Új privát üzeneted érkezett!

csilu-igen kb.2 hétig használta és utána már ment a bicajozás.De nem fölösleges, mert mai napig használja, mert a biciklije túl kicsi, már nagyobb kéne és így inkább futóbiciklizik...
Nekünk eddig jól ment, vagyis jól éltünk.Most pár hónapja van az, hogy szinte kenyeret sem tudok venni...Ez kész horror...de inkább hagyom is a témát, mert csak felidegesítem magam.Utálom a tehetetlenséget, hogy nem találok munkát!Hogy fölöslegesen jártam ki a 4 év egyetemet!Ez ami felháborít!

Házimunka-hát nekem meg kéne pucolni az ablakokat,le kéne húznom az ágyneműt,porszívózás,fűnyírás stb...de semmi kedvem semmihez.Majd vasárnap takarítok,hétfőn ablakot mosok és kedden füvet nyírok....Most nincs kedvem.

Aranyhaj-hát neki órási szép dús szőke haja van.Biztos ismered a mesét.Egy toronyba zárta a mostohája és a haját engedte le az ablakon keresztül, hogy a mostoha felmásszon rajta....Hát ilyen hosszú volt neki.

Egyébként napközbe félkómás vagyok én is és éjjel meg nem tudok aludni...forgolódok,és nem vagyok álmos...

Hitel-svájci frankosat soha ne vegyetek fel!!!!Nagyon kell vigyázni, hogy milyen hitelbe mentek bele, mert egyik nap van munka másik nap nincs...ezek meg nem várnak...tudod. :evil:

Atticy még alszik...addig én kicsit nettezgetek, utána reggeli,és megyünk ki a központba egyet sétálni, miután jött a postás.Nagyon bízok benne, hogy ma már hozza a családit, mert igen kéne egy kis pénz....
Olyan jó lenne összefutni veletek és eldumálgatni...de mindenki olyan messze van....

Egyébként csilu-sok udvarhelyi ismerősöm van, hisz a Csíki Szapientián végeztem,és sok csoporttársam volt Udvarhelyről.Lehet akad közös ismerős is.... :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


épp az akart lenni az első kérdésem, hogy hol végezted az egyetemet :) de mostmár tudom. én Kolozsváron, szintén közgázt :)
az ember azt gondolná, hogy ott kint könnyebb munkát találni, több a lehetőség, nincsenek nyelvi akadályok (nekem annyira nem megy a román és itt ugye alapkövetelmény), de ugylátszik mégse. sajnálom hogy nem találsz. amúgy milyen ürüggyel küldenek el egy interjúról?

persze eszünk ágában sincs svájci frankosat :)

értem mostmár az aranyhajat is, ismerem a mesét is, csak valahogy enm gondoltam, hogy erre megy ki a dolog :D

Kép
csilumilu
 
 


csilu-itt inkább a gyerek az akadály, hogy ha beteg, nincs ki vigyázzon rá rajtam kívül...Szép nem?Vagy, hogy túlképzett vagyok arra a pozícióra, vagy már betelt a hely....Ilyen baromságok.Én otthon sokkal könnyebben és hamarabb találnék munkát, mert vannak összeköttetéseim, de a kedves férjem hallani sem akar az odaköltözésről, pedig akkor anyum sokat tudna segíteni a kicsivel....Na mind1, ez van....

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Sziasztok!

Megvolt a bejelentés, apum jött ebédre, és mikor kicsit kifújta magát, leült (az fontos...:)), akkor mondtam Emmának, hogy akkor most elmondhatja. ,,A kistestvérem anyukám pocakjában van!"-és már túl is voltunk rajta. Örült, úgy láttam, de pont jött egy másodperccel később a szomszédasszonyom/barátném, intettem neki, hogy elmondtam, onnantól meg ömlött belőle a szó (tudta, hogy izgulok), hogy milyen jókor jön, milyen csúcs, szerinte szakmailag pont ideális, le se lehetett lőni, apum meg mindenre csak helyeselt. :lol:
Mellesleg a kaja is jó volt, brassói és desszertnek joghurtos muffin barackkal.
Ja és reggel még vérvételen is voltam, végre levették a vércukrot meg a VDLR-t is.
Ügyi voltam ma? :lol:

Timci! Megrovásban részesítelek! Hát nem megmondtam, hogy ne idegeskedj ilyeneken, mert nem jó a babának!!!!! Nade örülök, hogy jól vagy, az a lényeg! Csak tanulj is ebből, és vigyázz magatokra nagyon-nagyon, ne hagyd hogy az anyagi problémák megfertőzzék a magzatvízet!

Figyi, tőlem nem is vagy olyan messzire, összefutunk majd jó????
Sokat járunk haza Kistelek-Szeged irányában, igaz Kecskemét felé persze, nem Nagykőrös irányában, de azért kanyarodhatunk egyszer igazán arra is.

Nem egyszerű állást találni így se, úgy se gyerekkel. Én sok állásinterjún voltam már, szerintem voltak nekem való pozíciók, jó is lettem volna benne, ha nem vallom be a gyereket... mert utána kiderül, nem szólhatnak semmit, az diszkrimináció lenne, de az elején emiatt kizárhatnak... mertha gyereked van, nem túlórázol annyit, kiveszed a szabijaidat még többet is, nem dolgozol hétvégén, vagy nem szívesen...Nehéz.

Csilla! Tényleg egyszer mosok hajat, bizony ám! A fodrászom nagyon örül neki, szerinte ez a jó, csak én vagyok az egyetlen, aki ezt tényleg be is tartja. :lol:

Jó meleg van, de csak el kéne menni a boltba.

Szép napot! :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus-nagyon nagyon ügyes vagy,és örülök neki, hogy túlvágytok a nagy bejelentésen.És annak is, hogy apud jól fogadta. :wink: Nagyon fini ételeket csináltál.Ügyes vagy.Én krumplipürét készítettem rántott csirkemájjal.Most már nem is vagyok rosszul a kajaszagtól. 8)
rendben, megígérem neked, hogy többet megpróbálok nem aggodalmaskodni.És nagyon szívesen talizok veletek, ha erre jártok. :wink:
Irigy vagyok a hajad miatt!!!!Nekem irtó hamar koszolódik,Atticy születése óta sok hajam kihullt,rögtön a császár után,egyébként is kevés volt...
Örülök, hogy azért minden a legnagyobb rendben van!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, most nekem is nagyon hullik a hajam, de lehet hogy már a mosás is esedékes, és ezt akarja nekem jelezni... :lol:
Most épp sógyurmát csinálunk, illetve már szárítjuk, ajándék lesz! :D
A májat én jobb szeretem resztelten, vagy hogy is mondják. Bár már rég nem ettem rántott májat, lehet hogy az is bejönne, ki tudja? :D
Örülök, hogy jobb az étvágyad és a szagok is egyre elviselhetőbbek. Én most nagyon rosszul voltam, ahogy hazaértünk, és a fokhagymaszag meg az uborka keveredett egymással... dehát aki ott hagyta az asztalon ugye... :roll:
Most jó a kedvem nagyon, mintha egy mázsás súllyal könnyebb lennék! :lol:

Szép estét!

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus-jó neked, hogy ilyen hajad van.Én is szeretném, ha havonta kellene csak mosnom...de nem büdös emiatt? :roll: Nekem már 3-dik napon büdös is ha nem mosom meg...fujjj... :oops:
A februári topikban elég rossz a hangulat...sajnos egyre több anyuka veszíti el a kisbabáját...nagyon szomorú dolog.Én nem értem, hogy történhet ez meg, és hogy ilyen sok anyukával? :roll: Bezzeg akik nyakra főre csinálják, nekik összejön, ilyenkor nagyon pipa tudok lenni! :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jó reggelt!

Timci! Nem büdi, az azért zavarna, persze attól is függ, hogy milyen körülmények vannak, például egy sütögetés után azért nem várok a hajmosással. :lol: Amúgy van egy spray-m is kifejezetten hajra, úgyhogy ha nem elég illatos, ráfújom, és olyan mintha akkor mostam volna. :D

Igen, sajnos szoktam olvasgatni, és borzasztóan sajnálom, akivel megtörtént! :cry: Sajnos ilyenkor én is elkezdek parázni, hogy jaj csak ne legyen semmi, mert akkor ez tényleg bárkivel megeshet. :cry:
Alig várom azt az ultrahangot, addig még én is izgulok, hogy jól fejlődik-e, rendben van-e minden. Bár szerencsére úgy érzem, igen.

Igazad van, teljesen, én is kiadok, amikor tényleg más évekig próbálkozik, majd beleőrül, hogy lehessen egy kicsikéje, és nem jön össze, mások meg annyira nem értékelik, hogy képesek dohányozni, inni terhesség alatt vagy elvetetni... :cry: Borzalom!

Hú valami kellemesebb témát is be kéne dobni, hogy ne szomorodjunk annyira el, képzeljétek, ebédre lángost fogunk enni! Bár én nem kívánom, de Emma örül nagyon! Reggelire akartuk, de későn keltünk... :oops:
Ma már megérkeznek anyósomék, hétfő hajnalban lesz az indulás. Még egy-két dolgot el kéne addig intézni, postán feladni a meghívókat Emma bulijára, csónakot venni mert az előző kilyukadt, bepakolni, és a többi és a többi...

Mindenkinek szép, nyugodt hétvégét kívánok!

dincuska
 
 
 
 
 
 


képzeljétek ma egyedül vagyok itthon, apa elment Bencével anyósékhoz falura, én meg kivételesen nem mentem :D most tuti azt gondolják biztos vita volt itthon azért nem mentem, de kit érdekel. én annyira vágytam már egy egész napos lazulós, ágyban fekvős, filmnézős, chipsevős napra :D de ennek még nem fogtam neki, majd mindjárt, eddig elvoltam, csináltam egy nagyon alapos takarítást, ne mondják aztán hogy lusta vagyok :D nameg kéne enni valamit csak még nem találtam ki mi is legyen az ami irtó gyorsan megy és kedvem is van hozzá :) s persze hozzávaló is.

dincus lécci lécci leírod a muffin recepted? én kb fél éve muffinőrületbe kerültem, annyi félét akartam fejben sütni, de valahogy nem sikerültek, sok receptet kipróbáltam, nem nőttek meg, vagy a papir nemjött le róluk, ááááá, mostmár 1 hónapja nem süttem, pedig nagyon szeretnék. arra is gondoltam a sütő a hibás, dehát más süti jóóól sikerül :)
ja és hogy midnenféle muffinhoz egyféle receptet használsz?
szuper hogy jól sikerült a bejelentés :)

timici sajnálom a melo ügyet, belátom igy van. elég csak az ex fönökömre gondoljak, ő is ezt hangoztatta, olyan embert kell keresni akinek nincs gyereke, sőt a legjobb ha egyedülálló, vagy elvált... igazságtalanság!!!! és azthiszem 2 gyerekkel még nehezebb lesz :(

ja még akartam irni, hogy nektek aztán szuper férjeitek vannak, irigylésre méltó de nagyon :D enyém csak pizzát tud sütni :D

na igen, és hogy tegyetek föl pocakos képet, kiváncsi vagyok nagyon :D nekem még nincs de hamarosan nekifogunk gyártani, Bencével is úgy volt hogy midnen héten készül, persze maradt ki belőle, de a végén jó kis montázs lett belőlük, mosolyogva nézem hogy lett óriáspocakom :)

azért az elég érdekes számomra, hogy ilyen kevesen vagyunk még ebben a topikban, holott azért már 8-1o hét körül járunk... pedig ahogy látom olyan sokan olvasnak minket, nem mernek irni??? !!! hm...

Kép
csilumilu
 
 


dinus- de irigyellek....én is már mennék nyaralni de az majd csak szept.8-án lesz...amit még előre kifizettek a szüleim...remélem, hogy készítek majd jó sok fotót és megosztod velünk. :wink: Együtt mentek anyósékkal?És hova,és meddig?

csilu-jó ötlet, de nekem így is órási belem van,nekem nem pocakom van... :oops: nem szívesen mutogatom, majd ha tényleg a bél helyett a baba miatt lesz pocak,ok? :)
Sokan szerintem lustiságból nem ír, vagy nyaral...nem tudom...de a lényeg, hogy mi tartjuk a frontot. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


szerintem túlzól timci, nagyon túlzól, én akárhány képet láttam rólad, igenis csinos voltál ott :)

Kép
csilumilu
 
 


csilu-köszönöm szépen...de hidd el, hogy nem, hisz 162 cm-vel 87 kg lenni, kicsit nagyon sok! :oops: Élőbe minden más mint a képeken....

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tegnap 11 körül írtam nektek, de nem tudtam elküldeni, rossz volt a honlap. Úgyhogy copy+paste. :lol:

Tegnap rohanás rohanás, lótás-futás. Megjöttek anyósomék, feladtuk a meghívókat is végre, sőt, shoppingoltunk is. Képzeljétek, a metroban leértékelték a triumph fürdőrucikat 2000 ft-ra... :shock: Olyan szépek voltak, vettem párat, ez tényleg örök élet, ebben a márkában meg lehet bízni, és a régiek már baromira szorítanak (hát, még az első terhességem előttiek, szal gondolhatjátok azért). Minden évben fürdőruhát akarok venni, de sose volt még ilyen jó áron, a férjem sem bánta, rendes embör. :D
Ja a familiában meg 3 gyönyörű cipőt vettem, darabját 500-ért...őrület!

Csilla! Hogy sikerült a napod? Megvolt a lazulás? Néztél filmet?
Ó én nagyon szívesen elárasztalak muffin receptekkel, szerintem ha nem sütöttem százfélét már, akkor egyet sem. Én mindig más tésztát használok, amit éppen írnak, a top10-et szívesen megosztom veled, csak adj egy emailcímet. :lol:
Szeretem őket, mert gyorsak és finomak, mi kell még? :D Régen hagyományos sütőm volt, próbáltam papírban is, de mindig átkoztam, alig lehetett kihámozni belőle, és ekkor elgondolkodtam? Mért is olyan fontos ez? Ha csak esztétikai szempontból, akkor utána is bele lehet rakni... :D
Úgyhogy margarinnal kikentem, és abba tettem a tésztát, jó volt úgyis. De aztán akcióban volt a szilikonos forma...voltak aggodalmaim, hogy jaj, nem lesz olyan jó, de képzeld el, hogy ezerszer jobb bármely másiknál!!!! Nem volt még olyan muffin, ami ne esett volna ki könnyedén... imádom! És mosogatni, tisztítani is könnyű. :lol: Ha több forduló van, ki se mosom, már rakom is bele a következőt. :lol:
Még egy fontos dolog van a muffinokkal kapcsolatban, nem szabad nyitogatni a sütőt, ált. nekem 20 perc alatt megsülnek légkeverésben, akkor szoktam először benézni, hogy mizu.
Úgyhogy priviben írd meg a címed, és én elküldöm őket... szerintem tuti sikered lesz! :lol:

Jó ötlet a pocikép, szívesen teszek, bár lehet kicsit banális még ilyen korán, nade tényleg látszik valami... :lol: Van képem, de azt a férjem csinálta, és szemtelenül ruhátlan vagyok! :lol: Szóval csináltatok vele egy publikálhatót is. :D

Én sem értem, a többiek miért nem szólnak, és lapulnak mint nyuszik a fűben, de lehet hogy csak óvatosságból meg akarják várni a 12. hetet, vagy elképzelni nem tudom...

Timci! Igen, anyósomékkal megyünk, plusz még egy kocsiban a férjem keresztapja, unokája (7éves) meg sógornője. Jó sokan leszünk, de legalább nemcsak én rohangálok Emma után. :D
Bibinjére megyünk, Zadar alá, remélem jó lesz, arra még nem voltunk. Szándékomban áll sok képet csinálni, de vagy az elemek haltak be vagy a töltő, mindenesetre nem akar bekapcsolni. De a férjem most berakta a másikba, remélem sikerül majd. :D Hétfő hajnalban indulunk, vasárnap jövünk haza elvileg.

Ti hová mentek? Bocs, ha mondtad már, nem emlékszem. :oops:

Butaság, hogy nem néznél ki jól, én is azt láttam, amit Csilla. :wink: Az meg nem jelent semmit, hogy ennyi centihez ennyi kiló, mert valakinek a csontjai tök nehezek. Szóval szerintem nincs miért aggódnod! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus-aranyos vagy, köszönöm.De a családom szerint is nagy darab vagyok.Nah mind1, nem szeretek ezen lovagolni,nekem ez kényes téma...
De jó!!!Én már 5x voltam Horvátországba nyaralni még a szüleimmel és bejártuk az egészet.Nagyon szép,csodálatos!Az hogy ilyen sokan mentek az csúcs, mert így valóban pihenni tudsz, nem kell mindig csak neked Emma után szaladni.Gondolom akkor 2 autóval mentek nem?Nagyon fogsz hiányozni!!!!!Vigyázz nagyon magadra ok?!Rengeteg a tengeri sün és elég kellemetlen, ha beleléptél.Főleg Emmára vigyázzatok.Néha előfordul macskacápa is, én találkoztam eggyel, de nem kell megijedni,az nem bánt.Én persze beszartam tőle. :lol: Úgy kiúsztam, hogy észre sem vettem, hogy bent voltam a vízben.Gyönyörű átlátszó...én imádtam búvárkodni és rengeteg mindent láthatsz....csodálatos.Mi azért nem megyünk Horvátországba míg kicsi a gyerek, mert mindenhol sziklás a part, nem homokos,féltem a kicsit, a tengeri sünöktől is,meg, hogy nem lehet vele úgy besétálni a tengerbe,mint más helyeken.Viszont 1 partot találtunk,ahol apró köves volt...de inkább a Törököt választottuk,az a biztos.Tudod mutattam a linket,ahol meg lehet kukkintani, de bemásolom még 1x:
Olyan helyet választottam,ahol Ő is jól érzi majd magát,nem csak mi.Rengeteg csúszda van,vidámpark,akvapark,gyermekzsúrok stb...

http://www.youtube.com/watch?v=ygdKH_myBIE

http://www.youtube.com/watch?v=NCo2skeuPcw

http://www.youtube.com/watch?v=lmR_e5qwDCs

Ti panzióba mentek, vagy szállodába?Mi annak idején panzióztunk.Mi főztünk magunknak.Jó volt, de ha az ember nyaral,akkor ott is ne keljen már főzzön, nem?! :wink: 8) Mi csak 3-an, vagyis igen 4-en megyünk.... :D
Ha már horvát o-ba vagytok, ne hagyjátok ki a Plitvicei tavakat!!!!Gyönyörű!!!!!!

Csilu-milyen volt a relaxációs napod?Látom még mindig élvezed,mert nem írsz :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Igazság szerint már egyszer voltunk a nyáron, akkor apukám hívott meg minket, és ő fizette a szállást. :oops: Akkor Klenovicán voltunk (aznap teszteltem pozitívat, mikor elindultunk :D), ott is apróköves a part. Viszont lehet kapni olyan cipőt, amivel egész nyugodtan bemehetsz a vízbe, könnyedén. Emmának is meg magamnak is vettünk, nagyon baba, szerettük nagyon. (El ne felejtsem berakni.) Van neki karúszója meg úszógumija, és így simán beúszott velem a bójákig. :lol:
Úgyhogy én jó szívvel ajánlanám nektek Horvátországot is, tavaly Umagban voltunk, ott még homokos is volt, igaz néhol bazi nagy kövekkel, de azt lehetett látni. :D

Appartmanba megyünk, így szoktuk, egész jó áron kivehettük. :D Egyrészt igazad van, hogy főzni a nyaraláson kicsit...szóval nem összeegyeztethető a nyaralással...de abban az órában úgysem megyünk ki a tengerre, mert nagyon tűz a nap (remélem most is jó idő lesz), így van idő pepecselni vele. Férjem kideríti, hol lehet jó halat venni, és szokott sütögetni. Bár én most a gondolattól, szagától, mindenétől rosszul vagyok, úgyhogy én most olyat biztos nem vállalok be. Klenovicán apum egyszer meghívott minket egy halvacsorára, annyira ráéheztem, mert mindig éreztük azt a kellemes fokhagymás-petrezselymes-olivás illatot. Be is kajáltam, jól is esett, sose ettem még annyi halat. DE azóta...nem bírnék egy falatot se megenni. :lol:

Fú Törökország...az mesés lehet! Én is szeretnék egyszer repülővel menni, én már repültem, de a férjem és Emma még sose. Olyan jó lenne egyszer bevállalni egy ilyen repkedős nyaralást! Nagyon irigyellek, a török riviéra mesés homokos partjain biztosan csodásan fogjátok magatokat érezni. :lol: Megnéztem a videókat, wowwwwwwwwwww! :D Nem semmi paradicsom, mint a mesében, és gyerekeknek is tökjó, micsoda csúszdák! :D

Macskacápa...ó hát alig pisiltem be a gondolattól... :lol: Remélem nem találkozunk ilyesmivel, én csak ilyen ronda fekete valamiket láttam (olyan tiszta volt a víz, szépen be lehetett látni az egészet), az mi lehet?

Beszéltük a plitvicei tavakat...ha marad rá lóvé, akkor jó lenne útba ejteni. Csak az igazából egész napos program nem? Apumék most végigrohantak rajta, de én nagyon leragadós vagyok, nem szeretek sietni! :D

Fú, még semmi intézkedést nem tettem ebéd ügyben, hajajj... :D

De aranyos vagy, nekem is hiányoztok majd, de ha lesz wifi, ígérem, hírt adok, és olvasgatlak benneteket! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus-ti 2 homokos vagy apróbb kavicsos részt kifogtatok?Az csúcs, mert én csak sziklákra emlékszem...Én Selce-t imádtam a legjobban mind közül.A Plitvicei tavak,fél napos túra.Hamar körbe lehet járni, mert nem nagyon nagy.Azok a fekete izék azok kis angolnák lehettek,én is láttam párat,meg vízisiklót is.Tudom tengerbe nem igazán szoktak, de lehet, hogy ezek mutánsak hehe...Nem tudom, hogy bántanak-e, de jobb nem megtudni.Olyan cipőt én is vettem, de utálom, mikor kijövök, minden kakival tele van és csúszik benne előre hátra a lábad.Meg úszni sem kényelmes...Atticy-nak szilikonos talpút vettem....de Ő sincs oda érte.
Jaj de irigy vagyok én is....halvacsora,nyámi...most azt mondom, de lehet, hogy nem bírnám megenni és a szagától meg menekülnék.... :lol: pedig nagyon egészséges és jó a babának.Mi a panziót akitől kivettük utolsó előtti estén készített nekünk igazi Horvát kaját.Kebabcsicsát és halat.Na az isteni volt.Mi nem jártunk vendéglőbe ott sosem.Inkább rengeteget fürödtünk és sétáltunk.

Már voltunk Török o-ban 2 éve,anyumékkal és a nővéremékkel.Akkor mindent anyumék álltak,mint most is, csak most Ők nem jönnek.Mi nem engedhetnénk ezt meg sajnos.Lehet többet nem is fogunk tudni menni...ki tudja...Akkor is nagyon csúcs volt, csak éppen szezonban mentünk,amikor bazi nagy volt a hőség,ezért is választottam most a szept.elejét.Nem lehetett rálépni a homokra annyira forró volt.Nagyon remélem ,hogy most szép lesz az idő és élvezni is fogjuk a nyaralást, nem lesz egyikünk sem beteg.Ugyanis 2 éve Atticy nagyon beteg lett az unokanővére meg infúzióra került...A légkondi...meg az egyik gyerekmedencébe láttam,ahogy úszott a kaki a víz tetején, és a gyerekek persze nyelnek a vízből,mert játszanak...na...hát így...úgyhogy bízok benne, hogy most nem lesz semmi baj és álmaink nyaralása lesz,amit sose felejtünk el.Már nagyon várom.
Azért a biztonság kedvéért írass ki Emmának antibiotikumot és lázcsillapítót.Én ezentúl mindig fogok vinni magammal.És ragtapaszt fertőtlenítőszerrel. :wink: De jó neked, hogy már mentek.....Várom hátha sikerül nettezned is és megírod, hogy milyen is, hogy érzitek magatokat stb....

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Igen, Klenovica aprókavicsos, és innen szinte Pestről csak 500 km. (Umagon kicsit nagyobb szemű kavicsok voltak, de ott volt az a bizonyos homokos part) Gyönyörűszép. Ha gondolod, jelölj be facebookon (Bánki Edina), oda tettem fel egy csomó képet, hátha megtetszik! :lol:
Ez elég jó cipőcske, nem szokott telemenni a lábam, csak pici kövek szoktak előfordulni benne, de az sem zavaró. Igen, mieinknek is szilikon talpuk van. Jó, persze a homokos azért sokkal jobb...legalábbis kényelem szempontjából...de én ott azt utálom, hogy a fürdőruháimból nem jön ki a homok, úgy beleragad... viszont tény, hogy kellemesebb még így is.
Mi Tunéziában voltunk, asszem 10 éves voltam, de ott is ,,sütős" volt a homok! :lol:
Nagyon kedves anyukádéktól, hogy fizetik ezt a nyaralást!!!! :D
Sajnos nekünk alap az antibaci, mert mindig szedni kell. :roll:
Nem semmi amit írtál, huh, remélem itt majd szépen tisztítják, de nagyon komolynak tűnt a hely a videók alapján. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


megpróbálok még bejelentkezni, annyi midnent irnék, de ha nem sikerül akkor addigis jóóóó utat, vigyázzatok magatokra és érezzétek jól magatokat!!!!!!!!!!!!

ja és bejelöltelek énis facebookon, remélem te vagy :P

Kép
csilumilu
 
 


dinus-bejelöltelek, de csak miután visszajelölsz,tudok képeket nézni.Én nem pakolok ide semmit, nekem az iwiw-en van rengeteg képem. :wink: Ott vannak a Törökországiak is egy pár....a nevem ugyanaz ott is :)

Hát én is bízok benne, hogy szupi lesz most ez a hely...

csilu-hát te?Mit csinálsz, hogy csak 2 sort sikerült írnod?
:lol: Mondom én, hogy még tart a szieszta :)

Én ez idő közt takarítok ezerrel.Fönt kiporszívóztam,felmostam fa alapozóval, most úgy fog csúszni a padló,mint állat :lol: ,kimostam az ágyneműket és a párnákat,paplanokat,port töröltem,felmostam a lépcsőt is,most meg lent fogok porszívózni,port törölni és felmosni,aztán kidőlök. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Bejelöltelek iwiwen is, bár nálam pont fordítva van, mert oda már nem töltök semmit. :wink: Viszont itt a régebbi képek is képviselve vannak. :lol:
Megnéztem a képeket, nagyon szép az otthonotok és Ti magatok is! :lol:
Kicsit hasonlít a mienkre amúgy, nekünk is sorház, jól láttam, hogy a tietek is? :D

Nagyon ügyes vagy, hogy sikerült elvégezni, amiket kiírtál magadnak. :wink:

Én is megcsináltam az ebédet, paníroztam cukkinit meg csirkecombot, és hozzá van krumpli.

Jó hogy itt vannak Mamáék, Emma rájuk van tapadva, Mamának nemtom hány 100oldalas könyvet kellett már végigolvasnia! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Csilla!

Igen én vagyok az... :wink: Bennetek is gyönyörködtem! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja Timci, wiwen a profilképek között az a tengerparti kép Umag homokos strandján készült. :wink:
Azért is jó volt Umag, mert szlovén autópályán közelítettük meg, közel van a horvát-szlovén határhoz (10 km).

dincuska
 
 
 
 
 
 


:D aranyosak vagytok :)

előbb épp nagy főzöcskében voltam, vasárnap nálunk mindig valami fincsi különleges dolog van s volt pár percem s ott volt a gép s gondoltam elköszönök dincustól, hátha nemtudok irni addig:)

a szieszta lejárt, én enmtudom de olyan gyorsan eltelt a nap hihetetlen, végülis egy filmet néztem meg aztán untam feküdni inkább tettem vettem. csináltam Bencumnak egy dobozt a kockáinak, apróságoknak, már sehol nem férnek :) ajándéktasakokról vágosgattam ki micimackóékat, katicákat, méhecskéket ragasztottam rá, nagyon örült este mind csak mutogatta őket, hogy néééé. még csak ennyit tud mondani, hogy nééé de az egész nap és mutogatni mindent s akkor kell neki mondani hogy az miaz s akkor örül neki s kacag :) azért hiányzott, alig vártam hazajöjjenek :D

huha micsoda szüleitek , anyósék vannak, hogy ilyen nyaralásokat állnak, hát nekünk tuti soha nem fogank, egyikfelől sem úgy állnak sajnos. mi mindenben magunkra számithatunk. 3 éve voltunk miis horvátban hát nekem nemnagyon jött be, de csak a kavicsos, sziklás partja miatt, mert énis utálok cipőben úszni amúgy gyönyörű, szép kék a viz, hajókázni imádtam és ülni a parton. na meg akkor julius elején a viz is nagyon hideg volt. mi Pula mellett voltunk isztrian, onnan átvoltunk Velencére ugye nincs messze na hát az örök élmény imádtam ott lenni, visszamennék bármikor bármennyit :) az a sok bazár meg gyönyörűség, hát imádnivaló. hazafele egy nap voltunk Plitvicén, hát azis álomszép. szóval nekem horvátból plitvice és velence maradt meg leginkább. ja a tengeri sünök, amik feketés és fujjj :D
én inkább a homokos partra szavazok:) Tunéziában voltunk nászuton na ott volt part meg a viz is annyira meleg kise akart jönni az ember. nameg itt a román tengerpart, ami ugyanaz ugye mint a török, de nekünk előny mert nemkell utlevél a kicsinek, stb... aztmondják mocskos meg román meg ilyenek, de hát szép helyek ittis vannak, talán idén is lenézünk, tavaly voltunk 4 napot. de nálunk a nyaralások ugymondt utolsó nap dölnek el, hogy na menjünk, eddig még nemvolt igy gond:)
na lehet ezek itt kicsit nagyképűen hangzanak, ahogy lejön, nem akartam csak leirtam a véleményem amik itt voltak :)
amúgy én görögbe mennék szívesen, remélem egyszer eljutunk....

timici ügyes vagy, annyit takarítani, mi tömbházban lakunk eztis elég takarítani, de ahogy irod jó nagy házatok lehet :D ilyenkor atti eljátszik jól egyedül?

dincus küldöm priviben az emailt és kösziiii, alig várom kipróbáljak párat :)

Kép
csilumilu
 
 


dinus-igen a miénk is sorház, hogy a fene megenné, szívesebben laknék saját kertes házban,már elegem van ebből a kis udvarból, meg abból, hogy mindenki tud mindent és lát mindent.
Én ma nem főztem semmit,Attila úgy is dolgozik csak reggel jön haza.A kicsi meg virslit kért... :lol: Én meg nem ettem semmit...vizet iszok és néha pár kekszet.Szuperek a képek.Látom jó nagy kavicsok vannak, na én ezt nem szeretem.... :lol: Sikerült elvégeznem, igen, de még van hátra a fűnyírás és az ablak takarítás.De ha esni fog holnap akkor nem mosom meg,fölösleges.
Köszönöm a bókokat,ti is gyönyörűek vagytok.Minden tökéletes úgy ahogy van!!!!


Csilu-Atticy ameddig én takarítottam, nézte szépen a mesét.Mi is voltunk Pulan és onnan a repülő hajóval átmentünk Velencébe.Én ott vettem is magamnak egy muránói kristály kék csillagfülbevalót,amit nagyon imádtam, de időközben sajnos az egyiket elveszítettem...nagyon szomorú voltam, mert mindenkinek nagyon tetszett.Gyönyörű volt.De az a bűz,ami ott van,hát én nem tudnék ott élni az biztos.Így szép ok meg minden, de nem tudnék ott élni.
Én imádom a Román tengerpartot, habár MS-től bazi messze volt, de sokat nyaraltunk ott míg kisebb voltam.Imádtam ott.És nem is szemetes már,és nagyon olcsó a kaja.És nagyon finom.Én talán eddig ott szerettem a legjobban. :wink: 7 éve voltam utoljára.

Jó nagy a ház, de mégse nagy.Viszont mikor takarítani kell,akkor Isten ments...Rohannék ki a világból,egy egész napot felvesz.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! A horvátok ezt már homokosnak hívják, amúgy aprókavicsos, Emma még várat is épített belőle. Pár nagyobb kő van benne az elején, gondolom eredetileg hullámtörésre vagy nem tudom mire fel rakták oda. Azokat a képeket nézd, ahol ott vagyunk a parton, tényleg pici kövek vannak. :wink:

A sorház nekünk elég jó, teljesen el vagyunk kerítve, tehát nem ér össze. Mi vagyunk a középső ház, jobb oldalt bal oldalt is miénk a telek, illetve a ház mögött is van. Nekem ennél nagyobb nem kell, igaz, én nem vagyok egy kertészkedő típus. :D

Szerintem ne is vergődj az ablakkal, tuti esni fog sajnos.

Szép lehetett a velencei fülbevaló. Én is jártam ott. Gyönyörű. :D

No jól van, hajat kell mosnom. :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lassan előbújok az ismeretlen olvasók táborából, és csatlakoznék, ha nem gond! :D
Egyébként Zitának hívnak, van egy tündéri ördögfióka kisfiam, és egy 8 mm-es picurka a pocakomban. :) Tegnap láttuk a szívhangját és megkaptuk az első fotóját! Nagyon szépséges! :D
Én dolgozom, a munkahelyemen még nem tudják, biztos ki fognak rám akadni, még csak most kezdtem...
Igazából mi nagyon sokáig próbálkoztunk (több mint két évig), volt egy sikertelen inszeminációm is, amásodik már elmaradt a piszkos anyagiak miatt, és már nem is tettünk érte semmi (ellene se...) és akkor megérkezett! :D Szóval elég bizonytalan a mi helyzetünk is.. :(

Dincuska: Jó nyaralást nektek! :) Horváto. szuper hely! Mi Makarskán voltunk pár éve! Az idén Ciprusra megyünk ( anyósoméktól kaptuk.... :D), aug. 20-án indulunk! Kicsit aggódom, még nem repültem és remélem a picurkának nem árt!

Timcike: Ügyes vagy ezzel a sok takarításal, én annyira, de annyira utálom... :?

Csilumilu: A szieszta szuper dolog, de nekem is mindig hiányzik, ha nincs velem! A doboz biztos nagyon szép lett, nagyon kreatív vagy! :)

Mennem kell, mert a nagyobb gyermekem nagyon nyúz! Azért majd igyekeszek rendes fórumozó lenni, bár ez nem nagyon szokott sikerülni! :oops:

További szép hétvégét mindenkinek! :D

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


dinus-mi ugye a szélén lakunk,és van szembe meg oldalt udvar.Hátul nincs.Elég mindezt karbantartani,vágni stb...de én sajátot szeretnék,ahova nem lát be senki, mert itt olyan buzi a kerítés,hogy mindent látni lehet.Még az előttünk lévő lakók csinálták.Ocsmány.Mi azért nem költünk rá, mert minél hamarabb el szeretnénk adni és visszamenni Kecskemétre.
Én már le is zuhanyoztam és hajat is mostam :wink: Akkor a ti házatok más fajta,mint a mienk, mert itt annak aki középen lakik nagyon picike udvara van előtte.A két szélsőnek van valami udvarnak mondhatója.... :roll: Hát jó, megfogadom a tanácsod és nem mosok ablakot :lol: 8) Habár már nagyon ráférne.

Zitus-Isten hozott a clubba.Végre előbújtál. :wink: Örülök, hogy összejött a tesóka.Biztosan nem lesz semmi baj.Ciprus?Na az is egy gyönyörű hely.Irigy vagyok.... :lol: Ne aggódj.Én Atticyval a pocakomban havonta repültem és kutya baja sem lett.A 8 hónaptól nem igazán ajánlatos, de akkor is csak azért nem,mert ha beindulna a szülés, nincs a gépen szakorvos.Ennyi.egyébként nem árt se neked se neki.Csak a kapun ne menj át,kérj a dokidtól igazolást, hogy terhes vagy,Magyarul és Angolul is írja meg,azt kell ott felmutatni, hogy kézzel motozzanak, ne menj át a sugaras kapun.Ennyi. :wink:

Atticy imád repülni,én nem annyira.Nagyon ügyes,sosem sír,vagy nyugtalankodik,az unokanővére annál inkább.Habár a kisfiam sokat repült a pocakomban is...hehe,megszokta.

Pont a születésnapomon mentek, de jó.Már mi sem kell sokat várjunk és megyünk.szegény pici fiam minden nap kérdezi,mikor megyünk már.... :lol:
remélem elég gyakran jössz majd, és nem váltasz vissza olvasó módba... :roll: :wink: :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bizony, bizony, én is végeztem a hajmosással, rettentő büszke vagyok magamra! :lol:

Kedves Zitus! Isten hozott, és gratula a pocaklakódhoz! Hasonló cipőben járunk, mármint mi is sokáig próbálkoztunk igen hevesen, aztán pont abban a hónapban lassítottunk, és munkakeresésre koncentráltam, erre tessék! :lol:
Biztos van benne valami, hogyha az ember nem görcsöl rajta, lenyugszik, akkor sikerül, mert neki is akkor a legjobb a terep! :lol:

Makarskán apum volt, mesélt róla, bár ő nem egy tengerre való lény, igazából nem is értem, miért jár oda, amikor a vízbe se megy be. :roll:

Ciprust is csak hírből ismerem, viszont azokban mind agyba-főbe dicsérik, biztosan jó lesz! :D

Gyere gyakran!!!!!! :D

Na most sütök pár muffint az útra! Csillu, gondolok rád is, remélem lesz idő elküldeni a recepteket, igazából szerintem simán, mert csak éjfél körül vagy még azután indulunk! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus- csak nyugi!!!!!!!Lassíts! :wink: Aztán várom, hogy írj, ha tudsz. :wink: Puszi nektek, jó utat!!!!És gyönyörű időt!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Okés Timci, remélem tudok aludni az úton, mindjárt indulunk, kapcsolom is ki a gépet!

Puszi nektek!

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus-ti már rég úton vagytok.Ha minden igaz már ma locsizhattok.De jó nektek!!!!Én is én is.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok! :)

Jó újra itt lenni. A hétvége nagyon pörgős volt a rokonlátogatás miatt, így nem tudtam jönni, de gondoltam ám rátok. :wink: Remélem, mindannyian jól vagytok, senki nem rókázik, és jó volt a hétvégétek.

Dincuska, neeeem, nem hitelügyintéző vagyok, még annál is rosszabb. Én vagyok a tartozó ügyfelek réme, telefonon behajtok. Nem egy álommunka, nem is innen szeretnék nyugdíjba menni, de egyelőre ez van. Egy kolléga sem szereti ezt csinálni, valahogy mindannyiunkat erre sodort az élet. Mondjuk nem is úgy kell elképzelni, hogy felhívjuk az ügyfelet és rögtön átharapjuk a torkát, inkább fordítva szokott lenni. De ennyit a munkámról. Jujj de jó, örülök, hogy apukád nem evett meg vacsorára és örült a bébi érkezésének. Juhééé, látod, hogy be voltál tojva? Közben meg ilyen jól alakult a helyzet? Szuper!!! Hűha, te aztán jót shoppingoltál akkor, de jóóó. Én is mostanában veszek már kismama nacit, alig várom, mert kezdem kihízni a régi gatyóimat. Meg felsőt is akarok venni. De már előre azon idegeskedem, hogy mi lesz velem télen nagy pocakkal, nem akarok nagykabátot venni emiatt külön, amit aztán kb 3 hónapig hordok. Erre még nem találtam arany középutat. Kellemes nyaralást, érezzétek nagyon jól magatokat!!!

Mi a Bourne sorozatot néztük meg így már többször. Na azt nagyon imádjuk. A Harry Potternek még meg kéne szerezni a többi részét, de az RTL szerintem csak az első három részt vette meg, mert folyton csak azt adják. Na mindegy, majd letöltjük vagy megvesszük.

Timcike81 sajnos egy kocsiban ha tönkremegy valami, az egy vagyok. Vagy csak mi keresünk keveset. Ez nekünk is így van. Párom nagyon odafigyel, hogy rendesen karbantartsa a kocsit, ért is hozzá. De még így is nagyon sokban van, csak nem teheti meg, hogy ne figyeljen oda, mert munkaeszköz. :cry: Ne tudd meg, nekem is kb akkora a hasam, mintha kb 5-6 hónapos lennék. Eddig mindig popóra híztam, most meg már olyan hatalmas a hasam, mi lesz később? Az étvágyam mint a farkasé, bár most már elkezdek szobabiciklizni -persze csak óvatosan-, és van egy kismamatorna dvd-m. Ja, ha érdekel valakit, ingyen elküldik postán, én is így szereztem, csak regisztráltam a honlapon. Akit érdekel: http://www.corewellness.hu/ Remélem, ez nem volt reklám.

:oops: Elvégre ingyen küldik, nem pénzért. Remélem, jobb már a kedved. Tudod nekem hugicám furán nézett, mikor valamin dühöngtem, mondta, most hogyhogy nem vagyok boldog. Én meg mondtam neki, hogy boldog vagyok, de azért, mert kisbabát várok, még nem úszkálnak a szemem előtt rózsaszín felhőcskék minden pillanatban, és igen, előfordul, hogy jól feldühítem magam valamin. Persze ez nem szabad, hogy tönkretegye a napod, gondolj arra, hogy csodás családod van, meseszép kisgyerkőcöd, szerető férjed, és ha ez a stabil háttér megadatott, sokkal könnyebb elviselni a mindennapi nehézségeket. No és rólunk se feledkezz el, mi is itt vagyunk, ha ki szeretnéd önteni a szíved!!! Remélem, most jó sokáig nem kell majd költeni a kocsira. Fel a fejjel!

Én nem olvastam a februári topicot, de szomorúan hallom, hogy többen elveszítették a babájukat. Remélem, hamar túl lesznek rajta, bár ugye saját tapasztalatból tudom, hogy ez nem könnyű. Bízom benne, hogy hamarosan újra kisbabát fognak várni, én nagyon szurkolok nekik.

:cry:

Szia csilumilu. Na mi lett végül a hétvégi menü? Sikerült valami gyorsat összedobni? Én is észrevettem, hogy nem vagyunk valami sokan. Jó lenne, ha még csatlakoznának páran, bár így is jó a banda. :D

Szia zsz! Örülök neked, na végre még valaki csatlakozott! Gratula neked is az újabb jövevényhez, és a már meglévő porontyhoz!

Puszi mindenkinek!

Kép
bekacomb
Budapest XII. kerület
 
 


bekacomb-örülök, hogy minden a legnagyobb rendben van veletek is.
Ma voltam vérvételen megint.Most a vércsoportot és még nem tudom micsodát néznek.Majd a jövő héten lesz eredmény.Hétfőn mennem kell a belgyógyra,akkor majd kiveszem az eredményt.Kihívtam az autószerelőt, hogy nézze a meg a gépet.Természetesen most nem csinálta az agyát,szépen indult...de azért kicsit lehetett hallani a kerregést.Ahhoz, hogy normális diagnózist mondjon szét kell szednie.Most nem engedhetem,mert nekem kell a kocsi elég sokat mostanában.Majd,ha kicsit szünet lesz a vizsgálatokkal.De egyébként Ő is arra gyanakszik, ami min.70.000 Ft.Hát nem tudom... :roll:
Köszi a linket. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást! :D

Timcike: Köszi a repülésről az infókat! Annyi csak a bökkenő, hogy a dokim elment szabira és addig vissza se jön... De majd megpróbálok valahogy szerezni egy ilyen igazolást.... :? Mikor voltam nála, akkor mondtam neki, azt mondta menjek nyugodtan, nem lesz gond, az igazolás lehetőségét nem is említette...
Nahát nálatok mennyi vizsgálat van, nálunk a 12. hétig semmi...
Azért drukkolok, hogy olcsóbban megússzátok az autószerelést!

Dincuska: Hát ez biztosan így van, nem kellene rágörcsölni a babatémára, de ezt könnyebb mondani, mint betartani! :D Igazából nálunk isúgy müködött, hogy én munkahelyet váltottam, elkezdtem vezetni.... stb., így egyáltalán nem értem rá a kistesó projecton agyalni és lám szinte rögtön sikerült! :D

Bekacomb: Köszi a linket, megnézem! Mondjuk én förtelmesen lusta disznó vagyok, de azért az esélyt megadom magamnak... :wink:
Az étvágyról ne is beszéljünk, szerintem egy disznót bármikor benyelek... :oops: Azért most már igyekszem ezt kordában tartani, meg egy kicsit jobban odafigyelni, mert nagyon csúnya vége lesz! :?

Amúgy nálunk semmi különös nincs, én vagy émelygek, vagy eszek... :lol: a munkahelyemen még mindig nem tudják...
Még oviszünet van, így igyekszünk minden napra kitalálni valamit, tegnap strandoltunk, ma moziba megyünk. Szabolcsnak az első ilyen élménye lesz, a Micimackót nézzük! Remélem végig bírja ülni... :)
Megyek is, mert mindjárt indulunk! :)

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Zitus-annak idején,mikor Kecskeméten laktunk ott is csak a 12 héttől voltak a vizsgálatok...Pest megyében minden más.
Majd gyere és mesélj, hogy milyen volt a mozi. :wink: Nekem ma jó étvágyam volt, sütöttem sajtos pogit-Atticy kedvence és most végem van.Belaktam...gyötör a róka... :lol: Remélem nem kap el azért... :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Zita, sikerüljön nagyon jól a közös baba-mama program! A Micimackót biztos élvezni fogja a gyerkőc, én még nem láttam olyan pindurt, akinek ne jött volna be. :) Majd mesélj ám, milyen volt.

timcike81 én is szurkolok, hogy ne kelljen ilyen sokat fizetni a kocsira. Sajtos pogiiii, de rég ettem, küldj nekem fénypost, mindjárt nyitom az ablakot.

:lol: Én tojáslevest csináltam, de az alaplé füstölt sonka főzőlé volt, és annyira fini lett. Valamelyik nap meg csinálok egy tiramisut, nagy kedvenc nálunk. Ma én is jobban émelygek kicsit, de nem érdekel, csak a babszem jól legyen odabent. Lassan már nem is babszem, hanem kicsi szilva. :wink:

Gabi1 engem köszönöm, nem érdekelnek a holmik, de remélem, sikerül elpasszolni őket hamar.
:wink:

Kép
bekacomb
Budapest XII. kerület
 
 


áhhh lányok énis kivagyok, egész nap alig ettem valamit, aztán estére sikerült túlennem magam. apa pizzát sütött jupiii, én meg ribizlis muffint és az első ami szuperül sikerült, megis ettük ketten mind a 12 őt, uhhh :roll:

ma reggel korán keltünk, piacra mentünk barackot venni, aztán lekvárfőzés 32 üveggel lett, nagy kedvenc, a lényeg hogy minél savanyubb legyen :D

timici érdekes számomra is ez a sok vizsgálat, itt sincs semmi 12 hétig, vagyis én tuti kellene menjek vérvételre, mert rh negativos vagyok és ugye havonta kellene ellenőriztetni az ellenanyagot vagy micsodát, de még lusta voltam bejelentkezni a családorvoshoz, ő kellene beutalót adjon. csak nagy kedvem nincs, tuti lesz valami hozzászólása a kicsi bébi miatt, már az elsőre is ugy elvolt hogy milyen fiatalon, sok érdekes megjegyzése volt. pedig szerintem korban nemis vagyok olyan fiatal, csak aztmondják annyinak se nézek ki :roll:
nekem is volt Velencéből egy gyönyörű muránói láncom, vagyis a medál rajta, egy szív, úgy imádtam, ritkán is hordtam, és egyszercsak veszem elő és elvolt törve, én enmtudom mi történhetett vele a dobozban. sajnálom mai napig. úgylátszik van valami velük, nem tartanak sokáig :(

zita üdv itt :) ezennel ezt a topikot kinevezhetjük a szuper anyósok és szülők leszármazottjainak is, kivéve persze minket :D hogy ti milyen szerencsések vagytok timici, dincus, zita micsoda nyaralásokat katok, kissé asszem irigy vagyok :)
húúú micimackót megnézném énis, nagy rajongó vagyok, egyszerűen nagyon szeretnivaló figurák, filmek, alig várom majd Bencével újranézzük az összeset :D

bekacomb le a kalappal hogy van erőd tornászni, nekem tuti nincs, ismerem magam, irtó lusta vagyok sajnos, még tini :P koromban voltak próbálkozásaim de 2, 3 napnál tovább nem tartottak, nemhogy most :)

nekem sincs semmi különleges tünetem, egyszerűen csak egész nap úgyérzem magam mint egy mosogatórongy, már rendesen rosszul érzem magam attól, hogy rágondolok milyen unott vagyok, semmihez nincs kedvem. ahhoz is elhatározás kellett, hogy most nekifogjak irni. aludnék úgyérzem egész nap, közben meg éjszaka is csak vergődök, alig várom a reggelt. Bencével nem emlékszem ilyenre, de lehet csak azért mert akkor dolgotam és muszály volt nem gondolni arra fáradt vagyoke vagy sem.

Kép
csilumilu
 
 


békacomb-na fini?Ízlik?Mert küldtem ám :D De jó neked, hogy tudsz tojásleves enni.Nekem itt volt a finom csirkepaprikás és meg se bírtam kóstolni.Atticy egy egész nagy tányérral megvett,én meg semmit...Meddig tart ez még? :evil: Inkább érjen utol a róka és akkor megkönnyebbülök, de ez így totál nem szupi érzés. :cry:

csilu-ha szabad kérdeznem, hány éves vagy? :oops: Egyébként,mikor voltam állásinterjúkon,mindig meglepődtek a koromon és azon is, hogy van egy 4 éves kisfiam.Még olyan is volt,mikor dohányoztam, hogy elkérték a személyimet... :lol: Állítólag rajtam sem látszik az idő vasfoga...de ennek csak örülni kell. :lol:

Ne aggódj, tejesen úgy vagyok, mint te.Semmihez sincs kedvem,levert vagyok és émelygek.Na akkor ez a muffin recept a kedves közös ismerősünktől van?És sikerült?!De ügyes vagy! :wink: Én egyébként Attcy-val is pont így voltam.Csak nem tudom mennyi ideig.... :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timici persze szabad :P 25 öt töltöttem májusban :)
ez a muffin még nem a dincusé, mert ezt már régebb kinéztem, hogy nagyon egyszerű recept és bejött, mondjuk lehet azért is mert szereltem szilikon sütőt és nem idegeskedtem a papir miatt :D
a recept innen van, de az enyém még ennél is jobban nézett ki :)
rengeteg mindent főzök innen, egyszerűen hihetelen ez a csaj, nem ismered timici a sapientian tanit mikro makrot, emelett 2 kisgyerek anyukája, egy ilyen blogot vezet, versenyekre jár, én meg magamnak alig tudok megfelelni...

http://ottisfoz.szhblog.ro/2011/07/21/ribizlis-muffin/

jajjj dejó lehet dincusnak :)

Kép
csilumilu
 
 


Csilu- de igen ismerem, Ő Ottilia!Le a kalappal előtte.Minket csak 1 félévet tanított, de imádtuk, utána ment el szülésire.Hát nem semmi csaj az biztos!
El is mentem az oldalát, köszi szépen.Nem is tudtam, hogy még jókat is főz, hogy még erre is van ideje. :lol:

Hát igen, szupi lehet Dinuséknak.De hamarosan nekünk is...már kevesebb, mint 1 hónap van hátra.
Szieszta a hétvégén? :lol:
De jó neked!Isten éltessen sokáig!!!!Én 25 voltam, mikor Atticy-val teherbe estem.Jó volna újra 25 lenni.Még pár napig élvezhetem a huszonéves kort, utána már nem sajnos :( De mindenki annyi éves, ahánynak érzi magát, nem?! :lol: :wink:
És a szüleid mit szóltak, hogy ilyen korán mentél férjhez és szültél?Jó régen ez nem így működött...mára valahogy nagyon eltolódik a gyerekvállalás és a házasság...én világ életemben fiatal anyuka szerettem volna lenni...hát ez nem jött be, mert ezek szerint én is elég későn kezdtem... :lol: De te ügyi vagy! :wink:


Látom kezdődik a reklámkampány....régen az ilyesmit a babanet moderátorai kiiktatták, most nem foglalkoznak vele?
A reklámoknak ott van egy csomó hirdető portál csajok!Ingyenesek is, kérlek ne itt reklámozzatok...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


köszi timici, téged is sokáig éltessen :D énis mindig azt szerettem volna, fiatal anyuka lenni. talán azért is, mert nálunk is igy volt, anyu 2o évesen szült engem, ebből kifolyólag mindig jó volt a kapcsolatunk, mindenről ő volt az első akinek beszámoltam, sőt a barátnőim is mindig mondták hogy kérdezzem meg anyumot, mert ők nem merték az ővéket, még anno tini korban, akkorjába még nemvolt ugye internet igy mint napjainkban. nameg olyan jó volt mikor mindenki mondta hogy milyen fiatal anyukám van, még ma is mondják, azis megesik nemis egyszer, hogy ha együtt sétálunk, azthiszik Bence az övé :) én már alig vártam egyetemről hazajöjjek, egyből költöztünk össze, és tudtam esküvő után azonnal jöhet a baba. ha az ember érzi, hogy megvan a társa, akkor mire várni ?! én így gondolom :D szüleim örülnek :)

Kép
csilumilu
 
 


ja azt még akartam, hogy ennek talán annyi a hátránya, hogy ilyen hamar ment minden, hogy a baráti körből mi vagyunk az első babásak, most még vár babát 2 barátnőm, de ők se olyan közeliek, bár kérnek tanácsot tőlem, nekem anno nemvolt kitől. nameg ugye változik az ember ha gyereke van. már nem olyan támákról szeret dumcsizni mint előtte, igy úgyérzem legjobb barátnúimmel is változott a viszonyom, már nemtudunk barátokkal ugy elmenni kirándulni, összeülni. ez eleinte furcsa volt, biztos midnenki tudja miről beszélek. de mostmár vannak babás ismerősök is, sokmidnenkit megismertem parkból és kialakult minden. aztán meg ha a barátikör is lebabásodik akkor majd az én gyerekeim lesznek a bandavezérek :D

Kép
csilumilu
 
 


Sziasztok!

Remélem, dincus és a családja jól érzi magát, már alig várom, hogy mesélje nekünk az élményeit. Előre szólok, jövő héten én sem tudok jönni, bár mi nem külföldre, csak Zsórifürdőre megyünk. Már alig várom.

Kedvenc lombikos kolléganőm most 8 hetes terhes, olyan jókat beszélgettünk. Múlt héten elkezdett vérezni a drágám, de szerencsére a kicsi jól van, csak szeptemberig pihennie kell, nem jöhet dolgozni. Annyi rosszat hallani, remélem, ő jól lesz, csak nagyon fog hiányozni. :cry:

csilumilu jujj de jó, én is savanykásan szeretem a lekvárt, én is főztem, és hugicámtól is kaptam pár üveggel, annyira isteniek, még körtelekvárt is hozott, amibe fahéjt is csempészett, azt még nem kóstoltam, de már nehezen bírom megállni, hogy ki ne bontsam. Nyami. :) Ó, még nem tornázom, nem merek még. Jobb félni, mint megijedni. De később mindenképp szeretném ezt a tornát csinálni, mert nem szeretnék gátmetszést a szülésnél, remélem, el tudom kerülni majd. Ebben állítólag nagyon sokat segít ez a torna. Az alvással én is így vagyok. Napközben minden pillanatban el tudnék aludni, éjszaka meg rémálmaim vannak, forgolódok, egyszer legalább le kell menjek pisilni, aztán megint nem tudok visszaaludni. Bele sem merek gondolni, mi lesz nagy pocival. Köszi a linket!

timcike81 látod, nem nyitottam ki az ablakot, így nem repült be a süti. :D Holnap már én is ráveszem magam a tiramisu elkészítésére, megenni valahogy könnyebb. Nem irigyellek az állandó rosszullétek miatt.

Olyan eseteket mutatnak be a híradóban, rettenetes. Apák verik félholtra/holra a gyerekeiket. Rettenetes. Nem is hallgatom inkább.
:cry:

Szerintem szuper, hogy ilyen "hamar" lettél anyuka. Én 21-22 évesen már nagyon szerettem volna kisbabát, de a párom még mostanában sem akarta. Nem mondhatja, hogy nem voltam türelmes. :o Idén novemberben már 30 leszek, bőven itt az ideje. Bár én több gyereket nem szeretnék, anyagilag biztos, hogy nem engedhetjük meg magunknak. Pedig én örülnék, ha lenne kistesó, de jelenleg kizártnak tartom. Talán ha megnyerjük a lottót. Bár úgy nehéz lesz, hogy nem lottózom. :D

Ma megint annyira fárasztó napom volt. Nagyon stresszes ez a munka, alig várom a jövő hetet. Pénteken megyek terhesgondozásra, már alig várom, hogy halljam a kicsim szívhangját. Remélem, kapok egy ultrahangfelvételt is. Csak hogy a hugim és a párom is megcsodálhassa. Nektek van testvéretek? Nekem két húgom és egy 4 éves kisöcsém van.

No megyek eszem egy kis gyümölcsöt meg joghurtot. Jó pihenést nektek, remélem, ma éjjel mind jól alszunk majd. Puszi!! :)

Kép
bekacomb
Budapest XII. kerület
 
 


bekacomb milyen érdekes, hogy ilyen kis tesód is van :D kicsit úgy képzelem olyan mintha a te fiad lenne nem? szuper lesz majd, hogy olyan kis köz lesz babszemednek a nagybácsival :D
körtelekvár az nagyon fini lehet, hm... :roll: én ma megvettem a hozzávalókat, reggel sárgadinnye lekvárt fogok főzni naranccsal. még sosem ettem, de találtam egy szimpi receptet s kipróbáljuk. Bence remélem nagyon fogja szeretni, mivel imádja a sárgadinnyét.

kissé nekem fura mikor valaki aztmondja, hogy anyagi okok miatt nem vállal másadik babát. hiszen végülis a nagy beruházás az első gyerekkel van, és ha van 3, 4 év köz akkor a másadiknak már nemkell annyi minden, kiságy, babakocsi stb... ha a mi anyagi helyzetünket néznénk akkor első gyerek se kellene. nincs cégünk, egyszerű munkások vagyunk, albérletben lakunk, csak magunkra számithatunk. a gyerekeink biztos nemfogják bejárni a világot, sok luxusuk nemlesz, de ami fontos az meglesz biztos, hiszen ők az elsők. remélem nem haragszol, hogy ezt leírtam, csak az én véleményem, nem rossz szándék remélem érzed :) amúgy ahogy irod teis hajlasz tesó fele, megis értem neked 3 van, akikkel ahogy észreveszem szoros kapcsolatod van, úgyhogy biztos lesz ott még gyerek :D
ja és énis rengeteget álmodok a lottoról, csak egy kis lakásra való kellene, de nem lottózunk :D

timici biztos megjöttek a barátok azért vagy elveszve :) jó szórakozást nektek!!!! :lol:

Kép
csilumilu
 
 


combi-nekem egy nővérem van.Mi sem állunk szuperül anyagilag, de úgy érezzük muszáj tesó a kicsinek, hogy ebbe a "rohadt" világba ne maradjon egyedül, ha felnő.Legyen kire számítson.Mert az sokat számít, ha valakinek van testvére.Igaz az enyém távol van, de tudom, hogy van és bármikor számíthatok rá.
Még mindig xarul vagyok.De nektarint azt tudok enni. :lol: De hát a tesóval mindenki azt csinál,amit akar.Mi bevállaljuk. :wink: Aztán írd meg, hogy mi volt a terhesgondozáson ok?

csilu-holnap jönnek a vendégek.Azért voltam eltűnve,mert takarítok,tegnap füvet nyírtam, most meg mindjárt fogok neki az ablakoknak.Hát igen.A férjem is kicsapongó életet akart élni a kicsi születése előtt is meg után is, mivel akkor még egy barátjának sem volt gyereke.Őt mindig hívták bulikba stb.És ment is a drága,amiért sokat veszekedtünk.De mostanra már mindenkinek van gyerek és mindenik lenyugodott.Érdekes...Na mind1...jó, hogy én ittam meg a levét, szerettem volna én lenni az utolsó a csapatba akinek gyerek születik, hogy a haverok feleségei szívjanak én én.De mikor még Kecskeméten laktunk sok csajt ismertem meg a babanetten.Nagyon sokat taliztunk stb.Amióta itt lakunk minden xarabb.Nincs egy normális csaj,akihez szólhatnék...ez van.

Na megyek dolgomra csajok.Jók legyetek!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Képzeljétek, az utolsó védőnői látogatásom óta 2 kg-ot fogytam. :wink: Ennek nagyon örülök.Remélem lemegy még több kg.Ha már szenvedek, legyen hasznom is belőle. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ajánlom nézzétek meg, ha tudtok Angolul, nagyon szupi a kisfilm:

http://www.youtube.com/watch?v=V5TLw-G0Rjk&NR=1

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hahó csajok!!!!Mi van veletek?!El vagytok lustulva.Tessék írni!!!Biztos vagyok benne, hogy van miről. :wink:
Mit szól majd Dinus ha hazajön, hogy még egy oldalnyit se kell olvasson?! :roll: :shock:

Várom soraitokat. :wink: Ma érkeznek remélhetőleg a barátaim, már tűkön ülök :lol: ...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


bekacomb merre lettál, ugye nem haragudtál meg???? :O kérlek írj !!!!!

timici ez a 2 kg minusz lehet jól hangzik, de azért próbálj meg enni, a kicsi érdekében is. aztán meg hamarosan hátha jobb lesz, 12 hét után.
nálatok biztos cucc pucc a lakás, vagy eddig szédszedték a gyerekek :) a vendégek ottis alszanak? legalább társaság lesz. tényleg akartam már kérdezni férjed külföldön dolgozik? mivel foglalkozik? mennyi időnként látjátok? biztos nemkönnyű...

végre eldőlt nálunk is, hogy megyünk a tengerre pár napra :D jupi jupii :D bár egyre inkább megy el a kedvem, mert végül jön még 3 pár, akik nem gyerekesek és mikor ennyien megyünk akkor sokfele kell igazodni és én azt nem szeretem :( úgynéz ki csütörtökön indulunk, de a hazafele az még olyan hogy mindenki máskor indulna. áááááááá

Kép
csilumilu
 
 


Sziasztok Csajszik!

Már nagyon kíváncsi voltam rátok, csak nem találtam wifit, persze aztán kiderült,hogy itt van a szomszédos kávézóban lehetőség... :) Csak irtó lassan írok telón. :(

Drágák vagytok, hogy gondoltok ránk, minden ők, szép a hely, kicsit szeles, de annyi baj legyen, igaz? :)

Csillu, megkaptad a mélt a recikkel? Örülök a ribizlis sikerének! :)

Timci, lesz ott még hízás is bőven! :)

Bekacomb! Örülök a kolléganőd boldogságának, vigyázzon magára!

Zitus! A Micimackó csak jó lehet, biztos élveztétek! :)

Ennyire futott, szúnyogok is jól laktak! :)

Tengerparti puszi (tényleg itt ülök szemben vele, de csak a hullámverést hallom) vasárnap jövök, addig írjátok tele az oldalt! :)

dincuska
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: