Új privát üzeneted érkezett!

ja és tök jó, 3 hete próbálom elérni a védőnőmet, de nem sikerül.. Ma megelégeltem, és felhívtam avolt védőnőnket, hátha tud valamit, ugyan miért nem veszi fel a telefont. Hát kiderült, hogy táppénzen van a drágám 1 hónapja, és idén már nem is lesz! Szuper, hogy erről elfelejtett szólni!!! ha nem hívom fel a régi védőnőnket, ki sem jön megnézni a gyereket senki? A recepteket sem kapom meg??? Aztán, ha a pecsét nincs meg, énnem kapok anyaságit.. :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boci!
Köszi! :P

Bébic!
Remélem, hogy tényleg csak azért van ez,mert már nincs hely a belsö szerveimnek... :? :?

Aida!
Akkor sok pihi és még kihúzzátok egy darabig!!! :lol:

Mágnes!
Engem tegnap kapott el a böghetnék. Azért sírtam,mert mindenhol fájt, fájt a gyomrom, nem tudtam enni stb. :oops: :oops:
susy75
 
 


Bébic! Alapítványi szobáról én ugyanígy gondolkodtam... Nem is parázom rajta tovább, mert csak felhúzom magam. Annak idején volt szó itt a topikban arról is, hogy jó-e az, ha a szobákba szabadon ki- be járogathatnak a látogatók. Hát! Igazából nem örülök, hogy a Péterfy ebbe a fajtába tartozik... Mert ha nem lesz alapítványi szoba és a szobatársakhoz hangoskodó és pofátlan látogatók jönnek be.... na akkor én a sarkamra állok, abban mindenki biztos lehet!!! Én harcos típus vagyok! Pláne ilyen helyzetben! Remélem, hogy nem kell megmutatnom a kórházban! :roll:

Mági! Ismerős érzések! Sajna a hormonok így szórakoznak velünk! De fel a fejjel! Ölelgesd meg Annát! A védőnénis sztorid viszont durva! Én is pipa lennék!

Aida! Nekem nem műxik rendesen a "kismaminet"!

Aida vagy Susy! Csináltok 2in1 táblát is ide? Mert kezdek kikelni magamból, h. nem látom át a dolgokat, most, hogy az oldalunk nem működik! :twisted:
sinaszi
 
 

 
 

Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :? Ettől függetlenül elég szar érzés, tényleg, mintha kiskéssel akarna kijönni. Egyik terheségemnél sem volt még ilyen.

Aida! Szép méretei vannak Noelnek, ha hamarabb megszületik, akkor sem lesz gond!

Mági! Néha engem is elkap a sírhatnék :cry:

zsebi_baba
 
 


Hóha! Aida nem vagy semmi... egyezkedj Noellal, hogy még egy kicsit bírja ki odabenn! Az viszont nagyon jó hír, hogy elvállalt a dokinéni!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Csajok! Nem tudom, hogy mennyire szoktátok nyomonkövetni, de Vera Izájáról vannak fent újabb képek!( http://www.babanet.hu/album/index.php?a ... age=332093 ) A képek tanúsága szerint jól van a kiscsaj és nagyon angyali! Tiszta anyja!!! :D
sinaszi
 
 


Én is eléggé izguok, hogy legyen szabad alapítványi szoba! Nálunk 4 db van, és 10 ezer/éjszaka.
Bébic, Sina! Nálatok mennyibe kerül?

zsebi_baba
 
 


Zsebi! Úgy tudom, hogy a Péterfyben is 4 van. Ebből 2 egyágyas, 2 pedig kétágyas. Az egyágyas 7.500/nap, a kétágyas pedig 5.000/nap...
sinaszi
 
 


Mági: Ölelgesd meg azt a kicsilányt, és ne haragudj a lencse miatt, én sem eszem meg! :D Ezek a fránya hormonok meg mindig a legrosszabbkor tombolnak.... :evil:
A védőnő meg elmehet a sunyiba! :x Bezzeg ha az ember lánya nem jár utána, akkor jönnek az ejnyebejnyék!

Susy: Kitartás! :)

Sina: Egy kis harciasságot kölcsönözhetnél nekem, hogy legalább harci nyuszi legyek! :P Én is igyekszem amúgy nem fogalkozni ezzel, reménykedem benne, hogy lesz olyan szabad szoba, aztán ha nem, akkor ez van sajna...
Mondjuk ha nagyon betelik nálam a pohár, ki tudok kelni én is magamból, csak én hülye, előtte tök sokat tűrök jobb a békesség alapon...
Mondjuk itt már a gyerekmről is szó lesz, na, akkor viszont szabadjára fogom engedni a bennem szunnyadó anyatigrist, azt biztos, aztán letojom, kinek teccik, kinek nem!
bébic
 
 


Sina bocsi a tárhely rossz, már napok óta készülök átrakni egy másik helyre, akkor már ok lesz.

Ma megcsinálom, estére jó lesz és az is benne lesz hogy ki szült már és ki 2in1!

Csak most muszáj lepihennem, most ebédeltem csak, hosszú volt a mai nap.. 7-kor indultunk és délre estünk haza.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hú Sina, ennek örülök, hogy legalább te ennyire képben vagy! :lol:
Én nem tudtam azt se, hány darab ilyen szoba van, az árakról meg annyi infóm volt, hogy tavaly a kétágyas volt 5000....
bébic
 
 


Sina! Nagyon jó, hogy felraktad a linket! Mennyi haja van ennek a babának! :) nagyon cuki...

szoba: hát nálunk 2 agyas, egy agyas meg luxus egy agyas van... en szivesen mentem volna a 2 agyasba, az nem is fizetos, es bar itt kisebbsegiek sincsenek, de annyi nacio van hogy csak naaa... es nem biztos hogy jol viselnem, ha egy 20 fos torok csalad bevonuln alatogatoba...ahogy itt szoktak. Igy apa ragaszkodik az egy agyashoz. az viszont 30 eur /nap. azt nem tudom a luxus mitol az, asszem az egy egész apartman plussz ággyal apának, hogy ott maradhasson éjszakára, de arra a4 napra tutko nem kell. Na meg az pont duplaja a masiknak... :roll: egyebkent nem lattam meg a szobakat, ugyhogy kb. fogalmam sincs milyenek! Erik mikor szuletett a kutvolgyiben voltam negy agyasban, es nem bantam meg. Nagyon jo volt ott infot gyujteni a kismamaktol, es arra a reszre senki nem johetett be, apak is csak folyosora. az alapitvanyikba viszont barki. Igy a gyerkocomre nem cuppanhatott ra minden rokon. legalab egy hetig steril kornyezetben volt...

mondjuk az szerintem nem volt jo az alapitvanyiban ott a kutvolgyiben, hogy nem is azon a folyoson volt, ahol a szuleszet szobai, es valahogy azt a reszt ugy az eu dolgozok is jobban elkerultek...kevesebbet jartak arra...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Na, megyek én is, mert ma még kábé semmit sem csináltam az evésen kívül....
:oops:

Itt ülök az ebédlőben, hátam mögött az óriás kupac vasalnivaló, és érzem, hogy gyanúsan méreget és hamarosan meg fog támadni.... :shock: :twisted: :wink: Majd jövök!
bébic
 
 


Nálunk 1 egyágyas és azt hiszem 4 kétágyas alapítványi van. Az egyik talán 10000/nap a másik 5000/nap. Mi az egyágyasra hajtunk, én szeretnék azt a "nyugit", nem tudok idegenekkel lenni egy szobában.. Így hátha alszok a 3 napból pár órát, másokkal együtt szerintem 10 percet sem sikerülne 3 napig..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nálunk is van egy olyan szoba, ahol az apuka is bent alhat, az 15000. De azért ez kicsit furi nekem.

zsebi_baba
 
 


Ja, és a többi alapítványi egyágyas. A normál szobák egyébként 2-3-4 ágyasak.

zsebi_baba
 
 


Én maradok az 5 ágyasnál, az egy ágyas szobáknál nem jönnek a babáért, ha bármi van, nekem kell levinnem, és nem a legjobb egy huzatos folyosón cipelni a gyereket, mert az alapítványi szoba egy szinttel feljebb van.. Ráadásul, ha el kell mennem tusolni, már attól nyugodtabb vagyok, ha tudom, valaki azért egy légtérben van Benivel.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Persze Aida! Pihenj! Nem úgy értettem, hogy moströgtönazonnalmárismertkülönben!

A Péterfyben ugyanott van a szülészeten az összes alapítványi. Ahogy elnéztem a környezet is ugyanaz, attól eltekintve, hogy az alapítványi szobákban van saját WC, zuhanyzó! Nekem ez az egyik legfontosabb szempont! A legeslegfontosabb az, hogy Mesit akkor és úgy tudjam szoptatni, ahogy akarom és ebben senki ne zavarjon meg! Viszont én a kétágyast preferálnám, mert azért teljesen egyedül nem akarok lenni!

Bébic! Légyszi állj a sarkadra és parancsolj a vasalatlan ruhákra, hogy van Neked fontosabb dolgod is, mint velük harcolni! :twisted:
sinaszi
 
 


Aida!
Csak olyat csinálj, hogy ki van még 2in1!!!:lol:
A másik táblát csinálom tovább, ha már elkezdtem! :wink:
susy75
 
 


Sina:

[quote]V írta:iszont én a kétágyast preferálnám, mert azért teljesen egyedül nem akarok lenni!

Pont így szeretném én is, jobb azért, ha van ott még valaki. És engem is csak a saját WC+zuhi miatt vonz a dolog, nem másért, mert rohadtul nem ott bent a kórházban akarok valami fertőzést összeszedni!

Nafigyi! Akkor mi lenne, ha megdumálnád Mesivel, hogy 3-án bejöttök ti is, szétcsapunk ott a többiek közt, szerzünk egy kétágyas szobát és jóóól elleszünk! :lol: :lol:

A ruháknak átadtam az üzeneted....jól képen röhögtek és továbbra is peckesen kupacolódnak ott bent....hmmm, lehet, hogy rájuk kéne zárnom az ajtót? :twisted:
bébic
 
 


[quote] írta:És engem is csak a saját WC+zuhi miatt vonz a dolog, nem másért, mert rohadtul nem ott bent a kórházban akarok valami fertőzést összeszedni!


Abszolut megértem! A másik kórházban, ahol a két gyerekemet szültem, csak egy VIP szoba volt saját zuhanyzó-WC-vel, az összes többihez csak a folyosói közös tartozott. Namost friss gátsebbel 5 napon keresztül guggolni a WC fölött..... nagy élmény volt!!!! :cry:
Itt a Klinikán a normál szobáknál 2 szobánként van zuhanyzó-WC, tehát 4-6 emberre jut egy. Még ez sem annyira gáz, de én szívesen lennék egyedül is, harmadik szülésnél már inkább, mint elsőnél.

zsebi_baba
 
 


bébic:ha már úgyis molesztálnak a ruhák, küldhetnék át én isegy kupacot?? Az enyémek nagyon jól neveltek :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Laura! Ne aggódj! Ha valami gondd lenne, a dokid biztos befektetett volna! A súly miatt ne aggódj, simán el is mérhették!

Lopással kapcsolatban! Én nem vagyok egy bosszúálló tipús, de ezeknek, akik korházakból lopnak, főleg amikor magatehetetlen embereket rabolnak ki én szivesen bevezetném a kézlevágás büntetését!

Forgófájás! Nekem olyan is szokott lenni, hogy megyek, aztán olyat nyillal bele, hogy majdnemleesek a lábamról, ill. fekve szokott méginkább fájni.
Ma meg a piacról alig értem haza. Annyira fájt a hasam, az egész méhem, hogy alig bírtam menni. Ilyen volt már valakinek?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Mágnes! Ezzel én is így vagyok! Remélem szüléssel elmúlik és nem lesz még rosszabb!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Zsebi: Azt a fertőzéses mondatot azért (is) írtam, mert úgy tudom, a Péterfyben nemhogy a betegek, hanem állítólag a látogatók is (!) azt a mellékest használják.... :shock: (Sina, javíts ki ha tévednék, én így tudom....)

Mági:
[quote]A írta:z enyémek nagyon jól neveltek


Ez azt jelenti, hogy kivasalják magukat és meg is mutizzák a többi ruhának, hogyan kell azt csinálni? :lol: :lol: Akkor jöhetnek! :lol: :lol: :wink:

Enikő: Egyetértek! :evil:
Nekem még nem volt olyan fájdalmam, amit leírtál....Remélem, már jobban vagy!
bébic
 
 


Sziasztok!!

Hát lányok én nem ismerek rátok,már napok óta nincs hír szülésről...még a végén tényleg kihúzzuk decemberig :lol: :lol: :lol: :lol:

Éjjel én is elég jól aludtam,egyszer voltam csak fennt,és elég könnyen vissza is tudtam aludni,ahhoz képest h a hátam olyan szinten fáj,h tegnap du már bőgtem is sehogy nem volt jó.De nem a derekam fáj,hanem a gerincem mellett...Vkinek esetleg ilyen panasza van?Mit lehet csinálni vele h jobb legyen?A maszírozás nem jó rá :( :(

Kórházi lopás:sajna felénk is volt/van rá példa,én akkor jártam így mikor Rékával jártam nst-re.Leraktam a táskám,és jól lenyúltak belőle 20000ft-ot,na jó az én hibám is volt,h felügyelet nélkül hagytam a cuccot,stb...de akkor is,egy kh-ban lopni,azt hittem h pont ott nem fognak.Most már előre látóbb vok,soha nem viszek be nst-re olyan cuccot amit féltenék.

Aida:nem semmi h már az első nst-n ilyen fájásokat produkáltál.

Mush:nagyon köszönöm a festékek nevét,holnap meg is vesszük őket,és hétvégén neki állunk festeni. :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Bébic! Ez nem is olyan rossz ötlet! Jól elszerencsétlenkednénk a szoptatással! :lol: Na, majd beszélek Mesivel, mert úgy fest, hogy a holnapi napról már lecsúszunk...

Zsebi! Én is nagyon tartok a fertőzésektől és szerintem emiatt a félelem miatt fogékonyabb is vagyok rájuk! :oops: :cry: Bár kopogjam le, mióta terhes vagyok, mindenféle leletem negatív! Persze ezért nagy áldozatot hoztunk apával!!! :oops: :evil: És gondolom, hogy az is sokat jelent, hogy szinte csak itthon megyek WC-re...

Mági! Annyira tetszik a humorod!!! Ezek szerint a hormonokkal leszámoltál! Örülök, hogy jobb a kedved!
sinaszi
 
 


[quote="isarenikő"]M írta:isarenikőa meg a piacról alig értem haza. Annyira fájt a hasam, az egész méhem, hogy alig bírtam menni. Ilyen volt már valakinek?


Enikő! Én ilyenkor szoktam az utcán ácsorogni pár percig! Alig néznek hülyének! :oops: :D

Szorsolya! Nem hogy kórházban lopnak, de még a rendőrségen is! Aki erre "specializálódott", annak semmi nem szent! Sajna ez mindig így volt és így is lesz, amíg világ a világ. Míg az egyiknek több van és a másiknak kevesebb, addig mindig lesznek olyan ábrándozók, akik nem tudnak a vágyaiknak ellenállni. :evil:
sinaszi
 
 


Bébic! Az osztály WC-je előtt nem áll őr, így bárki használhatja! Én is így tudom!
sinaszi
 
 


[quote="sinaszi"]S írta:sinaszizorsolya! Nem hogy kórházban lopnak, de még a rendőrségen is! Aki erre "specializálódott", annak semmi nem szent! Sajna ez mindig így volt és így is lesz, amíg világ a világ. Míg az egyiknek több van és a másiknak kevesebb, addig mindig lesznek olyan ábrándozók, akik nem tudnak a vágyaiknak ellenállni. :evil:
Bocsánat, Solya! Ez Neked szólt!
sinaszi
 
 


Sziasztok!
Ma már sokkal jobban vagyok biztosan valami fertőzés volt és szerencsére még nem a baba akart kijönni :)
Bkatalin: F5 gombbal tudsz frissíteni

sahli
 
 


Olyan rossz, hogy sokakkal még nem találkoztam személyesen vagy legalább képet nem láttam rólatok! Így annyira nehéz nekem a nevet kötni eseményekhez, "személyekhez"! Remélem, hogy nyáron csinálunk egy nagy banzájt és ott mindenkit megismerhetek végre!!!! :D
sinaszi
 
 


Sinaszi:semmi baj,gondoltam h nekem szól :lol: :lol: :lol: egyre több az Orsi úgy nézem :lol: :lol:
Én is tök így vagyok ezzel h nem tudok kit hova tenni,hogy nézhet ki..De sajna engem valószínű nem fogtok megismerni személyesen,csak így képeken,mivel ahogy nézem a talik általában Pesten vannak,én meg onnét még húúúúúúúúúúú de messze lakok,így nem sok esély van h egyre is eljussak. :cry: :cry: Meg van egy olyan érzésem h csak én írok a "környékünkről" :roll: :roll:

solya051020
Káld
 
 
 


Solya! iwiw-en nem vagy fent? Káldról hallottam már, de nem tudom, hogy mit! Az hol is van? :oops:
sinaszi
 
 


Sina!
Iwiw-en engem is megkukkolhatsz, ha gondolod!! :wink: :wink:
susy75
 
 


Solya!
tegnap óta nekem is fáj a gerincem mellett, nem tudom ,hogy mitöl!!! :? Azt se tudom mi jó rá. Párocskám megmasszírozta, nem lett jobb. :cry:
A derekamtól kicsit feljebb hasogat... :evil:
susy75
 
 


Sina de fennt vagyok,azt hiszem meg is jelöltelek(remélem nem baj :oops: )Vas megyében van.Tényleg hallottál róla?Tök jó.Eddig akárkit kérdeztem azt sem tudta h Vas megye hol van,nem még Káld :) :)

solya051020
Káld
 
 
 


Nekem a derekam fáj, meg jósolgatok, de amúgy semmi extra..
Bár most kezd az agyam bezsongni, eddig Gumimacit kellett néznünk... :o
Megyek is, felébresztem a derelyéket hibernált állapotukból.. már nem tudok mit kitalálni Annának uzsira.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Susy: nálam pont ez a helyzet...pedig nekem a maszírozás be szokott válni,de most az sem jó.Már gondolkodtam h vmivel bekenem(fastum gél vagy vmi hasonló)de aztán rájövök h nem gyulladástól fájhat hanem már nagy a súly.Ugye ez el fog múlni szülés után?

solya051020
Káld
 
 
 


Solya!
Szülés után tuti elmúlik!!!!! :lol: :lol: Addig meg csak kibírjuk valahogy. :wink:
susy75
 
 


Solya: Én is vasi lány vagyok, anno, mikor először írtál ide, én üdvözöltelek is, mint földimet! :lol:
Iwiwen láthatod is, pontosan honnan származom! :wink:
bébic
 
 


Bébic:komolyan?Júúúj!!Most nagyon szégyellem magam,h nem emlékszek h üdvözöltél :oops: :oops: Bocsánat!!!!!!!!!Akkor megnézlek iwiwen,milyen néven tudlak keresni?Mert tel.számos táblázatba nem talállak....

solya051020
Káld
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az nst-ről, meg az uh-ról. Dani virgoncabb mint valaha... Ez a jó hír...

A rossz, hogy szombaton be kell feküdnöm...

Remélem mindenki jól van!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Solya: egye fene, megbocsátok! :lol: :lol: :lol: Amúgy akkor nekem is csak annyi tűnt fel, hogy tudtam, hogy Káld a megyében van, de azt eddig nem is néztem meg, pontosan merrefele...Dobok privit!
bébic
 
 


Cili:örülök h jó lett az nst.De miért kell befeküdnöd?Akkor a kh-ból már gondolom Dani babával mentek haza.

solya051020
Káld
 
 
 


Bébic:ok,meg vagyok nyugodva :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Cili: Miért? :( Te is itthagysz minket... :( De nincs baj, ugye?!
bébic
 
 


Rég voltam fenn iwiw-en, de most belépek és kukkolok! Susy-t is kinyomozom, megkukkolom és megjelölöm!!!! :twisted:
sinaszi
 
 


nem is tudom, hogy iwiwen kit jelöltem be annak idején.. Mágnesbecenéven asszem fent vagyok ...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ha gondoljátok engem is bejelölhettek:Nagy Orsolya Káld Vas megye
Én is bejelölnék bárkit csak nem nagyon értek ehhez az egészet nekem csak úgy megy a keresés,h tudom a teljes nevet,sajna nem tudok becenév szerint keresni....bocsi de szőke vok,nagyon nagyon :oops: :lol: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?