Új privát üzeneted érkezett!

Hát 35 km a kórház..., de volt már olyan, hogy 18 perc alatt bent voltunk a városban..., csak akkor is.

Kép

Kép
dcili81
 
 


cili:
be fogtok érni, muszáj erre gondolnod! Nekünk is ennyi a klinika, ráadául választhatunk az MO-s, vagya Soroksári út között... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Erika sajnálom, hogy ilyenek történnek és ráadásuk pont most... :?

Orsimorsi! nagyon cuki Réka, és tök jó, hogy küldted ezt a képet... már régen láttunk ilyen uh ffelvételt.. :) JA és ezt afájós "nem tudom hova is megyek" szitut én rendszeresen nyomom... :?

Habe! Nekem még a csládtagjaim is szokták mondani, hogy akkora vagyok, hogy lehet, hogy mégis ikrek! ... én meg minid vissza: na arról mér lecsósztunk ...

Manna! nagyíon szorítunk! Mi volt a dokinál?űű

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 

 
 

[quote="dcili81"]M írta:dcili81i az a szex????? :shock: :shock: :shock: :shock:
:


M'ér? Van olyan? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Na az sem lehet rossz...

Megyek ma még nem ebédeltem.... :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili! Befogtok érni, szerintem vidéken jobb a közlekedés, kevesebb dugóval kell számolni, mint Pesten és környékén!

Mági! Az bizti, hogy innen nagyon gáz, főleg reggel hét és kilenc között hétköznap. Neked még jobb, mert a klinika közelebb van, de bakker én Budára megyek a Margit kórházba. A szülésznőm rendi volt azt mondta, hogy odajön taxival ahol rámjön. Hát ne kerüljön rá sor.
csurimuri
 
 


Solya! Karajból óvári szelet, vagy rakott karaj... a férjem imádja...

Cili! Nekem elment a vizem... apa nem volt itthon, kiküldetésben volt, de 17 óra múlva született csak Erik... megvárta apát, amíg az első repcsivel hazaszáguldizik...

én most ettem meg a hatodik házibuktámat! te jó ég! Olyan leszek mint egy hordó!!!! ma csak zabazabazaba

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Mági:igazából vasárnapra kellene a recept,de ez a sajtos husi tök gusztin hangzik :lol: :lol:

Orsi:köszi neked is lehet azt csinálom,h a karaj egyik feléből a tiédet,másikból meg Mágiét csinálom meg,ugyanis mind a kettő tetszik... :lol: :lol: :lol: :lol:

Lehet hülye kérdés de ha elfolyik a magzatvíz itthon,akkor utána egyszerre kell menni a kórházba?Vagy lehet várni kicsit(ez alatt azt értem h fürdés,pakolászás,stb........?

solya051020
Káld
 
 
 


na mindenkinek további szépet és jót, nyugodt éjszakát.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Köszi lányok, de én úgy értettem, hogy holnap apa lead a kórházba és ő ugye hazajön..., szóval csak ő neki kell villámgyorsan beérnie ha telefonálok.... :lol: :lol:

Solya szerintem nyugodtan letusolhatsz, hacsak nincsenek villámgyors fájásaid..., legalábbis nekem ezt mondta a szülésznő...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Csuri: na azért a vidéki gyors közlekedésről tudnék szólni. Alapból tényleg hamar be lehet érni, de ne tudd meg mi van itt az M6-os építése miatt. Rengeteg nagy dög autó, hol itt, hol ott lezárva egy csomó minden!!! De mondjuk azért mi is 1/2 óra alatt be tudunk érni. Amúgy tisztában vagyok a pesti közlekedéssel, hiszen 3 évig oda jártam suliba. Nem semmi!!!!

Kati: bejelöltelek az iwiw-en!! :lol: :lol:

Szex: most nálunk egypár hete nincs semmi, mert apa parázik. Épp ma mondtam neki, hogy jó lenne szülni, és nincs e kedve hozzá! :oops: Hát eléggé érdekesen nézett rám!!!! :cry:

Solya: karajból cigánypecsenye!!!! Soksoksok fokhagymával!
Vendég
 


dcili:
Apa simán be fog érni! Az én 2 és fél óra alatt lezajlott szülésemre is beért, igaz, negyed órával utána meg is érkezett Anna, de legalább Apát is megkímélte.. :wink:

csuri:
Az jó, bevágódik a taxiba? :) Elképzeltem, hogy te mégy, ő jön, és elkerülitek egymást... :wink:
Erősen gondolkozom, hogy ha kihúznánk végig, akkor megbeszélem a dokimmal, hogy inkább fektessen be.. Nagyon ellen voltam, de ha tényleg gyorsabban jün a második, mint az első, akkor nagyon sanszos, hogy itthon, vagy útközben rámjönnek a tolók.. ÓÓ bár olyan gyors lenne.. :wink:
Na hétfőn megkérdezem, hogy mi a véleménye...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Apa meg azt ondta, hogy meg ne merjek szülni a 40. hét előtt ,mert beígértem neki,ha addig semmi, akkor rásegítünk.. :wink: Most ez élteti...
Mi is aszkéták vagyunk az elejétől fogva... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


No lányok, ha valaki túl van egy egészséges egetrengető kuffantáson az írja le mi a taktikája ekkora pocakkal.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Mági!
Kutyaügyben én is kíváncsi leszek, hogy az ebünk, Samu féltékeny lesz-e Zsófira. Most, hogy hideg van, napi 1-2 órát töltök csak vele, de 95%-ban én, Apa este mikor hazaér már csak a vacsit viszi le neki. Nem tudom hogy fogja megélni az egész napos egyedüllétet szegény kutty.

Trombi!
Zsiráf 5 napig lesz bent, még behozhatod a lemaradásod! :-D Tényleg, vannak jelek, amik esetleg erre utalnak???

Bkati!
Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy akkor néznek még sztreptót, ha elfolyik a magzatvíz, mert akkor nagyobb a fertőzésveszély. Persze az eredmény csak később lesz meg, így ha akkor pozitív, a babának adnak utólag antibigyót.

Orsimorsi!
Jó apázást és lelki feltőltődést! Nemsokára enyém Apa is hazaér, de még csak hozzá sem tudok bújni a fránya nátha miatt. Már úgy hiányzik... :-(

Solya!
Ti sem izgultatok az apasági miatt! Végül is még az utcsó pillanatban… :-D

Manna!
Írj ám, ha hazaértetek dokitól!!!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


cili: egetrengető???? Szerintem arra úgy májusig várhatunk... :) :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági én csak ötleteket, tippeket várok...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Bocika:sok sok fokhagyma.....nagyon imádom,csak nagyon felnyomja a savam :( :(

solya051020
Káld
 
 
 


Ibernuska:hát nem nagyon izgultunk az apasági miatt,mivel van egy oylan érzésem h kivárjuk a kiírt napot....és akárhányszor voltunk a hivatalba az a nőci aki ezzel foglalkozik,soha nem volt ott...de a lényeg h megvan,így már tuti apa nevét kapja Olivér :lol: :lol: :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Sztetek a szex tényleg segít??????Nálunk elég jól működik,ahhoz képest h a terhesség elején semmi nem volt..... :oops: :oops: :roll:

solya051020
Káld
 
 
 


Solya: hát ezt sajna nem tudom, de állítólag van valami hatása. Viszont azt tudom, hogy a barátnőméknél bevállt! Neki a dokija mondta - a kiírt nap előtt 2 nappal, vizsgálat után - hogy irány haza, apa előszed és hajrá. Hallgattak a dokira, na és pont a kiírt napon megszületett a kislányuk!!!

Cili: te írtad múltkor a kutyapózt! :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy ott a kanalas.......... szerintem csak a fantázia kérdése. Ja és a lényeg, hogy neked legyen nagyon kényelmes. :oops: :oops:
Vendég
 


Solya állítólag igen. Én még hallottam az erőset is, meg a lépcsőzést stb...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Bocika! Amint tudlak visszajelöllek! :)

Sex segíthet, de nekem azt mondták fertőzésveszély miatt nem ajánlatos!

Solya! Ha elfolyik a víz, menni kell, mert ha csak úgy éelmegy a víz nagy az esély, hogy fertőződsz... szóval nincs pakolászás!

Na most rohannom kell apához vásárolni!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Na azt hiszem én itt kiszállok, túl sok információ nagyon rövid idő alatt... 8) :lol: , most ledőlök mert leszakad a derekam...

Mindenkinek további kiemelkedő szabadidőtevékenységet a nap hátralévő részéhez....

Kép

Kép
dcili81
 
 


Solya - nekem azt mondta a védőnő (meg mintha előkészítőn is ilyesmi hangzott volna el), hogy ha tiszta a víz, nyugodtan le lehet még tusolni meg ilyesmi, nyugodtan belefér. Sőt, azt mondta, ha bírjuk vérmérséklettel, várjunk a rendszeres fájásokig. Az igaz, hogy higiéniára fokozottan ügyelni kell fertőzésveszély miatt.
Viszont! Ha a víz zöldes vagy rózsaszínes (véres), akkor rohanni kell - ha messze van a kórházad, akkor a legközelebbibe menni!

Berni - igen, gondoltam rá, hogy még beérhetem Zsiráfot - de én jövő héten szülök, már mondtam! :D És úgy gondoltam, hogy leghamarabb olyan szerda körül, mert egyébként is megyek be a dokimhoz. :D

Kép
trombibébi
 
 


megjottunk. nem vettunk semmit. ahol voltunk nem volt semmi jo beepitheto suto, mikro es mosogatogep. viszont talatunk egy mosogepet.

tenyleg kinek milyen mosogepe van es mennyire elegedett vele? tud mindent, amit szeretnetek? ha nem mi mas lenne hasznos? elore is koszi a segitseget ebben.

kutya. en a dan dogokert doglom meg. itt van az en dragasagom, aki tavaly szeptemben koltozott fel a kutyamenyorszagba:
Kép Kép

orsimorsi. igen koztunk csak egy nap van :)
nagyon cuki rekabekad pofija.
nekem is van olyan grubeldi az allamon, kivancsi vagyok hogy orokli-e a bebi. ja es nalunk is nagy eselyes a Reka nev. :lol: :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Solya! A szex 2 dolog miatt is segíthet: egyrészt az orgazmus során felszabaduló oxitocin hatása, másrészt az ondó prosztaglandin hatása miatt. Csak állítólag olyan kevés ez a szülés beindulásához, hogy csak akkor segít rá egy picit, ha már tényleg indulna. De legalább még jól érzitek magatokat!! :wink:
Receptek: nekem a két kedvenc gasztro oldalam:
http://fozzunkolaszul.blogspot.com/
http://izbolygo.extra.hu/
Hátha találsz valami fincsit!

zsebi_baba
 
 


Orsimorsi! Rékának nagyon szép arcocskája van!

Zsiráf! Mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Ugye nem maradtam le semmiről, zsiráféknál nincs még baba?

Mági!
Hú, akkor apa Nálatok izgulhat, hogy Beni baba maradjon a végéig.
Én is ígértem Neki hasonlóakat, de ő nyuszi, répás a szája és fél, hogy baja lesz Annácskájának.

Solya!
Nekem is azt mondta a szülésznő, hogy lehet zuhizni, de ha vérzés, vagy mekónium van a vízben akkor rohanni kell, nincs idő zuhanyozni!

Cili: Kuffantás??? Miről beszélsz? Nekem az elejétől nem lehetett, mert a méhszájamon rajta volt a placenta.
csurimuri
 
 


[quote]e írta:getrengető???? Szerintem arra úgy májusig várhatunk..

Pedig már én is eléggé várom, hogy olyan legyen, mint régen. Pedig nem panaszkodom, de hát azért nem egészen olyan, mint a terhesség előtt... :oops:

zsebi_baba
 
 


erika. sajnalom a fizut is meg streptot is:cry: :evil:

habe. 3 percesek. nem semmi.

berni. igen en is nagyon orulem, hogy kaptam fizetest. :)

kati es zsebi. megvagytok! :lol:

magi. en voltam a viszketos. :cry: nekem mar jobb. a gyogyszertarban olyan lotyot kaptam, ami egesre(naptol) es baranyhimlore valo, az segitett.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Vízelfolyással kapcsolatban: érdekes, hogy mindenki mást mond. Nelkem mindhárom terhességemnél mindenki azt mondta, hogy ha elfolyik a víz, vízszintes, és mentő, mert előreeshet a köldökzsinór, és a baba feje elszorítja, azaz megfulladhat. Az első szülésem így kezdődött, és nem is engedtek fölkelni !

zsebi_baba
 
 


solya. sikerult olyan festeket talalni?

cili. nalunk se volt akcio mar vagy 3 hete, de en meg remenykedem, hogy szules elott sikerul meg osszehozni legalbb egyszer. mostanaban mindketten hullafaradtan doltunk agyba. :? :oops:

nyugi. ne parazz. ha elfolyik a magzatviz meg eltarthat egy jodarabig a vajudas. es addigra hazaer a parod!
itt ha elfolyik bemesz a korhazba, megvizsgalnak es ha nincsenek fajasok, es fertozesed, akkor meg haza is kuldenek, akar 2 napra is! :shock:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Jó reggelt! Most ébredtem!

De ne izguljatok, megint használhatatlan vagyok! Azért végigolvastalak bennőtöket, de reagálni nincs agyam... Majd éjjel, amikor nem tudok aludni! :twisted:
sinaszi
 
 


orsimorsi. milyen lett a frizurad?

kati. milyen az ovari szelet?

az ondoban van valami hormon, ami segit beinditani a szulest, de csak nagyon kismennyisegben. szoval valoszinu, hogy akkor segit, ha mar amugy is elindult valami. vagy rohadt sokat kell szexelni. :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok,

nem ér szexről beszélni, vannak itt frissenszültek is.

Nekem mindhárom szülésem úgy kezdődött, hogy elfolyt a magzatvíz. Észleléstől számított 2 órán belül kerültem kórházba, volt, hogy még fájásom sem volt. Nem mondta a doki, hogy valamiért aggódjak, nem kellett feküdni, mentőt hívni, csak annyit kért, hogy szedjem össze a cuccaimat, induljunk és találkozunk a kórházban. Most legutóbb az úton tízperces fájásaim voltak, az előzőnél rendszertelenek, az azt megelőzőnél nulla fájással értem be. Magzatvíz rózsaszínes volt 2 éve. Egy-két óra alatt szerintem nem lehet baj azzal, hogy elkapsz valamilyen fertőzést. Ha mégis sok idő telne el, vagy valami jel arra utalna, úgyis adnak infúzióban valamilyen antibiotikumot. Egy ismerősömnek két napig szivárgott, mire bementek szülni, ez nagy felelőtlenség volt, kaptak antibiotikumot, szerencsésen megúszta.

Strepptococcus: én is kaptam infúzióban antibiotikumot, ugyan a legutóbbi szűrés eredménye még nem volt kész (péntek vették le, vasárnap szültem), de mindenképp adják, ha a terhesség alatt akár egyszer is volt pozitív. A szülésznő mondta.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Zsiráf üzenete:

Laja baba megszületett 3150g, 52 cm! Baba és mama is jól vagyunk!

Gratulálok! Sok boldogságot!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Kismami.net-en most már működik a regisztráció és a belépés.

De van egy szomorú hírem!! :( Önhibámon kívül AZ ÁTPAKOLÁSKOR ELVESZTEK A MÁR FELTÖLTÖTT KÉPEK! :( KÉRLEK NE HARAGUDJATOK AKIKNEK VOLT FELTÖLTÖTT KÉPE!! És nagyon nagyon örülnék, ha még1szer fel tudnátok tölteni a szuper fotókat! Sőt lassan jöhetnek a babafotó feltöltések is. Remélem nem nagy gond és lesznek megint képek az oldalunkon. Köszönöm!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Zsiraf GRATULÁCIÓ A BABÁHOZ!! SZÉP NAGY! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mushi hajrá!!!!! :wink:

Zsiráf gtatula neked is!!!!!

De jó most úgy érzem én leszek a következő!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

Sarmi!
Nagyon szép, aranyos Irisz baba! Gratulálok nektek! :D

orsimorsi:
Nagyon szép Réka! :D

Zsiráf:
Mennek a drukkok, de már tuti kikapták Lajababát!
Remélem mindenrendben!!!!

szex:
Mi probálkoztunk :oops: :oops: :oops: Még 2in1 van. Lehet nálunk nincs hatása. :roll:
Úgye én elméletileg mára terveztem, hogy Manó kibújjon. De úgylátszik ő nem igy gondolja. :roll:
Vendég
 


Mush! Nagyon szép kutyus! Mi történt vele?
Nekünk Indesit mosógépünk van, de soha többá nem vennék olasz márkát!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Hoppá!
Most látom hogy Laja baba megszületett!!!

Zsiráf!
Nagy-nyagy gratula Laja babához!!!
Vendég
 


Zsiraf babájának a hivatalos neve a Laja vagy ez becenév?? :roll: Bocsi hogy ezt sem tudom. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida. Lajos a rendes neve az apukaja utan.

zsiraf. hatalmas gratula Laja babahoz!!!:))

eniko. miert nem vennel olyat? mi nem jo benne?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush!
Kutyusod nagyon gyönyörűséges!!! Mi történt szegénykével? Most nincs kutyátok?

Zsiráf!
Nagyon sok boldogságot nektek, jó egészséget mindkettőtöknek!!! Gyors felépülést a császárból!!! Ja és sok tejcit!!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


ZSIRÁF! GRATULÁLOK, BOLDOG BABÁZÁST ÉS MIELŐBBI FELÉPÜLÉST NEKED!
(Na jó, megbocsátom, hogy beelőztél!)

Aida, Zsiráf babája hivatalosan Lajos. (az apukája után)

Kép
trombibébi
 
 


Laja baba császárral vagy természetesen született? Erről is lemaradtam sajnos.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Zsiráf: GRATULA

Szorsolya: nyugi, Sina és Én is ma akartunk szülni. Eddig semmi jele!!!! :cry: :cry: :cry:

Mush: nekünk Electrolux van, eddig tuti. Igaz már lassan 4 éve nyúzom, tehát nem a legújabb. Amúgy Enikőnek van egy kis igaza, az olasz márkák nem annyira megbízhatóak. Inkább a svéd vagy a német a nyerő. De hát ez az én véleményem!
Vendég
 


GRATULÁLOK ZSIRÁF!!!!!!!!!!!!

Most jöttem a dokitók, UH-n minden flow rendben, Domi 3300 gramm, fejecske 9.66.

Aztán megvizslatott a doki, ami nem fájt de aranyosan felcsillant a szeme és közölte, hogy egy ujjnyira nyitva vagyunk:) :D :D Úgy örülök! Azt mondta, hogy ehhez úgy kell hozzáállni, hogy azt már nem a vajúdáskor kell megkínlódni.

Kérdés: Amióta beértem az irodába a vizsgálat után van egy kis barna folyásom. Szerintetek felhívjam a dokit, vagy tuti a tapizástól van?

Kép
mannababoca
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?