Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsiráf: Az mit jelent pontosan, hogy nem elég a tejed? Számokban?

Az én életem szopizott egy hatalmasat és 4000 grammot mutatott a mérleg! :D :D :D :D :D Apa már kitöltötte magának a konyakot!!! :D :D :D

manna
mannababoca
 
 


Manna,gratula, nagyon ügyik vagytok, menni fog ez :D
Kicsim most 4 hetesen már 13oakat nyammog, és ennyit egy etetésre nem tudok termelni, főleg nem naponta többször :(

Az elején mig 6o-7o ment addig még csak csak, de most már tényleg kevés..
Egy orát log az egyik cicin és eddig 7o volt a rekord amit tudott szivni... de van hogy egy ora alatt 3o megy, hát ez kevés.

Igy fejek vadul, és azért probálkozunk, hátha lehet még ebből jobb is... :shock:

Vera, gratula az egy honaphoz :D Miben nyilvánulnak meg ezek a rohamok?

Gabi, Enikő köszi a biztatást :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Halihó4
Pár karácsonyi kép:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1230280868.6746.jpg[/img]

[/img] Kép Apával

[/img] Kép visszateszem! :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1230280969.7674.jpg[/img]

[/img] Kép gyorsan küldök egy mailt...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Éjjel ordító bajnokságot rendeztünk több órán keresztül. :( Végül csak mellettem nyugodott meg cumival.. :( :(

Aztán volt még hajnalban szopi, teljesen normális kb. 16 perces szopi, annyira nem is volt mohó, 2 percenként böfi (ami jött is) és mégis ilyen kép fogadott most ahogy benéztem a kiságyába:

Kép

Hogy lehet, hogy a sok böfi és kevés szopi ellenére is ennyit bukik? Ha nem látszódna jól, az egész karját átáztatta meg hatalmas bukás a feje alatt, mellett.. :( Teljesen el vagyok keseredve, ez még normális?

Egyéb kérdés: Amikor 4 óra elteltével (az előző szopihoz képest) épp etetni akarom és még akkor is az előzőt bukja vissza akkor arra rá kell etetni szegényemet??

Az éjszakai műszak miatt mi is veszünk ma cseppeket hasfájásra csak nem tudom, hogy espumisan vagy infacol. Mindkettőről hallottam jókat, de nem tudom melyik milyen vagy mivel jobb, rosszabb. Kérek szépen véleményeket! Köszi

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és Mági, tündéri a kiccsaj!! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Vera nagyon sajnálom hogy a kis Izával ilyen baj van!!!

Aida nem lenne jobb oldalt fektetni Noelt,ha ennyit bukik?
Méritek hízik e?Ha hízik sztem nem baj a bukás,sztem csak többet szopik a kelleténél,és az jön vissza.Írisz is bukik,meg van hogy eszik,és már alszik javában egy órája,de mégis nyüszög vagy felsir,olyankor felveszem a vállamra és egy óriásit büfizik,aztán visszateszem és alszik tovább.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Oldalt fekve alszik, ki is volt szépen támasztva, ő tornázta le magát reggelre így.. :? De mindig oldalára fektetjük és csavart pléddel támasztjuk meg a hátát.

Ha kedden 3070 grammal hoztuk ki a kórházból, akkor kb. most mennyinek kell lennie, hogy megnyugtató legyen az eredmény? Meg is mérem a legközelebbi pelusozásnál...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="harivera"]
írta:
hariveravelünk.
Izának ma megint volt egy görcse így a mai napunk bent töltődőtt a bókayba. de mivel nem volt számomra hely hazahoztam és majd hétfőn megyek vissza ha nem jön elő neki megint addig mert most már 90% hogy epilepszia és gyógyszert fog kapni rá.


Sajnálom, hogy így vagytok. :( Kívánom, hogy Izával rendeződjenek ezek a dolgok!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Vera! Nagyon sajnálom, hogy Izával ilyen jellegű problémák vannak! Remélem mostmár hamar kiderül a tényleges probléma és a megoldás is meglesz rá. Szorítok neketek!

Mági! Anna tündéri! Szép kis családod van! A fátok gyönyörű és a laptop is jól néz ki.

Aida! Én úgy tudom szopi után 3-4 óra múlva már üres kellene legyen a pocija! (erre azért nem esküszöm meg). Védőnődet nem hívhatod fel? És én is kiváncsi vagyok hízik-e! Etetés közben probáld meg többször büfiztetni. Remélem minden rendben van.
Egyébként annyira édes picike! :)

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Aida! Ha van hálózsákod add rá éjszakára, nehogy megfázzon, mert ezek szerint lerugja magáról a takarót.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Védőnőm szabin van és csak vezetékes számot tudok. De ott most senki nem venné fel.. :?

Lemértük szopi előtt és 3190 g. Születésekkor 3340 g volt, hazajövetelkor 3070 g. Akkor ez most oké?

Enikő, etetés közben már ott tartunk, hogy 2 percenként böfiztetés van. Szinte csak böfizünk a 20 perc alatt.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="isarenikő"]A írta:isarenikőida! Ha van hálózsákod add rá éjszakára, nehogy megfázzon, mert ezek szerint lerugja magáról a takarót.


A takaró rajta szokott lenni, a kép készültekor én vettem le róla. Van hálózsák, de egyelőre úgy vettem észre, hogy elég neki a takaró vagy pléd.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida! Akkor szerintem szépen gyarapszik! Hiszen még egy hete sincs hogy itthon vagytok! És lehet hogy mégsem olyan sok, amt visszabukik.
Szoptatási tanácsadásban mondták, hogy probáljam ki, hogy egy pici vizet öntsek ki egy büfis rongyra, hogy lássam ott milyen soknak látszik. Ez elég megnyugtató volt látni, hogy alig egy kevés víz, hogy átáztatja a rongyot. Lehet, hogy Noli sem bukik olyan sokat, csak annak tűnik. Próbáld ezt ki a megnyugtatásod miatt.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő, köszi. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


halihó!


Köszönjük a gartulációkat!

Mindenkinek Boldog karácsonyt kívánunk!


Dec.20-án 10:10-kor született a kisfiunk Arnold!(aida:5 perc van Noli és Arni között)

23-án mi is hazajöhettünk.Gátvédelemmel szültem,4200gr és 57 cm,szüléstörténettel majd később jövök!

sok tejcsim van és 100gr-okat szopizik alkalmanként.

legközelebb képeket is hozok :wink:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee! Üdv itthon! Várjuk a képeket és a történetedet!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Aida!
Nálunk is sokszor hasonló a kép! :cry: Sajna nem tudunk mit tenni, ha bukik, hát bukik. Àltalában este és éjjel többet, de pl tegnap napközben is sok jött vissza. Èjszaka van ,hogy 2-3 adag tejcsi is visszajön. Nálunk is tejes olyankor minden... :?
Bár én ennek ellenére a hátán fektetem! :roll: :oops:
susy75
 
 


Aida: szerintem a súly rendben van, azért a biztonság kedvéért leírom, hogy meztelenül, azonos napszakban kell mérni. És ha most mérted először, akkor a holnapin láthatod, hogy mi a helyzet, a te mérleged ugyanis tutifix nem azt méri, amit a kórházi. Azonos mérlegen, azonos napszakban, meztelenül. Holnap írjál!

Érdekes, Domi szinte egyáltalán nem bukik. Ritkán, maximum egy-egy kortyot.

Szupper éjszakánk volt (karácsonyi ajándék Domitól nekünk). Este 9-től reggel 7-ig csak aludt és evett. :D :D :D

Kép
mannababoca
 
 


Lyndee, tényleg tök jó! 5 perc van a babáink között! :D

Köszi az infókat. Először mértem, holnap ugyanakkor megmérem, kíváncsi leszek. Most tök jó, még egyáltalán nem bukott mióta leraktam. :D Mondjuk az fura, hogy 3 órás alvásból felébredve, hogy tud bukni, hiszen addigra már ki kéne ürülnie a pocinak.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Zsiráf: Bocsi, már akartam válaszolni de nem voltam gép előtt. Szóval Marcinál sincs naponta több kakis pelus. Mi is adunk neki Infacolt, de szerintem nem ez miatt van. A kórházban is volt olyan, hogy másfél napig nem kakilt. Szóltam a doktornőnek, ő megnézte a pociját és mondta, hogy minden rendben. Azt is említette hogy vannak olyan babák akik csak kétnaponta kakilnak. Na Marci sem viszi túlzásba, viszont amikor kakil akkor rendesen tele van a pelus. Félő hogy kifolyik belőle! :lol: :lol: :lol:

Aida: mi Infacolt használunk. A barátnőm használt Espumisánt, náluk az is bevált. Nekem a doki javasolt az Infacolt!

Lyndee: üdv itthon!

Manna: tényleg szép karácsonyi ajándékot kaptatok!

Én tegnap ugye egy kicsit kibuktam, hogy nem tudom rendesen fejlődik e Marci, de ma megnyugodtam. Anyósék egy hete látták, ma levittük hozzájuk és mondták, hogy mennyit hízott és változott!!! :lol: :lol: Este lemérjük a konyhai mérlegen!!! :lol:
Vendég
 


Kimentünk ma Kiskobolddal meg apával a temetőbe a nagyapához, aztán meglátogattuk a dédit, annyira örült nekünk (meglepi látogatás volt) :lol:

Aida: a legjobb ált. este fürdés előtt mérni pucéran, és Mannának igaza van, a kórházi mérés nem mérvadó, mert nem ugyanaz a mérleg. Amúgy a heti 120-150 g hízást már jónak szokták mondani.
Mi használtunk Espumisant, de annyira nem jött be, most áttértünk az Infacolra, nekünk ez sokkal jobban kihozza a gázokat alul-felül :)

Lyndee: üdv itthon!

Vera: sajnálom Izát, remélem minél hamarabb rendeződnek a dolgok

Zsiráf: én nem is merem mérni, csak hetente egyszer a babát, és akkor nyugszom meg, hogy gyarapszik. Meg most már szerencsére nem aluszékony, így jelzi, ha nem elég neki egy cici vagy 2 cici vagy a lefejt tej...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Egy kérdés: aki ad/adott tápi kiegészítést, az honnan tudja/tudta, mennyi kell? Mert nálunk eléggé véletlenszerűen megy a dolog, jópárszor van, hogy apa megcsinálja, aztán mégsem kell, ha meg igen, akkor Kiskobold nem mindig tudja, mennyi az elég, és utána jön a hasfájás meg a sírás :? Nem nagyon akarom mérni minden szopi előtt, és gondolom amúgy sem mérvadó, mert nem egyformán eszik... Van erre valami bevált módszer?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi! Én most kb naponta kétszer adok pótlást. Estére megcsináljuk a 100g-ot, ami a dobozon van, mostani adag, azt általában meg is eszi, hiszen előtte már ilyen több órán keresztüli vég nélküli szopcsi van, amikor már gyakorlatilag alig van valami tej a végére. Koradélután szoktam még adni neki, akkor általában 60g-ot keverek be, de ha látom, hogy már nem nagyon mohón eszi, nem adom oda az egészet. Nem túl nagy lyukú cumival adod, és ezért fáj a hasa utána, hogy túl sok levegő is megy vele? Én teás cumival adom, amivel eléggé meg kell neki dolgozni érte!

zsebi_baba
 
 


Gabi, ugyanezek a gondok nálunk is, még ugy is hogy lemérem szopi után. Általában többet csinálok a tápibol, és a maradék kiöntésre kerül, nagy ritkán, ha egy-két ora telt el csak, akkor a maradékot még megkapja ha kéri, de ovatos vagyok, most olvastam milyen fontos, hogy minden higiénikus legyen a tápszeres táplálásnál. Szoval vadul sterilizálok, és ujabban a maradékot kiöntöm, és ha kell csinálom az ujat.
Tiszta macera..plusz az ásványviz forralása... bár most vettem Humana bébivizet, amit nem kell forralni.

De a cumisüvegből nagyon moho, aztán nálunk is hasfájás.. ha meg kihuzom a szájábol az üveget, akkor kéri vissza. :?
Nekem olyan gondom van, hogy szopi után ha nagyon éhes még akkor üvölt szegényem mig el nem készül a hami, amit még meg is kell melgiteni.. :?

Aki tápszeres, milyen tápit használtok? Humana?

Boci, köszi a választ, tegnap este lett két sötét kakink, reggelre meg egy világos, azota megint semmi... csak azért volt furi nekem, mert korábban ahogy etettük, hami után volt is kaki, gyakorlatilag átment rajta. Gondolom azért van, mert fejlődik a bélrendszer is.. :?

Lyndee, welcome back, várjuk a történetet, ha van egy kis időd, ja és képeket is.

Büfi, nálunk szinte csak oldalt fekve megy, akkor bukik is, vállon nem szeret lenni, lehet rosszul teszem oda? lehet ezt rosszul csinálni? :shock:

Gyarapodás van, mi 283o -ak voltunk itthoni mérlegen amikor hazajöttünk, most meg 34oo körül vagyunk... :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Tápszeres hozzátáplálással kapcsolatban!
Mi BEBA HA start aktivat használtunk. Én minden étkezésnél mértem, hogy tudjam mennyit kell potolni, mert az elején rengeteget öntöttünk ki és nem tudtam mennyit evett. Szóval nálunk volt 1- 1,5 óra cici (mértem előtte, utána) és annak függvényében hogy mennyit evett adtam pótlást (lefejt tejet, vagy tápszert).
Én nem sterilizáltam minden nap. Az első 6 hétben hetente, majd 2 hetente. Vizet is felforraltam egyszerre legalább 1/2 litert és ha lehült palackba öntöttem, hogy ne kelljen mindig forralni.
Aventes cumisüveget használtam, újszülött cumival, abból viszonylag normálisan kellett szívnia, ahhoz hogy menjen.
Akinek nincs cumisüvegmelegitője, hamar meg tudja melegíteni úgy ha fém csuporba vizet forral és beleteszi a kész tépszert, vagy tejet. De a csupor ne legyen sokkal nagyobb, mint az üveg. Hamarabb megmelegszik.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Tápszerpótlásnál én bizony mértem, először mérés, szopi, mérés, és ha nem elég, akkor pótlás.. meghagyott táőszert már nem jó odaadni késöbb,ezeket ki kell önteni... pocsékolás, de inkább..(Anna másfél évig tápszerezett). Ráadásul a tápszeres babák ritkábban is ehetnek, mivel a tápszer lassabban szívódik fel, mint az anyatej.. Ha túl gyakran kapja a tápit, jobban terhelheti a pocakot.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hahó!

Jó sok érdekes téma van, de sajna nincs időm mindhez hozzászólni.

aidaának szeretném irni, h azt olvastam, h v bukik a baba v refluxos, a 2 közt az a különbség, h a reflux áltban rögtön kaja után, a bukás később, és a sulyos refluxnál a baba fogy is. de sztem ha nem is reflux ill nem sulyos fajta, akkor is érdemes kipróbálni ezeket: ha 3 perc alatt nem büfizik, ne folytasd, ill ne döltsd előre soha, és próbáld meg ugy fektetni, h alápolcolod a kisfejét, h magasabban legyen mint a hasa, h ne jöjjön ki álában annyira (ez nálunk bevált, de csak altatás közben csináltam eleinte, most meg ugy altatom, h én fexek és ő az ő feje a karomon van, tehát magasabban, és amikor már ellazult, olyankor nem bukik annyira)
a helyedben mondjuk én biztos kérnék tanácsot a dokitól is.
amugy jól láttam h sárgát bukott? nekem fehéret szokott.. többiek?
nem lehet h savas?

az infacol sztem is jobb az espumisannal, főleg h az espumisanra azt modnták h 4szer lehet egy nap a másikat meg minden kaja előtt.
most kaptam aoumtol olyat h grape water kipróbálom, bár aggaszt a szacharóz meg tartósitoszer benne, v az van az infacolban is? nem olvastam.

sarmi:

én is azt csinálom regivel mint te h cic szájba és alvás, és igy alszik el, de eléggé félek h ugy megszokja h majd nemtom leszoktatni rola, ill h nélkülem mással majd nem is alszik mi van ha el kell mennem estére? ja és én sem fejek, nekem is kereslet-kinálat van, de mi van ha pl beteg leszek és addig nem szoptathatok? addig mit adok neki enni?


ja és tanácsra szorulok:

eddig ugy voltunk, h este 8kor evett utána keltettem 11kor és igy csak eccer ébredt 3-4közt, majd reggel6körül már a reggeli kelés.

többen mondták h ha alszik ne keltsem fel, igy viszont az van, h 8tól aszik hajnal 1ig, akkor evés, majd még eccer felkel uúgy 3-4körül. szoval nekem ez igy fárasztóbb, de micsináljak melyik verziót sztetetk? mindenki mást mond.. :cry:

andy

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!
Csak egy számomra megható pillanatról készült képet mutatnék nektek. Drága Nagyim, aki már 83 éves megérhette első dédunokája születését!
Kép Dédivel karácsonykor
Vendég
 


bocika:

nálunk ma uilyen kép készült, annyi különbséggel, h Regina végül üvöltött:) el is üldözte a vendégsereget félóra után:)

Kép
andy30
 
 


Enikő, Mági, köszi a véleményeket.

Enikő, ha nem sterilizáltál mindig, akkor csak simán csapvizben elmostad a cumisüveget? Akkor nem lesz rajta klor, vagy ilyesmi?

MÁgi, Annát is a II SOTE-n szülted? Szerinted 4 hét alatt már szoltak volna ha a PKU-t ismételni kell?

Boci, aranyosak együtt, nemhiába, a generáciok ha összejönnek, hihetetlen az élet, minden nap rácsodálkozom, hogy egy ilyen kis manobol nagy emberke lesz... :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Nagyon köszönöm mindenkinek!

Zsebi: Avent újszülött cumisüvegünk van, az elég jó...
De lehet, hogy beruházunk egy ilyenbe:
http://www.medela.hu/Specetetok/haberman/menu.htm

Zsiráf: nálunk olyan is van (mivel nem mérem), hogy az egészet kiöntjük, mert mire apa megcsinálja, bealszik a baba. Azért nem mindig tudom, mert van, amikor bealszik és kifordul a cici a szájából, és érzem, hogy már üresen szívta (olyankor ég a bimbóm), ezért nem is teszem vissza, aztán vállon büfi közben vagy megébred vagy nem... Így kiszámíthatatlan, hogy kell-e pótlás vagy nem...

Mi Hipp HA1 hipoallergén tápit használunk...

[quote]N írta:ekem olyan gondom van, hogy szopi után ha nagyon éhes még akkor üvölt szegényem mig el nem készül a hami, amit még meg is kell melgiteni..

Ismerős a dolog...

Enikő:
[quote] írta:Aventes cumisüveget használtam, újszülött cumival, abból viszonylag normálisan kellett szívnia, ahhoz hogy menjen.
Akinek nincs cumisüvegmelegitője, hamar meg tudja melegíteni úgy ha fém csuporba vizet forral és beleteszi a kész tépszert, vagy tejet. De a csupor ne legyen sokkal nagyobb, mint az üveg. Hamarabb megmelegszik.

Szó szerint ez van nálunk is :)

Szóval akkor muszáj leszek mérni minden szopi előtt-után, mert nem tudom előre, hogy kell-e majd pótlás :oops:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Andy: Marci jól tűri a vendégséget, igaz ez a kép anyuméknál készült!

Zsiráf: hát igen. Tudod a nagyim kezd "odalenni" és félő hogy már nem sok ilyen kép készül! :cry: Bár remélem a tesóméknál születendő gyerkőcöt is megéri még!
Vendég
 


Andy: mi kb. 11-éjfél körül ébresztjük utoljára, és így az utóbbi két éjszaka aludt reggel 6-7-ig. Nekem ez sokkal jobb, mint hajnalban kómázni hozzá :)

Boci: nálunk is ez volt ma, csak sajnos kép nem készült... majd legközelebb...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Aida
adsz neki mást is anyatejen kívűl? ezt értem teára. De amúgy a bukás nem vészes ha hízik. mint írtam ez majd kb 2 hónap múlva lehet látni hogy kórós e . nekem volt refluxos gyerekem akit műteni is kellet így tudom mi a jele annak. Pl iza is bukik de 4 hét alatt 800g-ot hízott :shock: :shock: :shock:
most jelenésem van tána reee és folytatás

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Zsiráf! Én forró csapvízben mostam el. Vot külön mosogató szivacsa és forever-es mosogatószert használtam, ami nem tartalmaz vegyszert.

Gabi! Nem muszály mérned, de nekem sokkal könnyebb volt így, kevesebb tápszert kellett elöntenem, és nyugodtabb is voltam. Nekem a mérés bevált, persze, ha nem kellett volna pótolnom nem mértem volna. Én nem a gyarapodását mértem (azt nem is figyeltem ilyenkor), csak azt hogy mennyit evett.

Bocika! Nagyon édesek a kicsi meg a dédi!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sziasztok!
egy nagyon gyors bekukk.
visszaolvasni nincs erom.

Boldog Karacsonyt mindenkinek igy utolag!

megvagyunk. a szopi lassan alakulgat, de a bimbik nagyon fajnak.sajnos az ejszakaink nagyon huzosak. olyankor nagyon ki tudok keszulni.
ma volt vedoneni es mar csak 3800gr a draga es egy picit sarga,de nem kell aggodni.
apa most alszik, gyujti az erot az ejszakahoz. annyira jo ferjem van, rengeteget segit es tartja bennem a lelket.

mindenkinek gratulalok, aki kozben megszult! es minden elismeresem az osszes anyukanak itt a topikban,en nem gondoltam hogy ez ilyen nehez lesz. legyetek nagyon buszkek!

majd irok szulestortenetet. mindennnek az ellenkezoje tortent, amit szerettem volna, ezt meg fel kell dolgozni, sajnos. viszont mindenert karpotol ez a kicsi lany!

kepek aposom tett fel ide:
http://www.flickr.com/photos/andrew_walker/

puszi mindekinek!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


ja a hinteszek egy aldas. a korhazban teljesen szetment a hatam.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush! nagyon szép a kis tündérke! Eléggé éber babának tünik!
Igen nagyon nehéz, és néha teljesen kiborul az ember (amig nem volt gyerekem én sem hittem volna el, hogy néha ilyen nehéz lehet), de egyetlen mosolyuk, később egy ölelés, puszi, minden nehézséget és szenvedést megér!
Várjuk a szüléstörténetedet, ahogy tudsz rá időt szakítani.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Tényleg gond, hogy sárgát bukott vissza? :shock: Ilyeneket szokott vagy fehér kissé darabos lötyit.

Vera, semmi mást nem kap, kizárólag anyatejet. Remélem ez még sokáig így marad.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


a szuletesi sulyunk rosszul kerult fel ide. rossz adat 4002gr,
a kisasszony 4240gr volt!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Aida! Azért sárga szerintem,mert már elkezdődött az emésztése

Mush! Szép nagyra növesztetted a pici lányt!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


eniko. igen eleg eber. szokott nezelodni es az elso pillanattol kezdve dumal, amikor nem sir.

aida. amjd legyszi javitsd ki. koszi. sajna nem mertk meg, hogy milyen hosszu.

jok legyetek. megyek en is probalok aludni egy kicsit a kovetkezo kajscsiig. szinte biztosra veszek, hogy hosszu ejszakank lesz. tegnap hajnali 3tol f10-ig egy percet sem aludt!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


[quote="isarenikő"]A írta:isarenikőida! Azért sárga szerintem,mert már elkezdődött az emésztése!


És ez nem gond? Hogy ilyen jön vissza? :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: izé... szerintem Lilla anno mindig csak fehéret bukott... az állagra úgy nézett ki mint a tej amibe citromlét öntenek (gondolom ezt nevezed darabosnak). Nekem is feltűnt, hogy miért ilyen sárga...
Vendég
 


Lányok, szoptatás alatt milyen gyógyszert lehet bevenni fejfájásra????? :roll: :roll: :roll: :?: :?:

Irígykedve olvasom amúgy, hogy sok babó már milyen sokat alszik éjszaka!! :cry: :? Nekünk nem megy... Örülök, ha 1-2 óra körül sikerül elaludnia egy pár órára!
susy75
 
 



Aida! Az nem stimmel nekem, hogy szopi után3-4 orával bukik. Akkor elméletileg már üres kellene legyen a gyomra. Aztán lehet nem így van, de én még ezzel nem találkoztam. Mindenképpen meg kellene kérdezned egy orvost, vagy védőnőt!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Aida!
A Nóri nekem mindig ilyen sárgát bukott, ne aggódj! És rengeteget bukott, mert mindig túlette magát. A Lalu nem bukik, de nem is eszik eleget.

gwini
 
 


Hát most megijedtem... Remélem nincs gond a tejemmel vagy vmi.. Általában fehéret bukik, a sárga bukás csak így reggelre van a peluson.. Lehet nem is ilyen színű amit bukik csak elszíneződik mire odaszárad?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


tényleg aida: emeld meg az ágyat a fejnél... tegyél oda 1-1 könyvet... Úgy talán nem bukik annyit (refluxos babáknál szokták ezt ajánlani).
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?