Új privát üzeneted érkezett!

@bett522:
Ez egy gyönyörű szép erős pozitív teszt. ne aggódj amiatt, hogy halványodott. Elvileg kb 10 perc után ki kéne dobni a teszteket, hogy az ember elkerülje az elbizonytalanodást, de ugye mi inkább gyűjtögetjük és egymáshoz hasonlítgatjuk őket :-D
 
 


Oke köszönöm :) akkor hajrá! ;)
 
 


képzeljétek, reggel pozitív lett a tesztem!!
 
 

 
 

@felho1:
Juhéé. Nagyon örülök neki. :) Gratulálok :) :) :)
 


Oo te jó ég szívből gratulálok nektek!
Nem tudom hogy csináltál szivecskét, mert nem találok ilyen smiley-t úgyhogy megprobalom így: <3
 
 


@felho1:
Gratulálok!!! Ez nagyon jó hír! :-)
 
 


@felho1:


Eljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen De szupeeeeeeeeer Gratula 
 


Köszönöm köszönöm! :)
Nagyon nagy a boldogság! :)
 
 


@felho1:
Azt elhiszem. :) Dejó! Hogy közölted apukàval? :) Vagy együtt teszteltetek? :)
 


Beszéltünk róla este. Mondtam neki, hogy ha nem esik le nagyon a reggeli hőm, az már szerintem jót jelent, próbáljuk meg a tesztet. :) Szóval reggel hőmérőztem, utána meg megbeszéltük, hogy akkor tesztelhetünk. :)
Úgy remegtem, hogy teljesen leizzadtam. :)
 
 


Hàt, elhiszem mennyire izgulhattàl :) Most akkor màr nyugi, csodàs babavàràst kívànok! :)
 


Hàt, elhiszem mennyire izgulhattàl :) Most akkor màr nyugi, csodàs babavàràst kívànok! :)
 


 
 


@felho1:


felho! Annyira örülök!!! Nagyon örömteli babavárást kívánok! :)
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@amerika1:


micsoda képességeim vannak! :D akkor szurkolok tovább!
A melleim nekem is nyillalgatnak, feszülnek, de elvileg mindig ezt csinálják mensi előtt. Annyira rossz, hogy nincs egy igazán konkrét, a PMS-től jól elhatárolható jele a teherbeesésnek ilyen korai időszakban. Persze van, aki a beágyazódási vérzésről beszél, de az sincs mindenkinél. Nehezen viselem a bizonytalanságot 
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:
Köszönöm. Tudom,hogy nehéz, de kitartàs! :) Hipp hopp eljön a tesztelés napja és majd nagyon örülünk a te pozitív tesztednek is!
Az én tüneteim is elég felemàsak. Gondolkozom próbàlkozzak-e holnap reggel teszttel...? Hàt nem tudom.
 


Gratulálok én is!!!! :)
andi12
Lajosmizse
 
 
 


@felho1:
Gratulálok!!! Akkor jól értem,hogy te is szedted az Inofolicot úgy,hogy nem vagy inzulin rezisztens? Nekem is ajánlotta a doki,de végül nem mertem elkezdeni szedni,mert féltem hogy bekavar. Nektek mennyi idő után sikerült?
 


Köszönöm!!

Igen, kb 1 hónapot szedtem, nagyon bánom már. Nőtt az étvágyam, meg a hasam is nagyobb lett tőle, kb béldózernek éreztem magam. Nagyon örülök, hogy abbahagytam.
 
 


@amerika1:
Teszteltél?
Én úgy számoltam jövő hét szombatig nem tesztelek. Akkor leszek (ha minden igaz) 10dpo-n
 
 


@bett522:
Hàt, csak nem bírtam ki. Negatív. Bàr menzi sehol, de inkább jönne rendben meg, hogy újra próbàlkozhassunk.
:)
 


@amerika1:
Mikorra nem várod?
 
 


@bett522:
Màr 3 napja késik.
 


@amerika1:
Hajrá! Mikor tervezed a következő tesztelést?
 
 


@bett522:
Aranyos vagy, de kezdem elveszíteni a reményt. Màr kellene valamit mutatnia a tesztnek nem?
 


Hát ha azt nézzük hogy nekem hétfőn van a 28.napom (tehát elvileg akkor kéne megjönnie) de tegnap volt a peteérésem (ovu szerint) igy még jövő hét szombaton is necces a pozitív teszt nekem.
Te tudod biztosan mikor volt az ovu?
Addig van remény ameddig meg nem jön :)
Bár belőlem ne induljunk ki, nekem valamikor egy hónap is kimarad... :/
 
 


*ovulációs teszt szerint
 
 


@bett522:
%-ra nem. Ovulàciós tesztet nem csinàltam, de erős a gyanúm, a hatodikàra.
Akkor làtom te sem vagy egy óramű. :)
 


@amerika1:


köszi a drukkot, nálad mi helyzet? Olvastam, hogy negatív lett a teszt. Ez még nem jelent semmit, bár nem akarok felesleges reményeket kelteni. Sokat olvasni a neten arról, hogy csak később lett negatív, meg nem mindegy, reggeli pisiből csinálod-e vagy később.
Én nekem még semmi "jel, bár tegnap "éreztem" a méhemet. Nem fájt, csak érződött, hogy történnek dolgok..Na majd meglátjuk...
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:
A helyzet itt vàltozatlan. :) Majd meglàtjuk mi lesz. De új hónap, új lehetőségek. :) Tesztet nem csinàlok többet. Első próbàlkozàsunk volt és a körülmények sem voltak teljesen ideàlisak, nem bànkódom, ha esetleg megjön.
Vàrom a híreket rólad àm. :) Türelem :)
 


Nekem ma volt egy kis pötty vér amikor wcre mentem...
Ma vagyok a 25.napon..
Ovulációs teszt a 22. Napon volt pozitív, tehát elv 23.napon az peteérés.. Tehát beagyazodasos nem lehet.. Ugye? Lehet hogy meg fog jönni... :/ most várok
 
 


@amerika1:


Ez szuper hozzáállás! :) Nem is kell elkenődni. Párom mindig azt mondja, ez nem versenyfutás..Csak annál később jön össze, és igaza van.

@bett522 - úgy tudom, a beágyazódás 5-7nap, de gondolom ahány nő, annyiféle beágyazódás van. Hány naposak a ciklusaid?
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


@adeeel86:
Haaat nálam ezt nem lehet tudni sajnos... Rendszertelen, van hogy 3 hétre jön meg, van hogy kimarad egy hónap... :/
Egyébként azóta nem tapasztaltam vérzést.
 
 


És igazából nem is vérzés volt, inkább csak a wc papíron vettem észre hogy kicsit rózsaszín
 
 


@adeeel86:
Közeledik a tesztelés napja. :) Izgulok àm érted. :) Hogy vagy?
 


Gratulalok felho1,ez nagyon joo
Tobbieknek is megy a drukk.Ki mikor tervez tesztelni mostanaban?
En ma vagyok 8 vagy 9. dpo-n..Es mivel borzaszto kivancsi termeszet vagyok,es van sok vateras tesztem,holnap reggel tesztelek egyet..A lanyokat mind 10 dpo korul mar kimutatta halvanyan a teszt,szoval hatha hatha..Bar az idozites a honapban nem volt tokeletes,szoval azert nagyobb az esely arra, hogy nem sikerult. Nyilvan persze minden olyan tunetet erzek magamon,mint amikor terhes voltam,de gyanitom ez foleg psziches
 


@angelina85:
Drukkolok! :-)
Én jövőhét csütörtökön tervezek tesztelni, peteérésem 19-én volt!
 
 


@angelina85:
Drukkolok, mesélj, teszteltél? :)
 
 


Teszteltem,de negativ lett.Holnap folyt.köv Meg remenykedek azert.
 


Sziasztok! Nekem nagyon ugy nez ki, kuka ez a honap  Olyan sokat vartam a clostitol, de szerintem nem volt peteeresem... 18. napon (Febr 22) volt egy majdnem pozitiv ovu tesztem, azota pedig meg halvany masodik csik is alig van. El vagyok keseredve  Ki tudja mikor lesz "spontan" peteeresem vagy egyaltalan mikor jon meg megint magatol... 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok
Októberben hagytam abba a gyógyszert, január 11-én volt az utolsó mensim. Aztán csak nem jött meg. Február 21-én reggel pozitívat teszteltem. Aznap voltam dokinál, aki ugyan uh után azt mondta sejti hogy ott van, de azért még a héten menjek vissza, biztos ami biztos. Szerdán megyek. Kíváncsi vagyok. @felho1 gratulálok!
zsani2208
Attala
 
 


@nevermind2:
Szerintem próbáld meg a hőmérőzést a következő hónapban. Kicsit körülményes, tudom, de sokat segít.
 
 


@amerika1:


De cuki vagy, köszönöm! Hát egész nap valami hülye orrfolyással küzdök, meg picit érzem a melleimet. Azt olvastam, hogy van olyan, hogy terhességi orrfolyás, amikor nincs más tünet, csak folyamatos tüsszögés, orrfolyás, amit a megnövekedett hormonszint okoz. Hát most vagy ez, vagy megfázás...  , vagy csak pszichésen teremtettem magamnak valamit. A teszteléssel várok, ha nem jön meg, nem szeretnék feleslegesen tesztelni... 
Ti hogy vagytok? Ki mikorra nem várja? :)
adeeel86
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! En ma újra teszteltem,ma vagyok a 10.dpo-n,szombatra nem varom.Egy nagyon nagyon halvány masodik csik mintha lenne a teszten tegnap ugyanilyet csinaltam,az hofeher maradt..Szoval nagyon bizakodok
 


@angelina85:
Jajj de szuper!! :-) Gratulálok!!! Remélem erősödik majd szépen az a csíkocska :-)
 
 


Én holnapután tesztelek, de már nehezen bírom :-D Lassan telnek ilyenkor az órák is, nem hogy a napok... :-D
 
 


@adeeel86:
De érdekes! Úgy emlékszem, nekem bedugult az orrom,amikor a kislányommal voltam várandós. Azt olvastam, hogy ez a vérerek megduzzadása miatt van. Azóta hogy vagy?
 
 


@angelina85:
Dejóóó!!! Gratulálooook!!!!
 
 


@felho1:


Hat nem tudom, lehet megprobalom, bar most tenyleg annyira ra voltam porogve erre honapra, talan egy kicsit most inkabb el kene engedjem a dolgot, hogy lelazuljak..
 


@angelina85:
Juhee nagyon örülök neked, a halvány csík is caik, szépen erősödni fog :)
Kisfiamnal az első teszten a csíkot még a férjem se látta :)

Ez a hónap amúgy szerintem nekem is kuka, eléggé le vagyok törve hogy nem működök normálisan :/
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: