Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:
Nagyon sajnálom! :( Azt hittem lesz zebrás teszted. :(
Engem megriggatott a 2 éves kuslányom. Az elöbb fexek a földön picit kilogott a hasam. Az Aliz egyszercsak rámutat a hasamra: ott a baba.
 


4.5 órás One Step 10-es. Qrvaszarok ezek a tesztek. A Predictor soha nem lesz szellemcsíkos!!!

 


Mutymurutty
Nagyon sajnalom
De csak elore, ez volt a foproba
Orvos fuggo, hogy van-e pihi vagy egybol johet a kovetkezo inszem. Az enyem pihizni kuldott, en ugrottam volna bele egybol a masodikba, de visszagondolva kellett az az 1 honap, hogy rendbe jojjon a lelkem es eleg eros legyek megprobalni megint. Mikor hivod a dokidat?
 
 

 
 

@nicika35:
Niki minden teszt ugyanúgy működik. A predictoron fele olyan vékony a teszt és a kontroll csík mint az összes többi teszten azért nem látsz rajta szellemcsikot. De minden teszt egyforma. Márkától függetlenül.
 


Mutymurutty, nagyon sajnálom! Sírós Elhiszem, hogy most nagyon nehéz, de nem szabad feladni! Folytassátok amit elkezdtetek! Én hiszem, hogy meglesz a gyümölcse.

Nicika, ezek a tesztek jól megviccelnek. Hátha a holnapin már tényleg ott lesz a két csík. Nagyon drukkolok!
 
 


@nicika35:


De édes a kislányod! Reméljük, igaza van. ;)
Én sokaktól azt hallom, hogy az one stepp milyen jó, az soha nem csap be. Tény, én is használtam és soha nem volt rajta szellemcsík. Hátha neked azért van ott, mert van valaki a pocakodban. ;)
Köszi, hogy bíztál bennem...hát majd legközelebb.

@aimi:


Köszönöm. Hát, én még korábban, kb. egy hete úgy gondoltam, hogy ha ez nem sikerül, akkor nem megyek többet. De férjem azt mondta, ha már bele kezdtünk, akkor folytassuk.
Pénteken hívom a dokit. Akkor lesz a 3. napom. Ha azt mondja, hogy lehet most is inszem, akkor elkezdem szedni a clostit. És akkor már jövő hét pénteken (10.napon) mehetek is UH-ra megnézni őket. (most is 16 mm-es volt a 10.napon). Ha így lesz, akkor elvileg jövő hét már vasárnap újra inszemináció. Nem is tűnik olyan távolinak. Csak az utána lévő két hét telik olyan lassan, főleg a vége... Áh. Na, majd látjuk, hogy egyáltalán már most lesz e a következő.


@maja33:


Folytatjuk és köszi. :)



@mutymurutty:
En sem akartam menni a masodikra, ferj dumalt meg.... Ugy voltam vele a nagy csalodas miatt, hogy okkes, ezt is kiprobaltuk, ez sem mukodik.... Ezert is volt jo az 1 honap pihis ciklus. Addigra megint egtem a vagytol, hogy gyerunk, megegyszer, csinaljuk.
Sok ismerosom van, akinek 2-4-7. alkalomra sikerult.... Ez a termeszet, akkor fog sikerulni, amikor a tokeletes petesejt talalkozik a tokeletes spermiummal.
En nem tudtam volna sokszor vegig csinalni ezt. Mi lombikra mentunk volna harmadik probalkozasra.
Ha a dokid csinalna is most egybol megint, te nem akarsz pihenni inkabb?
 
 


@aimi:
Nem tudom. Most azt érzem inkább túlesnék rajta minél hamarabb újra. Most olyan jó időzítésnek tűnik. Hátha... Érdekes, hogy egy hete még a totál ellenkezőjét gondoltam. Viszont utána lehet pihi, ha az sem sikerül.


@mutymurutty:


Sajnálom én is! Viszont az jutott eszembe, hogy Aimi női megérzése is bejött: pihenni vágyott, majd rá egy hónapra égett az izgalomtól, hogy belevágjon, amit milyen helyesen tett...  tehát ha belül azt érzed, belevágnál, akkor lehet, hogy bele is kell, ha van rá lehetőség!

@nicika35: nekem ez a tesztsor nagyon mintaszerűnek tűnik, nagyon bízok benne, hogy működik! Óóóó de kíváncsi vagyok!

Milyen fránya lassan vánszorognak a napok (mondjuk nekem a stresszfaktor is magas a munkahelyen mostanában, ami nem biztos, hogy kedvez a projektnek), de ez van :)
 
 


@managua:
Igen. Köszönöm. Holnap hívom a dokit, kíváncsi vagyok mit mond majd. Most jut eszembe, ma is hívható. Akkor lehet az lesz.


Írjátok lányok mindig. Van egy tünet? Teszteltetek?


@mutymurutty:
Sajnálom, hogy nem sikerült, de ne törjön meg a lelkesedés, nem tudom, hogy ezeket a homeos cuccokat próbáltad már?
És mondok egy jó technikát, mondogasd magadban, hogy ez a hónap más lesz, még ha az eszed mást súg. Nálam hamarosan kiderül, hogy sikerült-e, mert annak ellenére, hogy azt gondoltam még ovum se volt, azt éreztem legbelül, hogy most más lesz, és ezt is mondogattam magamban. Van egy barátnőm mindig azt mondja mindenkinek van egy angyala, akitől csak kérni kell, mondogasd magadban mit akarsz elérni és megkapod. Most az ő trükkjét vetettem be, remélem sikerült!
És ez amúgy ingyen van, szóval nem veszítesz semmit, ha naponta kis időt rászánsz erre a gondolatra.
De reméljük, hogy most az orvostudomány is rásegít és nem kell többé ebben részt venned!
Most van egy új hónap, új reményekkel, de remény helyett a sikerre gondolj!
 
 


@nicika35:
Miből gondolod, hogy ez szellemcsíkos? Amúgy hahiszed, ha nem nekem is ennyire halvány csík jött ki a clearblue teszten, de így telefonról nézve halvány, laptopról tutti jobban látnám. És tudod mit? Tudom, hogy az a csík ott van, még ha csak akkor látszódik, ha forgatom, tekerem, ha a lámpafénye nem verődik vissza 2 nap és erősebb lesz.

Én is hagyom mostmár addig amíg a rendelt teszt ide nem ér, már nem fogok kísértésbe esni, hála annak az extrahalvány szabadszemmel alig látható vonalnak meg, ha igaz, hogy tegnapelőtt este volt a beágyazódás, tudtam, hogy 0 az esélye, hogy lássak valamit, de olyan korán kipattantam az ágyból emiatt, hogy muszáj volt, és úgy gondolom, hogy megérte, mert tudom, hogy pár nap és szép intenzív csíkos lesz.
És eresedik a mellem is, még, jó, hogy kb. az 5.dpo-n szemügyre vettem, mert amúgy most nem tűnne fel


Na mindenkinek további szép napot, majd jelentkezem, ha megjöttek a tesztek, sajna kikapcsolták a netet, nem tudom, hogy tudok majd a tesztekről képeket feltölteni, de majd pár nap és meglátjuk
 
 


@aminaaa:
Köszi és drukkolok neked.


Ma is negatív a Predictor...

 


Hőm 36.7-en stagnál...

 


Ma nagyon dühös lettem...nem csalódottságot éreztem hanem kifejezetten mérges voltam. De hát még csak 12.dpo és nekem 14.dpo előtt még sosem lett pozi...
 


@nicika35:
Akkor még megy a drukk! Kitartást.

Legközelebb én is prediktort fogok venni. Mostanában sok jót hallok róla. És 14.dpo-ig nem tesztelek!


Jajjj Lányok, én nemjó hírrel jövök, nekem sajna erős görcsök közepette (ahogy szokott) megjött ma délelőtt. Hazudnék ha azt mondanám, nem csurrant ki egy pici könnycseppecske, de persze azóta gondolatban az új hónapot tervezem már... és persze a drukk Nektek!!!
 
 


@managua:
Ó. Sajnálom. Fel a fejjel, majd a következő sikerül.


@managua:
Ne keseredj el, jon majd az a babacska
Hajra uj ciklus
 
 


@managua:
Új hónapra fel!
 


@mutymurutty:
A következő teszt nekem is 14.dpo. a Predictor a legjobb
 


@mutymurutty:
Beszeltel a dokival? Mit mondott? Belevagtok a kovetkezobe? Hogy vagy?
 
 


@aimi:
Igen, beszéltem vele.
Jövő hét péntek reggel megyek UH-ra. Lehet szombaton már kapom a szurit és vasárnap inszem. De majd pénteken kiderül.
Jól vagyok köszönöm. Te?


@mutymurutty:
De jó!
 


Nálam hő alapján reménytelen a helyzet...

 


@nicika35:
Sajnos hő szerint igen. De annyi minfen más van. Ne add fel. Szorítok!


@mutymurutty:
Köszi.
 


Sziasztok! 

@mutymurutty
:


Nagyon örülök, hogy ilyen pozitívan állsz a dologhoz! Csak így tovább, meglesz az eredménye! Jelenkezz majd a hírekkel! Hajrá következő inszem!


@nicika35:


Amíg nem jön meg addíg van remény. Nagyon drukkolok, hogy pozit tesztelj! Mikor lenne a nem várt? 

Én jelenleg a 7. dpo.-n tartok és bevallom izgulok, hogy mi lesz. Van itthon tesztem, de azt sem tudom mikor használjam először. 

 
 


@nicika35: ez a hőmérséklet valóban nem kecsegtető, de még nem adom fel a szurkolást, hátha nem jön meg! Nem esett le teljesen. Reggel szerinted tesztelsz is? :) (A jóstesztet folytattad esetleg? Mutat erősödést?)

@mutymurutty: szívből örülök, hogy új ciklus kezdődik!!

@maja33: ez nehéz kérdés, én legutóbb vártam volna a teszttel a 15.dpo-ig (sajnos megspóroltam ezt a tesztet most), de ebben a hónapban lehet, hogy jóstesztelek...

Viszont elkezdtem a cickafark teát inni ( nem finom), peteérés után pedig palástfű lesz majd...
 
 


@managua:


Ne aggódj, sikerülni fog :) Ahogy mindenkinek a leges legtökéletesebb alkalommal :) 

Lehet kicsit hamar, de én már így a 24. héten megvettem a hőn áhított babakocsinkat is, hogy ne a tél közepén kínlódjak vele.
Bocsi, hogy ritkán írok, de most ez a hirtelen jött 25 fokos meleg is kikészít, nameg ami a legnagyobb ellenségem, az a gyomorsav... Alig várom már hogy találkozzak a dokimmal, hogy adjon savlekötőt, mer ez már katasztrófa. Tegnap este is ez nem volt elég, mellé azthittem leesik a fejem úgy fájt, égett is a gyomrom rendesen. Ezidáig nemigen volt semmi bajom sem, de úgy érzem most kezdődnek, de sebaj :) Megéri a szenvedést :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Csajok! Ma megjött...köszönöm a szurkolást...új hónap, új remények!
 


@nicika35: újult erővel kívánok egy dundi érett petesejtet!

@mexinda, cuki vagy, köszönöm! Kitartás a Pocakkal!

Én ma túlestem a hormonvizsgálatokon, úgy tűnik minden értékem jó.
 
 


Sziasztok! Jelentkezem, sajnos nekem is megjött tegnap este, de olyan fájdalom kísért mint anno a vetélésemnél, igaz azért annál jóval enyhébb volt, de mégis mérhetetlenül nagy fájdalmaim voltak, nem csak a hasam alatt, hanem az egész hasam. Ma is reggel rettenetesen fájt, bevettem egy nospát, de semmit nem segített. Végre megérkezett a hcg teszt, gyorsan délutáni pisivel megcsináltam egyet, de sajnos negatív lett, vagyis nem sajnos, csak nem értem. A mellfájdalom tegnap reggelig megvolt, bevolt eresedve, soha nem volt ilyen a mellem, főleg nem menstruáció előtt egy héttel.
De örülök, hogy negatív lett a teszt mert így nem arra gondolok, hogy elvetéltem újra, hanem csak a testem játszott velem. Most ezt a hónapot kihagyjuk, de a következő ciklusnál belevágunk 100%-os erővel. Nem is hittem, hogy lett volna ovum, szerintem csak agyban volt ez a tünet, mivel már megtapasztaltam a terhességi tüneteket valószínűleg azokat a tüneteket sikerült beképzelni. Mert valóban más érzés a normális mell fájdalomtól, vagy a normális mensis fájdalmaktól, vagy mindenmástól, talán ezért sikerült ennyire valóságosnak.
Figyelgetem majd még a mensi vérzést, a szövet darabok miatt, mert ha látok, akkor sajnos orvoshoz kell mennem, hogy megnézessem, ha mégis volt valami akkor kiürült-e belőlem. De ez is várat magára jövőhét keddig.
Hát velem ez van. De nincs bánkódás mert tudom a következő próbálkozásnál már sikerülni fog és megis fog maradni, mert most mindent megteszek érte, vitaminok, ovu tesztek, hőmérő, teák, utána már muszáj jönnie a pocakbérlőmnek!
 
 


Újra itt, gondoltam megosztom mit olvastam. A mensin előtt egy héttel elkezdtem inni a palástfű teát, most rátaláltam, hogy mivel erősíti a méhnyálkahártyát emiatt ha megjön sokkal fájdalmasabb lesz, azt hiszem ezt a teát csak a pozi teszt után fogom inni. Most megkönnyebbültem, hogy rátaláltam erre.
 
 


@aminaaa:
Sajnálom. :( Akkor most azonos napon indul a ciklusunk. Mért hagysz ki egy hónapot??
 


@nicika35:
Jajj ugyan, jobb így, mostmár a páromra rátudom kényszeríteni a maca-t, már ezért megérte
Huhh tényleg, összeállt a ciklusunk
Sajnos párom nélkül utazok haza 2 hétre, pont ovulációra esik, Murphy törvénye... De addig legalább beszerzem a sok vitamint, valamit valamiért, de jó lett volna, ha nyárközepén lett volna babám, de nem válogatok
Amugy a vicc, hogy első éjszaka alig jött vér, pedig általában első éjszaka mindig átázok a legdurvább betétet szoktam berakni... Tegnap már végre jövögetett a vér, de ma megint tök kevés jön, nekem az első 3nap mindig sok jön, 4-5. Napon meg már a kevés maradék. A palástfű teától lehet a ciklusommal játszottam, annak örülök, hogy legalább nem késett.
Bocsi hogy mindig regényt írok, de ezaz első ciklusom amit figyelemmel kísérek így egy csomó olyat tapasztalok amit eddig nem
 
 


@aminaaa:
Egyáltalán nem baj, hogy sokat írsz. Ezért van a fórum.
Nem hinném, hogy a palástfű miatt kéne kevesebb a vérzés. Én is ittam, és nekem ugyanolyan volt, mint máskor.
 


@aminaaa:
Nekem is kevesebb és rövidebb. Gondolom a sok hormontól.
Ha esetleg a 2.inszem sem sikerülne, akkor szünetet tartok. Kell egy kis pihi a szervezetemnek. Soha nem szedtem fogamzásgátlót, semmilyen hormont, most meg tolják belém.
Nem bánnam ha ez az inszem sikerülne, akkor volt értelme.


@mutymurutty: ez tényleg megterhelő a szervezetnek, lehet részben emiatt sikeresek a "pihenőidőszakok". És remélem hamar lesz értelme a sok odafigyelésnek...

@aminaaa: én is örülök, hogy sokat írsz! Ráadásul pont ilyesmit tapasztaltam én is a vérzésemmel múltkor, és még reménykedtem is, hátha mégis babó lett.... de nem. Lehet ez is esetleg a vitaminoktól, hormonoktól, lelki alapon?
 
 


Ennél a dolognál mindig szof.sásom van, ha barátnőimmel erre a témára terelődünk akkor mindig egy könyvnyit mesélek

@marika1212:
Igazából azt olvastam, hogy a palástfű tea annak is jó akiből ömlik a vér és 7 napig tart. Meg tudod értetlenül álltam, hogy nem áztam át éjszaka, egy foltnyi vér volt a betéten. Meg ha már annyira görcsölök mint a fene akkor illene, mondjuk ha jobban jönne a vér valamit valamiért alapon. Fuuu de azok a görcsök, menstruációnál ilyet soha nem éreztem, volt minden más, de ilyen intenzív és fájdalmas görcsölés... Nem fogom mostanába elfelejteni.
De amúgy olyat is olvastam, hogy jó görcsölésre az a tea... Hát nem tudom, inkább abbahagytam, aztán lehet mindenkinél máshogy fejti ki a hatását. De a kövi próbánál csak a pozitív teszt után fogom inni, nem akarok még egy ilyen napot

@mutymurutty: Sokkolják akkor szépen a szervezetedet, én sem szedtem soha semmi fog.gátlót, én már azon gondolkodom, ha egy év alatt nem sikerül akkor szívesen örökbefogadnék. Én nem biztos, hogy ennyire jól viselném azt amin te átmész, ennyi idő után te megedződtél és erősebb vagy, úgymond a nehezén átestél és tudod hogyan kezeld.
És nem csak a testednek kell a pihi, a lelkednek is. De persze jó, ha ennek az inszemnek lenne már gyümölcse, és ráérsz regenerálódni.

@managua:
Én csak c-vitamint szedtem, de 2 napja nem szedem, elfelejtettem Én is reménykedtem, hogy baba lesz, megcsináltam a málnalevél teát mert az megnyitja a méhszájat és nem görcsölök annyit, na de eszembe jutott, hogy ha terhes vagyok akkor gyorsan kell egy teszt, szerencsére volt a postás reggel és hozta a csomagom, sajna negatív lett szóval nyugodt szívvel megittam a teát.
Meg nekem csak pisilésnél jött inkább a vér ...
Te szedsz valamit?
 
 


@aminaaa:
Én a teán kívül (előző ciklus közepén kezdtem, akkor palástfű, most épp cickafark) pempős mézet eszek reggelente párommal, ez a második mézes ciklus. Elég drágácska. Emellett most fog elfogyni 3 havi femibion, azt szedtem eddig (és nem tudom vegyek-e új adagot). És most kezdtem a barátcserje kapszulát a héten. Párom maca kapszulát kapott(tőlem), neki is ez a második ciklus.
Emellett most vettem speciális síkosítót, baba-barát (a katonákat védi a savas közegtől), pre-seed a neve. Pár nap még a pé-ig és bevetjük :)
Inofolicon is gondolkodok, de már annyi mindent szedek, hogy nem tudom, pluszban szedjem-e vagy majd valamelyik helyett... Ráadásul amikor majd sikerül a babó, nem fogom tudni mire esküdjek a sok "segédeszköz" közül :lol:
 
 


@managua:
Aztaaa, rendesen felkészültél
A palástfűtől neked nem volt eszméletlen görcseid?
Szerintem a femibion biztos nem ront a helyzeten, kell a sok vitamin szerintem azt ne hagyd el. Infolicon is csak "vitamin", szerintem azt is nyugodtan szedheted, kicsit így soknak tűnik, de amíg nem mindenféle más dolgot tartalmaz, vagyis csak a megfelelő vitamint és ásványianyagokat addig szerintem nem kell aggódni, hogy sok. Egy barátnőm reggelente egy marék vitamint szedbe, biztos, hogy 6-7 bogyó volt, igaz nem tervez babát, de semmi baja nincs
Ha sikerül akkor is mindegy mi segített hozzá a lényeg, hogy sikerült
Meg csak egészségesebb lehet a baba, ha a szervezeted is túlteng az egészségtől
Most én is vettem macat a páromnak, sajna munka után szokott sörözgetni, szóval kell a rásegítés, hogy a skacok regenerálódjanak. Meg megígérte, hogy nem fog inni a kövi próbánál... A gyógyszert alig bírtam rábeszélni, csak úgy, hogy azt mondtam tovább fogja bírni az együttlétet Ez jobban motiválta
Megnézem ezt a síkosítót, jól hangzik, már akartam ilyet ami nem teszi tönkre a skacokat
 
 


@aminaaa: most volt az első "palástfüves" menstruációm, de nem volt erősebb a görcs a szokottnal (de nekem alapból erős az első fél nap, az orvosom szerint amiatt mert teljesen csonkolt a méhnyakam). De nem előzte most meg 1-2 napos barnázás...
A síkosítóval állítólag azért kell majd csínján bánni, mert olyan hatékony, hogy teljesen megszünteti a súrlódást...márpedig akkor nem jön a hadsereg :lol:
 
 


Szép napot mindenkinek. Engedjétek meg, hogy pár sort írjak.
Nem én akartam szakértő lenni, az élet sodorta elém a meddőség eseteit. Gondolkodtam, olvastam, tanácsokat adtam, és néha meglepően gyorsan jött a jó hír. Eddig a Családineten voltam, de egy éve a Google nem találja meg, 97 ezer látogatónál megállt, hiába várom a százezrediket.
Azt tapasztaltam, hogy az évnek ez a legjobb időszaka elkezdeni a lelki eredetű meddőség gyógyítását. Ezért írok most. Egy esélyt szeretnék adni az első babához. Minden ingyenes. Aki akar, keressen meg a facebookon.
Bianka Mikrobaby
bianka60
mikrobaby@gmail.com
 
 


Sziasztok!
Azóta én ma már a 11.cnapon vagyok újra. Tegnap voltam UH-on és a doki látott több 16 mm-es tüszőt mind a két oldalon és egy 18-ast a jobb oldaon. Ma voltam ismét és most azt látta, hogy a 18-as 22 mm-es lett, a többi nem nőtt. :(  De azt mondta a doki, hogy nagyon is esélyes a ciklus, a nyálkahártyám is szép vastag. Beadta reggel az ovitrelle tüszőrepesztő szurit. Holnap pedig délután 1 órára kell mennünk, megcsinálja a 2. inszeminációnkat.

Mondtam neki, hogy előzőleg a szuri után kb. 40 órával éreztem a tüszőrepedést az inszemináció pedig szuri után 26 órára volt. (akkor azt mondta, hogy a 36 óra már lehet késő), na most eltolta 4 órával, így most majd a szurira 30 órára lesz az inszem. Nem tudom, hogy az a 4 óra mire lesz elég.
Persze, múltkor mikor beadta a szurit, akkor a legnagyobb 20 mm-es volt, most meg 22. Bízom benne, hogy amennyivel nagyobb, annál hamarabb repeszti is a szuri és akkor pont jók leszünk.
Hát majd kiderül.

Szóval, holnap újra inszem. Utána két hét várakozás... Remélem sikeres lesz, mert ha nem, akkor nagyon valószínű, hogy egy kis szünet köveztekzik, hogy pihenjen a szervezetem.


@mutymurutty:


Óóóóó de nagyon drukkolok!!! És amúgy szerintem nagyon klassz, hogy ennyire figyel az orvos és együttműködik! Mivel esetleg változhat az időtartam (24-48 óra?), szerintem nem akarta megrizikózni, hogy lemaradjatok róla... veled vagyok!! (és szerintem itt mindannyian) ;)
Én is 10. cnap ma... képzeljétek tegnap voltam életem első mammográfiáján (cég intéz teljeskörű szűrést és kivizsgálást, annak a része), hát borzalmas volt, jövőre nézve nem hiszem, hogy vállalom. Azóta is sajog a cicim, és ráadásul 6 adag röntgendózis, hát remek :( Remélem nem jut el a féltve őrzött petesejtjecskéimig!!
 
 


@mutymurutty:
Mennek a drukkok, nagyon-nagyon szoritok, hogy most elkapjatok

Az elsonel nekem is kb 40 ora utan repedtek meg, a masiknal pontosan 36 ora mulva.
Es eleg lesz az az egy tuszocske, pont eleg a babahoz

Utana pihenj sokat es jelentkezz mi volt.
Mesz holnap melozni?
 
 


@aimi:
Ah. Remélem, akk.pont elkapjuk.
Köszi a drukkot.
Nem megyek dolgozni, szerencsére jól jött ki, holnap ünnepnap.

@managua:
Köszi a drukkot. Igen, rended a doki, kedvelem.
Na, akkor, egy nap van köztünk. Szurkolok én is neked.

Majd jelentkezem, mikor éreztem a tüszőrepedést. Már tegnap este kicsit szúrkált a hasam, rem.nem éjszaka repedt meg. De az korai lenne. Rem.du.fog, inszem körül.


@managua:
Hát ez a mammográfia nem volt túl jó ötlet! A röntgensugár bizony érinti a petesejtet is. Nekem a fogröntgent meg sem csinálták mikor mondtam hogy babát tervezünk.
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: