Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:
Én is. Csak használ valami.
 


Sziasztok :)
Annyira jó volt olvasni ezt a sok pozitív hozzászólást :)
Elmesélném az én storym, hátha tudtok nekem segíteni, biztatni meg ahogy láttam biztosan :)
6 év fogamzásgátló szedés után szeretnénk babát. Kb 2 hónapja fejeztem be, viszont pár hete kiderült, hogy kis ciszták vannak a petefészkemben. A dokinő azt mondta, nehéz még bármit mondani, mivel azóta még csak egyszer jött meg, 18 napos késéssel, a következő most lesz aktuális. A fogamzásgátló szedése előtt rendszeres volt mindig. Azt mondta ha nem jönne meg, vagy ha úgy látnám hogy nincs peteérésem akkor 2 hónap múlva menjek vissza. Eddig 2x csináltam ovulációs tesztet, viszont az egyik negatív volt (ciklus 14. napján), a másik érvénytelen. Viszont a késés miatt nem tudom,hogy most akkor hány naposak lesznek a ciklusaim, mikor van peteérésem és hogy egyáltalán van e. Ő ajánlotta az Inofolicot, napi 1 tasakkal kell innom. Úgy hallottam maximum 3 hónapig szedhető. Jelenleg 16 tasakkal ittam meg, többször éreztem enyhe alhasi görcsöket, elég furákat. Emellett 2 hónapja szedem a Femibiont.
Azt mondta ne aggódjak, nincs gond, ez nem jelenti azt, hogy nehezebb lesz teherbe esnem. Olvastam a PCO-ról is, mivel mikor a cisztákat közölte, kb lefagytam. Viszont arról nem sok pozitívat találtam.
Remélem mihamarabb sikerülni fog! :)
Bocsi,elég hosszú lett.
Akiknek eddig sikerült gratulálok és boldog babavárást ^^ akinek még nem, azoknak pedig mihamarabbi babásodást :)
 
 


Sziasztok. Nekem ma megjött. 16.próba volt. Jön a 17.... Hurrá.
Többiek?

 
 

én lh tesztelek. Mikulásra várom az ovut.

Sajnálom, hogy nem sikerült. Remélem, hogy sikerül megtalálni az okát. És sikerül megoldani.
 


Sziasztok! 

Mutymurutty, sajnálom, hogy megjött és nem sikerült a baba! Ne add fel, jönni fog Ő, csak még kicsikét várat magára. 

Marika, én is LH tesztelek. Miku után várható az ovum elvileg. Drukkolok, hogy sikeres legyen ez a hónap! Neked szokott lenni amúgy ilyen tájban derékfájásod?
Mert nekem most kezdődik, olyan, mint a menzikor. 

Drazsi, minden rendben lesz és drukkolok, hogy Te is minél előbb babás légy! Az Inofolic + Femibion kombó szupi, én is az ittam mikor a kicsi Lányunkat terveztük. Hajrá!!!


Csináltam 20-as és 30-as érzékenységű tesztet is, és nézzétek milyenek. Nekem ez a bajom a 20-as érzékenységűvel, hogy hamarabb mutatja a pozit, mint ahogy az valójában van. Elvileg még 8 nap és már most ilyen erős. Remélem látszik azért rendesen. 


 
 


Maja33, köszönöm a választ, ez biztató :)
Mondjuk az ovu tesztekkel nem vagyok jártas. Annyiból nehéz hogy a tabi befejezése után 18 napot késett, most meg már megint 2 napja. Így elég nehéz tudni, hogy mikor kéne tesztelem :/ majdcsak helyre áll, vagy addigra jön a pici ;)
Drukkolok nektek :)
 
 


@maja33:


nekem nem mutatja hamarabb. Nem lehet, hogy most hamarabb van ovu? Nekem még elég haloványak.
 


Marika,lehet h hamarabb lesz most csak furcsa h már a 10.napon ilyen erős a 20-as teszt. Derekam is fáj. Nektek is szokott ilyenkor lányok?

Drazsi,köszi, remélem segíteni fog Nektek is.
 
 


Nicikának a 12. napon lett pozi és akkor jött a baba :)
 


sziasztok!!!
ki hogy van? én a hétévégére nem várom
1 hónapja voltam nőgyógyásznál éves szűrésen, és ma megjött a citológiám és kicsit megijedtem. összességében negatív lett, de vissza kell mennem, mert találtak valamilyen bakteriális fertőzést/gyulladást... :( volt már ilyen valakinek?
 


Bakteriális fertőzés miatt nem feltétlenül kell aggódni. Egyszerű tejsavas hüvelykúppal vagy hüvelykrémmel könnyen orvosolható általában. ;)
 


Sziasztok :)
Nekem ma volt 8. napja hogy késett és pozitívat teszteltem. 3x is csináltam 3 fajtát, de elég halvány a vonal. Így szellem vonalnak nem hinném, de remélem nem azért van, mert ciszták vannak a petefészkemben :/
Vélemény? :)
 
 


Lehet, hogy csak később ágyazódott be, ismételd meg a tesztet holnap reggel is, nézd meg, hogy erősödik-e ;)

Halkan gratulálok!
 


[/img]Tegnapi és mai. Szerintetek? :)
 
 


 
 


Háát ez bizony nagyon pozitív :) ez babagyanú, sőt, szinte biztos. Szerintem jelentkezz be lessan egy terhességmegállapító vizsgálatra. De max a nem várt mensi után 1 héttel. :)

Hangosabban gratulálok!!! :D
 


Már megtettem, pénteken megyek :)
Már 9 nappal vagyok a nem várt után ;)
Annyira örülünk neki, már alig várom a pénteket :D
Köszi :)
 
 


Ma reggeli :)

 
 


Egyértelműen erősebb ^^

Veletek mi a helyzet?
 
 


Sziasztok!
Én tegnap reggel azt hittem megjött (1csepp vér), és azóta semmi. Még előtte csináltam egy tesztet,az negatív lett. Jól elkendotem... De most azóta 1,5napja semmi. Bár úgy érzem h meg fog jönni. Az elmúlt 2honapban is ezt játszottuk, így írt föl az orvos gyógyszert most sargatest hiányra. A hangulatomrol inkább nem beszélnek..
 


@drazsi7:
Gratulálok! *-*

Nekem előző alkalommal 1 héttel hamarabb jött meg, vagyis inkább mensi előtt 1 héttel már barna folyásom volt..
Most ugyan ez a helyzet, csak nem 1 héttel előtte kezdődött, hanem 2.
Ez már nagyon nem normális. Nem hinném, hogy a teáktól van, mert előző mensi előtt nem ittam, mégis úgy jártam, mint most. Csütörtökön megyek dokihoz. Remélem normálisabb lesz, mint akinél előzőleg voltam. :/
 
 


@kolett89:
Én is jártam már úgy, ahogy Te :O
Gondolom nekem is az a bajom, mint neked, de majd csütörtökön kiderül (remélem).

Többiek? Hogy vagytok? :)
 
 


Sziasztok!
Megint én vagyok..
Túl vagyok a "vizsgálaton."
Ez a doki még zakkantabb volt mint a másik. Bementem, elmondtam, hogy mi a problémám. Megkérdi, hogy akkor miért nem szedek fogamzásgátlót?
Mondom babát szeretnénk. Azt mondja semmi bajom nincs, de azért megvizsgál..
Vizsgálat közben kérdezi, hogy hány éves vagyok? Mondom januárban leszek 20. Erre Ő: Akkor minek akar gyereket?
Azt hittem lerúgom a fejét.. ^^"
Aztán mondta, hogy az eredményem (jó kérdés, hogy milyen eredmény) "nem lett túl jó". Aztán mondta az asszisztensnek a méreteket, és hogy PCOs.
Én inkább már nem is mondtam neki semmit.. Utána azt mondta, hogy nem kell gyógyszer, meg ilyenek miatt nem kell nőgyógyászhoz szaladgálni. Ha babát szeretnénk lehet próbálkozni.
Elég vicces..
Valamilyen eredményem nem jó, és most közli, hogy PCO-s vagyok, de nem kell semmilyen gyógyszer.
Szerintetek???
Most én vagyok a hülye, vagy az orvos? De őszintén. Ha velem van baj, akkor mondjátok meg, elfogadom a kritikát.
De már azt se tudom, hogy hova és kihez menjek.. :(
 
 


Szia @szani
Szerintem az orvos a hülye....
Ha PCO-d van, akkor cisztáknak kell lennie a petefészkedben (nekem is van). Az orvosom erre ajánlotta az Inofolic - ot, ez egy étrendkiegészítő por, pont a PCO-soknak segít a teherbeesésben. Kicsit drága, de hatásos. Én 25 tasakot szedtem ki utána pozitívat teszteltem, de lehet hogy anélkül is sikerült volna, ki tudja :)
Én holnap reggel megyek dokihoz ultrahangra, remélem minden rendben lesz :)
Én a helyedben keresnék más orvost mindenképp!
Remélem segítettem :)
 
 


@drazsi7:
Köszönöm! :)
Ez azért kicsit megnyugtat, hogy neked is így sikerült a baba :)
Egy hónapot várnom kell (jó kérdés, hogy milyen) eredményre.
Addig kerítek magamnak egy magánorvost. Nem érdekel, ha sokba fognak kerülni a vizsgálatok, meg a gyógyszerek, csak ne akarjanak már lerázni..
Amint megkaptam az eredményem, kérek is időpontot a magándokihoz.

Majd írd le, hogy mi volt az orvosnál :)

Egyébként Te magánrendelésre jársz, vagy sztk?
 
 


@szani:
Elvileg félig magán rendelő, félig nem, de én Szlovákiában élek. Remélem sikerül nálad kideríteni, mi is van valójában.

Na ma voltam dokinál, elvileg a menzi alapján a 7. hétben kéne lennem, viszont mivel a ciklusom nem igazán ugyanolyan, így azt mondta ahhoz nem vehető. Még csak egy picike pöttyöt láttam (petezsák) :) a legszebb pici pötty :)
Azt mondta kb az 5. hétben lehetek, de 10 nap múlva vissza kell mennem, mert addigra már magzatnak kell lennie, de az ünnepek miatt 27-én megyek :) akkor már elvileg a szívverését is hallani kéne.
Remélem minden rendben lesz :)
 
 


@drazsi7:
Oh, nem tudtam, hogy Szlovákiában élsz.
Az jó, ha már láttad! :)
 
 


Sziasztok! Új vagyok a fórumon, de visszaolvastam nagyon sokat, gratulálok akiknek már sikerült!
Én 32 éves vagyok, 1 éve próbalkozunk. Márciusban (3.próbálkozásra) sikerült is, viszont sajnos hamar elment. 1hétig örülhettem csak. Kovetkező hónaptól újra próbálkozhattunk, de azóta sajnos semmi. Ovu tesztet most hasznaltam eloszor. Jövő hétfőn megyek nőgyógyászhoz, hátha elküld valami vizsgálatra, hogy miért nem jön a baba.
 


Sziasztok. Hát ha tudok segíteni! Amit én szedtem inofolic napi egy tasak és méh pempö 2x1 gramm! Én ezeket egy hónapig csináltam meg mellette elkezdtem sportolni! Egy hónapos eredménye egy pozitív teszt :)
Sok sikert! 10+2 hetes kis mama :)
bejcsy
Érd
 
 


Hát most 10. Dpon egy ilyen tesztem lett. De ő még szerintem negatív. Ez az xepil sajnos nalam mar többször adott extrahalvany csikot.
 


 


@vero1985:
Szia! :)
Ha szokott csalni a teszt, miért nem veszel más fajtát?:o
Amúgy drukkolok! :)
 
 


@bejcsy:
Szia! :)
Szabad tudni, hogy Inofolic és méhpempő használata előtt meddig nem jött a baba, és hogy miért? Vagy egyből így kezdtétek? :D
 
 


Egyébként gratulálok! :)
 
 


@szani:
Hàt előző hónapban kettő hasonló lett, most még adtam egy esélyt neki, mert ez volt csak a hozzám legközelebbi boltban
Amúgy közben voltam nődokinál, ha megjön akkor egy hónap Closty, ha akkor sem lesz eredmény megkezdi a kivizsgálásokat.. (hormonok,vét, sperma, Átjárhatósági)
Én magánba járok.
 


@vero1985:
Értem :D
Reméljük, hogy azokra a vizsgálatokra már nem lesz szükség.. :)
 
 


Hat meglatjuk. Ma reggel is csinaltam mert meg volt ebbol. 11.dpo: https://www.kephost.com/image/EhMf
 


Január végén vettük ki a spirált 2évig volt fent! Nem volt pete érésem és nagyon vékony volt a méh nyálkahártyám! Arról nem beszélve hogy rendszertelen volt ez miatt a mensim! 9honapig nem jött ez miatt a baba! Szeptember elsejétől elkezdtem csinálni hogy az esküvöm után jőjjön a baba :) de amúgy az inofolicbol 2x1 is lehet szedni reggel,este egy egy tasak!
bejcsy
Érd
 
 


@bejcsy:
Értem, köszi a választ :)
Rendeltem én is inofolicot, ma kaptam meg. Holnap elkezdem én is inni ^^
Remélem nekem is használni fog :D
Januárban ez is itt lesz:
http://www.babalesz.hu/termekenyseg-tam ... s-esetere/
:)
 
 


A barát cserjét én is használtam de aztt nem sokáig! Nekem csak anyit mondot a doki mikor voltam ez miatt kivizsgáláson még nyár végén hogy az inzulinrezisztenciára vagyok hajlamos de nincs pcos! Szerintem ezért is sikerült egyből! De amúgy a sport az rengeteget segít!!!! Sok sikert :)
bejcsy
Érd
 
 


@bejcsy:
Nálam is tervben van a torna. :D
És köszönjük :)
 
 


Engem is becsapott már az x-epil ilyen eredménnyel. De nem egymást követő napokon! Itt már lehet valaki! Drukkolok!
Azóta?


@vero1985:
Engem is becsapott már az x-epil ilyen eredménnyel. De nem egymást követő napokon! Itt már lehet valaki! Drukkolok!
Azóta?


@mutymurutty:
Reggel megpróbáltam egy másik tesztet:
https://www.kephost.com/image/Ejms
El is Mentem az ügyeletre kérni utrót, remélem most jobban alakul majd mind márciusban.
 


@vero1985:
De jóóó.

És ügyeleten szó nélkül kiírják az ultrót?


@mutymurutty:
Kérdezték hogy miért kell. Mondtam, hogy volt egy korai vetélésem es így felírták. Hormonvizsgálaton még bem voltam mert azt januárra tervezte a dokim, de még márciusban mondta, hogy ha megint lesz poz tesztem azonnal utroval tamogassuk meg, ártani nem árthat. Kiváncsi leszek mi lesz
 


@vero1985:
Szuper. Minden jót kívánok. Boldog ünnepeket, problémamentes babavárást.


Köszi, bele nem élem még magam, de majd mindenképpen irok ide bárhogy is alakul. Boldog ünnepeket mindenkinek!
 


@vero1985:
Gratulálok! *-*
Kellemes ünnepeket!
 
 


Sziasztok.

Én ma reggel a 26.cnapomon, 12.dpon egyértelmű pozitívat teszteltem.

Annyira hihetetlen, nagyon boldogok vagyunk és reméljük, minen rendben lesz.

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.
Nekünk a legszebb ajándék a mai teszt.
Kívánom, aki még vár rá, minnél hamarabb éljétek át ezt az érzést. Csodálatos.

Ez egy doki mentes ciklus volt, uh.követés nélkül, méhpempőt szedtünk, férj cinket és szelént. Két sikertelen inszem után természetes úton sikerült, 17.próbálkozásra.



Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron