Új privát üzeneted érkezett!

Én úgy tudom Veszprémben adnak beöntést, és azt mondják jobb is, ha kapsz...
Hát szerintem az a legkevesebb!

Én Skypeon el tudom érni Katapetrát, már ha belépek 100 évben 1x, de ha jön, akkor ok.

Nekem az ismerősöm 10 napig bent volt a babával együtt, amikor durván besárgult. De amúgy 3- 4 nap alatt kidobnak szülés után. A császárosokat 4 nap után, a simákat 3 nap után :)

Holnap megyek bőrgyógyihoz, mert elég sok anyajegyfélém lett, bár a védőnő azt mondta, hogy ez lehet a terhességtől, majd elmúlnak, vagy elhalványodnak.

Meg néha nem árt átbogarásztatni őket...

Na jó éjt!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Óó jeah beöntés 4ever :lol:

Nekem csak sötétebbek lettek az anyajegyeim, de nem lett több. Azért érdemes megnézetni őket.

A bőröm viszont olyan száraz, hogy eltörik, ha fürdés után rögtön a még nedves bőrömet nem kenem be tetőtől talpig vastagon testápolóval :?

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok!

Én fürdetőből a Gabit és a Neogranormont használtam, mert a gyógyszertárit nem szeretem. Sampon Babé koszmó elleni, amíg pici. Pelusból Pamperst fogok venni. Köldökcsonkhoz sem alkoholt, hanem Betadine oldatot használtam, a gyerekorvos javaslatára. Állítólag az alkohol nagyon szárít.

Vircsi, a beöntés kórházfüggő. Én még nem kaptam, azt mondták már nem szoktak, mert vajúdáskor úgyis kijön, aminek jönnie kell. Ha meg mégis történik valami, akkor sincs semmi gond.

Hazaengedés - egyik szobatársam ugyanakkor szült, mint én és császáros volt, mégis elengedték a harmadik napon, mint engem.

Lilypie Pregnancy tickers
keyra78
Piliscsaba
 
 

 
 

De ha ilyen hamar (3 nap után) hazaküldenek mindenkit, akkor külön vissza kell menni varratszedésre???

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért....csak nemtudtam volna lelkesitő hirekkel jönni, igy hagytam a dolgot, hogy nálam is lerendeződjön ill. Ti is nyugodtan tudjatok VÉGRE :) hasznos dolgokról beszélgetni, úgy , ahogy kezdtük ezt a topicot.
Helyzet: Múlt héten kedden megfáztam, de nem volt vészes, csak másnap reggelre.....torkom életemben nem fájt ennyire...elmentem a háziorvoshoz, aki irt gyogyót, de kérte, csak akkor szedjem, ha nem változik a helyzetem. Hát nemhogy nem változott egyre csak rosszabb lett, igy csütörtöktől antib-ézem magam...
Iszonyúan elkezdtem köhögni(szárazban)ami azt váltotta ki a nagy hasizomerőlködés közepette, hogy péntek d.u. kicsit, DE ismét bevéreztem :( irány a kórház....Megvizsgálatak, ismét a lepény piszkálódott meg, de csak a széle, nincs ezen kivül más baj....Hála Istennek!!!! Csak, ágyhoz lettem szigorúan kötve, 24h felügyelet mellett...a dokim azt mondta,ha a hétvégén újra friss vérzés lépne fel,akkor irány a SOTE, ahol van koraszülött ellátás....na igy tértem haza, és nyomom azóta is az ágyat, rokonok, barátok körében, mert ugye drága férjem külföldön van :( Nagyon megviselt lelkileg...tudom nem kellene nyafognom, mert végül is jól jöttem ki ismét a bajból, Benike jól van, lepény nem vállt le, de mégis.....engem ez aterhessége annyi próba elé állit...szóval ahogy láttam, hogy milyen jó kis támék indultak be, igy nemakartam most egy kicsit jönni...
Köszi az aggódást, jól esett! Próbálom majd felvenni a fonalat ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Katapetra! Tényleg mindig valami történik Veled, most már reménykedj, hogy kihúzod a végéig!
Rossz lehet "egyedül" is, de már hamarosan te védelmezheted a csöppödet.... Ez a "pár hét" hamar el fog menni... :)
Te már a 31. hétben vagy :o

Gabella gondolom, hogy vissza kell menni... Egy hét minimum a varratnak kell. De mikor van az, hogy felszívódót tesznek? :idea:

Mi is elhozzuk a babaágyat hamarosan, és szépen elrendezem a szobába. :)
Azt hiszem szinte minden megvan.
Majd az utolsó pillanatban kapom meg a figyelőt.
Meg kórházból hazajövet hozzuk el a mérleget a kölcsönzőből.

El sem hiszem, hogy már június lesz :o

Rajtam kívül mindenki a 3. trimeszterben van! Huu de izgi :D



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Nekem gátmetszésnél raktak belső, felszívódó varratokat, meg külső hagyományosat, és mindkétszer 4. napon, tehát hazamenetel előtt szedték ki. Lehet, akkor már 3. nap is kiszedik???

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Nekem csak felszívódó varratot raktak a gátra.
Katapetra nagyon vigyázz magadra.





ghkriszpi
 
 


Sziasztok!

Hát Katapetra tényleg mindig történik veletek valami de egy biztos hogy Benike nagy stramp kis gyerkőc hisz mindezek ellenére nagyon jól van :) Pihenj amennyit csak tudsz és vigyázz magatokra most már nagyon közel a vége!

Én azt tudom hogy Dombóváron 4.napon varratszedés után engednek haza!És beöntést nem alkalmaznak hanem hashajtó kúpot!

http://www.babaszoba.hu/articles/katego ... eszetek/11
ezen az oldalon nagyon sok információt lehet ezekkel kapcsolatban találni a kórházakról
http://www.9honap.com/korhazvizit/korhazvizit.php illetve itt is vannak amik videókon mutatják be a szülőszobákat meg h mi utána a menet!

Velünk amúgy semmi különös, tegnap voltam védőnőnél 6,5 plusz kilónál tartok eddig meg most mért pocakot is ami a magzatvíz szivárgás miatt fontos azt mondta.Egyre többet agyalok azon hogy én hogy fogok bepakolni mert ugye július végén be kellene pakolnom a picinek a kórházi cuccot ami még jó oké mert arra kapunk listát a védőnőtől de utána 1-2 hétig Dombóváron leszünk és ha netán Manócskánk húzza bent végig akkor már augusztus vége lesz és ötletem sincs hogy miből mennyit milyen meleget amúgy mennyit használunk el!Meg amúgy is ami nélkülözhetetlen ott legyen.Amúgy mostanság már kicsit kellemetlen Babónk mozgása mert nekem nagyon lent van és nem kifele rúg hanem mindig "befele" néha már olyan érzés hogy lassan kilógatja a lábát tényleg annyira lent van és mindig a hólyagomat találja el.Rendszerint ezért elmegyek pisilni majd kezet mosni várok egy percet és újra mehetek pisilni amivel napközbe még úgy el is vagyok de éjszaka mikor egykor csinálja ezt és 3. napja az kicsit már kértem hogy aludjon sőt az az igazság hogy van egy kis felhúzhatós macink ami ilyen gyerkőc dallamot játszik és azt felhúzom a pocimhoz rakom mert takaró alatt apa is tud tőle aludni és hihetetlen de Babót is megnyugtatja!

Vircsike még annyi hogy nálunk is apasági kell ami úgy zajlik hogy lakcím bejelentőnél kellett kérnem egy hajadon igazolást meg kellett a dokimtól igazolás és 30. hét után (Dombóváron) nem tudom máshol is így van-e de ott csak 30. hét után fogadnak mondván addig bármi megtörténhet akár apuka is leléphet utána megyünk ezekkel a papírokkal és apával a gyámhivatalba és onnan kapjuk majd meg az apaságit!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Ja még elfelejtettem én mostanában a youtubon néztem végig a Kandász Andreának volt még 2004 körül egy sorozata szülőszoba néven ami 20 részes és elég részletesen bemutatja a szülést vajúsást különböző élethelyzetekben különböző módokon a szüléseket!Nekem nagyon bejött hátha érdekel még valakit http://www.youtube.com/watch?v=i-1e0o3hDkc

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 



Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Köszi a linkeket, suprise! Mesi azon az ágyon született, ami a képen látszik! :) És lehet, ezen a labdán ücsörögtem! :)

http://www.babaszoba.hu/articles/Oroshaza_Varosi_Onkormanyzat_Korhaza?aid=20110412154329

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


katapetra: kitartás és nagyon vigyázz magatokra! örülök, hogy nem lett nagyobb baj.

Suprise: köszönöm a választ az apaságira nagyon sokat segítettél!

Felmerült itt két dolog is a gátmetszés meg a nem adnak beöntést úgy is kijön aminek jönnie kell. Én az egész szülésben a legjobban attól a résztől viszolygok, hogy összehányom magam vagy a székletemmel más ember fia is találkozzon borzasztóan stresszel. A gátmetszésről eddig csak rémtörténeteket hallottam és ez is "mumussá" vált. nem tudom hogyan küzdjem le magamban ezeket a félelmeket, mert szüléskor nem vezet jóra, ha valami ennyire gátol.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Én kértem inkább beöntést, mert engem is flusztrált ha odapottyant az ember vmi nem várt dolgot, még akkor is, ha sikerült nagywcni vajúdás alatt. Azt mondták nekem, hogy amit 6 órával ezelőtt ettem az jön ki a babival, de hát ki tudja meddig vajúdik az ember.
Kérdezném, hogy ott ahol se beöntés se hashajtó ott még "intimfrizurát" se készítenek? Mert azért a szőrszálak elég sok bacit tartalmaznak, na meg a gátseb varrásánál elég kellemetlen lehet. Csak azért, mert ha igen, akkor egy füst alatt megcsinálhatnák a beöntést is.





ghkriszpi
 
 


Én mindenképp kérni fogok beöntést. A gátmetszést remélem megúszom bár első babánál rutin szokott lenni, hogy vagdosnak. :(
Én lehetőségekhez mérten itthon fogom megoldani a borotválást mielőtt élesedne a helyzet.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Vircsi Veszprémben nincs menekülés gátmetszés elől!!! :)
Első szülőknek mindenképpen lesz!
Tehát készülj!

Ja és ha nem vagy borotválva, akkor azt is megcsinálják, én meg arról hallottam, hogy az még rosszabb utána... Nem kíméletes. Uh szépen előtte én is megcsinálom vagy apa segít vagy bármi, de nem ott!

:)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


remek... itt tényleg hentesüzletet kéne nyissanak a szülészeten. :?
Borotválást már azért sem hagynám másra, mert mikor már keményen minden baja van az ember lányának akkor had ne már nekiállnak borotválgatni. meg igen hallottam, hogy nem túl kíméletesek. Valószínűleg nem is Willkinson 5 pengés krémezőcsíkos rezgő borotvát használnak hanem valami eldobható izét. :lol:

Amint kiderült vacakol a vérnyomásom a védőnőt tegnap elértem illetve az asszisztenst és szabin van az enyém a helyetteshez kaptam időpontot. De az unokanővérem nem akar várni a vizsgálattal a vérnyomásom miatt szóval lehet már holnap repít is be az egyik nőgyógyász ismerőséhez és kipuncsol egy uh-t is :D

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Fú, két szülés után se bírom ezt a műsort megnézni. Érdekes, mert én anno az egész sorozatot megnéztem. Sőt, nekem úgy dereng, már 2002-ben is ment, mikor Lackóm született. Na de most, az első "jaj istenem" sóhajnál azt mondtam, ennyi, nem bírom megnézni. Ennyit se kellett volna, eddig nem féltem, de most már kezdek.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Bocsánat Gabella nem ez volt a célom csak te tudod hogy mire számíts nekem azért segített én mindig ott voltam ki mikor perc is eltelt mire felsírt a baba hogy ugye átálljon hogy ő veszi a levegőt.
[size=18]Vircsikee[/size] ezt találtam a Csolnoky-ról :Varratszedés nálunk már nincs, mivel kizárólag felszívódó varróanyagot használunk. Gátmetszést szinte minden először szülőnél végzünk, de a beöntés, borotválás nem kötelező. Vajúdás közben lehet ülni, állni, sétálgatni, vajúdólabdára ülni, de túl sok más lehetőség egyelőre nincs.
De hidd el hogy jobb ha vágnak mert elméletileg érzéstelenítés alatt teszik azt észre sem veszed a varrás része állítólag a kellemetlenebb de akkor meg már ott van a Kismanó és nem hiszem h annyira izgatni fog!Ha netán meg nem vágnának ls repednél végbél fele akkor széklettartási problémáid lehetnének utánna ez ami tényleg a mi védelmünk érdekébe megy (én is tartok azért tőle) mindig hozom a tényeket hogy mért jó h vágnak!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


A Kandász Andrea videokat én sem ajánlom megnézni senkinek. Olyan elrettentő esetek is vannak benne, amik csak stresszelik a kismamát. Egyáltalán nem minden eset olyan komplikált. A 2000-es évek elején ez a sorozat jó sok nőtől elvette a kedvet a szüléstől.





ghkriszpi
 
 


Szekszárdi kórház

http://www.9honap.com/korhazvizit/korhazvizit_28.php


Ááááá itt a Veszprémi VIRCSIIIIII :D
Idesüss
http://www.9honap.com/korhazvizit/korhazvizit_27.php



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Itt a fészbukos oldalon egy csomó kórházat bemutatnak, nem tudom, meg tudjátok-e nyitni!?
Igaz nem sok mindent, 3-4 percben...
Fejből nem tudom, ki hová megy szülni, csak azt láttam, hogy a szekszárdi itt van, suprise onnan valósi, így beraktam, a többieknek meg jó bogarászást :)

https://www.facebook.com/9Honap?fref=ts



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Na ez az, én direkt néztem akkoriban minden részt, és mégse ment el a kedvem. Na de most? Nem kellett volna feleleveníteni az élményt... :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Nekem nem vette el a kedvem a szüléstől a sorozat én végig néztem most az összeset lehet akkor az én gyomrom kemény de nekem tetszettek!

Köszi Bayar igen én is láttam ezt a videót itt még szimpatikus is lenne Szekszárd csak annyira rossz dokikkal futottam össze és annyira elvették a kedvemet az elején mikor a majdnem 6 hetes babócánkat nem látták mert hogy korán mentem holott 6 hetesen már látni kellene és ott ijesztgettek meg flegmák voltak így döntöttünk a dombóvári mellett.Ott meg azért tudom mi merre mert Decemberben szült ott a nevelőanyám de azért végig néztem mert ne adja de ha valami augusztus előtt történik ide futunk azért be!Ja meg Szekszárd egy nagyon pénzéhes banda!5-10 e-ig megy egy vizsgálat plusz a 10-szerese a szülés ennyiből járhatnék itt a magánklinikára is!Na de nem szidom őket lehet csak nekem volt rosszkor rossz tapasztalatom!Viszont a csecsemősöket nagyon dicséri mindenki itt.

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Katapetra hogy vagytok?Minden rendben?

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Nem is a gyomrommal van a gond, hanem azzal, hogy látni, ez milyen fájdalommal jár. Tudom, hogy fájt, de nem tudom az érzést felidézni, így nem is félek. Viszont látva azoknak a nőknek a vajúdását, sóhajtozását, arckifejezését... Nagyon könnyen bele tudtam magam képzelni a helyzetbe, és szinte eszembe is jutott, hogy milyen hosszan telik el ott és akkor minden perc, és nem tudunk mit tenni, csak reménykedünk, hogy jól halad és nem tart már soká.

Pedig eredetileg tényleg tetszett ez a sorozat, sajnáltam is, hogy nem folytatódott. Mondjuk további kórházakban is forgathattak volna.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sajnos a magánrendelés meg a fogadott doki mindenhol a nagy összegekről szól. Ezért én inkább nem tömöm senkinek a zsebét.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Suprise: olvastam ezt, de nem nyugtat meg. Volt szerencsém látni anyukám gátmetszéseinek a sok-sok éves nyomát és borzasztó volt. Őt mindkettőnk születésénél vágták ugyan ott és nem túl esztétikus varratokat kapott.

Bayar: köszi a videót nagyon tetszett. Az osztályvezető főorvost ismeri személyesen közeli viszonyból az unokanővérem meg általában ott mindenkit jó volt látni a felvételen. Ma bevisz a kórházba, ha minden igaz vacakol a vérnyomásom.

Voltunk ma délelőtt a karitásznál, kaptunk egy nagy élelmiszer csomagot meg béres cseppet, C-vitamint és a továbbiakban ők is segítenek babaholmival, pelenkával, bébiétellel, tápszerrel amivel tudnak. Jól esik ez a sok segítség és olyan helyről is jön ahonnan nem is várnánk!
A facebook-on megismerkedtem egy anyukával aki szintén nagyon segítőkész és a játszótéri ismerőseinek név nélkül mesélt rólunk és már kaptunk is újabb felajánlásokat teljesen ismeretlen jó szándékú családoktól. Hihetetlen érzés, sokszor csak mosolygok és potyog a könnyem, hogy vannak még jó emberek.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Sziasztok! Majd jövök többre ma, csak ebédelnem kell.
Most értem haza Bpről, elugrottam egy kis 4D babamozira. Meghoztátok a kedvem :) Puszi érte.

Íme az eredmény: Kingus :)

Kép

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri! Nagyon cuki a kislány!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szandri! Édi Kingus! :)
Csókos szája lesz :P

Hamarosan jönnek az igazi babafotók is :)

Na ma végre szóltak a lakás vevőink, hogy áment mondtak a hitelükre.... (2 hónap után) MÁR CSAK arra kell várni, hogy el is utalják a pénzt. (6-7 hét)
Ebből már így is úgy is csak augusztus lesz, HA megmarad a mi általunk kinézett lakás...
Borzalom!!!

Ki is írta ezt az éjszakai pisilést?!
Elmondanám, hogy nekem 4x-5x kell kimennem, és most már tök elegem van, hogy villany fel 2 helyen, mire visszaérek, már nem vagyok álmos.... Hát már beviszek egy vödröt az ágy mellé komolyan :lol:

Ma vennem kellett egy szelet dinnyét, nem bírtam ki.
A hűtőben várja a holnapot :D
Jó drága azt megmondom!
Legközelebb akkor veszek, ha egy egész kerül annyiba, amennyibe ez a kis darab! Illata isteni!
Ja és rántott cukkini is lesz :P

Éhesen nem szabad vásárolni menni.... :lol:

Majd én is megnézem a videókat, én bírom az ilyent!
Az az apás nagyon szép!
(jobban) nem tud elrettenteni, visszaút nincsen.... :P
"repülő fent, gyerek bent még nem maradt"



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Szandri: gyönyörű kis pofika nagyon szép!

bayar: a dinnyét kár volt említened azt én is ennék már nagyon meg cseresznyét. Én "csak" 2× szoktam kifutni éjjel pisilni, de azt is még félálomban. A múltkor arra ébredtem, hogy a papucs rajtam maradt úgy bújtam vissza az ágyba pisilés után, szerintetek mennyire lehettem ébren? :lol:

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Szandri gyönyörű Kinga!

Dinnyét is meg cseresznyét is ennék már múltkor mama hozott epret!
Én nagyon sokat járok ki éjjel!Tegnap is 2-ig nem hagyott aludni Babónk.Aztán 6-kor keltem apával.Edzünk az élesre! :) Vircsikee ez tényleg kemény :D
Bayar meséld majd el mit szóltál a videokhoz!
Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Én kemény vagyok, csak nézek a dinnyére sóvárogva a piacon, aztán mondom a csajnak, hogy nem, nem kérek, kemény vagyok! Majd jövő hónapban! :) Még az árát se kérdeztem meg. Viszont epret szinte minden nap bekapok pár szemet. Nálunk ez a folyton termő fajta van, nem sok, 10-12 tő, és naponta egy marékkal tudok leszedni, azt osztjuk szét a gyerekekkel. Meg már két marék cseresznyét is zsákmányoltunk egyik este. Jaj, de jól is esett!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Lányok, köszönöm szépen. Szerintem is igen bájos a lánykám. Olvadozok tegnap óta folyamatosan.

Pisi ügyben én még jó vagyok akkor, mert csak egyszer ébredek hajnali 1.20kor. Minden nap.
Viszont, mivel Kingusom még nem fordult be, egyelőre faros, a lábaival olyanokat taszít a hólyagomon, hogy olykor visszatarthatatlanul mennem kell. Az nagyon kellemetlen.


Gyümölcs tekintetében én befogom a szám, mert ugyan dinnyét nem ettem még (pedig az egyik kedvenc gyümim), de a cseresznyét, epret kilószám eszem naponta :oops:
Anyukám küldött dögivel és alig győzöm enni.
Imikének nem jön be a cserkó, az eperből meg már csak a porcukrot eszi :? :lol: Egyszer látta tőlem, aztán már nem lehetett levakarni :)

Most megint megyek, gyorsan összedobok egy kis uzsit mire ébred a gyermek, aztán ha még belefér, jövök. Tudom, tegnap is ezt mondtam, de tegnap begépeltem egy kisregényt és az egész elszállt. Én olyan ideges lettem, hogy még a laptopot is izomból csaptam le :? :twisted:

De ha nem érnék ide, akkor jó hétvégét mindenkinek. Vigyázzatok magatokra!
Mi utazunk ismét. Imike a mamijához, mi pedig Zentára (Szerbia) barát látogatóba!
Puszi nektek.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


És elmondanám, megint elszállt volna, de most kimásoltam mielőtt elküldtem volna.
Gondoltam biztos, ami biztos :evil: :evil: :evil:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandriii: Valóban csodaédes a kishölgy! JÓ utat!

Gyümölcs: nálam is jöhet, bármilyen, bármikor...de nem jön :( :)
Most óriásit bűnöztem, valami extrém amerikai édességet faltam be, tele cukorral, fehér liszttel... nekem egyébként sem szabadna, nemhogy 3. trimeszterben, amikor a hizás hetei következnek...oda kell figyelnem!!!

Ma nagyon sokat mocorog Benike, nálatok mi újság?

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Szandrii vigyázzatok útközbe!Mi is megyünk holnap de mi "csak" Pestre!

Katapetra megérdemled az izgi után a boldogság hormont :P néha szabad :)
nálunk Babó délelőtt volt aktívabb de délután bejött ez az idő hogy 5 percenként egy 3 perces zápor amit ugye nem szeret és nyugiba van.
Egy újabb kellemetlen tünetként ma szétfeszít már a cickóm de csak az egyik esetleg már többedszer szülök valami ötlet ellene vagy csak kibírni?

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Most a bababónuszon a dm-ben -15%-os kupon nyomtatható Pampers Premium Care pelenkára.
A kuponszelvény ellenében, egy vásárlás alkalmával 15% kedvezménnyel vásárolhat meg egyszerre több Pampers Premium Care pelenkát.

A kuponszelvény 2013. május 2-től június 30-ig nyomtatható, és 2013. július 31-ig váltható be.
Akinek nincs bababónusza, annak szívesen nyomtatok ilyet és elküldöm postán.
1-es-ben 78 db
2-esben 72 db van.





ghkriszpi
 
 


Tegnap voltam én is 4D-n. A babócám 32w+5d-nek felel meg méretei alapján. Kb. 1902g. Arca eléggé a méhlepény hátsó falába volt belefúródva, szóval a másodikammal egyforma szégyenlős. Mondjuk szunyált végig és azért fúrta be még jobban a fejecskéjét. Van pár pofikép is, csak át kell méreteznem. Arcilag a másodikra hasonlít szerintem, de majd meglátjuk!
Két hónap visszaszámlálás indul!





ghkriszpi
 
 


Annyit írtatok, hogy gyorsan írom, hogy mit akarok:

Szandri írta, hogy nem fordult még be.
Hát az enyém az eddig csakis fejjel jobbra feküdt, és a lábaival 99,9%-ban bal oldalamat rúgja.
Akkor ez most mit jelent??? :idea: :?:
Azt mondta doki, hogy vannak ilyen babák akik csak így fekszenek!
:shock:

Kriszti- pelenka: ezt a nyomtatósdit úgy tudom, hogy a DM-ben meg lehet csinálni nem? Mert én szeretnék venni newborn-t is, van is kuponom is, amit kaptam a kezdő csomaghoz, plussz azt párosíthatom a kinyomtatottal???
A volt osztálytársam 2-án kezd a Dm-be és mondta hogy segít!
Letámadom ez ügyben :)

Nekem még sosem tűnt el, amit írtam kopp-kopp! :)

Hízás: kezdek aggódni, mert a 7kg plussznál is érzem, hogy néha vonszolom magam! Anyu is mondta, hogy úgy megyek mint egy medve :lol: 57kilós medve :lol: és mi lesz még!

Jaaaj azt akartam kérdezni!!!!
Szerintetek is ki kell 1 gyerek után cserélni a kókusz matracot?
Mert mi örökölni fogunk és én erre még nem gondoltam, hogy ebből ügyet csináljak.
Gondolom nem látszik meg a gyerek nyoma rajta?
Vagy ez tényleg ekkora gáz? Nem akartam venni 8ezerért!!!!
:?:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


bayar a dm-ben te már részt tudsz venni a bababónusz programba? Nem csak az utolsó hónapban lehet csatlakozni? Milyen kezdőcsomagot kaptál?

Nekem sokszor olyan érzésem van, hogy a babóca mindig máshogy helyezkedik el a pocimban. A legutóbb orvosi látogatásnál koponyavégű fekvésben volt.

Katapetra, Szandri én is nagyon szeretem a gyümölcsöket, és örülök hogy most már a végéig lesz mindig valamilyen gyümölcs! :-D



miyori
 
 


Sziasztok!

bayar: kókuszmatracot mi is kaptuk ajándékba....én átfújtam egy fertőtlenitős spray-el (DM: Denkmit fertőtlenitő pumpás spray),
a huzatot pedig levettem és folttisztitóval jó alaposan (90'C) kimostam, kivasaltam....szerintem nem lesz semmi gond.

Kriszpi: Várom a fotót a kis Iriszről, tökéletes súlya van :)

MI jól vagyunk, most már enm csak fekszem...egyszerűen nem birom...de nagyon sokat pihizek, és apró dolgokat csinálok, pl. főzés, pakolászsás, semmi megerőltető dolgot. Hétfő este már itt lesz Apa is :)

SZép hétévgét, és boldog gyermeknapot minden kis pocaklakónak! Én palacsintát gondoltam neki ez alkalomból ;)Kakaóósat :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Miyori!

Engem ott a lány regisztrált a bolti gépnél, azt mondták, hogy 26. vagy 28. héttől lehet regelni.
Kaptam egy kis táskát, benne ilyen mintákkal, fürdető, popsitörlő, ajándékkuponok...
És majd postán küldik az igazi kártyát, most papír van ideiglenesen.

És már megyek is majd be a jövő héten, kedvezményes pelust venni. Mindig veszünk, ha lesz akció és akkor nem kell egyszerre majd sokat venni.

Katapetra: nem is a fertőtlenítés miatt, hanem a "kifekvés" miatt mondják!
Én amúgy is akarok alá húzni egy nem vízáteresztő lepedőt, és úgy a többit, hátha nagyon balesetes lesz és átázik vagy nem tudom.

Nekem a mocorgása kicsit megváltozott, inkább hullámzik nagyokat, meg kileng a hasam :P nem sok pici mozgás, nem buborékok, hanem dönget rendesen :P
De mostanában szépen alszik éjszaka!

Szép kis idő van... Esik egész nap.
Azt olvastam az időről, hogy az idei nyár elég esős, szeles lesz, sok-sok viharral, és majd szeptember-október lesz nyáriasan szép. Mondjuk valahogy nem bánom, hogy ha nem lenne 40fok.

Most én is ennék egy kis palacsintát :)

Csoda hogy még az ebéd után (tárkonyos csirkeragu, sült csirke sajttal, salival) még nem jött rám az ehetnék.

Majd most :twisted:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Bayar én is hasonlóan érzem a mozgását mint te. Ma reggel még csuklott is legalább 3-4 percet a kislegény, nagyon furcsa volt! :-)

Akkor azt hiszem én is bepróbálkozok a dm-nél! :-)

Katapetra vigyázz magadra, azért csak óvatosan dolgozgass!

A járásom nekem is megváltozott, és az ágyból felkelés is viccesre sikeredik néha, mert van hogy nagyon fáj a combtövem.



miyori
 
 


Miyori, szerintem menj be a Dm-be, aztán mond azt hogy 1 hónap van vissza!!! HA megszületett, utána kell átírni az adatait. Merthogy, be kell írni a baba nevét, mikor születik stb...
Olyan nagy csalást nem követsz el vele, max előbb vásárolsz náluk :wink:

KatapetrA! Nem volt jó ötlet a palacsinta!!!
Gyorsan kevertem ki én is egy nagy adagra valót, mindenki befalt vagy 4-et :P - nutellásat!!! Többet ne adjatok ilyen súlynövelő ötleteket!!!
Ja és névnapomra kaptam 2 dinnyét-igaz csak holnap lesz, de az egyiknek a fele már bent van :lol:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Pocakosodásom :-)

Kép május 12



Kép június 01

Nektek is ilyen gyorsan nő a pocitok, vagy az én kis lurkóm lesz nagyobb az átlagnál? :)



miyori
 
 


Miyori: Nagyon szép a pocid, nekem is hihetetlen gyorsan nő.

A mi babócánknak már nincs elég helye trükkös mutatványokra szegény helyezkedik, de nagy hullámveréseket már nem csinál.

nekünk lassan minden összegyűlik ami hiányzott a babakelengyéből. Két veszprémi anyuka összefogott és rengeteg segítőkész család ajánlott fel cuccokat.

 Pregnancy Ticker
vircsike92
Hidas
 
 


Bayar: Like-olni akartam a hozzászólásodat, de rájöttem, ez a nem az az oldal :) Egészségedre...én epres-tejszinest nyomtam be 2-t, majd d.u. 2 kaakós tejszineset.
Holnap aranygaluskát küld fel anyukám....hát végem van, már most :)
A DM-es dolgot én is megpróbálom bejátszani...

Miyori:2 hét alatt nagyon nagy a változás...szép vagy!

Vircsike: Örülök, hogy sikerült támogatókat "találni"...reméljük mielőbb sikerül kijönni a gödörből, és rendeződtök anyagilag is.

Nekem ma vannak keményedések rendesen, Benike is örökmocorgó ma...nagyon keveset pihen...szeméremcsontom nem gyengén fáj...néha szurkál alulra...igy most vizszint újra :?

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Kislanyom aprilis elejen szuletett, mostanra kinotte a 2-5 kg-ig levo pelust, de megmaradt 3 bontatlan csomag.

Pampers, 43 db/csomag. Odaadnam 34.9 Ft/pelus aron, azaz a 3 csomagot 4500 Ft-ert, plusz gratisz egy bontott csomagot.

Budapesten belul tudnank talizni valahol.


Priviben elertek, sziasztok,

Veronika

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: