Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. Nagyon régen írtam már ide is, de próbálom nyomon követni az eseményeket. Örömmel olvastam a jóhíreket, és szomorúan a kevésbé jókat.
De most már megpróbálok majd itt is lenni...aktívabban :-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Lenne egy kérdésem.
A CYCLOTEST terhességi tesztet próbálta valaki?
Hallottatok róla, jót, rosszat?
Várom a véleményeket!
Köszi! :)


@marcsika86:
Haralmas gratulaaa *.*
Drukkoljatok lányok ma megint megyek uhra mert eleg gorcsos heten vagyok tul... elvileg mar szivhangnak is kell lennie. Apat is beviszem magammal ha a doki engedi ;) majd jelentkezem

 
 

@marcsika86:
Haralmas gratulaaa *.*
Drukkoljatok lányok ma megint megyek uhra mert eleg gorcsos heten vagyok tul... elvileg mar szivhangnak is kell lennie. Apat is beviszem magammal ha a doki engedi ;) majd jelentkezem


@gica92:


Bocsánat, hogy csak most válaszolok a kérdésedre. Szerintem (ha lelkileg is bírod a terhelést) viszonylag korán kezdj el tesztelni, így korán tudni fogod, hogy sikerrel jártatok vagy sem. Ha igen, akkor gyorsan táppénz. Én úgy gondolom, hogy célszerű vigyázni, ne emelkessünk nehéz dolgokat, fő a biztonság. Hétfőn itthon voltam, előző héten beterveztem egy nagytakarítást hétfőre, de mikor vasárnap pozitív lett a teszt, az felülírt mindent. Takarítottam, pakoltam, de nem olyan intenzitással, amint ahogy terveztem.


@szundimundi:


Köszönöm szépen a gratulációt! Mi volt az ultrahangon? Hallottad a pici szivecskéjét dobogni?


@mutymurutty:
Nincs tapasztalatom ezzel a teszttel, nem is hallottam még róla. Ilyet vettél? Mikor tesztelsz? Én ma már tuti előttem volna egyet a helyedben.






Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:
Minden rendben 8,2 mm a kis manonk es van mar szivmozgas!! Ez eletem egyik leszebb napja komolyan mondom!! Mennem kell vedonohoz meg minden de most elvezzuk a husvetot es sokat pihizunk! Mindenkinek sok locsolot kivanok ;)


@szundimundi:


Szuper hírek! Élvezzétek ezt a hosszú hétvégét, és persze növögessetek szépen. Mikor kell legközelebb menned? Magándokihoz jársz?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:
Nagyon koszonom! Jovoheten kell idopontot kernem a vedonotol es ha mar meg van a kis konyvem akkor kell mennem terhes gondozasra a dokihoz vissza.
Nem maganba jarok de ahol lakunk az sztkban pont olyan dokihoz kerultem aki vezet le szulest a Bajcsyban en pedig ott szeretnek szulni. Sztem maradok ennel a dokinal mert eddig szimpinek tunik :)

Te mikor mesz dokihoz? :) remelem Nektek is sok sok jot mondanak majd :)


@szundimundi:


Milyen kicsi a világ. Én is a Bajcsyban szeretnék szülni, és ez alapján választottam dokit. 2-3 hét múlva kell visszamennem. Mindenféleképpen az előtt, hogy elfogy a gyógyszerem. Szerintem 24-én fogok menni, mert hétfőnként rendel, következő héten pedig május 1., és ott már elfogy a gyógyszerem. Betáraztam itthonra netes ovu és hcg tesztből, így most minden nap nézegetem a hcg teszteket. És tényleg az látszik, mint ahogy sok helyen írják, hogy két naponta duplázódik, nekem két naponta erősebb a csík. És napról napra jobban fáj a mellem, ami nem túl kellemes, de így tudom, hogy dolgozik a babóca.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:
Melyik dokit valasztottad?
Es milyen gyogyszert szedsz?
Nekem az elejen nem erosodott csak egy het mulva es tessek mi lett belole :)
En azt nem tudom hogy fogom kibirni azt h javonta 1x nezik meg


@szundimundi:
Bocsanat veletlenul elkuldtem :D
Szoval h havonta egyszer fogjak megnezni mikor ha tehetnem itthonra is beszereznek egy uh-t :D


@szundimundi:


Doki: J.L. Utrogestant kaptam, mert a progeszteron határérték közelében van, biztos, ami biztos megtámogatjuk, hogy biztosan megmaradjon ez a kis csoda a pocakomban. Hát igen, biztos jó lenne többször látni, de kapunk majd képet, és azt nézegethetjük a következő alkalomig.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:
Nekünk ma megkezdődött a 8.hónap.

Örülök, hogy veletek minden rendben. ;)


@mutymurutty:


Szóval akkor megjött. Sajnálom. Remélem nem kell már sokáig várnod. Nagyon drukkolok, hogy ez a hónap tényleg meghozza a zebrás tesztet.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@marcsika86:
Köszönöm. Kedves vagy. :)
Majd írj, h. mi van veletek.


@mutymurutty:


Mindenképpen írok majd, hogy mi van velünk. De most 2-3 hét bizakodás, reménykedés van, hogy a legközelebbi vizsgálatnál már legyen szívhang.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Létrehoztam egy zárt csoportot magunknak. Csatlakozzatok oda! Szerintem jobb lenne most már, ha úgy beszélgetnénk. Mit szóltok?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


@szifla:


szia! hogyan lehet ebbe a zárt csoportba csatlakozni? szoktalak titeket is olvasni, de ha zárt lesz, bátrabb leszek :)
 
 


@cirmi25:


A fogamzás topicban van a csoport, a neve ugyanez, csak odaírtam, hogy zárt. Mellette van egy gomb, hogy jelentkezés. Arra katt!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok.
Akkor most már mindenki titkosban van?


@mutymurutty:


Nem, egyáltalán. Néhányan már jelentkeztek, de még nem kezdjük a beszélgetést, csak ha mindenki átjött...szerintem legalábbis így kéne. Te is jelentkezz! 

Többiekre is várunk!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! Én is jelentkeztem :)


@marcsika86 köszönöm szépen a válaszod :)
Az érdekelne hogy mennyi az a korábban?
Mennyivel elöbb érdemes a nem várt előtt tesztelni hogy biztos legyen ?
Illetve én most először próbáltam ki az ovu tesztet .
Az hogy lehet hogy szinte mindegyiknek (10db -öt csináltam) ugyanolyan halvány a teszt csíkja? Egyszer se volt erősebb .lehet nagyon nagyon minimálisan halványodnak vagy érősödnek. Ez miért lehet? Köszi a válaszokat előre is :)
gica92
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok nekem 3 napja késik gorcseim vannak meg egy mindjárt megjön érzés de más jele semmi se barnazas se semmi a derekam is fajdogal teszt meg nem csináltam mert felek a csalodastol mert volt mar ilyesmi hogy késett de akkor legalább barnazas volt most semmi szerintetek lehet baba a dologban.
 
 


Sziasztok! .. Én (22) és a párom (29) február óta várjuk a csodánkat.. eddig 4 hónap sikertelen próbálkozás után kicsit csalódottak vagyunk. persze tudjuk hogy ez még nem sok idő.. de el vagyunk keseredve :( azért csatlakoztam, hogy addig is sok-sok pozitív hozzászólást olvassak :)


Sziasztok újak!! A többiek csináltak egy zárt csoportot, mert én nem tudtam ezt bezárni, sajnos. Jelentkezzetek abba a csoportba, biztos felvesznek. Sajnos nem tudom a nevét a csopinak, de sztem valami hasonló, mint ez. :)
 


sziasztok!

ez a topik már nem él, gyertek a 2017-től próbálkozók ZÁRT -ba, ott folytatjuk! :)


Sziasztok!

Néhány hete olvasgatom a fórumokat itt a babaneten és most jutottam el oda, hogy aktívan is szeretnék részt venni a társalgásban.  Rólam röviden: mi jövő hónaptól vágunk bele a babaprojektbe én 27 éves vagyok, a férjem 29. Egyelőre addig jutottam a felkészülésben, hogy elkezdtem rendszesen vitamint szedni (én eddig havonta egyszer ha bekaptam 1000mg c-vitamint) illetve figyelek a táplálkozásomra, mivel sajnos van rajtam kb 5-8 kg súlyfelesleg. Amúgy nagyon izgatottan várom az előttünk álló időszakot, ugyanakkor kicsit félek is tőle, na szóval vegyes érzéseim vannak. 

Egyébiránt észleltem, hogy ez a csoport már nem él, azért írok ide mivel jelentkeztem a 2017-től próbálkozók ZÁRT -ba de onnan még nem jeleztek vissza  

Réka
 
 


Sziasztok! A 2017-től próbálkozók zártba már nem lehet bekerülni?
 


szia/sztok


a Zárt csoportunk működik, de sajnos az adminunk nagyon régen járt erre, és csak Ő tud bevenni embereket.
szólunk Neki valahogy, hogy jöjjön fel, és engedjen be Titeket!



üdv


Halihó! Ha valaki olvassa, én is szeretnék a zártba bekerülni, jelentkeztem is de még nem történt meg a visszaigazolás. Ha az admin még mindig ritkán jön, akkor jelezné neki valaki, hogy vegyen be!

Köszi!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


zárt csopiba hogy lehet bekerülni?
 
 


Sziasztok!
Úgy alakult, hogy végül még sem kellett a következő, eddig hűtőben tárolt lombikprogramhoz szükséges gyógyszerek:
1 doboz GONAL-F 900NE peteérést serkentő gyógyszer (blokkos ára44.563 Ft/doboz)
1doboz MERIOFERT 75 NE (blokkos ára 23.179 Ft/doboz)
5 doboz ESTROFEM 2 mg (blokkos ára 1.165 Ft/doboz)
3 doboz CLEXÁN 0,6-os (blokkos ára 3.242 Ft/doboz)
1 doboz PREDNISOLON 5 mg-os (blokkos ára 189 Ft/doboz)

Ha szükséged van rá hívj és az árban megegyezünk! Hozzon sikert! 20/6628403 Budapesten átvehető!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: