Új privát üzeneted érkezett!

Enikő! Nagyon vagány a fiad! ... Hanna továbbra is tenderezteti a vőlegény-jelölteket ;)

[quote]m írta:a csipőset ettem...sztetek fájni fog tőle a pocija? remélem nem...
Szerintem sem! Én is ettem már Pistát a levesbe. Ráadásul borsólevesbe!

[quote]A írta:ndy, Te nem kelted fel Regit 3 oránként hamizni?
Nálunk ez az instrukcio by védőnéni és gyerekorvos.

Lajamama! Éjjel nem kell, csak ha nem eszik elegen napközben sem. (miért kell neki tápi, ha 80-akat cummog?)

[quote] írta:s állati rossz érzés, mert mire megkajálunk és tisztába teszem, elmegy egy jo óra, aztán ha beteszem a kiságyba, nem is alszik el azonnal... igy alig marad valamire időm a maradék egy órában

Más hogy oldja ezt meg?

Kismacska átleg 9-11* szopizik egy nap.
Ha átlag 10 órát veszünk, akkor marad ugye 14, abból 8 alvás (3-4 részletben), és még mindig marad 6 óra egyébre.
(szívesen leírom a napirendünket, ha érdekel, csak nem akarlak vele úntatni)



[/quote]

Kép
zölddisznó
 
 


Sina????
Hol vagy te mindig itt szoktál lenni???
És Mush???

Na a párom elment Mikulást játszani, kíváncsi vagyok a gyerekek mit szólnak hozzá?Anyuéknál jól beebédeltünk, mert úgy vagyok vele "amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra" - Ez lett a mottóm mert szülés után ki tudja meddig nem ehetek jókat. :wink:
Na most kis görcseim vannak.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Boci! Itt vagyok ám! Csak mindig mire írni akartam, lejárt a mosógép, Apafej ideült stb...

Követem az eseményeket! :D

Mushi nekem is nagyon gyanús! Ő üzen vkinek, ha esemény van?

Szorsi is gyanús, de nála már esedékes a dolog és Solya végképp eltűnt!

Szia Bébic! Remélem, hogy jó újra otthon!

Trombi! Köszi a homeos hozzászólást!

Berni! Akkor az álmom a szüléseddel kapcsolatban nem jött be teljesen - bocs! Pedig kívántam, hogy valóra váljon! Azért örülök, hogy rendben vagytok!

A nyakra tekeredő köldökzsinór azért nem olyan durva, mint ahogy mi elképzeljük. Ha elég rugalmas a köldökzsinór, akkor semmi gond nem lesz, de mondjuk ez a háromszor rácsavarodás azért tényleg elég durva!

Egyelőre ennyi! Majd még írok, ha lesz erőm!
sinaszi
 
 

 
 

Bella! Köszi a hiányolást! Nem szabadultok olyan könnyen! :wink: :lol:

Enikő! Levente nagyon vagány! És hogy már most ilyen csajozós, nem semmi! :lol:
sinaszi
 
 


Sina: na jól van megnyugodtam!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]A írta: nyakra tekeredő köldökzsinór azért nem olyan durva, mint ahogy mi elképzeljük. Ha elég rugalmas a köldökzsinór, akkor semmi gond nem lesz, de mondjuk ez a háromszor rácsavarodás azért tényleg elég durva!

Csaszisok! Ettől ne ijedjetek ám meg, mert sokszor "csak ráírják"a záróra, mert kell a bombabiztos indikáció.

Kép
zölddisznó
 
 


Boci! Te és Mági lesztek az elsők a topikból, akiknek szólok sms-ben! Nem fogok titkolózni és nem hagylak aggódni! :wink: :lol: :lol: :lol: De szerintem Te hamarabb túlleszel rajta, mint én! :roll: :wink:
sinaszi
 
 


sziasztok!

koszi az aggodast! :) nalunk sincs semmi ujsag.
sajnos gondok vannak a vonalas telefonunkkal, meg a netunkkel. pentek ota nem mukodott, sajnos. nagyon hianyoztatok, am!
tegnap 5 percig mukodott, de meg bejeletkezni se tudtam. szoval most irok gyorsan, mielott megint megadja magat. a vonalas telefonunk meg mindig nem javult meg, de hat hetvege van.
csak azt nem tudom, hogy ha valami van, akkor majd hogyan szolok apanak. :? :roll:

irtam Sarmonnak sms-t, hogy irja be ide, hogy mi a helyzet, de biztosan nagyon lekotik a gyerkocok. azt hiszem majd elmentem a te telcsiszamodat is Sina.

megneztuk a madagaszkart. aranyos volt, de nem egy nagy szam. :)


Cili. Gratulalunk Dani Babahoz.
Eszterke. neked is sok puszi.
mindkettotoknek sok tejcit es minden jot!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Erika! Visszajelöltelek iwiw-en!
sinaszi
 
 


Mushi! Jó, hogy tudtál jelentkezni! És nyugodtan mentsd a számom! Apának csak vonalasról tudsz telefonálni? Azért valamit találjatok ki erre az esetre, mert így én sem érezném magam biztonságban! vigyázz magatokra!
sinaszi
 
 


Azt tudom, hogyha a magzat keveset mozog akkor lehet megijedni.. És mi a helyzet a túl aktív bébivel? Noel folyamatosan (szó szerint) mozog, ficereg, rúg. Ez adhat aggódásra okot?

Egyszer vmi olyasmit olvastam, hogy ha a baba hirtelen túl aktív lesz elkezd "vergődni" menjünk kórházba. Most a folyamatos mozgás azért még nem vergődés, igaz?

Vajon ha pociban nem alszik szinte semmit akkor idekint sem fog? :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


mar irtam korabban, hogy ebben a hazban a tetu vodafonnak semmi terereje nincs. illteve, ha az ablakba teszem a mobilom, akkor neha atjonnek az sms-k, de telefonalni keptelenseg rola.
igy marad a vonalas telefon. az nem mukodik. vagy a net, ami szinten nem (az elmult par napban). szoval meg vagyok love. meg mentot se tudok hivni, nemhogy apat. :? :shock:
legrosszabb esetben vegigjarom a szomszedokat. biztosan megengedik, hogy hasznaljam a telefont. :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mushi! Azért ez így nem túl megnyugtató! Csapjatok az asztalra és csinálják meg a telefonotokat! :evil:
sinaszi
 
 


orulok, hogy amugy mindeki jol van!

csaki. szerintem egyaltalan nem baj, hogy netezel!!! azt csinald, ami neked jol esik.

bebic, zsiraf. udv ujra otthon.

na megyek mosogatni ( furdoszobaban a csapban. nagyon nagy elmeny :? )

KépKép
KépKép
mush589
 
 


hahó!


éjjel már nem költöm, egyébként egyszer felkel magától, annyi meg bőven elég főleg h az én gyerekem minimum 100akat eszik, már 170 is volt meg 120-130ak.

zöldi irta h 4hétre kell visszanyerni a sulyt hát mi visszanyertük 10 napra.. :roll: 2800ra ment vissza a kórházban 3000ről és most 3400 vagyunk :oops: napi 50eket hízik...ezért mondta a dokinéni h szte csak azért ilyen turos folyos a kakija mert tul sokat eszik:)


na megyek fürdetés van....


andy

Kép
andy30
 
 


aida:

nekem folyamatosan mozgott aznap mikor szültem ezért nem is féltem h aznap szülünk:) legdurvább: vajudás közben is mozgott tök félelmetes volt (már a viz is rég elment akkor) :shock: és mot nem a lefelé vándorlásra gondolok, hanem ugy mint terhesen rugdosott:)


andy

Kép
andy30
 
 


sziasztok.itt vagyok én is és még mindig egyben...hiába tuti kihuzom..bár már kezd elegem lenni ebből a marha nagy bendőből:D

gratulálok az uj babásainknak.

volt nálunk a mikulás nagyon jol sikerült.Hajnikám nagyon örült az ajcsiknak,a végén pityogott egy kicsit mert megszeppent de elnéztük.már ajándékot akart bontani.dobok képet rola. Kép Hajni és a mikulás
Kép mano és a kedven kolleganőbabám
Kép anya marha nagy:D

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sina: ok, nekem bármikor jöhet az SMS! Amúgy legyen igazad, hogy én előbb megyek, de te se húzd már sokáig!!!! :lol: :lol:

Mush: örülök, hogy te is tudtál jelentkezni!!!

Aida: nyugi. Most szűkül a helye és szerintem keresi a kényelmes pozíciót!
Vendég
 


Niki: aranyos a lánykád. Hát tényleg nem semmi a hasad!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Niki, mekkora a poci. :D Lányod pedig nagyon helyes! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hát az lehet, hogy kevés a helye kis drágámnak. :D Akkor jó. Amúgy majd szerdán reggel lesz NST meg doki, ha addig nem szülök és akkor megint ránézünk biztos a kicsikémre.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sas hívja Sólymot, Alfa bázis, alfa bázis jelentkezem!
Még 2 in 1....
Megkérném a mélyen tisztelt társaságot, hogy most jó másfél órát ne írjon senki, hacsak éppen szülni nem megy, vagy gólyahírt nem hoz.. Visszaolvasnék ugyanis, de ti folyton rátermeltek... :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Andy, Bocika,Zöldi, Sina! Köszi a dicséretet a fiam nevében is! Igazi csajozós pasi! Minden lányt meg akar puszilni a játszótéren, játszóházban. :D Nem is tudom mi lesz később! :?

Andy! Réka nagyon drága! Igazán jól van tartva ez a lány!

Bocika! Köszönöm a körülményekhez képes jól vagyok. Még van 3 hetem, és már most úgy érzem, hogy nem férünk a bőrömben. Szerintem már a 4 kg-ot is elérte a fiam. Kiváncsi leszek az UH-ra!

Niki! Hajni lányon gyönyörű! És mekkora a pocakod!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Andy, írtam neked privit, olvastad??

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szasztok:)

Kéééépzeljétek, aludhattam egy egész órát nap közben :)))))

Keltegetés: Izé... amióta elkezdett lemenni Luca sárgasága már nem kell, leginkább azért szurkolok, hogy legalább egy-két órán át aludjon néha ... (na jó, ebbe nem számolom bele a mellemen cummogást mert az csak neki pihenés ugye:) Na jóóóó, igazából alszik ő csak elég érzékeny a hasa arra amit eszek én meg pl. 2 napja hagymalevesen élek aminek nem igazán örül stb. Majd megszokja :) (Lilla is hamar belejött azóta is ehet akármit, semmi se fújja fel... úgyhogy én bizony azon kegyetlen anyák közé tartozom akik pl. karfiollevest is esznek...)

Egyébként meg éjjel hagytam, nappal keltegettem 3 óránként és kajálás közben is folyton piszkáltam (sárga gyereket kötelező ébreszteni és piszkálni)

Lilla sokkal jobb alvó volt egyébként, a hasa se fájt soha, az éjszakákat is simán átaludta... de kétszer nem lehet ekkora mákja az embernek :)
Vendég
 


talatam egy uj nevet, ami tetszik lanynak:Winona. Apa meg talalt egy uj fiu nevet: Shaun.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


eniko. nagyon aranyos a kisfiad. mar most egy nocsabasz. :lol:

niki. Hajni is nagyon edes. es a hasad, hallod, attol szohoz se jutok.

Andy. Regi nagyon cukorfalat.

Zoldi. varjuk az igert kepeket! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


jo ejt mindenkinek!
aki menni akar annak megy a drukk, hogy elinduljon valami.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Zsiráf: nappal én is keltegetem, ha kell (bár az elmúlt 1-2 napban nem kellett), éjjel meg eszik 1 körül, aztán hagyom, hogy húzza a lóbőrt, amíg akarja. Így reggelre mondjuk hőlégballon cicikkel ébredek, de kell is...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

megérkeztünk.
végig túráztam a hétvégét hátha, de ez a csajszi, teljesen berendezkedett odabentre, esze ágába sincs kibújni.
voltunk tegnap a ligetbe sétálni 3 órát, este apu szülinapi buliján jó kis főtt színhúsi csülök, majonézes krumplival és egy kis lekváros buktát nyomtam(hátha utoljára eszem ilyet)
úgy örültem, hogy nem égett a gyomrom a lekvártól:)
ma meg jártuk a várost ajándékokért, mammut, aréna pláza, tesco nagy bevásárlás stb.

na apa csinált rólam képeket.
úgy utálom, hogy mindenki megbámul.......

niki: megnyugodtam, hogy nem csak nekem van ekkora hasam,bár én alapból sem vagyok 90-60-90
a vérnyomim kezd beállni de ettől függetlenül kétnaponta kell majd járnom ctg-re. holnap megyek kettőre de a honvédba kell mennem
te kinél is szülsz?

teszek fel képeket magunkról.
ja meg a lábamat is megmuatatom.
de teszek mellé egy 12 karikát is, mert úgy nézek ki mint egy kisebb lavina.

Kép könnyebb átugrani, mint megkerülni

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Kép pocakfotó

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Kép elefánt lábak

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


ja és tudom már kicsit késő, de megmutatnám az adventi koszorút amit csináltam
ja meg még egy pocak teljes alakosan Kép a hasam Kép adventi koszorú

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Zsiráf! Bocsi! Téged elfelejtettelek üdvözölni, hogy újra köztünk vagy! Ne haragudj! :oops:

Pocik nem semmik, Niki és Orsi! A lábikó is jó, de ezzel versenyre tudnék kelni!!! :oops: :lol:

Niki! Hajni nagyon csajos! És milyen kis gondoskodón öleli át a kollégababát!

Mára elteszem magam! Holnap igyekszem időben kelni (ma délig aludtam :oops: ) és majd jelentkezem! Mindenkinek nyugodalmas, kellemes, gyönyörű álmokkal teli éjszakát! Ha pedig szülni szeretnétek, én kívánom, hogy gyorsan a kezetekben tarthassátok kicsi manóitokat!
:wink: :P
sinaszi
 
 


Sziasztok!

Még mi si egyben. Végre 95%-ban készen vannak Kende cuccai, már csak az ágyat kell felhúzni, meg egy-két apróság. A kórházi cuccom viszont még sehogy sem áll, úgyhogy még nem akarok szülni.

Cili, Eszterke gratulálok a babákhoz!

Csakegy! Cáfollak, nekem kétszer már mákom volt, most reménykedek hogy harmadszor is sikerül egy jó alvó babát kifogni.

Niki! Kitartás, az enyém is hasonló.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Na én is itt vagyok!

Csaki!

Szerintem is csináld azt ami jól esik. Remélem alvás rendeződik Lucánál.

Sina!

Örülök, hogy jelentkeztél. Már én is kezdtem aggódni.

Aida!

Gergőkém is olyanokat mocorog, hogy rendesen össze kell szorítanom, hogy be ne pisiljek. És ma Ő is nagyon aktív. Szerintem is a kis hely miatt dorbézolnak odabent ilyen nagyokat.

Orsimorsi!

Nem semmi a lábad! Többen is tettetek fel ilyen lábfotót. Nekem nincs ilyen, még egy megterhelő nap után sem. Örüljek neki!?? MI?????

Nikianya!

Nagyon helyes a lánykád és nem semmi a pocód sem! Rettenetesen zavaró már ez a nagy has. A pénteken én is kibuktam emiatt, mert mindenbe beleütközöm és Danimat sem tudom 100 %-ig ellátni így.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Na én is vízszintbe teszem magam. Aludni még nem tudok, de a fekvés az jól fog esni!

Jó éjszakát mindenkinek!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


én is megyek vízszintesbe, mert holnap sok helyre kell mennem...megint, de remélem ez az utolsó nap amikor ennyit kell mászkálnom.
jó éjt mindenkinek

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


na én is bekukkantottam mert annyi savam van hogy alvásnak nincs értelme.:Spedig hulla fáradt vagyok.apa és Hajni alszik már.

köszönöm a pocak dicséreteket.főképp a lánykámnak szánt bókokat. :D az biztos hogy jol össze lett gyurva.És mikulás alkalmábol kapott egy kis sminket is.amitől ő lett a Beépitett szépség :shock: :D hűűűűű na ilyeneket kell néznem mert nemtok aludni.-kiboritó.

Már szeretnék hamar tul lenni ezen az utso időn mert egyre rosszabb.
Ha kopasz lesz a Vivi és igy volt savam nemtudom mit csinálok. :wink: :D Nah jo én még hiszek a babonának,de akkor jo nagy hajjal kéne kibujnia.

orsi:neked sem kicsi a pockod. :shock: én hogy őszinte legyek annál szülök aki bent lesz.de joformán ismerem őket vagy csak ajánlották.ugyhogy nem tartok ettől...

Kép

Kép
nikianya21
 
 


szépek a pocakok :)))))))))
Vendég
 


van meg fent valaki?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
zölddisznó
 
 


ja... várom, hogy Luca elaludjon és akkor mehetek zuhanyozni:)
Vendég
 


tapasztaltak. lehetnek a fajasok csak az egyik oldalon?
a bal oldalam majd leszakadt korbe a derkamtol kezdve a hasamig, viszont a jobb oldalon meg semmi.
mar tobb, mint egy oraja szenvedek. tornaztam a labdan, nem lett jobb. aztan kipakoltuk a kadat apaval (miota bekoltoztunk sosem hasznaltuk es tele volt tisztitoszerekkel, meg tiszta tanyerokkal, bogrekkel), aztan en kisikaltam. ettol jobb lett. gondoltam, ha mar kipakoltuk en most mar belemegyek. ott megint fajt jobban, aztan jobb lett megint. kiszalltam, feloltoztem, gondoltam akkor megyek aludni. de most megint nagyon faj.
nem tudom, hogy akkor most elkezdodott valami vagy sem.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


ja es a hasam az kokemeny.

csaki. megint mikros rizottot ettem. asszem volt benne oregano. :wink:

orsimorsi. szep poci.es adventi koszorud is nagyon jo lett.

jaj, megint nagyon cukik a Hanna kepek. :lol: :lol: milyen szep a tappancsa. :lol:

meg a fajdalmaim kezdete elott sikerult leszukiteni a neveket.
lehet, hogy csak erre vart a gyerek. :wink:

Isabel Reka Walker vagy Sophie Kincso Walker lesz, ha meg mindig kislany. Ha meg kukaca no, akkor Aaron vagy Joshua Levente Walker. :lol: igy mar en is nyugodtabb vagyok.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok Lányok!

Én tegnap éjszaka már teljesen fel voltam készülve a babóca érkezésére. Annyira beleéltem magam... :D :?

Olyan kiváncsi vagyok, hogy mikor fog elindulni a dolog és főleg, hogy hogyan... :shock:

Zöldi: Nagyon aranyos a drága lábacskája.

Mush: Becsüllek, én nem bírnám konyha nélkül, főleg most.



manna
mannababoca
 
 


Jaj istenem.. Szörnyű hasogató fejfájásom van meg a fejfájástól hányingerem... Bevennék algopyrint de fogalmam sincs a 38. héten szabad-e még!? :shock: Éjjel meg kit hívhatnék ilyennel? :cry:

Azt hiszem nem fogom kibírni és beveszek 1 szemet..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida:remélem kialudtad a fejfájásod.

nagy küzdelmek árán sikerült bealudnom.de hulla vagyok.kelni meg mindig ilyenkor kelek.elkészitem Hajni cuccait az oviba.keltem,kakaoztatom,mesézik egy kicsit.aztán beviszem.ma mennek korizni :D én meg megyek leadom a táppénzes papirom az oep-nél.remélem nem lesznek sokan és felvilágositanak arrol hogy miért csak 2 hetet utaltak amikor 1 honapot szoktak.

mush:jelentkezz.mi ujság?abba maradt a fájdalom?vagy már meg is szültél?ha te most lebabáztál akkor tuti benyomok egy zacsi oreganot. :D :shock: A Joshua nekem naon bejön amugy...de nem hiszem hogy kinőtt neki oda valami. :roll:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!

Zöldi! Hanna gyönyörű! Bár a második képről hiányolom! :lol: Az utolsó kinyúlós kép besz.rás! Nagyon édes!

Mushi! Remélem jobban vagy, netetek is műxik és jelentkezel majd! A nevek közül - bár nem bocsátottad szavazásra - az Isabel Réka nekem jobban bejön! De hogy a családi neved összekevertem egy gimis osztálytársam férjezett nevével - ő azt hiszem, hogy Hollandiába ment férjhez és a férjezett neve "Bakker"... Tiszta hülye vagyok! Bocs! :oops:

Gabi! Biztos nem egyszerű minden fronton megfelelni és még a várandósság kellemetlen részét is szó nélkül türni, de kitartás! Már nem sok van hátra!

Manna! Akkor még mindig semmi?

Lányok! Az elkövetkező másfél, 2 hétre vagyunk elég sokan kiírva! Szerintem napok kérdése és beindul a babaeső! :P
sinaszi
 
 


Zöldi - Hanna még mindig nagyon édes! És látom, beindult a retro járgány! Sétáltatok is, vagy csak levegőzött a gangon?

Mushi - jobban vagy? Ez a féloldali fájdalom furin hangzott, még nem hallottam ilyet.

Én eddig viszonylag türelmes voltam, de azt hiszem, eddig tartott, tegnap már nagyon nyomi hangulatom volt. Engem nagyon nyugtalanít ez a "minden órás" állapot, hogy nem tudhatom, mikor fog történni valami. Na és akkor nem könnyíti meg a dolgot, a most már napi 2-3 érdeklődő telefon, sms, hogy "akkor mi van már", + szomszédok...
Az oregáno önmagában tuti nem sokat ér, tegnap pizzáztunk és nem sajnáltam róla...

Kép
trombibébi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?