Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Csilla!Ki at a jóindulatú ismerősöd aki ilyen baromságokat mond neked?Semmit nem fogsz érezni a dologból.Ezek szerint nem raknak fel lamináriát? Vagy csak egy kis időre?Nem értem.Majd holnap ha tudsz kérlek írjál nekünk!!!

Tényleg hol vagytok Csajszikáim????

Puszi
sütõtök
 
 


Sütőtök: nagyon aktív voltál :D

Bmo: köszi, hogy megosztottad velünk az élményeidet. Már én is eljutottam arra a szintre, amiről írtál: továbbléptem a szörnyű sokk után. Nekem ugyan nincs aki "elterelje a gondolataimat", mert nekem még nincs élő gyerekem, de a szomorúságból átléptem az optimista várakozásba. (Ha olvasod a topicot, látni fogod, hogy ezzel nem vagyok egyedül :) )

CSilla: ne pánikolj! Altatni fognak.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Ezer boccs, olvasni olvastam de annyira fajt a kezem hogy nem tudtam irni, tegnap ahogy probaltam kinyitni azt a hulye beragadt kocsiajtot megrandult a kezem. Aludtam ra egyet es mar nem faj (most faj helyette a derekam) :roll:

Annyira orulok hogy ilyen szepen megy a topik es ilyen pozitiv most itt a hangulat!!! :D

Rillisz: ez az orvos akinel jartal tenyleg borzalmas, en nem is tudom miert mennek ezek orvosnak ha ennyire nem szeretik az embereket!!! Keressel csak tovabb!!
Igazad van, mindenkinek meg kell talalni azt ami Neki segit, ha neked a babak kozelsege akkor keresd a tarsasagukat, sot akar meg gyerekfelvigyazast is vallalhatnal :D en is imadom a babakat es nagyon szeretek Veluk foglalkozni. Orulok annak is hogy talaltal olyan emberkeket akik segitenek Neked a gyaszban es ugy latom hogy fantasztikus milyen pozitiv es vidam vagy, igy kell ezt csinalni!!! Itt szukseg van ilyen emberekre akikbol sugarzik az optimizmus!!! :D

Csilla: en nem tudom Mo-on hogy csinaljak de itt nekem egyaltalan nem fajt a kaparas, se elotte se utana, ne aggodj, meg kicsi volt a terhesseg, a baba icike-picike, en nem hiszem hogy ez fajni fog! Gondolatban Veled leszunk!!!
Nekem nem az elso babam volt, az elso terhesegemmel semmi gond nem volt, ezzel se lett volna ha nem kapok el egy fertozest.

Babus: SAJNALOM!!! Meselj egy kicsit Magadrol, sprontan veteles volt? Mi miatt tortent? Hogy vagy? Mikor kezdhettek probalkozni? Tenyleg szornyu lehetett hogy terhes kismamak koze fektettek!

Sutotok: nem olyan rossz a magyar egeszsegugy, ha tudnad itt mik vannak ... :evil: szoval az egeszsegugy most kezd elromlani otthon sajna. :evil:
Meglepetes!!! :lol:
Kép
Lanyok, O Lilla, Sutotok kislanya!!! Ugye milyen gyonyoru? De most komolyan mondom, gyonyoru ez a kislany, en is ilyet akarok!!! :D

Edina: nem kell am mindenen panikolni!!! Persze elhiszem hogy rettegsz de azert ennyire nem kell!!! Nyugi, iszonyatosan kicsi annak az eselye hogy ezzel a babaval is valami tortenne!!! Nem rossz utananezni a dolgoknak de ne rettegj!!!
Akkor csutortokre vagy pentekre drukk!!!

Babicsko: SAJNALOM!!! Szerintem termeszetes a szines folyas de azert en elmennek orvoshoz, egy alapos kivizsgalas nem art!!!
Nekem utana nem fajt a petefeszkemnel, sot nem fajt semmi, mondom jobb elmenni az orvoshoz es megkerdezni!
A gyogyulas? Az mar nem volt kellemetlen, szedjel vitaminokat es vasat, turbozd fel a szervezetedet, ja, sok C-vitamin immunerositonek!
En szedek kulon E-vitamint a ciklusom helyreallitasa miatt es nagyon hatekony, a folsav pedig "kotelezo" ha a kozeljovoben babat szeretnetek!

BMO: nagyon koszonjuk hogy megosztottad velunk a tortenetedet, szornyu lehetett de csodallatos hogy nemsokkal utana megszuletett a kisfiad!!! Gratulalok es igen, kerunk kepeket a gyerekekrol! :lol:
Erdekes en is lelkiismerefuldallast ereztem hogy biztos miattam tortent, en rontottam el, tuhajtottam magam stb.
Ezt nem ertheti meg az aki nem veszetett el babat, azert jo ez a topik mert itt mindenki megerti hogy mirol is beszel a masik es tudunk egymasnak segiteni.

Tunder: mar csak par het!!! :lol:


U.i.: lassan csinalhatnank egy tablazatot hogy lassuk ki hol tart! Mit szoltok???

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sutotok! Elfogadnad a vejednek? :lol: :lol: :lol:
Szep par lennenek nem? :D
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Nem gondoltam, hogy jó ötlet, de lehet szemrevétel után ilyen babókat összehozni:

Kicsi Zsombink:
Kép

Itt együtt a két manó:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Úgy szeretnék segíteni...... persze nem tudok :? , de remélem hogy hamarosan boldog pocakos kismamik lesztek!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!!

Tontica!!!Itt áll a lányom és mondja a fiadra:Dönölű a kisfiú anyukám!!!Nagyon köszönöm a képet,de ha leírnád lehet hogy megpróbálnék többet feltenni.

A gép meghülyült hogy ennyiszer jött le a levelem!!
Vagy csak én akartam hogy tuti elolvassatok??

Szerintem jó ötlet Tontica ötlete!!!

Csilla írjál majd ha tudsz!


Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltam orvosnál lassan mehetek vissza dolgozni. Teljesen úgy érzem magam mintha elsö nap lenne egy új munkahelyen. Remélem nem fognak sokat kérdezösködni.
Képzeljétek kiszámoltam nekem a mikulásnak "pirosat" kellene hoznia. Ennyire még nem vártam havit. :)
A védönö és a háziorvos szerint 6 hónapot kellene várni, az orvosom szerint tavaszig. Szóval még van idö böven az akcióig. :(
Sajna már 31-en túl vagyok, és még nincs gyerekem.

Tontica: a 12. heti ultrahangon vették észre, hogy a baba már nem él. 10. héten még minden rendben volt.
A 6 hetes kontrolltól várok valami okosat, persze lehet hogy feleslegesen. Lehet, hogy a szövettan nem mond semmit.
Hogy van a kezed? Gratulálok a Gyerköcödhöz, nagyon aranyos.

Tündér:Én is kezdem magam jobban érezni, beállhatok az optimisták táborába?

BMO: köszi a biztatást, tudod TI adjátok most nekünk a jó példát és a reménységet. Szépek a gyerekeid.

Szekeres: annyira jó hogy van már babásunk a topikban TE vagy most mindannyiunk követendö példaképe, nagyon szurkolok neked.

Babicsko: fel a fejjel jövöre együtt indítjuk a babaprojectet!

Csilla: veled vagyunk, rád gondolok egész nap. A mütét után várunk vissza a forumra!

Mindenkinek :) :) :) és kitartást! Jövöre mindenki pocakos lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Csodaszep az osszes gyerkoc es tetszenek ezek a kis hazassagi hatso gondolatok :wink: Lehet hogy a topicunk majd a Japan gondolkodasmod kovetojeve valik? :wink: :D

Hogy vagytok ma?En beiratkoztam egy angol nyelvtanfolyamra csak hogy tornaztassam az agyam,meg hogy vegre tenyleg nagyon jol megtanuljam a nyelvet.A tanart mar regota ismerem mert tobb kurzusat vegigcsinaltam.O tudta is mi tortent nalunk.Viszont a bemutatkozasnal feltettek a kerdest hogy van -e gyerekunk.En elmondtam nagyjabol a tortenetet es bizony most eltort a mecses. :cry:
A mult heten 2x voltunk olyan helyen ahol legalabb 20 ember kerdezoskodott kulon-kulon.Volt aki odarohant hozzank hogy had lasson,milyen a poci...Volt aki mar tudta,de titokban mindenki a hasamat bamulta....Szoval minden verzio volt.En teljesen lazan valaszolgattam a kerdesekre,es meg magam is csodalkoztam hogy lehetek ennyire kivulallo.Aztan ma megint jol belesullyedtem az egeszbe....Nagyon nehez hogy olyan sok UH felvetelunk van,videok is.En elpakoltam mindent egy szep dobozba,de sokszor olyan vagyat erzek hogy nezzem a videokat.Tudom hogy nem szabad,de akkor is.Meg szeretnem ismerni Oket.Az egesz tortenetunk annyira valoszerutlen es olyan nehez.En is egyfolytaban magamat okolom.
Barmennyire is hoskodom,az ikres ismeroseinkkel nagyon nehez.Pedig olyan szimpatikuak es a gyerekek is tunderiek.
De az ikresseg valahogy mas.Annyira szeretnek megint ikreket de csak ket babat egyszerre,mert lehet hogy mivel en nagyon vekony vagyok,talan harom babat nem is tudnek kihordani.Bar tudom ez nem kivansagmusor.

Ne haragudjatok,hogy ennyire negativ vagyok ma,de valahogy most nagyon nehez.Megyek kicsit zongorazom,hatha segit .
rillisz
 
 


Sziasztok!

Na ma elmentem orvoshoz, mert már nagyon fájt a hátam és a petefészkem. Megvizsgált az orvos és azt mondta lumbágóm van. Én nagyon örültem, mert attól féltem, hogy kismedence gyulladásom. Említettem a sárgás folyást (ami sajnos kis mennyiségben még mindig van), de erre azt mondta, hogy nem tudja miért van, és talán az első menzesszel majd elmúlik.

Azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem vizsgálnak kenetet? Hogy van-e gennykeltő baktérium a váladékban? De hát én nem vagyok orvosos, nem mondhatom meg neki mit csináljon, Bár nem tudott megnyugtatni teljesen. Írt fel fájdalom csillapítót, és gynoflor hüvelykúpot.

Ti mindannyian kaptatok antibiotikumot a műtét után??? Én direkt rákérdeztem az orvosnál a 10. nappal a műtét után, hogy nem kéne-e antibotikumot szednem, és kifejezetten ellenkezett, hogy nem. (bár most a válaszokat olvasva ott tartok, hogy el kéne mennem a háziorvoshoz felíratni valamit. Ti melyik antibiotikumot kaptátok?)

Csilla: remélem túl vagy a műtéten és minden rendben volt. Engem is az dühített a legjobban, hogy már hónapok óta szedtem a folsavat, elevitet, figyeltem az egészséges táplálkozásra, nem cigizem, nem iszom alkoholt, erre a 11. hét után, mikor már azt gondoltam, hogy nem lehet baj, kiderül, hogy meghalt a baba. Közben azok meg szülnek, akik nem is akarnak gyereket és nem is tesznek semmit azért, hogy egészséges legyen. Sajnálom, hogy a munkád pont terhes kismamákhoz köt (így nehéz lehet felejteni).

Ki mikor kezd újra próbálkozni? Nekem 3 hónap várakozást mondtak. Bár én még nem tudom, leszek-e elég bátor újra belekezdeni.....

A Czeizel doktor Úr a Bolgárkertész utcában dolgozik? (Optimális családtervezési Központ van ott?) Oda hogyan lehet bejutni? Éredemes elmenni?

Mindenkinek további szép napot!

Babicskó
babicskó
 
 


Rillisz!

Sajnálom, hogy az emberek tapintatlansága és kiváncsisága miatt rosszul érzed magad. Nyilván a terhességed és annak részletei a te legintimebb magánügyed és senkinek semmi köze hozzá. a kíváncsiskodókat szerintem jobb egy rövid mondattal lezárni.

Még én se tudom, mit fogok csinálni, még le se mondtam a védőnőnél az időpontot, vagy pl. a munkahelyem se tudják, hogy már nem vagyok terhes (szabin vagyok ebben az évben). Egyszerűen írtózom annak a gondolatától is , hogy valaki elkezdjen kiváncsiskodni és nehogy esetleg én válaszoljak valami sértőt.

Most úgy tervezem, hogyha valaki rákérdez mi van, majd annak azt válaszolom, hogy a baba meggondolta magát, előfordul az ilyen.

Én elpakoltam minden leletet és terheskönyvet a szekrénybe (bár az uh fotót megnéztem a múlt héten megint).
babicskó
 
 


Sziasztok!!!

Na,itt vagyok megint.Mostmar kicsit jobban.A zene meg Bmo is segitettek.

Babicsko!Czeizelek a Bolgarkerek utcaban vannak,es telefonos bejelentkezessel tudsz bejutni hozzajuk.szam:1273-1913
Biztosan sokmindenben tudnak segiteni.Amiert mi fordultunk hozzajuk abban sajnos nem(5 komponensu vervizsgalat)mert harmas ikreknel ezt nem lehet megcsinalni,mivel fals eredmenyt ad.

Ujra es ujra racsodalkozom az orvosok hozzaallasan.Amit most Te is irtal....
Nekem azt magyaraztak Nemeto-ban,hogy a verzes kulonbozo szinskalan keresztul fog elmulni.Amirol Te irsz is kozottuk volt,de nem hosszu ideig.Miert nem kerted a kenet vizsgalatot?Kivancsi lettem volna mit valaszol.Nem ertem miert olyan nagy dolog ez,hogy sokan ennyire vonakodnak megcsinalni?
Nem tudom hogy a haziorvos csak ugy irhat-e fel antibiotikumot.Vegulis ezt a nogyogyasznak kellene megtennie.De az is lehet hogy a Te eseted mas volt es tenyleg nem volt indokolt.
Remelem a lumbagod hamarosan elmulik.Nem egy kellemes dolog.Pihenj sokat!!
rillisz
 
 


Sziasztok!

Hűűű, de sokat írtatok!!!! :lol:

Tontica!

Én is kedvet kaptam megmutatni a Hercegnőmet (Úrnőm és Parancsolóm) szó szerint :)
viszont béna vagyok, és nem tudom feltenni...túl nagy file-aink vannak és nem tudom hogy kell lekicsinyíteni :oops:
nem lenne pofátlanság, ha elküldeném Neked?

Babus!

Én sem kaptam antibio-t egyik vetélés után sem...lehet, pedig, hogy kellene :twisted:

nekem is van folyásom a mai napig...szent meggyőződésem, hogy v.milyen fertőzés miatt vetéltem el, immár 2x :twisted:

utánajárok, ha addig élek is, addig nem merek újra próbálkozni :(

én ma dobtam el a pozitív teszteket, Kismanóét és a tavalyi babáét :(

úgy gondoltam: jelképesen "el kell engednem Őket", ha azt szeretném, hogy hamarosan újra baba legyen a pocakomban...

igaz: a kiskönyvem (az újabb :( ) még megvan, annak az eldobásához még erőt kell gyűjtenem...

ma voltam védőnőnél a vetélés óta , Ő még nem is tudta, hogy mi történt...várnom kellett, mert előttem bent volt egy házaspár 15 hónapos kislánnyal...majd' megőrültem, hogy várnom kellett , és végigasszisztálni míg a védőnő megmérte a nőt és ellenőrizte a vizeletét :(

szép dolog vagy sem, a kislányra alig bírtam ránézni, a terhes anyjára meg pláne...megdöbbentem saját magamon, mert nem jellemző rám az irigység, de most bizony az voltam, rendesen :(

ja, és közben apuka leplezetlenül bámult ENGEM, akinek már jól látható pocakkal kellett volna ott állnom :(
szegény nőt inkább sajnálnom kellett volna, hogy ilyen férje van, de én irigyeltem...

a védőnő nagyon sajnálta, hogy megint így jártam, szerinte akkor történhetett valami, amikor a méhlepény épp átvette volna a baba táplálását...ez is beleillene a fertőzésről alkotott elméletembe...

mindenesetre legközelebb a 12. hét betöltése előtt nem keresem fel a védőnőt babonából ( tavaly és idén is a kiskönyv "megszerzése" után egy héten belül történt a BAJ :( )

Sütőtök!

Lilla egyszerűen CSODASZÉP :) :) :) sok ilyet kívánok mindnyájunknak :!: :)

Tontica!

Táblázat jó ötlet...vállalod :?:

Ui: menzi még mindig sehol...már kezdek aggódni, hogy felborítja a januári próbálkozásról alkotott vágyálmomat :(

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


majd elfelejtettem:

Tontica!

Ilyen jóképű "vőjelöltet" mi is bevállalunk :) :) :)

Babus!

Czeizelékhez szerintem is érdemes elmenni...mi is oda"járunk" egy éve már...

hétfőn de., és szerdán du. rendel a Bolgárkerék u. 3. alatt

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sütőtök!

Szerinted hol lehettünk éjjel egykor? :lol:

én pl. aludtam, mint akit fejbevertek :lol:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Jo sokat irtatok! :D

Bmo: GYONYORUEK a kis manok!!! Biztos nagyon szeretik egymast, latom ket ev a korkulonbseg, en se szerettem volna tobbet. :cry: De min. 3 lesz belole.
Segitettel!!! Azzal hogy megmutattad az ido begyogyitja a sebeket es elobb-utobb mindenkinek sikerul! :D

Sutotok: megzabbantom a lanyodat! Nagyon edi lehet! En fiam ilyeneket meg nem mond csak kiguvadt szemekkel nezi a szep lanyokat. :lol:
Ugyesen lekicsinyitetted a kepet, innentol MELLEKLET FELTOLTESE, feltallozod a kepet es feltoltes. Ennyi!

Babus: en nem ertem miert kell ennyit varni de komolyan, nekem itt 3 menzit mondtak, a 6 honap nekem nagyon soknak tunik, szerintem kerdezz meg egy masik orvost is.

Rillisz: teljesen ertheto hogy neha szomoru vagy, az lenne a furcsa ha nem lennel, tudom hogy nagyon nehez amikor kerdezoskodnek es neked valaszolnod kell pedig annyira faj hogy legszivesebben magadba zarkoznal. De nem szabad, sokat segit ha beszelsz rola aztan meg fogsz nyugodni hidd el, nekem peldaul addig nagyon rossz volt amig mindenkinek el nem mondtam, csaladnak, baratoknak, ismerosoknek es onnan valahogy konnyebb lett, lezarult. Nagyon jol teszed hogy lefoglalod Magad, a zongorazas csodallatos lehet!!!
Hidd el akkor is ugyanolyan boldog leszel ha csak egy babat varsz majd de ki tudja mit hoz a jovo ... :wink:

Babicsko: milyen orvosnal voltal? Nogyogyaszhoz kellene elmenned es jobban teszed ha maganrendelesre mesz!
Ha nem vagy megelegedve az orvosoddal keress masikat!!! En kaptam antibiotikumot mert nekem eleve a fertozes miatt volt a veteles. 3 hetig szedtem.
Neked is csak azt tudom tanacsolni hogy minnel elobb elmondod az embereknek annal elobb le tudod majd zarni, beszelj rola meg ha sirnod is kell!

Sheila: persze kuldjed, imadom a kiscsajokat, tudod nagyon szeretnek egy lanykat en is meg a ferjem is. Kuld a kepet; tontica@citromail.hu
Nekem is potyogtak a konnyeim amikor vissza kellett mennem kontrollra es ket kismama rajta volt a monitoron, lehetett hallani a babak szivdobogasat, szornyu volt! Legalabb mar ezen is tulvagyunk, most mar csak jo johet!!! :lol:
Lehet hogy jo 9 honapig meg sem jon? :wink: Vedekeztetek? En rosszul leszek ha arra gondolok hogy megint vedekeznunk kell. :evil:


Jo lenne a tabla, en nagyon orulnek neki, szivesen el is vallalnam, csinalok egy probatablat hogy en hogyan kepzeltem el aztan mondjatok el a velemenyeteket es aztan aki szeretne az csatlakozzon, persze nem kotelezo, nem kenyszer!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek ,hogy gondoltatok rám.
Nagyon aranyosak vagytok. :)
Már itthon vagyok és azt kell,hogy mondjam,hogy akik a rémhíreket mondták a lamináriáról azoknak biztos jóval alacsonyabb a fájdalomküszöbük mint Nekem.Én ugyanis a felrakást meg sem éreztem,utána meg csak menstruáció szerű görcseim voltak, abszolút kibírhatóak.Állítólag tegnap egy nő szó szerint hisztériás rohamot kapott a felrakása közben.Én meg 3x is megkérdeztem,hogy már tényleg fennt van-e?
A műtét sem volt rosszabb és most is egész jól vagyok.Kicsit sajog a hasam és van rajtam némi külsérelmi nyom odalenn + ellőtt vénák,de testileg ennyi.
Hála az égnek a párom egész nap ott volt velem és maszizott meg beszélgettünk,Péneteken pedig elmegyünk Sóstófürdőre egy Hotel Dzsungel nevű helyre búfelejtőnek.
Aztán majd valamikor elengedünk egy lufit vagy alkalmazunk valami elengedő technikát...
Most pontosan azt érzem,ahogy írtátok is,hogy én mindent megtettem,nincs semmilyen káros szenvedélyem,szedtem egy vagon vitamint,egészségesen táplálkoztam ,még egy pohár colát sem ittam ,pedig azt imádom...sőt nem is szeretkeztünk a görcsölésem miatt és ez sem volt elég.Dühös vagyok.
A körzetem meg tele van cigányasszonyokkal akik élnek mint Marci hevesen ,tojnak a vitaminokra meg az eg. életmódra és csak szülik sorban az egészséges gyerekeket.Aztán utána meg elhanyagolják őket,nem hozzák oltásra stb.Azt hiszem ezek után keményebb védőnő leszek.Az összes ilyet megfenyegetem büntetésekkel,meg gyámhatósággal.
Viszont a többiek (és ez a körzetem nagyobbik része),aranyos kedves kismamák akikkel baráti viszonyban vagyok,őket nagyon szeretem és majd biztosan visszahozzák a kedvem az egészhez.
Csak most még kell egy kis idő....

Hát így vagyok..

Remélem Veletek minden oké.Vigyázzatok magatokra és puszi mindenkinek!

Majd megírom milyen volt a dzsungel..... :)
csilla 27
 
 


Draga Csilla es Mindenki!

Nagyon orulok hogy minden rendben ment,es tul vagy a testi nehezsegeken.Nagyon jo otlet hogy elmentek valahova,talan meg jobb ha mindezt baratokkal teszitek.Legalabbis nekunk ez valt be,mert kulonben kettesben nagyon sokat agyaltunk.Baratokkal meg egy kicsit az ember mindig igyekszik ugy tenni,, mintha''.
Aztan valahogy ez befele is hat....
Hihetetlen hogy az emberi psziche mikre kepes.Persze mindket iranyba,ugyhogy resen kell lenni.Neha jo ha szigoruak vagyunk magunkhoz,maskor meg at kell engednunk magunkat a melyebb pontok akarasanak.
Biztos vagyok benne hogy mindannyian mas emberkent kerultunk ki a torteneteinkbol.Azt az uzenetet amit magukkal hoztak ezek a kis tunemenyek orokke a szivunk melyen fogjuk orizgetni es az eletunket mar mas modon fogjuk megelni,erezni es tovabb elni.Es ez nem veszteseg,hanem gazdagodas.Erzem hogy mindannyian ertitek mire gondolok.
Valami miatt mindannyiunknak meg kellett elnie,keresztul kellett (es kell)mennie ezen a tortenesen es kinlodason.Es ez a valami az uzenet ami aztan egy masfajta fejlodest indit el bennunk.Talan eppen a kovetkezokert,vagy csak pusztan onmagunkert,es magunkon keresztul a tobbiekert hogy ezt megerezve kicsit szebbe tehessuk azt a vilagot amelyben elnunk kell.
Kuldok Nektek egy Gothe idezetet,amit a ferjem edesapjatol kaptunk egy kepeslapra irva a mi tortenetunk utan.
Ugy erzem ennel szebben nehez lenne megfogalmazni mindazt,ami az elet lenyege.
Millio szeretettel:Rillisz

Ha egy szep elet vagyat orzod
a multtal nem szabad torodnod,
s mindig ugy tegy ha veszteseg er
mintha ujjaszulten elnel.
Mit akar?Kerdjed minden naptol
s minden nap felel majd akkor.
Tetteidnek tudjal orulni,
mas tetteid tudd megbecsulni.
S fokent ne gyulolj egy embert se,
a tobbit hagyd az Uristenre!
rillisz
 
 


Ezuton bocsanat Goethe-tol,kimaradt egy e betu.
rillisz
 
 


Sziasztok Lánykák!

Csilla! Nagyon örülök,hogy jól vagy,és köszönöm hogy írtál.Sokat gondoltam rád.Megértem,hogy dühös vagy.Ha visszamész dolgozni nyugodtan tombold ki magad a cigányasszonyokon ,rájuk fér bőven.De most az a lényeg hogy pihenj egy darabig,és beszéld ki a fájdalmadat!!!!!!Ez nagyon fontos szerintem.Minnél többet beszélsz a fájdalmadról annál kőnnyebb lesz.

Tontica!Megpróbálom a képeket felrakni,de lehet hogy nem fog sikerülni.

Sheila!!Várjuk a képeket!

Most nézem a naptárt!12.-ik napban vagyok!!Te jó ég!Felkeltem az uramat!!!

Puszi
sütõtök
 
 


Helló lányok!

Nem semmi ez a két napi termés!Volt mit olvasnom.
Hétfőn elromlott az internetem,de most már megjavították.

Drága Rillisz!
Olyan kedves vagy,hogy bíztatsz,bevallom jól esnek ezek a pozitív energiák,ezúton köszönöm mindenkinek a drukkokat!

A Goethe-idézet nagyon tetszett,a hasonló szép szavak adnak erőt az élethez.Köszönjük,hogy megosztottad velünk!

Csilla kedves!
Sokat gondoltam rád én is tegnap,sajnálom,hogy ilyen butaságokkal ijesztgettek előtte,ugye a testi fájdalom elhanyagolható a lelkihez képest?
Most sokat pihenj,próbáld meg elengedni a babácskát,aztán meglátod minden jóra fordul!
A kedves kismamákból talán erőt tudsz meríteni.

Tontica!
Végülis jövő hét elején megyek UH-ra,akkor rendel a magánrendelőben a dokim.Most oda megyek,mert a kórházban mindig rengeteget kell rá várni és időnként kapkod mert sok kismama várja.Köszi a bíztatást neked is,feltétlenül megírom mi volt,és most kikunyerálok egy képet,majd megpróbálom feltenni.Lehet,hogy dvd-t is kérek róla,amíg várom az amnió eredményét legyen ami erőt ad.

Köszi,hogy megnyugtattok és nem engeditek,hogy annyit pánikoljak.Igazából majd akkor leszek nyugodt kismama ha meglesz a kromoszómavizsgálat eredménye és végre megmozdul a kicsikém.

Mindenkinek sok puszit küldök és szép napot kívánok,annak ellenére,hogy ilyen ronda idő van.

Ja,Sütőtöknek szorítok!

Edina

Kép
szekeres
 
 


sziasztok!

Sheila: általában a hormonális működés elégtelenségével szokták magyarázni, ha akkor történik a baj, amikor a méhlepény kezdi átvenni a tápláló szerepet.
A kedves apuka-jelöltet jól s...be kellett volna rúgni. De utálom az ilyeneket!!! Ahelyett, hogy csodálná a formásodó feleségét és élvezné amit együtt átélnek, inkább más nőket bámul. Ráadásul a legfelháborítóbb az egészben, hogy mindezt a felesége szeme láttára teszi. :evil:

Csilla: örülök, hogy gond nélkül átvészelted a dolgot. Lassan fog beindulni a lelki feldolgozás,de az biztos, hogy segít, ha elmentek a hétköznapokból egy pár napra pihenni. Nekünk bevált. A barátok nagyon óvatosak voltak a témával kapcsolatban, inkább kerülték a kérdéseket, később amikor már látták, hogy tudok róla beszélni, akkor tettek fel óvatos kérdéseket. A munkahelyi tapintatlanokra viszont fel kell készülnöd. :x

Babus: én két dokival beszéltem arról, hogy mennyit várjunk a következő próbálkozással. Az egyik 6-ot a másik 3 hónapot mondott. Jó mi? Itt legyen az ember okos. Úgy döntöttünk 3-4 hónap után elkezdünk próbálkozni. Ha nincs a szervezetem felkészülve a babára, akkor a fogamzás sem jön össze azonnal. Ha pedig igen, akkor minek várjunk még 3 hónapot. Az idő kerekét nem lehet visszafelé forgatni, meg kell ragadni minden lehetőséget.

Szekeres: kiváncsian várjuk a képeket. Gondolom, ha fizetsz érte, minden gond nélkül adni fognak uh képet.

Tontica: milyen táblázatra gondolsz?

Sütőtök: sikerült felébreszteni a férjed? :)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a válaszokat a gyógyulásotokról. Tegnap végül elmentem a háziorvosomhoz, elmondtam neki, hogy vetélésem volt, fáj a petefészkem környékén, meg a hátam, viszont a nógyógyász szerint csak lumbágó. Szerencsém volt adott, antibiotikumot, Ceroxim-ot (ez olyan mint a Zinnat).

Az orvos szerint elég érdekes, hogy pont egy ilyen műtét után jönne ki egy lumbágó, mikor végülis pihentem és nem emelgettem nehezet.

Rillisz:
Most olvastam el a történetedet, nagyon sajnálom ami a babáiddal történt. Én úgy olvastam valahol, hogy a 12. hétig történő vetéléseknél 3 hónapot, 12-24 hét között 6 hónapot, koraszülésnél 1 évet jó várni a következő terhességgel. Fel a fejjel! A következő biztosan sikerül.

Kenetvizsgálattal (illetve nem vizsgálattal) kapcsolatban teljesen egyet értek veled. Én sem értem, miért kell ezen spórolni. Tegnap őszintén szólva nem mertem az orvosnak mondani, hogy vegyen le kenetet. A lakhelyem szerinti sztk-s nőgyógyászhoz mentem, nem akartam megkapni, hogy "ne mondja meg nekem mit csináljak".

Különben júliusban választottam egy orvost és elmentem a magánrendelésére rákszűrésre (és mondtam, hogy terhes szeretnék lenni). Mondta, ha baj van a lelettel, értesít. Mikor szeptemberben visszamentem, hogy terhes vagyok, akkor kaptam meg a rákszűrés eredményét, hogy valamilyen baktériumot kitenyésztettek. Bár nálam nem valószínű, hogy fertőzés okozta volna a vetélést.

Különben a gyógyszertárban lehet kapni egy VIsense Kit elnevezésű betétet, amit a bugyira kell ragasztani egy napig, és az elszineződéséből lehet látni, hogy van-e valamilyen fertőzés.

Illetve létezik a Careplan által gyártott Selfcare elnevezésű termék, ami egy kesztyű, a mutatóujjnál egy indikátor papírral, ami a hüvely savasságát nézi. (ha nem eléggé savas, akkor az fertőzésre utal). Sajnos ezt az utóbbi terméket én nem tudtam most beszerezni Magyarországon (csak 2 évvel ezelőtt), de pl Németországban lehet kapni.

Sheila: A Bolgárkertészben csinálnak kenet vizsgálatot, ill. nőgyógyászati vizsgálatot is? Csak férjjel együtt lehet menni vagy egyedül is?

Tontica: Most direkt előre választottam egy szimpi dokit a Szt Imréből. Magánba mentem. Pechemre éppen szabin volt, amikor vérezgetni kezdtem, telefont nem vette fel, végül egy másik kórház ügyeletes orvosa állapította meg, hogy nem él a magzat (kb 5x elmondta, minek jöttem hozzá, menjek a saját orvosomhoz, menjek a választott kórház ügyeletére stb.) Végül a lelet tudatában a Szt Imrében azt mondták, várhatok nyugodtan még 5 napot (halott magzattal a hasamban), mire visszajön a választott orvosom és megcsinálja a műtétet. Végül beindult a vetélés korábban és az ügyeletes doktor kikapart.
Mivel a műtétet végző orvos is nagyon szimpi volt, hozzá akartam menni kontrollra. A magánrendelésére 3 hét múlva kaptam volna időpontot. Akihez jártam terhesen, oda 4 hét múlva.

Nektek is ilyen nehéz bejutni egy magánrendelésre? 3-4 hét alatt egy gyulladás (vagy akár egy folyás) hova fajul, ha nem kezelik?!

Csilla: Örülök, hogy simán ment a műtét. 2 hét múlva hidd el, jobban érzed magad lelkileg!

Mindenkinek további szép napot!
babicskó
 
 


Sziasztok Kedves Sorstársaim!

Drága Rillisz:olyan szép idézetet raktál fel, teljesen meghatódtam. Sok sikert az angol tanulásához.

Sheila: én is eldobtam a tesztet, talán így könnyebb lesz a lelkünknek. A babakönyveket pedig elraktam a szekrény egyik sarkába, azóta nem néztem egyikbe sem.

Tontica és Tündér: azt hiszem meggyöztetek, nem fogok 6 hónapot várni, mert belepusztulok. Így sem jött össze rögtön az elsö babácska sem.

Csilla: örülök, hogy túl vagy a mütéten, nagyon szorítottunk neked. Most pihenj sokat és szedjél vitamint feltétlenül. Én is annyira odafigyeltem az étkezéstöl kezdve mindenre, hogy szerintem a környezetem már bolondnak tartott miatta.

Babicskó: örülök, hogy legalább a háziorvosod figyel rád, azért a nögyógyászodnál is csapj az asztalra. Gondolom te sem 2 Ft-ot fizetsz neki egy vizsgálatra.

Sütötök: ne hagyd apát egy percig sem nyugton!
Vendég
 


Na, lanyok valahogy igy gondoltam:
Kép
Ha nem tetszik nyugodtan mondjatok meg a velemenyeteket, akkor valtoztatok rajta!!

Majd jovok du. most nem tudok.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Szia Tontica!

Szerintem nagyon jó ötlet,nekem tetszik a táblázat terve is.
Én benne vagyok.

Köszi mindenki nevében!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok!

Tontica: nekem is tetszik a tábla! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Elegem lett a ma délutánból. Be kellett mennem a munkahelyemre, ahol az egyik kolléganőm egyből megkérdezte, hogy mikorra várom a babámat.
Eddig azt hittem, hogy csak a főnököm és a bérszámfejtőm tudja, erre kiderült, hogy az egész osztály, ahol dolgozom. Gondolom ti páran tudjátok milyen rossz érzés, és kellemetlen szituáció az ilyen.

A védőnőnek is írtam sms-t, hogy már nem vagyok terhes és ne várjon a következő terhesrendelésen, erre felhív, hogy a részletekről érdeklődjön. "Szerencsére" egy zsúfolt helyen voltam éppen, és mondtam, hogy most nem tudunk beszélni. De igazából kedvem sincsen neki mesélni róla.
Csilla: Egy védőnőnek mennyit kell tudnia erről? Le kell adminisztrálnia a kartonon?

Babus: Igazad van, nem olcsó a magánrendelés. Le is csapnék az asztalra, csak ki kéne várom azt a pár hetet, hogy bejussak a magánrendelőbe :lol:

Na sziasztok!!
babicskó
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem írtam, de nagyon nehéz vissza szoknom az iskolai életbe. Persze kifogtam, hogy pont most volt nyílt nap, mikor még a gyerekeket alig ismerhettem meg.
Látom, sajnos új tagokkal bővült a társaságunk. Őszintén sajnálom, ami veletek történt. Gyertek közénk és vígasztalódjatok. Mi sajnos tényleg tudjuk, hogy mit éreztek.
Szekeres: igazán köszi a többszöri hiányolást. Remélem jól vagytok! :)
A frissen érkezetteknek csak annyit, hogy ha lehet, maradjatok otthon legalább 3 hetet. Utána szerintem már egészségesebb emberek közé menni, hogy ne mindig azon gondolkodjunk, hogy mit nem kellett volna csinálnunk, illetve mit kellett volna másképp. Sajnos csak ennyire volt most erőm, 31 földrajz dolgozat kijavítása után.
Puszilok mindenkit!!! :D
kabócabobár
 
 


Kabocabobar!

De nagyon jo hogy visszajottel!!!!! :D
Eppen nagyon hianyoltalak mar!Irigyellek am azert a 31 foldrajz dogaert.Jo lehet ha most minden pillanatod be van osztva.
Nekem csak dec.8-an lesz az elso koncertem,de mar nagyon varom.Ezen a koncerten a ferjemmel egyutt jatszunk 2 zongoran.
Hogyan jott ez a nev a kabocabobar?(es nem bogar)ez erdekes vagy talan csak veletlenul elrontottad azt az egy betut? :wink:

Babicsko!

Koszi az infokat,nagyon erdekesek ezek a gyogyszertari dolgok.Jo tudni hogy letezik ilyen.
Nagyon sajnallak a tortentek miatt.Remes lehetett az az 5 nap. :cry: A mai nappal kapcsolatban gondolj arra hogy legalabbis a munkahelyeden ez mar lezart dolog.Meg talan a jobb erzesu emberek majd sajnalnak egy kicsit,aztan mindenki tullep az egeszen.Altalaban igy szokott lenni.De talan ez a jobbik verzio,mert az sem jo ha az embert allandoan figyelik es sajnaljak.
Nehez lehet masoknak megerteni azt az erzelmi hullamzast- vagy inkabb nevezzuk viharoknak-amit az ember ilyenkor atel.Egyik nap azt hiszem hogy tul vagyok a nehezen,aztan masnap olyan mintha nem lenne kiut ebbol a gyotrelembol.
Orvosokrol csak annyit hogy most en hamar bekerultem a legujabb maganrendelesere(hetfon hivtam es holnap este 9-re megyunk)Viszont Neki 3 napon is van maganrendelese valoszinuleg ezert egyszerubb a dolog.Viszont sajna holnap megint nem hiszem hogy lesz vizsgalat,mivel ma ismet megjott.Tehat ugy tunik hogy az elso verzes volt az igazi,mivel ahhoz kepest pont idoben vagyok.
Egyebkent Nemeto-ban mondtak hogy nehany honapig elofordulhat hogy 2x is megjon egy honapban.Kivancsi vagyok mit mond erre a doki holnap.Lehet hogy 2 peteerest jelent most a tortentek miatt eltolodva? :wink: Ha gondolod majd beszamolok milyen az uj doki es ha talalunk egy jot,Te is kovethetsz minket.Mi most elhataroztuk hogy megkeressuk az igazit.Valahol csak letezik egy ilyen orvos? :?

Babus!

Ugy erzem megtetted a szamodra legnehezebb lepest! Nagy nagy gratula ezert!!!! :D Azert remelem nem pakoltad nagyon magasra azokat a baba konyveket,hiszen tudod hogy nemsokara nagy-nagy szukseged lesz am rajuk! :wink: :D

Tontica!

Nagyon szep a vonalzo,es szuper ha sokan hasznaljatok majd!!! :D
Viszont biztos vagyok benne hogy megerted,en keptelen vagyok harom babat beirni.
Mi ugy erezzuk hogy Ok nem meghaltak,hanem csak most meg nem tudtak megszuletni.Es ez oriasi kulonbseg.Nem tudom hogyan mukodik ez a mi eletunk ezen a foldon ,de mi hiszunk es mindig erezzuk Oket es ....szoval ne haragudj ha en nem hasznalom majd,de ha Nektek segit en nagyon- nagyon orulok!!! :D

Csilla!

Remelem jol vagy es hamarosan irsz nekunk! :D Tudom hogy most ossze-vissza kavarognak a gondolataid,es valoszinuleg minden furcsa,hihetetlen es nem is felfoghato.Ezek normalis erzesek,es minden rendbe fog jonni!Sok-sok erot es szeretetet kuldok Neked.Most pinenj sokat!!!

Edina!

Ugye jol emlekszem hogy holnap mesz orvoshoz?Es talan kapsz UH kepet is?Annyira orulok Neked is es olyan jo lesz ha majd latunk egy edes kisbabat megint.Ne felj semmitol,legy bator,ez sikerulni fog!!!!!!! :D Talan ez a batorsag az egyik legfontosabb dolog az eletben,hogy nem bukdacsolni,felni,jobbra-balra tekintgetni(legalabbis nem felelembol)hanem mindig csak elore!!!
Irj nekunk holnap a vizsgalat utan!Jo? :wink:

Millio puszi mindenkinek,es szep almokat!!!!! :D
Rillisz
rillisz
 
 


Sziasztok!

Minden oké nálam,a külsérelmi nyomaim is egyre kevésbé fájnak már.
A lelkem az ingatag..Az egyik percben még felszabadultan mosolygok aztán egyik pillanatról a másikra sírva fakadok...Akkor kizokogom magam és egy fél óra elteltével megint tudok mosolyogni.Gondolom ez így normális...
Ezek a sírások igazából jól is esnek..."feszültségcsapolás".

Holnap már készülődni fogok,mivel utána indulunk..kikapcsolódni.
Remélem jól sikerül és eltereli a gondolatainkat.

Babicskó:Mi nem szoktunk ilyen esetekben tolakodni,ha a kismama nem akarja,viszont ledokumentálnunk le kell.Ez többnyire annyit tesz,hogy lezárjuk a törzslapot és beleírjuk,hogy missed abortus.Az ok csak nagyobb terhességnél számít,mivel akkor a legközelebbi babánál arra kihangsúlyozottan szoktunk figyelni.Ezután csak eltesszük a lapot..megőrizni.(fura belegondolni,hogy a mi tanácsadónkban mostantól az enyém is ott lesz.... :cry: )
Hát ez így megy hivatalosan.

Vigyázzatok magatokra!
Mindenkit puszilok!

Csilla
csilla 27
 
 


Sziasztok!

Bmo!

Nagyon figyelmetlen vagyok...akartam már írni, hogy gyönyörűek, tündériek a gyerkőceid!!!! :)

A kicsi fiad és a kislányod is :) :) :)

jó érzés ilyen képeket nézegetni, erőt ad nekünk, és REMÉNYT, hogy talán nemsokára nekünk is lesznek még ilyen KINCSEINK :)

Tonica!

Nekem is tetszik a táblázat, küldöm is az adatokat hozzá:

Sheila, 39 év, Roland 20, Patrik 14, Melissa 4, 8.hét és 9.hét, 2005 10. 7., 2006 10. 21. , 2007 január.

Képeket megkaptad?

Csilla!

Teljesen normális, amit most érzel :(
sajnos én még most is gyakran sírok, pedig azt hittem, már túl vagyok a nehezén...tegnap pl. azon zokogtam, hogy a "tavalyi baba" /ha nem ment volna el/ már hat hónapos lenne...
elképzeltem Melissa mellett a fürdőkádban és már kész is a sírás :(

és ha nem történik meg Kismanóval is, már 14 hetes és 5 napos kismama lennék :(

sajnos nehéz megemésztenem a dolgot, mert nem tudom, mi az oka a vetéléseknek, így nem lehetek teljesen biztos benne, hogy legközelebb sikerül...de nagyon erős a hitem. :)
holnap kapjuk a második Gynevac szurit, nagyon bízunk benne, hogy segít, bár mostanában néha úgy érzem, hogy nekem soha nem lesz többé kisbabám...közeleg a menzeszem, /már vannak jelei/ biztosan azért vagyok ilyen labilis...

nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de engem nagyon zavar a rengeteg babát váró "sztár"...ma éppen Csiszturól derült ki, hogy terhes...a Barátok közt Nórájának látványa is mintha tőrt forgatna a szívemben...majdnem annyi idős lennék én is...

tavaly ugyanígy voltam, én elvetéltem, a sok híresség meg gömbölyödött a sztárfotókon :evil:

persze úgy kell nekem: miért is olvasok szennylapokat :?:

érezd jól magad a hétvégén, próbálj meg kikapcsolódni.

Kabóca!

örülök, hogy újra itt vagy :)

Babicskó!

Nálam az történt, amit Csilla írt: ráírta a védőnő a kartonra: missed ab :( már másodszor

Czeizeléknél van nőgyógyász is, engem ott néztek meg UH-n először, az 5. héten...
azt nem tudom, hogy kenetet vesznek-e, mert azt mindig itt csináltatom Győrben, egy szimpatikus idős főorvos cytológiai rendelésén...
gondolom, egyedül is mehetsz, de jobb lenne a pároddal, mert első alkalommal felveszik mindkettőtök "családfáját".

Rillisz!

