Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm. :-) itt pityergek, ahogy olvaslak titeket...
A második hónapban sikerült. Szerencsésnek mondhatjuk magunkat.
Úgy volt hogy elhalasztjuk a baba projektet, mert P3 és Hpv lett az eredményem, de mikor újra megnéztek kb 3 hónap után, akkor már negatív lett az eredmény, így elkezdtünk próbálkozni.
Olyan fura dolog ez. Nagyon vágytunk a babára, de meg ugye nem pörögtunk rá. Aztán az ovulacio után 5-6 nappal volt egy Veres pötty a bugyimon,. Itt már kezdett komoly lenni a dolog, majd a tegnap a mensi elmaradása.
Felspanoltatok, így ma olyan este 6 körül teszteltem. És most boldogság van. :-D
moni25
Eger
 
 


@moni25:
Igen, emlekszem amikor eloszor irtal. Azert milyen gyorsan, milyen szuperul alakultak a dolgok hal istennek
Akkor neked volt beagyazodasi verzes. Kuldte a jeleket a babo
 
 


Ugye-ugye.........a nem rápörgős hónapban jön össze a bébi. Mondtam én! Igen, a véres pötty már jelentett valamit. Nekem is volt anno, de nem foglalkoztam vele különösebben.
Mikor mész orvoshoz? Jaj, olyan jó, hogy lett még egy kismama a csoportban!
Mi meg szépen követünk majd benneteket! Sorban-sorban!
Majd ha lesz időd írj le mindent részletesen! Párod reakcióját, hogy érzed magad, mindent!
Mos elég lesz aludni a nagy izgalomtól.
 
 

 
 

@moni25:


Gyönyörű két csíkos teszt!
Gratulálok! :)


@moni25:
Juuujjj *-* hatalmas gratuláció *-*
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Miis megjártuk az ultrahangot apával :)
Határozottan megmutatta magát^^ Kisfiút várunk Apuka is meg én is teljesen elérzékenyültünk :$
Becsült súlyunk, 318gramm
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Hatalmas gratula nektek is mi pénteken megyünk talán megmutatja magát
 


@mexinda:
Gratulaaaaaaa, meg egy kisfiu, de szuper
Csajok, most mar erositeni kellene a lanyos oldalt is Na de majd Eszter penteken
318 gramm? Edes szive
Nalunk 152 grammra becsultek a 16. heten
Nem akarsz feldobni egy pocak fotot?
 
 


@eszter1893:
Köszönjük Majdcsak megmutatja magát
Fotót majd később tudok csinálni, de ígérem rakok fel ma egyet
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Nagyon várjuk a fotódat :)
 


Aranyosak vagytok.
Úgy volt hogy meg nem tesztelek, de aztán fürdés előtt úgy döntöttem mégis. Arra gondoltam hogy árthat a magzatnak a forró fürdő, így inkább tudni akartam a dolgot.
Amíg aktivaltam tesztet a férjem a szobában volt . Aztán bementem hozza és vártuk a 3 percet. Majd együtt mentünk vissza a fürdőbe és néztük meg s tesztet :-) ő azt sem tudta h mit jelent a két csík, de miután a nyakába borultam tudta :-) valahogy így történt nálunk
Ki mikorra nem várja? Mikor izguljunk értetek?
moni25
Eger
 
 


Na csajok, itt a kép kissé kupi van még mer tapétázás folyik, de na pocak a lényeg
Mi február 5 környékére várjuk
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Valamiért nem enged képet feltölteni :(
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
De kar Hulye babanet, vmi sose jo...
Akkor te szulsz eloszor itt
En februar 23.ra vagyok kiirva, de szeretnek valentin napon szulni Nem mintha kivansag musor lenne, de majd megbeszelem a fiammal
 
 


@aimi:
Nálam még nem lenne kizárt a Valentin napi szülés. Volt már január 31, február 5, s február 8 is Hidd el ha 23-ra vagy kiírva, inkább legyen még bent 1-2napot minthogy ilyen sokkal korábban bújjon ki. Én így vagyok vele
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Hat csucskosen, de talan beleferne meg a Valentin nap. Magyarorszagon max 1 hettel hordhatod tul, aztan meginditjak a szulest.
En ugy vagyok vele, hogy 39 hetesen mar tokeletesen fejlett, nem kell meg nagyobbra nonie, idekint is raer. Egy formas, 3 kilos, fejlett babanak is orulnek De nyilvan majd o tudja mikor akar elindulni kifele
 
 


Barátnőm szeptember 10-én szült és szeptember 20-ra volt kiírva. Kb másfél óra volt a szülés. :) És 3850 grammos 54 centis egészséges kisfiút szült. Szóval a valentin np csak 9 nappal van korábban. :) 37. héttől már nem baj, ha világra jön. Akkor tökéletesen életképes.

Viszont az is igaz, hogy a fiúk szeretnek néha tovább bent lenni. :D
 


A sogornom a 37. heten szult, 4420 grammos lett a "kisfiu"
Annak idejen a draga ocsem 2 hettel tovabb maradt bent Bar akkor anyu szerette is volna, mert aprilis 2.re volt kiirva es ugy gondolta jobb minel meszebb kerulni a bolondok napjatol
Meg 5 honap es kiderul
 
 


@mexinda:


Akkor most már tuti biztos! :) De jó. <3

@eszter1893:


Holnap? :) Remélem, nem lesz szégyenlős. :)

@moni25:


Jaj, de megható. :')




Sziasztok!

Moni: hogy vagytok? Hatalmas az öröm biztos! Csók Mostmár Te is a kismamik táborát gyarapítod! Kacsintás

Mexinda: gratulálok a Kisfiatokhoz! Csók

Eszter: holnap UH akkor? Gyere majd mesélj!

Kismamák hogy vagytok és a többiek? Ki mikorra van kiírva?


Én jól éreztem, tegnap megjött, ráadásul megtréfált a szervezetem, mert most hamarabb jött, mint ahogy (nem) vártam. Egész nap olyan sehogysem voltam, fáztam, majd szét ment a fejem, és még a szg.-em is elromlott. Rosszall

Most van a 2. hónap, hogy vezetem a hőmet és az alapján szerintem volt ovum. A rossz időzítésre gyanakszom, lekéstük ismét az ovut. Rosszall

Hőmérőzésben ki itt a profi? Ha ne adj Isten valami hormon problémám lenne akkor az a görbéből kimutatható? Most elkezdtem inni az Inofolicot és szedem az E vitamint, úgyhogy hajrá 3. hónap!!! Kacsintás

Jajj, nem is gondoltam, hogy ennyire lehet vágyakozni a 2. babára is. Nagyon szeretnénk már Alízunk mellé egy kistesót.

Marika jól mondja, mert ha már a 37. hetet betöltitek akkor már nem baj ha jön a baba.

Nekünk Alíz a 38. héten született 2600 grammal és 51 cm-rel. Könnyű és gyors szülés volt, 8-ra mentünk és 11-re már meg is volt.
 
 


@maja33:


Sajnálom, hogy megjött.
Én bár profi nem vagyok, csak azt tudom, ha látszik hogy volt ovu vagyis elkezd emelkedni a hő és tartósan fentmarad (coverline felett), akkor biztos nincs hormonprobléma.


@mutymurutty:
@maja33:
Igen holnap fel 10re megyünk:) annyira várom már:)
 


Mutymurutty köszi és tudod, nem adjuk fel! Ti sem és mi sem! Előbb vagy utóbb összejön és akkor már csak nosztalgiázni fogunk ezeken a "nehéz hónapokon". Kacsintás

Felteszem a görbémet ha tudom, 2 különböző oldalon is megcsináltam.






Csak ezt az egyet engedte feltenni-nem igazán értek hozzá.

Mit szóltok ehhez? Volt ovuláció ugye?

Köszönöm a segítséget!

 
 


Ha ovutesztet is használok és hőmérőzök is akkor melyiknek kell higgyek? A hőmérőzésben nem vagyok még igazán jártas....Rosszall Mesélnétek róla nekem minél többet, bármit ami hasznos lehet?
Ovu teszt 6-án volt először negatív, és a hőgörbén is akkor jelölte.
A másik, fertility-s oldalon (ezt a képet nem tudtam feltölteni) viszont 5-re tette az ovut. Ebben zavarodtam meg. Lecsökken a hő, majd felmegy a hő, hjajjj, már azt sem tudom hogy mi van.............NyelvöltésNevetésHatározatlan
Nicika, úgy rémlik Te hőmérőztél. Ha lesz időd írj róla légyszi! De Mindenkinek köszönöm aki hozzá szól, mert nagyon-nagyon kezdő vagyok a témában.

 
 


Mexinda, te ismered a szodabikarbonas tesztet?
Raontod a pisit a szodabikarbonara, ha habzik kisfiu, ha nem, akkor kislany.
En megcsinaltam (mikor mar tudtam, hogy kisfiu) es bejott.
Csinald mar meg te is, kivancsi vagyok, hogy neked is helyesen mutatja-e
Ja, es nem csak nekem jott be, vkinek korrekten mutatta a kislanyt is
 
 


Moni, te is pisilhetsz mar most
Hogy vagy egyebkent? Tunetek? Mikor mesz dokihoz?
 
 


Eszter, mi volt a dokinál? Várjuk a híreket! Kacsintás
 
 


Eszter, mi volt a dokinál? Várjuk a híreket! Kacsintás
 
 


@maja33:
Kislányunk leeeesz :) minden rendben van vele;) szépen növekszik :)

De itt már megint nem akar képet feltölteni
 


Hála Istennek, hogy minden rendben! Gratulálok Nektek a Kicsi Lányhoz!!!!!! CsókVigyor
Hány hetesek vagytok? Vannak már neveitek?
És a többieknek fiú nevek?

 
 


@maja33:
12.hetben vagyunk :) nekünk 100% hogy Nóra lesz :)
 


Szép neve lesz! Kacsintás Barátnőm kislánya is Nóra. Vigyor Jó egészséget, vigyázzatok Magatokra!
 
 


 


@maja33:
Végre sikerült a kép :) nekem mindig is tetszett a Nóra mondtam hogy ha lányom lesz egyszer az tuti hogy Nóra lesz :) apukának is tetszik nem is volt kérdés :)
 


Gyönyörűséges Kicsi Lány!!!!! CsókCsókCsók Az jó, hogy ilyen könnyen megegyeztetek a nevet illetően. Kacsintás
 
 


@maja33:
Szerencsére mindig mindenben egyet értünk:) ahogy ebben is :) nem is volt kérdés nem is volt variálás. Nekem még a Zsófia is tetszett viszont két nevet nem akartunk úgyhogy mondtam hogy ez akkor egyértelmű :)
 


@maja33:


Azt jól látom, hogy a ciklus elején nem hőmérőztél? És nem látom a hő értékeket sem. De ennyiből úgy tűnik, hogy igen, volt peteérés. Ha 6.án volt először negatív a teszt, akkor volt az ovu, ami a görbével tökéletesen egyezik. Ovu előtt leesett aztán szépen elindult felfelé. Én mindig az ovu tesztnek hittem jobban. Az mindig egyértelmű volt, hogy mikor pozitív és mikor negatív. A hő pedig, ingadozhat. De van aki ezt másként gondolja.


@eszter1893:


Gratulálok a kislányotokhoz! Szép nevet választottatok neki. :)



 


@aimi:


Olvastam már róla, de még nem próbáltam  Lehet majd a napokban meglesem kíváncsiságból, hogy mit produkál 

@eszter1893:


Gratula a kislányhoz ^^ Az a lényeg, hogy jól van és egészséges :)

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Na azt hiszem végre sikerült a pocakfotót felrakni ^^ Igaz nem a legjobb, de majd teszek fel jobbat is 1x Előbb legyen kész a szoba aztán nyugisabb lesz minden nameg nagyobb pocak is lesz addigra
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:


Szép a pocakod. :)
Jó készülődést, szoba ügyileg, meg amúgy is, további problémamentes babavárást. :)


Én ma 9-re megyek tüszőket nézegetni. (ma van a 10.cnap)


@mutymurutty:

Már biztos az orvosnál vagy, majd gyere és mondd el mi volt. Drukkolok!

Igen, jól láttad, nem a ciklus elejétől vezettem a hőmet. Csak egy hirtelen ötlet volt, hogy na most akkor én hőmérőzni fogok. De azóta már folyamatosan mérem. Ez a 2. hónap, úgyhogy igazán kezdő vagyok a témában. Ezért kértem a segítségeteket és nagyon köszönöm, hogy segítesz az értelmezésében. Ugye akkor 6-án hajnalban volt az ovum? Az volt benne a furcsa és azért tévesztett meg, mert csak 1 tized fokot emelkedett ovukor. Én meg valami nagyobb emelkedést vártam. Ki kell tapasztaljam hogy működik. Akkor szerinted a hormonok rendben vannak?
Felteszem ide ezen már látszanak a fokok is. Te is hőmérőzöl amúgy?




 
 


@mexinda:


Csini pocakod van! Csók Boldog babavárást kívánok Neked is!
 
 


@maja33:
Szerintem teljesen rendben van.

Én már nem hőmérőzöm. Pár hónapig csináltam.


Voltam a dokinál.
A jobb oldalon két kisebb 12 és 13 mm-es tüszők vannak, a bal oldalon két nagyobb 15 és 16 milisek plusz egy kisebb.
Kaptam szuri receptet.
Holnap délután 16:30 körül néz meg megint. Ha nőttek annyit, akkor meg is kapom a szurit azt mondta.
És akkor hétfőn este kell összegyűjteni a kiskatonákat és bemenni a kórházba.


@mexinda:
Szep pocak Hany hetes is vagy? 20? Majd ird am meg ha lepisilted a szodabikarbonat Most akkor mar nevvel irom, szoval Eszter volt akinek ugyancsak jol mutatta a kislanyt, meg hetekkel ezelott


Mutymurutty, varunk a hirekkel


Maja, en sosem homeroztem, pedig ugy segitenek. Jol emlekszel, Nicika szokott. Majd biztos jon.
 
 


@mutymurutty:
Na annyi ideig irtam a hozzaszolasomat, hogy kozben megjottel
Orulok a tuszoknek, szuper, hogy mindket oldalon vannak
Jol felgyorsultak most a dolgok
Hogy erzed magad?
 
 


@mutymurutty:


Jaj, de szuper, hogy rendben volt minden a dokinál. Hu, mindkét oldalon vannak tüszőid. Ez nagyon bíztató. Nagyon drukkolok, hogy jól menjen minden és hogy sikerüljön a bébi. Hajrá!!!!!
 
 


@aimi:


Köszönöm, jól vagyok! Szuperül. :D
Ma este fél 5-re megyünk vissza, újra megnézni őket. Remélem, be is adja a szurit. A 16 milis akár nőhetett is annyit 1,5 nap alatt, de ha nem, akkor majd hétfőn. :)
Lényeg az, hogy ma még csak a 11. napom van, uh. nagyon jól haladunk. Nem lesz hosszú ciklus, remélem, hamar kiderül. :)


@maja33:


Köszi a drukkot! Majd jelentkezem.




Sziasztok!

Mutymurutty: voltatok a dokinál, minden rendben volt? Megkaptad a szurit? Mi a következő lépés ezután?



Többiekkel mi újság? Nagyon eltűnt mindenki.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: