Új privát üzeneted érkezett!

ambruspancsi
Lehet, h nem írtál elég sokáig és ezért kiraktak.
Üdv itt :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sikerült visszaolvasni.
Gratulálok mindenkinek a pocakjában növekvő kis csodához. Csodaszép neveket választottatok. Nálunk is befutó a Zoé, Lányom Laura Dorina. Ha hugica érkezik Ő Emili Zoé lesz, fiú nevünk még nincs :D (én lányt szeretnék megint, apa és tesó pedig fiút) :)

Szombaton 9 hetesek leszünk az utolsó mensi szerint, de egyébként 4-5 nappal kisebb a méretek alapján, mert nem középidőben fogant :)

Hányinger rettentően kínoz engem is, 4 napja nem hánytam, csak minden és mindenki büdös. Előtte már majdnem kórházba kerültem, minden kijött belőlem.
Enni nem nagyon bírok, húsra rá sem bírok nézni :)

Teljesen normális a mindjárt megjön érzés, nekem még most is tart, néha erősebben-néha gyengébben, de nem gond én is rákérdeztem a dokimnál.
Tüsszentésnél majd ki szakad a méhem, olyankor meg is ilyedek, nehogy baj legyen, de semmi :)

Lányommal a 30. hétig voltam rosszul, az elején napi 10-12 hányással, ami a végére 5-re csökkent. Fogytam is sokat vele, de nem volt gond, mert Ő fejlődött szépen. 

A pozi teszt óta most is lement 6kg, de ezt jól átrágtuk a dokimmal, hogy azért lehet mert semmi péksüti-kenyér-cukros üdítő nem megy le a torkomon mert rosszul vagyok tőle. Csak zöldség és a levesek mennek, néha 1-2 édességrohammal :)

Én Újpestről a Dél-Pesti kórházig megyek majd szülni, mint a lányomnál, a dokim és a szülésznőm miatt, ők akikben feltétel nélkül megbízom :)

Hajat nem festettem már lassan 2,5 hónapja mert nem mertem, de ha azt mondjátok mehet, akkor rendberakatom a fejem. :)

A kombinált teszt nekem a Dél-Pestiben lesz UH-al, a vérvétel 9000Ft. és csekken kell majd befizetni.



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
ambruspancsi
 
 
 


Köszönöm Brigi, az lehet, de nem is találom a csoportot sem.... :(

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
ambruspancsi
 
 
 

 
 

Közben előkerült az a topik is :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
ambruspancsi
 
 
 


Sziasztok!Akkor xcstlakoznék én is mint seregajtó júl. 31-gyelBár kezdem ezt a posztot megszokni hisz Miyorival együtt vártünk 2 éve első babánkat és ott is én voltam a sereghajtó :D.Szóval van egy 15 hónapos csoda édi kislányom és ha jól számoltam most vagyok 5-6 hétnél :) Időpontom dec 10-re van még rákszűrésre kértem aztán lett egy 2 csíkos tezstem is :D Az érdekesség nálunk hogy 2 éve kislányom hugom keresztelője reggelén teszteltem pozitívat majd most vasárnap volt kislányom keresztelője így akkor nem akartam és hétfőn délután lettem 2 csíkos :D Viszont miyori nekem is folyton olyan mintha megakarna jönni fáj a derekam és sokat görcsölök Hankánál nem volt így én is rettegve megyek a mosdóba és nagyon várom már a dokit hogy megnyugtasson :)
suprise
Bátaszék
 
 


NA ELMÉLETILEG VAN VONALZÓM IS

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Ambruspancsi, Suprise gratulalok nektek is. Milyen gondok vannak a zart juliusival? Mar tobben irtatok 
Tovabbra is emelygek es ehes vagyok folyton. Erdekes igy a ketto egyutt.
Suprise , hogy birod a kis 15 honaposoddal a terhesseget? Nem lehet egyszeru egy kis orokmozgoval. Van segitseged? 
Nalunk meg nincsenek nevek. Meg van par honap gondolkodasi idonk 

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


@ambruspancsi:
Szia én is Újpestről írok ! ;-)
akkor már ketten foglaljuk az Újpesti baba köszöntő csomagot ;-)
milkaaa
 
 


kÖSZI HOPPLA!Lekopogom a kislánynál se volt túl sok tünetem vagyis nem túl észrevehetők amik terhességre adtak volna okot remélem most is így lesz bár ezek a görcsök kicsit idegesítenek!Igazából én azt mondtam apának is hogy még nem volt idöm felfgoni hogy újra kisbabám lesz így egyenlőre minden úgy megy mint ahogy eddig!Bár lassan majd mondogatjuk neki de pont mivel tudom hogy hamarosan picivel kevesebb idöm jut rá most szeretnék többet tölteni vele hogy érezze hogy ő ugyanolyan fontos nekem és ő az én kislányom :) Sajnos semmi segítségübnk mert én 60 km-ről jöttem így rokonaim barátaim messze párom apukája alkoholista még el sem jött megnézni a kislánít se anyukája meg sajnos férfi faló azt se tudom épp hol lakik az országban vagy kivel és január óta ő sem jelentkezett de a kislányom nagyon ügyes tud teregetni kidobja  a koszos pelust a kukába hozza a kanalat ha pudingot kér :) gazolni is tud már szóval azt hiszem ő az én legnagyobb segítségem tőle többet nem is kívánhatnék!Nevekkel mi sehogy sem állunk és azt hiszem ez így lesz m
ég 7 hónapig :)Fiú nevünk kislánynál se volt vagyis nekem van egy kedvencemm Csege de apa nem szereti!Lány névben viszent egy kis ideje a Róza mászkál a fejembe de apának ez se tetszik így nálunk még sokára lesz név :D

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Üdv mindenkinek! :) július közepére várjuk a pöttömkét! Kedden voltam uh-n ahol mindent rendben talált a doki :) :D
Az utóbbi pár napban émelygek, ég a gyomrom és alig bírok enni. Remelem ez az állapot hamarosan jobb lesz!
Mindenkinek kellemes Babavárást! :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szaisztok! Juhhé Suprise! Annyira örülök, hogy újra együtt izgulunk! Nekem tegnap óta kicsit enyhül a hasfájásom, és szerencsére hányingeremes se vészes. Én 11.-én megyek orvoshoz először, bár hogy addig hogy bírom ki azt nem tudom, annyira kíváncsi vagyok, és természetesen aggódok. Egy 15 hóssal pedig mindent ugyanúgy kell csinálni mint eddig! :-D Mondjuk gyanítom, hogy június- július tájékán már nehezebb lesz! :-D Szia Rami, üdv köztünk!



miyori
 
 


Sziasztok,


Szeretném mégegyszer megkérdezni, csatlakozhatok hozzátok, vagy szerintetek jobb ha megvárom, hogy kialakuljon egy augusztusi csoport!


Suprise, mi majdnem egy idösek vagyunk.


 


honig
 
 


@honig:



KEdves honig! Oly mindegy, hogy júli vagy augusztus, nem? :) kismama, kismama :) az a pár hét ide vagy oda :) nem téma :)
Szerintem mindenki szívesen lát :)
szappanka
 
 


Honig szerintem azért nem írt senki, mert teljesen egyértelmű hogy csatlakozhatsz! :-D Végülis lehet júliusi lesz!



miyori
 
 


Köszönöm, lanyok! Igazi kismama vagyok ezen is bögni tudok!


17. én megyek dokihoz, remélem gyorsan elszalad.


 


Különben nekem van 1 majdnem 9 éves (januárban lesz 9 ) nagylányom!


Vele is nagyon korán tudtam, hogy a pocimba van, igaz egész más jelekböl! :)


honig
 
 


Sziasztok! Kicsi pozitív gondolatokat kèrnèk. Az utóbbi napokban több másféle dokival is találkoztam, háziorvos stb. ès mindegyiktől csak azt hallom h nagyon vigyázzak, mert sok baba elmegy stb. és ez olyan parás és lehangoló ... :((( totál be vagyok tojva...
szappanka
 
 


@szappanka:


Nem tudom, hogy milyen orvosokkal beszélgettél, de azért ez borzasztó. Szerintem egy kismama alapból be van parázva, nehogy baj legyen. Ha nincsennek erős görcsök és vérzés, akkor csak a pozitív gondolatok járjanak a fejedbe (pl. a baba neve), és renben lesz a maradék "pár" hónap is! :-D Mondom én, holott én nem hallottam ilyeneket, mégis ezen parázok. Egyébként ez természetes szerintem, mindenki félti a babát, de ha meg szeretne születni, akkor meg is fog, ne aggódj!!!



miyori
 
 


Sziasztok!! Ti tudtok rendesen aludni? Éjjel mindig felkelek leginkább pisilni aztán alig tudok visszaaludni :shock: eddig ezzel nem volt problémám sohasem. Illetve biztos szedtek vitaminokat milyet és de a nap melyik szakaszában veszitek be??
agaka
 
 


@miyori:


Köszi szépen! Most azon izélek, hogy már a táncot (swing, lindy, rock and roll) is abbahagyom, hogy nehogy baj legyen, pedig úgy terveztem, hogy amíg jól esik, addig csinálom. :(
Azt hittem szebbek lesznek ezek a hetek. :/
szappanka
 
 


Szappanka, probalj meg ne aggodni. Orulj minden betoltott hetnek. En is igy teszek   egy egeszseges magzat nem megy el! Elni akar! Az orvosoknak nem kene feleslegesen paraztatni. Sok veteles van ez teny. Nekem is volt es borzaszto volt megelni mert nagyon szerettuk volna a babat. De szuletett utana egy gyonyoru egeszseges kislanyunk. O akart hozzank szuletni  es remeljuk, hogy ez a kismano a pocakomban pedig a testverkeje akar lenni. Mar nagyon varjuk, kozel egy eve probalkozunk  furcsa mert a kislanyunk es az angyalkank is elsore sikerult. Vagy csak szimplan oregszunk 

Agaka en felvaltva szedek egyik nap terhes vitamint masik nap csak folsavat. Ebed utan. A lanyommal is igy csinaltam az elso 3 honapban. Aztan csak hebe-hoba. Majd az utolso honapban megint szedtem terhes vitamint es omega 3-at felvaltva. Most is igy tervezem.
Szokasos emelyges megvolt mara, du 3 korul volt a legintenzivebb, azt hittem hanyni fogok. De nem
Ejszakai pisi nalam is van. Utalom! Es napkozben is nagyon surun. A vesek intenzivebben dolgoznak ilyenkor, tobb ver aramlik bennuk ezert van a sok pisiles  majd enyhul ez.

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Mi is újpestiek vagyunk, nemrég költöztünk ide. A sote 1-en fogok szülni, leginkább a nagyon szimpatikus szülésznő miatt. A dokim ajánlotta anno és nem bántam meg, sőt! Többet segített, mint ő:)

Kitartást mindenkinek és sok-sok pozitív gondolatot. Ma kétéves a pici lányunk:) ilyenkor már bent voltam vele a szülőszobán és délre meg is született.
csusz
Budapest
 
 


Sziasztok! Szívből gratulálok mindenkinek :) Mi ha minden igaz júli 23ra várjuk első gyöngyszemünket :) viszont sajna a doki nem volt túl pozitiv :( hétfőn még nem látott mást csak egy 8mmes petezsákot! Viszont az uccsó menszeszem első napja okt 15. Tehát már akkor a 6.héten voltam. De szerinte ez nagyon pici :( volt valakinek hasonló? Köszi a válaszotokat :) szép napot nektek :) Katy
buborka84
Érd
 
 


Buborka, foganhatott kesobb is. Nem minden baba fogan kozepidoben. A mi datumunk is jul. 23. eddig.
Remelem minden ok es csak szimplan fiatalabb a terhesseged.
Csusz, boldog szuletesnapot a pici lanyotonak! Lesz nagy unneples?

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Buborka!
Hány naposak a ciklusaid?
nori90
 
 


Sziasztok lányok! Megvolt a második UH ahol végre már szívhangot is hallottunk!!!! Hát mit mondjak, hihetetlen érzés volt!!! A férjem felvette a telefonjával, azóta napjában kétszer meghallgatjuk :))) Én vmiért kisfiút érzek, de  kislánynak pont ugyanannyira örülnénk mindketten! :)
Nálunk a fiúnevek Botond vagy Olivér, a kislány Gréta vagy Rozi :)
Legközelebb dec 22-én megyünk 12.heti genetikaira ill én a korom miatt valszeg megcsináltatom a prena testet vagy a niftyt..

Valaki kérdezte korábban a hajfestést, én is sokat vaciláltam, meg sokmindenkit megkérdeztem és szinte mindenki egybehangzóan azt mondta h OK, szval én a héten hajat is festettem!! Sztem nem lesz semmi gond vele!!

Tüneteim hétről hétre erősödnek, de még teljesen elviselhető: du 4-5 körül kezdek fáradni, 9-10 mar alszok, pedig máskor éjfél elott ritkán mentem ágyba:) estére jobban befeszül a hasam, szurkál, ég a gyomrom picit... Kb ennyi :)

És hát rengeteget fantazialunk a párommal, h majd milyen lesz ha megszületik, mi fog megváltozni az életünkben stb, de olllllyan joooo dolgok ezek és olyan jó , h mindenben partner!!! reméljük ez így is marad!! ;)))


Lilypie Pregnancy tickers
vikka111
Szombathely
 
 


Csusz, boldog szülinapot a kislányodnak :) Újpesten merrefelé laktok??? :)

Buborka, nekem sem látott a dokim az első UH-on csak petezsákot (kettőt, vagyis nagyon kettőnek tűnőt) azt mondta akkor hogy 2 hét múlva kontroll. Én többet vártam, 3 hetet, most voltunk, egy petezsák van, benne egy élő 13mm-es kis csoda. Viszont kisebb 4-5 nappal, de azért mert nem középidőben fogant, ezt mi tudjuk 100%-ra ;) :) (csak akkor volt rá lehetősége :) )
Szóval ne izgulj, minden rendben lesz :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
ambruspancsi
 
 
 


Sziasztok!

Hát én ma sikeresen lezuttyantam a lépcsőnkről, nem vettem észre, hogy tiszta jég, úgyhogy a tetején megcsúsztam és mint a filmekben popsin az aljáig estem... jó magas lépcső... szana szét zúztam magam. Mivel amúgy is ma kellett volna hívnom időpontért a dokit így el is mondtam ezt neki és berendelt, okt. 18-án volt az utolsó mensim, 32 napos a ciklusok, de nálam is még csak petezsákot látott, szóval nálam is valami ilyen későbbi fogantatás vagy mi játszhat, legalábbis remélem :) 1,5 hét múlva újra nekirugaszkodunk. :)

Legyetek jól :)
szappanka
 
 


Sziasztok!

Csusz, Isten éltesse a nagylányt :*

Sajnos tegnap elott verezni kezdtem ejjel, reggel bementünk itt egy helyi eü központba, egy normális doki volt, csinált uh-t, szepen dobogott a pici szíve, viszont sajnos van eg 22 mm-es bevérzés (a baba 6,7mm) . Megnyugtatott, hogy jol van a baba, ne idegeskedjek. Este mentünk a magán dokimhoz. Ő annyira mar nem nyugtatott meg sajnos, azt mondta, hogy 2eselyes, vagy felszivodik, vagy ha verzesnek indul sajnos kimoshatja a babát :(
Felírt 2gyogyszert, ki se tudtam váltani, mert majdnem 40ezer forint es nem tartanak egyik patikában sem...:( rendelni kell... Addig meg majd Fortuna segít kapaszkodni szegénynek ?! :(
Utrogestan-t használom, remelem nem lesz baj :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


nyuszuli, te jó ég! Remélem nem leszz semmi baj. És megrendeltétek azér? 

szappanka, te meg leesel, hát a frászt hoozátok az emberre. Ezek után képtelen vagyok reagálni a többi hsz-ra, de mindent elolvastam és mkinek örülök , hogy jöttök!

Csusz, Boldogságosat nektek! :)

Nekem nincs tünetem... max annyi, hogy egy 10-es skálán kb 2-3as fokozatú hányingerem volt 2x5 percig...

Én végül most femibion 800-at vettem, mert két doki is azt javasolta az első12hétre, mert annak a legjobban biologiai hasznosuló folsava(na szóval értitek). A12hét után meg már majdnem mindegy álltólag h mit szedek. :)

Én dec 19én megyek dokihoz akkor 8hetes leszek, szóval tutira megyek... addig nézegetem a terhes tesztet(még van egy pár akár minden héten lőhetek egyet). :D

És csessze meg az olyan orvos, aki a vetélésre hívja fel a figyelmet! Szerintem mindenkiben benne van, nem kellene erre még ráerősíteni. :p

Én annyira próbálok a pozitív gondolatokkal hatni, hogy már a 12hetes genetiai uhura lefoglaltam az időpontot.  (De csak azért, mert jan 16ra esik és jan első felére mááár nem volt időpont, így tuti h lecsúsztam volna).

Én megfáztam, de doki mondta h az aspirin komplex mehet, m h az aspirin a magas vérnyomás megelőzésére is tök jó. :D A nagy fiam is beteg, a kicsi is picit. Így most mindenki itthon van, de hálistennek még nem vagyok fáradt vagy ilyesmi, jól bírom a hajtást. :)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Szappanka,remelem jol vagy. Ez az eses gyonyoru lehetett. Vigyazz magadra/magatokra!
Nyuszuli, drukkolok, hogy ne legyen gond! Milyen gyogyszereket irt fel az orvos? Pihenj sokat!
Jo ejt!

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Sziasztok! Koszi a jókívánságokat :)
Prolatex es crinone amit felírt. Nem rendeltem meg, mert nem akarok keddig arra várni, hogy vajon nem lesz e későn, holnap megpróbáljuk
Valahol Pesten beszerezni :( illetve csak 1-1 adagot váltok ki, mert sok olyat olvastam, hogy rosszul voltak ettől, attól, egy dobozzal elso körben elég lesz, na meg 40 helyett 20 mégiscsak barátibb.. Csak használjon :(
Na jo ejt illetve inkabb majd jo reggelt. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


nyuszuli!!!!

Biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi gond, de azért szerintem feküdj sokat és kösd le magad filmekkel, könyvekkel stb. :) Amiktől nevetsz, meg jó kedved lesz. Minden rendben lesz, rendben kell lennie!!!!

Az esést zúzódásokkal megúsztam, ahhoz meg a tánc miatt hozzá vagyok szokva :)) Majd a Milka-tehén megirigyel a foltjaim miatt ;) :P

Csajok, Ti miket szedtek? Én már össze vagyok zavarodva, hogy mit kéne szednem. Napi 3X Magne B6-ot, de ezt már soknak érzem, meg este Gravidát, amitől reggelre olyan érzésem van, mintha négy napig csak ettem volna.
Tegnap megint egy frászt okozó faktorra jöttem rá. Nekünk van cicánk, aki bent is császkál a lakásban, meg nagy ritkán, de ki is megy, pl. a dolgát kint végzi el, és olvastam, hogy milyen veszélyes a kismamákra valami toxoplazma, amit hordoznak. Ha már korábban fertőzött voltam vele, akkor védve vagyok, de ha nem, akkor baj van. Látom a vérvételi papíron, hogy beikszelte az orvos, hogy ezt nézzék meg, de oda csak három hét múlvára kaptam időpontot, addig megint lehet körmöt rágni.... :S Más is van ezzel így?? Nekem elég sokat jelent ez a macska :) Mindig megnyugtat, ha dorombol. :)

Mindenkinek szép hétvégét és vigyázzatok, ha fagy, mert fájni fog :DD
szappanka
 
 


@szappanka:
A macskaalom tisztítása a veszélyes, én úgy tudom. Ha van, akkor ne te takarítsd!!
agaka
 
 


Szappanka! Koszi, próbálok henyélni, de azert hiába segítenek körülöttem, a 2evesem igényel :) a film es könyv jo otlet ;)

Macska nalunk is van, imádjuk őket! Előző terhességem alatt sem volt baj, az almot tényleg jobb kerülni (ha van)

En mar marékkal dobálom befele a vitaminokat/gyógyszereket ..

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Üdv minden új csatlakozónak!
Mi örülünk mindenkinek, és teljesen egyértelmű szerintem, hogy ide minden jóérzésű kismama csatlakozhat!


Én még nem gondolkoztam azon, hogy fiút vagy lányt szeretnék. Mindegyiknél van pro és kontra is. Már eldőlt, hogy mi is lesz, csak hát még ez titok számunkra.
Majd megcsináltatjuk a vérvételes tesztet és akkor kiderül, hogy xx, vagy xy
Neveken majd utána fogunk gondolkozni. Valami olyan nevet szeretnék, ami nemzetközi.

Agaka
A munkahelyen már bejelentettem. Munkaügyi felügyelőségnek is jelenteni kell. Vnnak bizonyos védelmi rendelkezések... pl.: nem éjszakázhatok.
Családban se titkolóztunk...

FM
Pesti viszonyokat nem ismerem. Péterfy?
A 12. héten is csak akkor tudják megmondani a baba nemét, ha a gyerek együttműködő. És nem attól függ, hogy magánrendelésen voltál, vagy sztk-son
Jobbulást nektek!

Szappanka
Orvosfüggő, hogy mikor kapsz képet! Érdemes pl. egy pendrive-t magaddal vinni, arra tud a doktor lementeni képeket (van, ahol a nyomtatott képért fizetni kell)
Rizikó végig megvan... de azért az esetek nagyon nagy részében problémamentes terhesség után, problémamaentes szülés van! (még nem halt ki az emberiség!)
Amióta léteznek ezek a korszerű terhességi teztek, amióta mindennapos lett az UH, nagyon korán felismerésre kerülnek a terhességek... és azóta úgymond emelkedett a vetélések száma. Anyáink idejében még nem volt ennyi teszt, olyan 7-8-9 hetesen lettek biztosak abban, hogy kismamák. Akkoriban a 5-6-7 hetesen megszakadó terhességeket szinte fel sem ismerték... egy megnyúlt ciklusnak gondolták. A természet szelektál. A terhességben nem minden rózsaszín. És miért baj, ha az orvosok nem ámítanak???

Szoszi
Relaxálj! Minél jobban stresszelsz, annál erősebben jelentkezhetnek a tünetek!
Szedjél magnéziumot, vagy igyál egy felest!

Ambruspancsi
Jó a sztárfotó

Suprise
Segítségünk nekünk sincs. Az én szüleim is és a párom szülei is olyan 900km-re laknak tőlünk

Vitamin
Én szedek multivitamint, folsavat, vasat, d-vitamint meg magnéziumot. Ezeket reggel veszem be...

Csusz
Boldog szülinapot a kislányodnak!

Buborka
Méretek csak ÁTLAGosak. Kb. a babák fele ennél kisebb, fele meg ennél nagyobb
Méret függ az UH-készülék felbontásától, hogy az orvos mennyire gyakorlott, mennyire türelmes.
Ilyen korai terhességnél az UH-nál informatívabb a pár napos különbséggel mért HCG- és progeszteron-szint. Ha azok kellő mértékben emelekdnek, akkor nincs ok az aggodalomra. (Én pl. a 8-10. hét előtt nem is csináltatok UH-t, csak hetente méretek hcg-szintet)

Nyuszuli
Pihenjél!







Kép
preggowomen
 
 


Macska
Nem terjeszti folyamatosan a toxoplazma kórokozóját! Az első fertőzésük után olyan 10 napig fertőznek, utána ők is védettek lesznek!
Szobacica meg nem is tudja elkapni a fertőzést!
Gyakoribb fertőzésforrás a nem kellőn megmosott zöldség, gyümölcs!

Kép
preggowomen
 
 


pw nekem sajna nem mondták meg a 12hetes uhun a khban, de nem is opció a kh vizsgálat, a koraszülésem óta... Csakis magán. A Péterfy nem opció, ott voltunk "hízlaldába" és nincsenek pozitív emlékeim.... :/

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Én nem ragaszkodom/ragaszkodtam a magánrendelésekhez. Ha normális a doktor, akkor az a normál rendelésen is az.

Kép
preggowomen
 
 





Sokáig volt ez a munkahelyi gépen a háttérkép

Kép
preggowomen
 
 


Koraszülésnél találtak valami okot?

Kép
preggowomen
 
 


Nem találtak, de feltételezhetően fertőzés, mert  2.nál is uo fájásaim voltak és egy kúp kúra elmulasztotta az egészet. 
Az én dokim csak magánba rendel, koraszülés megelőzés specialista. a kh-ban sose tudtam ugyanahoz a dokihoz kerülni, meg hiába mondogattam mindegyiknek, h fáj a hasam, leszarták... pedig egy kúp megoldhatta volna... 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Köszi a köszöntéseket, folyamatos vendégjárás van nálunk, teljesen lefáradtam, így csak nyuszulinak: nekem is ilyesmi volt Lénával. Szigorú fekvést írt elő a doki, amíg a cucc ki nem ürül. Bogyót nem írt. Pár hét volt, de Léna győzött, szóval pihenj sokat és kitartás!
csusz
Budapest
 
 


Debrecenben az sztk-s rendelésen körzetesítve van a nőgyógyászat. És akkor mindig ua doktorhoz megy az ember. Nőgyógyászati problémával pl. nem is a háiorvos, hanem a körzeti nőgyógyász vesz táppénzre...



Kép
preggowomen
 
 


Nálunk 3 nap van nőgyógyászat, mindhárom nap más rendel. Ezért el tudom én is dönteni mindig, hogy kihez megyek. Ezért ugyanahhoz fogok majd járni akinél szültem Bálintot, de felfogadni egy ideig megint nem szeretném. Szerencsére így is rendesen megvizsgál, legalábbis az előző terhességnél így volt. Bár most, hoogy változott a rendszer júniustól, a védőnő szerint, már nem szívesen vállal "csak úgy " terhesgondozást. Szerintem ez már "szinte " vicces"!!!



miyori
 
 


Itt a X.kerben időpontot kell kérni sztk-s rendelésre is és volt h 1hónapban csak 1x rendelt a doki és akkor se volt hozzá időpont. Az én dokim csak magánban melózik, szülni is csak a Róbertben szüleszt... így én csak hozzá járok, de szülni majd ügyeletesnél asszem,

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


@fatamorgana(#p4844549):

Szia én is a femibion 800-ast szedem nekem is azt javasolták illetve előzőleg is azt szedtem később valószínűleg az elevitet fogom nekem régebben is jó voltnem vvolt
milkaaa
 
 


@fatamorgana(#p4844549):

Szia én is a femibion 800-ast szedem nekem is azt javasolták illetve előzőleg is azt szedtem később valószínűleg az elevitet fogom nekem régebben is jó volt! :-)
milkaaa
 
 


Fatamorgana jobban vagy? Olvastam, hogy aspirint szedsz. En ugy tudom az elso es harmadik trimeszterben nem ajanlott a szedese 75mg felett. Az orvosod azt mondta biztonsagos?
Nyuszuli remelem minden rendben veletek. Hogy megy a pihenes?
Nalunk minden ok. Gyotor a hanyinger szinte egyfolytaban es folyton ehes vagyok 
Keszulodtok mar a karacsonyra?
Mi felujitas kozepen vagyunk igy nem igazan lehet dekoralni  pedig ugy szeretem ezt az idoszakot. Remelem a konyhat es a nappalit sikerul befejezni karacsonyig.



Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


hoppla: Nekem is ezek a tüneteim. Nem túl jó így együtt. Ennyi almát már régen ettem! :-D
            Nálunk már a kinti díszek, fények fel vannak rakva! :-D

Én is femibiont szedek, mert gravidából 1 szemet vettem be, de 5 perc múlva viszontláttam a reggelim. Az előzőnél én is elevitet szedtem.

Már nagyon várom, hogy mehessek az orvoshoz, de még bő 1 hét!

Suprise hogy vagy? Erősödnek neked a tüneteid?




miyori
 
 


Sziasztok Csajok!! Én ezektől a tünetektől kiakadok. Ha épp nem elájulni akarok, akkor szörnyen fáj a gyomrom, ha az nem, akkor a petefészkem, ha az sem, akkor hánynom kell. Órás lebontásban váltják egymást, nem tudok normàlisan dolgozni... :S Nektek is ilyen rossz??
szappanka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: