Új privát üzeneted érkezett!

aida:
regisztráció befejezésénél, kijön egy síró baba és azt mondja, hogy hiba az oldalon, vissza a főoldalra és ennyi

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Megint hiba van, valami? :( Megnézem. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida, ennek nagyon örülök! :lol:
Hozok, ha kapok még! (Bár nem vagyok nagy feminista, de mindig úúúgy simogatják a kis női lelkemet az ilyen viccek! :P :twisted: :wink: )

A honlapon sztem maradjon az első variáció, vagyis hogy le lehessen szűkíteni, ki szült és ki nem még. Szerintem. (Ha fixen lenne szülési sorrendben már most, annak olyan "versenyjellege" lenne, nem? :roll: Aztán ha mindenki beért a finisbe majd, akkor lehetne egy végleges összesítő listát csinálni. De ez csak az ÉN véleményem ám!)

Csurimuri, várjuk majd a képeket!
bébic
 
 

 
 

Én reggel voltam vérvételen, utána ctg-n és a strepto leletemért ami pozitív lett meg még minden más is mellette. Viszont a dokim konferencián van így nem tudtam vele beszélni.

Voltunk a párom exmunkahelyén is a nov.-i fizetésért, hát elég nevetséges 70 e ft.
Jól kiborultam és még valami hülye karcolásért le akart vonni egy csomó pénzt. Ott vártunk 1 órát, hogy most mi lesz, aztán mondtam neki, hogy ha még ebből a kevés pénzből is elvesz akkor tényleg nem tudom mi lesz velünk, főleg, hogy ők már rég tudták, hogy elküldik az embereket. Erre bement az irodába, kijött és azt mondta, hogy jó akkor nem von le semmit. De rendes! :evil:

Azóta görcsölök és Gergő folyamatosan ficánkol. Remélem megnyugszik és nem akar még kibújni.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


bébic, akkor lehet ennek a rendezési elvnek "már megszült kismamik előre" is versenyjellege van? :D Pedig nem is gondoltam ilyesmire. De azért sztem hogy csak rászűrni lehet így, ez így most nem problémás.!?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Erika, biztosan abba marad hamarosan. :) Kicsi Gergő jól elvan odabenn! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sarmi! Írisz gyönyörű kisbaba! Gratulálok még egyszer!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


ha nem veszitek tolakodásnak megmutatnám Rékabékám 4Dfelvételét ami a 31.héten készült. Kép Rékabéka

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Aida: Neeem, szerintem ez így jó :) ,a lényeg, hogy amíg mindenki nem babás, addig ilyen szűrhető legyen a dolog. aztán ha mindenki már alig alszik és ki sem látszik a pisikakis pelusokból :lol: :lol: , majd akkor lehetne egy "összesítést" csinálni...

Erika: Sajnálom, hogy ez történt veletek, hihetetlen, hogy pont ilyenkor esnek meg ilyen dolgok az emberrel.... :(
Remélem, hogy hamarosan rendbe jöttök, Gergő pedig még élvezi a pocid kényelmét egy ideig, ne aggódj!
bébic
 
 


dcili:
Nehogy már a szülés itthoni beindítását holmi takarításra pazarold!! Hát mire jó a szex?? Akkor már inkább így indítsd be, és ne porszívózással! :lol:

Zöldit szerintem nem engedik még haza, a klinikán 1 hét a császárosok bent tartása, pláne, ha még valami fertőzést is elkapott.. Majd hétfőn jöhetnek szerintem!

zsirág:
Nagyon drukkolunk! Nem azt mondtad, hogy csak decemberben szülsz? :wink:

Orsi:nagyon szép Réka baba :) Olyan finom vonásai vannak :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Neeeemmm éééééérrrr! Elmegyek bevásárolni és ti két oldalt írtok! Na nekiállok visszaolvasni! :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Zsiráf: HAJRÁ!!!!!

Dcili: egyet kell értsek Mágnessel! Tessék apát előszedni, aztán hajrá! :oops: :oops:

Bébic: ha nem végeztél a vasalással, szívesen elküldöm a mai adagom. De rendes vagyok, mert nem sok, viszont ehhez sincs kedvem.

Erika: sajnálom a rossz híreket, de ne idegesítsd fel magad. Most nem szabad!

Orsi: Réka tényleg olyan kis formás lányka! :lol: Berakom a menyjelöltek közé!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


mági: ja nem tudom kitől örökölhette de vmi hiba csúszott a gépezetbe,hogy ilyen kis finom vonásai vannak:DDD
Remélem apa szemét örökli:)
az állán a grübedlit tőlem örökölte nekem is ilyen az állam:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok!

Még mi is egyben, bár 3 percesekig eljutottam szerdán. Férjem kiakadt, hogy nem óhajtok kórházba indulni, de én aggódtam a "nagyok" miatt. Meg valahogy éreztem, hogy még nem az igazi az egész. Végül megnyugodtam, fájások leálltak nagy nehezen. De legalább elővettem a táskát amibe a kórházi cuccokat kéne pakolni, meg kimostam-vasaltam a babaruhák nagy részét. Közben jött anyukám, aki úgy kezelt, mintha halálos beteg lennék :evil: :evil:
Bár legalább vérvételre eljutottam. Ki is akadtam rendesen, mert vagy négyen kérdezték, hogy ikreket várok-e.
Ma már újra hármasban a gyerekekkel, szerencsére a közelgő front még egyikünkre sem hatott.
Na próbálok visszaolvasni

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Bébic: ez jó volt!!! :D :D :D

Most indulok a dokihoz, szorítsatok, utána jelentkezem! :? :? :?

Kép
mannababoca
 
 


Mush! Az iwiwen valahogy elkerültük egymást, mert én is jelöltelek még reggel, de nem azon jelöltél vissza, viszont nekem nem jelent meg a te jelölésed!

zsebi_baba
 
 


Csuri!
Az utolsó vérképpel együtt megnézik a vércsoportod, ellenanyagot, hüvelyváladékból sztreptót, gombát, vizeletet… Én úgy tudom, hogy ezeknek az eredményeknek 36. hét utáninak kell lennie.

Cili!
Anyósod jó fej! Képzelem mennyi választási lehetőséged van a befekvéssel kapcsolatban!

Orsimorsi!
Nagyon jó a 4D-s fotó Rékáról! Milyen kis kerek pofija volt már akkor is!

Mush!
De jó neked, hogy kaptál fizut! Én felkészültem rá, hogy az e hónapi táppénzemet majd max. januárban fogom látni… Elég gáz!

Bébic!
Apa biztos boldog lenne, ha egy csöppséget kapna névnapjára.

Erika!
Köszi a híreket Zsiráfról! Miért lesz császára, nem tudod véletlenül???

Nagyon sajnálom, hogy férjed csak ilyen kevés fizut kapott!!! Keres már új helyet? Van valami kilátásban?

Zsiráf!
Mennek a drukkok! Hajrá Laja!!!

Habe!
Hűűű… 3 perces fájásokkal még otthon! Bár neked már van rutinod ebben. Ne is mondd, múltkor tőlem is megkérdezte egy csaj a CTG-n, hogy ikreket várok-e? :evil: Bár nagy a hasam, de szerintem sokkal szebb volt, mint az övé.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Aida!
Szerintem nem kell neked ilyen értékekkel málanlevélteát innod! :D Nekem is azt mondta a dokim, hogy szerintem felesleges. Mivel két hete már kicsit elkezdtem nyílni és rövidült is a méhszáj! 8)

Ma voltam én is dokinál, levette a streptot is!
Amúgy ctg oké, bár a kis drágám épp aludt, de nem csináltak belöle gondot. Kb 3100 gr-ra saccolták! BPD 9,4, FL 6,9. :lol: :lol:

Sarmon!
Nagyon szépséges Ìrisz kisasszony!!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2008.11.28 15:48-kor.
susy75
 
 


amúgy sincs még férj jelöltünk....DD
köszönjük a megtiszteltetést
megint úgy ég a gyomrom nem hiszem el, gyakorlatilag már semmi sem használ, több liter tejet vagyok képes meginni pár nap alatt

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok lányok!

Ahhoz képest, hogy sok kismami már babázik és nincs ideje fórumozni, a termés napi mennyisége igen csak nő :) Igyekszem nagyon, hogy utolérjelek benneteket...

Aida! Szerintem szupi lett a tábli a kismamineten.

Felénk nem sok újság! Kishercegem nem fogja szerintem elkapkodni a dolgot, úgyogy szerintem én decemberi maradok... sőt, ha minden így megy tovább, rá is húzunk... pedig már néha nagyon fáj itt-ott. A szemérem és a keresztcsontom annyira fáj már, hogy ülés vagy fekvés után nem bírok járni. Ma már sírva fakadtama fájdalomtól. És a vicc az, hogy csak a bal oldalon :?:

Sajnos, aza bendzsa iwiw nekem meg mindig nem megy... igy csak mondom, hogy azert nem jelölök vissza, mert nem tudok belepni! :oops:

BB! tök jók a vonalzóid!

Cili! A szabadalmadat nem zsúrkocsinak híjják? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


[quote="mush589"]s írta:mush589ziasztok!
kati.sina. jol birtam a kozmetikust! nem akarok tul szorosen szulni. :wink: sikerult nem odacsapni. :lol:

benyomtam 6 konyakos meggyet es semmi reakcio. :shock:
Mushi! akkor most jó érzés...hogy túl vagy... a konyakmeggytől meg lehet belassult a babád mert becsiccsantott :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Mági! Nagyon cuki kutyusotok van... nekünk meg kellett válni az ebünktől... a kisfiam allergiás az állatszőrre... úgyhogy a mi Pepsi kutyánk, amíg ki nem öregedte magát, a nagynénémhez került

Mushi! Iwiw-en: Dobránszky-Bartus Katalin (bartuskati azonosítóval) és Leuven, Belgium

Olyan furi, hoogy már kevesebb, mint két hét van hátra... eddig valahogy úgy nagyon közelinek tűnt, most meg egyre távolodik az időpont... ez miért van, miért érzem ezt így?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


hu par perc alatt is mennyit iratatok. megyunk vasarolni. mosogep, suto, mosogatogep stb. es majd uszunk az adosagban. :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


GabiDani! Örülj, hogy minden rendben! Ez szuper! Ez is milyen furi! Eddig én is azon fohászkodtam, hogy zárt legyen, most meg cssalódott vagyok, hogy az...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Berni! Kérdeztem Zsiráf párját, hogy miért lesz császár, de nem tudta megmondanim őt meg már nem akartam zavarni.

Köszi mindenkinek a vigasztalást, egyenlőre nincs semmi kilátásban, most passzív táppénzen van és keresgél.

Megpróbálok pihenni egy kicsit, mert a görcsölés nem múlik.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


kati: nekem is nagyon fáj a szeméremcsontom, meg a gátizmaim fájnak nagyon, nekem is inkább a bal oldalam a fájósabb.
Néha alig birok lépni.
elég mókásan nézhettem ki tegnap a cba-ba, ahogy toltam a kocsit és elkezdett fájni meg a rákontrázott a hasam is bekeményedett, rádöltem a kocsira és bicegtem vásárlás közbe, meg meg álltam mint aki azt se tudja hova tart...

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Mi az a szex????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Lányok örülük, hogy elférek az ágyban, és pl nem zsibbad az oldalam, nemhogy még akciózzunk...

Kati hívhatnánk így is, de én inkább pocakbarátkajakocsinak hívnám.... :wink:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili: hát az az ahogy Danit összehoztátok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bkati:
Az a helyzet, hogy a mi ebünk is Anyuéáknál van, mivel annyira lelki beteg lett, amikor Annát hazahoztuk, hogy megszakadt érte a szívem.. Nem tudtam vele annyit foglalkozni, nem tudtunk az udvaron lenni órákat, én a szobában, ő kint sóvárgott... Úgy volt, hogy 1 hónapot Anyuéknál lesz, aztán hazahozzuk. Aztán olyan féltékeny lett Annára, hogy folyton oldalba pisilt, amikor a kezemben volt a gyerek, morgott, pedig amikor letettem Annát, vele foglalkoztam.. Így maradt Anyuéknál, és olyan jól érzi ott magát, ő a kközéppont. :) Jobb így neki... Sosincs egyedül.

Valaki írta a viszketést.. Hát én is,mint a rühes macska, elkezdtem viszketni... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zsiráfnak mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen! Már akkor azóta tuti ki is kapták Laja babát!
(Hát nem beelőzött ez a csaj! Hogy megyünk így közös szobába?!)

Csuri - nekem csak éhgyomri cukrot csináltak az utolsó labornál, azt is csak a házidoki önszorgalomból írta ki, mert a nődoki nem írta fel. Azt mondta a házidoki is, hogy ilyenkor már nem néznek terhelést, mert nincs már jelentősége, esetleg csak ha az éhgyomrira rossz érték jön ki. Pedig anno nekem is határérték lett a terhelés (7.0)

Kép
trombibébi
 
 


Köszi Boci... kezdem elfelejteni... aprópó más hgy áll vele, csak mert mindenki nagyon mondogatja.... 8) 8)

Mági nekem anno azt a rázókeveréket mondta a doki, amivel a bárányhimlős gyereket kenik, biztos tudod miről van szó. Nekem az nagyon bevált....

Kép

Kép
dcili81
 
 


Solya! Hááát... ha jól látom elég rózsaszín a bölcsőben a huzat... nekem elsőre nagyon lányosnak tűnik...

Mushi! Babarucik nyugodtan mehetnek a szekrenybe! Amugy sem celszeru zacsizni, mert befülled, sokkal rosszabbat teszel vele...

Iberni! Itt ugyan néznek szterptot, ami nekem negativ lett, de igazából a szülés előtt pár órával is elkaphatod... úgyhogy kb. semmit nem ér, azt mondta a dokinő... most meg pláne izgulhatok, mert raadasul influenzank volt, ami hozta az arcüreggyuszit és az lehet sztreptotol...de nem szürik már többet...

Aida! lehet, hogy már menet közben irta neked valaki, de egy kis info: 35-38. hét között kenetet vesznek, abból megnézik, hogy van-e benne streptococcus -B baci. Ha igen, akkor antibigyót kapsz a szüléskor és lehet, hogy acsemetéd is az első napokban, ugyanis kijövetelkor fertőződik és mindenféle betegséget okozhat. a leggyakoribb az agyhártyagyulladás ... asszem. Ha negatív az eredmény, akkor nem kapsz antibigyót... A málnalevél teát meg felejtsd el! Neked szerintem nem szabad ilyet inni! De ha lehetne is, meg kell beszélni a dokiddal, lévén, hogy veszélyeztetett vagy!

Niki! Ez a bizniszelés tetszik...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Sziasztok!

Én is még egyben!Most nincs netünk a párom elvitte a gépet igy nekem csak a pihenés maradt.

Csaki!
Olvastam a születéstörténeted izgi.
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok.

BB!
neked is gratulálok, jó egészséget sok tejcsit.

Nincs erőm a majd 20 oldalt visszaolvasni, így ha majd hazakerül a gép csatlakozom újból, rakok képeket mert összeállítottam az ágyat, megágyaztam szépen.Rucik kimosva kivasalva.Várjuk a bébit mi is.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Aida nekem is kiírja a síró baba, hogy nem jó valami....

Kép

Kép
dcili81
 
 


én most megyek eszem vmit, meg jön haza mindjárt apa is, szükségem van egy kis lelki szeretgetésre, ma már többször spontán elbőgtem magam......meg nagyon megvislet, hogy éjjel nem aludtam semmit.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Cili, regisztrációnál vagy egyébként is?:(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Lelki szeretgetésre nekem is szükségem lenne.. :( Apa mindjárt jön is de asszem ez a szükségletem nem lesz kielégítve. :(

Jövőhét elején jönnek szüleim. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jééé, de édi. Most látom csak h kiírta a vonalzóm h anyának nagy pocakja van. :D:D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sármi! most láttam a képekt! Tündéri ez a kislány! Jaj de jó neked! A nagyoknak hogy megy az alkalmazkodás?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Sziasztok!!

Sarmi:gyönyörű a kishercegnőd,szép szemei vannak :) :)

Orsi:Réka is tök cuki :) :)

Bébic:fogalmam sincs nekem sem h kicsoda az a sárvári lány,de azért kiváncsi lennék rá,hisz tőlünk tényleg nem lakik olyan messze...

Mush:irigy vagyok most rád,kozmatika,fodrász...én meg azt sem tudom mikor jutok el odáig,pedig jó lenne még szülés előtt :( :(

Zsiráf:hajrá!!!!!!!!!!!!!csak ügyesen!!!!

Amúgy Zsiráf mire is van kiírva?

Cili:anyósodnak nagyon ari beszólásai vannak :lol: ,gondolom ha tök nyugodt vagy és kicsit idegeskedni akarsz.akkor hozzá mész... :lol: :lol:

Csajok nem azért de 28. van ám,itt egypáran nem erre a napra beszéltétek meg a szülést?Vagy rosszul emlékszek???????

És szeretnék kérni egy nagy segítséget:sertés karajból milyen nagyon tuti kaját lehet csinálni?A rántott husin kívül?Vkinek nincs vmi jó receptje?

Én éjjel olyan rosszul aludtam,5-kor ara ébredtem h majdnem beszakad a hátam,és nem is tudtam vissza aludni.Csak nagy nehezen 7-kor,de már 8-kor kelni is kellett,mert menni kellett a hivatalba,megcsináltattuk végre az apaságit.Úgyhogy az is megvan.Holnap kezdünk neki a gyerek szobának,már alig várom :lol: :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


cili:
nálunk apa fél a sextől, én kevésbé, csak maga a helyzet komikus ahogy fordulnék feléje, de várj egy kicsit, mert lassan megy....
szóval a helyzetünk inkább beleillik egy tragikomédiába.
amúgy így a vége felé nem is kívánom, meg fájnak az izületeim, feszül a lábam az víztől.
Mondtam apának, hogy még most alkossunk vmit, mert utána már nem lesz olyan mint régen....meg hát ott az a 6 hét:D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Aida én már korábban regisztráltam, most a belépésnél akadt gondom...

Solya ja hát igen, szegény nincs más dolga...

Nem hagyhatnák ezt a szeretgetés dolgot??????? :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Orsi igen éb is így vagyok. Most már csak jövőre lesz valami... :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Solya:
Olyan recept kell, amihez van minden otthon, vagy még tudsz bevásárolni?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


solya: én tegnap csináltam karajból szószos husit.
hagyma olajon megpirítva, közben kikloffoltam a húst, megpírítottam mindkét oldalát, izlés szerint só, bors, majoranna, pici fokhagyma rá, ha megpirult, felönteni vízzel , hogy ellepje puhára párolni.
utána eldöntheted, hogyha már puha hogy teszel hozzá egy kis tejszínt vagy tejfölt.lehet hozzá tenni borsót vagy kukoricát, vagy gombát(én konzervet szoktam) és fözők hozzá rizst

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Legújabb bőgéstárgyam: mi van akkor ha a magzatvíz akkor folyik el, amikor a párom nincs velem???? Basszus nem akarok egyedül szülni... :cry:

Kép

Kép
dcili81
 
 


cili:
nekem még az sincs meg, hogy megyek a kórházba, ha Apa nincs itthon... Ezért is szerepel a szüléstervemben,hogy CSAK hétvégén jöhet Bence :lol:
A párod mennyi idő alatt ér haza, ha menni kell?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


solya:
azt is lehet, hogy bepanírozod a karjt, annyi különbséggel, hogya prézli hyelett reszelt trappistába forgatod. utána kivajazott tepsibe leteszed, a maradék reszelt sajtot összekevered főzőtejszínnel, és nyakonöntöd a husikat, be a sütőbe, amíg aranysárga nem lesz. Krumplipürével Isteni :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bébic! Látom csak legyűrtek a gyűrött ruhák és nekiálltál... :)

Orsimorsi! Hajas dolgok nalam ugyanigy... az enyem be is sotetedett és még olyaN egészséges lett, hogy a reklámosok megirigyelhetnék... de télleg kb még max 3 hétig... és szerintem e hógolyó tök cuki :)

zsiráf! nagyon drukkolunk! Tud már valaki valamit?

Bébic! Jó volt ez a viccc..... :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Trombi: akkor ok, ezek szerint nagy hülyeséget nem beszélt a dokim, bár éhgyomrit azért nézhetnének biztos, ami biztos alapon.

Huh, sokat gondolok zsiráfékra. De mi lehet a csaszi oka???
csurimuri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?