Új privát üzeneted érkezett!

@aimi:
Köszi a tanácsokat, a bátorítást.
Hallottam már erről, hogy utána esetleg nagyobb az esély.
Persze ha lesz peteérésem.
Azt felejtettem el megkérdezni a dokitól, hogy clostit szedjem e.
Bár még azt sem tudom, biztos megrepedtek e a tüszők, nem lettek-e ciszták...


@mutymurutty:
Ha hetfon beszelsz a dokival meg nem keso rakerdezni a clostira sztem. Az lesz az 5. cn, ugye? En egyszer a 3.on, egyszer a 2.on kezdtem el szedni, de ugy tudom, hogy sokan az 5.en, mert meg az sem keso.... Bar lehet jo lenne, ha pihenne egy picit a szervezeted.
Majd gyere a hirekkel
 
 




Én is ezt használom ^^ Igazából csak arra hogy számoljon velem együtt :)

Vitamint én se előtte, se próbálkozás közben, s most sem szedek :) Nem volt rá szükségem, s amíg a szervezetem nem kér semmit, addig nem is fogok szedni semmit sem :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 

 
 

Olyan boldog vagyokoook.
 


@eszter1893:

:')
El is hiszem.


 


mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


 


Mennyi szív.
 


@aimi:


Na, megnéztem a beutalót. HSG lesz, azaz röntgenes. Te haza mehettél utána, vagy bent kellett maradni kórházba?


@mutymurutty:
Kb 1 orat maradtam utana es mehettem haza.
Izgulsz?
 
 


@mutymurutty:
Sajnos nekem sem jött össze a baba. Biokémiai terhesség volt. Egy hét késés után vérezni kezdtem. :( Ma már ez a 4cn.
Neked nagyon szorítok az átjárhatóságihoz/inszemunációhoz.
 


@aimi:


Kezdek egy kicsit izgulni, főleg mióta utánaolvasgattam... De próbálom pozitívan felfogni. Akármilyen is lesz a vizsgálat, meg kell törtnénnie, mert ha ha átjárható, akkor jó, nincs nagy baj, ha nem akkor meg lombikkal csak lesz siker. :)


@nicika35:


Jaj, neee. :( Nagyon sajnálom. :( De fel a fejjel! Hamarosan biztos összejön.
Nekem ez az 5.cnapom, akkor kb. egyszerre nem várjuk majd újra.



@aimi:


Kezdek egy kicsit izgulni, főleg mióta utánaolvasgattam... De próbálom pozitívan felfogni. Akármilyen is lesz a vizsgálat, meg kell törtnénnie, mert ha ha átjárható, akkor jó, nincs nagy baj, ha nem akkor meg lombikkal csak lesz siker. :)


@nicika35:


Jaj, neee. :( Nagyon sajnálom. :( De fel a fejjel! Hamarosan biztos összejön.
Nekem ez az 5.cnapom, akkor kb. egyszerre nem várjuk majd újra.



@mutymurutty:
Igy van, es tenyleg csak par perc, nem lesz veszes. Holnap irjal majd mit mondott a doki.
Erdekes, mert en pl el voltam keseredve, hogy nalunk nem talaltak semmit. Ha nem is az atjarhatosaginal, de hormonvizsgalatnal vagy akarhol. Megnyugtatobb lett volna szamomra, ha azt mondjak, hogy itt a baj, orvosoljuk es kesz, jon a baba. Igy senki nem tudta megmondani miert nem sikerul... Egesz nap sirtam, amikor mentunk megbeszelni a masodik inszeminaciot es a vizsgalat utan azt mondta az en mindentudo csodadokim, hogy otlete sincs miert nem vagyok meg terhes olyan tokeletes minden.... En meg csak sirtam es sirtam, ha o sem tudja, akkor ki?

De remelem nincs baj nalatok se es jon az a bebi hamarosan
 
 


@mutymurutty:
Igen most akkor hárman vagyunk akinek még nincs babo pociban. Neked ma 6cn, nekem 5cn, Marcsinak 4cn.
Remélem most mindenkinek sikerül!!!
 


Főleg ha már így együtt van a ciklusunk.
 


Egy hullámhosszra kerültünk. :D
 


@aimi:


Igen, sok ilyet hallottam, hogy semmi szervi baj nincs, meg minden rendben, mégsem jön a baba évekig. :(
Nálunk annyi van, hogy nekem hormonvérvétel alapján az FSH/Lh aránya szerint PCOS gyanúm lenne, viszont eddig 3 nőgyógyász nem látott erre utaló jelet, pedig annak UH-n simán látszódnia kellene, szóval, talán nincs. De ez a HSG biztos fényt derít arra is, hogy van-e.
Ja, meg elvileg progeszteronhiányom van, mert mióta próbálkozunk idő előtt vérezgetek, mintha nem tudna beágyazódni?! Ha ez a panaszom nem lett volna, szerintem nem is megyek 1 év eltelte előtt dokihoz.
Férjemnek pedig megfelelő a spermaszáma, bár lehetne több. A mozgékonyságuk viszont csak 50 %.
Jó, hogy ezeket már tudjuk, hiszen így máris előrébb vagyunk, mint hogy még csak most telt el ugye egy év és most küldözgetnének minket hormonvizsgálatra, meg spermavizsgálatra és csak utána átjárhatósági stb.
Így már közelebb vagyunk a célhoz. :) Csak pozitívan. :)


@nicika35:


@marika1212:


Na, lányok, akkor hajrá nekünk. :)




@mutymurutty:
Ha ma lesz vegul a Hsg, akkor csak ugyesen, kuldom a pozitiv energiat es gyere majd meselni
 
 


@nicika35:



sajnos nekem sincs még baba a pociban, bár nekem ez a hét az első gyógyszermentes.. még szokja szerintem a szervezetem, mert elég sűrűn van olyan érzésem mint mikor meg fog jönni.. majd meglátjuk, én nem számolom, hanyadik napon vagyok meg semmi ilyesmi, a kalkulátorban megnéztem nagyjából mikor van peteérésem és figyelem magam... első hónapnak nem adok sok esélyt.. de már most tervezek mindent. nem tudom ti hogy vagytok, de legszívesebben már kiságyat és babaruhákat vásárolnék 


@powerliftinger26:
Akar az elso honap is lehet eselyes, Pszr az elo pelda
Akkor beindult nalad is a feszekrako oszton Nalam sem volt meg baba sehol sem, de mindig megneztem es megtapogattam a babaruhakat meg bababutorokat a boltban
 
 


Sziasztok!
Túl vagyok rajta. Minden rendben, mindkét petevezetékem átjárható. :)
A vizsgálat nem volt kellemes, sőt, kellemetlen volt, de túléltem. Max. 2 perc volt az egész.
Utána az ég világon semmi bajom nem volt, nem szédültem, nem görcsöltem, nem fájt semmi. Csak véreztem/vérzem egy kicsit, de majd elmúlik.
Vasárnap elvileg megnézi a doki, van-e spoontán peteérésem. Ha ez a ciklus nem sikerülne, akkor a következőn inszem. :)


@mutymurutty:
Szuper, egesz nap gondoltam rad. Orulok, hogy minden rendben es tul vagy rajta
De vasarnapig azert spontankodjatok am otthon
 
 


@aimi:
Köszönöm. Nagyon kedves vagy.
Hát, majd pénteken remélhetőleg akkor haza jön férjem.

@powerliftinger26:
Én is így vagyok vele.


Rendeltem 10 lh tesztet, 5 -5 10-es és 25-ös erősségű terhességi tesztet. Ma jöttek meg. Szóval újabb hónap indul.
 


@mutymurutty:


Nagyon örülök, hogy minden rendben, és nagyon szurkolok, hogy mihamarabb babás legyél.

Azoktól szeretném kérdezni, akik már babások és orvoshoz járnak. A munkahelyeteken, hogy oldjátok meg? Elmondtátok már? Aki SZTk-ba megy, ott is kell valamiért fizetni? Szeretnék mindenre felkészülni 


@powerliftinger26:
SZTK-ban én úgy tudom nem kell fizetni semmiért, de ha down-kór szűrést is akarsz, UH után a vérminta levételéért kell fizetni 12ezer Ft-ot. Én magán dokihoz járok, nála persze fizetni kell, de ez változó hogy kinél mennyit. Személyem szerint az időpont foglalás is könnyebben megy saját orvossal. Tegnap felhívtam a szentesi kórház uh osztályát a megfelelő mellékkel, s egy magán ház jelentkezett be, na mondom szép :D dokimon keresztül 12hetesre is 1hetre rá kaptam időpontot.
Munkahely ügyileg tanácstalan vagyok, mert nem dolgozom. Dolgoznék dee sehova nem vesznek fel, volt munkahelyemről meg még én mondtam fel a körülmények miatt, aztán pedig jött babu, s páromra hallgatok, úgyhogy most még pihenek aztán már úgyse lesz rá időm :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Sziasztok!

Mi újság?


@mexinda:


@mutymurutty:


Mi van veletek?

 


@marika1212:


Köszönöm jól megvagyunk :) Túl sok minden nem történt velem az elmúlt hetekben, pihentem s ennyi :)
18 hetesek vagyunk már :) 
Szeptember 20-án megyünk 20 hetes UH-ra, előtte összefutok védőnőmmel, 18-án kezdjük el csinálni picur szobáját. Ez most egy kicsit mozgalmasabb lesz, aztán megint pihi s majd csak 26. héten megyek megint vérvételre meg cukorterhelésre :)
18 hét alatt híztam 3kilót, amivel teljes mértékben meg vagyok elégedve :)
Az a fura hogy kívánni nemigen kívánok semmit. Néha kell a csoki, néha meg rá se bírok nézni s inkább a sós a nyerő, úgyhogy kíváncsian várjuk apával, hogy megmutatja-e magát 20-án picur :)
S hát egyre sűrűbben érzem ahogy mozgolódik a kicsi, de ez még semmi :) Néha biztos hogy összetévesztem bélmozgással, de amikor 1 órán keresztül érzem 5-10perc megszakításokkal, az tuti hogy akkor pindurka :) <3

Veletek mi újság van ? :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:


Örülök, hogy minden rendben. 18 hét alatt 3 kg szerintem remek.

Én most vagyok ovuláció előtt, hát meglátjuk.

Előző ciklusom 2 nappal hosszabb lett a szokásosnál és már azt hittem, hogy sikerült, de nem. Talán majd most. :)
 


@marika1212:
Szia. Köszi az érdeklődést. HSG után megnéztük, volt tüszőm, uh.serénykedtünk nagyon. Pénteken volt tüszőérésem, ma vagyok 3.dpo-n.
Szeptember 13. a nem várt.

És Te mikorra nem várod?

Többiekkel mi újság?


Én elvileg szeptember 18-ra. De még nem volt pozitív lh tesztem ebben a hónapban. Úgyhogy nem tudom.
 


A megerzeseim
Mar napok ota jonni akartam, hogy megkerdezzem mi ujsag itt.

Mutymurutty, nagyon-nagyon drukkolok!!
Es irjal mindig, hogy mi van!

Mi penteken leszunk 16 hetesek, aznap megyek dokihoz. De a 12. heten 80%ra mondta a doki, hogy kisfiu
 
 


@aimi:
Köszi. Kell a drukk. Még egy hét és kiderül.

Na, akkor pénteken már reméljük tuti lesz. Fiúra gyúrtatok inkább? Örülök, hogy minden rendben.


@mutymurutty:
Igazabol kislanyra
De nyilvan teljesen mindegy, nekunk meg aztan foleg
 
 


Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ovulacio utan olyan 5-6 nappal egy kis vér folt jelenthet beágyazódást? 2-án volt elvileg az ovulációm, illetve 17-ére nem várom.
moni25
Eger
 
 


@moni25:
Szia :) akár azt is jelentheti :)
 


@moni25:


Nekem 2x volt hasonló. Egyszer vércseppezés, máskor meg nyálkahártya darab. Mindkétszer a 22. napon. Az kb. ovu után 5-6 nappal lehetett. Sajna azóta sem tudom, hogy miért volt. Lehetett beágyazódás, csak nem maradt meg, mert később doki progeszteront írt fel, így azóta nem volt ilyen. De simán lehet az. ;)


Mi újság a babásokkal és akik még nem babásak? :)

Én most nem tudom hanyadik napon vagyok, csak hogy 8.dpo.
Szept.13. a nem várt. Tehát max. 4 nap múlva kiderül, hogy mi a helyzet.
Sok reményem nincs, mert már teltek a melleim. Igaz nem fájnak veszettül, inkább csak nagyobbak, de nagyon ritkán van ilyen ciklusom, amikor nincs előtte erős mellfájás, bár általában az van. Na mindegy, majd kiderül.


@mutymurutty:
Szia
Remelem csatlakozol vegre a babas taborba 4 nap mulva
Ha esetleg megis megjonne, akkor hogyan tovabb, beszeltetek rola a dokival?


Moni25,
Azt is jelentheti, sokan szamoltak be beagyazodasi verzesrol
Vagy ovulacios verzes, bar ahhoz tul sok az az 5-6 nap.
 
 


@mutymurutty:
Es kepzeld, nalunk mar tuti, hogy kisfiu
Tegnap lattuk 4D uh-n Olyan szep
Ma vagyok 16+1 hetes es mar hatarozott terhes pocakom van veeeegre
 
 


@aimi:
Köszi. Nagyon picit reménykedem. De már ott van bennem, hogy úgy is legközelebb inszem lesz. Doki legutoljára beírta a gépébe, hogy következő alkalommal inszemináció.


@aimi:
Jaj, de jó. Gratulálok a fiúcskához.


@mutymurutty:
Koszi

Tudod hany olyanrol hallani, hogy pont az inszem, pont a lombik elott spontan osszejon
A remeny mindig maradjon meg.
Bar en a masodik inszemnel mar a lombikon matekoltam es sajnaltam magam stb, ez miatt nem is gorcsoltem ra annyira, mint az elsore....sosem lehet tudni. Csak azt, hogy igy vagy ugy, de megtortenik
 
 


@aimi:
De jó neked hogy már tudod hogy kisfiú :) én nem voltam 16hetes uh-n, de már piszkosul várom a 20-át hogy végre újból lássam
Lenne egy olyan kérdésem akinek van ebben tapasztalata, hogy.... 19.héten a második találkozáskor a védőnő máris házhoz jön? Most fogjuk majd csinálni a baba szobát is jövőhet után, de a védőnő már kedden jön Én azt hittem hogy majd erre csak a 35.hét körül fog sor kerülni. Nem mintha zavarna csak furcsa.
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Hozzánk a 9.heten jött házhoz.
 


@mutymurutty:


Nagyon szorítok neked! Ez a pár nap a legnehezebb tudom, próbálj kicsit lazítani.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Köszönöm. "Már csak" 3 nap.


@markomari:
És Te hogy vagy?

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron