Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

sildi:

én rengeteget voltam kiskoromban vértélenen így én hozzá szoktam.de nekem mindig azt mondták anyuék hogy nem szabad oda nézni.(4 éves koromtól nem engedtem hogy bejöjjenek mert én "nagy"lány vagyok)fordulj el és gondolj a babádra hogy éppen mije fejlődhet.észre sem fogod venni.én a mai napig nem nézek oda.volt hogy szóltak hogy készen vagyunk mehet,mert még tartottam a kezem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

melinda:

ha júli 23. án volt a beültetés akkor nem gond ha nem láttak semmit.majd a kövin már ott lessz ne agódj.én 5/4 naposan voltam és "még csak"egy 4mm es petezsákot láttunk.és szerintem ha beültetés volt akkor nem valószinű hogy méhen kívül lenne.nem hiszem hogy vissza vándorolt.az akkor eshet meg ha természetes úton fogan a baba és még a petevezetékben beágyazódik.
ne aggódj.mikor mész kövi uh-ra.

én meg ma úúúúúúúgy fel vagyok fujódva hogy csak na.egy régi nacim kellett elővennem amit múlt nyáron vettem.a mostaniak nem jöttek rám :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll: akkora hasam van mint Patrikkal 18-19 hetesen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és melinda:

nekem semmi tünetem nincs.Patrikkal sem volt.de a hányinger már jó jel :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Megvolt a vérvétel, nem néztem oda és fekve kértem, így nem is volt semmi gond :) A reggeli hasba adott injekciók sokkal kellemetlenebbek komolyan mondom. Mindegy, a baba egészségéért mindent :)

Kép

Kép
sildi83
 
 

 
 

Sildi!

Egerben voltál vérvételen?
Ott van az orvosod is?
Ki, ha nem titok?
Vendég
 


Ez a vérvétel a haematológián volt, mert sajnos a trombózis hajlamom miatt szükség volt az ottani kivizsgálásra is. Az orvosom is itteni, küldöm a nevét priviben.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Szia!

Én szombaton teszteltem és pozítiv lett,utolsó mensim 07,10,tehát kb 4,5- 5 hetes terhes lehetek,hihetetlen boldogság,de én is csak az ultrahang után nyugszom meg. pénteken megyek. de mondták,hogy lehet még annyira pici,hogy nem látszik,szóval nyugi babócád ott van,csak még rejtőzik.
békefiné
 
 


Sziasztok!
Először is szeretnék gratulálni mindenkinek.Én még eléggé új vagyok köztetek.aug 6-án kellett volna megjönnie.tegnap teszteltem is este és ott volt a csík,bár eléggé halványan,de ott volt.utolsó mensim 07.15. szóval kb 4hetes lehetek.szerdán megyek orvoshoz és akkor majd többet tudok,de egyenlőre úgy néz ki,hogyha tényleg van pocaklakóm,akkor én is áprilisba szülök :D ...
csibe83
 
 


sziasztok.

üdv az ujjaknak és gratu a csikokhoz.

csibe:

az első nekem is halovány lett,de másnap amit csináltam már szép erős volt.

ééééééés hivatalosan is kismama vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csalódtam a kiskönyv miatt mert Patrikkal szép babás volt most meg sima fehér de nem ez a lényeg.
a vérnyomim miatt agódtam aztán 90/60 lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


lehetséges,h azért is volt halvány,m nem reggel csináltam,hanem este?szted édemes hnap reggel is tesztelnem egyet,ha úgyis megyek szerdán orvoshoz?
csibe83
 
 


Gratulálok :)

Állítólag a reggeli első vizeletben a legtöbb a hcg, érdemes abból tesztelni. Én először reggel csináltam, és nekem is nagyon halovány volt a 2. csík, majd napról napra erősödött :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


köszi szépen.akkor megpróbálkozom a reggeli vizelettel.ha úgyis halovány,akkor meg az orvos csak biztosabbat tud mondani :)
csibe83
 
 


Sziasztok.

Én még új vagyok, de szombaton csináltam tesztet ami pozítiv lett. aztán vasárnap mé egyett az is pozítiv. 07.11' én jött meg utoljára így kb 04.17-re leszek kiírva. Csütörtökön megyek dokihoz lehet korai, de utána elutazom 1 hétre és szeretnék azzal a tudattal menni, hogy minde oké :-) Amúgy már van egy 16 hós kisfiam :-) Koli :-)
sziszike22
 
 


Sziasztok!
Ma nagyon megijedtem mert reggel óta kis mennyiségű barnázás van. És elég erős menstruációs görcsök is jelenkeztek. Egy kicsit utánaolvastam és láttam hogy másnál is előfordult. Csak pénteken kell mennem a 2.-ik ultrahangra. Remélem hamar elmúlik és semmi komolyat nem jelent. Nálatok nem volt ilyen?
Melinda
Vendég
 


sziasztok!
engedjétek meg,hogy csatlakozzam hozzátok :D
Julius 4 en volt az utolsó menstruációm,tehát olyan 5 hetes terhes lehetek.
3 pozitív tesztem van :) olyan szépek...
Jövő pénteken megyek orvoshoz és már alig bírok magammal.
l.edit
 
 


Kedves Melinda.

Nekem a kisfiamnál volt ilyen vérezgetésem. pár nap múlva abba maradt. Nekem akkor azt javasolták így most én is azt mondom neked pihenj amennyit tudsz. Amúgy a szakkönyvek azt írják, hogy a beágyazodsákor lehet pecsétlő vérzés.Szóval nyugi bizti nincs gond.

Remélem tudtam segíteni.

üdv
szilvi
sziszike22
 
 


sziasztok.

ujjaknak gratu a csikokhoz.és üdv itt.
nem csináltok vonalzót??

és ha már mindenkinek megvolt az első uh akkor csinálhatnánk egy táblit is.valamelyikőtök elválalná??én nem értek hozzá.

persze várhatunk is még vele,ahogy gondoljátok.

nektek estére nem nő meg a hasatok???és kemény(nem fáj,úgy kemény mint Patrikkal terhesség alatt)reggelre meg elmúlik.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Nekem is júl 11-én volt az utolsóm... Múlt pénteken kellett volna megjönnie, de már 4 napja késik. Szombaton csináltam tesztet, de negatív. Pedig még sosem késett egy napot sem... Hasonló tapasztalat valakinek? Mármint negatív teszt az elején... Igaz, hogy nem reggel csináltam... Jó lenne csatlakozni hozzátok :)
agic83
 
 


melinda:


remélem már nem fáj a pocid.ijenkor vegyél be magnéziumot.és azért emlícsd meg a dokinak.ha meg nem múlt el akkor menj el előbb nehogy baj legyen.
megy a drukk hogy minden okés legyen.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Nekem is júl 11-én volt az utolsóm... Múlt pénteken kellett volna megjönnie, de már 4 napja késik. Szombaton csináltam tesztet, de negatív. Pedig még sosem késett egy napot sem... Hasonló tapasztalat valakinek? Mármint negatív teszt az elején... Igaz, hogy nem reggel csináltam... Jó lenne csatlakozni hozzátok :)
agic83
 
 


agic:

holnap tesztelj reggel és ha baba van akkor annak már mutatnia kell.de azt tudod ugye hogy a halvány csík is csík.a nagyon nagyon halvány is.
neked is megy a drukk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Köszi a bíztatást! :)
Majd jelentkezem.
agic83
 
 


Agic:

Én is drukkolok Neked, majd jelentkezz, hogy mi az eredmény!


Ettike:

A táblázat jó ötlet, bár én pl. majd csak 25-én megyek a következő uh-ra. Haskeményedést nem figyeltem meg, viszont néha nagyon kicsit fájdogál, remélem ez nem rendellenes...

Kép

Kép
sildi83
 
 


hát megcsináltam ma reggel a tesztet ismét,de még az is halvány nagyon-nagyon...remélem azért van esélyem a pocaklakóra,m nagyon szeretnénk...majd hnap a doki többet tud mondani
csibe83
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt?
Ágic!
Van eredmény? Nagyon szorítok én is :-)

Ettike!
Nekem tegnap estére lett olyan a hasam mintha lenyeltem volna egy pötyös labdát :-) kemény is lett és nagy is :-) Úgy nézek ki mintha 4 hós lennék.... Én meg azon parázok, hogy néha úgy kezd el fájni a derekam meg a pocom mint mikor megszokott jönni. .. De hát volt 2 pozítiv tesztem csak nem??
Ja igen vonalzót hol ill. hogy lehet csinálni??
Tábla jó ötlet. esetleg megprbálhatom megcsinálni ha gondoljátok.

puszi nektek.
sziszike22
 
 


ja és vonalzót inkább majd akkor szeretnék csinálni,ha már teljesen tuti,h jön a baby...
csibe83
 
 


Csibe:

Nekem kb. kétnaponta lettek a tesztjeim erősebbek. És a halvány csík is csík, nekem a legelső kettő olyan halvány volt, hogy azt hittem, hogy csak a szemem káprázik :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


:) .köszi a bíztatást.hnap végre minden kiderül.örülnék nagyon,ha csatlakozhatnék hozzátok...
csibe83
 
 


sziszke:

menj rá az én vonalzómra
bejon egy oldal.ott a pocaklakó tickerek-re.
kiválasztod a vonalzót(a kis képek előtt ha rá kattintasz a pontokra akkor megjelenik nagyobb-ban)

aztán rámész az ábraválasztásra

kiválasztassz egy figurát

aztán adatok megadása

utánna beillesztőkód

az alsó kódot kell kimásolnod Ctrl C vel

menj a segédletekbe azon belül a profilba és ott az aláiráshoz másold be(Ctrl+V)

aztán mentés és már itt is lessz.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!
Köszi a válaszodat. Sajnos még mindig görcsölök és még tart a bernázás is. Ma telefonálok a dokimnak és megpróbálok elöbb bejutni hozzá.

Szilvi!
Neked is köszönöm a választ. Nálam a beágyazódás megtörtént, mivel nekem lombikom volt és pozítív lett. Remélem tényleg semmi komoly, bár nagyon ideges vagyok.
Üdv Melinda
Vendég
 


sziasztok.

akkor a táblival várjunk még pár hetet.
mondjuk míg mindenkinek megvan a uh.
sziszike akkor megköszönném ha elválalnád.
igen én is úgy nézek ki mint aki lenyelt valamit.(mondjuk nem egy labdát hanem mint egy fél dinnyét a nagyobb fajtából :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: )

vettem tegnap magamnak egy felsőt.jóóó hosszú így fel tudom majd venni nagy poccal is.és szülés utánn is nyugodtan.
nacit meg majd veszek sima farmert és keresztanyum var rá nyúlos anyagot így lessz kismamanacim is.és nem is kerül majd 13 ezerbe :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

halolottátok hogy ha jővő januárba estünk volna teherbe úgy hogy előtte nem volt munkaviszonyunk akkor nem kapnánk gyest??hiába dolgoztál előtte 15 évet is ha nincs meg a feltétel hozzá akkor nem kapsz.és akkor már csak 2 évig járna a gyes is.rémes milyen szemét országban lakunk.ki tudok a akadni rendesen.főleg hogy Patrikkal 17 évesen lettem terhes.még szerencsém volt.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike:

Nem, nem hallottam, de ez tényleg felháborító!
Ejha, nem is gondoltam, hogy ennyire fiatal vagy :) Irigyellek ám!
Nem lehet, hogy akiknek már nem az első baba lesz, azoknál hamarabb meglátszódik?

Melinda:
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Melinda!
Ne haragud figyelmetlen voltam a lombik dolog valahogy lemaradt.....:s Elnézést, de azért hiszem, hogy nincsen baj:-) Remélem tudsz intézni elöbb időpontott majd írd meg.

Ettike!
Oké majd szólj ha kezdjem a táblát csinálni :-) Hát nagyon nagy szemét országban élünk. :-( Én pl jobban járok azzal, hogy nem megyek vissza dolgozni, mert elég carul fizetnek és ha leveszem utazást stb nem is maradt volna semi + pénz amiért megérte volna, de azért ne idegeskedjünk :-)
Neked nincs néha olyan érzésed mintha meg akarna jönni? mert nekem van és annyira parázok. pedig2 pozítiv teszt melett nem hiszem......! Na majd csütörtökön meglátjuk.
Tudjátok mi idegesít még hogy a tünetek hol vannak (azok is gyengék) hol mintha ne lenne semi.... :-( Persze jobb mintha egész nap hánynék, de így olyan bizonytalan vagyok....

Na mennek kicsi fiam kajás... :-)

puszi
sziszike22
 
 


Sildi!
Még gyors írok Neked. :-)
Én is ezt olvastam, hogy a többedik babásokon nagyon korán látszik :-)

Az elöbbiekhez azt akartam még írni, hogy kicsi fiammal annyi volt hogy állandóan aludtam semi roszzul létem nem volt

na tényleg lépek
sziszike22
 
 


Sziszike:

Az elején nekem többször is volt olyan érzésem, mintha meg akarna jönni, még a pozitív tesztek után is. Sőt, még néha most is fájdogál a hasam...
Rosszul én sem vagyok, csak gyakran vagyok éhes és szinte egész nap álmos vagyok.

Kép

Kép
sildi83
 
 


sziasztok.

mikor betegneg kellett volna lennem nekem is fájdogált a pocim.aztán elmúlt kb 1 hét alatt.

azt halottam én is hogy többedik babánál hamarabb látszik csak azt nem gondoltam volna hogy ilyen korán :lol: :lol: :lol: :lol:
Patrikkal 30 hetesen ha volt rajtam pulcsi akkor simánn letagadhattam volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én sem vagyok rosszul szerencsére.PAtriknál sem voltam.pár napja engem is úgy kell kirobbantani az ágyból és a nap bármely szakában képes vagyok elaludni de ennyi.

furcsák vagyunk mi.ilyenkor azt várjuk hogy mikor leszünk vérge rosszul,a végén meg azt hogy mikor kezdünk végre görcsölni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
ha meg nem vagyunk terhesek akkor falnak tudnánk menni egy kis hányingertől és előre félünk a mikitől hogy mennyire fog fájni. :lol: :lol: :lol: na de kenjük a homornokra :lol: :lol: :lol: :lol:

bezony bezony.piszok fiatal vagyok.februárban töltöm a 20-at :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sziszike:

hogy hívják a kisfiad?akkor nálatok 2 év lessz a korkülömbség.nálunk 26 hó.nem lessz egyszerű az biztos.és megy már a kisfiad?beszél?
Patrik még nem beszél de menni már régóta megy.mit megy,rohan :lol: :lol: :lol: azon gondolkodom hogy fogok vele bírni nagy hassal és utánna babakocsival.lehet veszek gyerek pórázt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mert tesó kocsit már felesleges szerintem.max tesvérfellépőt.de azon meg nemhiszem hogy 1 percnél tovább megmarad.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok :) De tesztet nem csináltam... Utána olvastam a neten és a konklúzió az volt, hogy álnegatív lehet a teszt, de álpozitív nem. Úgyhogy kivárok és majd csak jövő héten csinálok tesztet. Vagy még akkor sem, majd meglátom. A dokimhoz biztosan nem megyek még, mert úgyse látna semmit. Majd csak augusztus végén, vagy szeptember elején. Nehéz ez a várakozás, de majdcsak kibírom. Bárcsak lenne már szeptember :) Na jól összezagyváltam itt nektek. Én is drukkolok mindenkinek nagyon, jó lenne jövő áprilisban babázni :)
agic83
 
 


Agica

sztem nyugodtan teszteljél majd pár nap múlva.kb egy idősek lehetünk és nekem már igaz halványan,de látható volt a két csík.

olvastam,h nálatok is előfordult már az a mindjárt megjön érzés.hát én ma eléggé sokszor éreztem ezt.szerintetek ez mitől lehet?
csibe83
 
 


A hasról:

"Ha másodszor vagy még többedszer vagy terhes, a hír vétele után öt perccel előreugrik a pocak, és tíz percen belül úgy festesz, mint aki az ötödik hónapot is betöltötte."

Idézet egyik kedvenc könyvemből. Vicki Iovine: Barátnőim a terhességről.

Én saját magamon is ezt tapasztaltam. :oops: :roll:

A mindjártmegjön érzés a méhszalagok nyúlása miatt van, és a 10-12. hétig teljesen normális.
Abban az esetben persze, ha ezek a görcsök nem túl erősek, és nem kíséri vérzés.

Barnázás előfordulhat a kimaradt mensi idején. Gond itt is akkor van, ha élénkpiros vagy alvadt vér is van, illetve erős görcsök.
De akit a barnázás is megijeszt (pl én) az kerese fel az orvosát!

Ettike!

Ezt a GYES dolgot hol olvastad vagy hallottad?
Jó lenne tudni, hogy miről is van szó és mennyi a valóságalapja, mielőtt teljesen felidegesítjük magunkat rajta...
Vendég
 


ettike írta:sziasztok.

mikor betegneg kellett volna lennem nekem is fájdogált a pocim.aztán elmúlt kb 1 hét alatt.

azt halottam én is hogy többedik babánál hamarabb látszik csak azt nem gondoltam volna hogy ilyen korán :lol: :lol: :lol: :lol:
Patrikkal 30 hetesen ha volt rajtam pulcsi akkor simánn letagadhattam volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én sem vagyok rosszul szerencsére.PAtriknál sem voltam.pár napja engem is úgy kell kirobbantani az ágyból és a nap bármely szakában képes vagyok elaludni de ennyi.

furcsák vagyunk mi.ilyenkor azt várjuk hogy mikor leszünk vérge rosszul,a végén meg azt hogy mikor kezdünk végre görcsölni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
ha meg nem vagyunk terhesek akkor falnak tudnánk menni egy kis hányingertől és előre félünk a mikitől hogy mennyire fog fájni. :lol: :lol: :lol: na de kenjük a homornokra :lol: :lol: :lol: :lol:

bezony bezony.piszok fiatal vagyok.februárban töltöm a 20-at :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sziszike:

hogy hívják a kisfiad?akkor nálatok 2 év lessz a korkülömbség.nálunk 26 hó.nem lessz egyszerű az biztos.és megy már a kisfiad?beszél?
Patrik még nem beszél de menni már régóta megy.mit megy,rohan :lol: :lol: :lol: azon gondolkodom hogy fogok vele bírni nagy hassal és utánna babakocsival.lehet veszek gyerek pórázt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mert tesó kocsit már felesleges szerintem.max tesvérfellépőt.de azon meg nemhiszem hogy 1 percnél tovább megmarad.


Sziasztok!
Ettike!
Az Én kisfiamat Kolosnak hívják. De Kolinak hívjuk :-) hát ezek szerint tényleg 2 év lesz köztük :-) Menni megy most már lassan szaladni fog :-) Beszélni még nem nagyon.valamiket magyaráz, de számunkra érthetettlen. Én se veszek már neki kocsit. mondjuk iszonyatos távokat képes menni.... nekünk testvérfellépönk lesz. ismerősmnek volt és mikor nagyon elfáradt szívesen állt rajta.. :-)
Hallod tényleg nagyon fiatal vagy bár én se panaszkodom márciusban leszek 23 :-)

Ágica!
Te nagyon türelmes vagy.....! Én nem bírnék ennyit várni. nekem inkább 30 napokra jött meg vagyis hétvégén még nem is kellet volna teasztelnem még se bírtam ki....... De remélem, hogy velünk leszel pocakos. szorítok neked:-)
sziszike22
 
 


Ágic!

Teszetet eleinte mindig csak reggeli első pisiből csinálj! Annak a legnagyobb a HCG tartalma.
És nézd meg a tesztet is, hogy milyen érzékenységű!

A legérzékenyebb a 10 u/ml, de ilyen kevés kapható. A legtöbb 25-ös, de vannak 50-esek is. Ezek csak jóval később mutatják ki.

A HCG szint másfél naponta duplázódik.
Ha 11-én volt az utolsó menstruációd, és normál időben volt peteérésed, akkor már reggel látnod kell valamit egy 25-ös teszttel is. Szerintem.
Vendég
 


Catherine!

Anyira jó amit a hasról írtál :-) :-D És teljesen megnyugtató a mensis dolog is :-) Köci :-)

Ágic!
Csatlakozom Catherine-hez! A hcg mért szinthez. Én a "Qupido-t csináltam. ez egy kicsit drága , de 10mlU/ml is. a hcg line nevű teszt is ilyen.

Anyucik én már kicsit meg zavarodtam :( Azt olvastam meg írták hogy a kora terhességnél kell a reggeliből csinálni. én szombaton du-tán 3-kor csináltam egy 25mlU-st és az már pozítiv lett. aztán csináltam a másikat a reggeliből. Persze ez is pozítiv csak aza bajom, hogy most már nem tudom hányadik hét körül járok, mert nekem inkább 30 napra szokott megjönni. na mindegy doki majd csak mond valamit.....
sziszike22
 
 


Sziszike!

Arra való az UH a 12. hét előtt, hogy vitás kérdésekben eldöntse a baba korát.
Ha nem percre ponros a ciklusod, tehát 28 napos, peteérés 14 nappal a vége előtt, akkor bármi lehet.
Viszont a CRL méret (átlagban) pontosan megadja majd a pici korát.

Itt van egy táblázat: http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Ha az első alkalommal amikor mész UH-ra nem felel a baba mérete a mensi alapján számítottnak, akkor általában 1-2 hét múlva újra megnézik, és az alapján számítják ki a szülés várhaó időpontját.
Vendég
 


Catherine annyira megnyugtató amiket írtál a görcsölésről is és amiket a tesztekről,m amivel én teszteltem az 50es volt.akkor lehet,h nekem még csak azért nagyon haloványka a csíkom?már nem görcsölök és nem is véreztem szerencsére,de akkor ezek szerint ez úgymond normális.
de hnap már végre megyek dokihoz és akkor minden kérdésemre választ kapok.örülnék,ha én is az áprilisban szülők közé tartoznék :roll: ...
csibe83
 
 


Csibe!

Ha ötvenes volt a teszt, akkor ne csodálkozz, ha még nem volt pozitív!

A dokid majd megnyugtat! Vagy ha nem, akkor csak jegyezd meg amit mond, és kitaláljuk mit jelent. :)

Az enyém például a 6. hét előtt nem is vizsgál meg, de jobban szereti kivárni a 7-8. hetet.
UH-ra is jobb a 6. hét után menni, mert akkor már van szívhang. Bár azt jobb éppel már kb. az 5. éttől látják, hogy jó helyen van-e baba.
Vendég
 


Elkezdtem vérezni barnásan :( ...az orvos így is meg tud vizsgálni?
csibe83
 
 


Csibe!

Az orvos mindenhogy meg tud vizsgálni!

Sokkal rosszabb helyzetben is fog ő még vizsgálni Téged!

Hívd fel, és menj be hozzá! Vagy ügyeletre.
Vendég
 


köszi szépen a gyors választ.remélem nincs baj...
csibe83
 
 


catherine írta:Csibe!

Ha ötvenes volt a teszt, akkor ne csodálkozz, ha még nem volt pozitív!

A dokid majd megnyugtat! Vagy ha nem, akkor csak jegyezd meg amit mond, és kitaláljuk mit jelent. :)

Az enyém például a 6. hét előtt nem is vizsgál meg, de jobban szereti kivárni a 7-8. hetet.
UH-ra is jobb a 6. hét után menni, mert akkor már van szívhang. Bár azt jobb éppel már kb. az 5. éttől látják, hogy jó helyen van-e baba.


Csibe!
Ne aggodj(tudom könnyű mondani). Én a fiammal 1 hétig barnáztam és itt van egészségesen. ráadásul a dokim nyaralni volt így egy hétig nem tudodt megvizsgálni csak telon értekeztünk és végigi fektetet :s Holnap mész dokihoz. addig pinej amenyit tudsz és ne idegeskedj, mert az se tesz jót ......! Gondolok Rád. Feltétlen írj ha van valami!

Catherine!
Köszi az infot, de ha az alapján számolok ahogy az elmúlt pár-hónapban megjött (nagyon keményen fogyiztam ezért borult meg az egész ciklusom) akkor nem lehetnemég csak 3 hetes. viszont a teszt nem hiszem hogy kimutatott volna ilyen pici babát..... Most csüt nem is a sajátomhoz megyek, mert ő se szeret a 6.ik hét elött vizsgálni. viszont az itt az sztk-ban nagyon édes a nődoki fiammal is ő vizsgált elöször és ha csak petezsák is van megnyugtatt, hogy tudom tényleg van :-) Na meg utazunk el és nem szeretnék bizonytalanul elinduln. szóval ha szerintem ő még nem fog tudni adatokkal szolgálni.....
Ténmyleg lehet lemaradtam az elején, de Ti milyen babát szeretnétek? Úgy értem lány tesót vagy fiút? Te hogy vagy? Mindig csak minket nyugtaztsz, de magadról nem írsz :)

na mennek. egy hegyni vasalni valóm van...
puszi
sziszike22
 
 


sziasztok.

én olyan teszteket vettem amik a beágyazódás utánn 3 nappal kimutatják a terhességet.akkor ez milyen érzékeny teszt???az nincs rajt.
szombaton kellett volna megjönnie és hétfőn már haloványan mutatta.kedden pedig már szépen látszott.

jóóól beindultunk.örülök neki.

a gyest anyu mondta.állítólag a nagyokosok a nagyházban elfogadták a kérvényt rájuk.mondhatom szupi.volt róla szó de nem foglalkoztam vele mert gondoltam ugysem fogadják el.
aztán lehet csak valami pletyó de nem hiszemvannak azok ilyen szemét állatok.

megint "megettem" egy fél dinnyét.olyan jó tükörbe nézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
catherine jó volt a szöveg a hasról.és lehet is benne valami.
tegnap látszott takarón átt is.mutizom páromnak.erre mit mond???

-biztos nyújtózkodik a drága! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
édes volt.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja ja ja ja:

csibe:

NYUGI!!!!!NEM LESSZ GOND.KAPASZKODIK A BABÁD NE FÉLJ.
pénteken nekem is volt valami reggelre de még aznap el is múlt.(25.-én pénteken)

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: