Új privát üzeneted érkezett!

Mágnes!
Azert kerdeztem ezt toled, mert PONTOSAN igy vagyok vele en is - elso es negyedik nap nagyon gorcsolok mindig. Viszont allandoan azon gondolkodom, hogy irtad - nem volt semmi tuneted a tesztig. Abbol indultam ki (tudom, neked ez mar leragott csont, de en amig terhes nem leszek, nem tudok napirendre terni felette), hogy aki gorcsol a menzesz alatt, az talan még jobban megerzi a terhesseget - estleg azoknak a hasa gorcsol ugy, mint terhesseg jele. Szoval a kettot akartam osszefuggesbe hozni, de jobb, ha nincs osszefugges - nagyobb eselyt erzek magamban :)

Zolddiszno!
Nalunk valamilyen papirokat ki kellett tolteni inszem elott, szerintem eleve ferjezettnek gondolnak. Hazassagit vagy ilyesmit nem kertek. Viszont a nevbol sem indulhatnak ki, hiszen akar meg is tarthatom a lanykori nevemet, ha akarom. Viszont valamit kellene kerniuk, hiszen egyedulallok elvileg juliustol vehetik csak igenybe az eljarast - szoval valamivel biztosan kell bizonyitani, hogy nem egyedulallokent mentel oda. Vagy nem igy van?
babszi
 
 


Babszi!
Én is azt hittem, hogy rögtön megérzem, ha babát várok, de nem. Még csak görcsölés sem volt, pedig állítólag az sűrűn előfordul. Viszont az előző terhességemnél volt görcs. Szóval szerintem ahány terhesség, annyi tünet. Nem hinném, hogy van összefüggés.És nyugodtan kérdezz csak, örülök, ha tudok segíteni:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nem erzek semmit most egy hettel inszem utan. Nagyon ritkan "erzem" a hasamat, de semmi olyan erzesem nincs, hogy terhes lennek.
Soha nem gondoltam volna, hogy ennyit szenvedek egy babaert - marmint ennyit kell ra varni.
babszi
 
 

 
 

Hát ezzel én is így voltam. Hozzászoktam, hogy minden összejön az életemben. Amikor kiderült, hogy gondok lesznek, először úgy voltam vele, majd ezt is nagyon akarom, és mindent megteszek érte, és akkor sikerülni fog, mint eddig minden.. Rossz érzés rájönni, hogy ebben az ügyben nem sok befolyásod van. De legalább a lelkiismeretünk megnyugodhat, szerintem te is, és itt mindenki minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy anyuka lehessen. Valaki ezt csak értékeli odafönt!

Mikor kellene megjönnie? Ne tesztelj korán!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jovo hetfon kellene megjonnie, viszont tesztelhetnek mar penteken. De nem fogok. Hetfoig vagy keddig megprobalom elhuzni. Ebben a honapban nem is nagyon tudom hinni, hogy sikerult, mert amilyen lelkiallapotban voltam es vagyok - nem egy stresszmentes honapom volt. Persze a masik pillanatban nagyon remenykedem es bizom.
Azert tartom hulyesegnek ezt a hinni kell dolgot, mert ez egy biologiai folyamat. Meg a megeroszakolt lany is teherbe esett, es azzal sincs osszefuggesben, ki hogyan erzi magat a parjaval. Mi szeretnenk mar babat, de ez a hit dolog... :(
:)
Mennem kell dolgozni. Hihetetlen, hogy elment a nyar! Pentektol mar suli. Persze csak az ofőknek. :)
babszi
 
 


Dodo!
Nagyon varom a leveled!
babszi
 
 


Mágnes! Babszi!

Nekünk a Nyírőben mondták a meddőségi kivizsgáláskor - de onnan "megszöktünk", és még nem tudom, hol fogják csinálni az inszemet, de jövő hónapban már esedékes lenne.
Hm!
Ti hová jártok?

Kép
zölddisznó
 
 


Babszika!

Holnap irok neked, bocs, most kerultem csak gepkozelbe, nem felejtettelek el!
Most leesem a szekrol!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo, persze, hogy szeretnénk kistesót, de nekem a császármetszés miatt a dokim azt tanácsolta, hogy 2 évet várjak kb. Meg hát ugye 1 évig szoptatok, utána kell egy kis regenerálódás a szervezetnek egy újabb terhesség előtt! A másik tényező pedig a cipelés: én terhesen max. 3 kilót emeltem fel. HA túl hamar jön a második gyerek, akkor bizony cipelni kell még az elsőt, és ennek nem szívesen teszem ki a pocaklakót. Amúgy szerintem jobb akkor szülni, amikor már óvodás az első, így napközben a kisebbik megkaphatja ugyanazt a figyelmet, amit az első gyerek. Két kisgyerekkel egyébként sem szívesen maradnék naphosszat egyedül.
Mindez nem azt jelenti, hogy ha véletlenül teherbe esnék, nem engedném megszületni.
kisegér
 
 


lányok!
én akartam reményt adó lenni ebben a topikban, de nem lettem az.
sajna ma megjött.egyenlőre kérdéses az időpont a kaáliban,annyian vannak,ha lehet használjátok ki az inszemeket, ott nem kell 3 hónapokat várni!!!!!
lola29
 
 


Lola!

Sajnalom nagyon, kitartas, sikerulni fog neked is!!!!

Babszi!

Irtam mailt!!!

Kiseger!

Hat, igen van benne valami amit irtal! Foleg ha tenyleg nem emelhettel, akkor nem jo ha tul hamar jon nektek. Nekem vegulis nem volt semmi gondom, csak azert feltettek ugye, mert nehezen jott ossze, de mas gondom nem volt.
Nekem csak az a bajom az ilyen tervezgetessel amit irtal, hogy erre az elsore is vartunk 3 evet, ki tudja mennyit kell varni a masodikra? Igy aztan inkabb nem is vedekezunk, foleg nem fogamzasgatlo gyogyival, massal meg nincs kedvunk :D :D :D Szerintem az en cikusomat az tehette tonkre...
Szoval hogy tervezgettuk az elsot is mikor lenne jo igy meg ugy, egyetem, lakas, eskuvo, munka, stb, aztan tessek, jott amikor kedve volt, vagy amikor a Joistennek kedve volt kuldeni ot :D :D :D
Szoval inkabb igy durr bele, jon amikor jon, mi nem rakunk akadalyt ele, de 2-2.5 ev kulonbseg lehet hogy jobb lenne, de lehet hogy meg is lesz a vegen :D :D :D

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Zölddisznó:
Én nem jártam lombikra, mert az utolsó inszemináció sikerült, és most várjuk a manókát. Az inszemet egyébként a SOTE II. végezték (Pest).
Lola: Sajnálom én. A tűzkereszteségen túl vagy, most pihizz, és hajrá a második alkalomra!

Dodo:
Mi is elhatároztuk, hogy soha többé nem védekezünk. Amennyit költöttünk védekezésre fölöslegesen...:)

Babszi:
Van valami újság???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Semmit nem tudok. Erezni semmit nem erzek; se jot, se rosszat. Hetfoig gondoltam a duphastont, keddtol elhagyom - hatha Isten megsegit. Ez van.

Dodo!
Kincs a leveled, irtam valaszt!
babszi
 
 


Lányok!
köszönöm a vigasztalásokat!!!
ma már szuperül vagyok,ugyanis kaptam időpontot!!!!két hét múlva újra beülti,csak így fizetős lesz,mert van fagyibaba,remélem ügyesek lesznek, mint a múltkoriak, és felébrednek, vagyis ügyesebbek, és megtapadnak!!!!!!!!!!kb 50 ezer lesz így,de nem érdekel.
Babszi!akartam már neked írni, nem feltétlenül kell érezned vmit!!!!
sokan 9 hónapig semmit nem éreznek, csak hogy nől a hasuk!!!és ez igaz!!!!úgyhogy semmi para,okszi,babszi?
lola29
 
 


szerintetek normális, hogy még két napig se mensiztem?
lola29
 
 


Sziasztok!

Inszem témában új vagyok, egyébként a "lombikbaba-donorspermával" topikba már irogattam. Röviden: szeptemberben kezdjük az inszemeket a Káliban (Bp, Kovács doki), sajnos nem a párom, hanem egy donor segítségével. Már olvasgattalak benneteket, hogy mit érdemes inszem előtt és után csinálni viszont lennének még kérdéseim:

Az inszem előtt hányszor, milyen gyakorisággal csinálnak UH-t? Nekem a doki azt mondta, hogy a 12.cn-on menjek UH-ra először, utána még várhatóan hányszor kell mennem? Naponta? Kétnaponta?

Inszem után mennyit kell ott az ágyon vagy a Káliban feküdni? A párom ott lehet velem?

Meddig érdemes utána otthon pihenni? Én 1-2 napra gondoltam.

A pocakosoknak gratulálok, a többieknek pedig sok türelmet, kitartást és mielőbbi babásodást kívánok!

Üdv: nyusziful
nyusziful76
 
 


nyuszifül:
Nekem csak egyszer kellett mennem ultrahangra inszem előtt, a 12-14 nao között. Aztán, ha minden szép volt, akkor szuri, és rá két napra jöhetett az inszem.

Én a SOTE II-re járok, ott nem kellett feküdnöm, beinjekciózták a kisfickókat, és már mehettem is. Utána egy hetet maradtam otthon, de fekvés 1-2 napot volt. Az egy hét azért kellett, mert nem tudtam volna a munkahelyemen elkerülni az emelést.

Te kapsz szurit? Mi a gond veletek??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lola:
Biztosan a beavatkozás miatt van, alaposan meg lett bolygatva a szervezeted. De szerintem, ha meg akarsz nyugodni, hívd fel a dokidat. Nem görcsöltél?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

köszi a választ. A gond az velünk, amit írtam, csak ezek szerint nem volt érthető, hogy a páromnak azoospermiája van, ami azt jelenti, hogy 0, azaz nulla spermium van az ondójában. Ez januárban derült ki, azóta túlestünk a szükséges vizsgálatokon: herebiopszia nála, nálam az alapvizsgálatok - hormonok, uh átjárhatósági. Mivel velem minden rendben, nála viszont a műtéttel sem találtak katonákat a donorspermás megoldást választottuk. Inszemmel kezdünk. A dokim azt mondta, hogy ő legalább az első két alkalommal semilyen stimulációt nem javasol, aztán meglátjuk.

Persze ez így nagyon tárgyilagosan hangzik, ennél azért jóval megterhelőbb volt lelkileg a dolog.
nyusziful76
 
 


Nyuszifül!
Nálunk mindkettőnkkel gond volt, így inszemmel is alig akart összejönni. 2 éve csináltuk már, és lelkileg teljesen megviselt, a 6. alkalommal sikerült. Ma derült ki, hogy kislányunk lesz :lol: Így már halványultak a rossz emlékek. De nem hinném, hogy még egyszer végigcsinálnám ezt a tortúrát. Nem maga az eljárás miatt, mert azt meg sem érzi az ember, csak nagyon erősnek kell lenni.
Az első pár alkalommal én sem kaptam stimulációt.
Kitartás!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Gratulálok a kislányhoz! Van már nevetek? Esetleg több is?

Te egyébként mennyire vagy megelégedve a II.sel? Az én nőgyogyim is ott van, akitől a Káliba mentünk, de volt egy kis incidensünk vele és most inkább új orvost fogok keresni. Persze csak ha már lesz miért :)

Nekünk egyébként azt mondta a doki, hogy a donoros inszemek elég hamar össze szoktak jönni, mert "jó minőségű az anyag". Hát nem tudom, remélem igaza lesz. Hamár ilyen helyzetben vagyunk legalább ennyi könnyebbség lehetne benne.

Jó hétvégét!
nyusziful76
 
 


Nyuszifül!
Köszönjük, igen, van már nevünk, Anna lesz. Másban nem is gondolkoztunk, ez a név már 4 éve megvan, nem szeretnénk túlcifrázni.:)

Én a II.-sel elégedett vagyok, nekem Dr. G. G. az orvosom, sokat segített rajtam. Volt nekem is időszak, amikor váltani akartam, de olyan hosszú ideig tartott a gyógyszerbeállítás, a vizsgálatok, hogy nem volt kedvem új orvoshoz átmenni, és esetleg előröl kezdeni mindent. Így utólag már nem bánom:)

Szerintem is a donorosnál sokkal nagyonbb az esély, a mi esetünkben jó párszor az volt, hogy nekem kiválóak voltak az eredményeim, a páromnak meg még centrifugával is éppenhogy elfogadható. Érdekes ez, mert amint lett jó állása, ahol jól érezte magát, rögtön az első hónapban sikerült, az ő kisfickói is felélénkültek. :) Nagyon fizikai és lelkiállapot függő ez a dolog....
Mikor kell menned inszemre?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Az Anna gyönyörű! Nekem is benne volt a tarsolyban, de mivel a családban most született Anna nem valószínű, hogy ez lesz a lánynevünk.

Ha G.G. a Gimes (vagy Gimesi?) doktort fedi, akkor róla én is jókat hallottam. Csak a II-en belül nem akarok váltani, mert nem szeretnék összefutni az előző dokimmal.

Inszemre valószínűleg október legelején megyünk, persze a ciklusomtól is függ. Mert ami a lelki dolgokat illeti, arról nekem is van tapasztalatom: amíg nem tudtuk, hogy nem fog összejönni természetes úton a baba, és figyeltem minden apró jelre, görcsösen akartam, hogy sikerüljön, addig 35 napos, sőt volt 42 is! ciklusaim voltak. Mikor kiderült, hogy nincs mire várnom, egyből visszaállt a szokásos 31 nap. Azt mondjuk nem tudtam, hogy a férfiakat is ennyire befolyásolja, de persze logikus.
nyusziful76
 
 


Magnes!
Azt hiszem nem nagyon sikerult ez az inszem sem :( Sajnos az ejszaka arra ebredtem, hogy menzis hasfajasom van, es a wc papir is gyanus volt. Még nem jott meg, de mostanaban ilyen hülén jelentkezik be a menzesz. Szerintem nem sikerult- amugy is hüle hangulatban voltam ebben a honapban.
Ugy nez ki hallgatok dodo32-re, es elmegyek masik dokihoz. Abszolut kifogytunk a penzbol, igy lombikra sem tudnank jelentkezni - marad a dokivaltas. Nem tudok mit csinalni az anyagiakkal, de lehet, hogy nem is kellene lombik, hiszen szervi baj nincs nalunk. Van tanacsod - barmilyen- mit tegyek, vagy ne tegyek, vagy mit csinaljak? Vagy csak biztato szavak. A hasam most is faj - de hüle. :( Pedig most csakazertse fog elkeseriteni; nem hagyom magam. Sirtam eleget. Meg nem is erek ra :)
babszi
 
 


Babszi!
Én a helyedben biztosan keresnék másik orvost. Annak idején én is elhatároztam, hofy, ha az enyém széttárja a kezét, akkor próbálkozom egy másiknál. Ha az is, akkor jöhet a lombik. Hanyadik inszemed volt? Van már orvosjelölted? Ne is keseredj el, ha tényleg hülye hangulatban voltál, akkor valószínűleg nem ez volt a megfelelő időpont. Na és az is lehet, hogy ha másik dokit keresel, ő teljesen más program szerint fog elindulni. Próba szerencse!

Nyuszifül:
Igen, ő az orvosom, azért is mentem hozzá, mert tudom, hogy kimondottan ilyen jellegű problémákra szakosodott. Megértelek, hogy nem szívesen váltanál kórházon belül... Ciki lenne, ha mondjuk szabira menne, és pont a volt orvosodra bízná a betegeit.. :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magnes!

En G.G-nel szultem!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem nagyon szimpi volt! Ugyan ott lattam eloszor eletemben, mert az en dokim sajna pont elutazott, es o helyettesitette, de a szulesznom megvolt, es o megnyugtatott hogy G.G nagyon jo lesz, jo is volt nagyon, bar szerencsere nem volt komplikacio!!!!! Szerintem nagyon rendes, jott fol utana hozzam a gyerekagyra, nezte hogy vagyok (mert jo szarul voltam), meg nezte a gatsebemet, szoval nem hagyott magamra. JO, lehet hogy azert se, hogy adjak neki penzt, de adtam is (bar nem olyan marha sokat...), de meg is erdemelte.
MIert akartal tole valtani????

Babszi!


Majd irok mailt is, de most elobb itt. Fel a fejjel, tudod en hogy el voltam kenodve az 5 inszem utan???? Hat iszonyuan!!!! Aztan elmentunk ehhez a masikhoz, es o teljesen maskent latta a dolgokat, menj el te is, szerintem mar most, de megvarhatod a 6. inszemet M-nel, ha nagyon akarod...
De egyebkent kozben nem lenne baj szerintem ha o is megnezne, vidd az osszes leletedet, mert ugy tud mondani valamit!!!!
Drukkolok!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Megyek hozza - mar beadtam a csaladnak. Nincs penz inszemre egy darabig, akkor meg minek varjak - elmegyek hozza a leletekkel. Irj e-mailt, nagyon varom!!!!!!!!!!!!! Egyebkent jol vagyok, most még nem vagyok letorve. Lehet azert, mert ez a dokivaltas biztatonak igerkezik. Mennyi idore ra jott ossze neked?
"Fiatal" dokid van, vagy idosebb?

Magnes!
Olyan jolesik mindig toled egy par sor! A dokim nem tarja szet a kezet, inkabb a futoszalagra iranyitana. Most egy kicsit meguntam ezt, es a munka mellett nehez 2 naponta Uh-ra menni is. Meg szeretnek masik doki velemenyet hallani. Aki a dokimat a nyaron helyettesitette at se nezte a papirokat - szoval egykutya a ketto.
Dodo ajanlotta a dokijat - kiprobalom.
Ti jol vagytok? Milyen az anyasag? Nem ijeszto a sok valtozas a testben? Hogy mas is benned van, nemcsak te egyedul? :) Hulye kerdes :)
babszi
 
 


Dodo!
Milyen kicsi a világ.:)
Én is meg vagyok vele elégedve. annak idején azért gondolkoztam a váltáson, mert amikor elvetéltem, és felhívtam telefonon, nagyon visszautasító volt, hogy miért zaklatom, és majd tájékoztatják a kollégái, ha úgy gondolják. Aztán persze rájöttem, hogy az orvos is ember és neki is lehetnek rossz napjai. Azóta tényelg maximálisan figyel rám.:)

Babszi!
Fura, hogy 2 naponta uh-ra küldtek. Ez azért elég fárasztó lehetett. Így aztán végképp jobban jársz a másik dokival.
Mi jól vagyunk, köszönjük, nagyon fura ez a dolog. El sem tudtam volna képzelni eddig, hogy egyszer NEKEM pocakom legyen. De nagyon klassz dolog:) Megállítanak a piacon ismeretlenek, hogy de helyes kismama vagyok, mennyi van hátra..:) Ez azért fura.
Az is furcsa, hogy nem tudsz úgy mozogni, és ott bent jelzi őnagysága, ha nem tetszik valami. Macerás dolog ez az anyaság:) De várj csak, majd megtudod te is! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Babszi!

Freemailem nem jo, most nem tudok emailt irni, bocs.
Szoval Marciusban volt az utolso inszemem M-mel 2004-ben, aztan majusban mar jott is az elso pocaklako, aki mar angyalka lett azota sajnos az 5. heten :(
Utana fel evet kihagytunk, mert nekem volt egy csunya herpeszem ami miatt elment a baba, es immunt erositettem fel evig. Ugyhogy oktoberben v. novemberben kezdtuk aztan ujra es 2005 februarban mar ossze is jott Annuskam!!!!!!
Ugyhogy nem kellett sokat varnom, tenyleg!
JO lesz a dokivaltas, bizzal benne nagyon!!!!!
Dokikam szerintem olyan 45 korul lehet....

Magnes!

Hat igen, sajnos a dokik is emberek, de azert megsem esik jol ez az embernek...
Egyebkent en is annyira szerettem pocakos lenni, mindig mondtak nekem is milyen csinos vagyok, stb, na de a legjobb az hogy mindig ott volt velem dinnyecske, mi igy hivtuk, mert olyan kis dinnye formaju volt a pocakom...
Szoval alig akartam hogy megszulessen, ugy szerettem hogy mindig ott van velem es rugkapal bennem. Aztan persze mar nagyon orultem amikor kint volt, de azert nagyon sajnaltam, hogy olyan hamar vege lett.... Meg szeretnenk sokat, remelem Joisten megsegit, es lehet sok babank!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Ma megjott, vagy legalabbis meg fog jonni - szoval az 5. sem sikerult. Ha lesz freemail, azert irj majd kerlek, annyi kerdesem volt a dokival kapcsolatban! :) Es ugy izgulok miatta. Nagyon sajnalom, hogy annyi minden baj volt meg Anna erkezese elott, de persze karpotolva vagy mindenert :) Nagyon koszi a batoritast - biztos azert nem visel meg ANNYIRA ez a sikertelen honap.
Magnes!
Neked is nagyon koszonom a biztatast!
babszi
 
 


Dodo!
Milyen fura..:) Az előző babánk nekünk is az 5-6. héten lett angyalka. És most a pocakomban ez a leányzó Anna lesz.:)
Sajnos én sürgettem eddig a terhességem, mert állandóan rettegtem, hogy valami baj lesz. Mostanra kezdtem el élvezni a dolgot, és elhinni, hogy sikerülhet.:)
Babszi!
A 6 a bűvös szám!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


bABSZI!
ez most már tuti?
csináltál tesztet?még ne add fel!
veled érzek
lola29
 
 


Lola!
Mar biztos, felesleges a teszt :( De nem vagyok most nagyon oda! Vigasztalodom azzal, hogy hatha ez a masik doki tud majd segiteni, meg az iskola is elkezdodott, es annyit a nyakamba vallaltam, hogy igazan szusszanni nem lesz idom. Majd most "beesik" a baba, nem kell eroltetnem sem :twisted: :twisted: :twisted: Haha
Veled mi van? Mikor lesz a kovetkezo? Te hogy vagy?????????
babszi
 
 


Babszi!
Irtam mailt!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


babszi!
sajnálom!
holnap megyek dokihoz,11. napi vérvétel+uh.jövő hét beülti,ez most fizetős móka.
ja!
ma du kihúzták a fogam.felkészületlenül ért a dolog!
majd jelentkezem.
nektek is minden jót!
lola29
 
 


Lola!
Nagyon gondolok rad, hogy sikeruljon a masodik! En jol vagyok, letettem a baba-projectrol. Ha lesz egy kis idom, felkeresem dodo32 altal javasolt dokit, de nem megyek inszemre. A tavaszig csak ahhoz a dokihoz gondolom a jarast, aztan meglatom, hogy cel a lombik, vagy mi legyen. Anyagilag, lelkileg es mindenhogyan rendbe kell jonni még. :)
Puszi nektek, Magnes, Dodo, Lola!!!
babszi
 
 


Szia Babszi!

Nagyon jol teszed, menj el a dokimhoz, tavaszig biztos lesz tortenes, nagyon drukkolok!!!!!

Pihenj, erezd jol magad, koncentralj minden masra, sportolj, kapcsolodj ki, menjetek kirandulni, szeretgessetek egymast a ferjeddel, borozgassatok estenkent, bulizzatok.

Emlekszem nekem is ki kellett kapcsolnom, tudod, pont igy az 5. inszem utan...
Nincs gorcs, 2 naponkent Uh.
Mar ettol sokkal jobban fogod magad erezni, lazabb leszel.

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Ez pontosan igy van. Mar annyira gorcsoltem a baba-temara, hogy az osszes babas reklamot elkapcsoltam. Mutogathattak nekem edes babakat, en mar rajuk sem tudtam nezni, mert nem az enyem. Persze ez még most igy van, de javulo tendenciat mutatok :) A munkam nagyon lekot most - porgok allandoan, es ez is eltereli a figyelmet. Annyira klasszat roplabdaztam a heten, hogy alig varom a kovetkezot. Vettem ma 3 uveg RADLER sört. En nem szeretem a sort - ezt megszerettettek velem. Persze erre mondja mindig a ferjem, hogy ez nem sör. Nekem jol fog esni. Es vegre johetek, mehetek kedvem szerint. Erre az idoszakra akkor borul arnyek, ha rajovok, hogy megiscsak komoly orvosi dolog kellett volna ahhoz, hogy babam legyen. :( Viszont ha kell, ha nem komoly orvosi segitseg, nem tudom most megfizetni - még anyagilag is ossze kell szednem magam :)
Szoval tok jol vagyok, es most nagyon boldognak erzem magam. Majd becsusszan az a baba, mikor a legjobban el vagyok foglalva. Legalabbis remelem. :)
Sok puszi neked!
babszi
 
 


Babszi!

Helyes, jol teszed, amit teszel, igyal csak, en is jo kis soroket szoktam inni, egeszseges am nagyon!!! :D :evil: :evil: Meg a jo kis feherbor is, noplane a voros!!!!
Meglesz az orvosi segitseg, meg az ellazulas, meghozza a gyumolcset, hidd el!
Tudod, nincs lehetetlen, csak bizni kell!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Az lenne még a kerdesem - mar annyiszor akartam kerdezni -, hogy a dokid sima altalanos nogyogyasz, vagy meddoseggel IS foglalkozik??? Kerlek ird meg nekem!!!
Puszi!

Babszi
babszi
 
 


Babszika!

Ide is irom, hogy meddosegi szakember, bar nem meddosegi klinikan dolgozik, hanem Sote II-n, de nagyon ert hozza es sok nonek segitett mar!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo:
még mindig Gimes az orvosod??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magnes!

Gimes soha nem volt az orvosom, tudod, csak nala szultem veletlenul, mert az en dokim elutazott es o volt a helyettese.

Te hogy vagy? Pocaklako Anna hogy van? Elvezed mar a terhesseget? Mondtad kicsit izgulsz... Klassz lesz minden, ne feljel, rendben lesz minden, szepen megszuletik egeszsegesen!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!
Tényleg írtad is, csak egyszerűen nem találtam.:)
Mi jól vagyunk, holnap megyek 4D-re, kicsit izgulok, hogy minden rendben legyen. Még mindig bennem van kicsit a félsz, de már közel sem annyira, mint az elején. Igen, mostmár élvezem, pláne, amikor rugkapál (amit elég sűrűn tesz) :D
Ha minden oké. akkor teszek fel képet holnap. Drukkoljatok!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magnes!

Megy a drukk neked holnapra!
Tedd fel a kepet mindenkeppen!
Mi nem voltunk 4D-n, volt nekem eleg UH azon kivul is, tobbet feleslegesen mar nem akartunk, de biztos izgi lesz, ott sokkal jobban latszodik majd a kiscsibed!

A rugkapalas csodalatos, elvezd, mert aztan kibujik, es onnantol mar nem fogod erezni!!! (Nekem nagyon hianyzott utana :D :shock: :shock: :shock: )

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1159267662.19.jpg[/img]

Hát ő a mi kis királylányunk! :D Nemrég jöttem haza, rögtön meg is néztem a dvd-t, rendesen végigbőgtem.. :D Azt hiszem most fogtam fel, hogy van egy kislányunk! tiszta apja!
Na még egy kép, ha engedi:

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magnes!

Juj, de edes, gartulalok, hogy minedn rendben, tenyleg tiszta apja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tenyleg nehez felfogni, hogy van valaki a pocakodban, nekem sem ment nagyon...
En is sokat pityeregtem ezen :D :D
A boldogsagtol....

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Mágnes, fantasztikusak a képek! Gratulálok a kismanódhoz! Ez az egyik legcsodálatosabb időszak az életben, én imádtam. Aztán jön egy kicsit nehezebb korszak-ami még a nehézségeivel együtt is csodálatos: amikor megszületik. De 6 hét múlva megint csupa öröm, mosolygás az élet, és onnan már egyre könnyebb, érdekesebb a babával töltött idő.
kisegér
 
 


Sziasztok Lányok!

Nemrég irtam ide. Nos az első inszemünkre kapásból nem kerülhetett sor, mert nem akart nőni a tüszőm. Mellesleg nem csodálkozom, mert nagyon zűrös hetem volt. Elsőre nem kaptam semmi stimulációt, de a követező hónapra a doki Serophen-t írt fel. Tud valaki valamit erről a gyógyszerről?

Mágnes! Fantasztikusak a képek! Mintha könyvből vágtad volna ki :D Na jó csak vicceltem, de tényleg annyira szabályos, tökéletes! Gratulálok!

Üdv: Nyusziful
nyusziful76
 
 


Nyuszifül!
Én annak idején kaptam serophent de egy hónap után átváltottunk Clostyra, mert azt hittük arra vagyok allergiás. Ha jól tudom, olyan, mint a Closty, csak drágább....:)
Mikor kell menned??

Köszönöm a gratukat, iszonyatosan jól esnek! :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: