Új privát üzeneted érkezett!


azta, olvasgatlak titeket, nagyon zajlik az élet, úgy irigykedem!!  nekem most fog elmúlni hamarosan a menzeszem, hogy újult erővel vághassunk bele a márciusba!
Nevermind2, ezek ám biztató jelek :) tüneteid vannak? nagyon drukkolok!! 
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Csajszik. Létrehoztam a bn 2018-as csoportot. Csatlakozzatok nyugodtan. :) A férjemet vettem be, de majd szàműzzük, ha mindenki csatlakozott.:)
 

 
 

Nekem ezt írja ki :(
 
 


Akkor most nem titkos még, hanem csak zárt. Akkor gyertek gyorsan, és utána titkosítjuk:

Próbáljatok ide jönni:

https://www.facebook.com/groups/1558502887601115/
 
 


Ha a keresőbe beírod, hogy bn 2018?
 


@felho1:
Oksi. Én csatlakoztam :) akkor az enyémet törlöm.
 


Ok megvan!
 
 


Bent vagyok Köszi
 


Én is csatlakoztam
andi12
Lajosmizse
 
 
 


Akkor mostmár ott is be kell azonosítani magunkat
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@adeeel86:
Köszi a drukkot, jól jön Hmm, hát most hogy tünet vagy csak bebeszelem, nem tudom, de fáj a cicim (csak a jobb ), fáj a hasam is kicsit, mint amikor meg akar jönni, meg iszonyat fáradt vagyok 3 napja. Ez mind még menszi is lehet. Meglátjuk.
 


Szeretne még jönni valaki, vagy titkosodjunk?
 
 


Ha éjszaka nem kelek fel pisilni akkor tesztelek szerintem holnap reggel. Bár meg kellene várni hogy ne jöjjön meg szombaton a csak utána de úgysem bírom ki
andi12
Lajosmizse
 
 
 


A fáradtság tuti jó jel!!! Nekem ez volt az egyetlen a mensi elmaradás előtt. Még természetgyógyászt is hívtunk hogy mérje be az ágyat mert egyszerűen nem tudom ki aludni magam Ő meg rögtön mondta hogy bemérheti de inkább vegyek egy tesztet. Most viszont nem vagyok különösebben fáradt.
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@adeeel86:
Köszi a drukkot, jól jön Hmm, hát most hogy tünet vagy csak bebeszelem, nem tudom, de fáj a cicim (csak a jobb ), fáj a hasam is kicsit, mint amikor meg akar jönni, meg iszonyat fáradt vagyok 3 napja. Ez mind még menszi is lehet. Meglátjuk.
 


 
 


Jelentkeztem !
zsani2208
Attala
 
 


@bett522:



Köszönöm a tanácsot. Én se vagyok ennyire rá görcsölve csak nekem van egy csomó a császár hegemen, és ha nyárig nem leszek terhes akkor sajnos műteni kell. De ha terhes leszek akkor meg a babával együtt ki tudja majd szedni a doki.
EZért is egy kicsit rövidebb az idő nekem arra, hogy kivárjam a normális cuklist. Gondoltam ha ovu tesztet veszek akkor talán kicsit okosabb leszek.
De a párom nem egy ... na hogy mondjam nem igényli olyan gyakran hogy 2-3 naponta együtt lenni. Így nekem még ezen is okoskodnom kell, hogy akkor legyen amikor... :)

Huu de nehéz ez nekünk csajoknak :)
 
 


Én is beléptem a csoportba! :)
 
 


sziasztok, beléptem én is! ;)
 


Szerintem lehet lassan titkosítani :)
 
 


Jó reggelt! Nem bírtam a 14.napot, vagy hogy megjöjjön kivárni, így teszteltem reggel. Szerintetek? Én mintha látnám a 2.csíkot de lehet csak beképzelem.
 
 


Képet nem tölti fel
 
 


Sziasztok! :-)
Uj vagyok de regota olvasgatlak benneteket, szeretnek gratulalni a pozitiv teszteseknek :-)

Mi a parommal most probalkozunk eloszor, szoval nagyon tapasztalatlan vagyok meg, elvileg 5 napja volt peteeresem. Tegnap ota faj a derekam, es olyan puffadtnak erzem az alhasamat mint mens elott... ma olvastam egy cikket a mehen kivuli terhessegrol es teljesen bepanikoltam, mert tunetnek irjak a derek fajdalmat.
Meg nagyon az elejen vagyok, nem tudom lehetnek-e osszefuggesben ezek a tunetek az esetleges terhesseggel?! Ha minden igaz a beagyazodas 7 nap, szoval meg az se biztos h vegbement.
Lehet, hogy csak psziches az egesz? Rettegek a mehen kivuli terhessegtol :cry:

Valaszaitokat elore is halasan koszonom!! :-)
 
 


Szia! Először is nyugodj meg biztosan nincs semmi baj. A férjem mindig azt mondja ne parázzak előre hogy mi van ha, majd ha megtörténik a baj majd agyalunk akkor hogyan tovább. Szerintem pszichés is lehet, de az is lehet hogy a beágyazódás jar egy kis derekfajassal. Az is lehet hogy valami teljesen mástól faj a derekad. Ne aggódj :)
 
 


Koszonom a biztatast,! :-) Ma mar kevesbe ereztem a derekamat. Remelem nem lesz baj.
Vegulis meg az se biztos h osszejott a dolog, majd 1 het mulva csinalok tesztet (eletemben eloszor :lol: ). Nagyon izgi :-)
 
 


Sziasztok!
Van még itt valaki? Mert szívesen csatlakoznék :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


@nevermind2:


szia, mi lett?
sajna én nem vagyok fent a facebookon, szóval nem tudok a csopiba belépni :( tudom, kakukktojás vagyok, de 1 éve lejelentkeztem, mert csak az időmet rabolta.


Kicsit kiakadtam a hétvégén azon, hogy megjött,  pedig először pozitívan néztem a dolgokat, de aztán rám tört valami depresszió és negatívság... :( Ma már jobb.

Kloda, a derék sok mindentől fájhat, de hormonális okai is lehetnek, nekem speciel mindig fájdogál, meg sokkal érzékenyebb úgy mensi körül, mióta csak menstruálok. Ilyenkor vigyáznom is kell rá, nehogy meghúzzam. szerintem ne aggódj. Aggódni csak akkor érdemes, ha pozitívat teszteltél, és a doki nem talál semmit az ultrahangon, plusz a HCG értéke is alacsony. Szóval nyugi :) Ja és tényleg lehet pszichés a derékfájás

adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:

Sajnos nem lehet mindig mindent pozitívan nézni. Néha kell zokogni, kiabàlni, paplan alà bújni, elfutni, veszekedni... Aztàn összekaparni magunkat és tovàbb menni. Remélem hamar túl leszel rajta. Ha beszélgetni szeretnél, én tovàbbra is itt leszek :)
 


@adeeel86:

Koszonom! :)
Neked pedig fel a fejjel, majd osszjon ha ugy kell lennie! :)
 
 


@adeeel86:


Egy barátnőm endokrinológusa ajánlotta a Mastodynon cseppeket, mert nem volt jó a prolaktin szintje, de vény nélkül, patikában is meg tudod venni. A ciklus elejétől kezdd el szedni. Nem különösképp teherbe esésre való, de helyre rántja a ciklust, ami azért sokat javít az esélyeken, plusz PMS tünetekre, mellfeszülésre is jó állítólag, fájdalmas menstruációra, nekem az nem igazán van, illetve csak nagyon gyengén. Nekem ez lesz a 2. hónap, hogy szedem. Sok gyógynövény van benne, például barátcserje is!

Fel a fejjel, de igaza van amerika1-nek, ne erőltesd a pozitív szemléletet, ha nem megy, inkább sírj egy kiadósat, az többet segít :) Főleg, hogy a mensi alatt még pluszban el van kenődve az ember lánya amúgy is...  Az én fiam is úgy jött össze, hogy egyáltalán nem számítottam rá. Persze ezt nem lehet így intézni direkt, de próbálj meg kicsit lazítani, amennyire csak lehet.




Sz Aliz
wlandalice
Budapest VI. kerület
 
 


@wlandalice:


szia! Oh, úgy látom, most már csak mi maradtunk itt :) 
köszi a kimerítő tájékoztatást a Mastodynonról, akkor kipróbálom mindenképp, már amennyiben megjön, és szükség lesz rá.
A hosszú hétvégén szerencsére volt alkalmam pihenni, és átgondolni a dolgokat, úgyhogy megint pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, végülis nem próbálkozunk túl rég óta, aggodalomra nincs okom, csak hát annyi mindenki lesz azonnal terhes. Plusz voltunk hétvégén az Ikeában, és MINDENKI terhes volt!
Most vagyok épp a 14. napomon, és szurkál is a petefészkem, szóval ma beleadunk apait-anyait. 
Egyébként ti érzitek a peteérést? Nekem fura mód, a legtöbbször a jobb oldalon szurkál. Lehet olyan, hogy domináns petefészek?
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@wlandalice:


szia! Oh, úgy látom, most már csak mi maradtunk itt :) 
köszi a kimerítő tájékoztatást a Mastodynonról, akkor kipróbálom mindenképp, már amennyiben megjön, és szükség lesz rá.
A hosszú hétvégén szerencsére volt alkalmam pihenni, és átgondolni a dolgokat, úgyhogy megint pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, végülis nem próbálkozunk túl rég óta, aggodalomra nincs okom, csak hát annyi mindenki lesz azonnal terhes. Plusz voltunk hétvégén az Ikeában, és MINDENKI terhes volt!
Most vagyok épp a 14. napomon, és szurkál is a petefészkem, szóval ma beleadunk apait-anyait. 
Egyébként ti érzitek a peteérést? Nekem fura mód, a legtöbbször a jobb oldalon szurkál. Lehet olyan, hogy domináns petefészek?
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:


Nem hiszem, hogy veszítenél vele. Szerintem érdemes először a természetes megoldásokat keresni, és ha nem jön össze, utána jöhet a doki. Ezzel rendbe teheted a ciklusodat anélkül, hogy mindenféle szintetikus gyógyszert kellene bevenned. 
Örülök, hogy jobban vagy lelkileg, de tényleg nem könnyű. Hidd el, én is ki tudok borulni, pedig nekem már van gyerekem. Csak nagyon szeretném, ha az új párommal is lenne egy közös, de én meg attól félek, lehet, már eljárt felettem az idő, lassan 40 éves vagyok, és végül muszáj lesz lombikra mennünk, pedig nagyon tartok tőle. Ezért is próbálok ki először természetes megoldásokat, mint a mastodynon cseppek is, de ott van a maca, palástfű tea, méhpempő és társai. 
Én erről még nem hallottam, de biztos van ilyen, hogy dominánsabb az egyik. Én arról hallottam, hogy a menstruáció milyensége függ attól, melyik petefészek volt abban a hónapban aktív, pl. ha a bal, kevésbé görcsöl - de ez lehet mendemonda 

Sz Aliz
wlandalice
Budapest VI. kerület
 
 


Sziasztok! 
Ma reggel lett egy halvány pozitívom. Egy hete késik a mensim, szurkál a méhem és szét akarnak robbanni a melleim (szintén nem szokott, főleg nem az apró görcsök), szóval elkezdtem gyanakodni... Amúgy mindig pontos szokott lenni, durva megterhelés miatt pár éve előfordult 1 hetes késésem, de kb. ennyi.
A teszt 25-ös érzékenységű és kb. 5 perc után tisztán kivehető volt a halvány csík (10 perc a papírra írt értékelhetőségi maximum idő). De ha ilyen halovány, akkor nem túl kevés a HCG-m? Mindjárt megpróbálok képet beszúrni a következő hsz-ba. Még csak két hónapja próbálkozunk és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen gyorsan összejött. :D Tuti még egy tesztet csinálok, mielőtt dokihoz mennék, de addig szeretnék valami visszajelzést, hogy ez most tééééééényleg pozitív? :O Előre is köszi :) 




Bocs, nem tudtam átméretezni, de kattintás után látszani fog a kép. És látni fogjátok, hogy el van csúszva a tesztcsík a tesztben.


Nekem pozitívnak tűnik. :) Főleg, mert a teljes csík el volt csúszva làtszik a kontroll csíkon. Gratulàlok. :)
 


@borostyanmosoly:


szia, hú, ez tuti pozitív!!! A halványságról-erősségről sajnos nem tudok okosat mondani, mert még sosem voltam ebben a cipőben sajnos...  szerintem csinálj holnap is egyet reggeli vizeletből ugyanezzel a fajta teszttel, és tuti erősödni fog. A tüneteid mindenesetre erre vallanak :
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@wlandalice:


köszi szépen :) szerintem veszítek vele, ha megjön, tuti elkezdem! Te mikorra nem várod?
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


rosszul írtam: nem veszítek vele 

adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék, ha még lehet. Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, mert pont decemberben beszéltük meg, hogy akkor abbahagyjuk a gyógyszert, és jöhet a baba! Azóta két mensim volt, sajna kicsit megzavarodva, az egyik 24 napra jött meg, a másik 33 - állítólag még a gyogyi hatása. Közben január közepe óta aviva tornázom, hogy helyre rázzam magam kicsit "hormonilag", de minden más módszer nagyon érdekel, mert annyira örülnék, ha gyorsan megérkezne a gólya! :)
lilac
Szeged
 
 


@lilac:


szia, üdv itt.. hát jó lenne, ha tudnék segíteni a folyamatok felgyorsításában, de sajna már fél éve nem megy teherbe esni, szóval nem vagyok az a "turbóalkat". Szerintem mindenképpen meg tudod támogatni a dolgokat egészséges életmóddal, sok mozgással, vízzel, terhes vitaminokkal (nekem a nőgyógyászom a femibiont ajánlotta), vagy gyógynövényekkel. valakinek a maca gyökér jött be, ami növeli a termékenységet, de állítólag még csomó más dologra jó, pl. cukorbetegség. Fogalmam sincs, mi a hatásmechnanizmusa. Mások a méhpempőre eskősznek, mert jót tesz a méhnyálkahártyának. Én ha megjönne, kezdem el a mastodynon cseppeket - ez nem elsősorban a termékenységre hat, hanem a ciklusra, meg az enyhén megborult hormonrendszerre - ez is gyógynövény alapú, pl. van benne barátcserje. Ja igen, valaki meg barátcserje kapszulákat szed :) Ja, és az E-vitamin, állítólag ez is fontos, de teherbe eséskor abba kell hagyni. Folsavat iszont mindenképp szedj. A férjem azt mondta, kisebb drogériát nyithatnék a konyhában, amikor elkezdtük a babaprojektet - azóta már nem szedek be össze-vissza annyi mindent.
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, szuper, hogy még nem halt be ez a fórum. :) Ma reggel csináltam még egyet, szép sötét lett igazatok volt. :) Be is jelentkeztem uh-ra a jövő hétre, remélem mindent rendben talál a doki.
Egyébként 2 doboz Femibion 0-át (Babatervezés) fogyasztottam el, szóval ki tudja, talán tényleg működik. :)


@borostyanmosoly:


gratulálok!!! Majd mindenképp tudósíts, hogy mi volt ah UH-on!
lehet akkor kipróbálom a femibiont, mert az én nőgyogyim is azt ajánlotta!
lilac
Szeged
 
 


@adeeel86:


köszi Adeeel a kimerítő választ. Folsavat elkezdtem szedni, meg szedek még C-D vitamint és szőlőmag őrleményt is, állítólag sok benne az E vitamin. Erről a mastodynonról még nem hallottam. Hogyan kell szedni?
A méhmempőről hallottam, de állítólag förtelmes az íze, én pedig eléggé érzékeny vagyok ezekre, és rögtön öklenedezni kezdek

Ki mikorra nem várja? Nekem a napokban kéne megjönnie. Feszülnek a melleim, hátha baba van a dologban.
lilac
Szeged
 
 


@lilac:


nekem a mellfeszülés simán PMS tünet sajna, most is érzem.. Én Húsvétra nem várom, de mivel az előző hónapban majd egy hetet késett, most sem lehetek biztos benne, hogy pontosan mikor is kéne megjönnie. 28 napos ciklussal számítva 6 nap múlva, ami pont húsvét hétfő. 

A Mastodynont csepegtetni kell, napont kétszer 30 cseppet reggel és este, étkezés előtt fél órával - ez van a tájékoztatójára írva.

A méhpempő tényleg szörnyű, én odaadtam az anyukámnak, hogy kenje a kezére, mert ízületi gyulladásra is jó. De be nem venném
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok.
Most kezdeném a második lombikot de 3 napja késik. Este sex után pár cseppet véreztem azóta semmi. Teszt negatív. Szerintetek mi lehet?
 


Sziasztok.
Most kezdeném a második lombikot de 3 napja késik. Este sex után pár cseppet véreztem azóta semmi. Teszt negatív. Szerintetek mi lehet?
 


Sziasztok! Esetleg engem is be tudna venni valaki a Facebook csopiba? Sajnos sehogy nem találom...
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: