Új privát üzeneted érkezett!

Sina!

köszike!

Klubdolog: iwiw -en vannak klubok. és zöldi csinált egy 2008. dec. -i klubot.
Amihez lehet bárkinek csatlakozni.
Ha belemész az adatlapomba akkor ott vannak hogy klubjai, ottan van ez is. Katt. és Csatlakozom.
Ennyi.
Vendég
 


Solya!
A klubban lévő tagok mind ebbe a topikba szoktak írni. Tálos Györgyi - Zöldi, Walker Enikő - Mush, Jakab Tünde - Trombibébi, Markó Nikolett - Nikianya...

Légyszi mondd el Sinának, hogy kell a klubhoz csatlakozni!

Szorsolya!
Hétvégi frontot én is hallottam. Én sem bánnám, ha elkapna bennünket is. :-D Ráadásul vasárnap van apukám névnapja (András) és tök jó lenne, ha Zsófi azon a napon születne. :-D Nekem pl. egy napon volt a születésnapom a nagypapámmal és mindig együtt ünnepeltük. Az olyan jó volt! :-D (Már nem él szegény...)

Kép
Kép
lbernuska
 
 


boci. sajnalom a streptot! :cry: itt nem is nezik...

Andy. de jo hogy jottel mar kezdtem aggodni miattatok! :lol:
Nagyon cuki Regi!

Betti. jo hallani rolad! remelem az uj ev sok jot es egy pocaklakot hoz majd nektek!

zsebi. nagyon szepek a gyerekeid. neked ez a masodik hazassagod?

KépKép
KépKép
mush589
 
 

 
 

mushi
visszajelöltelek!
Köszi!
Vendég
 


Szorsi, Berni! Köszi!

Ahogy néztem a tagokat, eszembe jutott, hogy Eszterkéről semmit nem tudunk! Vagy vkinek van híre róluk?
sinaszi
 
 


lanyok. hogy birtok ennyit enni??? :shock:

csuri. megkaptad a privit?

magi. nagyon edes a kutyatok!

bebic. koszi, hogy hianyoltal. kozmetikus utan nem tudtam ideferni, mert mahinaltak a futessel. jo nagy koszt hagytak maguk utan, ugyhogy takarithattam meg porszivohatam. es tok nagy a rumli a furdoben, mert szetcsesztek a polcot (alatta mennek a csovek), ahol a tisztito szerekvoltak, es most nem tudom hova tenni oket. :? :evil:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sina. azt meg nem irtam, hogy en jol birtam, de a csemetem nem annyira. forgatta a fejet, meg nagyon mocorgott a kozmetikusnal.

te hogy latod, hogy sarmon otthon van???

KépKép
KépKép
mush589
 
 


iwiwen láttam, hogy írta az üzenőfalra, hogy otthon vannak! De biztos fáradt, meg ezer a dolga! Remélem, hogy holnap jelentkezik!
sinaszi
 
 


sina. ha jol tudom laura szokott neki uzenni.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan írok, aztán ha lesz idő visszaolvasok.

Voltam nődokinál! Kicsit szontyin jöttem ki, mert azt hittem az elmúlt napok fájásaitól valamennyit változott a méhszáj, de nem. Zárt!! Igaz, hogy 2000-es, de akkor is zárt. Na mindegy, úgyis akkor bújik ki a drágám, ha már "érettnek" érzi magát.
Leegyeztettük, bár már egy szülésen túl vagyok, hogy hogy indulhat be a szülés, mikor mi a teendő.
Azt mondta, kb. 3-3,5 kilós baba lesz. Elcsodálkoztak a hasamon, mert Gergő feltolta a popóját a méhem tetejére és ott pucsított. De az Uh végére, szépen el lett "lapogatva".
BPD: 92 mm
THQ: 94mm
Minden egyéb is ok.
Na most pedig olvasgatok vissza.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Mushi! Mármint Eszterkének szokott Laura írni!?

Gabi! A méhszáj pikk-pakk kinyílhat, azon ne izgulj! pláne többedik szülésnél! Amúgy grat a szép eredményhez!
sinaszi
 
 


[quote="sinaszi"]M írta:sinasziushi! Mármint Eszterkének szokott Laura írni!?


igen. mivel eszterke korhazban van mar egy ideje.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


na megyek vasalni. rosszat ne halljak rolatok.

sina. te tenyleg nagyon kipihented magad tegnap ota. egesz nap porogsz. :lol: :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sina!

Köszi a nyugtatás. Tudom én is, hogy akár óráról órára, vagy akár percről percre változhat, de már úgy szerettem volna valamit hallani, ami egy kicsit már jelzi, hogy na nemsokára "készen vagyunk"

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Csajok véleményt szeretnék kérni.Szerintetek nagyon lányos a bölcsőben az anyag?Rékánál ez volt bent,és nem tudom eldönteni h fiúnak nem gázos e annyira?Mert akkor még ezt is vennem kell,és megvarratnom anyummal. Kép

solya051020
Káld
 
 
 


Cili!
Visszajelöltelek! :P

Boci, Mágnes!
Bejelöltelek titeket is! :wink:

Mágnes!
Nagyon szép a kutyusod!

Solya!
Szerintem elég csajszis.... :? :?
susy75
 
 


solya. szerintem is csajszis, de tok mindegy. ugyis csak aludni fog benne.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush!

Köszike a vonalzót, hát próbálgattam feltenni, idáig bevallom nem sikerült.
A felső vonit másolom ki?
csurimuri
 
 


Még egy kérdés:a klubban ami az iwiwen van,tag egy Kovácsné Bertha Tímea,ő is szokott ide írni,csak azért érdekelne,mert közel lakik hozzánk,és jó látni h vannak földiek is. :)

solya051020
Káld
 
 
 


Köszi csajok,akkor holnap irány a méteráru bolt.

solya051020
Káld
 
 
 


Solya!

Szerintem is csajos! Így az ágy színével összességében! De még időben belefér a méterárú és a varratás. Csak hát jó lett volna letudni már ezt is igaz????

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


csuri. azt a reszt, ami az en iromanyom felett volt.
url...

megtalaltad a profilodban, hogy hova kell betenni?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mush!
Nem tom hová kell betenni, de holnap megcsináltatom valakivel.
csurimuri
 
 


itt a lap tetejen van olyan hogy tarsalgas meg segedletek. ha a segedletek mellett megnyomod a nyilat, hogy lesz egy olyan hogy profil. arra klikkelj ra, es azon belul meglatod az alairast. oda kell bemasolni azt a kodot, amit kuldtem.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


próbálom
csurimuri
 
 


oke. na tenyleg mentem. jo ejt mindenkinek!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mushi! Tudom, hogy kórházban van! Ezért is kérdeztem, hogy ki tud róla! Remélem akkor Szeles majd tájékoztat minket!
Szóval úgy látod, hogy sok volt mára belőlem! Igazad lehet! Akkor eldugulok! Jól kipihenem magam és holnap megint jövök!!! :twisted:

Solya! Szerintem is csajszis! De annak klassz! :wink:

Gabi! Ismerős az érzés! Én tegnap voltam ugyanígy! Örültem volna, ha a doki azt mondja, hogy Mesi lassan látja a fényt... :lol:

Na, dugulok! Jó éjt mindenkinek!

Mishi! Holnap jövök!!!!!! 8) :twisted:
sinaszi
 
 


Nem Mishi, hanem Mushi! :lol:
sinaszi
 
 


Mági! Olyat még nem ettem, de ha csokiból van, akkor mindegy minek hívják. És ha mégalkoholos töltelék is van benne... :D

Mush! Karda Enikő néven vagyok fent!

Solya! Szerintem elég lányos! Nagyon szép a bölcső!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Gabi:igen így talán még belefér az időbe ha sikerül már holnap beszerezni az anyagot.Eddig nem is igazán foglalkoztam az anyaggal,mivel anyumnál volt a bölcső,és ma hoztuk haza,de ahogy jobban megnéztem,hát én is ezen a véleményem voltam/vagyok!!!Jó lenne már mindennek a végére érni. :roll: :roll:

Na én is megyek aludni,mindenkinek jó éjszakát kívánok,remélem mindenki jól fog aludni.sziasztok

solya051020
Káld
 
 
 


Én is megyek tentézni! Meg apa is mindjárt jön dolgozóból!

Jó éjt!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Uhhhh, nyákdugó eltávozása folyamatban!
Dani rakoncátlankodik eszméletlenül....

Kép

Kép
dcili81
 
 


Bébic!
Kérdezni akartam, hogy mi lett az új cukor teszt eredménye? Mit mondott a doki? Bocsi, ha írtad!!!! :oops: :oops:
susy75
 
 


cili! hajra!

sina. nem ugy ertettem! :oops: holnap varlak! :twisted:

tapasztaltak. ha most kivasalom a rucikat, azt meg zacskozzam be vagy mar mehetnek egyenest a szekrenybe???HELP!koszi

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush! Ha már nem lesz por a szekrény közelében, a szobában, nyugodtan berakhatod!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Látom mindenki alszik már, szép álmokat :D

Erika, hivlak délelőtt!!!

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


jo reggelt.

ennyit irni... :) ma megyek fél 9-re ctg-re.alig várom.aztán ha minden ok akkor csörizem BB-t és kap tőlem egy nagy gratuláciot :D
amugy én sem bánnám ha elkapna engem ez a kettős front mert már nagyon nehezen viselem.de ha ez a kiscsajszi is olyan lesz mint a Hajnika akkor napra pontosan jön:D

mush:már nekem is készen vannak a rucik,kivasalva ,és várják a szekrényben Vivit...

anyosomat tegnap meglátogattam és aposom azt mondta hogy még mindig tartja magát ahhoz hogy nov.végén megszülök...mondom az már csak pár nap,és ha nem és felhergelt akkor minden ráhuzott nap után egy tábla milka csokit számolok fel. :D szerintem jo sok össze fog jönni.-

solya:szerintem is lányos inkább,de én azért nem adnék ki pénzt..még ugy is kicsi lesz a babo,csak aludni fog benne.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jó reggelt Csajok!

Látom, ezek a frontmentes napok jó hatással vannak ránk. Ma éjjel sem szült meg senki, ugye???

Cili!
Egyben vagytok még???

Olyan jó éjszakám volt!!! Egy pisiszünet kivételével aludtam, mint a bunda.

Ma megyek háziorvoshoz, aztán meg feladom postán a táppénzes papírom. Apa már nem engedi, hogy kocsival menjek az M0-n a cégemhez. Dokival méretek vérnyomást, most már teljesen függő vagyok. :-D

Mush!
Nálatok a sztreptót sem nézik? Fura Angliában a terhesgondozás. Bár aztán lehet, hogy nálunk aggódják túl az egészet... Bár szerintem ez a sztreptó dolog pont elég fontos lehet.

Solya!
Szerintem is elég csajos a cucc a bölcsőben, de ahogy olvastam, eldőlt már ez a kérdés. :-D

Gabidani! Sina!
Én is arra számítottam, hogy már legalább rövidül a méhnyak, vagy picit nyílik a méhszáj… erre 3000-es érték… durva! Bízom a hétvégi frontban.

Mush!
Én a kisruhákat simán beraktam a szekrénybe. Ott már nem lesz semmi baja. És nemsokára úgyis használni fogod őket.

Niki!
Jó bizniszt kötöttél apósoddal! Ha már rá kell húznod, akkor perkáljon érte! :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Várlak Niki, de nem ígérek semmit, fél 9-re megyek a fiamhoz.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


[quote="lbernuska"]M írta:lbernuskaush!
Nálatok a sztreptót sem nézik? Fura Angliában a terhesgondozás. Bár aztán lehet, hogy nálunk aggódják túl az egészet... Bár szerintem ez a sztreptó dolog pont elég fontos lehet.


Ez mi is pontosan? Csak mert hogy én nem Angliában vagyok, de senki nem említette ezt még. Se a volt orvosom, se az új (igaz az újjal még nem is nagyon beszéltem). Mikor kéne ilyet csinálni és mi ez?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és ez a málnalevél tea dolog.. Miért jó ha málnalevél teát iszok? Mennyit kell belőle inni? Hol kapható?

Ha jól tudom vmi olyasmire jó, hogy könnyebben táguljak szüléskor.. Most 1100-as cervix értékkel kell még ilyen? Hisz a méhnyakam már szinte eltűnt és nyílogatok is. Az orvos még viccesen meg is ingatta az ujját, hogy "ejnye, nem ér csalni, hát nem marad semmi a vajúdásra". Ilyen terhességben is érdemes ilyen teát inni?

Nekem is egész jó éjszakám volt, csak kétszer ébredtem fel fájásra, de az is inkább kellemetlenül feszült, mint nagyon fájt. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

Cili! Jelentkezz, ha tudsz!

Aida! Elvileg 36. betöltött héten vesznek le kenetet a sztreptohoz. Nekem is csak a 37. héten vették le. Ha ez pozitív, akkor elvileg kell kapnod antibiotikumot a vajúdás alatt vagy ha akkor nem kapsz, akkor a babát születés után azonnal kezelni kell. Biztos, hogy Tőled is leveszik majd! Egyébként Csaki is írt róla! Nem olvastad?
sinaszi
 
 


A málnalevél teás dolgot is párszor beszéltük már itt. Felpuhítja a méhszájat, ezzel segíti a tágulást. Elvileg betöltött 36. héttől mondják, napi 2,5-3 dl. A Te esetedben szerintem vagy a dokival, szülésznővel vagy a védőnénivel konzultálj róla!
sinaszi
 
 


Nem mindig van időm mindent elolvasni, erről lemaradtam. :( De akkor jó, ha betöltött 36. hét után, mert jövőhéten úgyis alaposan "körbenéz" az új orvosom és akkor biztosan az is meglesz. :) Én meg azt hittem kimaradok vmiből. :D Remélem addig bent marad Noel baba. Mi van abban az esetben, ha a következő vizsgálatig kibújna? Akkor honnan tudják hogy kell-e antibiotikum vagy sem?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Igen ezért is írtam hogy így emlékszem erre, mert ezt olvasgattam itt. Csak most hogy én is odajutottam hogy lassan ihatnám gondoltam rákérdezek nálam is szükséges-e ez.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szülésznőt meg mindenképp hívni akartam ma ezügyben, csak a Ti véleményetekre is kíváncsi voltam.. ;) Tudod azért van a fórum, hogy itt is kérdezzek. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida! Beszéld meg Noellel, hogy még maradjon! Ne így állj hozzá! Egyébként ha nincs meg a szűrés eredménye, akkor talán a babát rögtön szűrik erre is és ha szükséges, akkor kap antibigyókat! (De ebben nem vagyok biztos!) De ne stresszeld magad! Minden rendben lesz!
sinaszi
 
 


Jó reggelt!

Szerencsére a tegnapi hírek ellenére végigaludtam az éjszakát. Reggel 115/70 volt a vérnyomásom, most 125/80-at mértem, remélem, napközben is így marad. Hunor este is aktív volt, és már ma reggel is "beköszönt". Próbálok minél többet feküdni, csak mosnom meg főznöm kell.

Sina! Eszterkével valóban én tartom a kapcsolatot. Tud minden eddigi történésről, minden szülésről. Ők még jól vannak, 2in1. Minden nap jár NST-re, de még nincs különösebb fájástevékenysége.

Az iwiw-en visszajelöltem!

Cili! Holnapig már bírd ki!!!

Megyek visszafekszem, később még benézek! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Nem stresszelem magam, nekem az orvos azt mondta nyugodtan jöhet már bármikor, mert elérte azt a fejlettségi szintet.. :roll: Hidd el, egészen más már ilyenkor a szülésre gondolni, mint a 19. héten amikor először ijesztettek meg. ;) Persze ezt egy "egészséges" terhes nem tudja átélni. :D A lényeg, hogy nincs itt semmi probléma, ilyen fájások mellett és 1100as méhszájjal bármikor megindulhat a szülés az orvos szerint és nem is kell visszatartani mert Noel baba szépen kifejlődött. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="aida"] írta:aidaPersze ezt egy "egészséges" terhes nem tudja átélni. :D


Ez érdekesen hangzik! Szerintem Te is egészséges terhes vagy, csak máshogy éled meg, mint ahogy minden ember más és más, és a szülések is eltérőek! Ne siettesd Noelt! Hidd el, hogy jó neki ott bent! A méhszáj rövidülése és nyílása ellenére még akár túl is hordhatod.Nekem a terhesség eleje óta megrövidült a méhnyak, mégsem gondolok arra, hogy bármi gondot okozhatna ez!
sinaszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?