A koncert biztosan jót tesz Nektek...legszívesebben én is elmennék, imádom a zongorát :)

Edina!

írj Magatokról...hogy van a mi kis egyetlen Topicbabánk :?:

puszi Mindenkinek,

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila: én is hallottam Csiszturól és nekem is rosszul esett ráadásul én is májusra vártam volna a babát. Kicsit kibuktam töle.

Rillisz: biztos nagyon jól fog sikerülni a koncert, olyan jó neked hogy a pároddal együtt játszhatsz! Gondolom sokat jelent ez neked most lelkileg.

Tontica: merre vagy? Mi újság veled?
Én is megadom az adataimat.
Babus31, 31 év, nov 8-án ment el angyalkám, februártól újra próba

Csilla: azt hiszem én is hasonló érzelem hullámzásokon mentem át. Egyik pillanatban úgy éreztem erös vagyok nagyon, a következö percben meg sírtam. Most próbálok optimista lenni és már alig várom a 2007 évet. Úgy érzem jövöre minden jóra fog fordulni és az én babácskám visszajön hozzám.

Babicskó: a munkahely az egy külön fejezet lesz az én életemben is, ha újra kezdek dolgozni. Bár az elsö hetet szívesen kihagynám a sok okos kérdésekkel együtt. Ezen is túl kell esnünk. :(

Kabócabobar: remélem azért jó földrajz dogák is születtek. Kemény kézzel fogod a gyerköcöket, vagy engedékeny vagy?

Szekeres, Sütötök és Tündér remélem Ti is jól vagytok.

Kellemes hétvégét! Pihenjetek sokat, a kirándulóknak pedig szép idöt kívánok. :)
Vendég
 


Babus!

Én május 19-re lettem volna kiírva...
imádom a tavaszt, szinte már láttam magamat Kismanót tolva babakocsiban :(

mi ez a vonalzó a neved alatt?

én is szeretnék majd ilyet csinálni, de még csak most " készülődik"
a menzeszem...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila: én május 17-re voltam kiírva, egyébként én is imádom a tavaszt.

A vonalzót a www. tickerfactory.com oldalon csináltam.

Puszi mindenkinek most rohanok, mert kezdödik a nap.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Annak örülök, hogy tetszett a kép a manóinkról és nem ordítottátok le a hajamat miatta!!!! :?
Én május 20-ra voltam kiírva azzal a picivel, aki itt hagyott minket :( .....De most hogy már megvan a Zsombi valami messzi távolságból tudom nézni...persze még mindíg nagyon rossz , hogy ez történt, de minden jóra fordul nálatok is!!!!! :wink:
Azért majd még benézek hozzátok , főleg jövőre jó lesz látni a sok vonalzót és érezni, hogy mennyire várjátok a babókat!!!! :P
Különben mikor a fiam a pocimban volt én nem igazán aggódtam, hogy megismétlődik a dolog....jó persze volt egy pici félelmem, de csak a legelején utána már biztos voltam magunkban, hogy nem történhet semmi rossz!!!!Olyannyira, hogy őt itthon szültem :wink: :lol: !

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


sziasztok!

Bmo: nagyon jó, hogy be merted vállalni, hogy otthon szülj. Bennem sajnos már kialakult a félelem a rossz tapasztalaim után, és a bizakodás, hogy a kórházban úgyis segítenek, ha valami probléma adódik szülés közben. Tudom, hogy ez elég hülye hozzáállás, mert régen is otthon szültek a nők, de én mégis azon az állásponton vagyok, hogy jobb ha szem előtt van egy doki, amikor megindul a szülés.

Kabóca: kezd visszaállni az élet a rendes kerékvágásba? Hogy bírod?

Babicskó: engem éppen aznap hívott a védőnő, hogy mikor jöhet látogatóba, amikor az elfolyt magzatvíz után csücsültem a kórházi ágyon és vártam, hogy kimondják meg kell szülnöm a babát. Akkor nem tudtam vele beszélni, néhány nap múlva felhívott, hogy eljönne hozzám, mondtam neki, hogy nem akarok beszélni a dologról. Egy hét múlva újra felhívott, akkor megbeszéltük, hogy eljön hozzám. Nagyon tapintatos volt és tényleg csak a dokumentálás miatt jött. Nem sajnálkozott, de éreztette, hogy együttérez. Próbált tanácsokat adni. Először nem értettem miért akar találkozni, amikor már úgyis mindegy, de utólag rájöttem kellett a találkozás.

Szekeres: mi újság a vizsgálaton?

Sheila: én nem gondolkodom már azon, hogy éppen hány hónapos lennék. Nagyon fájna, ha végig kellene gondolnom. Úgy érzem nekem az előretekintés segít és nem a múlton való gondolkodás. Persze nem tudom én sem még a mai napig kívülről nézni a történteket (ez soha nem is lesz így), de azt vettem észre magamon, hogy egyre könnyebben tudok beszélni róla, és mivel közeledik az az idő, amikor elkezdhetünk újra próbálkozni, az ebbe vettett hit és reménykedés került előtérbe.

Tontica: merre vagy?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Bocsi lanyok, meg elek csak ma vendegek jonnek vicsizni es ezerrel kell keszulnom. Valoszinu csak holnap tudok majd jonni! Pusszancs! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


vacsizni

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Draga Lanyok!

Ne haragudjatok,el kell most bucsuzzam Toletek!
Nem birok tul lepni most a dolgokon,es valahogy a Babanethez is annyira Ok kapcsolodnak. :(
Talan konnyebb ha egy kicsit tavolabb kerulok az egesz kerdestol.Aztan ujult erovel egy kicsit mashonnan latva a dolgokat varjuk az uj manocskat(manocskakat).

Vigyazzatok Magatokra,es minden szepet jot Nektek!!! :D
Sok-sok szeretettel:Rillisz
rillisz
 
 


Sziasztok!

Rillisz: sajnálattal búcsúzunk Tőled.Sok erőt és leki békét kívánunk minél előbb.

A földrajz dolgozatok nem túl jól sikerültek. Ezek a mai gyerekek...
Egy kicsit nehéz még visszaállnom. Holnap disznót vágunk és most arra készülök, csak gondoltam egy pillanatra benézek hozzátok.
Amúgy képzekjétek el, ezzel a mini mikroszkóppal tényleg nagyon szépen látszódik a peteérés ideje. Már túl vagyok rajta, de a következő hónapban mindent bele adunk, hogy egy baba összejöjjön.
A munka segíti a felejtést, nincs annyi idő magunkra!
Na, puszi nektek, ne gondolkodjatok sokat!!!
kabócabobár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: