Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Mi a férjemmel már lassan egy éve próbálkozunk első babánkkal. Ez a 12. próbálkozós ciklus.
Elvileg ma vagyok nem várt előtt egy-két nappal.
Nagyon bízunk benne, hogy végre sikerült, a héten biztosan kiderül.
Tudom, sokan vannak, akik már évek óta próbálkoznak... :( Szeretettel várok mindenkit!


Nekem sajnos leesett a hőm és negatív a tesztem.
Uh.sajnos már egy éve nem jön össze.
El vagyok keseredve.


Szia!
Sajnálom! Mesélsz magatokról?
Mi is szeretnénk babát. De nekem már van két fiam, 8 és 10 évesek. Nekünk ez az első hónap, hogy próbálkozunk.
 

 
 

Szia!
Sajnálom! Mesélsz magatokról?
Mi is szeretnénk babát. De nekem már van két fiam, 8 és 10 évesek. Nekünk ez az első hónap, hogy próbálkozunk.
 


Sziasztok!
Azóta a következő ciklus sem sikerült, uh.ez már a 14. próbálkozásunk lesz, ami elvileg inszemináció lesz.


Sziasztok.

Eladó bontatlanul 2doboz Gonal-F injectio 450 NE/0.75ml (végig hűtőben tároltam!) 30000Ft
És eladó 3doboz bontatlan Cetrotide inj. 0.25mg por és oldószer 28000Ft.
Akit érdekel írjon ide:
kiscicahaj@freemail.hu

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@mutymurutty:
Sajnálom drukkolok!
Nekem két nap van a nemvártig.
5-6 napja feszülnek a melleim, kemény a hasam. Tegnap előtt megéreztem a tesco parkolóban egy parfüm illatot és olyan undor jött rám, hogy csak na. Meg olyan mindjárt megjön érzésem van. De az is lehet csak bebeszélem az egészet..Hát kíváncsi vagyok
 


@mutymurutty:
Megkérdezhetem, hogy a hőt hol méred? Vagy hol kell?
 


@cinciminci:
Én szájban mértem mindig.
Drukkolok neked!


Sziasztok, 
Talán ehhez a topikhoz illik legjobban a kérdésem. Párommal elhatároztuk, hogy szeretnénk kisbabát, ennek érdekében Femibion 1-et ( kb 3 hónapja) illetve Inofolicot szedek  napi 1 tasakot.( kb 2 hete)  Szerencsére egészségügyi problémánk nincs, Inofolic szedése csak a gyorsabb fogantatás miatt "indokolt". 
Érdeklődnék, hogy Nálatok is előfordult- e már, hogy az Inofolic felborította a pontos ciklusotokat?
Két napja fáj a hasam mintha megjönne, ( most lenne az ideje) de semmi nem történik, ( tesztet csinaltam, ami negativ ) másra nem tudok gondolni mint, hogy az Inofolictól van.

Esetleg Ti is jártatok már ilyen cipőben, vagy van tapasztalatotok az Inofolickal kapcsolatban várom véleményeteket.

Előre is köszönöm


 
 


@agnesp: Szia. Én nem szedtem ilyeneket, uh. sajnos nem tudok vélemény írni.
Esetleg a kettő nem sok egyszerre? Nem tudom!
Végül is ma van a nemvárt napja? Soha nem szokott késni? Mióta próbálkoztok?


@mutymurutty:


Szia, 
Ez lesz a 3 hónapja, hogy próbálkozunk. Nem mondható még régóta tartó próbálkozásnak. Mindig pontos. Várok egy kicsit, aztán lehet, hogy felváltva fogom szedni őket. 
Olvastam, hogy van aki a kettőt szedi egyszerre.  Mivel az Inofolic is csak egy vitamin, szerintem semmi káros nem lehet abból ha szedem.  Ha lesz fejlemény írok, hátha másnak is van ilyen problémája.



 
 


@agnesp:
Esetleg ajánlatos erről nőgyógyászt megkérdezni. Ha meg nem voltál

Nekem ma kéne megjöjjön, bár van, hogy késik egy-két napot.
Ha hétfőig semmi akkor tesztelek.

Tegnap olyan görcseim voltak, azt hittem megszülök :(
Elvileg a vesém görcsölt be, anyuval kiderítettük mert orvos.
De azért ha nem jön meg és marad ez a kellemetlen érzés az alhasamban akkor nőgyógyász...
 


@cinciminci:


Szia! Mi lett végül, megjött vagy nem? :)

@agnesp:


Veled mi van?


Nekem hétfőn megvolt az inszemináció. Uh. most várunk... és rádolgozunk. :D



@mutymurutty: Szia! Képzeld, mindenféle tünetem volt már másnap reggeltől, mikor nem jött meg. Annyira örültem. Erre vasárnap reggel volt egy negatív tesztem, másnap reggel meg egy halvány pozitív. Majd a negyedik nap késés után megjött. De olyan szinten öntött el a vér, hogy kb egy nap alatt minden kiürült. Aztán még 2 napig pár csepp jött csak. Soha nem éltem át még ilyet, de nem is akarok többet :( Sejtem, hogy ez egy vetélés volt. Túl vagyok rajta, azt hiszem lelkileg is. Muszáj tovább lépni, mert ha szomorkodok, akkor sosem lesz baba. És megpróbálom a lehető leglazábbra venni a dolgot innentől :) A naptárt sem fogom nézegetni. Érted meg izgulok!!! Kemény csaj vagy, sok az erőd! :))
 


@cinciminci:


Jaj, de szörnyű lehetett, hogy egyik reggel pozit tesztelesz, aztán megjön. :( Sajnálom.

Köszönöm, még kb. 9 nap és kiderül, hogy nekünk hogy sikerült ez a ciklus.


@mutymurutty:
Na az szupi :)
Szerencsére semmit nem tudok az inszeminációról. Úgy ertem jó, hogy eddig nem volt rá szükség. De majd utána olvasok. Sok szerencsét. Majd írj!
 


Sziasztok! Èn 30 èves vagyok, 3 vetèlèsen tùl. Az utolsò 3 hete volt....Mi màr 4 ève pròbàlkozunk. Rengeteg dolgot pròbàltunk màr ki. A vizsgàlatok alapjàn egèszsègesek vagyunk mindketten. A ciklusaim is teljesen pontosak.Az utolsò vetèlèsem utàn vàltottam nőgyògyàszt,ès az ő javaslatàra most fogom elkezdeni az Inofocil szedèsèt a terhessèg alàtàmasztàsàra. Nagyon bìzok benne,hogy ezùttal ki tudom majd hordani a babàt,ès abban is,hogy nem kell rà èveket vàrnunk.
Mindenkinek sok sikert kìvànok!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:


Üdvözlünk itt.
Nagyon hosszú idő az a 4 év. :( És a 3 vetélés pedig szörnyű lehetett.
Mindig azt mondtam, inkább várok még, csak egészséges terhesség legyen. Nem is tudom elképzelni, mit élhet át egy nő, amikor elveszíti a babáját. :( Nem, hogy 3x.
Nagyon sajnálom.
Mielőbbi babásodást kívánok neked!



Nekem már nemsoká kiderül, hogy sikerült e ez a ciklus...
Már nagyon türelmetlen vagyok. Pf...


@mutymurutty:
Köszönöm! A 4 èv az nagyon hosszù,ùgyhogy màr nem is szàmolom a hònapokat. A vetèlèsek közül talàn a màsodik volt a legszörnyűbb,mert akkor màr 16 hetes voltam ès egy vizsgàlat alkalmàval mondtàk hogy nincs szìvhang,ès be kell feküdnöm a korhàzba. Persze a màsik kettő sem volt egy leànyàlom. A baj az,hogy a pàrom màr kicsit letetf erről az egèszről ès azt mondta inkàbb hagyjuk,de èn nagyon vàgyom egy babàra ès egyszerűen nem tudom feladni.

Neked drukkolok àm!
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@kinderwunsch:
Megértelek mindkettőtöket. Azt is hogy párod már letett róla, meg téged is, hogy annál jobban szeretnéd. Nekem biztos kettős érzéseim lennének, már most is vannak. Pl.hogy most ha ez az inszem nem sikerülne nem is akarok másikat. Legalább is rögtön biztos nem, majd később esetleg.
Nehéz dolog ez az egész, amikor már ilyen régóta vágyik az ember babára.


@mutymurutty:
Ebben igazad van,nekem is teljesen kettős èrzèsem van,màrmint hogy nagyon szeretnèk egy közös babàt,ès ugyanakkor nagyon fèlek egy ujjabb kudarctòl. Valahol a fèrjemet is megèrtem,mert nagyon szeret ès nagyon fèlt hogy teljesen tönkremegyek ebbe az egèszbe,de èn most ùgy èrzem,hogy abba mennèk tönkre ha nem pròbàlnànk meg ùjra......egy ördögi kör ez :roll:
Remèlem nektek sikerül ès nagyon drukkolok! ;-)
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@mutymurutty:
Na sikerült az inszem?
Izgulok ám titokban.
Én amúgy annyira lazára vettem a dolgot, hogy már a naptárat sem nézem.
Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz. Rutin vizsgálat meg egyebek.
 


@cinciminci:


Szia! Köszi, hogy izgultál értem. :)
Sajnos nem sikerült, ma megjött. De nem vagyok annyira elkenődve, majd a következő, hátha... :)


@mutymurutty:
Oké! Fontos a pozitív hozzáállás :)
Nekem meg valamiért nincs peteérésem pedig már kellett volna legyen. Fura, hogy csúszik...na majd lesz valami.
 


@cinciminci:
Szoktad érezni? Vagy nézik uh-n? Vagy LH-tesztezel?


@mutymurutty:
Mindig érzem a peteérést. Meg ebben a hónapban LH teszteztem. Es képzeld most nem volt peteérésem :o legalábbis a teszt nem mutatta.
Nem is gondoltam, hogy velem ilyen megeshet.
De komolyan nem stresszelek ezen mert csak depresszióba esem. Majd jön amikor kell jönnie :)
 


Sziasztok.
Uj vagyok a csoportban.
Teljesen el vagyok keseredve.
Van egy 7 eves kisfiam,aki 2 honap utan megfogant.
Most kb 4-5 honapja szeretnek masodik kisbabat,de menstruacio elott napokkal mar barnazok,sit az utobbi kez honapban,mar van h a 18. naptol neha neha barnazok.
Voltam orvosnal,csinalt hormonvizsgalatot,ahol minden rendben,a progeszteronom ,epp h magasabb a normal erteknel.
Volt ultra hangom is,a 11.nap volt 18mm a tuszom.
Elkeseredtrm,ha monden jo ,akkor mitol barnazok?
nikol1987
Budapest XVII. kerület
 
 


@nikol1987:
Szia!
Szerintem egyáltalán ne keseredj el! Van egy gyermeked! A tesó meg majd jön.
Ha az orvos megnyugtatott és minden ok akkor meg főleg ne keseredj el.
Ha aggaszt ez a dolog akkor válts orvost :)
 


Szép napot mindenkinek. Engedjétek meg, hogy pár sort írjak.
Nem én akartam szakértő lenni, az élet sodorta elém a meddőség eseteit. Gondolkodtam, olvastam, tanácsokat adtam, és néha meglepően gyorsan jött a jó hír. Eddig a Családineten voltam, de egy éve a Google nem találja meg, 97 ezer látogatónál megállt, hiába várom a százezrediket.
Azt tapasztaltam, hogy az évnek ez a legjobb időszaka elkezdeni a lelki eredetű meddőség gyógyítását. Ezért írok most. Egy esélyt szeretnék adni az első babához. Minden ingyenes. Aki akar, keressen meg a facebookon.
Bianka Mikrobaby
bianka60
mikrobaby@gmail.com
 
 


Sziasztok!
Azóta én ma már a 11.cnapon vagyok újra. Tegnap voltam UH-on és a doki látott több 16 mm-es tüszőt mind a két oldalon és egy 18-ast a jobb oldaon. Ma voltam ismét és most azt látta, hogy a 18-as 22 mm-es lett, a többi nem nőtt. :(  De azt mondta a doki, hogy nagyon is esélyes a ciklus, a nyálkahártyám is szép vastag. Beadta reggel az ovitrelle tüszőrepesztő szurit. Holnap pedig délután 1 órára kell mennünk, megcsinálja a 2. inszeminációnkat.

Mondtam neki, hogy előzőleg a szuri után kb. 40 órával éreztem a tüszőrepedést az inszemináció pedig szuri után 26 órára volt. (akkor azt mondta, hogy a 36 óra már lehet késő), na most eltolta 4 órával, így most majd a szurira 30 órára lesz az inszem. Nem tudom, hogy az a 4 óra mire lesz elég.
Persze, múltkor mikor beadta a szurit, akkor a legnagyobb 20 mm-es volt, most meg 22. Bízom benne, hogy amennyivel nagyobb, annál hamarabb repeszti is a szuri és akkor pont jók leszünk.
Hát majd kiderül.

Szóval, holnap újra inszem. Utána két hét várakozás... Remélem sikeres lesz, mert ha nem, akkor nagyon valószínű, hogy egy kis szünet köveztekzik, hogy pihenjen a szervezetem.


@nikol1987:


Ne legyél elkeseredve nagyon. 4-5 hónap még nem sok. Bár a barnázgatás, az elég dühítő lehet, főleg, hogy elvileg nincs is ok rá. Nem próbáltál még gyógyteákat esetleg? Ciklus elején cickafark ovuig, ovu után palástfű, + barátcserje kapszula. Én nem csináltam ilyen kúrákat, de sokaknak segített.


Sziasztok!
Kis helyzetjelentés.
A 34. Napon vagyok. Még nem jött meg.
Ugyan a ciklusom szabályosnak mondható kb 28-30 napra jön mindig, de előfordul, hogy a 32-re. Ami fura volt a hónapban, hogy elvileg nem volt peteérésem. Vagy legalábbis nem a hónap közepén. A 26. Napon volt picike rózsaszín paca a wcpapíron, aztán a 28-30 napokon görcsöltem. De szép lassan elmúlt. Max néha enyhe szurkálás van most alhasban.
Mellbimbó érzékenységem van, kicsit feszültebb vagyok de ennyi.
Ha késői peteérésem volt akkor még a teszt se mutatna semmit.
Várok még...hátha csak hormonális zavar. Bár a görcsölést nem értem.
 


@cinciminci:
Én azért tesztelnék.


@mutymurutty:
35. Nap
Majd hétvégén
Ha kibírom addig.
 


@cinciminci:
Én is hétvégén.
Remélem mindketten örülünk majd.


10 nappal peteérés után :D
 


Boccs. Szóval pozitív lett a teszt
 


@cinciminci:


Jajdejó, jajdejó. :) Nagyon örülök.
Én ma 9. dpo-n vagyok, de holnap még nem merek tesztelni, még szerintem holnap után sem.

Milyen tesztet használtál?
Tudsz feltölteni róla képet?



Probáltam de nem tudta. De most megint megpróbálom :)
 


@noni6666:
Szia! Kösziii :)
Próbáltam képet feltölteni de valamiért nem akarja...csak tölt és tölt.
Mindig középidőben szokott a pé-m lenni. 13-16 között. 12-17 nap között csináltam asszem 3 darab tesztet. Mind negatív volt.
És valóban nem is éreztem a peteérést. Aztán a 24-26 nap körül majd megvesztem :D tudtam, hogy van valami csak fura volt nagyon ezért nem is foglalkoztam vele. Nem akartam görcsösen hozzáállni.
A 26. Napon rózsaszín paca volt a wcben. Nem tudom eldönteni az beágyazódás volt e vagy peteérés.
Mi mindennap együtt voltunk a férjemmel, biztos ez is segített.
Most csináltam meg a negyedik tesztet. :DDD
Erősödik a második csík, meg a tüneteim is :)
Szerintem lazulj el! Ez egy kaland! Össze fog jönni!
 


Sziasztok!
Én csak pozitív példaként jöttem, hogy akinek nehezen jön a baba, az ne adja fel! 
Nekem 25 évesen azt mondták, hogy meddő vagyok és csak lombikkal lehet majd gyermekem. Ehhez képest van egy 10 hónapos kisfiam, aki spontán fogant és makk egészséges. Mi 3 évet vártunk Mátéra...
A fogamzásgátló abbahagyása után nem volt normális ciklusom. Ez annyit jelent, hogy volt amikor 35, máskor 70 napra jött meg... 2 év sikertelenség után végre megjelent az a bizonyos két csík amire az ember lánya annyira tud vágyni, hogy az már fáj. Viszont az örömünk sajnos nem tartott sokáig, mert az a babánk elment. 9 hónap elteltével fogant meg a fiam, aki már maradni szeretett volna  
Sajnos nem tudok Nektek tuti receptet adni, mert én magam sem tudom, hogy mi segített végül. Kipróbáltam mindent... Méhpempő, Inofolic, vitaminok, szedtem Merckformint és tartottam a 160 grammos szénhidrátdiétát, jártam Aviva tornára, voltam többször is perinatális szaktanácsadónál, részt vettem születésélmény-feldolgozó csoporton, rengeteget foglalkoztam a lelki gátakkal és voltam kineziológusnál. A kineziológus nekem nagyon sokat segített, főleg a vetélésem feldolgozásában és amikor voltam a kezelésen, abban a hónapban várandós is lettem, úgyhogy gyanítom, hogy ennek volt a legnagyobb köze a sikeremhez. A barátnőm szintén egy kezelés után pozitívat tesztelt 2 év sikertelenség után. De azt gondolom mindannyian mások vagyunk és sokan nem is hisznek az ilyesmiben.
És csak annyit szeretnék mondani Nektek, hogy teljes mértékben áterzem a fájdalmatokat és tudom milyen türelmetlenül nézegetni a naptárat, lélegzet-visszafojtva várni a teszt eretdményét, ami persze megint negatív...tudom milyen elveszíteni a várva várt csöppséget, de azt is tudom, hogy mi nők mindennél erősebbek vagyunk. Tudom, hogy Ti itt mindannyian anyák lesztek ( aki pedig már anya az többszörösen is az lesz)!!! Mindnekinek sok sok sikert és pozitív tesztet kívánok! Ne adjátok fel, mert sikerülni fog!!!!!!!! <3
 


@dorcsi00:


szívből gratulálok és nagyon sok boldogságot és egészséget!!!!!

És persze köszönjük a bíztatást! Szerintem vagyunk jópáran, akiknek jólesnek a meleg szavak és az örömteli történetek!
 
 


@dorcsi00:


Köszönjük a pozitív példát.
Elkel, mert nekem pl. ma megjött.


@dorcsi00:
Köszönjük az erőt amit ezzel a poszttal adtál


Sziasztok Mindenki!

Én ma vagyok a 28.cnapon, 14. dpon. Tegnap és tegnap előtt pozitívat teszteltem. :) Eddig minden a legnagyobb rendben.
A csodálatos az egészben, hogy most doki mentes ciklus volt, UH. követés nélkül, hormonok nélkül, két sikertelen inszemináció után, 17.próbálkozásra természetes úton sikerült!!!

Uh.ne adjátok fel! Egyszer mindenkinek sikerülni fog! Hajrá 2018!!!


Sziasztok!
Màr elèg règen nem irtam nektek. Ùgy gondoltam,hogy kicsit kikapcsolok ès nem feszülök rà a tèmàra. Idő közben viszont ùgy alakult,hogy most 5 napja kèsik. Minden tünetem megvan,viszont nagyon fèlek tesztet csinàlni. Èrzem,hogy terhes vagyok,de mègis fèlek egy ujjabb, negyedik kudarctòl. Főleg ùgy,hogy 1 hònapja diagnosztizàltak egy ujjabb pajzsmirigy daganatot nàlam,ami eddig mèg jòindulatù,de ki tudja meddig. Àprilisban műtenènek......na ès nekem ezt most ki kell matekoznom hogy mi is legyen. Hàt lànyok ùgy nèz ki hogy nekem nem adjàk meg olyan könnyen a babàt.
Na de ennyit ròlam.
Ti hogy vagytok?
kinderwunsch
Ausztria
 
 


@mutymurutty:
Nagyon örülök!!! remelem azóta is minden rendben van


@kinderwunsch:


Szia! Teszteltél? Mi újság?


@brigitta0506:


Köszönöm. :) Minden rendben. Holnap este megyünk UH-ra, nagyon kíváncsiak vagyunk. Nem kevésbé azért, mert az eddigi állások szerint ketten vannak, holnap kiderül hogy valóban így van-e még mindig. Nagyon reméljük, hogy így van. :)



@mutymurutty:
Szia! Sajnos tesztelni nem teszteltem mert 7 nap kèsès utàn megjött,pedig mindig òramű pontossàggal működök. A legutòbbi vèrvètel alapjàn magas a ths-em,(2,5) ez sok a babàhoz. Most megemeltèk az euthyrox adagomat 75 mg-ròl 112-re aztan majd meglàtjuk mi lesz.
Neked gratulàlok! Ès boldog babavàràst
kinderwunsch
Ausztria
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: