Új privát üzeneted érkezett!

Az én adataim:
Augusztus 12-re lettünk kiírva, Esztergomban szülök. Elsõ baba, úgyhogy bárki jöhet :)
És akkor írok én is kort: 24.

Eszter

Kép
zoya04
Dorog
 
 


Akkor bővítem én is az adatokat, hogy minden egy helyen legyen:
27 vagyok, dátum: 08.30(addigra betöltöm a 28at is :) ) és Zalaegerszegen szülök majd másodszorra, reményeink szerint kislányt. :)

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Akkor az én adataim:
27éves vagyok, augusztus 9. a kiírás dátuma, 2.-3. baba lesz és kislány-kisfiú párost szeretnék, de majd kiderül. :) Ja, Vác a hely.

Niki
Köszi, h megcsinálod a táblit! Én nem tudom, h mikorra tudnám!

Janka
Köszi! :) (Nekem meg ez nagyon tetszett, h feljebb ugranak egy generációt! :D :D :D :D Akkorát nevettem! :) )

Zsuska
Nem mondod, h te is 84es vagy?!??!?!?!?!?!?! :) :D :D :D :D


Amúgy szerintem tök jó dolog, h ilyen fiatalon lettetek/lesztek anyukák! Sokkal könnyebb szerintem így, mert az ember (tisztelet a kivételnek) később már sokkal kevésbé rugalmas.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

Sziasztok!

Örülök nagyon, ha tetszik a blogom, nyugodtan lophatjátok a pólóötletet :) én is neten találtam. Ma "kemény" 2 fontért (kb 600 forintért) vettem még pántos felsőket, azokat is megfestem holnap! :D

Én még nem híztam semmit, bár vmi akkor is változik, mert az egyik nadrágomat már nem tudom begombolni. És én még nem látok változást a hasamon se...jajj, pedig úgy szeretném már!!!Persze tudom, hogy ez azért is van, mert első baba.
Jövő héten pénteken (péntek 13-án!!!!) töltöm a 12. hetet! ♥ Próbálom nem szerencsétlen napnak tartani, nekünk eddig szerencsét hozott a 13-as szám! (esküvőnk is akkor volt)

Ja, és az adataim: 26 éves vagyok, kislányt szeretnék, az én számítasaim szerint július legvége a dátum, első UH-on azt mondták, hogy fiatalabb a baba, szóval aug. 1. körül. Hely: Szentistván (Miskolc-szülés)

....ja és még valami: megrendeltem ebay-en a gender tesztet :D :D majd megírom az eredményt!!!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Wivi
84 igen, nagyon durva ez a sok hasonlóság :) és, hogy írjak még egyet... aug 9.-én van a szülinapom :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nzsuska 2012.01.05 09:55-kor.

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Adatok: 27 éves vagyok, Székesfehérváron fokok szülni, kislányt szeretnénk, és elméletileg aug. 21-e a dátum.

szerencse, mivel későn olvastam, hogy ph tesztelés előtt nem szabad vitamint bevenni, az első pár tesztem nem érvényes. :? Ez a tegnapi tesztem. Kicsit már rózsaszínesedik, bár élőben még inkább lilának mondanám. A kép nem adja vissza a valóságot, de kellő képpen betojtam tőle. Ilyen színt nem is találtam a neten. Semmihez nem hasonlít. Szabadalmaztatnom kéne. :wink: Amúgy szerintem ez már fiúra utal. :shock:
http://kepfeltoltes.hu/120104/2012.01.0 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120104/2012.01.0 ... es.hu_.jpg

mazsi, én is péntek 13-án megyek szívhangot nézni, úgyhogy csak jó nap lehet! :wink: Kíváncsi vagyok a teszt eredményére! Majd fényképezd le! :D Amint megjön csináld meg! :wink:


napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Babicsek!
Miért mentél már most táppénzre? Mit dolgozol?

Candi!
Nekem szerencsére nincs bajom az utrotól. Most a hányinger is elmúlt pár napja. Viszont a kaja utáni puffadás az nekem is megvan, de nem hiszem, hogy az utrotól.

Niki!
Most nevetni fogsz, de pont rád gondoltam, hogy te összerakhatnád a táblát. Erre tessék, pont te kezded el. És jó ötlet, mert sokan vagyunk.
Szóval az adatok: aug. 7, és lányt szeretnénk mint sokan mások a fiú után. Második gyerkőc, és hát khm 33 év.
Köszi, hogy megteszed.
Majd holnap mindenképp jelentkezz, mi volt a dokinál.

Napsugár!
Nekem még mindig lilának tűnik akkor is.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Nagy lelkesedésemben neki ugrottam a táblázatnak bocsi Niki :oops:
Csak nagyjából, úgyhogy bocsi ha van benne hiba vagy vkit kihagytam... próbáltam visszaolvasni és mindent beleírni.

A mai(2012.01.04) állás szerint:

Kép

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Adatok: 30 éves vagyok, Bp. Szent Imrében sülök majd.

Tegnap átaludtam a napot annyira szarul vagyok, éjjel meg limonádéval járkáltam fel-alá, hogy el ne hányjam magam.

Rám is rám tört a nátha, szenvedek azzal is.
Szóval most eszembe jutott, hogy 2 éve miért fogadtam meg, hogy én több gyereket nem vállalok. Többek között ezért.

Rajtam elég sok maradt (súly) az előző terhességemből. Vagy az is lehet, hogy az itthonlét hatása. Én is a nincs mérleg, nem idegeskedek elvet vallottam, de most a férjem szerzett egy mérleget és megdöbbentem... Most fogytam, szóval az én hasam egyre kisebb :-) Örülök neki, mert be vagyok szarva az orvostól, meg a védőnőtől, hogy kiakadnak ezen.

Az én kisfiam, ha szóba hozom, hogy tesója lesz és miegymás határozottan csak annyit mond NEM!
Persze a hol a tesó, adj neki egy puszit dologra ő is a hasamra mutat és megpuszilja, meg időnként mondja, hogy tesó, de nincs elragadtatva az biztos. Majd még finomítom valahogy.

Üdv

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


Ja, nem írtam, hogy kisfiút szeretnénk

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


Sziasztok!

Nzsuska! Dehogyis baj! :) Sőt!!! :) Ügyi vagy!!!

Akkor én is írom az adataimat:

30 éves vagyok (na jó csak leszek májusban :)), augusztus 2-re vagyok kiírva, 2. gyerkőc és lányt szeretnénk :) Jelen állás szerint én is a Szent Imrében fogok szülni Bp-en :)

Igigig, te kinél szülsz? Itt laktok ti is a 11-ben?

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Napsugár!

Ne parázz!!! Ez még mindig lila!!! :D:D:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

nzsuska: Én 36 éves vagyok, 2. baba, szülés elméletileg aug. 24., mindegy hogy kisfiú, vagy kislány. Szülés: Miskolc. Idő 6 hét 5 nap.
De most nézem milyen ügyi vagy, hogy már a nagy részét ki is töltötted! Gratula! Úgy látom én vagyok itt a legvénebb.:shock: :lol:

szerencse: Azért jöttem táppénzre, mert veszélyeztetett terhes vagyok, kisfiamnál 27 hétre levállt a méhlepény, ekkor meg is született, de szerencsére egészséges, okos, szép gyerkőc lett belőle. Egyébként tanítok és nem szívesen vagyok a 30 fős osztályokban, ahol a bacilusok előfordulási esélye nagy. Meg laborban is dolgozok vegyszerekkel és nem hiányzik az sem. Ez az utolsó terhességem terveim szerint és minden percét szeretném kiélvezni.

Ma még bemegyek elintézem, amit el kell, aztán itthon növesztem a pocakomat. :D

Mazsi: Látom te is Miskolc. :D

Szép napot nektek!

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Adatokhoz: 28 vagyok, mire megszületik 29. És sote 2-n fogok szülni. Valaki fog még itt? Ja, és a nem nekünk mindegy. Megérzésem szerint kislány lesz. Kísértetiesen hasonlít ez a terhességem az elsőre.

Maumacko! Mi is zuglóban lakunk. Melyik részén laktok?

Mi még nem mondjuk a gyerekeknek a tesót. Egyrész óvatosak vagyunk, ugyebár az első 12 hét még bizonytalan. És hát volt már egy vetélésem... Másrészt, szerintem Csenge tuti mindenkinek szétkürtölné, amit szintén még nem szeretnénk. Úgyhogy majd a 12. heti uh. után mondjuk nekik.
Egyébként még az én családom sem tudja... Nem mertük elmondani karácsonykor, mert nem biztos hogy olyan lesz a hír fogadtatása, amilyet szeretnénk, és nem akartam, hogy elrontsák az ünnepet.

Rosszulléteim nincsenek. Fáradtság, pici émelygés, és kívánósság. Állandó pisijárat.

Candi! Sajnálom, hogy az egyik baba nem maradt meg, de csak pozitívan: a másik baba szuperül van, ez a lényeg!

Képzeljétek sógornőmék jöttek karácsonykor hozzánk, és bejelentették, hogy babát várnak, mi rákontráztunk, vicces volt. ők is, mi is meglepődtünk. 2 héttel jár előreébb mint én. És ikerterhességnek indult, de csak az egyik maradt meg. Volt vérzése is, mikor ürült neki az üres petezsák.


Napsugár! Nekem is könnyebb volt a 2. szülésem. Remélem a 3. még könnyebb lesz. Én is lilának látom! :wink:

Mazsi! Szupi a póló!

Én ma megyek dokihoz, délután 2re. Remélem minden rendben lesz, és lesz szívhang.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz, te a másik kettőt is a sote2-ben szülted? Én a fiamat ott, de nem voltak jó tapasztalataim, főleg első babásként... :( A szüléssel nem is volt probléma, de a csecsemősök... :S Hát őszintén szólva, enyhe kifejezés, hogy mennyire elégedetlen voltam... Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy a két ünnep között született Dávid, kevesen is voltak, meg szerintem senkinek nem volt kedve dolgozni... De nem igazán segítettek sem a szoptatásban, sem a köldökápolásban, sem semmiben... Na de nem akarok negatív lenni... egyébként ezekkel a dolgokkal többedik babánál már nincs gond, mert az ember tudja, mit kell csinálni. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Jó reggelt :)

Angyalkrisz: De jó :) Mi a Róna utcánál lakunk... még... :D ugyanis el akarunk innen költözni. 3.-on lakunk, lift nincs. Úgyhogy eddig is nehezen mentem Levivel egyedül valahova, na mostmár meg pláne nem... :S Hogy hogy nem az Uzsokiban szülsz? Nővérem a sote 2-n szült, de inkább nem kommentálnám a bánásmódót, stb. :S

napsugár: Az még lila!! nyugi :)))

Niki: Hű, jó gyorsan összedobtad a táblázatot :) Éa köszi a kedves szavakat :) Jól esett :)

Szerencsére, igen, az orvosom is azt mondta, hogy fiatalon könyebb szülni. nekem nagyon jó emlékként maradt meg :) A kórhézba meneteltől 2,5 órára meg volt Levi, úgy hogy végigmosolyogtam a szülést. Semmi féjdalomcsillapítóra és egyébre nem volt szükségem, csak a hülye gátmetszésre :( Remélem most még az se fog kelleni :)

De jó azoknak akik már voltak orvosnál, s megint mennek :( Mi még nem láttuk/hallottuk a tesót, pedig már tűkön ülök.. :( Na de majd jövőhéten :)

jaj, hát a mai nap.. :S Reggel olyan rosszul voltam, hogy nem bírtam az ágyból kikelni, de mégis ki kellett, mert Levi már fennt volt, apa meg már elment dolgozni :S Jaj, hát nem tudom, hogy lehetek-e még ennél rosszabbul, de remélem nem :S

Dóri

Kép
maumacko
 
 


Tapasztalt anyukák! Van annak vmi alapja, hogy ha a kismama inkább édeset kíván, akkor kislányt vár, ha meg inkább sósat, vagy savanyút, akkor kisfiút? Vagy ez is csak olyan mende-monda, mint a többi ilyen?

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Mazsi!
Én sósat kívántam végig, pedig nagyon édesszájú vagyok. és kisfiú is lett. barátnőm meg egyáltalán nem édesszájú és csokit evett csokival és kislánya lesz...
Sztem lehet benne vmi... :roll:

nzsuska
 
 
 


Mazsi!
Én Dáviddal mindent sósnak éreztem, még azt is, ami alig volt az. Most az elején rá se tudtam nézni az édesre, pedig szeretem. Na, azóta ez sajna elmúlt, tegnap is lecsúszott pár szaloncukor.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Elkeserítelek benneteket, de én vagyok a legvénebb :)

Jan. 12-én leszek 42, leírni is sok, de nem érzem:)

Nálunk 3. baba lesz és 2012. auguszus 25-re várjuk.
Apa lányt szeretne, de szerintem kiskukac lesz. Teljesen mások a tünetek, mint a csajoknál voltak.
A nagyok 18 és 6 lányok.

Most csak ennyire tellett, mert dolgoznom kell.

szép napot!

Kriszta
bkriszta70
Váchartyán
 
 


Sziasztok!

Le vagyok maradva az adataimmal.

babicsek Nyugodj meg, én is 36 éves vagyok.

Augusztus 15-re vagyok kiírva, és Dunaújvárosban szeretnék szülni.
Jöhet kisfiú vagy kislány, csak minden oké legyen!

A petesejt leszívás óta én sem dolgozom!
Nem bánom, mert a munkahelyemen nincsenek figyelemmel semmire. Elég stresszes is sajnos. Úgyhogy jobb is így,

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


Ja ami lemaradt, Szent István kórház Budapest.
Várandóssági kor: 6+5

Kriszta
bkriszta70
Váchartyán
 
 


Szépen alakul a táblázat. 8)
Bejelöltem ki mit szeretne, a rózsaszín - kék egyértelmű, a szürke pedig azokhoz került akik azt mondták mindegy mi lesz...
Wivinél csúszott kicsit, csak így tudtam az ikreket, a kisfiú-kislányt jelölni :wink:

Remélem tetszik mindenkinek... ha esetleg vmi hiba vagy ötlet van nyugodtan írjátok meg!!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nzsuska 2012.01.05 16:11-kor.

nzsuska
 
 
 


nzsuska: nagyon jó a táblázat! :)

ti voltatok már védőnőnél?
én tegnap jelentkeztem be, megkaptam a kiskönyvemet is, olyan hihetetlenül jó érzés :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Nagyon tetszik a táblázat.
Nagyon jó ötlet volt!

Hétfőn megyek először a védőnőhöz.
Már nagyon várom.
Mikor mész az első vizsgálatokra? Vérvétel, EKG.....

Kép
candi75
Dunaújváros
 
 


Kedden megyek vérvételre, aztán szerdán belgyógyászatra és EKG-ra.
Mondjuk a vérvétel eredménye csak kb egy hét múlva lesz meg, mert innen beküldik Esztergomba, ott csinálják meg, aztán majd postán küldik ki az eredményt... :? felbélyegzett borítékot persze nekem kel vinnem...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
Dorog
 
 


Nagyon jó lett a táblázat!!! ♥

Képzeljétek itt kint meg egyátalán nem küldik meg az eredményt, ha minden rendben: csak akkor kapok értesítést, ha valami gond van, és további vizsgálat szükséges! Én ettől agybajt kapok!!!...mert mi van, ha egyszerűen elkeveredett a posta és azért nem kapok eredményt, én meg ülök nyugodtan, hogy minden rendben... :? :shock:

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


mazsi, csak nyugalom, felteszem kint a posta jobban működik :-).
Én most úgy vagyok, hogy nyugi kell meg nyugi, ezt hangoztatja egy csomó cikk...(aztán eldöntöttem, hogy ha munkában valami bosszantó dolog lesz/érkezik, akkor veszek egy nagy levegőt, megcsinálom és nyugis maradok...kár bosszankodni miatta...)

Én 25 éves vagyok, mire babó jön, már 26 leszek.
És mai nap beléptem a 7. hétbe :), szóval 7+0

nzsuska, tényleg nagyon jó a táblázat, nekem külön tetszik, hogy ilyen szép színes :-). Párommal még nem beszéltünk arról, hogy ki minek örülne, de mivel első gyerek, így szerintem mindkettőnknek mindegy, csak egészséges legyen a picike.
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most értem vissza UH-ról :) Olyan jó volt látni a bébikét :D Az ülőmagassága már 27 mm, a teljes hossz olyan 5-5,5 cm körül van. Láttam ahogy dobog a pici szívecskéje és mocorgott is nekünk egy kicsit... A dokibácsi szerint integetett :lol: Kiírta a laborvizsgálatokat, holnap bejelentkezek a 12. hetes UH-ra is, ahol már a nyaki redőt is nézik... Én védőnőhöz majd csak 18-án fogok menni, akkor viszem Dávidot is tanácsadásra, úgyhogy összekötöm a kettőt :)

Maumacko nem az enyém az érdem a táblázatért, nzsuska csinálta meg, de tényleg szuper lett és villámgyors volt :)

Szép estét mindenkinek és várjuk a beszámolókat a vizsgálatokról!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Sziasztok!

Zsuska
:) Nagyon szupi lett a tábli! Ügyes vagy! :) És külön köszi, h megoldottad a mi helyzetünket!

Mazsi
Így visszagondolva az előző terhességre iszonyat kívántam a csípős dolgokat. :) Ficánkolt is rendesen Barni, nem sokkal azután, h megettem és nem győztem bocsánatot kérni Tőle! :oops: :D :lol:

Napsugár
Nyugi! Szerintem is még mindig lány színű! :) :)

Igigig
Ennyire nem örül Koppa a tesónak?

Zoya
Én nagyon nem sietek a védőnőhöz. Meg a dokim is azt mondta, h várjuk meg a kontroll uh-t mielőtt megyek. (ez jövőhéten lesz.)

Niki
De szuper! Gratulálok! :)


Már totál tűkön ülök, pedig még egy teljes hetet kell várnom. Annyira aggódom, h minden rendben legyen!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Zsuska!
Klassz a táblázat! Köszi érte. De én ma 9+2 vagyok ciklus szerint, de amúgy kisebb a koránál.
Ma voltam gyors UH-on. 26 mm már.

Zoya!
Én még év végén voltam nála, megvan a kiskönyvem.

Niki!
Gratula a 27 mm-eshez. Akkor nem sok van köztünk. Pár nap. De 18-án nem leszel már 12 hetes? Nekünk arra az UH-ra már kiskönyvvel kell menni. Nálatok nem így van?

Vivi!
Nyugi, minden ok!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap dokinál. Alig találta meg az uh-gal a babát. De aztán kihangosította a szívverését és 1 centinek mérte az ülőmagasságot. Azt mondta, hogy korának megfelelő. Aztán netes táblázatok alapján látom, hogy 1 héttel kisebb a mérete mint lennie kellene. Úgyhogy kicsit bennem van a para, de azzal nyugtatom magam, hogy hallottuk a szívhangot, nem lehet gond... Így most nem tudom mikorra jelentkezzek be a 12. heti uh-ra. Menzi szerint, vagy a mostani mérete szerint 1 héttel későbbre. Szerintetek?

