Új privát üzeneted érkezett!

Anya34: voltunk, igen és minden rendben volt :) Mindene megvan, ülőmagasság 7 cm, tarkóredő 2 mm, orrcsont van, úgyhogy úgy tűnik egészséges :) A kombinált teszthez levették a vért, az 7 nap kb, de inkább csak formaságnak érzem az uh után.
Amin viszont meglepődtem, hogy hüvelyi uh-ra készültek, ami az első csemeténél nekem csak 6 hetesen volt, ilyenkor már hasi. Ugyan csak fél órát várakoztunk, de nekem persze már pisilni kellett, így a vizsgálat kezdetén jól leszúrtak, hogy ide nem teli hólyaggal kell jönni, mert így nem lát semmit, ezt nem mondták nekem? Mire közöltem vele, hogy az sem mondták, hogy az időpontom ellenére fél órát kell várnunk és nem hasi uh lesz. Nem szólt egy szót sem, csak előszedte a hasihoz való cuccot és megcsinálta úgy. Persze egy szót sem szólt, de mivel felkészültem mit kell nézni és annak mennyinek kell lenni így közvetítettem a férjemnek közben mindent, amin annyira meglepődött az ultrahangos, hogy a végére nagyon kedves lett és még mosolyogni is tudott :)

Boxangel: rákérdeztem az uh-on, még sosem találkoztak olyan down-os babával, akinek az első trimeszterben volt orrcsontja, nektek pedig van!

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Hutundi: Te is voltál uh-on, ugye? Mi volt?

Többiek hogy vagytok?

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok Kismamik!!!
Kisa, de ari vagy, hogy emlékszel ^_^
Igen tegnap voltam én is a 12 Hetes UH-n. Szerencsére velünk is minden rendben, 73 mm az ülő magasság, tarkó redő 1,8 mm. 13+4 nek felel meg a méretei alapján, pedig 12+4 ^_^
Nekem is hüvelyi volt, most nagyon kellemetlennek éreztem, meg is kérdeztem a dokit, hogy miért nem lehet hasin, és megmutatta a végén, hogy sokkal élesebben látni. Nekem is fura volt amúgy a doki, de nem ez a lényeg... A picikém izgett, mozgott, járt keze, lába... Nagyon cuki volt!!! Úgy szeretem már most :)
Örülök, hogy mindenkinek jók az eredmények!!! :*

hutundi
 
 

 
 

Köszi Kisa, aranyos vagy, hogy rákérdeztél :)). Azt nem tudom viszont, hogy minek paráztatnak a vérvizsgálat eredményével ha az UH-n minden oké.. egyébként egy 4D-s UH-n nem lehetne jobban látni a helyzetet? Ti terveztek 4D-s UH-ra menni? Ha igen hanyadik héten? Jó egészséget mindenkinek :).
boxangel
 
 


Hutundi: gratulálok! Lehet, hogy óriásbabád lesz :D

Gondoltam én is a 4D-sre, de mivel eddig rendben vagyunk így sajnálom kiadni rá a pénzt, még annyi mindenre kell.... Ha valami nem lenne kerek valószínű szánnék rá, már csak azért is, hogy hamarabb megnyugodjak. Érdemes körülnézni, hol van akció és a kuponos oldalakon is szokott lenni jó áron, ha rászánod magad. Barátnőmék voltak, sajnos nem tudom hányadik héten, de állítólag össze sem lehet hasonlítani a simával, ott még a férje is mindent látott, ami a sima uh-on csak egy paca volt neki.

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok Kismamak!
Volt mar kozuletek valaki korionboholy mintavetelen? Mennyi ido utan jott eredmeny es,hogy viseltetek az utana kovetkezo napokat?alunk a mult heti
ramcsi85
Olaszorszag
 
 


Szoval nalunk a mult heti uh.n 3,2 mm-es tarkoredot mertek es Mivel en is szivbetegsegl szulettem, igy indokoltnak tartottak. Természetesen vallaltuk.
Most hetfon voltam, nem volt veszes, engem kicsit inkabb lelkileg viselt meg.
Most varjuk az eredmenyt, de pozitivak es bizakodoak vagyunk!
ramcsi85
Olaszorszag
 
 


Sziasztok!


Végre találtam egy olyan csoportot, ahol mindent meglehet beszélni a többi kismamával :)13 hetes vagyok, és múlthéten voltunk uh-n,1,4 a tarkóredő, az ülő magasság 60 mm, orrcsont és végtagok rendben vannak,és a lábacskáival is rugdosott éppen.
Következő uh a 18. héten lesz, addig pedig csak a 16.heti vérvételre megyek.
A védőnő is azt mondta hogy ennél jobb leletünk nem is lehetne, úgyhogy boldogság van !!!! :)

viivienn
 
 


 viivienn, szia!

Én majd csak a 18. hét környékén megyek uh-ra, annak függvényében, hogy mikorra adnak időpontot :)
Amit írsz 16. heti vérvétel, gondolom, az valami plusz lehet (a kombinált teszthez kapcsolódó?) , nem kötelező

Émelygés, hányinger elmúlt, várom, hogy érezzem már a picur mozgását  Első babánál ez csak a 16. héten volt, a másodiknál már a 14. héten, úgyhogy talán lassan már őt is érzem majd


ramcsi85: nekem nem volt ilyen vizsgálat egyiknél sem, de hallottam már róla. Úgy tudom, hogy pihenni kell utána. És gondolkodj pozitívan!!! Minden rendben lesz.

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


anya34 : azt hiszem már nem kötelező a 16.heti vizsgálat, ez az a AFP, de mivel nálam a szülés szempontjából kettő kórház van szem előtt, és az egyikben kérik, a másikban nem, ezért inkább megcsináltatjuk :)
Nekem még sajnos nem múlt el teljesen ez a rosszul létes korszak, a gyomrom kavarog elég sokat, bár szerencsére már jóval kevesebbet szaladok emiatt a wc-re mint eddig ! :)


Nekem azt mondta a védőnő,hogy a 14-15. héttől figyeljek, hátha érzem majd hogyha mozog, már nagyon várom !!!

viivienn
 
 


viivienn: Igen, már nem kötelező... de ha kérik... :)
Nálunk nagyon kis fiatal védőnő van, fiatalabb nálam (mondjuk, én már nem vagyok fiatal  ) , meg nagyjából tudom is, hogy mikor milyen vizsgálatok aktuálisak.. de ettől függetlenül azért izgatott vagyok :) a pici is tök cuki, mindig puszit ad a pocakra, és mondja, hogy puszit adsz baba

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok Kismamik! :)
Örülök, hogy gyűlnek itt a jó eredmények!!!
Ramcsi nektek is minden rendben kell, hogy legyen!!!! ;)

Anyaa, hát ez nagyon cuki ^_^

Viivien üdv köztünk és neked is gtratula a jó eredményekért!!! :)

Köszi Kisa, hát lehet, hogy óriás baba lesz, ha abból indulunk ki, hogy apukája 4,5 kg-osan született, én 2,5 kg voltam, de ikerként, 8. hónapra :)


Szerencsére nekem is múlnak a rosszullétek, sőt, szinte már nincsenek is :D (kop-kop)

Na legyen szép napotok! * ♥

hutundi
 
 


Érdekes, hogy már nincs ez az egész napos rosszul lét,de még az étel illatok nagyon zavarnak úgyhogy nagyon problémás vagyok evés szempontjából. Így is van, amikor evés után minden egyből kijön sajnos.


A gyümölcsök és a rostosok nagyon jól esnek, elején sokat ittam limonádét,és szénsavas üdítőt ( Fantát és gyömbért) de már rájuk sem bírok nézni.
Van valami ötletetek hogy esetleg lenne-e olyan dolog amitől ez hamarabb elmúlna? :(

viivienn
 
 


Sziasztok!
Koszonom szepen mindenkinek, remelem par napon belul mar jo hirekrol szamolhatok be Nektek en is!
Igen, abszolut bizakodoak vagyunk, foleg mert a kombinalt tesztem es az uh.is jo lett. Csak hat az a franya tarkoredo... :x
De az ultrahangon mar latszott,hogy Olyan szep kis pofija van. Es egy ilyen gyonyoruseges babucinak nem is lehet semmi baja! :) <3
Szep napot Nektek! :*
ramcsi85
Olaszorszag
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok kismamik? :)

Én jövőhét kedden megyek a 18 hetes UH-ra, már nagyon-nagyon várom. Remélem megmutatja magát, és kiderül ki lakik odabent... :) Láttam, Zsuzskáéknál az ötödik baba lány lesz a 4 fiú után, ezúton gratulákok nekik!

Ti érzitek már hogy mocorog a kicsi? Nem tudom hogy vagytok vele, de én a 14. héttől érzem a motoszkálást, nagyon finoman, de sokszor érzem, hogy mocorog, főleg bent a munkahelyemen ülő testhelyzetben. Ez az érzés megmaradt, csak egyre erősebbek a kis mozdulatok. Már várom, hogy "kirúgja a ház oldalát".

Eddig úgy tűnik, hogy minden rendben van, bár a 12 UH óta nem láttuk a picit.

Olyan gyorsan telik az idő, nemrég még ábrándoztunk, hogy milyen jó lenne ha bővülne a család, most pedig mindjárt félidőben járunk...
gadar
 
 


Szia ! 


Én 4 hét múlva megyek 18 hetes UH-ra, én is nagyon várom már, mert nagyon kíváncsi vagyok, kisfiú vagy kislány érkezik hozzánk ?! :)
Én most vagyok 14 hetes, de egyelőre még semmi jelét nem adta a csöppség annak, hogy odabent van, pedig már szeretném érezni ! 


Többiek, ti hogy vagytok???

viivienn
 
 


OFF: Sziasztok! Egy másik topikban mindenki csinált vonalzót, esetleg ti is szeretnétek! :) Rá kell kattintani mondjuk az én vonalzómra, akkor egy új lapon megnyílik a vonalzó készítő oldal, klikk a pregnancy-re és akkor el lehet készíteni, ami tetszik! :) Ha kész, akkor adni fog a végén egy linket, amit be kell másolni a profil/aláírásba! Ha kettőt szeretnétek, akkor a Development stages-ből és a Days and weeks-ből lehet egy, ugyanabból a témából kettő nem! Szerintem jópofa, és így lehet látni, hogy ki hány hetes! :) Legyen szép napotok! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Sziasztok kismamik! Hétfőn voltunk a "genetikai tanácsadáson" Szegeden. Hát, katasztrófa volt... 2 órát vártunk a professzorra, akinél utána 2 percig voltunk bent. Felolvasta az eredményeket amiket eddig is tudtunk, aztán kérdezte, hogy szeretnénk-e megcsináltatni a magzatvíz-minta vételt vagy sem. Kérdésemre, hogy ő mit javasol, közölte, hogy hát ő semmit nem javasolhat, ezt nekünk kell eldönteni. Mi már előtte eldöntöttük, hogy szeretnénk, mert hát inkább biztosra megyünk, minthogy utána baj legyen.. :/. Csak azért azt gondoltam, hogy csinálnak valami UH-t, kielemzik az eredményeket, adnak valami tanácsot, na mind1.. megint hiú reményeket tápláltam az egészségüggyel kapcsolatban :/. Szóval ápr. 2-án lesz a magzatvíz-minta vétel. Hát izgulok. De nem a tű vagy a fájdalom miatt, hanem hogy minden rendben legyen a kis pocaklakóval és egészséges legyen. Utána még 3-4 hét az eredményig.. :/. Próbálok nem idegeskedni és pozitív maradni. És legalább látom 2-án UH-n a kis pocaklakót, mert már a 12. hét óta nem láttuk. A nemére is nagyon kíváncsi vagyok már, még nem mondtak tippet sem :o. Még mozgást sem érzek, remélem minden okés odabent. Örülök, hogy a többieknél minden rendben, maradjon is így :). Zsuzska, örülök, hogy kislányotok lesz :). További szép napot kismamik!
boxangel
 
 


Sziasztok!

boxangel: szorítunk, hogy minden rendben legyen, és így is lesz.

gadar: te mikorra vagy kiírva,hogy kedden már a 18 hetes uh az aktuális?

Én ma voltam a védőnőnél. Bár tökéletes lett a vérképem, szerintem vasat kellene szednem,mert ez az érték, ami most jó, pár hét múlva drasztikusan csökkenni fog. Először megemlítette a terhességi vitamint, mondtam, hogy azt elfelejtheti, max. Hipp Natalt vagyok hajlandó inni. A vasat, ha úgy gondolják,akkor persze szedek majd,de a nőgyógyász nem említette, majd még a háziorvost is megkérdezem. (a védőnő egy 29 éves,gyermektelen nő)

A mozgásokat még nem érzem, valamilyen motoszkálást igen, de nem vagyok benne biztos 100%-ig, hogy Ő az  (pedig már 3. baba)
A 18 hetes uh-ig nincs másik kukkolás, az meg még kb. 3-4hét. Csak így meg olyan rossz, legalább érezni szeretném, hogy minden oké. De most már csak beindul már

zsuzska: Gratulálok a kislányhoz! Gondolom,milyen nagy öröm ez így nektek!

Lányok, ki hány éves, fiatalabbak vagytok vagy azért akad velem hasonló korú babás is? Én 34 vagyok.

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Boxangel ! NE aggódj, biztosan minden rendben lesz, csak erre gondolj, és semmi másra :)


Én 20 éves vagyok :)

viivienn
 
 


@anya34:


Szia, én is 34 vagyok! 

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Én 28 vagyok, első baba és szeptember 2-re vagyok kiírva :)
gadar
 
 


Én szeptember 18-ra, 3. baba (23 és 32 évesen szültem az előzőeket  )

Akkor elég széles skálán mozgunk a korunkat illetően

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


@anya34: Ez vicces! En is szeptember 18-ra vagyok kiírva! :O :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


mogyoro:   a vonalzóink alapján pedig van pár nap eltérés  Én becéloztam a 19-ét, mert a páros számokkal nem vagyok jóban  Meg folytatni kívánom a megkezdett hagyományomat  : a lányommal június 14-re voltam kiírva, 15-én született, a pici fiammal január 4-re, 5-én született. Mindketten ugyanaúgy, 6 óra alatt meglettek  Ennél rosszabbat most sem szeretnék

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


@anya34: A vonalzóm az utolsó menzesz szerint van! Eloször szeptember 22-t mondtak, de két héttel ezelott az ultrahangon szeptember 18-ra módosítottak! :) Pedig szerintem nemis voltunk nagyobbak, 12 hét 2 napon 61 centi volt az ülomagasság, tehát normális. :) De nekem ez 18 jobban tetszik, mint a 22! Zavarban van En valahogy azzal nem voltam barátságban! :D

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Én szeptember 14-re vagyok kiírva ! :)
Egyelőre alig birom kivárni ezt a 4 hetet is, hogy a 18 hetes UH-ra menjünk, még annyira sok idő...hát még szülésig mennyi van hátra :)

viivienn
 
 


Sziasztok Kismamak!
Boxangel ne aggodj, minden siman fog menni es minden rendben lesz,majd neglatod! ;)
En 10 napja voltam chorionboholy mintavetelen, mert magas volt a tarkoredo ertekunk.
Ma erkezett meg az eredmeny, miszerint egeszseges pici fiunk lesz :) <3
Boldogsagunk hatartalaaaan!!!!
ramcsi85
Olaszorszag
 
 


Jah es en 30 eves vagyok :D
ramcsi85
Olaszorszag
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék a 34 évesek táborához :)
Szeptember 24-re vagyok kiírva, de szerintem ő is hamarabb jön, mint a tesó, aki két héttel korábban érkezett a kiírtnál. Elég aktív vagyok, így a doki szerint is valószínű, hogy megint hamarabb babázhatok.
Megvolt a 12 hetes uh és a kombinált teszt eredménye is jó lett, már a 18 hetes uh-ot várom nagyon, de sajnos az még odébb van. Végre letudtam az összes kötelező vizsgálatot. A fogorvos talált egy kis fogkövet, ami nem is csoda, mert a fogmosás egy tortúra mostanában a hányinger miatt, pedig már nem is mentolos fogkrémet használok. Mondtam neki, hogy majd visszajövök ha túlleszek ezen az időszakon, addig maximum nézegethet, de nem matathat :) Néha úgy érzem sose jön el, az elsőnél félidőig rosszul voltam.
Néha én is érzek valami halvány mocorgást a pocakban, de még nagyon bizonytalan, bármi lehet. Sokszor kapom magam rajta, hogy a pocakomra teszem a kezem önkéntelenül és már néha viszket, azt hiszem lassan el kell kezdeni krémezni.

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Szuper :) így már nem is érzem magam olyan "öregnek"   

Látom, mindenki nagyon várja a 18 hetes uh-ot! Én is  sürgetném már miatta a napokat, főleg, hogy addigra jó eséllyel látják majd a baba nemét

Szept. 14. a tesóm szülinapja

kisa: jó,hogy ilyen aktív tudsz lenni :) rajtam olyan fáradtság van folyamatosan... meg egy kisebb sétától is kidőlök, pedig előtte sokat sétáltunk. De majd összeszedem magam!

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Mi külföldön vagyunk (Spo), és itt a köv ultrahang csak a 21. héten van, így szerintem mi a 16. héten elmegyünk külön, magánban, nem bírok 8 hetet várni, most úgy érzem :) Itt nagyon kevés ultrahang van, összesen három az egész terhesség alatt.

Ti mozogtok amúgy valamit? En a héten kezdtem terhes jógára járni, heti kétszer, tetszik nagyon, de néha ijedezek, hogy rosszul mozdultam, megnyomom a babát stb... Elso baba, és ezért eléggé ijedezos vagyok... :D

Szerintetek az lehet, hogy én már érzem a babát? Kívülrol nem lehet, ha a hasamra teszem a kezem, de belülrol az utóbbi napokban mintha hatarázottan ot érezném!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Eddig kétszer volt nekem is olyan érzésem hogy mocorgott odabennt :)
Most akarok elkezdeni majd mozogni valamit, mert sétálni sokat sétálunk, de az nekem nem elég, évekig aktívan rendszeresen edzettem, így most is kell valami mert el lustulok !! :D

viivienn
 
 


Sziasztok Kismamik! :)
Remélem jól vagytok!
Már egy ideje nem írtam, mert most úgy nem történik semmi extra. (Ja, amúgy én 25 vagyok, első babámat várom, első dátum szept. 25., de a legutobbi UH-n 18-ra mondták, mert 12 htesen 73 mm-es volt a picurim)

Jövőhéten megyek ismét uh-ra, akkor leszek 16 hetes, nagyon várom, hogy ismét láthassam a picikém! ^_^ Jaj, már én is várom, hogy mozogjon és érezzem, hogy minden rendben vele! :)

Nekem nagyon gyorsan nő a pocakom, ahhoz képest, hogy első. Én örülök, hogy legalább már látszik, de eléggé rosszul esik, hogy mások meg megjegyzik, hogy hú, milyen nagy már most a hasam, meg biztos ikrek, meg ha most ekkora, mi lesz később, meg ilyenek... És akkor mi van? Miért kell iyeneket mondani? Különben is, annyira azért nem nagy.. FB-on is tagja vagyok egy kismama csoportnak, ahova kitettem egy fotót és kértem hasonló koru kismamikat, hogy ők is tegyenek, és sokaknak látszik úgy, mint nekem, persze olyan is van, akinek semmi sem látszik. Ott nem akadtak úgy ki...
Na mindegy... Bocsi, de muszáj volt egy picit elpanaszolnom ezt.

További szép napot és szép hetet nektek!!! :) <3

hutundi
 
 


Sziasztok! Én is jó rég nem adtam hírt magunkról, pedig nálunk lenne mit mesélni... Én jobban örülnék, ha zárttá válna a csoportunk, mert úgy nem látná mindenki, amit írunk... Tudja valaki, hogy kell zárttá tenni?

Jó olvasni, hogy minden baba milyen szépen fejlődik :)

A hasam nekem is jó nagy már. Előző terhességemnél is már a 6 hónapban azt hitték itt az idő lassan ;)
Mi jövő héten kedden megyünk 4d-re Mo-on. Már nagyon várom! Remélem, mutatja, mi van a kis lábai között. Itt is csak 3x van UH a többit nem állja a tb és 15 ezer ha az orvos ezeken az alkalmakon kívül ránéz a kérésemre. A tarkóredő mérést is zsebből kellett fizetni...

Már én is érzem időnként a baba mozgását, de még nem olyan egyértelműen...

Boxangel
szorítok neked csütörtökön.

Jó készülődést mindenkinek húsvétra

Ivett

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
mikivett
Ausztria
 
 


Sziasztok kismamik! Köszönöm szépen a bátorítást, szükségem is van rá. Ahogy közeledik a 2-a, egyre jobban parázok. Meg utána az a 3-4 hét várakozás.. ahh :(


Egyébként én 27 éves vagyok, szeptember 5-re vagyok kiírva és első baba lesz :)


Hutundi! Ne aggódj a pocid miatt, főleg mások véleményére ne adj. Érezd jól magad a bőrödben és kész :)

Kellemes ünnepeket mindenkinek, bár én szerintem még addig írok, hogy mi volt csütörtökön .


 

boxangel
 
 


Sziasztok!

A zárttá válást én is támogatnám... korábban már kérdeztem, de nem jött rá válasz. :)
Azt nem tudom,hogy kell csinálni, de valaki biztosan tudja. Most már vagyunk annyian, hogy aki akart, tudott csatlakozni...

Nekem is méretes a pocakom, igaz 3. baba már, meg 5 kg túlsúllyal is indultam. Ha esetleg zárttá válunk, tehetünk majd fel pocakfotót  is :)

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


@viivienn:


Szia Vivien! Akkor lehet, hogy nem csak képzelodtem! :) Bár most 4 napig kirándultunk, és semmi... :O Remélem, nincs baj!

Szia Hutundi! Nekem is elég nagy a pocakom, az elején a puffadás miatt, utána pedig megnott eléggé, tolem is kérdezték egyszer, hogy talán ikreket várok... :D De nem érdekel, kilókat tekintve nem nagyon hízok, tehát gondolom, így kell lennie, és kész! En elég alacsony vagyok (158 cm), és azt írják, alacsonyabbaknál hamarabb és jobban látszik! ;)




Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


@boxangel:


Nagyon drukkolok, biztosan minden rendben lesz!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Indítottam zárt topikot...

Ivett

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
mikivett
Ausztria
 
 


Mogyoro, ne aggódj nem biztos hogy mindig nagyon érezhető ahogy mocorog, én sem érzem minden nap úgy ahogy aznap éreztem :)


Boxangel ! Nyugalom! Minden rendben van !!!! Erre gondolj, és ne másra, minden negatívumot zárj ki :)

viivienn
 
 


@viivienn:


Szia! Köszi a bíztatást! Végül elmentünk tegnap magándokihoz, nem bírtuk ki! :) Amúgy is akartunk menni extra ultrahangra csak a jövo héten, mert itt alapból csak három van összesen. A baba (Mogyoró... :D) 15 centi (ülomagasság), BPD: 34, combcsont:16 és összevissza mozgott, persze csak miután a nogyógyász kicsit megkocogtatta a hasamat, mert addig szunyokált! Hihetetlen aranyos volt!!!  Még mindig nem látszik, hogy kisfiú vagy kislány, de nemis számít. :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Egy kicsit most irigyellek, hogy elgalább láthattad a icikédet 
Nekem UH legközelebb a 18. héten lesz, az meg még 2 hét, bár már nem is olyan sok idő, TALÁN ezt már fél lábon is kibírom!

Érdekes, hogy néha még most is vannak rosszul léteim, sőt, néha most is hányok. Veletek esetleg előfordul mostanában hasonló dolog? 

viivienn
 
 


Egy kicsit most irigyellek, hogy elgalább láthattad a icikédet 
Nekem UH legközelebb a 18. héten lesz, az meg még 2 hét, bár már nem is olyan sok idő, TALÁN ezt már fél lábon is kibírom!

Érdekes, hogy néha még most is vannak rosszul léteim, sőt, néha most is hányok. Veletek esetleg előfordul mostanában hasonló dolog? 

viivienn
 
 


@viivienn:


Szia! Igen, nagyon jo volt!!! A két hét nagyon gyorsan eltelik!!! :)
(A következo a 21. héten lesz, tehát 5 hét múlva, de mégiscsak jobb, mint az eredeti 8 hét várakozás! :) )

Nálam csak hányinger volt (hányás soha), de még most is van néha, és elég erosen!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Mogyoro11 Gratulálok a szép nagy babádhoz!

Anya34 Gondolom nem sokat pihensz Te sem a csemeték mellett :)  Most egy picit még fáradékonyabb vagyok, de érzem, hogy lassan vége lesz ennek és pöröghetek ezerrel újra :D Az első csemetémmel majdnem végig dolgoztam a terhesség alatt ügyfélszolgálaton, napi 12 órában. A végén már nem fértem oda a pulthoz a hasamtól, úgyhogy a főnököm "hazazavart", hogy most már pihenjek egy kicsit, persze egy éves sem volt a gyerek, amikor meg már azért hívott, hogy mikor szeretnék visszamenni dolgozni, mert keresnek az ügyfelek :D . Szülés előtti három hétben még gyorsan felújítottuk a lakást, én festettem és tapétáztam, Apa a padlószőnyeget szedte fel és laminált padlót rakott le helyette. Utolsó nap még elmentem nagybevásárolni a Tescoba (pár karton víz, tej, krumli, stb), mert már voltak jósfájások és tudtam, hogy bármikor szülhetünk, jó, ha van otthon minden, legalább az első egy-két hétre. Emlékszem a pénztáros arcára amikor megkérdezte, hogy mikor jön a baba és azt válaszoltam neki, hogy bármikor... Picit elkerekedett a szeme és a maradék vonalkódot kicsit gyorsabban húzta le :D
Most sajnos nincs hivatalos munkahelyem, így önkéntes munkával töltöm ki a napot, megyek ahová kell (hajléktalanok, anyaotthon, kutyamenhely), ha kell takarítok vagy vasalok, vagy kutyafekhelyeket varrok :) Emellett nagytestű, mentett kutyákat rehabilitálok néhány éve, főleg kaukázusik érkeznek hozzám, többnyire antiszociálisan és bántalmazva. Ez is kíván egy kis állóképességet, de én imádom :D . Emellett persze suli után vagy edzésre szaladunk a fiammal, vagy legalább bringázunk egy kicsit, mert tele van felesleges energiával (tiszta anyja) :)
Hú, ez jó hosszú lett, elnézést kérek mindenkitől!

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Ja, és nekem mindegy, hogy nyitott vagy zárt a csoport, ahogy szeretnétek. Én úgy értelmeztem a szabályzatban, hogy a topic indítója tudja zárttá tenni a csoportot, esetleg neki lehetne jelezni privát üzenetben az igényt, ha gondoljátok.

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Kisa ! Hát ezen jót mosolyogtam :)
Tök jó, hogy ennyire aktívan mentek a dolgok !!!
Én most dolgozom, jól érzem magam itt,úgyhogy ameddig tudok,addig mindenféleképpen szeretnék maradni ! :)

viivienn
 
 


Viivienn:  Az jó, ha jól érzed magad, munka közben sokkal jobban megy az idő, amit a baba várásával töltünk :)
Amikor megszületett a fiam, az első pár hetet én nagyon rosszul viseltem bezárva a négy fal közé. Alig vártam, hogy "vihető" legyen és onnan kezdve állandóan mentünk. A kaja ugye kéznél volt mindenhol, csak pár pelust és váltóruhát dobtunk egy tatyóba és már menetkészek is voltunk.
A másodiknál már valószínű jobban fogom kezelni az első időszakot, de addig is jövök-megyek amíg lehet :D

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!

Én október elejére vagyok kiírva. De sosem lehet tudni, még lehet szeptemberi baba is belőle :) Csatlakozhatok így is hozzátok? Túl vagyok a 12 hetes UH-on, eddig minden rendben :) Mostmár kezdek jobban is lenni, az első 3 hónap elég húzós volt tünetek terén :)

És nagyon jó olvasni ezeket a jó híreket :)

Lilypie Pregnancy tickers
enibogyo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: