Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm én is a fogadtatást!! :D
Minden rendben volt a dokinál. Egyik babó: 15mm, a másik 14 mm. :D
Nagyon boldogok vagyunk, és mostmár nyugalomban kibírom az ünnepeket!! :lol:

Katapetra: én is így láttam, és tök jó!! :lol:

Kép
kisvirag11
 
 


Kisvirág: Ez szuper!!!!!! :D Gratulálok!!!!
Szívhangot is hallgattatok? GOndolom Te is még a meddőségi dokidnál voltál, hol tervezed a szülést?

Nagyon örülök nektek!!!! ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Első hányás :arrow: pipa!
:?

KépKép

Kép
szandriii
 
 

 
 

Szandrii: kitartást! Reméljük túl sokszor nem ismétlődik majd meg!! :wink:


Katapetra: nem, nekünk a meddőségibe már nem kell ennünk. Egy uhu-n voltunk, dec. 11-én, ott is volt már pulzálás, és ezzel el is engedtek minket. Itt voltunk Gyöngyösön egy magán uhu-n, mert az itteni nődokimnak nincs saját uhu-ja. Még nem tudom hol, vagy kinél szüljek. Ma megyek vissza az itteni nődokimhoz, hogy tájékoztassam sikeres volt a lombik, és jól vagyunk, és megbeszéljük majd hogyan legyen tovább. Lehet feljárunk inkább majd Pestre, de ott nem ismerek senkit, nem ismerem a kórházakat sem....igazából hatalmas kérdőjel van benne merre, hogyan tovább.
Te hogy állsz ezeknek a kérdéseknek a megválaszolásával?? :?:

Kép
kisvirag11
 
 


Szandrii: ez jó jel, tudom, hogy kellemetlen, de így jelez a szervezeted, hogy nő a hcg-d :)

Kisvirág: Mi még 1x megyünk vissza (27-én) a meddőségi magánrendelésére, ott elmond mindent, és elenged a doki...hát mi 2 lehetőség között vacilálunk, még mindig. Az egyik verzió a x.kerületi Bajcsy kórház, ami itt van tőlünk 5 percre, vagy a Róbert Klinika, ahol a lombikot csinálták, mert ott megismertem egy dokit, aki emberileg, és szakmailag is tökéletes lenne. Viszont akkor a szülésért is fizetni kellene, mert ő a Róbertben rendel, és, mint tudjuk, az fizetős Klinika. Viszont nagyon jó!!!!! Hiperstimusként feküdtem a szülészetén 5 napot, és kellemes élményekkel jöttem el....
Francos pénz kontra bizalom......de a szívem már döntött ;)
Heves megyében élsz? A kerepesi Flór Ferenc kórházról is nagyon jókat hallottam, az talán közelebb lenne hozzátok...


Többiek???
Szép napot mindenkinek!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Én az elmúlt éjjel is virrasztottam egy órát, megint fájt a hasam.
Attól félek, hogy valami baj lesz.... :(
De amint felkelek és járkálok, elmúlik... ez nem normális, nem? Pont fordítva szokott lenni, pihenésre múlik el... Nem tudom mik történnek odabent, de aggódom.... :(
Ma sokat sétáltunk, jól esett. Mondjuk nem az álmosság hiányával van baj este, hanem éjjel van valami... reggel meg kuka voltam....

Hu Szandriii :S -engem ez egyenlőre elkerült!
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Üdv, Akivel még nem "találkoztunk"... :)

Szandrii: nálam tegnap volt ez a pipa... :shock:
Jó korán, Izinél 6 hét után kezdődött a műsor.. igaz kitartott aztán egészen a végéig... :roll: :roll: :roll: és bár a népnyelv reggeli rosszullétnek hívja.. itt bizony bármely napszakban beugrott egy körre rókakoma.. szedhettem én magneb6-ot vagy bármit..amikor jött, akkor aztán beücsletesen tiszteletét tette :) Kíváncsi leszek most hogy lesz...
Amúgy nálam a kóla vált be... ne akadjatok ki, konkrétan az volt sok esetben a megváltás.... :roll: :roll:

Kisvirág: ikrek ... :lol: :lol: :lol: Gratulálok! Szuper, hogy az ünnepek előtt tudtátok csekkolni Őket!

Bayar: nálam ugyanez van.. ha lefekszem esküszöm jobban érzem ahogy húzódik a rendszer odabent... (a végén amúgy ugyanez volt csak a gyerekkel.. ha mászkáltam és "ringatva" volt, akkor nyugisabb volt mindig)... :)
Próbálj Magneb6-ot ...az egy ideig nekem jó volt... utána már a Magnerotra tértem át, az erősebbnek bizonyult.

Magamról: Mary 1 hete késik, a teszt időközben szépen láthatóvá vált, meg ugye a kezdeti tünetek is megjelentek.... Ma felhívtam a dokim, egészen megörült a hívásnak.... január elejére beszéltük meg a találkozást, addig szabin lesz... De aztán Vele indítjuk szinte az újesztendőt.... :lol: :lol:
SZülés nekünk János kórházas esemény lesz ismét ... igaz a kistarcsai Flór F. nagyon közel lenne, ahol lakunk, de nekem ahhoz a kórházhoz nincs sok bizodalmam...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Kisvirág, gratulálok a babákhoz!!

Bayar, remélem minden ok nálatok!

róka miatt együttérzés! nekem csak inger van, de még bármi lehet... igaz a lányaimmal sem hánytam csak párszor, főleg mikor túl gyorsan ettem.... a kóla tényleg csodaszer ilyenkor! másnak a gyömbér válik be, vagy a citrusfélék.
anyuka81
Bp
 
 


Nálunk minden ok, végigaludtam az éjszakát, igaz már 6- kor felkeltem... :S Volt még egy tesztem, azt megcsináltam, mert a férjem kérdezgette, hogy azt mikor...? :) mire felkelt odatettem, neki, hát jó erős a T -csík, erősebb, mint a C.
Na de, most már az uh-ot várom nagyon. :)

Ma megint elmegyünk "csavarogni" meg sétálni.
Lassan megy az idő... :S
Ráadásul semmi karácsonyi hangulat :S pedig én imádom a karácsonyt. Tavaly is (legalábbis nálunk) sütött a nap 24-én.
Még nem is csináltam mézeskalácsot, és habkarikát :S

Na, szép-hányinger és rosszullét nélküli- napot! :)

Puszi
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Szépen gyarapodott a számotok, mióta nem jártam itt. Üdv az új kismamáknak. Olyan sok olvasnivaló gyűlt össze, hogy mire végigolvasom jönnek a rosszullétek és pihenőbe, vízszintesbe rakom magam. Délután meg a csajokkal alszom egyet, mert az álomkór elnyom.
Gravida vagy Elevit? A Gravidát ajánlom, mert az magyar és akkor már a magyart vegyük, van olyan jó, mint a külföldi. Mondom ezt én, aki hazai gyógyszercégnél dolgozom.
A Magne B6 pedig ajánlható minden kismamának, akiben feszültség, stressz, idegesség van és hasgörcsre meg pláne.
33 éves vagyok, valaki ezt is kérdezte.
Nekem jan.2-án lesz az első UH, jó későre kaptam időpontot, addigra már betöltött 10 hetes is leszek. De mivel tervezett baba és jönnek az ünnepek is, ezért nem tudtak előrébb hozni. A hányás, rosszullét továbbra is velem van, és nekem is csodálkoznak a gyerekeim, amikor hányok. A nagyobbik aranyosan mondja mindig a kicsinek. Csűt, anya beteg és mehetünk az óvoshoz.
Röviden ennyi, néha azért benézek. Bocs, ha tudálékos lett a levél.
Jó karácsonyi készülődést mindenkinek és békés ünnepeket!





ghkriszpi
 
 


Én is csak egy bekukkra, mert megyek ebédeltetni!

Álomkór és hányás. Szép lesz az idei karácsony. Szegény kisfiam már jó előre megsínyli a kistesót :(
Na de a rosszullét is jót jelent, ha azt vesszük :)

Ha leteszem a fiút, sztem én is alszok egyet, mert alvajárok.

Kóla nekem is bevált, de leálltam vele, mert egy szemhunyásnyit nem aludtam éjjel :S

Marad a B6 és a citrom nyalogatás (az működött anno). Emlékszem, amikor az utolsó ruhapróbára mentem, egész úton imádkoztam, hogy le ne hányjam azt a gyönyörű menyasszonyi ruhát. Végig nyalogattam a citromot, míg rám igazították a ruhát, közben az eladó hölgyek zacskóval álltak készenlétben.
Szép emlék :)

Ja és 28 vagyok.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok újra itt vagyok!

Eddig szerencsére elkerült a hányás, néha van hányingerem, de nem vészes. Viszont fáradtnak fáradt vagyok. Héten munka után minden nap lefeküdtem délután. Has "szurkálás", "fájdalom" viszont még mindig megvan, de nem állandóan. Hol akkor ha fekszem, hol akkor ha ébren vagyok. Vagy az jó ha lefekszem, vagy az ha sétálok. Érdekes.
Dokinál még nem voltam, mindenki azt mondja ráér január első hetében.
JA egyébként 27 éves vagyok, valaki kérdezte.
ncsilla
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Ha lehet, én is csatlakoznék közétek.
November 14.-én volt az utolsó menszim, majd dec. 14.-én teszteltem egy pozitívat. El se akartam hinni.
Augusztus óta próbálkozunk a férjemmel, annyira hihetetlen, hogy sikerült. Remélem minden rendben lesz.
Csütörtökön voltam orvosnál, mert (szinte) állandóan fájt a hasam, és volt két csepp barna folyásom is. Azóta csak annyi változott, hogy nem állandóan fáj.
A dokinak csak hasi uh-ja van. Azzal megnézte és a petezsákot látta, 6 mm-es. :-D Adott Duphostan-t a barnázás miatt.
Remélem minden rendben lesz és január 3.-án már a szívdobogását is látni fogja.

A tüneteim: hasfájás, néha csak jobb oldalt, ezen a héten már mell érzékenység (nem nagyon), nem tudok övet rakni a nadrágjaimhoz, néha egy pici émelygés.

Egyébként 27 éves vagyok!

Egyenlőre ennyi! :-D
miyori
 
 


Sziasztok!

Ghkriszpi: én is 2-án megyek majd dokihoz, jó soká lesz még.... :roll: :roll: :roll:
Elevit nálam annó nagyon nem jött be, fogós egy cucc... a Femibionnal szerencsére nem voltak gondok.... :wink:

Szandrii: tényleg így felpörget egy kis kóla??? :) MOndjuk én kv-zom, lehet amiatt nem érződik a kóla-hatás.... De alkalmanként majd a citrommal is próbálkozni fogok, köszi a tippet...

Bayar: megvolt a császkálás? REmélem lett egy kis karácsony-hangulat is közben.... ha hó nem is lesz, azért nem fogunk szomorkodni... :)

Lányok, jó fiatalkák vagytok, én 40 éves vagyok .... :roll: :roll: :roll:

Mindenkinek róka-mentes karácsonyi előkészületet kívánok... Nálunk beigli-pozsonyi kifli begyúrva, még majd készül gesztenye torta, de az majd csak hétfőn és sajtos rúd. Holnap este díszítjük a fát, ha 24-én felébred a gyerek, már minden teljes pompában fogja várni, bár az ajándékok még nem lesznek a fa alatt ... kíváncsi leszek hogy reagál majd :)

Amúgy még mindig el sem hiszem hogy zebrás karácsony előtt állunk..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék :wink:
Úgy néz ki, hogy ketteske érkezik hozzánk augusztusban :lol: :wink:

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Sziasztok Újak! :)

Miyori! Nálunk is hasonló a felállás mint nálad, a próbálkozás és a nemvárt idejével kapcsolatban! :) Csak én 27-én megyek először orvoshoz. Sőt nekem is van egyoldali fájdogálás, vagyis inkább csak volt, de nekem balos. :)

A mellem az nekem is most kezdett el pár napja "fájni"... :S Helyezkedek a ráfekvésnél.

Megvolt a császka! :) Ma is megyünk Anyósomékhoz, aztán én Anyuékhoz haza estére, mert a Férjem éjszakás, aztán holnap reggel megyek érte,és úgy veszünk fát, mert még nincs...
Nálunk most szépen esik a hó!
Persze, semmi mást nem kívántunk karácsonyra csak ŐT! :) Felőlem aztán lehet Rioi hangulat is, csak miden rendben legyen!

Én semmi édeset nem bírok megenni! Azt tudom, hogy süllő lesz karácsonyra, bár ahogy néztem az árakat... :S

Katapetra és a Többiek? :) Biztosan nagyon készülődnek! :) Főleg, akiknek már van baba, ott bőven van előkészület a Jézuskához ;)

Huuu én még mindig emlékszem, hogy engem Apu karácsony délután mindig vitt szánkózni (nem volt kérdés a hó, mindig volt) és mire hazaértünk valami furcsa fények jöttek a nappaliból :)
Nagyon jó volt! :)

Na jól van! :) Puszi Mindenkinek és jó készülődést!
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkra jöttem, hogy mindenkinek nagyon Boldog, Áldott, Békés Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánjak! :)

Üdv az újaknak!! :D

Kép
kisvirag11
 
 


Üdv Miyori!

Nálunk is ugyanez a helyzet. Mi is augusztus óta próbálkozunk, és nekem is november 14-én volt az utolsó menzeszem.
Én sem akartam hinni a csodának. Januárban megyek orvoshoz, remélem addig és azután is minden rendben lesz.
Előzőekben írtam tüneteim, has szurkálás hol van hol nincs, de pihenésre elmúlik.
Hányingerem néha van, de nem vészesen, hányni még nem hánytam. Bár kukorica szagát nem bírom, holott szerettem. Ja és csokit sem kívánom annyira, holott azt nagyon SZERETTEM!!!

Mindenkinek rosszullétektől mentes készülődést kívánok :-)
ncsilla
Szombathely
 
 


Bayar: De jó lesz neked, ha már hallhatod a szívhangot a babócádnak!

Ncsilla: Én tegnap este már túl estem az első rosszulléten. Jóízűen megettem két szelet mákos bejglit, de nem maradt meg bennem hosszú ideig. Én is januárban megyek orvoshoz, remélem minden rendben lesz. A hasam ma eddig egyáltalán nem fáj, remélem ez nem rossz jel.
Én inkább a sós ételeket kívánom, a csoki nekem se kell egyáltalán.

Jó készülődés a karácsonyra mindenkinek!
miyori
 
 


Sziasztok üdv az újjaknak!!!! örülök, hogy szépen kibővült a csoport!

Nálunk is nagy a készülődés karácsonyra, mivel mindkettőnk szülei elváltak, így lehet menni 4 felé, plussz a nagyszüleim! DE már nagyon várom, mert ma fogjuk, ill. 26-án bejelenteni a családnak a nagy hírt! Nagyon bízom benne, hogy nagy bajunk már nem lehet...nagyon várom a 12.hetet, hogy megnyugodhassak végre!


ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK KISMAMIK!

Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!!
Üdvözlet az újjaknak, régieknek!

Nekünk sürüvolt amai nap, szülinapoztunk, meg előkészületek voltak a holnapi kajához, ami mint kiderült nekem kell megcsinálnom, s nem anyósom hozz...
Hiába ilyen émelygősen, elég nehéz a konyha közelébe lennem.. :(((

nekem főleg esténként van jobban, ma majdnem a róka koma is előbujt, de megúsztam.
Holnap még fát kell venni, meg anyunak telefont.. mert tök süket a mostani..

Egyébként bejelentkeztem a dokimhoz, jan. 4 én megyek, és megbeszéltem vele az utro folytatását is, szóval nem lesz gond. :)

A védőnőhöz dec 27-én sétálok le, ismerkedni.

Búcsúzóul mindenkinek áldott békés, boldog karácsonyt és boldog új évet!!!

Holdacska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telik a karácsony!

Nálam minden rendben, délelőttönként émelygek, de mostanában semmi több. A hasfájásom: tegnap egyáltalán nem fájt, nem feszült, ma meg jobban fáj mint eddig bármikor. Tegnap amiatt aggódtam, ma meg e miatt! Sehogy nem nyugszom! :? :? Remélem semmi gond nincs a babával!

Akik holnap mennek UH-ra izgulnak már? Biztos minden rendben lesz és láthatjátok a babátok szívdobogását! :)
Az én UH-om még olyan messze van. :roll: :cry:
miyori
 
 


Sziasztok!

Miyori:gyorsan repül ám az idő, bár az első komoly uh-ig mi is lerágtuk a körmünket....
Az a gond,hogy én most is aggódok, pedig voltam már uh-on és szívhangunk is volt, de szombat este óta picikét, de homokszínű váladék jön belőlem. Persze most ráfogtam a nem megjövő mesimre, mert egyébként a 7végén lett volna esedékes, ha nem jött volna a baba.
Szóval hiába megyek holnap, már nagyon várom, mindig van miért izgulni.... :roll:

Szandrii, bayar? Ti is várjátok már? (gondolom IGEN)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok! :)

Persze, hogy várjuk már! :) Kicsit félek igen, de nagyon remélem, hogy semmi baj nem lesz. Szerintem szívhang még nem lesz, mert 5 hét 5 napos leszek, de nekem már az is megnyugtató lesz, ha azt mondja jó helyen van. Aztán majd a következőnél meg aggódunk a szívhangért! :) Mindig lesz miért :)))

Nálam is kezdődik az erős hányinger, már 1x sikerült a haltól.. férjem fejezte be a panírozást... azóta nagyon kell fantáziálnom, hogy ne hányjak mindentől... :S Uh itt nem lesz munka 3.-tól... az oviban ezt nem tudom megtenni, h ölelem a wc-t a gyerekek meg egyedül bent... Csak nem tudom 6 hetesen már kiírnak e... Muszáj lesz!

katapetra: szerintem a homokszínű az nem baj! nekem sem mindig olyan átlátszó mint a technokol- már bocs h így fogalmaztam.

Huu lányok én nem gondoltam, hogy ilyen aggódós leszek :) mi lesz még a végéig :)))
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Remélem Mindenkinek nagyon jól telt a karácsony! :)

A holnapi uhusoknak nagy drukk, de cserélnék most Veletek, nekem még 1 hét..... :shock: :shock: :shock:

Bayar: én annó 7 hetesen mentem tp-re a kislányunknál. Ha jó házidokid van, nem kekeckedik remélhetőleg. :wink:
Jól mondod, mindig van miért aggódni, de érdemes nem túlparázni a dolgot, hanem élvezni minden pillanatát ennek az állapotnak... olyan hamar elmúlik ugyanis.... és úgy fog ám hiányozni utána.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Én émelygek, kezdek jó fáradékony lenni... és a ciciket mára már jó erősen érzem... :roll: :roll: :roll: :roll: És hát izgulok, hogy a dokinál rendben legyen majd minden..... :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


A háziorvossal nincs gond, azt csinálja amit mondok... :D
(Volt egy motorbalesetem, 7 hónap táppénzzel. A hátsó ajtón kiadta a papírt, meg bedobták a postaládába :)))

Viszont azt mondja a sógornőm, h ajánlást kell írnia a ngy-nak, és úgy adhat csak táppénzt -babavárásosat :S
Mindegy, neki is megmondom, h így nem tudok menni...

Na megyek, mára ennyi! Uhhhhh holnap :S :)

Jó éjt!
bayar
 
 
 


Megjöttem :) :)

Megvolt az első UH :) Kis babócám a 9mm-es petezsákban 2mm!
"Egyértelműen méhen belül" -mondta az orvos :)
Megmutatta a kb tojásnyi méhem, meg h most éppen üres a hugyhólyag ... :)
Volt szívkezdemény, jövő héten szerdán megyünk szívhallgatózni :)
Azt mondta még, hogy 6 hetes leszek pont holnap.
Mondom oké, nekem az 1-2 nap ide vagy oda... az a lényeg, hogy nagyon boldogok vagyunk. Megnézte a bal oldalt, mert mondtam, hogy ott szokott feszíteni, de ott is minden rendben.

Kiírt veszélyeztetettre a görcsök miatt, uh Hála' ezért sem kell aggódnom. Mondta, h 4 hétig mindenképpen pihi, utána már azért megerősödik :)
Ahhh, Ő már most erős mint a bors :) anyát ledönti a lábáról a 2mm-ével. :)

Kérdeztem a terhesvitaminról, ő azt monda "mindegy" sok közül választhatok, de ő kettőt ajánlott: LadeeVit, és Pharmaton

Olyan jó volt :) bár még mákszem, de akkor is :)
bayar
 
 
 


Gratulálok Bayar! :) Örülök,, hogy minden jól sikerült!

Nekem egész nap hányingerem volt, úgyhogy nem túl jó volt ez a nap, de a babáért mindent. Azért remélem ennél kicsit nyugisabb napjaim lesznek, mert így nehéz lesz tanítani január 3.-ától. :?

A többiekkel mi újság?
miyori
 
 


Gratulálok Bayer! :-)
Örülök, hogy minden rendben volt.
Én jövő héten megyek dokihoz.
Has szurkálásom, görcsölésem, pár napja megszűnt, egész napra, bár tegnap este picit megint éreztem lefekvés elött, most inkább feszítő érzést érzek, mint mikor nagyon "pisilni" kell, megyek is rendszeresen. Hányingerem még néha megvan, még mindig nem hánytam. Viszont iszonyú fáradt vagyok, ma is aludtam délután.
Akkor ki is írtak rendesen?
Én bölcsiben dolgozom, 3.-án kezdünk, az a bajom vele, hogy nem kevés súlyú gyerekeket kell emelgetnem naponta többször pelenkázáskor, ami szerintem nem biztos, hogy jót tesz. NA meg amitől még félek, az az, hogy állandóan beteg valamelyik, tüsszögnek, köhögnek, össze vissza mindent, mindenkit.
KAri elötti héten, amikor dolgoztam, akkor is éreztem, mikor hazaértem, hogy már sok volt a hajlongás, állandó gugolás, felállás, stb.
ncsilla
Szombathely
 
 


ncsilla!

Kiírt igen. Nekem is ugyanez a félelmem. Mondtam is nekik, és hogy napi 81km-t nem kívánok utazni, meg álldogálni a buszon, ha éppen nincsen hely... Ezer a dolga a dadusnak is, asztalt, ágyat pakolászni helyette... hát nem fogok. Sokkal jobb nekik is, ha lesz egy állandó, nem az lesz, h hol megyek, hol nem, hosszúzni kell helyettem...

Nálunk is van, h hozzák, h bélférges, és h majd figyeljek jobban a fenéktörlésre... Hát mondom köszi, azért az fertőző... De hát a munka miatt behozzák, féltik az állásukat.... Na de most ezt nem csinálom. Az természetesen mindennapos, hogy orrfolyás stb... arra már immúnis vagyok.

Mindegyik doki egyből helyeselt, uh nem volt gond. Meg hát nekik attól nem lesz kevesebb, ha kiírnak.

Akkor jhéten megint leszünk egy páran uh-ra :)

Én meg is kaptam a papírokat, h mikor, mit kell, védőnő, vérvétel, stb... :)
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Bayar: ÓÓÓÓÓÓriási Gratula a kis pöttömhöz :) fotót nem kaptatok róla?

Szívhang csodás lesz.....

Én is óvónéni vagyok, nem ajánlom ebben a göthös-frontos időben a gyermekekkel való munkát. Vigyázzatok magatokra, az a kis csöppség mindenél többet ér, akit a szívetek alatt hordotok!

Mi is megjártuk a dokit, még egyszer megyek, szóval még nem köszöntünk el egymástól, jan. 8-án lesz az új randi.
Most irány a védőnő, és pihi, kímélő életmód.
Egyébként minden rendben volt, teljesen tökéletes a picuri a korához képest, már 24.4mm!!!! :) egy egész cm-et nőt 9 nap alatt! Mozgott kis keze-lába, csodás volt látni!
Feltöltöm nektek:


Kép



Szandriii?????

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!!! :)
Bayar, Katapetra: gratulálok az Uhukhoz, de jó Nektek! :) Szuper hogy rendben találtak mindent! :)
Bayar: látod nem kellett aggódni a tp. miatt :) Ilyen melóval, meg ennyi utazással, télen jobb is ha egy db-ig azon leszel... jön majd az influenza tombolós időszak is úgyis.. :shock: :shock: :shock: Picik emelgetése... na nekem ezt az egyet is épp elég itthon emelgetni... érthető hogy csoportszinten ez már sok a jóból... :wink:
Katapetra: Csodaszép a pöttöm a fotón!!! :)))))
Sajna a vonalzódból én csak értelmezhetetlen betű- és jelhalmazt látok.... többiek látjátok rendesen???? Mennyi idős a baba most amúgy? :roll: :roll:

Nekem elkezdtek erőteljesebben fájdogálni a dolgok.. hasam,cici... hasonalvós vagyok, na gondolhatjátok..... :lol: :lol: :lol: :lol:..... még 5 nap az uhu-ig... ólomlábakon halad az idő.... :roll: :roll: :roll: és izgulok.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andi: Nemtudom miért nem látod a vonalzómat :(
9+1hetes vagyok...

Többiek látjátok?

Akkor még 5 nap, jaj de izgi! ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Lányok!
Táppénznél figyeljetek! Nem érdemes mindjárt terhességi kóddal táppénzre menni. Háziorvossal jó esetben lehet egyezkedni! Pl. egy vírusfertőzés miatt vesz fel táppénzre...
Mert... első 15 munkanapra akkor betegszabadság jár, ami az átlagkereset 70%-a (adó és járulékok lejönnek belőle)
Terhességi kóddal ez nem jár, hanem csak a sima táppénz, ami az átlagkereset 50, ill. 60%-a (max. napi 10040Ft)
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Sziasztok!

Katapetra, nem tudom, előfordult már máskor is, hogy nem láttam néhány vonalzót... 2 félén lehet asszem betenni a vonalzó linkjét, és az egyik mód lehet az amit nem látok, ezeknél a Liypie vonalzóknál. Szandrii-ét pl. látom rendesen. :roll: :roll:

Táppénz: Igen, csodás kormányunk ezt (is) "előnyünkre" változtatta, igaza van Szörnyelladefrásznak, Aki tud erre figyeljen... :evil: :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Katapetra: kaptunk fotót, de kinyomtatottat, és ha azt lefényképezem, és úgy rakom fel, akkor aztán tényleg nem látszik a babó:)
Anyuék is szemüveggel is pásztázták, hogy mit is kell nézni :)

Lehet, h hülyének néztek, de ma vettem észre, h kicsit kidudorodott a hasam, úgy a köldököm alatt... Mutattam a sógornőmnek... azt mondja, hát igen, már látszik picit, mert amúgy is vékony vagyok, juuuj :) :)

Én egyre rosszabbul vagyok :S émelygek egész nap, szinte csak a gyümölcs megy le.
Ma vettem multit, a ladeevit mellett döntöttem.

Én ezt a táppénzeset nem értem, a n.ógy. valami Z....-s BNO kódot javasolt, de a háziorvos meg valami O - val kezdődőt írt be.

Nem mondom, hogy mindegy, de hát ez van... :S

Szandriii, elveszett???
bayar
 
 
 


Bocsi, inkább töröltem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bartika31 2013.01.03 11:36-kor.
bartika31
 
 


Szia bartika! Üdv közöttünk! Gratulàlok,olyan jò hallani ilyen csodákròl, ami veletek is megtörtènt. Kèt nagyobbik is termèszetesen fogant? Gyere sokat, ùgy gyorsabban telik az idő. Ne izgulj, nem lesz semmi gond! Tetszik a vonalzòd!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Szia Bartika! Üdv itt és külön üdv a csodababások táborában :) Hasonló utat jártam én is be, leszámítva a műtéteket, a kislányunk is ilyen megpróbáltatások után fogant 2 lombik között :wink: :wink:
Tündériek a gyerekek a képeken! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziaasztok, èn elèg vacakul zàrom az èvet, mert a reggelt erős hòlyaghuruti fàjdalommal ekezdtem. Voltunk ügyeleten, de a legfontosabb, hogy a baba jòl van! Èn pedig kùràlom magam....

Mindenkinek nagyon boldog ùj esztendőt kìvànok!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Én is hányok mindentől :S borzalmas
Ha éppen nem, akkor meg hányingerem van....
Alig tudok enni meg inni valamit.

Szuper lesz még 2 hónapig... :S

BUÉK mindenkinek! :)
bayar
 
 
 


Sziasztok!

BUÉK Mindenkinek! :)

Katapetra: Gyógyulj!!! :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Boldog Új Évet Kívánok!

Lányok én nagyon aggódok: Eddig szinte minden nap fájt a hasam, legalább egy kicsit, vagy fel voltam puffadva, de már 3 napja semmi+ vasárnap barnáztam is. Nektek voltak hasonlóak?

Szerintetek gond lehet?
Most próbálok pihenni, de még nagyon messze van a csütörtök délutáni UH! :( Úgy érzem, hogy alig telik az idő. A cicim még fáj, de gondolom ez egyébként se múlna el rögtön. Azért megpróbálok pozitív lenni, nehogy ettől legyen baj.
miyori
 
 


Sziasztok, remélem jól telt a szilveszter mindenkinek...

bayar:húhh a folyamatos hányinger nagyon rossz lehet....kívánom, hogy mielőbb túl legyél rajta, és élvezhesd a terhesség szépségeit!

myori:semmiképpen se stresszeld magad, az nagyon nem tesz jót...nekem is volt barnázás nem is 1x,a haspuffadás pedig függ, hogy mit ettél...ittál, ne izgulj, nem lesz baj!!!!!

Andi:köszönöm, már jobban vagyok, egy pár fokkal, iszom a tőzegáfonyateát, ami nagyon jó hatással van....remélem gyorsan elmúlk....

Puszi minden kismaminak!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Ne haragudjatok Újak, tegnap nem is köszöntem Nektek!

A mai nap, EDDIG nagyon tünetmentes, picit volt hányinger 15 percig kb. készültem is rá, aztán elmúlt. Remélem, nem is lesz ma már :) Bár tegnap azt kívántam félálomban éjfélkor, hogy napi 1 hányással egyezzek ki... :S

Holnap megyünk szívhangra, ettől a rosszulétesditől nem is tudtam azon aggódni, hogy bármi baj lehet... remélem minden ok lesz!
Na jó éjt Mindenkinek! :)
bayar
 
 
 


Sziasztok!
BUÉK Mindenkinek!!!

Nagyon sokan lettünk... :))) De jó azért olvasni a történéseket...

Én megvagyok, bár utálom a konyhát!!!! a szinte folyamatos hányinger miatt, ami főleg a szagoktól... de most hog ybelegondolok, mintha 1-2 napja csökkent volna .
A hasam sem szurkál annyit, mit az elején..

De azért jól vagyok, holnap, ill ma (2án) megyek védőnőhöz, mert késöbb nem érnék rá a meló miatt, pénteken meg doki, ahol remélem nem csak láthatom, hanem hallhatom is akicsi szivének lüktetését... :))) :oops: :)

Addigis, vigyázzatok magatokra nagyon ebben a csúnya időben!!!!

Holdacska

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
holdacska2014
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Andrea-1, bayar mi volt az UH-n?
Minden rendben volt?
Én holnap megyek, de nagyon izgulok!
miyori
 
 


miyori: Drukkolok neked nagyon!!!!!!
Hogy vagy egyébként? Barnázás elmúlt?

Andi:olvastalak máshol, és örülök, hogy minden rendben volt ;) DE gyere és mesélj....

bayar: Te is voltál ma? akkor gyere te is!!!!

holdacska: drukk péntekre!!!!! ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Voltunk, volt szívhang :) Szuper minden :)
Augusztus 23-ra vagyok "előjegezve" :) 25.én van a házassági évfordulónk :)
Képzeljétek! Ma is jól voltam, nem hánytam, mondtam a dokinak, h a vitaminra gyanakszom... azt mondta lehet, és akkor ne szedjem! Még úgyis nagyon mini, megkapja bőven tőlem, ami kell.
Majd ha elmúlt az érzékenység, akkor beszedem.
Viszont nagyon kívánom a szénavasat.. az a legjobb! Gyömbért vettem, majd csak óvatosan, de azt iszogatom. Meg vizet, a gyümölcslét azt nem bírom most.

Majd én is készítek vonalzót, holnap... mert ma nagyon fáradt vagyok!

AKi holnap megy, ne aggódjon! SZórítunk, h minden rendben legyen! :)
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Bayar: gratulálok!!!
Miyori: drukk holnapra!!! :wink:

Én is voltam ma... de nem vagyok ilyen felhőtlenül örömteli mint Bayar... :oops: :oops: :oops: A doki egy 14 mm-es petezsákot látott, benne szikhólyaggal... és ennyi... :? :? :? :?
Számításaim szerint a 6. hét végén kéne járni, tudom mikor jelzett az ovus teszt és mikor voltunk együtt ... Ez már az a kor, amikor szívhang szokott lenni.... a doki szerint később fogant, ez lehet a háttérben, és bíztatott...de hát ez most kb. semennyire se vigasztalt... Jár az agyam, kattog... Mához 1 hétre kell visszamenni...
Amúgy hányok, émelygek, hasam puffad.... :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: