Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. 3 hónapja nem szedek gyógyszert, néhány hete pedig nem is védekezünk. Először 32 napra, majd 27 napra, most pedig 25 napra jött meg. Tegnap este már éreztem, hogy meg akar jönni és volt is barna pecsétem, de akkor azt hittem, hogy ez a beágyazódás jele, mert korai volt. Reggelre bevörösödött. Érdemes tesztet csinálni ilyenkor vagy nem lehetek terhes?


Ha megjött a menszesz akkor valószínű nem vagy terhes!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok. :)
Már pár napja furcsa tüneteket produkálok. Szúr a hasam alatt. A mellem 2hete feszül. hányinger néha elkap,de ez inkabn lefekvés előtt jellemző. A mensim majd csak a jövőhet közepén kell h megjöjjön.
Szerintetek ez jelzés lehet a terhességre? :) előre is köszönöm a válaszokat :)
Vál
 
 

 
 

Sziasztok!
3. honapja nem jott meg a menstruaciom, szokasos tuneteim jelentkeztek ugyan, de csak nagyon enyhen. Gondolok itt a hasfajasra, enyhe mellfeszules.
Februar kozepe tajan a parommal egy alkalommal megszakitasos modszerrel vegeztunk, de akkor mar kesett. Altalaban 30-35 napra szokott megjonni, mert PCOS-es vagyok.
Korulbelul ket hete elkezdtem erezni, hogy feszul az alhasam, mintha nolne, a melleim erzekenyek ugyan, de nem feszulnek, nem fajnak, allandoan pisilnem kell. 1 honappal ezelott csinaltam tesztet, kettot egymas utan, igaz nem reggeli elso vizeletbol, s negativ lett.
Erzekeny vagyok a szagokra, rettenetesen faradekony, de reggeli rosszullet nem igen van. Mensi elott mindig tomtem magamba a kajat, most viszont sokszor ra sem tudok nezni, ha pedig igen, akkor sosat es savanyut kivanok. S ami meglepo, hogy az elmult ket hetben az idojaras ellenere nem vagyok migrenes, pedig elotte rettenetesen az voltam.
Mit gondoltok?
Szerdan megyek dokihoz, de erdekel a ti velemenyetek is!
 


Sziasztok!

Már lassan két hete nem jött meg.De amikor meg kellet volna jönni-e akkor csak enyhe vérzésem volt meg olyan jelek mint amikor elmúlik.Nem tudom hogy most terhes lehetek vagy nem mert rosszuléteim nincsenek.De olvastam meg érdeklődtem az ismerőseim között és ez ezzekkel a jelekkel lehetek terhes is csak nem lesznek rosszul léteim.Szerintetek lehetek terhes?Tesztet csináljak vagy még várjak.Mit gondoltok? :)


Sziasztok nekem 3 napja késik gorcseim vannak meg egy mindjárt megjön érzés de más jele semmi se barnazas se semmi a derekam is fajdogal teszt meg nem csináltam mert felek a csalodastol mert volt mar ilyesmi hogy késett de akkor legalább barnazas volt most semmi szerintetek lehet baba a dologban. Októberben hagytam abba a gyógyszert azóta próbálkozunk
 
 


Sziasztok!
Még augusztus 11-én volt petting, behatolás nem történt csak hozzáért a pénisz a vaginámoz, az eset után 27 órával vettem be esemény utánit, erre 7 napra megjött ami ugye lehet a magas hormon szint miatt. Akkor rendesen megvolt 5 napig, majd ez után 21 napos volt a ciklusom szeptember 8-án megjött megint rendesen 5 napos volt. Csináltam tesztet negativ lett. A következőnek október 2-án kell megjönnie. Tudom, hogy ezek után kb 0 százalék, hogy terhes vagyok, de már annyi mindent olvastam, hogy van aki terhesség alatt is vérzik, hogy még mindig nem vagyok teljesen nyugodt!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron