Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Alziza!
Az első kép láttán kicsit összeszorult a szívem, de a másodikon már nevettem, mert tényleg jobb bőrben volt Zalcsi!

Ibm!
Szép poci!

Pumpóka!
Anno mi is szép apránként vettük meg a dolgokat, most még egypár apróság hiányzik a kórházi csomagból, de az már nem lesz vészes...

Tegnap végre a helyére kerültek a babaruhák a szekrényben, meg jóegypár dolgot sikerült elintézni, de mostanra nagyon kifáradtam (rohanás volt az elmúlt 2 nap). Estére nagyon görcsölt a hasam, úgyhogy ideje pihenni egy kicsit, ráadásul egy csúnya herpesz is kijött a számon, meg a babóca sem mocorgott annyit reggel óta, úgyhogy egy kicsit frászban voltam/ vagyok.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Nyugi!
Figyeld azért,dehát ilyenkor már nincs annyi helye mozogni! :lol:
Bár szültem 3 gyereket de én még azt sem értem igazán,hogy egyáltalán hogy férnek el ott bent? :shock:
Arról nem is beszélve ha többan vannak! :lol:

Megnéztem a 36 éven felüliekben Sheila babáját!Nagyon édi! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

SOS!
Szedett valaki valamilyen köptetőt terhesség alatt?
Sajnos nem múlik a takonykórom és mindig homloküreggyulladásom lesz tőle!
Fáj a fejem,köhögök mint a kutya,muszály lesz valamit bevennem!
A Mucopront bevált,esetleg azt szedte valaki!
Megyek du. dokihoz,de azért jobb előbb informálódni!

Köszike ha tudtok segíteni!

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

Nem találom Sheila babáját!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Én akkor voltam nagyon beteg amikor Alexel voltam terhes,de már fogalmam sincs mit kaptam!Mikor volt már az? :roll:

Én azt csinálnám,hogy ha délután felír esetleg valamit a doki,akkor megkérdezném a nőgyógyászt is!
Így már baj nem lehet!

Viszont egyet biztosan tudok ajánlani!van egy Sinupret nevű csepp ami kizárólag gyógynövényekből van!Ez gyulladás csökkentő és hurutoldó is!Csecsemők és terhesek is szedhetik!
Én ezt adtam Zalcsinak is!
Vendég
 


Sheila babája:

Szülészetek,kórházak és azon belül a 36 éven felüliek.
Vendég
 


Ibm!

Igen a Sinupret is jó,meg a Stodal szirup(homeopátiás).Én is nagyon köhögtem 2 hónapja és csak ettől rendbe jöttem.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nahát már egyszer írtam nemtudomhová lett! :oops:
Szóval köszönöm a gyors válaszokat!
Megnéztema a babád,hát egy tünemény!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Köszi lányok!

Asszem nem megyek a dokihoz,mert amit akartam úgysem vehetem be!
Amúgy meg sajna eü-is vagyok,tudom hogy mi a bajom!
Vettem Sinupret drg-ét,remélem segíteni fog!
Köszi a tanácsokat!

Kép


Kép
ibm
 
 


Alziza,Vera!

Valszeg mégis a SOTE II-n fogok szülni úgy néz ki...És mivel ti járatosak vagytok ott,szeretnék valamit kérdezni...
Azt hallottam hogy ott a szülésznőknek fix tarifájuk van...ez igaz???Ez annyira nem szimpatikus nekem.... :?
Ponotsan 30.000ft-ot hallottam.

Egyébként kit tudnátok nekem ajánlani (tudom volt már róla szó de nincs idegzetem visszakeresni,bocs :oops: )szal aki anyáskodó,nem szigorú,pátyolgatós típus és szuper gátvédelmes???

Köszi :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nos, most jöttem a 36 éven felüliek topicból.... :cry:
És rájöttem, hogy nekem nem szabad szüléstörténeteket olvasni! :)

Sheila!

GRATULÁLOK A KIS MAYÁHOZ!!!!!!
Sikerült megrikatnod! :)

Ági
Vendég
 


Panny!

Hát én Dömötör Margithoz megyek, nekem a dokim Őt ajánlotta. Én azt hallottam, h. egy ismerősöm ismerőse 20-at adott neki, úgy általában mások is szerintem ennyit (vagy 30-at) adnak a szülésznőnek. Ő a vezető szülésznő a klinikán, úgyhogy biztos nem leszek rossz kezekben. Egyszer találkoztam vele, nekem szimpatikus volt, a töbieket nem ismerem, de mást is szoktak a lányok dícsérni...

Ha a fix tarifákról megtudsz valamit írj légysz mert én is vacilálok a 20-30 között.

Tudom, h. sok ez az összeg, de a dokik aki meg csak 10 percet vannak velünk ennek a 2-3 szorosát is "elkérik".

Alziza!
Hát mocorgott azóta eleget a manó, de rajtam valami takonykór ki fog jönni az már biztos, mert mindig olyankor leszek herpeszes is.
Ennék hagymát vacsira, de sajna holnap jönnek hozzánk vendégek...Így marad a meleg citromos/ mentás tea.

Ibm!
jobbulást neked!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Ibm- gyógyulj meg!!! És téged ismerve: ne parázz!!! A babónak nem lesz baja!!! :D
Írd meg hogy vagy!
Vendég
 


Vera!

Én anno a szülésznőnek 3 éve 20.000ft-ot adtam,most 25.000ft-ra gondoltam.Persze igazad van hogy a doki többet van az emberrel,de én nem adok annak se 35.000-40.000ft-nál többet mert így is kifizetem a magánrendelésen is 9 hónapig a lóvét...még ez is sok Gyes mellett meg 2 gyrek ,ház-kocsihitel mellett :?
Félre ne érts nem sajnálom,mert a baba minden pénzt megér,csak pont ezen filozofálgattunk egy másik topicban hogy az ember fizetéséből évekig vonják a TB-t és a szülésért meg még elég keményen perkálni kell...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Vera!

Amúgy köszi a tippet a szülésznő ügyben,én is őt is hallottam hogy jó.Attól is függ, hogy a dokim kivel szeret együtt dolgozni...de mintha úgy emlékeznék hogy a vezető szülésznő is közöttük van :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi az aggódást,igyekszem gyógyulni!

Zsibima! Egész jól vagyok és NEM PARÁZOK!!!! :lol:
Nem lehet baja!
Inkább éjszaka meg reggel rossz a torkom,napközben időnként elkap a köhögés de amúgy elvagyok!
Főztem teát meg infralámpáztam is!
Most jöttünk haza és vettünk pirinnyónak egy cuki plédet!
Nem lehetett otthagyni,annyira jó anyaga van!
Jó éjt mindenkinek!

Zsibima aztán hajrá!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm-örülök, hogy nem parázol! Az infralámpa nagyon jó!

Nekem elvileg ma van peteérésem, bár tutira nem tudom, mert én aztán nem méricskézem a hőmet, ennyi spontenaitást adok a dolognak. A gyereket átküldtem ma estére a barátjához, api elvitt vacsizni, de szexre már nem jutott idő, mert egy baráti párnál ragadtunk...én ezt minden hónapban el szoktam játszani, aztán meg csodálkozunk, hogy nem esek teherbe... :D
Úgyhogy köszi a bíztatást, majd egyszer csak összejön... :D
Vendég
 


Sziasztok!

Panny!

Valóban van ilyen szülésznő a klinikán!Én a dokim asszisztensétől tudom,aki szintén felháborítónak tartja!
Vera szülésznője is nagyon jó,akit pedig még ajánlani tudnék az Zsoldos Eta!Ő nagyon jó!
És ki a doki?
Vendég
 


Alziza!

Köszi :wink:

Én is a Zsoldos Etát hallottam,remélem ő benne van abban a 3-ban akivel a dokim szeret és szokott együtt dolgozni :wink:
A dokim novemberben ment át a SOTE-ra a MÁV-ból,Kisfalvi István.

Zsibima!

na ne máááárrrrr.... :?
Nálunk is volt egyszer ilyen hogy a pé napján nem sikerült az akció valami miatt...hát én majd szétrobbantam akkor a dühtől :twisted: Amit annyira vár az ember egy hónapig és elszalassza...
Jövöő hónapban léccci semmi program csak kettesben otthon :wink: :wink:


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny-a folytatást még nem is tudod! Ahogy hazajött a lányom, csengetett a szomszéd kislány (17 éves), hogy a barátjával elszakadt a gumi...éjszaka rohantam velük a Bajcsyba, 72 órás gyógyszerért! Persze a kislány nem mert orvos elé kerülni, úgyhogy az ÉN nevemen kellett menni!!! :D Mondom ez tök jó, ha esetleg kiderül az én orvosomnál, hogy én esemény utáni tablettát iratok fel, amikor gyereket akarok! :oops:
6 ezer forintba került nekik egyébként a mulatság! De mit tehettem, a kislányt a nővére neveli, aki tök rendes, de nem merte neki elmondani...Én vagyok a környék lelki szemetesládája a tinik körében. Annyi szexuális felvilágosítást tartottam már nekik, szerencsére azt is elmondtam mi a teendő, ha kiszakad az óvszer, de nem gondoltam, hogy ezért cserébe hajnali fél 3-ig programot csinálnak nekem...
A csúcs az volt, hogy az ügyeletes dokinak szülése volt, és várnom kellett rá kb. 1 órát a szülőszoba előtt!!! (ahol a jövő héten lesz 14 éve, hogy világra hoztam Bernadettet) Olyan jó volt nosztalgiázni, hallani ahogy felsír a kicsi... :D

De hajnalban megkaptam azért a "magamét" apitól, igaz az se tudtam "hol vagyok"!!! :oops:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Megkésve bár, de kívánok mindannyiótoknak egy eredményekben gazdag,örömteli babavárós, boldog új évet!
Sajnálom, hogy nem jelentkeztem eddig, de nagyon ramatyul voltam, sokat kórházban, de hála Istennek most már minden o.k., a baba jól van és jövő héten már túl leszek a bűvös 12 héten:)

Sheila!
Nagy-nagy gratula Maja babádhoz! :D

Picit vissza kell olvasnom, de remélem most már gyakrabban lesz időm jelentkezni :wink:

Szeretettel puszilok mindenkit,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Zsibima!

Ez nem semmi sztori :wink:

Tök jó fej vagy, hogy ilyenekkel is hozzád mennek,én mindig bírtam az ilyen jó fej szülőket!!! :wink:
Jól tetted hogy segítettél neki,szuper vagy!!

És annak is örülök, hogy azért hajnalban megkaptad a magadét apától :oops:


Kimma !

Üdv. és vigyázz magatokra!! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Zsibima!

Nagyon jó fej lehetsz,tök jó,hogy van ilyen szülő akihez tudnak fordulni!
Büszke lehet rád a lányod!
És nagyon örülök,hogy végül megkaptad a magadét!!!!!!! :lol:
Nagyon nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ej-ej Zsibima! :D Apának igaza volt! :)
De tökari vagy a csajokkal odahaza.... :) énis ilyen anya akarok lenni, akiben megbiznak és tudják, hogy bármikor bármivel jöhetnek hozzám. Persze következetes, de jófej.... :)

Ím a babakocsink:

Kép Kép

Még nincs sajna velünk, mert most csaptam le ma a vaterán, de kedden vagy szerdán készülünk menni érte! :)

Holnap meghozzák a kiságyat is.... lassan de biztosan gyülnek a dolgok.... :)
Vendég
 


Lányok- igen jó érzés, hogy a tinik oda vannak értem (képzeljétek a fiúk még udvarolgatnak is, persze csak finoman, úgy csinálok mintha észre se venném) de ennek van árnyoldala is!!!
Van/volt olyan eset, hogy nem tudtam eldönteni, szóljak-e a szülőknek!!! Itt most nem volt kérdés, hogy nem szólok, mert a nevelő apa tud a kislány nemi életéről, vitték már orvoshoz is, csak egyszerűen ezt nem merte elmondani.

De volt olyan eset is, hogy inkább el sem mesélem! Na akkor nem mertem bevállalni a "jófejséget" mert az azzal járt volna, hogy el kell mondanom a szülőknek és azzal elveszítettem volna a bizalmukat!

Egyébként, jól jön az élettapasztalat néhány párt már sikerült újra összehoznom, azzal h. a fiúnak elmondtam miként kéne viselkednie az adott barátnővel...De ehhez nagy türelem kell a részemről, mert marha kicsi házban lakunk és sokszor itt ülnek egy csomóan, üvöltöznek, cigiznek, pizzát rendelnek, zenét hallgatnak, de érdekes módon nem a lányom szobájában, hanem az enyémben... :D

Egyébként örülök, hogy ti ezt jófejségnek fogtátok fel, mert a párom az teljesen ki volt rám akadva, h. miért nem intézik el egyedül? Miért nem a szülők mennek stb. Hát valószínűleg, bár fiatalabb nálam a párom, ő már elfelejtette milyen volt gyereknek, tinédzsernek lenni...
Vendég
 


Pumpóka-tök jó a babakocsi!!! :D

Egyébként hiába kaptam meg a magamét apitól, úgy érzem ez a hónap is kárba veszett. Mondjuk nem ártana tudnom mikor van pé-m...de nem tudom rávenni magam a hőmérőzésre! Van valami ötletetek? (azon kívül, h. mindennap szexeljek :D , mert ezt sem akarom!)
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap végre összerakta a párom a kiságyat, meg egy IKEA-s kisszekrényt, úgyhogy egyre jobban átérzem már az idő közelségét...
Bejelentkeztem a gyerekorvosnál is: szerinte (a pocim láttán) nem húzom ki a 40. hétig a 38. hét után megszülök..

Kitakarítottam/ leolvasztottam a hűtő fagyasztóját is, úgyhogy a tejcsinek is lesz már hely, meg a gyerekruhák is a helyén vannak kimosva/ kivasalva.

Összepakoltam a kórházi csomagot (pár dolog azért még hiányzik), de lassan tényleg már a fenekemen fogok ülni és pihenni/ élvezni az utolsó pár hetet.

Felrakok pár képet a kiságyról (egyenlőre velünk lesz a manó a hálónkban):

Kép


Kép


Kimma!
Vigyázz magatokra!

Alziza!
Remélem jobban van már a család!



Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pumpóka!

Szép kocsi! Drukk a 8-i UH-hoz!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera-ez nagyon széép! :D Nekem is nagyon tetszik a fehér kiságy!
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasgattam a tarifákról, érdekes mennyire nem mentek fel. 2002-ben 20-at adtam a szülésznőnek, 2003-ban 40-et az orvosnak, fix tarifája volt, most én 25-30-at gondoltam szülésznőnek, 60 körül az orvosnak. Persze mostmár függővé teszem, hogy beérnek-e időben hozzám (2003-ban az orvos csak a végére jött be hozzám, így az ügyeletesnek is adtam), meg lesz-e komplikáció stb.

vera: látszik, hogy első babás vagy, már összerakva a kiságy, babaszoba, kórházi csomag :D :D :D

Szóltam a férjemnek, hozza le a padlásról a gyerekruhákat, már egy hete hozza, látom nekem kell felmenni értük, vigyük a babakocsit szervízbe, mert az egyik kerék kupakja elveszett, ezért néha előfordult, hogy leesett--> majd ő megcsinálja stb.
Tehát mi még sehogy se állunk. És január végén költözünk, tehát addig max a babaruhákat tudom kimosni .
És parázok, hogy a sok doboz között majd keresgélnem kell mit hova is tettem
:?

Éppen néztem, milyen jó látni, hogy telnek a hetek. 5 hetes voltam, amikor feltettem a vonalzót, és most 34. hetes. Mindjárt megszületik a baba :P
(egy évvel ezelőtt mennyire magam alatt voltam ilyenkor :cry: )

babicskó
 
 


sziasztok!
Hát úgy néz ki, hogy hamarosan csatlakozom hozzátok. :)
a héten szeretnék elmenni az első UH-ra, hogy biztos legyen az, amit most még csak remélek.
Két pozitív teszt már van, meg egész napos hányinger és hányás is, szóval nagyon-nagyon úgy néz ki, hogy pocaklakóm van :)
De azért persze izgulok rendesen, hogy minden OK legyen.
Ciaó: Lei
lei
 
 


Lei!

Halk hurrá! :lol: :lol: :lol:
A hangos az Uh után jön!
Drukkolok! :lol:
Vendég
 


Jajj, de jó Lei! Várjuk az uh-t! :)

Vera! Nagyon édes a kiságy, a fehér nekem is nagyon tetszik, olyan jól kihoz minden szinü ágynemüt... de az a baldahin is nagyon szép! Nekem nagyon tetszik az összeállitás....

Valószinü, a mi ágyunk is fehér lesz (sajnos nem hozták tegnap unokatesómék, mert koripálya volt a város, jövő hétvégén majd) rózsaszin rácsokkal (alap ilyen) :) és itt a babneten egy lev.barinőmtől fogom venni a rózsaszin Malackás baldachint meg hozzá az ágynemüt-fejvédőt a kiságyba.... olyan február táján.... de úgyis teszek képet, ha kész lesz a babasarok :)

Én ma voltam dokinál a beutalóért a terheléses cukorra meg a vérképre... megnézte a bébit uh-n, 25.hétnek megfelelő méretek, szivhang, köldökzsinór-áramlás rendben, méhszáj zárt és még mindig nem nőtt kukija! :) Aztán holnap irány a 4D, jujjjj, úgy izgulok... :lol:
Vendég
 


Lei!

Halk gartula!! :wink: Vigyázz magatokra!!!
Várunk a hírekkel :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ok, csütörtökön UH után bejövök melóba és megírom, hogy mi volt. Remélem, nem lesz baj! :?
lei
 
 


Sziasztok!

Lei!
Énis csatlakozom a halk hurrázók köréhez! Drukkolunk neked, vigyázz magatokra!

Pumpóka!
Hát rózsaszín malackás baldachin mellé nem nőhet kukaca! A Baldachint mi úgy varratuk a varrónőnkkel, aki nagyon ügyes...

Babicskó!
Én azért idegeskedtem, mert a gyerekorvosunk azt mondta a pocakméretem láttán, h. úgyis megszülök a 38.héten, ehhez képest márcsak 3 hét van vissza, a párom meg nagyon Pató Pálos...
A kedvenc mondása mostanában: majd megcsinálom... na emiatt raktam én össze darabokból a babakkocsit.
Közöltem vele, ha az ágyat nem rakja össze hamarosan akkor megnyúzom...Ha rábíztam volna az egészet akkor valamikor a 3 napos kórházi benntartózkodásom alatt próbálta volna egyedül összerakni (persze nem sok sikerrel, mert nem egy barkácsolós típus)...

Azért drukk neked a költözéshez, és te ne nagyon emelgess...


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


LEI!!!!!!!!!!!!

Annyira örülök,úgy szurkoltam nektek!
Nagyon várom a csütörtöki beszámolót!
És most én mondom neked,hogy: NE IZGULJ MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!!!!!!!!!

Pussz nektek és minden jót!!!!!!!!

JUPIJÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

14 hetesen (dec. 27) veszítettem el pocaklakómat. Igazán még nem tudjuk mi volt a probléma. A szövettan eredményét várjuk. Próbálom túltenni magam rajta, de olyan váratlanul és gyorsan történt minden, hogy igazából most jön ki rajtam a fájdalom.
Ha tudtok vmi megoldást, szívesen veszem.
Köszönettel:
Krisztina
mkiki
 
 


Szia Mkiki!

Nagyon sajnálom ami történt,mi itt sajnos minannyian tudjuk min mész most keresztül!
Megoldás-az idő és az újabb baba!
Szerintem!
Itt már szinte mindannyian újra babásak vagyunk és nemsokára te is az leszel!
Ez alatt levő topicban,élet a vetélés után talán többet tudnak segíteni a lányok!
Mi is onnan indultunk és szép lassan mindenki jön utánnunk!
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!
És minél előbbi sikeres babásodást!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Vera: az olyan "okos" jóslatoknak, amiket kéretlenül is a terhesekre zúdítanak egyesek ne hallgass. Köze sincsen a pocak méretnek és a szülés beindulásának. Még annyi, hogy nekem a nőgyógyász mondta mindkét gyerekemnél, hogy 36-37. hetesen hamarosan szülni fogok, mert a méhszáj puha és elkezdett nyílni stb. mégis mindegyik babát a betöltött 39. hét után szültem meg pár nappal.

A lényeg, hogy a 37. hét előtt ne szülessen.

Nekem a terhesléses vércukrom (75 gr glükóz 120 perc múlva) 6,6 lett. Tudja valaki, hogy ez most normális????

A ref érték 6,1 -ig van, de én úgy tudom 7,8 fölött van terhességi diabétesz. Még nem kaptam választ az orvosomtól, most izgulok...............

babicskó
 
 


Vera!

Itt válaszolok a másik topicban feltett kérdésedre, mert oda már nem irok többet..... úgyis az az okos, amit más ir.... na mindegy...
Szóval a Garmastan kenőcs.... le kell mosni. Én is használtam mindkettőnél és anya is és a védőnő is ugyanazt mondta, ami a papirjában van, hogy szopi előtt mossam le. :wink:

A pocakméretnek tényleg nincs köze ahhoz, mikor szülsz. Nekem meg pont, hogy alig volt hasam, akkor nekem azt kellett volna mondja méret szerint a doki mindkétszer, hogy ráhúzok vagy másfél hónapot :lol:

Jön az a baba, amikor jönnie kell! :wink:
De azért vigyázz magadra, hogy egypár hétig még maradjon, a 36.után már a tüdeje is érett a születéshez és onnan már csak hizik a drága... :) de maradjon csak nyugodtan annál is tovább!
Vendég
 


Pumpóka!

Mi történt?????????
Melyik topicba?
Valaki szemtelenkedett veled?????????????

Kép


Kép
ibm
 
 


Mindegy Ibm, nem lényeg, csak meguntam, hogy bármit mondjak, úgyis le van hurrogva.... és tudod, engem bosszant amikor először szülő kismama jobban tudja, mit érezhettem és mit nem... meg amit éreztem az nem az volt, mert az más.... lényegtelen... olvasom, de nem irok egy szót sem. A szakkönyvek okosabbak... majd rájön magától mindenki, hogy néha sz...rt sem érnek... de nem húzom fel magam, csak bosszant.
Elismerem, hogy minden terhesség és szülés meg gyerek más, ez nem is kérdés, csak azt utálom, ha olyan nyilatkozik, aki még életében nem élte át.... csak ennyi.... téma lezárva... :)
Vendég
 


Hát igen!
Vannak ilyen okos emberek akik jobban tudják,hogy te mit érzel!
Levannak sz..va!
Igazad van,ne törődj velük!

Kép


Kép
ibm
 
 


Pumpóka!

Tök igazad van,néha én is ki vagyok ,hogy az ember szült már 2 gyereket,van némi tapsztalata és mégis a másik(akinek nincs semmi)az jobban tud mindent...
Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni :?

Annak idején én örültem ha valaki tapasztaltabb tanácsot ad vagy megosztja velem az élményeit...

Vera!

Amúgy sztem a binbóvédő krémnek az Avent krém a legeslegjobb és nem kell lemosni.Hidd el ha valakinek akkor nekem sajna van ebben tapasztalatom,mert extra durva mellgyulladásom volt és tök sebes volt a mellem 6 hónapig az elsővel.Az Avent hatott csak kizárólag rá,pedig mindent kipróbáltam.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Vera!
A pocakméret egyáltalán nem mérvadó!Aranyos ez a gyerekorvos! :shock: Hova tartoztok?
Ha kell jó szólj!Van az is! :lol: Bármikor kimegy,nagyon rendes,Én pl. be sem járok a rendelőbe,majd e-mailben megbeszéljük! :wink:
amúgy nekem Alexnál akkora hasam volt,hogy mindenki megvolt győződve arról,hogy tuti ikreket várok!Napra pontosan született! :lol: Zalánnal vot a legkisebb(van képem is majd teszek) és ő jött 3 (majdnem 4 ) héttel előbb!
Amúgy a 38. héten már semmi gáz!Ha akkor jönne az már jó! :lol:


Pumpóka!
Jaj!Mi történt? :(

Babicskó!
Hát a költözés miatt most épp nem irigyellek!Mi karácsony előtt jöttünk haza,de még a fele cuccom dobozokban! :shock:
Tipp:minden dobozra ráírtam mi van benne! :wink:

Lei!
Várjuk a híreket! :lol:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:32-kor.
Vendég
 


Amúgy gondolom Pupmóka válaszából amit Verának adott,hogy valami babával kapcsolatos dolog!(na!milyen okos vagyok?)

Lányok akik az első babát várjátok!
ezt a topicot azért nyitottam,hogy itt nyugodtan beszélünk babás dolgokról!Tehát itt is kérdezhettek nyugodtan,hiszen vagyunk ár egy páran itt is akik "több" gyerekesek!Hátha tudunk segíteni!
Esetleg hasznosabb tanácsokkal,mint az aki szintén az elsőt várja!
Ez csak egy ötlet!

De szerintem jó! :wink: :lol: (szerény is vagyok! :roll: )

Na húztam aludni! Kép
Vendég
 


Banyek!

Pupmóka=Pumpóka! :oops:

Kérlek ne haragudj! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pumpóka!
Sajnálom, h. lehurrogtak a lányok a másik topic-ban...
Az én véleményem az, h. mindenki másként éli meg a fájdalmakat, mert mindenki tűrőképessége más. Ezért is mondtam anno a szülésznőmnek, h. alapból jó lenne fájdalomcsillapító nélkül szülni, de lehet, h. ott fogok neki könyörögni 2 összehúzódás közt, h. mindegy csak adjon valamit, szóval kértem, h. készüljenek fel, mert lehet h. szükség lesz rá...
Várjuk a 4D-s képeket!

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat a mellápoló krémmel kapcsolatban, az a baj, h. már megvettem ezt a Garmastan kenőcsöt...Mindegy, majd a köv. Avent lesz (az is lehet, h. nem lesz rá szükség)...Majd mosogatom minden szopi előtt...


Babicskó!
Nekem a terheléses 7.5 lett, amit a doki megismételtetett (sajna a végeredményét még csak ma fogom megtudni,mert szabin volt a dokim...)
Azért azt gondolom, h. ha a 7.5 nagyon gázos lett volna azonnal inzulinra fog, meg így a terhesség vége felé csak nem fognak már inzulinozni...

Alziza!
Gyerekorvos: már bejelentkeztem hozzá az Erdősor utcába. Olyan dokit kerestünk aki közel van, és róla (Dr. Bedők Mária) jókat hallottam...
Nagyon édes a nevetős képed...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: