Új privát üzeneted érkezett!

Üdv az újaknak! :)
Tünet:
El is felejtettem a kívánósságot.. :) Chillis bab, parilé..

Katuska:
Én is utróztam a lányommal keményen.. :)

Kalkulátor:
Hát én csak úgy tudtam megcsinánli, hogy nem a mensit, hanem a szülés időpontját írtam be :) De gondolkozom erősen, hogy csinálok egyet mensi alapján is, az mégis csak szebb, hogy 8 hetes múltam :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Üdv minden új kismamának!!!
Aida: drukkolok hogy csak valami múló fáradtság legyen...biztos nincs semmi más:-)
Üdv

KépKép
peni
 
 


Aida: Ma én is fáradtabb voltam, sztem ez természetes! Remélem.

Kata: A profilt a segédleteket, ha legördíted ott találod (a kilépés felírattól balra). Ott keresd meg a aláírás ablakot és oda illeszd be a linkedet. :D

Egyébként valamelyik babaoldal jan.3 írt szülési dátumnak. Szóval, ha hozzávesszük, hogy a lányomat 9 nappal korábban szültem, mint ahogy ki voltam írva, akkor lehet karácsonyra meg is lehetne a baba. Ami nem lenne baj, mivel a férjem kamionos és akkor biztosan itthon lenne és apás szülést szeretnénk, de ha valamiért elöbb érkezik, az gáz lenne, mert mondjuk Írországból nem érne haza pár óra alatt. :lol: Bár a doki még nem mondott dátumot. Kiváncsi leszek Ő mit mond.


 
 

Sziasztok!

Elköszönni jöttem, mert ma reggel teszteltem egy negatívat a két pozitív mellé. Uh-n nem látszik semmi, vagy nagyon korai a terhesség még (lánykámnál 52. napon derült ki, hogy pocis vagyok). Hétfőn vérvétel, kedden tudom meg az eredményt és akkor már okosabbak leszünk. Nem vagyok elkeseredve, mert nem mostanra terveztük a tesót. De nektek további boldog 9 hónapot! Most várom a köv mensit hátha csak kimaradt egy.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Betti! Köszi, azt hiszem, sikerült -- bár a vonalzó 2 nappal fiatalabra hozza ki bébikét, pedig orvosi vizsgálat után ma 8 hetes+1 napos. Pont annyi a különbség, mint a kalkulátorok illetve az orvos által jósolt szülési dátum. :?:
Jó éjszakát!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


No, akkor mégsem jó a vonalzó...na, majd holnap kreálok :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Antekirt: Nagyon sajnálom!!! De ha nem terveztétek még, akkor nem kell tényleg elkeseredni. Később összejön!!! De hogy a fenébe lett Neked 2 pozitiv teszted??

Kata: Szerintem nem jó linket illesztettél be. A másikat kellett volna. Probálkozz csak és összejön az :lol:

Képzeljétek egész éjjel a dokiról, uh.-ról álmodtam. Mondjuk már nagyon várom, hogy hétfőn menjek vizsgálatra. Várom a szívhangját!!!



Betti, Lidi is az 52. napon derült ki, szóval még bármi lehet. :-) De mostmár úgy vagyok, hogy inkább ne legyek pocis most. Egyébként én sem értem, és mostmár azért vagyok ideges, hogy derüljön ki, hogy most mi van vagy jönne már meg.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt!

Ilyen nekem is volt! Sajna korán elhalt ezért a következő mensi már rendesen meg is jött. Ugyanígy pozitív teszt, UH-on semmi, másnap negatív teszt, harmadnap már meg is jött. Viszont a következő hónapban lettem terhes a kisfiammal, szóval olyan volt, mintha csak üzent volna, hogy készüljek! :)

Mágnes! fú engem nagyon idegesít, hogy kifolyik állandóan! Még akkor is amikor este használom az utrót, reggelre kint van... de gondolom azért használ nem?
katuska79
 
 


ben ennyit nem bénáztam még...folyton lefagy a gépem a babnettől. Valami shockwave player érvényteleln műveltet hajt végre folyton...
NA megpróbálom a vonalzót,. előre is bocsi ha lesz egy rakás béna hsz:))
katuska79
 
 


Kész vagyok ettől a babanettől...éppen negyedjére próbálok meg üzenetet küldeni de állandóan lefagyok tőle...folyton valami ujzene.hu oldalra várakozik! ÉS semmi nem történik... egyszer csak kilép mindenhonnan. Szóval ha egyszer csak nem láttok többé akkor itt vagyok, olvasgatlak is titeket de feladtam a küzdelmet.
katuska79
 
 


Betti,

bemásoltam a másik linket, meglátjuk :lol:

Katuska,

én csak a vonalzóval járok így, pedig nagyon rajta vagyok az ügyön...
Apropó, lábszárgörcsre MagneB6-on kívül/mellett tudtok még valamit? Létezik, hogy 8 hetesen már fáj?
Jééé, látom az celőnézetből, itt figyel az én kis vonalzóm :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata én sima Magnéziumot szedtem. Igen normális, hogy máris görcsöl a lábad! Én nagyon utáltam maikor éjjel egyszercsak rámjött...
Hurrá megvannak a vonalzóim!!!!!

Hmmm chillisbab jöhet:)
katuska79
 
 


Aida jól vagy???? ugye nem lettél beteg?
katuska79
 
 


Katuska!

Köszi, akkor követem példádat :) Én tegnap reggel így ébredtem, mintha iszony izomláz lenne a vádlimbanb, azóta nem szűnik, úgyhogy irány a patika.

Aida, én is izgultam a soraid láttán, r3emlélem, mostmár teljesen jól vagy!?

Visszanéztem a tegnapi kommentjeimet, ott meg visszamenőleg jól kijött a vonalzó...a technika ördöge :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katák!!! Látjátok ÜGYESEK vagytok!!!! Szuperül megcsináltátok a vonalzót!!

Kata nem sok nap van közöttünk!! Mit írtál mlyik napra várod a Bébikét? :D



Betti,

látod, a tegnap esti link is utólag jó lett.Ma meg a másik :-)

Bébike a doki szerint január 2.-án jön, bár az utolsó mensi első napja alapján dec 31... Ki tudja, lehet, hogy már idén megérkezik közénk! Ha viszont időben, akkor tényleg nagyon kevéske lesz köztünk!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


sziasztok leendő Anyukák!

szeretném, ha valaki megosztaná velem első ultrahangos tapasztalatait, jó lenne valami megnyugtatót hallani, ugyanis én 3 hete járok kontrollra, félő, hogy nincs minden rendben.
az utolsó menszesz 8 hét 5 napja volt és még mindig csak a petezsákot látja, embriót és életjelenséget nem! azt mondják lehet nem marad meg és nem rendesen fejlődő terhességről van szó...
Vendég
 


Eviana! akkor ezek szerint már 8 hetes vagy..ilyenkor elvileg már látni kellene, hogy lüktet a szívcső... sajna nekem már volt ilyen. Üres petezsák...
Mit mondott a doki? Várjatok még egy pár napot? Figyu nem mindenki a fél időben esik teherbe. VAn aki mondjuk pont a mensi előtt egy nappal de a mensi már elmarad így ha azt vesszük csak 4 hetes a terhesség. Remélem érted ahogy gondolom.

Nekem most az 5 hetes Un-on pici petezsák volt látható. Mátéval a hat hetes Uh-on már lüketett szépen és látszott benne az a kis fehér embrió. HA tényleg üres a petezsák akkor ne húzzátok az időt, el kell távolítani ha esetleg nem lökődne le magától. AZtán pedig újult erővel próbálkozni.
Egyébként azt tudja valaki, hogy ez mitől van? Mármint, hogy nem indul meg a kis élet..

SAjnálom, ha nem tudtalak megnyugtatni. de még ne add fel! A petezsák fejlődött azért? vagy az is megállt? Ilyen esetben az idő megold mindent...

egyébként én is nagyon parázok ettől...nagyon nagyon.
katuska79
 
 


Eviana! Én még nem tudok sok okosat mondani, mert az elő babánkat várjuk. Én 6 hetesen2 naposan voltam először dokinál, és vert a kis szive az UH-n. Lehet, hogy később volt peteérésed és nagyon fiatal a terhesség? Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Katuska,visszatérve a kalkulátorokra, megcsináltam a babaszobásat és ott hajszálra január 2 jött ki! Ez az első, ami egyezik a doki véleményével :)

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


köszi a gyors választ!

a petezsák 17 mm, múlt pénteken 11 mm volt. szóval nőtt. úgy gondoljuk, hogy félidő után estem teherbe, ez biztos, de pontos dátum nincs. a baj, vagyis amitől félek, hogy nem látott embriót. a fogantatás óta a gép 6 hetet számolt. szóval már kellene látnia úgy sejtem...legalább az embriót.... :(
Vendég
 


szia kata8110!

neked a fogantatás vagy menszesz után van a 6 hét 2 nap?
Vendég
 


Eviana,

utolsó mensi első napja március 26, első dokilátogatás május 9. Tehát én a mensitől "számolódok". De akkor dobogott a szive, legalábbis az UH-s doki azt mondta, hogy azt igyekezett megmutatni, csakhogy nekünk, ahogy írtam, ő az első baba, nem tudtam, mire kell figyelni. :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


gratulálok Kata!

mivel az én utolsó menszim márc. 23, így egyre jobban aggódok.
Vendég
 


Eviana!

Köszi! De Te meg ne izgulj, azzal biztos, hogy nem használsz! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Mikor nmész legközelebb dokihoz? Femélem, hogy akkor tud valami bíztatót mondani!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Az én utolsó mensim április 3.-án volt, és dokinál május 14.-én voltam először. Azt mondta, hogy négy hetes terhes vagyok. Attól félek, hogy elszámolta. Ha a peteértéstől számolom, valóban négy hetes voltam, de ha mensitől, akkor már 6. Uh-on jó helyen volt a petezsák, és a doki azt mondta, hogy tökéletes. Kérdeztem, hogy nem kellene már bennt lenni az embriónak? azt mondta, ilyenkor még nem látszik. De nem értem, hogy akkor most honnan számolják a terhességet. Szerdán megyek megint uh-ra és iszonyúan félek, hogy üres lesz a petezsák. Csak hasi uh-ot csinált a doki. Azzal nyugtatom magam, hogy velem ilyen nem történhet. De nagyon félek.
mónika23
 
 


Lányok hétfőn lesz két hete, hogy dokinál voltam,akkor látta a petezsákot,de szivdobogás nem volt. Azt egyébként milyen müszerrel nézik? Most hétfőre hívott vissza, valoszínű ugy gondolta Ő is, hogy akkor már többet lát. Bár most megijesztettetek!!! Azon agyalok, hogy lehet azért nincs hányingerem, mert üres a petezsák???? :cry: Fáradtság, cicifeszülés van, de az a fránya hányinger "hiányzik!!!! Már nagyon várom a hétfőt!!!!!



egyre jobban izgulok sajnos, ahogy a neten keresgélek és egyre több infót találok.

ma délelőtt voltam uh-án, Gyöngyösön. nem igazán vagyok megelégedve, így most keresgéltünk a párommal pesti vizsgálót. lehet még délután bemegyünk.
nem tudtok véletlenül ott helyet, ahol még hétvégén is megvizsgálnának?
Vendég
 


Üdv Mónika!!!
Én is ugyanigy vagyok!!!!! Nekem is hasi uh-t csinált.



eviana írta:egyre jobban izgulok sajnos, ahogy a neten keresgélek és egyre több infót találok.

ma délelőtt voltam uh-án, Gyöngyösön. nem igazán vagyok megelégedve, így most keresgéltünk a párommal pesti vizsgálót. lehet még délután bemegyünk.
nem tudtok véletlenül ott helyet, ahol még hétvégén is megvizsgálnának?


Lehet ez a baj, hogy sok mindent olvas az ember és bebeszéli magának feleslegesen a rossz dolgokat!!! :cry:



mónika23 írta:Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Az én utolsó mensim április 3.-án volt, és dokinál május 14.-én voltam először. Azt mondta, hogy négy hetes terhes vagyok. Attól félek, hogy elszámolta. Ha a peteértéstől számolom, valóban négy hetes voltam, de ha mensitől, akkor már 6. Uh-on jó helyen volt a petezsák, és a doki azt mondta, hogy tökéletes. Kérdeztem, hogy nem kellene már bennt lenni az embriónak? azt mondta, ilyenkor még nem látszik. De nem értem, hogy akkor most honnan számolják a terhességet. Szerdán megyek megint uh-ra és iszonyúan félek, hogy üres lesz a petezsák. Csak hasi uh-ot csinált a doki. Azzal nyugtatom magam, hogy velem ilyen nem történhet. De nagyon félek.


Mónika az utolsó mensidnek ápr.3 a kezdőnapja? Nekem ápr.1 és máj. 12-én voltam dokinál. Nekem nem mondta mennyi idős lehetek csak megnézte jó helyen van-e a petezsák.



Eviana,

én a Semmelweis Egyetem I-es Női Klinikájára "járok", szerintem ott csak kell, hogy fogadjanak! Meg gondolom, minden kórházban van ügyelet -- csak nem tudom, hogy hétvégén hol, mennyire vállalnak! Szerintem pár telefont megér, nem?

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


ez biztos Mónika!

most csak magamra kéne figyelnem és bizakodni. vagy a természet vagy a pici tréfálkozik, előbb-utóbb kiderül...
Vendég
 


köszi Kata,
de igen persze. gondolom magánba fogadnának, de az nem is baj, sőt jobban is bízok benne, itt az ultrahangon inkább darabra megy az ember...szörnyű.
Vendég
 


Bíztatásként csak annyit, Eviana, hogy én sem oda tartozom, hanem a fogadott dokim van ott, így én nagyon megbízom benne. Még csak egyszer voltam ugyan, de annak a dokinak még a szeme is mosolyog, figyelmes, kedves és nem elhanyagolandó módon nagyon érti a dolgát!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


háát a hasi Uh ilyen korai terhességnél nem a legjobb!!! Nekem mindig hüvelyit csináltak, csak a 12. héttől hasit! Lehet azért nem látszódott semmi mert a hasi Uh azért már "méretek" kellenek...

Eviana! Szerintem is menj be egy korházba, meg kel hogy csinálják az Uh-t! Legfeljebb kamuzz, hogy nagyon fáj a hasad stb stb...

Egyébként tényleg igaz, hogy nem szabad olvasgatni semmit...én is azért lettem megint parás mert elkezdtem olvasgatni mindenféle rémeket...bár inkább legyünk felkészülve a legrosszabbra, mint dugjuk homokba a fejünket, hogy ááá ez velünk nem történhet meg.

Az a legjobb, hogy ha első babáját várja valaki akkor azért aggódik, ha meg már van neki akkor meg azért mert van viszonyítási alapja...és ha nem úgy mennek a dolgok, mint akkor, jöhet az idegbaj, hogy akkor most miért nem úgy érzem magam????
katuska79
 
 


Katuska, és nálad is ilyen volt, hogy egyik este csináltál tesztet ott volt a halvány csík, majd másnap hajnalban is nagyon halvány csík, de harmadnap meg semmi csík első vizeletből és aznap már dokinál is voltam és semmi?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Betti! HA két hete voltál és még nem volt szívhang, az teljesen normális. Akkor kb te is annyi idősen voltál, mint én. A mostanin bár biztos lesz! HAllani nem fogod, csak látni ahogy lüktet!

Kata jó neked, hogy szimpi dokit fogtál ki...én nem.

Akihez Mátéval jártam, az nagyon messze rendel és drágán... na most itt a közelben kerestem egy magán rendelőt ahol csupán 7500-at kell fizetni a vizsgálatért. NA de a doki... én még soha életemben iylen kínosan nem éreztem magam!
Amikor levette a rákszűrés cuccot, várt valamire és nem ám azt csinálta, mint a többi doki, hogy addig félre áll és megendegi összezárni a lábam, hanem beállt a lábaim közé tök közel és fogta a combom...végig az volt az érzésem ha nem lenne bent az asszisztensnő tuti rámmászna. Meg ahogy a melleimet vizsgálta. Nem úgy, hogy gyorsan körbetapiz és kész, hanem inkább simogatott. Lehet ez normális de nekem nagyon kínos volt...nem ehhez szoktam hozzá. Amúgy rendes volt meg minden de valahogy még most is a hideg ráz tőle. Pedig sokan voltak nála így gondolom nem lehet annyira rossz.
katuska79
 
 


katuska79 írta:háát a hasi Uh ilyen korai terhességnél nem a legjobb!!! Nekem mindig hüvelyit csináltak, csak a 12. héttől hasit! Lehet azért nem látszódott semmi mert a hasi Uh azért már "méretek" kellenek...

Eviana! Szerintem is menj be egy korházba, meg kel hogy csinálják az Uh-t! Legfeljebb kamuzz, hogy nagyon fáj a hasad stb stb...

Egyébként tényleg igaz, hogy nem szabad olvasgatni semmit...én is azért lettem megint parás mert elkezdtem olvasgatni mindenféle rémeket...bár inkább legyünk felkészülve a legrosszabbra, mint dugjuk homokba a fejünket, hogy ááá ez velünk nem történhet meg.

Az a legjobb, hogy ha első babáját várja valaki akkor azért aggódik, ha meg már van neki akkor meg azért mert van viszonyítási alapja...és ha nem úgy mennek a dolgok, mint akkor, jöhet az idegbaj, hogy akkor most miért nem úgy érzem magam????


Nem kell homokba dugni a fejünket, de lehet feleslegesen parázunk néha. :lol:

Hát én nem az első babámat várom, de mint láthatod, már lassan 16 lesz a lányom, igy nem nagyon emlékszem sok mindenre. :lol: Arra igen, hogy hányingerem volt elég rendesen. Gondolom Neked azért jobban megy az emlékezés, mert látom picurka még a gyerkőcöd!! :D



Hát igen Betti neked tök oylan, mintha első lenne újra:))
Épp azon gondolkodtam, hogy annak idején tuti azért nem volt ennyi probléma mert észre sem vették a terhességet. Nem csináltak tesztet, ahnem megvártak akár három kimaradt mensit is...akkor meg már minden eldől. És észrevételenül megoldódtak az ilyen "problémák" mert esetleg nem is tudtak róla. Mi 5-en vagyunk testvérek, de ha anyukámnak mondanám, hogy mi az az üres petezsák, csak nézna nagyot, hogy olyan is van?

Nekem is nagyon hányós volt az eleje és a cicim is iszonyatosan fájt, még öltözni is csak kínnal tudtam. Hát igen még elég élénkek az emlékek. Oylan, mintha tegnap mentem volna szülni:))
katuska79
 
 


Betti125: április 3. a kezdőnapja. Akkor egyszerre haladunk. Drukkolok neked, hogy hétfő minden rendben legyen. Nálam is csak cicifeszülés van, meg iszonyú fáradtság. Néha émelygek, de nem vészes. Van aki egész terhesség alatt nem érez semmit. Nem a hányingertől függ, hogy van-e a petezsákban baba.
Tényleg igaz az, hogy ilyenkor az ember sok mindent elolvas, és minden félét bebeszél magának. Én ilyen vagyok sajnos.
mónika23
 
 


Igen Antekirt! pontosan így volt!
katuska79
 
 


Antekirt most nézem, hogy egyidősek a babáink...Máté dec 16-án született :)
katuska79
 
 


Katuska a rákszűréssel együtt fizettél 7500ft-ot, vagy a sima vizsgálat annyi? Nálunk 5000ft-ot kér a doki, rákszűrés nélkül.
Ja és kicsit kiakasztott, mert nem mondott semmi normálisat arra, mikor megkérdeztem, hogy baj lehet-e, hogy elötte való héten beszedtem 3 nap alatt 7 db 0.25-ös xanax-ot, mert akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Késett a mensi, de ez már többször előfordult. Viszont képzeljétek vezetés közben bepánikoltam, nem tudtam bemenni a forgalomba, mert halálfélelmem volt. Elmentem a házidokihoz, mert megijedtem(kb 18éve van jogsim, imádok vezetni, soha nem fordult ilyen elő), a doki írt fel xanax-ot mondván szorongásaim vannak. Viszont az orvosságra rávan írva, hogy terhesen nem szabad szedni, mert ártalmas. Szerintetek lehet, hogy a terhesség miatt van ez a pánik??? Nem hallotatok ilyenről?? Lehetséges, hogy a megváltozott hormonok teszik??Most ugy vezetek, hogy kerülöm a forgalmat, mellékutakon megyek. Így kicsit jobb. Szóval nem mondott semmi értelmeset a doki. Utána néztem a neten és sokan végig a terhesség alatt szedtek nyugtatokat és semmi baja nem lett a babának. Ez miatt megnyugodtam. Mielött a tesztet megcsináltam, már 1 napja nem vettem be xanaxot, mert nem is használt semmit, akkor meg feleslegesen minek szedjem, nem igaz??



mónika23 írta:Betti125: április 3. a kezdőnapja. Akkor egyszerre haladunk. Drukkolok neked, hogy hétfő minden rendben legyen. Nálam is csak cicifeszülés van, meg iszonyú fáradtság. Néha émelygek, de nem vészes. Van aki egész terhesség alatt nem érez semmit. Nem a hányingertől függ, hogy van-e a petezsákban baba.
Tényleg igaz az, hogy ilyenkor az ember sok mindent elolvas, és minden félét bebeszél magának. Én ilyen vagyok sajnos.


Mónika: Ez tök jó, hogy majdnem egy idősek vagyunk!!!! :lol: Neked az első baba?? Mennyi idős vagy?



Betti: 24 leszek szeptemberben. Az első baba. 9 hónap próbálkozás után sikerült.
mónika23
 
 


Azt olvastam valahol , hogy 1 év után kell aggodni, ha nem jön össze a baba. A 9 hónap talán akkor normális. Bár mi is régota probálkoztunk és aggodtunk is rendesen! :lol: De azt hozzá kell tennem, hogy a férjem kamionos, igy kicsit macerásabb volt, mert éppen kifogni, hogy itthon legyen peteéréskor, hát elég macerás volt!! :lol: Szóval sztem ezért is jött össze nehezebben. Meghát 36 éves vagyok, valószínüleg a peteérésem sem olyan már, mint 21 évesen a lányomnál.



Betti! Igen a szűréssel együtt!
AZ a baj, hogy itt a kerületben (17) nem tudok másik rendelőt csak sima sztk-t ott meg mire sorra kerülök.... plusz még Uh-ra is be kell jelentkezni ami megint egy két hét...szóval inkább fizetek de azonnal tudok menni. A korház is ahová tartozunk tök messze van.
Én is hallottam, hogy szednek nyugtatót de én valeriánát tudok.. Minden esetre mondtad a dokinak?

Van egy könyvem az a címe, hogy terhesség félelem nélkül. Annó mikor elolvastam elszállt egyből minden parám. Újra előveszem.
NA abban van az elején, hogy régen háborús övezetben éhezve fázva egészséges gyermekek jöttek világra, most meg ehhez képest tökéletes körülmények közt növekedhet a pici...ha annyira esendő lenne a női test, mint amennyire óvakodunk mindentől, már rég kihalt volna az emberiség. Sokan buliznak, isznak cigiznek stb mikor terhesek lesznek és mégsem lesz semmi baja a babának. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezek a picinyke életek strapabíróbbak, mint gondolnánk:))

Ó anyám mennyit fogunk még itt parázni mindenfélén... bedilizünk a végére tuti:) Emlékszem sírva jöttem haza annó mert uyge azt mondták, hogy naponta legalább 10 magzatmozgást kell érezni..én meg nem éreztem. Persze nem is nagyon figyeltem oda, mert amunkával voltam elfoglalva. Haza értem bőgve, lefeküdtem és abban a pillanatban olyan rugást kaptam a húgyhólyagomra, hogy azt hittem menten bepisilek. Jót nevettem magamon...de nagyon örültem.

Remélem pár hónap múlva mikor soroljuk, hogy kinek mikor mozdult meg először a babája, már jót mosolygunk ezeken.

A másik amitől nagyon ki voltam, hogy nem nőtt a hasam. A 27. hétig szinte majdnem lapos voltam... persze azért volt valami hasam, de mindenki azt mondta, hogy jééé terhes vagy? Nem is látszol annak! Oylankor egy világ omlott össze bennem...
katuska79
 
 


Óóó nekünk 4 év után siekrült Máté:) épp amikor megcsinálták a hormonvizsgálatot... de már kiértékelni nem kellett:))
Előtte albiban laktunk, nem is igazán voltunk rákészülve, csak szerettük volna. AMint elkészült a ház terhes lettem. Megérezte, hogy késza szobája, jöhet. Szóval nemcsak testileg kell felkészülni rá.

Betti! Lányod hogy fogadta a hírt?
katuska79
 
 


Katuska!! Nagyon aranyos volt amit írtál, megnevetettél!!! :lol: :lol:

Nagyon jó lenne pár hét, hónap múlva már a mozgásokról stb beszélni. Na és a végén várni, szorítani, hogy ki mikor szül meg!!!

Akkor 7500ft nem is volt sok, mert tavaly nyáron 10000 fizettem rákszűréssel együtt a dokinál. Akkor nem ennél voltam. Gondoltam váltok, de ezt is soknak találom. Ha nem lenne semmi komplikáció, akkor nem is kellene külön doki, de az ember szertne nyugodt lenni és jobban megbizom az olyanban,akinek fizetek, mint az sztk-ban. Pedig hát a szülésnél is mekkora hülyeség, hogy külön fizetni kell, mert a baba megszületne annélkül is. A bába sokkal többet segít, mint a doki. Dehát nem mindegy hogyan állnak az emberhez. Felétek mennyi most a szülés ára??


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: