Új privát üzeneted érkezett!

Solya:nagyon sajnálom a történteket :( nagyon sok erőt és kitartást a továbbiakhoz. És ha van valami híred gyorsan oszd meg velünk,mert nagyon szorítunk(szerintem mindannyian) :) vigyázzatok magatokra. :)
Nekem is van kiskönyvem ám... De most hirtelen tele is lettem időpontokkal :( régebben is ilyen volt?...őrület mennyit kell menni ide-oda :)...még jó,hogy bizonyos helyeken protekciós vagyok és nem kell várni vagy megoldható munkaidőben :D Én jövőhéten újra láthatom-hallhatom a kis pocaklakót,mert megyek a magándokihoz :)
Babaruhák? Szerintem nekem attól,hogy nagy fiaim vannak szinte nem is kell gondolkoznom mert már rengeteg a talon az ismerősök és rokonok köreiben :D de az még odébb lesz,hogy beengedem a házamba ezeket.
Egyre több embernek vagyok kénytelen mondani,de mindenki :D mindenkinek jó éjt :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Óóóó Drága Soya Nagyon sajnálom!Úgy megölelnélek! :(
Soksok erőt az egész családnak!!!

Bocsi elirtam nem bébiruhára gondoltam hanem nagylányomnak akarok venni rucikat..3,5éves.
Kicsinek majd veszek ,meg ha kislány akkor nem is kell....itt egy komplett ruhatár a nagyról.
De jó már mindenki látta a kicsit...én még mindig nem:(

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


soya, nagyon sajnálom! :( Nagyon remélem, hogy hamarosan becsatlakoztok újra!

Liliom, én sem láttam! :) Jövő szerdán megyek majd, végre találtam egy dokit, akiben talán meg tudok bízni, de majd meglátom, ha találkoztunk.

A gyerekemelgetés miatt ne aggódjatok. A sportolók is azt a sportot, amit korábban folyamatosan űztek, folytathatják. A mi sportunk a gyerekemelgetés. Én kettőt hordtam ki folyamatos emelgetéssel, és nem voltak soványkák :) Misike 17 kiló, és emelgetem simán, de a 22 kilós és 19 kilós nagyobbakat is, ha arról van szó. Egyszerűen nem teheti le az ember az életét, és erre a természet fel van készülve. Szép lassan le lehet ezeket építeni, ahogy nem esik jól, úgy már aztán én sem, addigra meg is értik.

Van itthon utrogestenem, nem lehet recept nélkül kapni, a barátnőm idehozta, miután neki már nem kellett. Volt egy egyezségünk, mondtam, hogy én 2011-ben nem szülök - az jött volna a 2005, 2007, 2009 sorban-, mondta, hogy akkor azt ő bevállalja, de csak ha 2013 az enyém. Bejött :) 2005-ben és 2007-ben meg együtt szültünk :)
De most megint elmúltak a görcsök, úgyhogy nem kezdtem el, csa szörnyű hányinger szinte egész nap, alig vannak szünetek, nagyon rossz a kedvem is miatta, de azért hálás vagyok, mert megnyugtató, hogy van jel, hogy megvan még a picike.
A magneB6 másra való, valóban a keményedésre. Nekem rendes, fájdalmas menstruációs görcseim szoktak lenni.

Ica, nem járok utána ennyire. Így a negyedik terhességnél már nagyjából tudom, mikor mondják, hogy kell, nem kell, nehéz elszakadni a gyerekek mellől vizsgálatokra. Jövő héten kezdődik az iskola, óvoda, könnyebb lesz.
És éljen a 2cm-es dobogós szívecskés!!!

B6 vitamin pedig jó a rosszullétekre is. Most folsavas vitamint tessék szedni midnenkinek! a velőcsőrendellenességek miatt!

Istenhegyivel nekem is jó tapasztalataim vannak, de baromi drága. Misinél ingyen mehettem, úgy jó volt, de most biztos kihagyjuk, mert fizetős lenne. Biztos a Sotéra megyek majd. Hajdu Krisztina tényleg nagyon szuper!

Liliom, éljen a sikeres fogászat ! Nálunk Rékának van lukas foga. De mindig csak ecsetelik, mert hamarosan elvileg kihullik. Jó lenne már, néha fáj neki szegénynek :(
És ha krém vagy extra minőség, nem kell félni szerintem a használt ruhától sem. SOkkal szebbek a használtak itthon, mint az újak...

Mi túlélésre gyúrunk mostanában, mindjárt vége a nyári szünetnek, én folyamatosan émelygek. Terveztem még a hétre programokat, de azt hiszem, nem lesz ebből már semmi. Készítjük az óvodás meg iskolás csomagokat, kötjük a könyveket, és megőrülök, mert a három ollóból a háztartásban egy sincs meg.

kikocska
 
 

 
 

Lányok megkaptam a vizelet vizsgálat eredményem...sajnos hólyag fertőzésem van.
20napos antibogyó kúrára lettem utalva.
DE félek beszedni.Volt valakinek hasonló problémája,hogy babásan antibogyót kellet szednie?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

soya
Nagyon sajnálom! Kívánom, hogy minél előbb kopogtasson a gólya!

Jelentem én sem láttam még... holnap megyek csak dokihoz... jajj de várom! Olyan para van bennem, mint még soha, férjem meg tiszta nyugodt.. úgyis minden rendben van... (úgy legyen)

Rajtam most jött ki extra fáradtság! Nem nagyon kell altatni, sőt arra sem emlékszem hogy kerülök be az ágyba.... de ma fent kell maradnom, hisz folytatódik gyerekkorom meghatározó sorozata... :lol:
Ezt leszámítva semmi bajom... na örülnék egy kis hányásnak, legalább megnyugodnék kicsit! :roll:

liliom4
Én beszélnék egy nőgyógyásszal-szülésszel antibogyó ügyben....
Szerencsére ilyenem sem volt még.
Ruha ügyben nem tudok nyilatkozni. :(

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Liliom, vannak olyan antibiotikumok, amiket lehet szedni babaváráskor is. Ha mondtad a dokinak, hogy terhes vagy, és ezt figyelembe vette, nyugodtan beszedheted. Ha nem vagy nyugodt, hívd fel a dokidat, ha a nőgyógyász írta fel, teljesen biztos lehetsz benne, hogy jót akar neked. A medencei gyulladások nagyon veszélyesek terhesen, többet ártasz vele, ha nem kezeled ki magad, ezt biztosan a doki is mérlegelte.
Én is többször szedtem antibiotikumot terhesen, nem lett gond, bár inkább télen, szóval nem az első harmadban.

kikocska
 
 


Köszi lányok!
Már kiokosítottam magam meg vissza is hívtam a dokit.
A háziorvosom egyben a nőgyógyászom is :D
Elégé összetett itt a vizsgálat nem kell 1000fele rohangálnom egy helyen elvégeznek majd mind.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Liliom:gyorsan gyógyulj meg. Nekem a felfázásnál a jó erős gyógynövényes ülőfürdő nagyon sokat segített(persze nem terhesen),mert ilyenkor a melegvíz csak ártana..:(
kinél mi újság? Dormira mi volt a dokinál? :) biztos minden ok :)
pocakok nőnek,mint nekem? Hát így nem lehet titkolni :D még a 12 hétig sem(talán télen :D)
nálunk most a sulikezdési őrület a divat :) három gyerek három lista :( de végszóra minden meglesz talán(a többi majd menet közben)
fáradékonyság...hmm...munka közben az autóban is tudnék( még jó h nem én vezetek :D ) az émelygés is újra előjött :(
mindenkinek szép napot :) nekem irány a meló :(

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Nagyon nem tudok egyelőre reagálni, mert törpögés van, így csak végigfutottam mindent, de majd jól visszaolvasok rendesen is! :)

Soya, annyira sajnálom :( De jó a hozzáállás, csak előre, sikerülni fog! Az egészséges babák megmaradnak, lehet, hogy pár hónappal később neked is csodaszép babád fog születni! Kívánom, hogy így legyen!

Liliom, gratula a vizsgálatokhoz :))) Meg a mindenhez :))) Itt is ingyen vannak azok a vizsgálatok, amiket fizet a biztosító :lol: de az a baj, hogy annyira nem tudok nem tudok németül, hogy értsem, mik azok. A doki, akit választottam, csinál tarkóredő mérést, de ez állítólag fizetős, meg olvastam most az egyik babamagazinba, hogy a cukorvizsgálat viszont már ingyenes...

Lauren, az vicces, pedig te hárman vagy :lol: (mármint, hogy nincsenek tüneteid)

Nálam visszajött a hányinger, nem is kicsit. Tegnap előtt még azt hittem, hogy csak a kimerültség, tegnap a kocsira fogtam, de ma már úgy ébredtem, hogy forgott a gyomrom, pedig majd' 12 órát aludtam...

Na megyek, majd még délelőtt visszanézek és visszaolvasok rendesen!

mimoka77
Külföld
 
 


Soya, nagyon sajnalom es bizom benne hogy mielobb ujra babas leszel es csatlakozol a topikhoz!

Liliom, nekem is anno azt mondta a nogyogyaszom hogy vannak olyan antibiotikumok amik nem artanak a babanak. Azert a gyogyszertarba is kerdezz ra, tobb szem tobbet lat alapon!

Angeltina, varjak a gyerekek a sulit? Orommel keszulnek ra vagy muszalybol?
Nekem is novoget a pocim, mostmar tagadhatatlan. Bar elotte is nagy volt :oops: mert a lanyom oriasbebi volt es annyira megnyultak a szalagok hogy a nogyogyaszom szerint csak hasi plasztikaval lehetne elvarazsolni a pocakot. Talan majd a 3. gyerkoc utan ....

Nallam meg mindig semmi tunet a faradekonysagon kivul....persze a lanyom azelott is lefarasztott a nap vegere, de mostmar van kire fogni :)
Tegnap felhivtam az Istenhegyit es kaptam idopontot Genetikai Ultrahangra ....Egy Integral Tesztet is szeretnek csinaltatni, de azt a Bolgarkerek utcaban fogom mert ott csinaltam azelott is es kesobb a koldokver levetelnel jelentos kedvezmenyt adtak emiatt (es lehet hogy most is levesszuk, bar elvileg a testverek nagyon jo szazalekkal fel tudjak hasznalni egymas ossejtjeit ha szukseg lenne ra....remelem nem lesz szukseg ilyesmire)
Nogyogyaszhoz majd csak 2 het mulva kell mennem, addig nem latom kistesot, hosszunak tunik de hamar telnek a napok.

Kép

Kép
ica79
 
 


Újra itt :)

Kikocska, aggódásban megértelek, rajtam is most kezd kijönni a feszültség, de azért súlykolom magamba, hogy minden rendben lesz! Annak kell lennie!

Ica: genetika egy nagyon kérdés... az én dokim csinál tarkóredő szűrést, de itt kinn, amennyire én tudom, nem ingyenes... majd megkérdezem, ha már ott leszek... Hajdu Krisztináról én is csak jót hallottam, barátnőm járt hozzá, amikor úgy nézett ki, hogy a kislányuk beteg lesz. Nem lett az :)

Én is emelgetem a fiam 10 kilóját. Muszáj. Nem tud még járni, meg amúgy is, teljesen egyedül vagyok vele itthon. Én úgy vagyok vele, hogy egészséges terhességnek bírnia kell :)

Ica, gratulálok a babácskátokhoz :))))

Angeltina, olyan jó, hogy már ti is kiskönyvesek vagytok :DDD Nekem anno a vérzés miatt 2 hetente kellett amúgy is UH-ra járnom, így nem tudom ezt megítélni, bár visszaemlékezve, a második trimeszter elég zsúfolt volt :D (12. heti UH, 16. héten AFP, 18. héten genetika, 24. héten cukor...)

Liliom, még én sem :D Jobbulást neked!!!

Na, azt hiszem, nagyjából végigolvastam, most megyek, mert annyi a dolgom, mint égen a csillag :D

mimoka77
Külföld
 
 


Mimokka77:
Hm érdekes ,fizetős t.redő vizsgálat?Azt hittem az alapba tartozik.Van egy ismerősöm aki dettó N.országban lakik,de ő egyszer sem említette.
Itt minden ingyenes,legyen az bármi.
Kivéve a fogászat de az viszont a csillagokat veri.
A cukorszint mérés itt egy vicc,nincs lőtyi ívás csak éhgyomóra vesznek vért megmérik azt mehetsz haza ha minden ok.
Nekem majd még extra szemvizsgálat lesz,mert az előző babánál is a csarnokvizem nyomta a szemem.Azt hittem megvakulok.
Kicsinek lesz még egy extra uhu(szív)mert a családba sok a szívbeteg.

Jelentemén tök jól vagyok,se hányinger se émelygés.
De viszont a kedv ingadozás az megy 1000el.
Sőt szerintem Azuram idegeire megyek... :lol:
Kéne valamit főzni de kedvem az 0 :?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Liliom, én sajnos nem nagyon tudom, itt hogy mennek a dolgok. Mindenhol mást mondanak/olvasok. Meg ugye én teljesen más tartományban lakom, mint azok a lányok, akiket kérdeztem, és ezek a dolgok tartományonként változnak (csak hogy egyszerű legyen az élet :lol: )

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Megjártam ma a dokinénit! :D
15 mm, azaz 8 hetes a bébike, dobogó szivecskével! :D :D :D
Annyira nagy kő esett le a szívemről!!! :D
Kicsit nehezen mérte meg, mert nagyon bújkált a manócska, de csak sikerült valamennyire :)

Úgyhogy én is mehetek védőnőhöz, háziorvoshoz, megkaptam a beutalót vérvételre is, hozzá 4 hét múlva, 12 hetes uh-ra is kb azidőtájt kell mennem.. holnap kérek időpontot, csak még el kell döntenem hova.... mert hogy kombinált teszt is jó lenne, mert ugye már az sem ingyenes :(
Istenhegyit javasolta jobban a doki.. na még meggondolkodom... :)

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Csodaszép napot mindenkinek... :lol:
Dormira:nagyon gratulálok a szép nagy pocaklakódhoz :D Egyenlőre a vérvételen túl vagyok,a fogdokihoz sok-sok időpontunk van,majd egyszer én is sorra kerülök(először a gyerekek mennek meg apa..én ráérek,hisz semmi bajom :lol: /de sajnos nálunk egy rémálom a fogászat:van időpontod és nem kevesebb,mint 2 órát szokott késni.Ezt egy kicsit felháborítónak találom,mert akkor ne mondja,h gyere X időben!!?..A férjem a rheumatológiai kezelését késte le emiatt a minap :evil: A gyerek meg már a várakozásnál megútálja az egészet :( meg persze én is aki hallgatja a nyafit :( Talán ma beugrom egy ekg-ra munka közben és azt is letudom :) A kombinált teszten én is gondolkodom,de majd kedden megbeszélem a dokimmal,aztán döntök(nálunk 9000ft)
Ica:Tudod ilyenkor még várják a sulit(vagyis a haverokat :lol: ) aztán ez folyamatossan csökken...de kell már nekik,mert itthon is csak unatkoznak vagy tele a ház :P néha számon sem tudom tartani hány gyerek is van a háznál(vagy több vagy kevesebb,mint kéne :shock: )...néha hárman vannak és darabra megvannak(mondom én :lol: )..de nem bizti,hogy az enyimek ülnek itthon,de szeretem a társaságot és fiatalos rugalmas anyuka vagyok akit szeretnek még a nagyfiam haverjai is :lol: Egyre kérem csak a gyerekeimet a normális viselkedés mellett,hogy mindig tudjam hol vannak és mikor jönnek,hogy nyugis legyek :lol: és ezt meg is kapom tőlük,amiért büszke is vagyok rájuk :lol:
pocak?...hát ne törődj a szépséghibával,hisz már boldog anyuka vagy(igaz ez az ára,hogy nem leszünk olyanok,mint előtte) ez csak a médiában divat.
Liliom:a hangulatingadozás nálam is visszatérő vendég és mindig váratlanul jön :lol: Vagyis én meg vagyok győződve hogy normáli vok,de mikor szólnak akkor kapok észbe :lol: hogy normálisan nem így reagálok dolgokra :P
Mimoka:lehet,hogy csak azért találom soknak,mert gondolkoznom kell mikor is menjek el a mhelyről intézkedni :shock: mert kicsit nehéz összeegyeztetni a kollegákkal :roll: Egyébként teljesen igazad van,hogy egy egészséges terhesség sokat bír,én is átéltem ezeket :lol: Most lesz furi,hogy a nagyok,már önállóak és szinte csak babázni fogok :) mint az elsővel :lol:
Kikocska:a túlélésre mi is gyúrunk :shock: most lesz a suli előtti hajráá :? hidd el nálunk is amit elraktam év végén mostanra biztos felszívódott és vennem kell :roll: és megtalálom mikor már nem kell :x De úgy szép az élet,ha zajlik :D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Mimoka77:
Na akkor te is úgy vagy mint én az elsőnél.Azt sem tudtam hova menjek,mikor...káosz volt és totál elvezetnek éreztem magam.

Dormina:
Gratulálok!

Lányok kinek milyen kendője,hordózója ,kenguruja van?
Mert a bőség zavarában én elvesztem.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok :)

Dormira, ez remek!!! :))) Nagy gratula, jó ügyintézést, védőnőzést :)))

Angeltina, jó is lesz az, majd meglátod :) Fiaid között nincs olyan nagy korkülönbség, jó emlékszem? Nagyon kíváncsi leszek, mitek lesz :D

Liliom, hát, pontosan így vagyok... :) De majd igyekszem jól megkérdezni a dokit, hátha mond okosat, végtére is azért doki, hogy tudja, hogy mennek a dolgok :) Mondanám, hogy na majd a harmadikkal, de szerintem harmadik nem lesz... :D Nekünk mei-tai-unk + egy kenguru. Amíg a fiam kicsi volt, de már tartotta a buksit, a kenguru volt jó, most a mei tait használjuk, én imádom :) De itt a szomszédasszonyomnak van olyan "erszénye", ami olyan, mint a mei tai, csak csatos, és a nagyon piciket simán bele lehet tenni, mint egy kendőbe... nem tudom, hogy hívják, de megkérdezem, ha érdekel :)

Én harmadik napja ébredek eszméletlen émelygéssel. Remélem, azért, mert picuri jól van odabenn :) És már kevesebb, mint egy hét van az UH-ig :)))

Azt néztem am, hogy mi vagyunk a legkisebbek :D

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka77:
Én is inkább a csatos formákért vagyok oda..nekem is van mei-tai--om de engem nagyon fusztrált a 100* ide oda tekerés,hisz kicsi és vékony vagyok.Kicsit olyan kötözött sonkának éreztem magam.
Barátnőm mutatott ilyen"erszénykét ő osztrákoknál lakik.Neki is épp ilyen van és dicséri.
Én 21-én megyek uhura :? nagyon messze van..

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Szept 21??? Az tényleg nagyon messze van :(((

mimoka77
Külföld
 
 


Liliom, nekem van egy Mei-Tai-om, de nem is hasznaltuk. Olyan tekeros ....
Ha lenne egy csatos akkor azt kiprobalnam mert sokkal egyszerububnek tunik, bar sokak szerint ezt is gyorsan meg lehet am tanulni.
Mi azert nem hasznaltuk mert a lanyom nem szerette....5 perc mulva sirt benne mert nem tudott ugy mozogni benne ahogy szeretett volna. Parszor felkotottem itthon a lakasban, de mindig ugyanaz volt a rakcio ugyhogy mei-tai bekerult a szekrenybe.
Hatha kisteso szeretni fogja majd :)

Nallam tegnap volt valami barnas/sargas folyas .... Megijedtem mert ilyen meg nem volt, de a Kaalis doki azt mondta nem kell aggodni nem lesz baj es hogy ne emeljem a progreszteron adagot. Azt mondtam jo...es felnyomtam egy kupot (csak 1-et!), de azota nem szedtem be extrat es kopp-kopp ugy tunik hogy elmult. Remelem nem lesz tobbet ilyen!

Es ma bekapcsoltam a szivhangfigyelot :) sajnos csak a koldokzsinor lukteteset kaptam el, de este ujra probalkozom mert szeretnem hallani a pici szivecskejet. Legkozelebb 10-en megyek uh-ra a magandokimhoz, utana meg 20-an a Genetikaira.

Mi ma szuretelunk (vasarolt szolobol) .... :) ;)

Kép

Kép
ica79
 
 


Angeltina, nekünk most megvolt minden, de szerintem csak azért, mert egy gyerek iskolás még csak, a többi ovis :)

Dormira, én próbáltam sokféle hordozót, és a csatosokra esküszöm most éppen :) Az első kettőnél kendőt használtam, szerettem, jó volt, de a harmadiknál már nekem nehézkes volt. Nekem Ergom van, nagyon szuper, még a 18 kilós gyerekeket is kényelmesen tudtuk vinni benne kiránduláson, egyáltalán nem nehéz. Pár mozdulattal állítható, ha nem én viszem, hanem valaki más, lehet hordozni elöl, hátul, oldalt, az átalakítás gyors, át tudom tenni egyedül is elölről hátulra, anélkül, hogy kivenném a picit, bár gyakorlat kell hozzá. Van hozzá újszülött szűkítő, egy pillanat alatt benne van a gyerek. Van hozzá kapucni, ha elalszik, nem lebeg a feje akkor sem, ha nagyobb. Ismerőseim azt mondták, hogy az Ergonál még több csatja van a Manducának, és hogy az még jobb. Lehet :)
A Mei-Taival annyi a gond, hogy nagyon sokféle van, és a nem jó minőségűek gyakran nem jók, bevágnak, kényelmetlenek, ha meg már rászánja az ember az árát, a csatos sokkal egyszerűbb...
Egyet ne, a kengurut. Nem tartja a gyerek hátát, gerincét.

Hordozásból a mamami.hu-t lehet olvasni a témában, ott szoktak használtan is hirdetni ilyeneket, nekem egy kicsit "sok" az a fórum, de hogy ott elkötelezett szakértők vannak túlnyomó többségben, az biztos :)

Ica, nyugi, minden rendben lesz! pihenj, és ne gondolkozz. Az segít ilyenkor. A sok uh nem zavarja a cseppeket? Az enyémek nem szerették...

Jaj, én szerdán megyek dokihoz, már várom nagyon, és nagyon ócskán vagyok, főleg délután, ilyenkor este... még a hányást megúsztam, de az émelygés néha elég kegyetlen... Mondjuk hála, hogy van, mert így legalább úgy érzem, rendben van minden. Pocakom nekem is nő, egy csomó nadrágot félre kellett tennem már, meg felsőket is. Remélem, kitart addig a maradék, amíg visszaérnek a terhescuccok...

kikocska
 
 


hűű..csajok :) rég volt már,hogy babánk volt,így nekem ezek a hordozók nem mondanak semmit :( akkor még csak kengurú volt,de én azt sem használtam :) vagy babakocsi vagy autó :) de van biztos olyan aki ki bírja használni ezeket is...:) mi végre elmondtuk mindenkinek :D szuper volt :)
kedden megyek dokihoz,már várom nagyon :)
Ica: vigyázz magadra és hidd el minden rendben lesz :) csak pihenj sokat... :)
a gyerekek is örülnek és várják :)
jó pihenést mindenkinek.

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


hűű..csajok :) rég volt már,hogy babánk volt,így nekem ezek a hordozók nem mondanak semmit :( akkor még csak kengurú volt,de én azt sem használtam :) vagy babakocsi vagy autó :) de van biztos olyan aki ki bírja használni ezeket is...:) mi végre elmondtuk mindenkinek :D szuper volt :)
kedden megyek dokihoz,már várom nagyon :)
Ica: vigyázz magadra és hidd el minden rendben lesz :) csak pihenj sokat... :)
a gyerekek is örülnek és várják :)
jó pihenést mindenkinek.

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a gratulációkat :)

angeltina
Mintha a mi fogdokink rendeléséről írtál volna... persze látom nem egy helyen lakunk... Nálunk is minimum 2 óra a várakozás, de volt, hogy 6 órási időponttal 9kor végeztem... (és nem én voltam bent sokáig) csak jönnek a próbások, meg tudom is én kik... Utoljára mikor Nórit vártam voltam Nála, azóta (meg előtte sem volt) sincs kedvem menni hozzá... mert az csak 1 dolog, hogy elunod az életet míg ott ülsz, de még a munkája sem tartós :( :x Szóval nagyon nincs kedvem megint menni hozzá, előre félek, mikor kerülnék sorra (na meg én amúgy is félek a fogdokitól :( ) a probléma csak az, hogy szerintem megint bérletet váltok hozzá... sajna :cry:

liliom
Nekem is mei tai-om van, a kötözgetős. Mikor megvettem rá 1-2 hónapra rá vettem észre, hogy csatos is van :? Nem mintha számított volna, mert az én lányom sem maradt meg benne :( Max fél óra, az is csak úgy, hogy közben a hajammal játszott. Nagyon izgága egy csajom van, sosem maradt meg 1 percig sem... nem is tudom mit gondoltam mikor megvettem... Sebaj... hátha majd a kistesóval tudom használni, mert nagyon szeretnék hordozni, nagyon jó dolognak tartom... :)

ica
Sikerült azóta elkapni egy kis szívdobogást??
A hétvégén nekem is volt egészen picike barnásabb folyásom, de annyira kicsi, hogy csak pici nyomot hagyott, így megpróbáltam kicsit többet pihenni.
Kicsit parázok emiatt, lehet felhívom a dokit, hogy adjon utrogestant, mint Nórinál.... Nórinál nagyon sokat barnáztam, szedtem is szorgalmasan nehogy baj legyen!

Látom többen mentek a héten dokihoz, de jó Nektek! :) Várjuk a beszámolókat! :)

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Sziasztok!

Dormira, én is nagyon sokat barnáztam a fiammal, de nekem senki nem adott semmit :( De mindegy, megmaradt, az a lényeg :)

Angeltina, mit szólt a család a nagy hírhez?

Ica, jobban vagy? Biztosan nincs semmi baj :)

Mi csütörtökön megyünk dokihoz, már nagyon várom :) Nekem még nem nő a pocakom, vagyis sokat nőtt, de csak a felfúvódás miatt/híztam, nem tudom. A babát én nem látom, hogy ténykedne... :? Ma kezdtük a 6. hetet, a felénél vagyunk a 12., idegőrlés-vége hétnek :)

mimoka77
Külföld
 
 


Dormira, te vagy az elso akinek a babaja nem hajlando bekotozve lenni. Az en lanyom sem es barkinek mondtam mindenki azt mondta hogy olyan nincs, biztosan rosszul kotom fel! Kotottem en feljebb/lejjeb/erosebbre/lazabbra....mindegy volt :( Aludni is ugy alszik hogy kezei es labai derekszogben a teste mellett!!! Annyira szetdobja magat, bolcsobe is utalt lenni mert nem fert el benne :) Most is izgaga, megy mint a tank es allandoan rajta kell legyen a szemem.

Angeltina, milyen volt a gyerekeknek az elso nap? Vagy ma csak evnyito volt?

Szivdobogast sikerult elcsipni, olyan jo hallani :D Annyira megnyugtat :)
Barnazas elmult, szerencsere.
Szerdatol csokkenteni fogom az utrogestant, napi 2x1-re, remelem minden rendben lesz. Jovo het hetfon megyek nogyogyaszhoz (nalla meg nem voltam) es addigra mar nem akarok utrozni a kenetvetel miatt.

Angeltina, Mimoka, Jo ultrahongozast nektek a heten! :)

Kép

Kép
ica79
 
 


Angeltina, majd ird meg hogy mi volt dokinal :)

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok :-).

Tolna megyében élünk, van egy 9,5 hónapos kislányunk, és két hete derült ki, hogy van egy besurranó Csipiöcsihugink :-) Nagyon örültünk neki, elég kicsi lesz a korkülönbség (17 hónap), de majdcsak elboldogulunk valahogy :-)

Doktornál még nem voltam, szeptember 10-én megyünk először. Siófokon fogok szülni, Franciska is ott született, és imádom az orvosomat, így ez nem is volt kérdéses.

Most betöltött 7 hetes vagyok, kalkulátor szerint április 22-e a kiírt időpont.

Nagyon klassz megint ilyen dolgokkal foglalkozni, bár az émelygést és a nulla energiaszintet időnként mellőzném... :-)

Most mennem kell, mert a lánykám igényel :-)

Kép

Kép
simironi7
Tamási
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni, ha megengeditek!

Lassan 5 hete tudom, hogy beköltözött valaki a pociba! Azóta kétszer voltam már uhun, először csak petezsákot láttunk, most meg már egy 9+2 napos kis lakom van! Igazából nagy meglepi ő, mert szopi mellett mensi nélkül költözött be a pociba és védekezés mellett... :oops: , ugyhogy ugy tünik nagyon jönni akar...

amugy ő a 3. gyermekem lesz, van egy 4 és egy 1 évesem... hát nem éppen így gondoltuk, de ha így alakult hát legyen...

Mindenkinek szép és próblémamentes babavárást!
maci124
Sopron
 
 


Halihó csajok :lol: Ugyan már alig látok,de gondoltam írok nektek is pár sort. :D Szóval eddig adminisztreációs munkám volt reggel 8-ra határidős :cry: Most így orvos után feldobódva volt is eddig energiám :D A pocaklakó már 25 mm-es és zene volt füleimnek a szívecskéje dobogása :lol:
Az első napon túl még nem útáljuk az iskolát :P még minden nagyon szuper az itthoni unalomhoz képest,de majd.....
A családom és a mhelyem is nagyon gratulált és örülnek nekünk :lol: és ami plussz:mindenki szorít a kiscsajért :lol:
KIvel mi újság hogy vagytok?Remélem mindenütt minden ok és semmi para :lol: Barnázások elmúltak? vagy elő sem jöttek.. :) Én kezdem magam jobban érezni csak csokit ne kelljen ennem :shock: de egy jó pizza szelet jöhet :lol:
Üdv az újaknak is :lol:
jó éjt mindenkinek :wink:

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Angeltina, de jo hogy minden jo ! :D

Simironi,Maci, udv a csapatban :)
Nallatok sem lesz nagy korkulombseg a gyerekek kozott!

En tegnap vereztem :( multheten barnazas volt 1x, de most rendes piros ver (kb 3-4 db 50Ft-os nagysagu folt) Gyorsan beraktam 2 utrogestant es ugy tunik hogy elmult, holnap megyek nogyogyaszhoz ultrahangra (amugy hetfon mentem volna) es nagyon bizom benne hogy minden rendben lesz.
Nem tudom miert van, Olivkaval sohasem volt ilyen! Aggodom, de remelem hogy holnap megnyugtat a dokim.

Kép

Kép
ica79
 
 


Ica:?reztél valamit?Nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen.Tudom most csak a doki tud megnyugtatni,de próbáld meg nem túl stresszelni magad és pihenj amennyit csak lehet(inkább otthon,mint kórházban) engem is anno azzal fenyegettek mikor nyílt a méhszájam:( most remélem minden rendben lesz. Engem ma a főnököm húzott fel.Úgyhogy ha még szívózik kiíratom magam :p Nem gondolnám,hogy így kéne megoldani a dolgokat ahogy ő teszi.
Mindenkinek problémamentes felhőtlen babavárást ...és szép estét.

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Angeltina, nem ereztem semmit, nem gorcsoltem vagy ilyesmi....es az a legviccesebb hogy a delutani sziesztazasom utan rogton jelentkezett. Nem csinaltam semmit, Olivkaval aludtam....
Majd holnap tobbet fogok tudni hogy mi is tortent (remelem semmi es nem lesz tobb ilyen)

Kép

Kép
ica79
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok? Olvasgatlak pár hete titeket, de addig nem mertem bejelentkezni, amíg a doki nem mondott biztosat. Ma jártam nálam, 6 + 5 napos a baba, ápr. 26-ra vagyunk kiírva (ciklus alapján ápr. 30 lett volna). Minden oké, leszámítva egy nem vérző hematómát, így nekem is utrogestanoznom kell, mint többeknek.
Rólam annyit, hogy régi babanetes vagyok, van egy ötéves kisfiam.
Mindenkinek a legjobbakat, igyekszem felvenni a tempót veletek! :-))
irina
 
 


nálam = nála :D
irina
 
 


Sziasztok!

Ica, nagyon drukkolok, de biztosan minden rendben van!!! Elő szokott ilyen fordulni hüvelyszárazságtól, ilyesmitől is. Én is pecsételgettem a kisfiammal a 12. hétig, senki nem tudta, honnan jöhet... milyen szívhang hallgató kütyütök van? Nekünk Angel sound, azt hiszem, úgy hívják... :S

Angeltina, gratula a 25mm-esetekhez :) Innen is megy a drukk a kislányért :)

Újak, üdv itt :) Mennyi meglepi baba :D

Nálunk ma jött el a nagy nap, zabszem a popómban rendesen... nem is az UH miatt leginkább, mert azon kár idegeskedni, majd lesz valami, inkább az, hogy idegen ország, idegen nyelv, vajon fogom-e érteni, milyen lesz a doki, fog-e valamit kezdeni azzal, hogy vetélés után nem kaptam anti-D-t (spontán vetélés volt, de a baba élt.. :? ), nem-e néz hülyének, ha elviszem a hőgörbémet, odatalálunk-e könnyen, vajon nyitva lesz-e a rendelő, mire odaérünk (ilyen hülyeségen aggódom!!!), mert én leszek az első, meg ilyenek... tiszta hülyeségek :D

Többiek, jól vagytok?

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok lányok!
Újra itt vagyunk :D
üdv az újaknak ,este vissza olvasok csak még nagyon kusza minden .
Nem rég jöttünk haza a naggyal a kórházból!
Pusz mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Sokasodunk-sokasodunk! :D

angeltina
Gratula! Már nagyon szép nagy a babuci, szorítok én is a csajsziért! :)

ica
Voltál dokinál? Remélem minden rendben van!!!
Úgy néz ki egyformán izgága csajaink vannak, szegényem állandóan tele van horzsolással és kék-zöld foltokkal mert a nagy rohanásban mindig elesik valamiben (nagyrészt amit előtte szétdobált abban :o )

mimóka
Mesélj mi volt a dokinál! Megértem, hogy izgulsz, valószínűleg én is zabszemes lennék elég rendesen! :)

Mi jól vagyunk. A melleim most nagyon ráerősítettek, iszonyat érzékenyek :cry: de... legalább van jele, hogy ok odabent a dolog :)
Barnázás nagyon ritkán van szerencsére, az is csak nagyon halovány :)
Ma megszereztem én is a kiskönyvemet :D
Nekem a lányom teszi rendesen próbára az idegeimet mostanában, extra hisztis és akaratos lett, már ott tartok, hogy ráhagyom a hisztit, elvonulok egy másik szobába, mert ha a közelébe megyek rúg és csapkod, ha felveszem meg harapna... :cry: ha a közelében vagyok rúgkapál, ha elvonulok akkor 5 percen belül abbahagyja :) Aztán persze jön bújni :D
Szóval eddig 1 Magne-t ettem naponta, már emelem az adagot... doki úgyis azt mondta mehet a napi 3*2 is... :?

Ja igen... és nekem is megvan a következő, 12 hetes uh időpontja, szept. 25. 10.40 :D
Hű de messze van még...
A hétvégén szerintem elmondjuk a szüleimnek, valószínűleg így is ki fognak akadni, hogy csak most tudják meg :lol:

Többiek merre vagytok? Hogy vagytok?

Dormira

Lilypie Third Birthday tickers

Kép
dormira
 
 


Ica:mi újság? Annyira szorítok,h minden ok legyen :) hogy nem lehet baj :)
Irina:gratula :) tényleg nem sok különbség lesz a gyerekek közt. :) de legalább összenőnek :)
Maci:hát nem semmi ilyen helyzetben a kis meglepi :) hogy fogadtátok az első hírt? Már az utána lévő örömön kívül: :D
Dormira:köszi a szorítást :) ránk férne egy kiscsaj :) régen én is 3x2 vel szedtem a magne b6- ot :) nekem hárommal bevált de úgy érzem most is szednem kell :(
Liliom:mi volt a baj?...mostmár minden oké? :) veletek is ?
Mimoka:nyugi minden oké lesz majd meglátod. A helyzet mindent megold,csak semmi para :) és írj,h mi volt :D
Simiromi:neked is gratula :) nálatok sem lesz nagy korkülönbség :D de jó lesz :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Csak roviden .... Most jottunk haza a dokitol, minden rendben van! :) Csoppsegnek szepen dobog a szive es sehol nem latot a doki veromlenyt. Szerinte a mehnyaknal lehetett egy hajszaler repedes.

Kesobb jovok...

Kép

Kép
ica79
 
 


Ica, szuper, hogy minden rendben :)))

Dormira, nagyon jó, hogy múlik a barna :) 12 hetes időpontért irigyellek, mi szerintem ott körül megyünk a következőre csak..

Velünk minden ok, 5,4mm-es babuci, szépen dobogó szivecskével :) De abból egy szót sem értettem, amit a doki mondott, párom asszisztált... hogy lesz így a szülés? :( Na mindegy. Jövőhéten vesznek vért, akkor kapok kiskönyvet is, aztán 4 hét múlva újra ránézünk babucira. Jó hosszú idő, de itt nem lehet lacázni, 4 hét az 4 hét :) Nagyon érdekes volt, hogy csak UH-t csinált a doki, aztán beszélgettünk még kicsit, meséltünk a két vetélésről, arról, hogy legutóbb nem kaptam anti D-t... nem szerencsés. Majd szorosabban ellenőriznek. Egyelőre ennyi, arra nem tértünk ki, mi lesz, ha baj lesz. Házi feladat úgy hozzáállni, hogy minden rendben lesz... tök érdekes a "mappám", olyan, mint otthon a fényképes boríték, mármint amiben a fényképeket adják oda. A lehajtós részbe írta az adatokat, a borítékos részbe tette az UH képet (pedig azt hittem, nekem adja :P ) Kérdezte, hogy hány napos a ciklusom, mert akkor úgy korrigálják a kiírt dátumot. Otthon ilyen nincs is, utolsó mensi napja és szigorúan 28 nappal számolnak, ha 45 napos a ciklusod, akkor is... :? itt nem így van. Többet egyelőre nem tudtam meg, gondolom, majd legközelebb... :)

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!


Eladó lenne egy Momert csecsemőmérleg, egy pelenkatároló kuka és egy Brendonban vásárolt kiságy kókuszmatraccal.

Ikres egymás utáni babakocsi (Jane), 2 db hordozóval !

(van még egy pár apróság, lehet érdeklődni)

Ha valakit érdekel, írjon privit!

Köszi
natü
 
 


Ica: :) :) annyira örülök,hogy minden oké :) végre te is megnyugodtál :)
Mimoka: :) gratula a szép nagy pocaklakótokhoz :D bizztos nehezebb úgy,hogy nem mindent értesz,de a lényeg,hogy minden ok. :D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


remélem többiek ti is jól vagytok :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, éljenek a dobogó szívecsék!

Benéztem olvasni, de írni nem nagyon volt időm, beindult az élet. Én is elkezdtem az iskolát, ökomama képzésre járok, nagyon érdekes, meg hát a nagylány is kezdte a másodikat, a fiúk az ovit. Részben jó volt, hogy van újra kerete a napjainknak, másrészt viszont nehéz felkelni háromnegyed 6-kor, és logisztikázni egész nap, hogy mindenki odaérjen, ahova kell. Hozzászoktam ezalatt a másfél hónap alatt, hogy akár fél nyolcig is alhatok. Most nőttek akkorára a gyerekek, hogy nem rángatnak ki azonnal az ágyból, hanem eljátszanak ébredés után csendben kicsit. Még egy fél évvel ezelőtt is elképzelhetetlennek tűnt, hogy ne arra ébredjek, hogy "anya!!!! pisilni kell/éhes vagyok/szomjas vagyok/játsszál velem/stb..."

Voltam én is dokinál szerdán, egy centis kis gumimacink van, messziről látszott a dobogó szíve :) Elvállalt, úgyhogy úgy néz ki, az egyes nőin fogok szülni. Igazi orvos és kórházszédelgő vagyok, minden gyereket máshol és másnál... Folyamatosan rosszul vagyok, reggeltől estig, néha kicsit jobb, néha nagyon rossz, de nem hányok szerencsére. És gyakran ráz a hideg, olyankor van hőemelkedésem, ezt nem tudom, mit jelent, ilyen még nem volt eddig. És borzasztó, hogy milyen pattanásos lettem, komolyan, kamaszkoromban nem volt ilyen csúnya a bőröm, sőt, pont ki szokott simulni várandósan. Mindegy, amíg vannak tünetek, tudom, hogy minden rendben van.

Lányok, óvatosan a progeszteronnal, károsíthatja a májat és a vesét a túladagolás, így a babát is veszélyezteted. Tartsd be, amit a doki mond!

kikocska
 
 


Jó reggelt És szép napot mindenkinek :)
Kikocska:nem vagy egyedül akinek bele kell rázódni a mindennapokba :( mikor ötkor csörög a telóm még nagyon tudnék aludni,de sorba mennek el és nincs más választásom,mint kávézás közben kajcsit készíteni...
A tüneteim közül egyenlőre nekem múlni látszik a rosszullét után a pattanásos bőr is,viszont ilyen hülyeség jött elő,mint az orr szárazság(ez kegyetlen:( ) de remélem ezen is túl leszek hamar. Néha olyan érdekes érzésem van a méhemben:) korai még ilyet állítani,de így van 20-án megyek genetikára amit a a saját orvosom csinál, meg megyek a genetikára is :)
Bogyó te hova tüntél? Csak nincs baj? Ugye csak nem érsz rá írni?

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


:D

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

Gratula mindenkinek a babákhoz!

Üdv az újaknak!

Angeltina!Nem tűntem el csak volt egy kis gond, kórházba kerültem, mert elájultam ki voltam száradva, de nem volt annyira vészes, viszont esés közben elég sok mindenemet megütöttem és a fogaimból is letört, elég szerencsétlenül estem sajnos az arcomat eléggé összezúztam. 3 napig infúzióztak, szerencsére az ultrahangon minden rendben volt a babával szépen növöget, pedig hasra estem eléggé megijedtem. Még sosem ájultam el nem vagyok ájulós típus de most mégis.

A rosszullétek sajnos még megvannak néha 1-2 szer rókakoma is meglátogat, de odafigyelek hogy sokat igyak, bár enni nem nagyon tudok de azért persze valamit eszek, várom már a bűvös 12. hetet, remélem elmúlik, mint a kislányomnál. :D

Megpróbálok visszaolvasni.

Lilypie First Birthday tickers
bogyo30
.
 
 


Bogyó:nagyon sajnálom,hogy ez történt.Nagy szerencse,h közben a baba jól van :) téged ennyire megvisel az első időszak ? :( az nem jó,de szorítok,h mostmár ne legyen több gond. Nagyon légy óvatos és vigyázz magadra. Gyógyulj meg mihamarabb :) Nagyon örülök,h hallok felőled :) jó pihenést :)

Lilypie First Birthday tickers
angeltina
Ásotthalom
 
 


Sziasztok!

olvasgatlak már titeket egy ideje, gondoltam, most már csatlakoznék, bár sajnálattal látom Soya-t, aki szintén májusra várta volna babáját, elment tőletek. :(

Én is május 1.-re vagyok kiírva. 3 gyermekem lesz. Van két lányom 6 éves és 17. hónaposak.
Nem terveztük, becsúszott.
Sok vetélés előtt vagyok, mindkét lányom hormonkezeléssel jött össze és még utó kezelés is volt, hogy ne menjenek el.
Ő erős kis szervezet úgy látom, semmit nem szedek.
5 hetes uh-n csak petezsákot láttunk.

Közületek magamra ismertem, jó, hogy másnak is vannak olyan tünetei mint nekem, így talán jobban tudunk majd egymásnak segíteni ezeket elviselni.

Én most már az elejétől elkezdtem szedni az Elevitet és a magnézium B6-ot, így elviselhetőbb az émelygésem.
Ezenkívül nagyon fáradékony vagyok, szédülök és émelygek. Ami most segít pl reggelente, hogy mielőtt kikelek az ágyból, elrágcsálok egy korpovit kekszet és máris jobb.

És fiút érzek, remélem már a két lány után....:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: