Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot Mindenkinek! :) 
Történetem az első babámmal kezdődik. Sosem volt rendszeres a menstruációm,akármilyen gyógyszerrel is próbálkoztak az orvosok,csak fogamzásgátlónál rendszeres. Tehát mikor először akartunk babát negyedik hónapban sikerült,akkor is azt hittem késik, ultrahang nem mutatta,terhességi teszt negatív volt,visszagondolva akkor voltam 4 hetes terhes. Kaptam orvosságot,ismét nem jött meg,ugye érthető okokból,tehát 10 hét és 6 napos magzatnál tudtam meg,hogy érkezik a trónörökös :D Nagy volt az öröm,minden tünetem volt ami az elejével jár,de betudtam az orvosságnak,mivel ezek voltak feltüntetve mellékhatásként...

Na és a jelen...rendszertelen menziszem miatt,ismét fogamzásgátlót szedtem,abbahagytam,és emiatt csak első hónapban tudom beosztani,kb mikor van peteérés (segitséggel a Ciklus.hu naptár ) és várható menstruáció. Na most utoljára szept.29-én jött meg. beosztottuk mikor is lépjünk akcióba,és rá egy héttel 3 napig tartó alhasi fájdalmam volt,szédelegni a nap bármelyik szakában szoktam,és nem hányinger,hanem inkább összeszalad a nyál a számban mégis ki vagyok száradva érzésem van,pár napja pisilni is sűrűbben pisilek... pénteken kellene megjönnie. Szerintetek bizhatok a kistesóban? :) Várjuk nagyon!

Elnézést a hosszú leírásért! :)
 
 


@ruzsarm: Szia! Mi a helyzet? Én is második babára várok, úgy tévedtem ide a kérdésedhez. 10 hónapos szopizó kislányom van,rendszertelen ciklusom.
:-)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Szia molyocska! Sajnos nem kellett tesztelnem...mindig késett,sosem volt még ilyen,most még előbb is jött meg...na hátha következő hónapban. Mi nagyon szeretnénk kislányt,van valami tipped hozzá? Tudom,hogy fő hogy egészséges legyen,de egy kisfiú után örülnénk egy huginak :)
 
 

 
 

@ruzsarm: Mi pont fordítva, kisfiút szeretnénk! Mennyi idős a kisfiatok?
Nekem anno a barátcserje kapszula állította be szuperul a ciklusom. Mi peteérés előtti napon voltunk együtt, állítólag így több az esélye a lassabb lány ivarsejteknek. Drukkolok!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


4 éves múlt október 2-án :) Nem terveztünk első babánál nemet,úgy voltunk ami lesz,az jöjjön :)
Gondolom már utána olvastál,hogy peteérés napján kell akcióba lendülni,de rendszertelen esetben,nehéz megállapítani :) Nekem is ez lesz a gondom a továbbiakban. Minden gyógyszer nélkül jó lenne,ha megfoganna a kis hölgy :) Remélem sikerül! Drukkolok Nektek a kis fiús tervhez! :)
 
 


@ruzsarm: Én ovulációs tesztet használok, próbáld ki! Nekünk ma van a nagy nap. Azzal könnyen be tudod lőni!
Akkor már "nagyfiú". Mi se terveztük a nemét, így alakult. Először fiút szerettem volna, de amikor megtudtam hogy kislány, nagyon boldog voltam.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok!  Remélem csatlakozHatok! Van egy 10 hónapos kisfiam és teljesen rákattantam a kistesó témára. Érdekes, mert eddig úgy voltam, hogy elég nekünk egy gyerek is, de a minap fura tüneteim voltak és nem jött meg, aztán csináltam egy tesztet és negatív lett. Teljes csalódottság lett úrrá rajtam, és ekkor tudatosult bennem, hogy szeretnék mégegy babát. Szerencsére a férjem is vágyik rá, úgyhogy innentől nincs védekezés. Amit még érdemes tudni rólunk, hogy Mátéra három évet vártunk és előtte volt egy spontán vetélésem is. A ciklusom mindig kusza volt. Sajnos már nem szoptatok mert a kisfiam úgy döntött, hogy már nem kell neki a cici... augusztusban jött meg először a szülés óta, legnagyobb meglepetésemre 28 napra szeptemberben és októberben is, de most már 39 nap telt el az utolsó mensim óta, de semmi. Se baba, se vérzés. 
Nem bánnám, ha a második kislány lenne, de egy öcsinek is nagyon örülnék.  Egyre szimpibb ez a kis korkülönbség...bár az eleje biztos nem piskóta  egyik kicsi, másik pici...
 


@molyocska:

Szia! :) Van-e valami hír felétek? Sajnos itt nem túl segítőkészek a gyógyszerésznél...azt mondták,ha teljes csomagot veszek,csak akkor rendelnek ovulációs tesztet...hát mit is mondjak...ha szeretne érkezni a második picúr,örömmel várjuk :) Üdv!

 
 


@dorcsi00:


Szia! Örülök,hogy írtál,ilyen topicot még nem találtam,ezért is hoztam létre :) 

Szintén úgy voltam,mint te...hogy nem kell kis tesó,mert tud olyat produkálni a fiam,hogy a világból kiszaladnék...ő most 4 éves...és most látom,hogy lehet jót is tenne,ha megtanulna osztozni,visszafogni magát,mert igazi harcos,és imádom,de néha kikészít...és szerintem nem mond igazat az a szülő,aki sosem érezte,hogy na nekem ebből most van elegem...de aztán ugye lehiggadunk,meglátjuk a mosolyukat,hogy milyen ügyesek,hogy milyen gyorsan nőnek és elfelejtük,hogy miért is lettünk idegesek,mérgesek...na bocsánat a sok lelkizésért... :D   És eljutottunk addig,hogy szeretnénk kis tesót...

Szóval neked sem rendszeres...pontosan tudom milyen az...mikor utoljára megjött,nagyon csalódott voltam,sírtam mint egy gyerek,pedig a kisfiúnk sem elsőre érkezett :) De valahogy úgy éreztem,hogy sikerült,produkáltam is tüneteket,de valószínű csak nagyon szerettem volna.

Nálatok újság?  üdvözletem! :)

 
 


@ruzsarm:


Én pedig örülök, hogy csináltál egy ilyen topicot!! Ilyenkor jó mások írásait olvasni és hát a férjemnek is jót tesz, hogy nem neki mondogatom állandóan a hülyeségeimet 
Nálam amúgy semmi... szó szerint. Ma vagyok a 42. napon és tegnap teszteltem is, mert olyan hányingerem volt mindentől, hogy gondoltam háta...de nem. Negatív lett a teszt és még nem jött meg. Úgyhogy szerintem én is csak bebeszéltem magamnak a tüneteket...

Molyocska remélem Nálatok sikeres volt a nagy nap!  ha 28-án volt ovuláció akkor hamarosan kiderül. Drukkolok! 
Nekem az ovu tesztek sosem mutatták... én vettem ovulációs mikroszkópot. Azon látszott, hogy mikor van kb... de mikor a fiam fogant, akkor pont nem használtam  Lehet, hogy elő is kotrom a szekrény mélyéről
 


@dorcsi00:


Mennyi volt a leghosszabb idő,amíg nem jött meg? 

Nálam 9 hetes volt a magzat,mikor először halvány pozítivat teszteltem... :) Azért szorítok még! 

A férjed biztos örül,ha nem nyaggatod ezzel mindig,bár a férjem ösztönzésére kezdtünk a második "projectbe",de unja hallgatni már,mikor hogy és mit kellene :D Nem is mondom már neki :) Együtt vagyunk és ha úgy akarja az ég,hölgyikénk lesz! :D Kinai naptár azt jósol januárig vagy februárig :D tudom csak egy naptár és vagy bejön vagy nem,a fiamnál bevált :D bár akkor nem néztük,utólag néztem vissza :D

 
 


A leghosszabb idő amíg nem jött meg az 77 nap volt. Neked?

9 hetesen lett pozitív a teszted?  Azt meg hogy csináltad? 
Nem választódott ki a hcg a vizeletben, vagy mi?

Igen, engem is a férjem lelkesített be ennyire, de neki azért nincs igénye arra, hogy én ezt mindennap felhozzam témaként. Hiába na...másképp működünk mint a pasik  Mert ha mi nők egyszer elhatározzuk magunkat, hogy babát szeretnénk akkor valami elpattan az agyunkban. Komolyan mondom én még éjszaka is ezzel álmodok. 
Holnap csinálok mégegy tesztet. Ha az is negatív lesz akkor kicsit megpróbálom pihentetni a dolgot,hátha megjön... Már egy kisebb vagyont költöttem tesztekre Szerencsére van aki lekösse a figyelmemet, így csak reggel meg este van igazán időm ezen agyalni  

Én is csak utólag néztem meg a kínai fogantatásnaptárat és kislányt jósolt a fiamra... Ha most esetleg mégis van valami akkor a naptár szerint fiú lesz, ebből pedig lányra következtetek. Lehet, hogy nálam pont fordítva működik.

Bocsi, de képtelen vagyok röviden írni  Szófosásom van... biztos a sok egyedüllét teszi 



 


@dorcsi00:


Nem tudom hogy sikerült,hogy akkor is csak halvány volt...ez van,úgy látszik én máshogy működök :D  Két hónap volt a leghosszabb mentsruáció nélkül. Mondom sosem volt rendes...  Fiam előtt mikor még azon voltunk hogy legyen,akkor sem volt rendszeres...aztán ugye 3. hónapban is késett akkor mentem dokihoz,mert a tesztem negativ volt... kaptam orvosságot,hogy megjöjjön,vagy nem is jön meg,ne ártson a babának...totál terhességi tüneteim voltak,de ezek szerepeltek mellékhatásként...elfogyott a tabletta,vártam egy hetet,nem jött meg...teszteltem akkor volt halvány,teszt után 5.napra kaptam időpontot,akkor volt 9 hét és 6 napos a fiam :) Visszagondolva mikor a gyógyszert kaptam már 4 hetes terhes voltam...és nem mutatta ki se a teszt,se az ultrahang.


Amúgy nem baj ha szófosásos vagy,bocsi te éltél ezzel a kifejezéssel :D Én sem vagyok tőmondatos ember :D
 
 


@ruzsarm: De jó, hogy itt vagy! Vateráról rendelj ovutesztet vagy fertinet.hu! Nekem november elsején volt peteérés. Tegnap volt 5 csepp vér, azóta semmi. Ilyen még sose fordult elő. Teszt negatív ma reggel!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@dorcsi00: Üdv itt! Jó, hogy már hárman vagyunk. Csináltál még tesztet?
Én is nagyon csalódott voltam tegnap, mikor elkezdtem pecsételni,de azóta semmi.

Amúgy 28 éves vagyok, férjem 32, kislányunk másodikra fogant, most 11 hónapos. Reménykedem, hogy most se kell hónapokat várnunk, kis korkülönbséget szeretnénk. Néha kiakadok most is, ha rossz nap van, de szeretem a kihívásokat!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@ruzsarm: Bocsi, szakaszokban olvasok csak Róza miatt, 9 hét? Na az nem semmi, olvastam már máshol is ilyenről, nem is értem.

Figyelgettem néha, hátha ír valaki, most gyakrabban idenézek.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Köszi a tippet,de már megtanultam,hogy ne kattanják rá nagyon a témára :D nem tesz jót a csalódás...hanem előre,majd legközelebb összejön :D

Ha jól számolom és az internetes "tudományt" is figyelembe veszem,lehet hogy épp beágyazódás volt nálad és azután kezd termelődni a HCG hormon,próbáld pár nap  múlva újra a tesztet,remélem pozitív lesz! :D
 
 


@ruzsarm: Én is gondoltam arra, majd kiderül. Én nagyon szeretek tesztelni (akár lh, akár hcg). Pedig tényleg jobb nem agyalni. Persze elképelni könnyű. Nem is tudom miért. Van itthon egy clearblue tesztem, ha szerdáig semmi, megcsinálom.
Hol vagy a ciklusodban?

Amúgy a kínai naptár szerint én fiú lennék, a lányom meg Marci.


:-D :-D

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Ennyit a kinai naptárról :D :D 

22-ére várom a menstruációt,hát majd meglátjuk mi lesz belőle! Szerdán aztán jelentkezz ám!!! 

Amúgy azért van egy megfigyelésem...tudom kicsit bizarr...nem tudom Magyarországon hogy működik ez a rendszer,nálunk Vajdaságban,mikor vérvételre megy a kismama,vizeletmintát is kell vinni...és annál aki terhes,ez a minta nem tiszta,átlátszó,hanem zavaros... és fiamnál ez is bejött :) De akkorra már a teszt is mutatta :)

Tüneteid vannak,bármilyen jellegű?
 
 


@ruzsarm: Csak ez a a pár csepp vér volt, icipici görcs és azóta semmi. Igazából holnap kéne negjönnie papírforma szerint.
Amikor Rózát vártam, nem fájt a mellem menzesz előtt, az lett gyanús. Nála már a nemvárt előtt 3 napoal halvány pozitívat teszteltem (netes extra érzékeny teszttel).
Szoptatok, fájni szokott ilyenkor már amikor szívja a babám, most nem. Igaz eddig csak 2 ciklusom volt, úgyhogy ez nem mérvadó.
Amúgy, remélem igaz, amit írsz, mert tényleg zavarosabb! :shock:
Nálunk is kell adni mintát, megmondom őszintén, tavaly nem figyeltem annyira milyen volt.

Jelentkezem mindenképp mi a helyzet!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Bízom benne,hogy teljesül a vágyad! Várom,hogy mesélj! :D
 
 


Lányok, nekem megjött ma délután, úgyhogy új hónap, új nekifutás. :oops:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Sajnálom,tudom milyen rossz ilyenkor...
 
 


Még csak első hónap volt, kicsikét elkenődtem, de azért nem vészesen. Jönni fog, ha szeretne, ebbe biztos vagyok. Most izgulhatok majd karácsonykor. ;-)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok! Bocsánat a zavarásért ahogy olvasgatom a hozzászólásotokat egy cipőben járunk. Nem jött meg a szokás nagyon örültem neki mert nagyon rajta vagyunk a kisbaba projekten. Nekem van már egy 3 èvesem és egyszerűen nem jön össze a kistesó de most talán. Késik az a bizonyos ugyan még csak pár napot. Volt egy halovány pozitìv tesztem Utána mind negatìv de az is hozzájátszódik hogy délután teszteltem ugye ami nem megfelelő viszont a mensimnek semmi jele. Hozzátartozik a történethez hogy megvagyom elég csúnyán fázva vagyis elkaptam a gyerkőctől. Kaptam gyógyszeteket ami ugyan nem befolyásol semmit de nem tudom mi lehet a háttérbe. Vagy túlságosan szeretném az a másik babát és már bebeszélem magamnak vagy más lehet a dologban.
 


Sziasztok! Bocsánat a zavarásért ahogy olvasgatom a hozzászólásotokat egy cipőben járunk. Nem jött meg a szokás nagyon örültem neki mert nagyon rajta vagyunk a kisbaba projekten. Nekem van már egy 3 èvesem és egyszerűen nem jön össze a kistesó de most talán. Késik az a bizonyos ugyan még csak pár napot. Volt egy halovány pozitìv tesztem Utána mind negatìv de az is hozzájátszódik hogy délután teszteltem ugye ami nem megfelelő viszont a mensimnek semmi jele. Hozzátartozik a történethez hogy megvagyom elég csúnyán fázva vagyis elkaptam a gyerkőctől. Kaptam gyógyszeteket ami ugyan nem befolyásol semmit de nem tudom mi lehet a háttérbe. Vagy túlságosan szeretném az a másik babát és már bebeszélem magamnak vagy más lehet a dologban.
 


@zsuzsika12: Drukkolok Neked! Milyen érzékenységű teszted van? Halvány pozitív tesztbis jelent valamit, mert az csak a hcg hormobra reagál.
Próbálj esetleg clearblue tesztet reggeli elsőből! Írj még, hogy mi a helyzet.

Én még ovuláció előtt vagyok jelenleg, reménykedünk ebben a hónapban.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Drukkolok én is neked. A gabriella kazettás az negatìv de az első ami halványan pozitìv az a clearblue volt.
 


Sziasztok! Itt vagyok ám én is, csak valamiért nem kaptam e-mail értesítést, hogy írtatok. Na mindegy...

Hát képzeljéktek nekem még mindig nem jött meg  két hete teszteltem utoljára, de semmi. Most vagyok az 56. napon... tüneteim nincsenek. Ha szombatig nem történik semmi akkor megint csinálok egy tesztet. Én Predictor Early-t használok, mert azzal jó emlékeim vannak  elég érzékeny is.

Molyocska sajnálom, hogy megjött!!  Megy a drukk, hogy a Jézuska hozzon pozitív tesztet  
Amúgy én is 28 vagyok és nekem is 11 hónapos (lesz nemsokára) a babám  
Én most baromira hullámzok...egyik nap nagyon szeetnék kistesót, másik nap meg úgy vagyok vele, hogy jó ez így, elég egy gyerek egyelőre  Viszont ez abból a szempontból jó, hogy így talán nem stresszelem rá magam túlságosan, hogy sikerüljön.

Zsuzsika12 üdv a klubban! Az a halvány pozitív nagyon biztatóan hangzik  Mindenképp csinálj reggeli elsőből tesztet!!!

Ruzsarm nálad mi a helyzet???
 


@molyocska:
Drukkolok én is neked. A gabriella kazettás az negatìv de az első ami halványan pozitìv az a clearblue volt.
 


Köszönöm szépen a biztatás mindképpen holnap reggel csinálok elsőből.Remélem jó eredménythoz. A kiscsajszi kapásból megmutatta magát annó 2 napos mensi után.
 



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@zsuzsika12: Bocsi, szóval írj ám reggel! Kíváncsi vagyok!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@dorcsi00: Mikor lesz egy éves a babád? Én kislányom december 20án. Néha én is hullámzok, de szeretem a kihívásokat. Így legalább nem esek ki a gyakorlatból. 56 nap az jó sok! Próbálkozzatok azért még közben, az sose árt. Én ovutesztelek épp ez miatt, annyira össze-vissza a ciklusom.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok! Sajnos reggelre megjött a nem várt.
 


@molyocska:


Szia! Elnézést a kimaradásért,vártam,mikor tesztelhetek és oszthatok meg új infót...egy hete késik,a majdnem megjött érzés 3-4 napig tartott...ma elmúlt...ma reggel teszteltem negativ lett...de amiért nem kenődtem el,az az,hogy az első gyermekemnél sem lett pozitiv...pedig már 3 hete velem volt...szóval jövő héten újra próbálkozom :)
 
 


@molyocska:


Január 10-én lesz 1 éves, úgyhogy nem sok különbség van köztük
Próbálkozunk ezerrel  ma mintha lenne valami pecsételő vérzés szerű valami, de olyan minimális, hogy nagyon. Most már nem bánnám ha megjönne...

 


@zsuzsika12:


Sajnálom!!! 
 


@zsuzsika12:


Üdv itt! Sajnálom hogy érkezett a nem várt...én is voltam/vagyok Veled egy cipőben,ahogy az előző hozzászólásomban olvashattad,ma negativat teszteltem,de mivel első gyerekemnél is ilyenkor még negativat mutatott,bizom hogy jövő héten két csikra váltunk :)  

Mi is nagyon szeretnénk a kis tesót,bár nem olyan rég próbálkozunk,mint ti...előző hónapban megvoltam győződve hogy igenis érkezik,volt minden,fáradékonyság,szédelgés,étvágy,hőingadozás,hányinger...de aztán megjött még hamarabb is.pedig mindig rendszertelen gyógyszer nélkül. Szoritok hogy következő hónapban örülhess! :)
 
 


@ruzsarm:


Izgiiii  Mindenképpen kérünk beszámolót a fejleményekről 
 


@dorcsi00:


Jelentkezem biztos.

Én is vagyok úgy mint te néha...elég az egy gyerek,mert hogy is boldogulnék kettővel..pláne mikor alkot valamit ami miatt a világból kiszaladnék :D :D De aztán ha megjön,nagyon csalódott vagyok/voltam... Nehéz ügy ez,meg nem is lesz könnyű :) Na puszi lányok mindenkinek és hajrá! Meséljetek ha van újság,akkor is ha nincs,ezért is jó ez a csoport féle :D
 
 


Sajnálom Lányok, de fel a fejjel és előre!

Én szedem a vitaminokat és várom, hogy mi lesz. Remélem, hogy rövidülnek a ciklusaim. Úgy érzem, most talán előbb lesz peteérésem.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Kislányunk két éves múlt októberben, egy hónapja próbálkozunk a kistesóval.

Az első hónap nem volt sikeres. Annyi érdekesség volt benne, hogy nem várt előtt három napig barnázgattam, görcsölt a hasam utána megjött rendesen. Ilyen barnázással még sosem találkoztam azért volt érdekes és remélyt keltő számomra. :oops:

Kislányunk a 4. hónapban fogant meg, remélem most sem várat magára majd sokat a kistesó.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@aithra:


Üdvözlet itt! :) 

Érdekességeket produkál a test...vagy csak mi képzelünk oda mindent,hogy ez azért van biztos,mert szeretnénk a kistesót...nekem egy hete késik...most újra mindjárt megjön érzésem van...remélem nem jön meg..

Fel a fejjel,újabb hónap újabb esély,mesélj majd hogy lesz-e haladás :)
 
 


@aithra: Szia! Előző ciklusom nekem is hasonló volt, csak én vérezgettem minimálisat.
Drukkolunk! Akkor mi egyszerre álltunk neki, csak az én kislányom karácsony előtt lesz egy éves.
Drukkolunk! Mire nem várod a következő menzeszt?

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@aithra:


Szia!   jó, hogy gyarapszik a csapat. Sok sikert Neked is a kistesóhoz!!!!!! 
Nálam most úgy volt mint nálad. Két napig barnázgattam meg görcsöltem, de ma végre megjött. Igaz 59 nap után.... azért mondom, hogy végre, mert a legelső várandósságomnál a 70. napon teszteltem pozitívat, de sajnos ő el is ment. Ezért már kicsit féltem, hogy megismétlődik a dolog.
Ahogy Ruzsarm mondja, új hónap, új esélyek  Bár a mostani éjszaka után megint alábbhagyott a lelkesedésem. A fiam fél 2-től fél 4-ig turnézott milyen jó lene ha másik szobában meg rákezdene a másik bébi
 


@dorcsi00: Együttérzek, jönnek a felső metszőfogai kislányomnak, óránként felsírt szegény, én meg alig élek.
Azért egyenlőre még lelkes vagyok.

Van aki még szoptatja is

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nah elküldtem véletlenül...

Szóval van aki még szoptatja is ezeken felül a babáját?

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Mi tavasszal hagytuk abba a szoptatást.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Sajnos nem lesz babánk ebben a hónapban sem...Tegnap barna folyásom volt,nagy görccsel,a munkahelyet otthagyva vitt a kórházba a férjem,mondtam,hogy talán baba,és hogy az elsőnél a 9.hétig negativ volt a teszt...mert ugye itt is az volt...lehülyézett a doktornő,hogy ilyennel mit szaladgálok azonnal a kórházba,meg hogy nem igaz,hogy egy teszt negativ és mégis van baba...úgy a fejéhez vágtam volna a fiammal kapcsolatos papirokat,hogy bizony,hogy igy volt...na mindegy,se görcsoldót semmit nem kaptam,csak gúnyos szöveget...hazaérve belázasodtam,ma is még egy kicsit és reggelre a barnázást vér váltotta fel...szóval erről ennyit....hátha legközelebb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: