Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Ha nem bánjátok szívesen csatlakoznék hozzátok. :)

Kinga vagyok,van egy két és fél éves örökmozgó kislányunk.Nagyon úgy néz ki,hogy ketteske is novemberi születésű lesz.
:
Terhesvitaminból a femibion 800-at szedem,5 pozitív teszten kívül semmilyen tünetem nincsen még(kopp-kopp-kopp)

Dokihoz március 23-án megyek.

Gondtalan babavárást kívánok Mindannyiunknak! :D

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

Remélem nem bánjátok ha én is csatlakozok. Várhatóan novemberben végre én is anyuka leszek. Az eddigi mérlegem 3 pozitív teszt, egy 8 mm-es petezsák (szombaton), és egy 5 hét 5 napos manó.
Egy kicsit aggódok, mert nyáron volt egy vetélésem, ezért most az öröm nem annyira gondtlan, de majd belőletek nyerek pozitív energiákat:)

Igazán súlyos tünetek nem jelentkeztek. A cicim igaz duzzadt és érzékeny, de émelygés, hányás eddig nem volt. Ja meg fájdogál néha kicsit a hasam, de a dokim szerint ez normális.

Kezdetnek ennyi elég is lesz:)
Boldog babavárást kívánok mindannyiunknak:)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szívesen cstlakoznék hozzátok, mert úgy néz ki, hogy én is novemberre várok babát!

Január 26.-án jött meg az utolsó menstruációm és február 25.-én csináltam először tesztet az csak halvány csíkot mutatott, de azóta még csináltam vagy ötöt és aztok meg mind erősebb csíkot hoztak ki!

Tegnap voltam Uh-n és most már biztos! Babát várok! Van egy 13,2 mm-es petezsákom! :D És most nagyon boldogok vagyunk a párommal. Már rég óta (2 és fél éve) vártunk erre a babára! Már van egy 5 és fél éves kisfiunk, Bence és most lesz egy kistesója is!

Örülök, hogy rátok találtam és remélem remekül fogjuk együtt tölteni a babavárás hónapjait!

Szép napot mindenkinek!

Viki
bviki
 
 

 
 

Sziasztok!

De jó, hogy egyre többen vagyunk!
Üdv az újaknak!

Dokimmal még nem tudtam beszélni, mert nem elérhető, de folyamatosan próbálom majd hívni. Remélem jövő héten mehetünk pestre. Jelentősen nyugodtabb lennék, ha hallanám a szívhangját a picinek.

Most családi lepukkanás van nálunk, mindhárman betegek vagyunk. Az a legrosszabb, hogy jelenleg semmiféle gyogyit nem szedhetek, ami tünetileg javítana rajtam, így kínlódok egy kicsit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati!

Én is hasonló cipőben jártam múlt héten! Én C vitamint szedtem, meg egy homeopátiás gyógyszert ezt terhesek is szedhetik a neve Obsilokoxilom (nem tudom hogy kell írni pontosan) de használt és most már semmi bajom nincs!

Viki
bviki
 
 


Bviki
Köszi, az van is itthon, lehet benyomok egy adagot.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!
Üdv az ujaknak

Agi
Nem kell aggodni hiszen eddig minden rendbe a baboddal
Nagyon vigyázz magadra és sokat pihenjél Hasfájásra szedjél terhesvitamint azt mondják nagyon jo mert tartalmaz magne b6-ot

Viki
Gratula nektek is Bence biztos örülni a kistesonak majd lesz kivel játszon

Nati
Sok-sok citrom és gyümölcs meg a homeopátiás szerek
kriszti0406
 
 


Szia Kriszti!


Bence igazából még nem tudja, hogy kistesója lesz, úgy gondoltuk, hogy még ráérünk elmondani a családnak, meg ha a Bence megtudja akkor garantáltan másnap már az egész ovi tudni fog róla! :)

Ti már elmondtátok a környezetetekben? Mi úgy tervezzük, hogy esetleg húsvétkor szólunk!

Addíg még van egy pár hét!
bviki
 
 


Viki

Igen mi már elmondtuk Söt a lányommal együtt voltunk uh Ugy van ahogy mondtad másnap már az egész ovi tudta hogy hol voltunk
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni a 2010. novemberi babák fórum tagjaihoz.
Én még csak jövő hét szerdára kaptam időpontot a (úgy tudom, hogy nulladik) ultrahangra, és ekkor megyek a nődokimhoz is.
Valaki tudna információt adni arról, hogy ezen az ultrahangon mi fog történni?
Annyit olvastam róla, hogy a petezsákot talán kitudják mutatni, ha 5-6 hetes lehetek.

Szilvi
icurka
 
 


Sziasztok!


Nati, mi baj van?
Remélem, már picikét jobban vagy.
Az aluszékonyság nálam is játszik elég rendesen. Sokat alszom, de mégsem alszom jól, mert valamikor WC-re kell mennem, valamikor meg csak úgy felébredek.
A lángot már említette valaki :D
Citromos víz? Ügyes vagy, én biztos nem tudnám meginni, vagy nem tudom.

Lucuzs, jaj de szép kis petezsákod van :D Nagyon szuper!
Igazából én is azt várom már, hogy a szívhangot halljam, de azt majd csak 03.31-én nézzük.

LovászKata, gyere ám majd a hírekkel!Még símán belefér ebbe a hónapba a baba :D

Aranyosak, én is hasonlóképpen vagyok, mint te alvás és hányinger területén, írtam is Natinak!
Gyere ám és hozd a híreket a doki után !!!!! :D

Kinga, garutulálok! :D Te is gyere ám a hírekkel!

Oagi, neked is gratula!És csak pozitívan!Gyere és írd ki magadból az aggodalmat, jobb lesz!

Viki, neked is gratulálok!!!!
Mi már a szüleinknek elmondtuk, és nagyon örültek!Mindenki másnak csak akkor, ha túlleszünk a 31.-én a vizsgálaton!

Kriszti, veled mi újság?

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok! Ma a terhesség 6. hét 3. napján vagyok.
Jan 25-én volt az utolsó menstruációm, február 24-én csináltunk egy tesztet a férjemmel. Azonnal két erős gyönyörő csík jelent meg. Hú nagyot dobbant a szívünk. :D
Már nem először, mert már volt két terhességem előtte, de sajnos egyik sem maradt meg. :( Így a boldogság és a szomorúság pillanatát is már kétszer éltük át. Most nagyon reménykedünk, s emellett rögtön mentünk is a dokihoz (március 2-án 5. hét 1.napján).
Azt mondta szépen kialakult a petezsák :D és felírt egy utrogestan nevü hüvelykapszulát.
Március 23-án kell visszamennünk. Itthon vagyok addigis. Nem fekszem egész nap, de próbálok nagyon sokat pihenni. Probálok nyugalomban arra koncentrálni, hogy most minden rendben lesz, de nagyon bennem van a félelem, izgulok. Még nincs babánk, de már nagyon nagyon szeretnénk. Így még nem is mondtuk el senkinek, nehogy megint hamar örüljenek. így gondoltam megosztom veletek! Gratulálok mindenkinek akinek szintén babája lesz és mindenkinek a legjobbat kivánom!
Puszi mindenkinek!
start7
 
 


Sziasztok!

Már olvastam tőletek, hogy álomkórral küzdötök, hát én is nagyon! Főleg ebéd után jön rám, de itt a munkahelyemen nem nagyon tudok mit tenni ellene! Csak marha nagyokat ásítok! :o

Valaki tudna nekem segíteni, hogy hogyan tudok ilyen helyes kis vonalzót csinálni?


Szép napot és boldog babavárást Mindenkinek!

Viki
bviki
 
 


Szia Start!

Gratulálok a teszthez! Szorítok Neked, hogy minden rendben legyen! Fontos a pozitív gondolkodás és a sok pihenés is!

Én is szedem az Utrogestant, ez segíti a megtapadást, ha jól tudom.
bviki
 
 


Sziasztok!

Jaj de szépen gyarapszik a csapat, mindenkinek gratula! :D

Nálunk most Luca beteg sajnos. Magas láza van, csak akkor láztalan, ha lázcsillapítót kap. Így 2 napja azon élünk. Most egy kicsit reménykedem, mert éjszaka nem kellett csillapítani a lázát, csak reggel. Tegnap voltunk dokinál és azt mondta, hogy majd elindul a köhögés és akkor elmúlik a láz. Addig is Schüssler sót kaptunk. Hát meglátjuk.

Mi elmondtuk Lucának a tesót, és ő rögtön tudatta is a nagyszülőkkel :D Ha végre eljutunk a 8. hétig, mához 3 hétre, akkor Luckó is eljön velünk a dokihoz, hogy megnézze a tesóját.

Nálam egyenlőre nincsenek vészes tünetek, de lehet, hogy csak azért, mert Luca betegségével vagyok elfoglalva. Néha azért érzek egy kis émelygést, és a melleim szépen megteltek.

Szép napot Mindenkinek!

Vikus

Kép
vikus08
 
 


Viki!

Ha felmész a picibaba.hu-ra ott találsz vonalzómintákat, amit be tudsz másolni a profilodnál az aláírás ablakba.

Vikus

Kép
vikus08
 
 


Sziasztok!

Nati
Jobban vagy már

Start
Vigyázz magadra ás sokat pihenj A baboka titeket választott Biztos minden rendben lesz Csak pozitivan kell hozzá állni

Én is az álomkorral küzdök minden délután alszok a fiammal mint a gyerekkel

Viki
Rákantitasz egy már elkészitett vonalzora és irja mit kell csinálni ha kész a vonalzo akkor az aláirás hozzáadásához beirod a vonalzo kodját és már kész is van

Dorka
Én majd 2án megyek uh raMinden rendben mulik a hányinger is
kriszti0406
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen mindenkinek a biztatás! Segít pozítivan gondolkodni!
További szép napot!

Kép
Kép
start7
 
 


Sziasztok!


Olyan jó,hogy egyre többen vagyunk. :D

Kellett nekem dicsekedni,hogy semmilyen tünetem sincsen,erre tessék,úgy megfájdult estére a mellem,azt hittem csillagokat látok. :shock:

Mi még nem mondtuk el senkinek,férjem születésnapján közöljük a nagy hírt a családdal.(március 26.)

Vikus:jobbulást kívánok a kislányodnak!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

Vérvétellel kezdődött a nap. Nem a baba miatt, hanem mert tavaly volt egy kullancscsípésem a hasamon. Megjelent egy folt, majd kimutatták a lyme vírust. Több heti komoly antibiotikum kúra után elvileg sikerült megszabadulnom tőle, viszont most esedékes volt egy kontrollvizsgálat. Hétfőn lesz eredmény, a doki szerint 7 % esély van arra, hogy esetleg szükség van még valamilyen utókezelésre. De hogy miért is írtam le mindezt? Mert bár kívánom, hogy senkinek ne legyen ilyen tapasztalata, sajnos egyre nehezebben tudjuk elkerülni a kullancsokat. Már a parkokban is jelen vannak és a fertőzőek aránya sajnos nagyon magas. A védőoltás jó az agyhártyagyulladás ellen, de a lyme ellen nem segít.
Csak ismételni tudom magam, hogy remélem nem lesz rá szükségetek, de ha mégis, akkor javaslom felkeresni Dr. Lakos Andrást ( http://www.lyme.hu/ ). Ha jól tudom, vagy 20 éve csak a kullancsok okozta fertőzésekkel foglalkozik, nála többen nem tud senki a témában. Nagyon sok kismama is jár hozzá. Náluk a kezelés módja más, de gyógyítható.
Remélem senkit nem rémítettem meg ezzel.



Start7!
Hidd, el most minden rendben lesz. Sajnos tapasztalatból át tudom érezni a helyzetetedet, hasonló cipőben járok én is. De nem szabad bevonzanunk a szorongással a bajt.
Egyébként a dokim nekem is írt fel utrogestant. Tablettát és hüvelykapszulát is. Azt mondta, hogy amíg nincs hányás addig nyugodtan szedjem a tablettát. Neked egyébként mennyit írt fel? Én napi kétszer egy szemet szedek.
Vendég
 


Sziasztok!

üdv az újaknak ismét!

Én nem javulok, erősen meg vagyok fázva, vagy valami makacs vírus lehet. Most nem rossz a közérzetem, de nem kapok levegőt.
Fanni már jól van, de párom a legbetegebb most.

Dokim síelni van, így jövő héten hívom és kb 6-7 hetes leszek mire megyek uh-ra. Hú nagyon izgulok és nagyon várom már! Remélem mindenok lesz és nem kell utro, mert ha sárgatest baj van, akkor már lehet addigra késő elkezdeni.

Utrogestan:
Én anno 3x3 golyót tettem fel az első 12 hétben a 4. héttől. Akkor sárgatestgondom volt és clostyllal segítettek hozzá egy erős peteéréshez. De mivel a szülés állítólag az ilyen gondokat "meggyógyítja", így most könnyen összejött a baba és remélem a sárgatest is elég erős lesz.

Start
Csak pozitívan, képzeld mindig magad elé, ahogy novemberben a kisbabádat tartod a kezedben.

Tünetek:
Hatalmas cici és most azon felül semmi más!!! Néha evés után hányinger, de tény lehet azért nem veszem észre, mert Fannival vagyok elfoglalva, míg nála minden apró dolgot észrevettem.
Most a húst sem kívánom (nem is szeretem annyira), pedig vele meg voltam veszve a húsért. Már reggel marhapörköltet ettem volna.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia!
Én is napi két szemet szedek. Pontosabban nem úgy szedem be, mert nekem csak hüvelykapszulát írt fel! Azt mondta azért mert hamarabb felszívódik. Hát az igaz, hogy most szorongani az nem szabad. Szorítok, hogy ne legyen jelen a lyme vírus a szervezetedben, de annak örülök, hogy gyógyítható! Te hányadik héten veszítetted el a babádat? Én az elsőt a 8. a másodikat a 9. héten. De most nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz! Jó hogy vannak ilyen fórumok sokat segítenek! :D
Puszi

Kép
Kép
start7
 
 


Köszike!
Valóban igyekszek is csak a babára koncentrálni! :D
Puszi

Kép
Kép
start7
 
 


Szia Start7!

Én a 7. héten. De több ilyen nem lesz. Tudom.
De azért jó lenne már látni őt is, nem csak a petezsákot. Én majd csak 27-én megyek dokihoz legközelebb ha addig nem lesz semmi gubanc. Dehát miért is lenne.

P
Vendég
 


Jaajjjjj lányok!!!! :lol:

Meg volt a doki!!!
Minden rendben és van egy 8 hetes egészséges pocaklakóm :lol:
Csinált az orvos hasi és hüvelyi ultrahangot is és 1cm-es a drága :oops:

Láttam,ahogy lüktet a kis szive...hihetetlenül csodás érzés volt.3 fotót is kaptunk.Apát is behívta a dokim,amikor láttuk,h dobog a kis szive.El is érzékenyültem. :oops:
2 hét múlva vissza kell mennem,és akkor ad beutalókat(vérvételre stb.)
Magne b6-ot írt még fel az Elevit és a folsav mellé...és megdícsért,h azokat már szedem :wink:

Hát ezt elmondani sem lehet ,h mekkora élmény..és ,h milyen fantasztikus.

Nagyon szorítok mindenkinek...de tényleg!

Ja és elméletileg október 20.környékére írna most,de,ha nem bánjátok én már maradnék veletek :oops:

Puszika mindenkinek!!!
aranyoska001
Sopron
 
 


Csináltam vonalzót...remélem sikerült,most azt tesztelem,h ügyi voltam-e :oops:

Pussz...

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Emese! Miattad jöttem kukkantani mi volt a dokinál! Gratulálok! Képet raksz majd? És persze, hogy maradjál itt is!!! :lol: :lol: :lol:

Üdv az újaknak!!! És persze gratula! :lol:

Most beájulok, úgyhogy megyek is!

Puszi Mindenkinek!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Drága vagy Lucuzs!!!

Képek az iwiw-en.Ide nem engedte,mert túl nagyok méretre :cry:


és csatlakoznék hozzád,h mindenkinek aki új szívből gratulálok én is,és gondtalan babavárást kívánok magunknak :wink:

Jó éjt kismamák és pocilakók!!!! :oops:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, csatlakoznék hozzátok, kedden csináltam egy tesztet, ami pozitiv lett. 22-ére kaptam időpontot dokihoz, addig izgulunk...

Már van egy kisfiúnk, Marcell, ő két éves múlt.

Szisz

szisszka
 
 


Aranyoska!

Beleborzongtam, amikor olvastam a soraidat :) Ez annyira jó, mindgyárt bőgök:), de igyekszem visszafogni magam, mert nem akarok magyarázkodni a kollégáknak:)

Remélem hamarosan mindannyian átélhetjük ezt az örömöt.

Puszi Mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt újra, az elején irogattam, most megint itt vagyok :)

Pozitív teszteken túl, szerdán megyek dokihoz :) Nekünk ő a harmadik baba lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Nos most csak gyorsan írok pár sort, mert sok a meló itthon. fanni meg keveset alszik napközben.

Gondoltam megcsinálom a táblázatot, ezért aki bele akar kerülni írja meg priviben a kért adatokat:
felhasználónév
kor (nem fontos)
hányadik baba (tesó/k kora, neve)
szülés várható időpontja
baba neme (amint tudható)
neve (fiú/lány)

egyenlőre ennyi, ha van ötlet még hozzá írjatok.

Hétvégén lehet csak estejövök, mert Fanni névnapját tartjuk a családnak szombat és vasárnap. Sokan vagyunk így elfeleztük a társaságot. Sütök egy rakat muffint, amit fel akarok "cicomázni", így lesz meló ezer. Sőt még takarítani is kellene, de Fanni mellett olyan nehéz. Főleg a felmosás. Na nem panaszkodok, még kevesebb lesz a 2 mellett.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék hozzátok csatolódni...

moncssa
 
 


Én a táblázatba csak a szívhang után szeretnék bekerülni :)
Vendég
 


Biztos észrevettétek hogy sokat írogattam ide....talán volt köztetek aki gondolta is hogy nem véletlen....engedjétek meg hogy továbbra is olvasgassalak és írhassak ide...26.-a után megtudjátok hogy miért :wink: :wink: :wink: ...babonás vok és nagyon óvatos ezúttal, ésajna én is két vetélésen vok túl 6 hónapon belül....

Gratula minden új babásnak !!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panndi :) :) de örülök neki szerda mindjárt itt van :) :) :)

KépKép
viranka
 
 


viranka, köszi :) Hát igen, de azért addig még izgulok... :)

panny ;)
Vendég
 


Sziasztok

most ébredtem :lol:

Panndi
De jó, szerda már hamarosan itt van! :wink: Én 22-ére kaptam időpontot, olyan messzinek tűnik... :roll:

Nati
A táblázat jó ötlet! :wink: Én is szívesen belekerülnék majd miután voltam dokinál! Jó ünneplést Nektek hétvégére, kislányodnak Boldog Névnapot!

Panny
Drukkok mennek! 26-án mész dokihoz?


Látom, hogy van köztetek olyan, akinek már több babája van. Szeretném megkérdezni, hogy valakinek van tapasztalata a szopiról leszoktatással kapcsolatban?
Én tegnap húztam meg a vonalat, elkezdtük a leszoktatást, tegnap óta nem kap Marci cicit, az éjszakánk borzalmas volt. Mára viszont a cicijeim is iszonyatosan bedurrantak...
Szívesen várnám ezzel kapcsolatban a tapasztaltaitokat.

szisszka
 
 


Jó estét kismamák és reméljük leendő kismamák..én szorítok...mennek a drukkok :wink:

Vigyorgok reggel,délben,este...egyfolytában csak a kis fotóit bámulom és arra a pillanatra gondolok,amikor megpillantottuk a kis szivét,ahogy dobog.

A tüneteim annyiban változtak,hogy a mellfájdalmat enyhítendő vettem sportmelltartókat éjszakára,már nem emlékszem ki ajánlotta(ezért nagyon bocsi :oops: )..de áldom érte!!!

A legújabb az,h rettentően aluszékony vagyok és fáradékony,de sajnos éjszakánként,főleg hajnalban alvászavarral párosul..tudom ez most tök hülyén hangzik.
De elalszom korán,aztán óránként pisi,és hajnaltól pedig csak dobálgatom magam jobbra-balra,mint egy partra vetett hal,pedig álmosnak érzem magam.Délutánonként viszont jókat alszom,csak így bírom a nappalokat. :shock:

Nálatok???
Húú..már tényleg olyan sokan vagyunk,h nem bírom követni a fejleményeket...ami jó!!!!!Nagyon örülök neki és remélem ,h mindenki aki itt van és még ezután csatlakozik,novemberben Boldog Édesanya lesz!!!


Elnézést,h nem írok most név szerint mindenkinek,de ahhoz majd jobban át kell tanulmányoznom az eddigi eseményeket,ezért is külön köszönet már most előre a táblázatért!!! :wink:

Jó éjszakát kismamák és reméljük leendő kismamák... :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziszka!

Már voltam de akkor megyek megint :wink:

És mindenképp le akarod szoktatni a szopiról?Egyik napról a másikra nem adsz neki egyátalán?
Sztem ne ilyen drasztikusan vedd el tőle hanem fokozatosan.Pl.először csak ritkísd a szopikat és így szép lassan egyre kevesebbszer adj neki cicit.És így a cicik sem durranak be a hírtelen sok bennmaradt tejtől.

Én mindig így szoktattam le a srácaim,fokozatosan.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt!

Panni
Köszönöm a válaszod!
Igazából tervben volt, hogy leszoktatom, csak közben jött a pozitiv teszt, és mindenki azzal jött, h akkor ne is szopizzon már.
Most már az éjszakát is végig aludta, úgy látszik elfogadta a dolgot...
Most viszont a cicijeim vannak bedurranva :oops:

De jó, hogy akkor már másodszorra mész dokihoz! Én 22-én megyek először. Eddig kicsit puffadtabb volt a hasam, meg megvolt a "mindjárt megjön érzés" most nincs, és aggódom, hogy valami baj van :(

szisszka
 
 


Szisszka

Fanni magától hagyta abba szopit 10 hósan, de a családban volt valaki aki 2,5 évesen szoktatta le a gyereket. Neki azt tanácsolták, hogy fokozatosan hagyja el a nappaliakat (beteg a cici, sebtapaszt kell rátenni, stb) utána a többit, de elméletileg magától elfelejti és nem kéri többet. Ha nálatok már Marci nem hiányolja, akkor mindig fejjél le annyit, hogy ne feszüljön, ne fájjon, ne akarjon "szétdurranni" és apadni fog.

Kép
Kép
nati80
 
 


Táblázatot nem csinálom addig, amíg az első uh-k nincsenek meg, vagy első szívhangok. Ez természetes.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok! Na végre eljutottam hozzátok!!! :lol:

Húúú de sokan vagyunk már! :shock: :lol: Csak kapkodom a fejem. :lol: De szuper! A táblázat lassan tényleg szükséges lesz! :lol:

Szisszka! Üdv itt! :D
Milyen jó, hogy ilyen sokáig szoptattál! :D Én is a fokozatosságot ajánlom. Amúgy hányszor szopik még naponta Marci?
Nálunk Bogit a nappali szoptatásoknál fokozatosan átváltottam szilárd ételre. Az esti elalvós maradt utóljára. Aztán egyszer 14 hónaposan már csak variált, sehogy sem volt jó neki, inkább kiköpte, és a mesét kérte. Így végül ő vállt le, én meg sajnáltam... :oops: :lol:

Panny! Nagyon szorítok neked!!! Jó, hogy visszatértél! :wink: :lol:

Emese! Megkuksiztam a képet iwiw-en!!!! Csodaszép!:lol:

Na és akkor üdv minden újnak!
Név szerint: Kinga, Ági, Viki, Szilvi, Start, Moncssa (remélem mindenki megvan!)

Én vagyogatok, hányiger nem ereszt ma, meg hamarosan alszok egyet, bár délben már nyomtam egy órát a kanapét. :lol:
Nekem 19-én lesz a második uh! Már nagyon várom. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!
Hu mennyien lettünk Tök jo

Aranyoska
Az éy tanácsom volt a melltarto én is csak abba tudok aludni Örülök hogy tudtam segiteni

Sziszka
Hallattam a borogatásrol Állitolag attol elapad a tej

Panni
Szoritunk neked nagyon

Puszi minden kismamának
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Én is csak akkor tölteném ki a táblázatot, ha már voltunk orvosnál. Már csak 3 hét... Ma vagyunk 5+2

A szopiról mi is úgy szoktunk le, hogy először a nappali szopik maradtak el, és maradt az esti, aztán Luca 13 hónapos lett és a Luca babás mese már jobban érdekelte mint a szopi :lol:
Viszont arról a mai napig nem tud leszokni, hogy elalvás előtt a cicimet gyúrogassa. Ez most kifejezetten fájdalmas művelet, de mivel beteg, így hagyom és inkább én kínlódom.

Képzeljétek, elmúlt Luca láza, ám ma reggelre tele volt a törzse pici piros pöttyökkel. Jól megijedtem és elvittem az ügyeletre. Ott nem csodálkoztak, közölték, hogy ez a 3 napos láz nevű betegség, ami arról híres, hogy a pár napos láz után jönnek a pöttyök. Ez már nem gáz, azt jelenti, hogy már meggyógyult a gyerek. Az ügyeleten találkoztunk egy bárányhimlős babával, remélem nem kaptuk el...
Na mindegy, az a lényeg, hogy Luca jól van.

Viki

Kép
vikus08
 
 


Köszönöm Kriszti0406 még egyszer,sokkal kényelmesebb :wink:

Hát lányok...a mai napom,olyan,hogy ezért felkelni is kár volt...jött a telefon,h egy 38 éves ismerősöm,aki mellesleg 2 gyerekes anya...váratlanul elhunyt.Engem persze elkapott a sírógörcs...

Hihetetlen...!38 évesen májdaganat...igazságtalan az élet :x

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Emese! Részvétem. :cry: Ez szörnyű! :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szörnyű :( :( :(

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszönöm szépen az aranyos fogadtatást!

Viki:reméljük megúsztátok a bárányhimlőt.

Emese:nagyon sajnálom. :(

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: