka volt az egyik jele annak, hogy valami nem százas Zsófinál. Meg kötöttek az izmai is. Terpeszpelust már 2. napja hordja a kisasszony, szerencsére nem zavarja kicsit sem.

Andy!
Basszus nem semmi ez a bentmaradt szövetdarab... drukkolok, hogy ne kerüljön sor műtétre.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sziasztok!!

Andy:nagyon szorítok h rendben menjen minden,de sztem tuti nem lesz gond.

Sarmi:ilyenkor palacsintát sütsz?Hát nem vagy semmi.Honnét van energiád ilyenkor azzal bíbelődni?Irigy vagyok. :lol: :lol:

Eszter:nagyon tündéri a kispasid :lol: :lol:

Nálunk:ma egy hatalmasat (2,5órát)sétáltunk(az egész család :lol: )olyan szép volt az idő,és ez olyan jót tett Olivérnek h délután ki is hagyott egy szopit,mondtam is apának na most tuti egész éjjel fennt lesz,annyit aludt napközben.
És képzeljétek:apa ma úgy meglepett,mikor hazaértünk a sétából mondta nekem h öltözzek fel szépen és megyünk kajálni,anyum meg már jött is vigyázni a gyerekekre.Először le sem esett h miért is megyünk kajálni,aztán mondta h mivel holnap lesz a szülinapom meglep..de az ajándékomat majd holnap kapom meg.Addig meg is esz a fene olyan kiváncsi vok :lol: :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Cili:már nekem is megy Olivérrel a kezemben a kajálás,és már pakolászni is tudok így...hát muszály ha nyűgös a Főnök :D :D

solya051020
Káld
 
 
 


Na idejutottam! Főzés, mosás, takarítás és vasalás volt a program mára.
Ja és hát kaptam egy meglepetést. Éppen elindítottam a mosogatógépet délután apa szólt, hogy öltözzek mert van egy meglepetése számomra. Néztem nagyokat hogy mi van. Szóval bevitt a közeli városba a Tacskóba és ott bementünk az ékszerboltba és választhattam egy gyűrűt. Egy csomószor cseszegettem hogy nekem nincs kísérő gyűrűm, de annyira nem gondoltam komolyan mert nem vagyok nagy ékszermániás. Szóval most mondta hogy választhatok egyet és ezzel köszöni meg nekem Marcit. Szerintetek bőgtem????!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ dehogy!!! 8) Akkor is ilyen rendes volt mikor hazajöttünk a kórházból, mert akkor egy szál vörös rózsát kaptam!!!!

Enikő: Urtica Urens D4-et szedem. Igaz csak pár napja, de úgy tűnik javul a helyzet. Ja meg még iszom a Laktoherbet is. Amúgy Niki ajánlotta ezt a homeós bogyót!!!

Manna: sajna én is hallok ilyen rémtörténeteket és nagyon óvatos vagyok. Ott a hentesnél amúgy a tulaj kint állt az udvaron és nyugodt szívvel hagytam ott kb. 1 percre a gyereket, tudtam hogy vigyáznak rá!!!! :wink:
Vendég
 


És akkor dobok én is képeket: Kép Kép Kép

solya051020
Káld
 
 
 


Bocika:nagyon jó a babanapló,mégegyszer köszönöm.Úgy látom ez a mai nap a meglepetések napja volt nálatok is. :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Solya: akkor én előre gratulálok! Boldog Szülinapot! Úgy látszik kb. egy időben írtuk a hozzászólásunkat. Örülök hogy tetszik a napló!!!!
Vendég
 


Bocika:nagyon szépen köszönöm!!!! :D :D

solya051020
Káld
 
 
 


Andy: remélem segitenek a cseppek ! minden rendben lesz nyugi!

Ma mi is voltunk egy nagyot sétálni.. nem is aludt utána szinte semmit. A babakocsiban végig aludt , de itthon azonnal felébredt.. most már alszik fürdés után.. nyugis lesz az éjszaka :D

Én imáááádok palacsintát sütni! Csak magamnak utálok.. 3-tól többet nem tudok megenni.. volt hogy 15 embernek sütöttem :lol:
vasalás ellenében kinek süssek ? :wink: :lol: vár rám egy nagy halom..

Solya: de jó képek! ahogy öleli a kistesót :D

Szuperek az Apák! tartsák csak meg jó szokásaikat! :wink:
eszterke24
 
 


Sarmi: hát, ez nagyon szép volt, elpityeregtem magam :oops:

Andy: nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen, és magától kilökődjön az a szövetdarab.

Boci: ez nagyon romantikus dolog volt, tutira én se bírtam volna megállni sírás nélkül

Orsi: nyisd az ablakot, nehogy betörjön :lol: :wink:

Tök jó volt a vendégség, barátnőm kisebbik fia most 3,5 hónapos és 7,5 kiló :lol: tisztára kis Michelin gumiemberke, de annyira cuki! A nagyobbik meg 2 éves, rögtön megtámadta a fürdőszobát, és 2 szappannal meg néhány papírzsepivel úgy eljátszott... :shock: (egy szappant még keresünk) kitalált hozzá mindenfélét.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Andy: nagyon szorítok. De azért az orvos tehet egy szívességet, hogy nem szedett ki akkor mindent??? Nekem korábban volt egy kis nőgyógyászati műtétem és nem altattak, szerintem kérdezz rá, ha esetleg erre kerül sor, biztos, hogy meg lehet oldani érzéstelenítéssel. A dokim az ilyen kisebb műtéteket a magánrendelőjében csinálja, nem is kellett kórházba menni. Mindenesetre, ha kell szívesen megadom a számát, de sajnos Budapesten van.

Ibernuska: A fürdés utáni szeánsz nálunk is hisztis….Ettől eltekintve egyelőre tényleg el vagyok ájulva, alszik, eszik, nézelődik. Ritkán sírdogál, de az is inkább nyöszörgés. A legaranyosabb, hogy reggel a fürdőszobában le szoktam tenni a hordozóban a mosógép elé és gyorsan benyomok egy 30 perces programot, amit úgy bűvöl, mint egy csodát. 30 percig nézi a mosógépet, addig lezuhanyozok, rendbe hozom magam. Olyan drága, ha lejár a program, elkezd nyöszörögni, nem is kell nekem digitális kijelző… :D :D :D

Boci: A férjed nem akarja felhívni a férjemet???? Adhatna neki tanácsot… :D Elfogadnék bármit, csak csillogjon! :D

Ma voltunk a Szamosban és a MOM-ban vásárolgatni, Domi még mindig angyal, nem is érdemlem meg.

Én is parázok a tej dolgon, ráadásul Domi szerintem kevesebbet eszik, 110 körül van az adagja, és szerintem naponta hatszor szopizik. Ennek ellenére 3-8 dekákat hízik naponta! Nem értem. Most 4360 gramm. Egy hónapja hazaérve a kórházból 3360 grammról indultunk.

Kép
mannababoca
 
 


Solya! Tündériek a gyerekeid!

Andy! Én az ERGAM cseppet a császár után 4 nappal el kellett kezdjem, semmi különösebb görcsöt nem okozott, remélem nálad sem fog és segít kijönni a bent maradt dolgoknak!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


hahó

először is köszönöm a biztatásokat most nagyon rámfér :cry:

orsi:

nemtod h hány nap mulva oldodott meg a bnődnél a dolog? apa szerint nem kéne megvárni a 3 hetet amit a doki mondott csak max 1et és ha nem jön ki akkor szedessem ki, neh legyen vmi gond vele..

manna:

én kérdeztem h nem lehet-e másh és azt mondta altatásban szokták..maga a művelet pár perc és az altatással mindennel együtt kb 3óra. utána nem sokkal haza is lehet menni.

már ott tartok h nem is a műtéttől félek hanem h ha nem jön ki a cucc és rosszul leszek itt v vmi hallottam már olyanokat h hú! anyum is pont most utazik el, itt leszek a babával egyedül egy hétig mi van ha vmi bajom lesz és nemtok segitséget hivni. jajj ugy félek ettől most. meg -tom h hülyeség- de mi lesz a kislányommal ha velem történik vmi. ma miota hazajöttem csak mosolygott rám mintha érezné én meg csak potyogtattam rá a könnyeimet. pedig próbálok erős lenni de olyan nehéz. magam miatt nem aggódnék de igy h már ő is van annyira más a helyzet.

enikő:

neked mért kellett szedni a cseppeket? és mi lett a hatása? félek h már elkéstem vele...nem? kedden már 9hete lesz h szültem és én már nem vérzek kb 2hete. h fog igy kijönni ha bezáródott meg elállt minden? ez a csepp ujra vérzést fog eredményezni?

andy

ui:

a romantikus apák nagyon aranyosak. ma én is erre számitottam h lesz vmi mert a doki fel is oldozott meg ugy vártam h azt mondja minden rendben és vettünk is egy ü barna sört meg akartam inni este egy nagy fürdés után h ünnepeljünk erre most itt vagyok 180vérnyomással sirok mint a gép és mindjárt lefexek ugy ki vok merülve.

ráadásul nekem is tejgondjaim vannak kb egy hete de már aszem irtam, most isolyan puha a mellem, igaz fejtem ma egy csomót lehet azért mert egyébként én nem szoktam fejni. remélem az éjszakai evésre termelődik megint.

biztos h fejni kell ahhoz h több tejed legyen? nálam mintha pont forditva lenne..vagy várjak pár napot h kiderüljön? most inkább az van h kifejem és üres lesz és nem termelődik vissza :(

Kép
andy30
 
 


na megyek lefexek remélem tok vmennyit pihenni meg nem lesz semmi gáz éjszaka szoritsatok lécci

jóét mindenkinek

andy

Kép
andy30
 
 


Andy! Ne aggódj, szerintem legrosszabb esetben ha ki kell venni, akkor is csak egy rutin műtétről van szó, nem lehet bajod! Maximum egy napot nem látod Reginát. Próbálj megnyugodni, most a babádnak is ez a legfontosabb.

Jövő pénteken megyek a dokimhoz, majd megkérdezem mi a véleménye.

manna
mannababoca
 
 


jajj andy nagyon sajnálom a problémádat!De szerintem a rémtörténeteket felejtsd el és arra koncentrálj hogy nem lesz semmi baj,a stressz kihat a tejtermelésre is.

Boci én fülbevalót kaptam apától hogy Íriszt megszültem neki! :lol: Nálunk is az arany a módi virág helyett... :wink:

Hát nem sok kedvem volt palacsintát sütni de két törpe követelte,és ha menni kell,hát menni kell! :lol: Utána látni,ahogy tömik magukba jóízűen,az minden fáradságot megér :lol:

Egyik nap irtam én is hogy alig van tejem,én nem fejtem,hanem egész éjjel mellettem aludt Írisz és addig lóghatott a cicin ameddig akart,na aztán reggelre úgy bedurrantak a melleim,hogy alig birta bekapni a mellbimbómat.Azóta nincs gond.

Aida jól vagytok?

Mush csomi odaért már?Kitartás,jobb lesz,amint más is érdekli majd a cicin kivül.
Írisz tök sokat nézegeti már azállatait a kiságyban vagy amik a hordozón lőgnak,sokáig tök nyugisan csendben elvan.De nálunk is vannak nyűgösebb napok persze,olyankor szalad a lakás,kaja sehol,egész nap csak babázok.Apa megérti mert látja ő is benne él,hogy nem könnyű.Más meg kit érdekel.Annyira gyorsan megnőnek minden pillanatot élvezni kell legyen akár jó akár egy kicsit kellemetlenebb. :roll:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


bocika:örülök hogy beválik az urtica..én is iszom mellé a teát...nálunk is jo...Vivikém élvezi a hatását..és ami nekem nagyon jot tett az a madártej.annyi tejem lett...

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Köszi a gyerekdalokat és köszi az érdeklődést. Jól vagyunk, tegnapi mérés: Noli 3620 g, tehát 1 hét alatt 120 grammot hízott. Lehetne jobb is de elvileg nem kóros.

Tegnap kicsit kiszöktünk. :D Itt vannak szüleim és a babát itt hagytuk velük kicsit, amíg mi elmentünk ismerősökkel biliárdozni. :)

Végre megint normálisan néztem ki. :D Családi fotót gyorsan csináltunk:

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Párommal és sógorommal a biliárdszalonba:

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?