Nikicske! Sote2: Csengét nem itt szültem, csak Csabit. Fogadott szülésznőm volt, és elvileg doki is, aki csak a kitolásra ért be, mert nem tudták elérni. Éjfélkor mentünk be, és 5re már megvolt a baba. Egyedül az nem tetszett, hogy sokszor nézték a ctg-t és persze ahhoz le kellett feküdnöm, ami nekem kínzás volt. Amúgy utána a csecsemősökkel nem volt bajom. Igaz szombat hajnalra született meg Csabi, és hétvégén túl sok segítséget nem adtak. Hétfőn jött a főnővér, aki a szopiban segített (bár nekem nem volt szükségem rá). Viszont a köldökápolást megmutatták az első napon. Igazából nekem sokkal pozitívabb élményeim vannak a 2. szüléssel és bentléttel kapcsolatban, mint az első. Csengét Kistarcsán szültem.

Maumacko! Én magánban járok dokihoz, aki a sote-n vezeti le a szüléseket. Mi a fogarasi tesconál lakunk, ti messze vagytok ettől? Mondjuk hosszú a Róna u.

Mazsi! Lányomnál édeset kívántam, de nem a legelejétől. Első hetekben rá sem bírtam nézni a csokira, aztán változott. Jól meg is híztam. Fiamnál nem kívántam egyáltalán az édeset, és a kovászos uborka volt akkoriban a kedvencem. Mindent azzal ettem. Most megint inkább az édeset kívánom. :D

Zsuska! Jó lett a táblázat! :wink:

Én is csak mostanság fogom felhívni a védőnőt, és bejelentkezni háziorvoshoz.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek és üdv az újaknak! Boldog babavárást kívánok!
Mostanság nem tudok jönni sajnos vizsgaidőszak miatt. :? Azért próbálom olvasni a történéseket.
A táblázathoz: 34 éves vagyok, Cegléden szülök.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik a kívánosság mindenkinél más és más :D Én a fiamnál megvesztem a paradicsomért meg a csokoládéért. Csoki a végén napi fél-1 tábla simán lecsúszott... hát nem véletlen, hogy 20 kg-t híztam vele :( Egyébként megint ez a kettő "étel", ami nagyon bejön.. a parit most paradicsomlé formájában termelem be... :lol: De a doki tegnap a lelkemre kötötte, hogy most nem jöhet fel 20 kg!!! :S Úgyhogy jól eldugtam a csokis kosarat. (persze ettől még tudom, hogy hol található... :roll: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Hehe, én Levinél a sültkrumpliért és a mogyoróvajért, mogyis chipsért voltam meghalva :D A sültkrumpli most is megvan, de a csoki a nyerő :D
maumacko
 
 


Szerencse! 19-én leszek 12 hetes :) Addigra meg lesz a kiskönyv :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


maumacko! Én még soha életemben nem kóstoltam a mogyoróvajat... :) Milyen íze van? Édes?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Csajok!
Aki csinált vörös káposztás tesztet, mikor érdemes megcsinálni?
Csinálhatom már, nem korai még a 6. héten?
Most vhogy eszembe jutott és nagyon izgat a dolog! :D

nzsuska
 
 
 


Hát megcsináltam nem bírtam tovább :)... vettem egy kisebbet, félbe vágtam másik felét meg majd 1 hét múlva, talán addig kibírja a kápi a hűtőben :D
Szóval itt vannak a képek, hát én belezavarodtam teljesen, más színe van élőben más a képeken, más mikor-milyen szögből vagy fényerősségben nézem, más az ablakban más a konyha közepén... :shock:
SZERINTETEK milyen szín akar ez lenni, főleg azoktól kérdem akik megcsinálták már?????? :roll:

Kép
Kép
Kép

nzsuska
 
 
 


nikicske: a mogyoróvaj nem édes, sós, én is nagyon szeretem, de próbálom hanyagolni, mert nagyon hízlaló. :)

Nekem amúgy nincs olyan, hogy nagyon kívánnék bármit is: hányingerem sincs, meg kívánós se vagyok. :? az édességet szeretem, de hát eddig is édesszájú voltam.

ma megérkezett a kórházból az értesítő: 17-én megyek Down-szűrésre, 12 hetes UH-ra. Szeretnék hatalmas drukkot kérni akkorra!!! KÖSZÖNÖM!! :wink:

nzsuska szerintem a káposztád lila színű, de őszintén szólva én már elfelejtettem ez miről is szól. milyen színek lehetnek? ez lila...szerintem! :)

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Mazsi!
Nagy drukk megy!!! :)
Köszi, amúgy én is lilásnak látom... :oops: :roll:

Kislány: bíbor, vagyis lilás
Kisfiú: piros/rózsaszínes

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Becsatlakoznék még én is hozzátok, ha nem baj. Aug 31 a cél dátum, ma voltam uh-on és van egy kis élő embryom. Na, meg van egy majdnem 2évesem is itthon.
Én most leszek 34éves, ugyhogy én sem vagyok már túl fiatal.
Elsőre talán ennyi. :-)

Kép
Kép
ronci
 
 


.
...ja és még valami: megrendeltem ebay-en a gender tesztet :D :D majd megírom az eredményt!!!



Sziasztok. Ne haragudjatok hogy ide írok. Én is épp babát várok. A másodikat. és egy kis segítséget szeretnék, tudnátok egy linket, ahol rendeltétek a gender tesztet?
Köszönöm szépen :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Zsuzska, az szerintem is lila :) Csinálsz majd még? :)

Mazsi, már most megy akkor a hatalmas nagy drukk 17.-re :))))) ++++ :))))
maumacko
 
 


picimami én egész pontosan innen rendeltem: http://www.ebay.co.uk/itm/Boy-Girl-Baby ... 231831bba5

köszönöm a drukkokat!!! ♥

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!

Olyan sokan vagyunk és olyan sok mindent írtok, hogy nehezen követem.

Koppa nem hiszem, hogy nem szeretne tesót, inkább nem tudja mi fán terem. Amúgy nagyon anyás, pl. a párom nem masszírozhat meg, mert ellőki, hogy "nem, Anya" és közénk ül. Persze próbálom erről "leszoktatni", de szerintem ez is csak egy korszak. Magyarázom neki, hogy mi az, hogy kistestvér, miért lesz jó, hogy van testvére, ezekre válaszolja, hogy nem. De ha megkérdezem, hogy hol a tesó, a hasamra mutat és odabújik, vagy megpuszilja...

A Szent Imrében fogok szülne, de hivatalosan vagyok csak 11. kerületi. Ott szerettem volna mindenképp szülni az elsőt és bejelentkeztem nagypapámhoz. Amúgy törökbálinti vagyok, szóval kb a Szent Imre van a legközelebb, bár a SOTE I-hez tartoznék... Érthetetlen számomra.

A Szent Imrével viszont nagyon meg voltam elégedve és a Gyógyír-rel is (volt SZTK). Nagyon sokan szültek körülöttem más-más kórházakban, de mindenhol volt valami, ami nem tetszett. A Szt Imrében minden úgy történt, ahogy elképzeltem. Fogadott szülésznővel szültem, az ügyeletes doki a végére kocogott csak be. No fájdalomcsillapító, no vágás, csak homeopátiás bogyók, mindez úgy, hogy fogadtak rám, hogy még vagy 24 órát biztos vajúdok, mivel a magzatvizem elfojt, fájásaim viszont nem voltak rendesek.
A gyerekosztályon sem volt az az őrület, mint pl a SOTÉn. Mellettem volt a kisfiam, ha kérdeztem válaszoltak a csecsemősök, az orvosok, nem tömték tápszerrel, segítettek. Mi kell több...
Ja és a szülésznőnek adtam egyedül pénzt és baráti összeget.
Remélem augusztusban meglátjuk, hogy romlott-e a színvonal, vagy minden maradt a régiben.

Több gyerekesek! Ti, hogy bírtok éjjel felkelni a nagyobbakhoz? Én ha felkelek a helyzetváltoztatástól olyan rosszul leszek, hogy nem alszom utána reggelig.
Másik bajom, hogy fut a lakás. Kb. egy lábast nem bírok arrébb tenni, mert elfog a hányinger.

Megyek is, megpróbálom magam vízszintesbe tenni...

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


Igig, örülök, hogy neked is jó élmény a kórház, a szülés. Én is pontosan így vagyok az Uzsokival. Minden úgy történt ahogy elképzeltem, sőt még jobban is :)
Az éjszakai felkelésről nem tudok nyilatkozni, mert nekünk Levi soha nem kel fel éjszaka, max reggel korábban, olyan 6 körül. De a reggel így is nehezen indul. Egyre többet van napküzben hányingerem, olyanoktól amiktől eddig sosem. Tegnap pl megettem két sonkás szendvicset, a harmadik közben hányingerem lett és kijött minden :S Pedig az első két szendvics simán, hányinger nélkül lement. :S

Angyalkrisz, elfelejtette, mondani. Mi a Róna utca és a Szugló sarkánál lakunk, így tőlünk 2 perc se kocsival az Uzsoki :)
maumacko
 
 


Kismamák: vettetek már valamit az apróságnak? Én így, hogy közel vagyok a 12. héthez, hát nem bírom visszafogni magam, és vettem már ezt-azt! ♥ Úúúúgy imádom fogdosni a babacuccokat! :)
Feltettem a blogomba is, hogy mik vannak már neki! ;)

http://mazsi85.blogspot.com/

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!

zsuska, azt olvastam a kápi tesztről, hogy a 10. hétnél a tuti, előtte, nem fix. Persze találtam egy csomót, ami a 10. hét előtt volt és bejött. Figyeltél arra, hogy előtte nem vettél be vitamint, meg ilyeneket? Amúgy én is megcsináltam a 6. héten és többek között ma is. :roll: Pár napja hasonló volt nekem is, mint neked, ma meg olyan, mint a hipermangán. Nagyon sötét lila. örültem nagyon! :D Én még jövőhétre is tervezek 2-t. Egyet keddre, akkor töltöm a 8. hetet, egyet pedig péntekre, mert állítólag akkor már van veseműködés, és kíváncsi vagyok a változásra. Ja, a kápi kibírja a hűtőben! :wink:

mazsi, aranyosak a cuccok! :D Én is imádom a baba holmikat, szívem szerint már most mosnám, vasalnám őket, pedig én még szívverést sem hallottam. :roll: Ma már mindennek ellenére, csak a kismama gatyámat tudtam felvenni. :lol:

igigig, nálam is hasonló van az alvással. Én általában hajnalban kelek valamiért, amikor még sötét van, és nem megy a visszaalvás. :(

picimami, én a gendermaker.com-ról szereztem. :D

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

mazsi: mi még nem vettünk semmit, babonás vagyok. Meg hát mivel nekünk már van egy gyerkőc így túl sok mindent nem kell vennünk. Kivéve ha lány, mert akkor berobbanok és felvásárolom az összes cuki rózsaszín kislány ruhát :)

Valaki leírná nekem, ezt a káposztás tesztet? próbáltam visszakeresni, de nem találom :S :D Köszi :)
maumacko
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: