Új privát üzeneted érkezett!

Viki kepzeld, most az elobb a nagy orditozasban 'visszaadtam' Aronnak a 2 honapja kiutalt mikromeretu chicco cumit es ezen szuttyogott egy darabig. nem kopte ki azonnal :) persze ez meg nem jelent semmit, de meglepett, hogy cukizott vele :) de mar nem bir magaval, lehet tevedett es nem tudja mit csinal :) (olyan rovidke a gumija mar ennek)

luna6
 
 


Lányok! Valaki hozzátud férni Searching for bobby fischer című filmjéhez magyarul???? A bajnok ez a címe magyarul a filmnek!
párom sakkbuzi lett és úúúúgy meglepném vele - nem mellesleg megnézném vele sajnos sehol sincs csak angolul! amit persze ő értene de minek nézné egyedül ha van arája???? ...

Voki: ncore-on tegnap töltötték fel hááááát illlllyet! de nincs hozzá szinkron :-( boltba meg 6 000 forint -annyit nem fogok rááldozni az is biztos!!!! :-( na hátha valaki tud valamit!

képzeljétek gyomorgörcsöm van lett/ anyósnál vacsiztam!
ez a mai kaja dolog nem jött össze!
ja a next-es zoknikat a végén nem én nyertem az utolsó másodpercben túllicitáltak tiszta lelkibánatos lettem mert nincs is több az ebayen belőle basszus :-(
na mindegy

csak a gyerek lába le ne fagyjon - bár úgy hallom jön a jó idő! éljen
Vendég
 


VOK: hol legyen a találkozó?
Szerintem szeptember végén vagy október elején kellene.
Előrejelzésből elnézve szept. 23-24-re mond még jó időt, utána fos lesz: /www.idokep.hu/

Napirend: nekünk első naptól van. A fürdés mindig fél 7-kor volt, most csúsztattuk 7-re. Nekünk kezdetektől fogva így él és megszokta - kivéve természetesen a nyűgös napok, de akkor is próbálom tartani, amennyire lehet.

Senkinek nincs tippje a fehér foltomra? (Tegnap kérdeztem, kivéve Luna)

Detti

KépKép
bhdetti
 
 

 
 

Ja meg elfelejtettem:
emelgetjük mi a fejünket, csak rohadt lusták vagyunk:

Kép Apa hasán

Kép Fürdés előtt

Kép I LOVE MUMMY

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Gondolom így jó már, ha emelgeti, nem?

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


látnád Alexet hogy emelgeti tiszta lelkidepi nekem Detti :-)
de igen alakul! és ez jó! kb. Eszti is ezt műveli és nekünk ez már nagy előrelépés holnap megpróbálom én is fotózni!
ja amúgy bekapcsoltuk a robotgépet tegnap mert gofrit sütötem és a gyerek úúúúúgy megzavarodott a hangtóla mit imádott hogy 6 percig (edzés futamideje) NEM SIRT!!4 amikor közben kikapcsoltam férjem odaugrott hozzám hogy nehogy abbahagyd verd még azt a micsodát :lol: :lol: :lol: úgyhogy olyan tojáshabot vertünk mint még soha!!!!

ma nem volt robotgép de apa előakarta szedni viszont én nem engedtem :lol: :lol: :lol: edzés eredmény: ma nulla emelés üvöltés ideje: 6 perc :lol: na majd holnap!!!!!
Vendég
 


Detti!
Én kérdeztem 4 dolgot, de arra nem válaszoltál :D Én megpróbálnám finoman kinyomni.... kb ennyi a tippem.

Nekem jó a szeptember vége! :D:D És ha jó idő van, legalább a levegőn tudunk lenni egy picit. :D:D:D

Azt kéne összeszámolni, hogy hányan vagyunk összesen, akik el tudnak jönni, mert igazából ilyen pici babákkal még nem nagyon tudunk menni sehova... Tök jó lenne Geoéknál, mert az központi helyen van, és ha olyan az idő ki tudunk menni sétálni. (Geo annó felajánlotta :D:D) Nekünk volt olyan talink, amit egy oviban tartottunk :D:D:D Mondjuk jóó sokan voltunk akkor. :D:D Kb fél évesek lehettek a törpék. :D (ha jól emlékszem...)

Nanetto!
Megkérem Ádit, hogy nézze meg a másik letöltős oldalon, hátha :D

Hari!
Jobbulást még mindig!!! Alexnak tök sok trutyit szív le a nőci az arcüreg átmosásnál... De legalább egész napnem szörsizik és azóta nem is volt lázas :D Hannát holnap viszem először... kíváncsi leszek mennyire kell majd lefogni... pedig nem fáj, kipróbáltam :D
Legrosszabb esetben találkozunk nem most, hanem utána való héten :D:DD Nem szaladunk el, csak meg akarnám mutatni végre a csúszó csomót....

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Detti!
Minidg ebben az irányban tartja a fejét, ha felemeli? Ha igen, akkor amikor lerakja, fordítsd neki át a másik oldalra, hogy lazuljon a másik oldal. Alex is 1 irányba szereti tartani... :? Onnan lehetett tudni,h ogy beállt a nyaka...

Nanetto!
SZUPI!!! :D:D Eszti is szépen rendbe fog jönni, hidd el :D Aztán hipp-hopp mászkálni fognak nekünk a földön :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok: tegnap válaszoltam:

[quote="bhdetti"]
írta:
bhdetti
VOK: oké, benne vagyok a szervezésbe. Ha lehet okt. 19 előtt legyen, mert én utána 2 hétre Izraelbe megyek.
A folt: a cicin, de uo puha, mint a többi "málna" (mert ugye kb arra hasonlít a bimbó) és nem türemkedik ki. Szóval nem tudom mi lehet. Majd utánaolvasok, max hétfőn felhívok egy szoptatási tanácsadót.


Detti

KépKép
bhdetti
 
 


voki tiszta dévényes vagy! tényleg Detti mindig abban az irányban tartja a fejét? mert nekünk is azt kellett házi feladatozni - mert nekünk mindig jobb irányba nézett hogy a balra forduljon - ez kemény 3 heti edzéssel el is értük mostmár összevissza tekint fordítja jobbra balra! :-) és nagyon öööörülünk!!!!

KÖSZI VOKI Ádi féle segitséget ... ha ez a film meglenne magyarul....f uuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :lol: :lol:

én mennék szivesen babatalira baba nélkül :-) én ugyanis nem tudok babával vezetni révén nem látok ki a tükörből és vak vagyok eléggé de majd a páromra rábízom!!!! szóval én benne lennék! :-)
szeptember 24-én nem érek rá! Kezdődik.... de anyukám szülinapja lesz! reméem elfogadható kifogás! :-)
Vendég
 


a babahordótól nem látom a tükröt! mert a suzuki fapados és hát sehogy sem jó már próbáltuk igy viszont az autópályán nem érzem magunkat biztonságban!!!! na most jól megválaszoltam!
na megyek aludni!
Vendég
 


[quote="vok"][ írta:vokcolor=blue]Detti!
Minidg ebben az irányban tartja a fejét, ha felemeli? Ha igen, akkor amikor lerakja, fordítsd neki át a másik oldalra, hogy lazuljon a másik oldal. Alex is 1 irányba szereti tartani... :? Onnan lehetett tudni,h ogy beállt a nyaka...


Jó kérdés. A nyakát tuti fordítja ide oda, de majd kipróbálom. De ez most már jobb, nem?

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Detti!
Isti bizi végig olvastam mindent.. és bakker nem láttam. :oops: :oops: :oops:
Ha puha, akkor ne törődj vele, ki fog jönni. Szerintem 2-3 nap és elmúlik.

Nanetto!
Akkor elmegyek értetek kocsival.. ne csináld már,h ogy otthon hagynád Esztit???? Pont az a lényeg, hogy manókat is lássuk, ne csak képről :D:D:D Nekem jó a 25is :D:D:D:D
Most már csak Geo is kéne, hogy leokézza a lakást :D:D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Tali: először is jelezzétek ki szeretne jönni.
Geonál taliban csak 1 bibi van: fizetőövezet.
Geo: egyáltalán lehet nálad? Vagy kinek van nagy lakása vagy kertje?

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


deetti: a kezeit fognod kéne ha igy repülni akar :-) nekünk apa fogja a két kis kezét! úgy tartja hogy egy kicsit beljebb vannak mint a fotódon (másodikon) ... én meg a popóját nyomom le mert különben felrepül!!!! de igen NAGYON JÓL HALADTOK! no para! emeli a fejét ez a lényeg figyeld hogy fordítsa a másik oldalra is!!!!!! ... és ha a kezei jól állnak kénytelen lesz kinyomni magát!
na tiszta dévényes lettem estére én is! :-)
holnap csatolok képet én is az edzésről!!!
és elég ha Geo kisfiára pillantunk! ő gyönyörűen szakszerűen tartja magát vagy Lénikére :-)
Vendég
 


Nanetto: mit csináltatok fejfordítás ügyben. Csak simán átfordítottad?

Lehet nekünk a bevérzés miatt van. Nem tudom. Szept. végén megyünk kontrollra, de elvileg elmúlt.

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Detti!
Mindenképp jó, hogy emeli!!! :D Csak azt figyel meg, hogy mindig egy irányba tartja-e a fejét. Alex is ilyen kissé ferdén tartotta, amíg nem javult. Most már egyenesen tartja és néz mindenfele :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


hétvégén is fizetős a belváros???
és délelőtt kéne nem??? Voki ha értünk jössz annyi babahordó hogy fog elférni a kocsiban? na lőjjünk be időpontot és beszélek az urammal :-) valamit csak kitalálunk!!!

Geo: jelentkezz mert épp most szervezzük a lakásba való betörésedet!

Voki nálatok nem lehetne tartani a talit???? :-) jó közel vagyunk egymáshoz! meg a Tatim is! de bunkó vagyok mi????? :lol: :lol:
Vendég
 


Nem kell nekem dévényes! Van itt 2 tuti szakértőm! :) :) :)

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


detti: nem a fejét nem piszkáltuk mert Eszti olyan akaratos és konok és makacs :) hogy arra végképp üvöltene! kicseleztük!!!!! :-)
mindig onnan jött neki a hang odaálltunk ott csörgöztünk első napokban le sem szarta és meredt előre aztán fokozatosan mindig ki ki-lesett végül egyszercsak átfordította! türelmesen kell csinálni napi 3x!!!! mondom azóta tök jól megy ráadásul a hang irányába nagggyon szépen forgatja a fejét felülre oldalra ahonnan jön szólítgatják vagy ismerőst hall - lát!!!!! ... minél több játékot helyezni és nekem szoptatni is úgy kellett az izmok tornáztatása miatt és nagyon bejött hogy lefeküdtem ... oldalra a gyerek meg fejjel lefele támadt érted!!! és akkor mindig minden szopinál arról az oldalról szivott ahova nem fordult! érteD? vagy szarul magyarázom ... bocsi!!! :-(
Vendég
 


Detti!
Nekünk van nagy lakás kerttel :D Csak mi ugye Gyálon vagyunk... az eléggé ki tud esni, de felőlem az is tuti :D:D Max kitakartok :D:D :D:D és arrább tolom az ülőgarnitúrát és az összes gyereket le tudjuk rakni a földre :D:DD

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Nanetto!
3 gyerekülés lazán elfér nálunk :D A mazdának jóóó széles a segge :D:D, rám hasonlít :D:D:D
De naná, hogy lehet nálunk és egyébként is, apukák is jöhetnek ám :D:D:D

Detti!
Én azt is szoktam csinálni, hogy átfordítom fekve a fejét a másik oldalra és ott tartom neki, mert szeretné mindenképp visszafordítani. Nyugtatás képen ütögetem a seggét és beszélek hozzá. Eddig a leghatékonyabb akkor volt, amikor az apja beszélt hozzá és ütögette a hátsót, én meg csak a buksi tartásra koncentráltam.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Nanetto: ugyanezt csináljuk. Hát akkor majd folytatjuk tovább.

Vok: nekem nálad is jó. :) Nekem teljesen mindegy hova kocsikázom.

Szóval tessék jelentkezni minél hamarabb a talira!!!!!!!

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Köszi a tanácsokat kis dévényes szakértőim! :)
Úgyis kétemberes munka a fenékletolás, kézfogás, csörgő, meg miegymás miatt.
De akkor eddig is jól csináltam úgy néz ki. :)

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Most nem pocakfotókat, hanem fejemelősöket mellékelünk. :)

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Detti, Aron is igy feloldalasan emeli. Tornaztatni is kene... szerintem tobbet is mint szoktam. Es at kell forgatni a fejet es lefogni ugy (marmint nekunk igykell a doki utasitasa szerint) mint Eszter mondta. Hanyatt is meghason is.
Na meg Aron idonkent hatra C-zik. Ezt is korrigalni kell, hajtogatni elore :D

luna6
 
 


Sziasztok Csajok!

Vok!
Az a bajom a cicin altatással,hogy nekem nem 10 perc alatt alszik be,mint neked,hanem kell egy-másfél óra is.Ezért is szeretném ágyba szoktatni Dórit,mert nem a legjobb a cicinek hosszú távra nézve.
De ma sikerült!Nagyon fáradt lehetett.Beraktam kiságyba,cumi a szájba,és 40 percet aludt.Baby Vivaldit hallgattunk közben.

Napirend:
Szerintem tuti jó a Suttogó + Vida Ági !De ha már tesó van, talán nem lehet csinálni.
Elmentünk a hétvégén fürdőbe,és nagyon jól megszerveztük.
Tudtam szaunázni,úszni.
Megszoptattam Dórit 30-40 perc,addig apa fürdött.Utána én pihi fél óra,addig ő nyüstölte,szórakoztatta,fárasztotta.Utána én fárasztottam fél órát,annyira,hogy már nyöszörgött,hogy aludni akar.Apa elvitte a babakocsiba.40 perc alvás.Én addig szauna,pihi:)
Utána felkelt,szopi,és apa tudott pihenni.Szóval tök szuper volt.

Vida Ági azt mondja,hogy 1:Szopi kb.fél óra.
2:Játék másfél óra
Merthogy egy ekkora baba 2 óra múlva fárad el,és csak akkor kell lerakni aludni,amikor már nagyon kifáradt.Nem a bőgést értem alatta,hanem az ásítást.kb.5 ásítás után.
3.Alvás kb.1 óra
Azt,mondja,hogyha 20 percet alszik egy baba,akkor el lett altatva,előbb lett lerakva,mint kellett volna.
és már meg is van a 3 óra.

7 hétig totál kivoltam.semmi napirend,üvöltés,én is sírtam.Aztán a kismamablog.hu+ a Suttogót kipróbáltam.és úgy néz ki,hogy jó.
Csak az éjszaka nincs ébrenlét.

Napirendünk.

Kelés Kb. reggel, 6,cici utána még visszaalszik 8ig.9-ig játék.
9,cici 40 perc, játék egy-másfél óra,álmos-babakocsi alvás 30-40 perc
12,cici 40 perc,játék 1 óra ,cicin alvás+ én is alszok,kb.másfél óra alatt el is alszik
15-16 óra körül cici 40 perc,játék 1-másfél óra,alvás babakocsi fél óra.
Este 6 körül cici 40 perc,játék,fürdés cicin elalvás,ami megint kb.másfél óra,de úgy benyomja a szunyát 9 körül,hogy alszik 2-3 ig.
2 vagy 3 kelés,cici evés 20-30 perc.Szunya 6 ig.


Remélem senkit nem untattam,de tényleg már nagyjából tudok tervezni,és ettől sokkal boldogabb vagyok.:)

Geo!

Ne várd meg,míg cicin elalszik,büfire nem ébred meg?????és utána ébrenlét jöhetni.

3 napja ég az egész mellem,ez is a mellgyuszi előjele? Vagy attól van,mint Harinak,hogy tornászik a cicin és már elege van a mellemnek ebből?Hari mit csinálsz vele?Jó rá a meleg?

Luna!
Nem lennék a portugál gyerekek helyébe,össze vissza a napirendjük.

Nagyon édesek a bébik!!!!!!

Csilla! Léni nagyon értelmesen néz,tuti nincs baj.Úgy pózol a kamerának,hogy csak na.

Mi most döntöttünk csúcsot a hízással, 310 gramm egy hét alatt és nem kaja után mérve!:)


na jó éjt,mert így nemsokat fogok pihenni.
csillag29
 
 


Olvasni olvastam, csak írni nem volt időm, így meg persze egy csomó mindenre nem emlékszem, előre is elnézést mindenkitől.
A babák nagyon helyesek, édesek, arra emlékszem hogy mennyire meglepődtem Alexen, mennyit változott a pofija.

Csilla, vmiért Lénike nehezebb eset, de annyira jól csináljátok, nem lesz vele semmi gond, és ráadásul nagyon helyes bébi. Én is a több szem többet lát elv híve vagyok, biztosan mindent megpróbálnék egy ilyen helyzetben.

Hari, jobbulást a családnak, és kitartás neked. Egyébként én is szégyenlősebb lettem... :oops: Meg egy kicsit mintha fájt is volna, remélem ez csak a szünet miatt van. Egyébként is az egyik parám hogy mindent rendesen a helyére került-e. Ilyen van másnál is?

Vok, hogy vagytok egyébként? Meggyógyultak a csemeték? Ja, és gratula a melóhoz, mármint hogy lehet otthonról dolgozni. Milyen a játék? Tetszik Alexnek? Ja, nekem is ígértél egy dvd-t, de nem sürgős egyáltalán.

Luna, azért próbálsz tápot adni mert nagyobb a tápértéke? A koncepciót értem, csak a tápot nem.

Geo, a vonalzód nagyon vicces, kár hogy szintén éjjel láttem először, és nem röhöghettem hangosan.

Nanetto, hihetetlen hogy mennyire hasonlítotok anyuddal, tök jó.

A mellgyula témához nem tudok hozzá szólni, eddig szerencsére elkerült, és remélem így is marad.

Napirend nagyjából van, de nálunk is a tuti a fürdetés, azon kívűl rugalmas vagyok. Dorka reggel elég sokáig alszik, mert régebben megszokta hogy két kaja van, közte, előtte, utána alvás, de mivel már sokára kel először, (pár napja 6 körül), így a következő evés 9 körül van, és simán alszik még utána is tovább, kb 1-2 órát. Erre nekem nem lehet panaszom, világ életemben utáltam korán kelni, meg éjjel dolgoztam, szóval azzal nincs gond, de cserébe nagyon kevest alszik napközben, max fél órát. Viszont már eljutottunk odáig, hogy látom rajta ha álmos, és le tudom tenni, vagy volt hogy játék közben elaludt a járókában. Sírni már nem sokat sír, inkább kiabál, ami kamu sírás, de lehet hallani a különbséget, meg egyből abba hagyja ha felveszed.
Sétálni du. szoktunk, apa itthon volt szabin, és akkor próblkoztam vele újra, mert egy időben ordított séta közben, és kissé nehéz volt úgy haza jönni, hogy egyik kézzel tolom a kocsit, a másikban a gyerek. Kendő persze nem volt nálam, na azóta a kocsi aljában van állandóan. A lényeg hogy megpróbltuk közösen, nem sírt, és azóta újra megyek vele egyedül is.

A fejét emelgeti, és tartja is már perceken keresztül, nyög hozzá nagyokat, mert még nem tudja hogy hogyan kell magát kitámasztani. Erre van vmi ötlet? Bár megyünk holnap, ha nem felejtem el rákérdezek. Viszont javult a helyzet, már nem ordít rögtön ha elég volt neki, egy darabig csöndbe van.
Tegnap itt volt egy barátom a lányával, most 11 hónapos, és csak 1 kg-val nehezebb Dorkánál :oops: Nagyon jó volt látni ahogy mászkál a lakásban (négykézláb), de furcsa belegondolni, hogy nemsokára ez lesz nálunk is, és közben meg kicsit szomorú is hogy nem lesznek már olyan picik a babák.

Ma családi buli volt, jó volt együtt lenni, mostanában nem olyan gyakori, mert a hugom leköltözött Abonyba a pasijához, és eléggé hiányzik, jó testvérek vagyunk, és csak 3 évvel fiatalabb. Ha minden jól megy, hamarosan ő is jöhet egy másik topikba fórumozni :D Viszont addig még át kell esnie egy genetikai vizsgálaton, ami kedden lesz, mert a fiú családjában van egy ritka betegség, és ha a magzatban benne van, akkor nem tarthatják meg a babát. Drukkoljatok neki, én nagyon szeretném ha lenne uncsi tesónk, nem is olyan sokára, elvileg ápr. elején kéne érkeznie.

Na jó, elteszem magam holnapra.

Ja, a talinak nagyon örülnék, és ha minden igaz tudok fuvart is vállalni.

KépKép
tatim
 
 


mi már nyomjuk a játszást és a hétfői napot! Voki a héten 16 hetesek lesznek a lurkóink hihetetlen :-)
tiszta kóma vagyok! :-) de hát ez nem újdonság!
na megyek JÁTSZANI! mert a kiscsaj azt is tudja ha nyomom a gépet és nem vagyok rákoncentrálva hihetetlen szenzoros! :-)
Vendég
 


Tatim, én a majd' 1 órás hüvelyplasztika után csak remélem, hogy minden a helyén van :lol: Ja és persze nekem is fájt egy kicsit, de lehet, hogy tényleg csak a sok kihagyás miatt. :oops:

Tali: nekem az időpont mindegy. Ha hétköznap délelőtt, akkor Lili nélkül, ha hétvége, akkor viszont csak vele tudok menni. A mi lakásunkat felajánlanám, DE: egyrészt itt nem igazán lehet leparkolni, mert rettentő szűk utcák vannak, másrészt, ami rosszabb, nálunk azért elég erőteljes cigiszag van a lakás legtöbb helyiségében, úgyhogy annyira nem ajánlgatom. :roll:
De Geo lakása teljesen megfelel. Szerintem szervezzük meg gyorsan, mielőtt nemet mondhatna. :lol:

Kép
Kép
hari
 
 


Vok, hova jártok átmosásra? Bocs ha írtad, de nem nagyon vagyok képben.

Kép
Kép
hari
 
 


Ja és Vok lakása is jó nekem :lol: Főleg, hogy tőlünk ő sincs messze :lol: És ugyan fuvart a Pandával nem tudok vállalni, mert picinyke a drága, de vállalok süti sütést :lol:

Kép
Kép
hari
 
 


Fuvart én is tudok lehet vállalni, de sütit biztos fogok sütni!

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Hari! Tőlünk 5 percre, Imrén. Nem olcsóóó, de mi az manapság... :? Jönnétek? megkérdezem,h ogy vállal-e még otthon emberekéket... Engem is csak azért vállalt el, mert hogy Alex mini.... :D:DD Milyen szerencse :D Mert októbertől a Béke téren lesz rendelőben.

Örülök, hogy neked is jó az én lakásom :D:D:D:D:D:D:D

Hogy vagytok??? Jobb már egy picit???

Tatim!
Hát, nekem még Hanna vágása fáj, mert valahogy olyan xarul sikerült összevarrnia a dokinak,h ogy minden egyes alkalommal szétszakad, azért fáj, valljuk be. Igy általában a kedvem is elmegy tőle... Szoktuk előtte tágítani a bőrt (bocsi a részletekért...) és akkor kevésbé fáj.
De nálam olyan gond is volt, hogy az egyik izom gyűrű görcsben maradt. Először azt hitték begyulladt a csontom, majd egy nagyon öreg prof. megnézett, azt mondta is a diagnózist Izomlazítót ugye nem szedhettem a szopi miatt, ezért Ádi masszírozta ki a görcsöt belőle... Nekem baromira fájt, neki meg gondolom nem ez volt álmai netovábbja... minden nap 2x... Szóval én nekem jóóó sokáig még csak hangulatom se volt szexelni :D:D:D Most azért jobb a helyzet. Alex vágását nem is érzem, az max feszül egy picit, a másikat meg megszoktam, de Alex szopi abbahagyása után meg akarom csináltatni azt is...
Mindenki jól van már, szerencsére :D:D Még átmosatni megyünk majd, hogy ne maradjon senkinek semmi cucca benne, azt ennyi.

A játék szupi, csak az egyik kör nem világit, de Alexnak nagyon tetszik. (meg Hannának is... :D) :D Most épp társas játékokat veszek Hannának. :D Mikádóval kezdjük :D:D Remélem tetszeni fog neki :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Csillag,
hát igen, nem egyformák a törpék... Ha én megvárnám, hogy Alex 5öt ásítson, akkor leordítja a fejemet :D:D:D És még csúnyán is né rám, hogy NEM ÉRTED??? :D:D Vicces egy pasi :D
Lehet, ha nem lenne cumi, akkor hamarabb elaludna cicin... én azt vettem észre, hogy a cumi miatt folyamatosan kell nekik a szopi inger.

Mondjuk nálunk nem szerették a cumit, én meg nem variáltam vele sokat. Hanna is igén szerint szopizott és ujjszopis lett, utálta a cumit... De én úgy vagyok vele, hogy amig kell a lelkének az ujja, akkor addig szopizza, inkább, mint hogy valami baja legyen. Talán ő könnyebben megtanulja majd lekezelni a stresszt és nem kell 26 éves koráig várnia :D:D:D És mondjuk ha szerencsém van, ő nem szokok rá a cigire. :D

És miért untatnál bárkit??? Tök jó volt olvasni,h ogy te hogy csinálod!

Detti!
Azért vidd el egy dévényeshez. Jót tenne neki a torna. :D Gyorsabban rendbe jön. Neked is jól esik,ha kimasszírozzák a görcsöt a nyakadból, ha elalszod. :D


Na, akkor mondhatjuk azt,h ogy buli NÁLAM!!! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok, talán kicsit jobb a helyzet, Lili még ma is köhög, de talán kicsit "szebben". Bencének éjjel 2x is szívtam az orrát, mert szörcsögött. :cry: De láza egyiknek sincs szerencsére. Igazából azért kérdeztem, hogy hova jártok, mert mi anno Lilivel pont Gyálra jártunk.(1x voltunk :lol: ) Az akkor 3000 Ft volt, ha jól emlékszem. De jó alaposan átmosták neki. Itt az SZTK-ban is csinálják, de egész máshogy, nem is tűnik olyan hatékonynak. Nálatok mennyi a drága? És gyerekenként van? Mert elvileg nálunk szerintem mind a kettőnek át kéne mosni, de még azért ne kérdezd meg.
Lilit elvileg holnap már tényleg szeretném vinni oviba, persze ha nem lesz ma se jobb, akkor nem, de én még reménykedem.

Kép
Kép
hari
 
 


És hétvégén, vagy hétköznap legyen a tali?

Kép
Kép
hari
 
 


Hari!
Ááá, akkor nem drága. Most otthon 1000ért csinálja a rendelőben meg 2500ért fogja. De lesznek családos kedvezmények. Csak ugye nekem nem 3x kell majd mennem, mire rendbe jövök.. Talán Alexnak elég lesz remélem 3 alkalom.

Nekem mindegy mikor, csak november előtt legyen, mert akkor fogok tudni takarítani még :D:D:D

Mondjuk talán jobb lenne, ha Hanna nem lenne itthon, kevésbé zavarná a sok baba, én meg kevésbé lennék idegbeteg. :D:D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vok 2010.09.13 09:22-kor.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Oké Vok. A héten még tornáztatom, hétfőn oltás, beszélek a védőnővel meg a dokival is, utána elviszem.

Szerintem hétköznap kellene lennie első körben, főleg pl. Lili meg Hanna ovibani. Vagy ők is legyenek. Mondjuk Hari neked biztos könnyebb csak Bencussal?!?

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Na pl. eddig nálunk ma az a helyzet, hogy 8-kor keltünk, akkor szopizott Bence. Nálunk ugye nincs 40 perces szopi, max.15 perc, de akkor már sokat mondtam. Most aludt el, tehát ha alszik egy órát, akkor sikerül pont a 3 órás etetés. Bár mondom, mostanában van, hogy nem kér, csak 4 óra elteltével. Ami nem olyan rossz, most hogy fájnak a cicijeim. De ha nem alszik egy órát, akkor kezd borulni az egész. Mondjuk nem annyira létfontosságú ez nálam, csak hát így elég nehéz beállni egy tuti napirendre. Viszont legalább könnyen elalszik napközben az ágyában :lol:

Kép
Kép
hari
 
 


Én október 19-től november 2-ig külhonban vagyok, így én tuti Szeptember vége október elejére szavazok!!!! Meg még akkor jó idő is van. Meg minél előbb legyen. :) :)

Vok: van webkamerátok, hogy szegény Vik, Luna meg Gemini is "csatlakozzon"?

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Vok: miért csak november előtt tudsz takarítani? És szerintem senki nem sértődik meg, ha úgy van a lakás, mint most! Műanyag tányért meg poharat meg visszünk. Ja meg sütit, ugye Hari?

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Hát bár tudom csúnyán hangzik, de igen: nekem jobb lenne, ha csak Bencét kéne vinnem és Lili oviban lenne, tehát részemről jobb a hétköznap. De alkalmazkodom, csak vele tényleg nehéz lenne, hogy sok kisbaba között jól viselkedjen. Hétvégén meg ugyan itt hagyhatnám Apával, de biztos rossz néven venné, hogy ő nem jöhet, azt meg annyira nem szeretném.

Vok, akkor az majdhogynem ingyen van! :lol: Akkor azért ha mentek, megkérdezhetnéd, hogy vállal-e minket. Mármint Lilit és Bencét. Én nem engedem, hogy az orromhoz nyúljanak. Sőt, semmihez, ami a fejemen van :lol:

Kép
Kép
hari
 
 


Igen, én vállalok egy adag sütit, meg innivalót is viszek. Meg fényképezőgépet. De azért más is süssön, mert én nem vagyok egy igazi konyhatündér :lol:

Kép
Kép
hari
 
 


Tök izgi! Legyen minél hamarabb a tali!

Nálunk kezd sütni a nap végre! Azt hittem ma már megint rossz idő lesz, de úgy látom tévedtem. Hála a Jóistennek! Így mehetünk egyet sétálni. Holnap meg doki.

Kép
Kép
hari
 
 


Azért írtam,h ogy november előtt, mert ha elkezdek itthon melózni, akkor itt nem hogy ren dnem lesz, de tuti kelleni fog valaki, aki hétköznap legalább 1x összepakol. Már van is egy kiszemelt alanyom. Oránként 1000ért takarit. Heti 2000 ezret meg kinyomok magamból, ha addigra lesz melója Ádinak, ha nem, akkor kosz lesz és kupi. Az tuti :D

Detti!
Neeeem, embert ebbe a rumliba nem hozok :D:D
Szóval tuti takarítok egy nagyot. Tudod, kutya is van és a földön hempergő gyerekek nincsenek hozzászokva a kutyanyomokhoz :D:D ezért van nálunk járóka :D Aztán meg hozzászokik szegény Alex, hogy bigyó után koslat, mert nem lesz időm minden nap felmosni, az tuti.
Felőlem egyébként akár jövő héten is lehet, vagy a héten :D Jól tudok takarítani :D:D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Legyen minél előbb!!!!!

Na megyek bnőmel meg az egy éves kislányával kopaszi gáthoz sétálni. Remélem kisüt a nap!

Detti

KépKép
bhdetti
 
 


Kép
iiigy szeretem a tesóóót :D


Kép

Kép Hanna fényképez :D

Kép
Apát is oda kellett hívni :D


Kép az első együtt fürdés :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


De cukik együtt!! Na jó, külön-külön is, de azt már mondtuk.

Azért ha lehet, még ne ezen a héten legyen, mert ott szeretnénk lenni és így nem akarom vinni Bencét, hogy nem tudom beteg-e. De a jövő hét már tuti jó.

Na Bence már fel is ébredt, most csak 30 percet aludt. Ugyan ásitozik, de már nem akart visszaaludni.

Kép
Kép
hari
 
 


Viszont a napocska közben eltűnt, úgyhogy még nem indulunk sétálni :cry:

Kép
Kép
hari
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?