Új privát üzeneted érkezett!

@titikee:


A termekeny nyák atlatszo, olyan mint a nyers tojasfeherje. 
 


@nevermind2:


és akkor mikor ezt tapasztalom, akkor már késő? vagy pont jó? vagy utána? egyik hónapban mikor a nőgyógyásznál voltam, akkor ő is mondta hogy ez most pont az, és hogy most jó az időpont. de azt nem részletezte, hogy pont akkor vagy előtte vagy utána. Egyébként hasonlót tapasztalok pl ma is . 13. ciklusnapon.
Egyébként azért kérdeztem ezt, mert nemtudom ki hogy van vele, de én még az együttlétek után is 2-3nappal van hogy folyást tapasztalok (ez most babatervezéstől függetlenül írom, az évek tapasztalati alapján). Kicsit tartok is tőle, hogy talán nincs elég ideig bent aminek bent kellene maradni :)
 
 


@titikee:


Igazabol en is csak oktober ota figyelem (ami nekem sajna igazabol csak egy peteerest jelentett). Olyan 3-4 napig van ez a termekeny nyák, es ahogy olvastam, nem az a legidealisabb nap, amikor mennyisegben a legtobb, hanem amikor a legatlatszobb meg a legnyulosabb. Ez egy jo cikk rola pl: http://hormonmentes.hu/termekenysegunk-titkos-kulcsa-avagy-a-mehnyaknyak/
En is szoktam ezen gondolkozni, hogy nincs is eleg ideig bent, de megsem aludhatunk gyertyaallasban 
 

 
 

@titikee:
Amikor nyák van, az a jó, ugyanis a spermiumok abban a közegben maradnak életképesek. A ciklus elején a krémesebb-ragadósabb közegben 2 óra alatt meghalnak a spermiumok is, mozogni sem tudnak rendesen benne. A nyák olyan éltető anyagot tartalmaz, amivel 2-3 napig meg tudnak maradni. Szóval a nyákos időszak elejétől érdemes a babázásra is gondolni. :)
 
 


Én fiút szerettem volna tesónak, és kaptam fiúkhoz egy tippet. A ferfinak legalább 10 napig szexmentesen kell lennie, hogy nagyon sok és nagyon gyors spermái legyenek. Az első nyákos és duplacsíkos ovutesztnél aztán kiszabadíthatóak az öcsikék, a nő pedig próbáljon feltolt csípővel (akár gyártyázvs is) lenni, minél tovább. Ezt azért mondom csak, mert hogy írtátok, vajon eleget van e bent.

De van egy másik sztorim is, nőgyógyász nyilatkozta a tévében. Sok nő pl kiöblíti kicsit a hüvelyét, hogy ne legyen gyereke- mondta a doki. És azt mondta, hogy ez butaság, mert a vízsugár simán feljebb tudja lökni a spermiumokat, és talán pont azok érnek majd célt. :)

Szóval azt hiszem, hogy egy szimpla együttlétnél is elég ideig marad bent, én mondjuk pár percig picit felpolcolom a csípőmet, ennyi. :)

Van, aki gyertyázik?
 
 


@felho1:


Huhh, 10 napig szexmentesen? Ha ezt elmondom az uramnak, tuti jo lesz neki lany is 

En is inkabb csak felpolcolom magam, amugy sem lennek valami szep latvany meztelenul gyertyaallasban 
 


Hehehe jót nevettem. Én úgy tudom elegendő 20 percig vizszintbe lenni az aktus után. Fél óra múlva ovu teszt!
Nyákot én még nem vizsgálgattam, nem figyeltem.
 
 


Sziasztok! Nálam az ovu teszt szokásos fogalmam sincs kategória... :shock:
Valaki tudná értelmezni?
Én egyiket sem találom elég erősnek, de nem tudom... Lehet hogy nincs peteérés?
 
 


 
 


Egyébként 20as a teszt, lehet hogy még nem volt a csúcsán, és jelenleg 20 körül mozog a szervezetemben az lh szint? Aztán hirtelen majd megugrik? (szerintem amikor a kisfiam fogant, akkor is 1 héttel később volt a pé)
 
 


Sziasztok37 éves Angliában élő kismama vagyok első gyermekem várom. 5 hetes vagyok. Leírom az egész sztorit hátha érdekel vagy segít valakinek. Tavaly ősszel hagytam abba a fogamzásgátlót. Előtte pár évig volt pcos gyanú..nyáron kivizsgaltak és mondták hogy semmi nem utal rá ha voltak is cisztak mind felszívódott. Annyi hogy egy vesevel élek rákosan születtem; 5 napra rá kivettek a vesemet. Annyi hogy gyenge az immunrendszerem. Na szóval...párommal nem szoktunk olyan gyakran együtt lenni kb 3-4 hetente ( ő se igényli én se) de attól még imádjuk egymást.Masfel éve vagyunk együtt. Január 10iken volt az uccso menzeszem első napja. Megnéztem neten mikor van kb a peteeresem. Jan 24. 23ikan rákérdeztem akkor nekiallunk? Mondtam ha nem akarja nem. Akarta. Kövér vagyok én nem gyertyaztam csak felhúztam a lábam 5 percig kb 3-4-5 napra rá mondtam neki hogy terhes vagyok. Nem létezik hogy erzem szerinte. Mintha selyemlapocska simogatta volna belül a pocakom.majd folyamatos szurkolás a hasban. Január utolsó héten pár napig olyan fáradtságot éreztem mint meg soha. Egy mosogatastol meghaltam. Mondtam neki 100%. Neki van az előző kapcsolatából egy 3 éves kislánya ( bármiről kérdezhetek terhesség baba stb mindenre tudja a választ ) febr 7 iken kellett volna megjonnie...de nem bírtam ki vettem clearblue tesztet 6 nappal korábbit. 5 nappal korábban teszteltem.szombaton. negatív lett teljesen. Mondtam megismétlem később.nem jött meg a menzim....folyamatos tompa fájás hol gyengébb hol erősebb...11iken reggeli 3ik pisibol clearblue halvány pozitív kereszt. 12 iken első pisibol jól látható kereszt.Apjuk nagyon boldog Mondtam neki így kell ezt csinálni. Elsőre gólt lő rendeltem neten ezt a one step olcsó terhességi tesztet. Semmit nem ér. Halványan lehet látni a második csíkot ha kiugrik a szemem talán akkor.tegnap este óta fájnaj a melleim. Non stop pisilhetnekem van. Az egy vesém miatt alapban is de most óránként kb. Ja és ebben kell kb 3 óránként. Farkas éhes vagyok. Ha nem eszek szédülök...
 
 


Szia! Gratulálok ügyesek vagytok :) én imádtam minden percét a terhességnek, és szerencsére a szülés élmény is fantasztikus volt. Alig várom hogy újra átéljem <3
 
 


sziasztok
vbea: teljesen egyidős terhesek vagyunk. Január 22-23. volt peteérésem, február 7-én kellett volna megjönnie, febr. 3-án teszteltem pozitívat. 
Főképp a 2017-től próbálkozók zárt csoportjába írtam, de most olvastalak titeket!
Sok sikert a próbálkozóknak!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Újra itt! :-D El kezdődött a hormon vizsgálat "végre" , már 2 vérvételen túl vagyok "még van 2". Alig várom már hogy legyen meg az eredmény. Valaki volt már hormon vizsgálaton?
 


Sziasztok! Gratula, vbea38 es szifla! Boldog babavarast Nektek! 

meuska31, en ma voltam a 3. vervetelen (elozo ciklus 3. es 21. napjan kellett menjek), de ez a mai mar azt hiszem csak rubeola teszt, amit meg kell csinalni mielott tenyleg elutalnak a termekenysegi klinikara. Meg clamydiara vettek kenetet. Pontosabban magamnak kellett levenni a kenetet  nem tudom, ez otthon is igy van vajon? 
Neked mi a 4 vervetel? Miket neznek? 

Egyebkent kicsit kezdek aggodni, hogy nem hatott a closti. Mar vagyok a 11. ciklusnapon es meg csak halvany masodik csik sincs az ovu teszten.. Nem tudom, hogy 3-4 nap alatt tud-e annyit emelkedni az LH hogy tenyleg legyen tuszorepedes 
 


@felho1:


én gyertyázom, de nemcsak aktus után. Voltam egy jóga workshopon és ott mondták, hogy gyertyaállás amúgy is nagyon hat a termékenységre, ellátja jó sok friss vérrel a medence területét, érdemes minden nap 3 percet gyertyában lenni függetlenül az együttlétektől. minden olyan gyakorlat jó, ahol a "méh feljebb van, mint a fej" - ezt mondták :)
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Gratula nektek! Én most bizakodó vagyok, sikerült elcsípnunk a peteérést, úgyhogy izgalmas 2 hét elé nézünk :) Olyan jó lenne, már babásan köszönteni a tavaszt!
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:


Juj de izgi, nagyon drukkolok  Akkor honap vegen fogsz tesztelni vagy hamarabb gondoltad?
 


@nevermind2:
Meddőségi kivizsgálást kezdtük el. Először volt egy konzultáció, aztán kaptam 4 vérvételi beutalót. Adott időpontokban kell menni, a 3.-ik az terheléses vizsgálat. Ösztradiol, Fsh, Lh, Prolaktin, Tsh, Tesztoszteron, Shbg, Dheas, Progeszteron (remélem semmit nem hagytam ki) ezeket a hormonokat vizsgálják. Nekem nem volt rubeola, se clamidya vizsgálat. Fogalmam sincs hogy ezután milyen vizsgálat lesz még.
Hogy alakul az ovud?
 


@meuska31:


Szia! Ez nagyon alaposnak hangzik. Szerintem en meg nem tartok itt, kb csak progreszteront neztek. Kitartas! 

Ovum meg nem nagyon alakul  Bar talan mintha emelkedne az LH, tegnap mar volt halvany masodik csik a teszten. De semmi szurkalas vagy ilyesmi, ugyhogy most megprobalom beszuggeralni magamnak, hogy hetvegen tortenjen vmi 
 


@nevermind2:


kösziiii :) Én úgy gondoltam, hogy a nem várt napján, vagy utána, ha nem jön meg.. annyit teszteltem már az utóbbi fél évben, hogy valahogy van bennem egy olyan érzés, hogy inkább tologatom, nem merek túl hamar megbizonyosodni, mert rossz szembesülni a negatív eredménnyel. Persze a pozitívval meg jó lenne, de most mepróbálom kivárni a napját, meg kicsit lenyugodni előtte.
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:


Teljesen megertem, ismeros. Hat akkor megy a drukk tovabb. 
 


Adeeel86

Ugyanígy vagyok én is. A kalkulàtor alapjàn holnap reggel tesztelhetnék legkoràbban, de azt hiszem megvàrom a hétfőt (nemvàrt napja) Neked mikor lesz?
 


@adeeel86:
Jó, hogy írtad, hogy jógázol! Régen én is jártam, nagyon szerettem, akkoriban pl fejenállással is indítottam a napomat. Mára viszont kb egy gyakorlat sem rémlik, pedig tényleg nagyon jó lenne. Majd keresek valami youtube videót rá. Van esetleg olyan, amit ajánlanál?
 
 


Sziasztok leendő anyukák!
Tudom unalmas már, de tovább teszteltem, hátha lesz erősebb a csík, és mintha ma erősebb lenne a tesztcsík a kontrollcsíknál.. Mit gondoltok? Legjobbkor, ugyanis éjjel beteg lettem..


 
 


@bett522:
Hát eddig ez tűnik a legerősebbnek :-)
Hajrá!!! ;-)
 
 


@bett522:
Uhh...most olvastam végig. Jobbulást :-(
 
 


@bett522:
Ez bizony nagyon erősnek tűnik!!
Megy a drukk!!! :)
 
 


@nevermind2:
Nem feltétlenül van szurkálás peteérés körül... nagyon örülök a halvány csíknak, neked is megy a nagy nagy drukk! :)
 
 


Köszönjük a drukkot megprobalok erőt venni magamon, bár így oda a romantika.. Légyszívesebben aludnék... Lázas szerencsére nem vagyok de valami bujkál bennem...
Bárcsak valaki bujkálna :-P
 
 


@amerika1:
Teszteltél ma reggel?
 
 


@amerika1:
Teszteltél ma reggel?
 
 


@nevermind2:
Erősödött az LH teszted végül? Elcsíptétek?
 
 


@felho1:

Igen. Egy csík. Azért pàr nap múlva megpróbàlom megint, mert furcsa, hogy semmi menzis tünetem sincs, pedig szokott elég rendesen.
Szép napot mindenkinek! :)
Lehe màr valakinek pozitív tesztje!
 


@amerika1:
*Lehetne :)
 


Sziasztok! En is csatlakoznék, ha nem baj Most februárban vágtunk bele a babaprojektbe.Van mar 3 lányom,de orulnenk egy negyediknek is Eletemben eloszor ovu teszteltem a hónapban,mert oktober ota kicsit osszevissza voltak(26-30 nap) az addig oramu pontossagu 28 napos ciklusaim,es kivancsi voltam,hogy mi a helyzet.Mukodott is a dolog,ugy lattam 15.napon lehetett az ovulacio,ereztem is a tuneteit.Mondjuk közben beteg lettem meg minden igy ha minden igaz 17.en volt az ovulacio,es valentin napon voltunk egyutt utoljara,szoval eleg keteselyes a dolog Azert remenykedek persze,1-2 het es kiderul
Drukkolok en is mindenkinek
 


@felho1:


Szia! Sajnos nem, meg mindig csak halvany masodik csik van. Ma van a 15. ciklusnap, el vagyok keseredve  Féltem tőle, hogy majd 2-3 pete is megerik a closti miatt, es ikrek lesznek, erre lehet, hogy semmi nem lesz belőle 
 


@nevermind2:
Vagy csak a következő ciklusra hat a closti? Mit mondanak hatóidőre?
 
 


@angelina85:
Üdv közöttünk! :)
Még szoptatsz, vajon azért rendszertelen a ciklusod? Megy a drukk :)
 
 


@amerika1:
Szívem szerint holnap-holnapután én is tesztelnék... a reggeli hőm még nem esett le, illetve nincsen barnázásom sem, ez furcsa, ilyenkor már bőven barnázni szoktam
Ami kicsit visszavesz a bátorságomból'az az,
 
 


... folytköv :)
Szóval az az, hogy nem volt beágyazódás érzésem, miközben eddig mindig erősen éreztem.
Bizonytalan vagyok.
 
 


@felho1:
Én azt tanàcsolom, vàrj ameddig bírsz. Nem jó egy csíkkal szembesülni. Lehet én is ràértem volna még 3-4 napot, de az a frànya kívàncsisàg... Ha nem jön meg, hétvégén tesztelek egyet..hàtha :)
Nagyon drukkolok Neked!
 


@felho1:


nem vagy semmi, én csak egyszer mertem fejen állni segítséggel, de azóta sem. youtube-ról nem igazán szoktam már, inkább elmegyek a közelben lévő studióba. Viszont tök sok videót dobott ki nekem a fertility szóra, szerintem ezek közül lehet csemegézni: 

https://www.youtube.com/results?search_ ... +for+women

ártani biztos nem árt, sőt! Én most kedvet is kaptam elvégezni néhány gyakorlatsort


adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@amerika1:


nekem jövő héten kedden kéne megjönnie. Hát őszinte leszek, még semmit sem érzek... Most épp az a taktikám, hogy elterelem a gondolataimat - több kevesebb sikerrel 
Nagyon drukkolok Neked, hogy összejöjjön és ne megjöjjön :)
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Hajrá izgulok mindenkiért!

Ma, a 22.napon az ovulációs teszt HATÁROZOTT pozitív lett :) egyértelműen erősebb mint a tesztcsík. Hosszú 2 hét elé nézek
 
 


@adeeel86:
Nagyon jó taktikàt alkalmazol :)
És eddig nagyon jól drukkolsz, mert menzi sehol :)
A melleim viszont kikerekedett és nagyon viszketnek. Ha marad így minden, hétvégén teszt. Írj àm a fejleményekről! :)
 


@bett522:
Türelem türelem. :) Drukkolunk! :)
 


@amerika1:
* Kikerekedtek
 


@bett522:
Nagyon drukkolok én is! :-)
Nekem szombaton két egyforma csíkom volt, vasárnap pedig a teszt volt erősebb, azóta negatív. Vagyis tegnap volt ovum :-)
Többször is együtt voltunk ebben a 3 napban, nagyon reménykedek :-)
 
 


Az normális hogy egy kis idő után nem látom erősebbnek a csikot? Száradás után gyakorlatilag majdnem csak olyan lett mint a tesztcsík, viszont frissebben (kb fél órával tesztelés után erős volt)
Ilyen volt: de már nem ilyen :/

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron