Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jól vagyok, 10. dpo-n. De szerintem lesz még 6. hónap is. Fájdogál a hasam, érzem, hogy meg fog jönni. Hőm még fent van, de szerintem 1-2 nap és lemegy. Péntek-szombaton fog megjönni kb.


Többiek?

 


Sziasztok
Nekem 3 napja mindjárt megjön érzésem van, és van ilyen rózsaszínes barnás valamim, de kb. 5 nap múlva kéne csak nem megjönnie..
Jah és azt álmodtam pár napja, hogy született egy vékony hosszúlábú, szinte kopasz fiam
Ééés az előbb megjöttek a teáim
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy közben felcsaptam "bébiszitternek", mert anyu tegnap elkezdett kicsit vérezni, és bekerült a kórházba. Annyit tudok, hogy kapott valami nyugtató szurit és feküdnie kell. A baba meg van, nem lett baja, és remélem, hogy nem is lesz.. ><
 
 

 
 

@mutymurutty: köszi szépen, most én is belvetem magamat a méhpempőzésbe :) Legutóbb mikor dokinál voltam éves vizsgálaton, azt mondta, hogy nem elég vastag a méhnyálkahártyám (9mm, ciklus végén), és ő javasolta, hogy próbáljam meg ezt. Azt mondjuk nem mondta, h mennyi lenne az ideális...

 


@kolett89:
Nekem azt mondta doki, 10mm felett jó. Szóval nincs ott nagy baj. Persze ciklus végén, ha baba van jobb a vastagabb, gondolom. Szedj E vitamint, az vastagítja.


@szani:
Rem.anyukád hamarosan haza jöhet.
Drukkolok, hogy ne jöjjön meg neked.


@marika1212:
Azért drukkolok! Majd írj, hogy mi van.


@mutymurutty:
Köszi, én is drukkolok neked!
 
 


@mutymurutty:
Köszi. Nálad mi a helyzet?
 


@marika1212:
Jelenleg 9.cnapon vagyok. Szombaton megyek 12.napi uh-ra tüszőket nézni.
Most ennyi lesz. Semmi inszem meg ilyenek. Vitaminokat szedünk.


Sziasztok! 

Ma vagyok a 8. dpo-n, de úgy érzem, hogy hamarosan én is csatlakozom majd a ciklusnaposok közé. Hőm fent van, 37, sosem volt még ennyi, és nagyon meglepődnék ha most sikerülne, mert szerintem lekéstük a találkát. Na de amíg nem jön meg addíg van remény és fel a fejjel, szoktuk itt mondani, úgyhogy most így teszek. Mindenesetre még a múltkor lebeszéltem az orvossal, hogy megyek tüszőt nézetni, ez következik majd. 
A napok ilyenkor viszont csak vánszorognak. 

Mindenkinek nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg és babás legyen!!!!
 
 


Sziasztok!
Voltam tegnap dokinál....a jobb petefészkemben van egy 2,5 cm-s pókhálószerű ciszta.....
Azt mondta a doki,hogy elvileg kipukkan magától....de ha 2 hónap múlva sem jön meg akkor vissza kell mennem és adnak egy gyógyszert ami kipukkan és ezáltal megjön majd..... Nem jól ért meg a petesejt vagy micsoda....annyira lesulytott a hír hirtelen,hogy elfelejtettem figyelni a dokira.....de azt mondta hogy emellett a ciszta mellett is teherbe lehet esni,ne adjuk fel.....
Úgyhogy most teljes letargiában vagyok.....fájdogál is a hasam alja...... úgyhogy teljesen nem jó minden...


Veletek mi a helyzet???
 


@zsazsika00:
És 2 hónap múlva kell csak visszamenned?


Igen,ha nem pillanatban ki magától.....ha kipukkan akkor még 3 hónap múlva ciszta kontroll....
 


,*pukkan ki
 


3+5-ön a HCG-m 210 volt.
4+2-n a doki nem látott ultrahangon semmi terhességre utalót, kis méh, 12mm endometrium.
4+2-n a HCH 1330.6.
Péntek délután kell ultrahangra mennem.
Ma vagyok 4+4. A tesztcsík hamarabb kijön mint a kontrollcsík és sokkal erősebb is.
Szombaton halványbarna folyásom és lázam volt de elmúlt. A láz a torkomtól. De már jól vagyok. Röviden ennyi történt a napokban.
 


Nekem megjött. :/
Nade nem baj, majd legközelebb..
Anyu ma reggel elveszítette a babát. :(

Zsazsika jó sokat kell várnod :/
Jobbulást kívánok neked.
 
 


@nicika35:
Az nem baj, ha 4 hetesen még nem látta a doki a babát, nem?
Remélem minden rendben lesz Veletek
 
 


@zsazsika00:


Sajnálom a cisztát! De mondok egy pozi példát, hogy lásd vannak még csodák. Uncsitesóm mióma mellett esett teherbe, és azt mondta a doki, csoda, hogy egyáltalán sikerült így. Nemsokára szülni fog. :))
Kipukkan szépen magától a ciszta és utána majd kezdődhet is a babaprojekt. Drukkolok Nektek! 


@nicika35:

Jaj, de szépen emelkedik az a HCG! Korán mentél ezért nem látták a terhességet valószínű. Örülök, hogy jobban vagy! Ma délután akkor doki, majd gyere és meséld el, hogy mi volt. 



@szani:

Nagyon sajnálom a Babát! SírósSírósSírós Sok erőt és kitartást kívánok Anyukádnak és Mindannyiótoknak! 


Fel a fejjel, új hónap következik! Csak pozitívan! Nemsokára szerintem követlek én is. (Nesze nekem pozitívság Nevetés ) Jövőhét Szerdára pedig nagyon nem várom. 



 
 


@maja33:
Köszönjük.
Hát, amíg nem jön meg, addig még van remény.. :) :)
 
 


@nicika35:


Biztos minden rendben! Azóta mi van? Tegnap voltál dokinál?


@szani:


Jaj, nagyon sajnálom, hogy elment a baba. :(


Én ma voltam UH-on, szép vastag a nyálkahártyám és van egy szép nagy tüszőm. Uh. hétvégén még akciózunk, aztán várunk. Reméljük meg lesz a gyümölcse.



@mutymurutty:
Hajrá!

Lányok, segítsetek!
Tegnap ittam először a cickafark teából és most 38,4 a lázam..
Szerintetek lehet inni úgy is, hogy vettem be lázcsillapítót, vagy ma inkább hagyjam ki a teát?
Amúgy valószínűleg begyulladt a rossz fogamnál az ínyem, azért lettem lázas.
Nem hiszem el, hogy nem bírta volna ki ezt az 5 napot
Pénteken mennem kell a kórházba. Elaltatnak, és kiszedik pár nagyon rossz fogam.. Nálunk ez ilyen öröklődő dolog :/
 
 


@maja33:
Koszonjuk szepen!
Remelem mihamarabb kipukkan az a ciszta.....
 


Sziasztok! 

Mi ez a nagy csend itt? 

Hogy vagytok, kivel mik történtek a napok alatt? 


Nicika jól vagytok?

Mutymurutty, drukkolok nagyon! 

Szani, jobban vagy? Pénteken akkor foghúzás. Kitartást!

Zsazsika, te hogy vagy?


Nálunk indul az 5. próbálkozós hónap! És nem adjuk feeeel! Szeretném elkezdeni enni a méhpempőt és mellé az Inofolicot. Alízunk sem jött könnyedén, és most a kistesó sem akar, de hisszük, hogy hamarosan jönni fog! Annyira de annyira várjuk!
 
 


Nekem elindult szombaton a 6. Hónap. Mi sem adjuk fel.
 


@maja33:
Szia. Én most 17.cnapon vagyok, 4.dpo.
Kicsit kételkedem, hogy megrepedt-e a tüszőn, mert nem ment fel nagyon a hőm.
De hátha csak a méhpempő, barátcserje kombó befolyásolja. Ez a 16.próbálkozásunk...jó lenne már...


@mutymurutty:


Az első méhpempős hónapban nekem se ment fel nagyon, max 36.7 volt egyszer. De előző ciklusban 36.9 volt a rekord, de szintén egyszer, aztán szépen 2-3 naponta ment lefele 1-1 tizedfokot. Kíváncsi leszek most mi lesz.

Én most megint méhpempőzök. A papíron egy ciklusban szedni kell és egy szünetet kell tartani. Hát meglátjuk. Hátha még megy feljebb az a hő :)
 


@maja33:
Igen, már jobban vagyok, nincs lázam
Várom már, hogy túl legyek ezen a kórházas dolgon. Kedves anyós, após beközölte, hogy a hétvégén eljönnek hozzánk. Még sose jöttek át, de most, hogy dolgoztam hétfő óta, nem volt időm semmire, és a hétvégén kórházban vagyok, rittig hogy jönnek..
Tudom hogy ez nem a témához tartozik, de megáll az eszem.. :D
Pofátlanság felsőfokon. Pont amikor a legnagyobb szükségem lenne a párom figyelmére, segítségére, akkor jönnek ide -.-
Fogadni mernék, hogy direkt csinálják :D
Na mindegy.. :D
 
 


@marika1212:
Én is szedtem már egy kúrát. Akkor minden rrndben volt. Az ovu is szépen látszott. Most nem. Lehet a barátcserje a bűnös. Bár ma feljebb ment a hőm. De ma már 5.dpo.


@mutymurutty:
Mennyi a hőd? Mennyit változott?
 


@marika1212:
Most ovu előtt és után is 36,8-36,9 volt. Bár csak ovu előtt kezdtem el mérni. Ma 37 lett. Nekem mindig magas.


Ezzel a nővel azért reménykedhetsz. Nekem a rekord reggel a 36.9 volt. Ovu előtt 36.0-tól 36.6 szokott lenni. De leggyakoribb érték a 36.3-36.4. Ovu után kb 36.6-36.7.
 


@mutymurutty:
De tulajdonképpen valamilyen nyomós oka van, hogy eddig nem fogant meg a baba? Mert a legtöbb vizsgálatod, úgy emlékszem, hogy rendben volt.
 


@marika1212:
Én tudom, hogy nem ad okot reményre a hőm. Nekem ilyenkor már 37,2 is szokott lenni, ovu előtt meg legalacsonyabb 36,5 volt. Most meg szinte állandó 36,8-36,9.
Na meg, egyáltalán nem látszik az ovu.
Persze, még bármi lehet, de nem túl biztató.
Igen, elvileg minden rendben. De majd megyek még vizsgálatokra, ha most sem sikerülne.


Igen ez a hő mindenkinél egyéni. Estek már teherbe 36.7- bél is, meg 37.0 - nál meg nem. Hát majd kiderül milyen lesz a hónap. Milyen vizsgálatot csinálni még nálad?
 


sziasztok lányok,
ti rendes higanyos hőmérővel méritek a hőt vagy valamilyen speckóval?
Most én is elkezdtem a méhpempőt,de kicsit félek, hogy megkavarja a dolgokat, mert 1 hete pattanásos lett az arcom, ami a ciklus első felében nem igazán szokott...
 


Nem higanyos, de sima analóg. Már nem szabad higanyosat gyártani, én is nem rég tudtam meg.
 


@kolett89:
Én is higanymentes hagyományos lázmérőt használok.


@marika1212:
Pl. endokrinològushoz fogok menni, aki részletesebb vérképet csináltat majd.
Aztán majd látjuk. Doki műtétet is mondott. Lakaroskópiás, meg meg valami histeroskópia talán.


Mit kell műteni? Van valami ciszta vagy gyulladás? Mot tud megműteni, ha minden ok?
 


@marika1212:
Feltáró műtét, hátha van valami, ami uh-n nen látszik.


@mutymurutty:
De mindenek előtt endokrinológus, részletes vérkép, hátha ott van valami bibi. Aztán majd csak legvégső esetben megyek bele a műtétbe nyár elején, ha addig nem jönne a baba. Akkor már lassan 24.próbálkozásunk lesz. Bár ne jutnánk el odáig.
Viszont azt tényleg elhatároztam, hogy hétfőn hívom az endokrinológust, kérek időpontot.
Amúgy elvileg kb.egy hét múlva van a nem várt napja. Már érzem a melleim, ami nem jó jel.


@mutymurutty:


Mellfájdalom terhesség miatt is lehet. Bár az erősebb, mint a mensi előtt. Vagy nem múlik el. Nicikának kb ovutól fájtak a mellei. Aztán pedig egyre jobban.
 


@marika1212:
Nekem olykor mensi előtt nagyon fájbak, majd szét robbannak. Most enyhébb, vagy nem is fáj.
Meg a petefészkeim érzem, olyan megjövősen görcsölget. Pedig ma 6.dpo.

Te hogy vagy?


fájbak=fájnak


@mutymurutty:


Én jól vagyok. 10 cn-nél tartok. Ma reggel leesett a hőm, ezért elkezdtem ovu tesztet csinálni. Szedem most én is a barátcserjét, lehet, hogy attól. Mondjuk nem bánnám, ha nem 30 31 napos ciklusaim lennének, hanem 28 napos. És annak is örülnék ha a luteálisom 14 nap lenne és nem 12. Bár az még a normáltartományon belül van, tudom. És ha baba van, akkor tök mindegy, hogy mennyi a luteális. Mert akkor 9 hónapig tart :D

Nicikának a barátcserje visszaállította a ciklusát 28 napra, mint a vetélése előtt. Vagyis annyi lett volna, ha nem kopogtat a babóca.

Szóval én is reménykedem, hogy 1-2 nappal hamarabb lesz ovu,mint szokott. :)
 


@marika1212:
Nemrég azt hallottam, hogy a barátcserje a hosszú ciklust lerövidíti, a rövidet meghosszabbítja, tehát, ideális 28 naposra hozza.
Akkor nemsoká ovud lesz. Mit mutatott a teszt?

Én most vagyok a 8.dpo-n. Melleim fájnak, pont mint mensi előtt szoktak, pocakba néha megjövős érzésem van, az viszont nem szokott lenni. A hőm pedig szépen felment. Valószínű, a héten kiderül, hogy mi a helyzet nálunk.


Elég halovány a teszt még. De nem is vártam mást. :) Olyan, mint ilyenkor szokott. Nem tudom, hogy 2 hét után van-e már hatása. Majd kiderül. :)

Drukkolok neked. Nagyon.
 


@marika1212:
Köszi. Én még csak 12 napja szedtem, amikor Ultrahangon szép nagy tüszőt látott a doki, másnap elvileg meg is repedt.
Bár én most méhpempőt is eszek mellé.

Köszi a drukkot. Én is neked.


Sziasztok Csajok! 

Én is drukkolok mindkettőtöknek, Mutymurutty és Marika! Remélem a barátcserje és a méhpempő segíteni fog!
A barátcserjéről tudnátok nekem bővebben írni, mármint, hogy hogyan alakul tőle a ciklus stb. minden amit tapasztaltatok. Kicsit tartózkodom tőle, mert félek, hogy bezavarja a ciklusom. 

Marika, lehet, hogy akkor most hamarabb lesz ovud a barácserje miatt? Csináld csak a teszteket, drukkolok! 

Mutymurutty, bízom benne, hogy nem fog sor kerülni a feltáró műtétre, mert addigra már jön a bébi. Szuper, hogy szépen fent van a hőd. Múltkori ciklusban nekem is felment, még sosem volt olyan magas. Megy a drukk neked is! 

Kolett, nekem is higanymentes lázmérőm van, az a tuti. Egyet gallyra is vágtam minap, így bevetettem a fiókban álló digitálisat. Hát egy sz@r volt, össze vissza mért mindent így egy napom nem is biztos. Azóta már újra a "régi hagyományos" van. 

Ma 6.cn és már várom az ovut. Előtte még elmegyek UH-ra és megbeszéljük az orvosommal a dolgokat. 


Nicikáról tudtok valamit, hogy vannak? 





 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron