Új privát üzeneted érkezett!

Sina akkor a szülésnapot... 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dcili81 2008.11.27 19:00-kor.

Kép

Kép
dcili81
 
 


Nekem megvan Zsebi, bibibíííí! :lol:
bébic
 
 


próba

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 

 
 

Cili! Nektek is Westitek van? :)

zsebi_baba
 
 


Cili: Kösssziiiiii, most még éhesebb és tanácstalanabb lettem! :twisted:

Szia BB! :lol:
bébic
 
 


Zsebi! Jelöltelek! De most sajna elzavartak innen, mert apa a netfüggőségét már nem tudja kezelni! Nem is értem! Mi ebben a jó!? :lol: A frarancba! Lehet, hogy be kell kapcsolnom a laptopot!? :twisted: :twisted:
sinaszi
 
 


Zsebi ő csak az én westim, de nem nálunk lakik... amikor apám kirakott azt mondta nem vihetem magammal..., pedig a szívem szakad meg érte, olyan volt mintha a gyerekem lenne... együtt aludtunk, együtt ettünk, éjjelente felkeltem hozzá amíg nem volt szobatiszta meg minden..., jaj istenem de nagyon hiányzik!!!!! :cry: :cry:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Azért a biztonság kedvéért leküldtem az én drága kisfiamnak egy bödön körtekompótot... :lol: ma nem nagyon mocorgott, nem igazán tetszik nekem ez.....remélem ez az enyhén cukros cucc felpörgeti kicsit.... :roll:
bébic
 
 


Visszatérek!!! 8) :twisted: :lol:
sinaszi
 
 


Asszem szabadalmaztatom a legújabb kreációmat!

Szóval egy olyan kocsit kellene csináltatnom apával, amire ráfér a pocak, könnyebb a közlekedés. DE mindemellett a kocsira rárakhatsz kaját piát, így menet közben is tudsz enni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Húúú amint látom mindenki kajás! Én is az vagyok! Bármit meg tudnék enni. Igaz egész nap nem sok mindent ettem, de mióta hazérünk csak ennék meg ennék meg ennék.......................

Cili: hajrá szabadalom! :lol:
Vendég
 


Mági, sina, bocika, cili visszajelöltelek. Köszike!

bocika: én is Zsigmondos vagyok. Te már végeztél? Én most éppen halasztok egy félévet a baba miatt.
Vendég
 


Szorsolya: én már végeztem 2 éve. Milyen szakos vagy? Én művelődésszervezős voltam!
Vendég
 


Sina: Én meg pont laptoppal nyomom, mert itt el tudok nyúlni az ágyon, ha már nagyon dagadnak a lábaim...és így Apáé az asztali masina! :lol:

Cili: Hmm, egy ilyen kocsira én is benevezek! :lol: :lol:

Boci: Én se sok mindent ettem ma, viszont kábé egész nap nem is csináltam semmit... :oops: de ettől függetlenül a kajálhatnék megvan....csak nemtom, mit egyeeeeeek..... :evil:
bébic
 
 


Na lányok azt hiszem én ma befejezem leszakad a derekem...
Holnap reggel ledöcögök a védőnőhöz, aztán benézek.

Mindenkinek nagyon kellemes éjszakát kívánok, pisiljetek sokat, és a babák ne hagyjanak titeket aludni.... 8) 8) (gonosz vagyok, mi? csak azért nehogy másnak jobb legyen...)

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili, ez nagyon nem volt széééép! :twisted: Na, majd üzenek az éteren át Daninak, megbánod te még ezt.....muhahaha.... :twisted: :twisted:
Azért jóccakát Neked! :twisted:
bébic
 
 


Bébic: én délutánig csak a tegnap sütött kuglóf maradék morzsáit ettem- apának ízlett. Aztán hazafelé benéztünk anyuékhoz, ott ettem két pici sajtos pogit, itthon "apa főzte" (hordja a cégtől a kaját) zöldborsós pulykatokányt tésztával, desszertnek csokis minyon, aztán egy szendvics, de lehet lassan nyomok még egyet. Egy repi rendezvényről "jutott" nekünk pár guszta szendvics és azokkal szemezek! :lol: :lol: :lol:

Cili: nem ér gonoszkodni. :twisted: :twisted: Egyébként az én derekam is kezd leszakadni! :cry:
Vendég
 


Oké, döntöttem, rántotta lesz a vacsi, már a saját agyamra megyek ezzel a szenvedéssel...aztán bízom benne, hogy "evés közben jön meg az étvágy"....
bébic
 
 


Sziasztok!

Végre idejutottam, mert egésznap itt volt egy kolléganőm és kreatívkodtunk. Minden évszakban mi készítjük a suli aulájába a díszeket. nagyon jók letteka hóemberek és méhsejtpapírból a fenyők, de az állandó üléstől jól elféradtam. Iszonyú sokat írtatok, azért jó, hogy többségében mindenki jól van még.
Laura: szerintem ne idegeskedj a súly miatt, Lillánál nekem a szülés előtt 3 nappal 2380 g-ot mértek, befektettek, majd megszületett 3150 g-mal.

zsiráf: Ok, akkor holnap töltjük a 38. hetet

bkatalain: a szülés időpontját nem a az uh-ból számolta a dokim, hanem a fogantatás - 2 hét, mert nem tudtam a mensi napját.

Cili:nekem az előző terhességnél kétszer is csináltak magzatvízvizsgálatot, maga a betekintés nem fájt, viszont azt követően nagyon görcsöltem és barnáztam. amúgy engem tájékoztattak arról, hogy elfolyhat közben a magzatvíz, mert sérülhet a burok. Az eljárás nem a legkellemesebb, de hasznos tud lenni, mert mekóniumos vízben nem az igazi a babának.
csurimuri
 
 


Boci:
De jó neked! :)
Valószinű én a felnőttképzést fogom választani.
Most még andragógia és abból lehet a felnőttépzési szerv. és a művelődésszerv- t választani.
Nem tudom nálad hogy volt.
Én 2 féléven vagyok túl. És februárban folyt. köv.
Vendég
 


Én csokisparányt nyomtam, és még vár a spejzben vanilíás mézes puszi. De azt holnapra halasztom.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


solya, manna, andy, zsebi, enikő
jelöltelek iwiwen.

bocsika attól aki kimaradt, de elvesztettem a fonalat. :roll: :oops:
Vendég
 


sziasztok!
kati.sina. jol birtam a kozmetikust! nem akarok tul szorosen szulni. :wink: sikerult nem odacsapni. :lol:

bebic. mar miert jelentene bajt ha sokat iszol? minel tobb annal jobb.


berni. remelem mar nincs hoemelkedesed.

laura. fel a fejjel. a doki azt mondta, hogy oke, akkor ne aggodj! hetfoig meg siman kibirjatok Hunorral.
te mikor mesz a kenyeztetesre?

benyomtam 6 konyakos meggyet es semmi reakcio. :shock:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Akkor bemutatnám az ebemet :wink:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1227811883.7677.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Enikő:esküszöm, csokispatkányt olvastam... :oops: :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia Mush! Már épp kezdtelek hiányolni! :(
Á, ezt a vízivást csak azért kérdeztem, mert erre is ahány ember, annyifélét mond...hogy a túl sok se jó.... :roll:

Ne aggódj, ma Ákos baba sincs igazán a topon, nagyon nem akar mocorogni...néha kapok egy jólirányzott lábkidugást, aztán ennyi...biztos van valami a levegőben....

Én pusszantok mindenkit, sorozatnézős-férjhezbújós este következik! :lol: :lol:
bébic
 
 


azta ennyit irni! most latom csak, hogy 5 oldallal le vagyok maradva reggel ota! hogy kepzelitek?! :wink:

magi. akkor most ki megy ki meg nezni titeket? a regi vedond?

Iza tenyleg tisztara olyan, mint az anyukaja. :)

itt majd 6 agyasak a szobak. asszem 2 egy agyas van, de nagyon kicsi az esely, hogy odakerulj, pedig en meg fizetnek is erte! :roll: es barki bejohet,sajnos. es hat itt is bejatszik egy 20 fos indiai csalad, siman. ezert sem akarok sokat bent maradni. amint lehet hazajovunk.

bebic. sikerult kivasalni? nekem is rengeteg van. johetsz ide is! :wink:

solya. nincs mit. majd kerunk kepeket!

cili. miert kell befekudnod szomabton??

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk.De én nem ezt kértem án tőletek :twisted: :twisted: Na mindegy azért sikerült visszaolvasni.

SzOrsi:visszajelöltelek!

Mági:megjelöltelek,nagyon édespofa kutyusod

Mush:tenni fogok fel képet ígérem :)

solya051020
Káld
 
 
 


Mushi! Már én is éppen írni akartam, hogy csak nem a kozmetikus legyőzött! :) De úgy fest, hogy sokáig küzdöttetek! :wink: :lol:

Mági! Ő igazi????

Cili! Na, megállj! Megvuduzlak!!!! :twisted:
sinaszi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a biztatást, tényleg szükségem volt rá! Most lelkileg jól vagyok, bár a ma levett véreredményemben az az 1 tétel még rosszab lett. Felhívtam a belgyógyászt, azt mondta, emiatt nem kell hamarabb bemennem, maradjunk a hétfőnél.

Vacsorára tegnap pizzát kértek a fiúk, de ma nem voltam főzőcskézős kedvemben, így DonPepe lett belőle. Fincsi négysajtost ettünk.

Iwiw: Dobosné Péderi Laura néven vagyok rajta, Miskolc városában.

Mush! Én tegnap voltam kozmetikában, apa és a nagyfiam szerint szép vagyok. Jól esett nagyon! (a kezelés is, meg a dícséret is)

Iza is, Regi is gyönyörű! Kössétek fel lányok a fehérneműt, ha majd kopogtatnak a legények!

Szép jó éjszakát mindenkinek! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Bébic! Nekem is oda van készítve a gép a fekhelyem mellé, de szegény Apát mindig ugráltatnom kell, mert amikor lecsúszok, vagy csak pózt akarok váltani, akkor mindig őt kérem, hogy segítsen... nekem az nagyon kényelmetlen! Ízlések és pofonok...
sinaszi
 
 


Helló Csajok!

Letudtam ma dokibácsim magánrendelését. Eredetileg négyre mentünk, de dokibácsi a kórházban volt, szülesztett. Várni kellett rá hatig. De nem voltam ideges, lehet jövő héten miattam kell majd ugyanígy várnia pár embernek. :-D

CTG eredmények rendben, vérnyomira azt mondta, hogy amíg otthon normális, addig nem ad gyógyszert. Zsófi fejátmérője 97 mm. Magzatvíz, méhlepény ok. Méhszáj 3000-es még mindig, de azt mondta, hogy ez gyorsan változhat. Annyit kért, hogy holnap ne szüljek, mert vidéken lesz konferencián és onnét 2 óra alatt tud hazaérni... :-D

Manna!
Ezen a birodalmi lépegetőn jót nyerítettem!!!

Csajok!
Én is vagyok iwiw-en, Lengyel Bernadett, Érd és a klubjaim között van egy olyan, hogy 2008. dec. ezt még Zöldi csinálta, itt sokan vannak már a topik-lakók közül. Akik újak, csatlakozzanak be ide, és így könnyebben megtaláljuk egymást. Én most páratokat bejelöltem.

Cili!
Sajnálom, hogy be kell feküdnöd szombaton!!! Szorítok neked!

Andy!
Regina nagyon aranyos kislány! Apa meg nagyon ügyesen fürdet!

Mági!
Ebed egy vérszomjas fenevad!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sina:
neeem médincsájna :wink: Persze, hogy igazi! Hobi a becses neve :) Pedigrés, Apuka nemzetközi bajnok!

mush:
szerintem már senki sem jön ki hozzánk látogatni, de van egy helyette védőnő, holnapra bejelentkeztem nála.. Hátha ő megmér, meg néz vérnyomást, meg szívhangot. Az előző semmit sem csinált.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lányok!

Szombatra kettős frontot mondanak!
Vendég
 


Szeles! iwiwen jelöltelek!
sinaszi
 
 


kati. teged nem talaltalak iwiw-en, milyen varoshoz/orszaghoz vagy beirva?

eniko. te milyen neven vagy fent?

en Eniko Walker neven vagyok fent, Sheffield/Anglia. jeloljetek batran! :lol: nehogy mar kimaradjak a partybol.

csaki. drukkolok, hogy jo legyen Luca eredmenye es ne kelljen megint korhazba menni. a sztreptos tanacsot meg koszi.

hallod cili. azert a vernyomidat igazan megnezhettek volna. fel a fejjel, kibirod a befekvest,aztan lehet Dani megis novemberi lesz! :wink:

meg mindig van 3 oldalnyi olvasni valom... :twisted:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mági! Nem csalódtam! Még mindig jó a humorod! Ezért is tettem fel a kérdést. Tudtam, hogy frappáns választ kapok! :) Annyira szép tiszta a szőre, hogy nem tudtam eldönteni, hogy nem plüssállat-e... :oops: :lol: Mi a westit csak kockafejűnek hívjuk Apával. És amint lesz kertes ház, ilyen lesz az egyik kutyi. Meg lesz még bejgli, nyakambanhordókutya, spani, roti.... meg még egy pár fajta! És a manó lesz a kismaugli!
sinaszi
 
 


Szorsolya! Nem ér horrorijesztgetni!!!!!!!!! :twisted:
sinaszi
 
 


Szeles,Ibernuska:jelöltelek titeket.

Mush:köszi a visszaigazolást

solya051020
Káld
 
 
 


De ha ránk is hatással lesz, akkor remélem, hogy elsőként érek be a kórházba.... :wink: :lol: Így talán lesz helyem!
sinaszi
 
 


Szorsolya: én művelődésszervező szakon kulturális-turisztika szakirányon végeztem. Tudom azóta máshogy mennek már a dolgok. Ha kell valami könyv, jegyzet nyugodtan szólj nagy része megvan még. Sőt talán a puskák, meg a tételek is!!! Tényleg jelezz és szívesen elküldöm. Gondolom jópár könyv nem változott meg! :lol: :lol:

Csokisparány: NEM ÉR!!!! Ezer éve nem ettem!!! De azért most még betoltam egy repiszendvicset! :lol: :lol: :lol: Én is bújok apához és nézünk egyszerre meccset meg sorozatot. Kitartást! Lehet hétvégén újabb roham lesz????!!!!! :P :P :P
Vendég
 


Ibernuska:én csatlakoztam a klubbhoz amit írtál,és akik bennt vannak a klubb azok mind ide is szoktak írni?Mert így "rendes" névről nem "ismerem" fel őket.

solya051020
Káld
 
 
 


Ezt a frontot én is hallottam,de rám tuti nem fog hatni :roll: :roll:

solya051020
Káld
 
 
 


Berni! Azt hittem, hogy mi már rég "ismerősök vagyunk" iwiwen. Most látom, hogy nem! Pótolom a lemaradást!
sinaszi
 
 


Ezt a klubdolgot vki magyarázza el nekem légyszi, mert ezt a funkciót még nem használtam!
sinaszi
 
 


Sina!
bocsika én nem ijesztgetés végett írtam!!!! :oops:

Mondjuk én már nem bánnám ha hétvégén kibújna Manó! :roll:
Vendég
 


Sarmi! Látom otthon! Dobj fel képet! Jól vagytok?
sinaszi
 
 


Bocika!

Köszike a felajánlást! Ha aktuális lesz tuti élni fogok vele.
Már várom a februárt. Szeretek oda járni suliba.
Vendég
 


Szorsi! Nektek egyébként is csak 8 nap van már! Kitartás!
sinaszi
 
 


Szorsolya: tényleg nyugodtan szólj. Én is szerettem oda járni!!! Hamar elment az a 3 év, csak macerás volt meló mellett, de nem irigyellek majd gyerek mellett sem!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?