Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Már kb.3 hete terhességi tüneteim vannak.Szurkál elég rendesen a hasam,hányingerem van,gyenge vagyok.Viszonta teszt negatív lett...és vérzés is volt.Igaz nem annyi.Nagyon szeretnénk babát.Szerintetek lehetek terhes?Egyébként ma megyek orvoshoz. :)
kata0427
Budapest XI. kerület
 
 


szia kata0427! 


Mi volt a dokinál? :) szurkolok h baba legyen! 


Én ma csináltam egy tesztet negatív lett, egy hete késik a mensim. Lehet h még túl korai volt tesztelni?

 


Sziasztok! Mi harmadik hónapja ovulációs teszttel próbálkozunk, és most 1-2 napja fájdogál az alhasam (először nyilallt, azóta olyan mindjárt megjön érzésem van, de elvileg leghamarabb hétfőn jöhetne meg), és a mellem mintha kicsit keményebb lenne, meg a férjem váltig állítja, hogy a bimbóm színe is sötétebb picit... de ez jelentheti azt, amit szeretnék 10 nap után? Vagy csak annyira szeretnénk már, hogy mindenfélét beképzelünk magunknak? Ja, és a gyomrom is ég, de az nem hinném, hogy számít a kérdés szempontjából... Tudom, hogy nem kéne rugóznom rajta, de állati hosszú minden nap, tesztelni meg még tök fölösleges lenne... A kérdésem lényege: Érezhetek ennyire korán bármit? Ha igen, ezek utalhatnak babára?
Előre is köszönöm!
Babette

 
 




Sziasztok kezdő vagyok még nagyon a temaban, 2 nappal vagyok a nem vart elott ez a tegnap reggeli tesztem. Szerintetek ez szaradasi vagy rendes csik? Holnap reggel szeretnek mégegyet tesztelni csak mar sokat csalodtam es nem elem bele magam hogy baba van. De nagyon szeretnem. :)
bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
Ha idon belul jott ki akkor nem szaradasi!Drukkolok holnap!

 
 


Sziasztok!menszi előtt 10 nappal lehetnek terhességi tünetek? Pl.szédülés,enyhe görcsök,hőemelkedés,enyhe mellfedzülés...
marcsy85
Tar
 
 


Ma a 22.napom van.
marcsy85
Tar
 
 


@marcsy85:


 Inkább beágyazódási fájdalmak lehetnek... szerintem terhességi tünetnek még korai...

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@cseniko:
Akkor Szerinted lehet hogy baba lesz??? Mert én is úgy gondolom,hogy a mensi előjelei még koraiak lennének mivel 27-én kellene megjönnie de nekem általában legalább egy hetet mindig késik szóval még később kellene...
marcsy85
Tar
 
 


@cseniko:
Akkor Szerinted lehet hogy baba lesz??? Mert én is úgy gondolom,hogy a mensi előjelei még koraiak lennének mivel 27-én kellene megjönnie de nekem általában legalább egy hetet mindig késik szóval még később kellene...
marcsy85
Tar
 
 


@marcsy85:
Ezek igazabol a peteeres tunetei is lehetnek!Ovulacio utan mindenkinek magasabb a homerseklete,ez teljesen normalis!

 
 


@mimkosz:
Az lehet...csak ezt a szédülést nem tapasztaltam eddig peteéréskor....
marcsy85
Tar
 
 


Sziasztok!


Olyan gondal küzködök, hogy 2 hete késik a mensim, csináltam már két tesztet de mind a kettő negatív lett, dokinál még nem voltam gondoltam várok még vele kicsit, de már tanácstalan vagyok. néha fájogat a hasam de semmi extra, se mell dagadás semmi, maximum nőtt az étvágyam... :O  Szerintetek? 


Előre is köszönöm a tanácsokat/válaszokat!


 


Csibusz

 
 


Sziasztok!szeptember 27-e óta késik,október 3-án csináltam tesztet amit negatív.lehetséges hogy korai volt?
marcsy85
Tar
 
 


Sziasztok én egy fiatal anyuka vagyok és most párommal észrevetuk hogy. Nalunk ez az 51 dik nap hogy kimaradt. Csinaltam tesztett negativ lett mikor erdemes ujra csinalnom ? Es meiket ajáljátok ?


Sziasztok! Én kB egy hete érzem hogy hányingerem van feszül a mellem szurkal néha a hasam vettem egy teszt et és negatív voltak pattanások az arcom on és kezd le menni a menszi m meg várom ez lenne az első terhességem ha tényleg az vagyok kérlek írjátok :)
 
 


Sziasztok! Én kB egy hete érzem hogy hányingerem van feszül a mellem szurkal néha a hasam vettem egy teszt et és negatív voltak pattanások az arcom on és kezd le menni a menszi m meg várom ez lenne az első terhességem ha tényleg az vagyok kérlek írjátok :)
 
 


Én ma csináltam egy nagyon halvány két csíkocskát! :) Még csak most kéne nem megjönnie, de nem bírtam ki... Pár nap múlva csinálok másikat, de nagyon izgatott vagyok, hát... :)
 
 


Én ma csináltam egy nagyon halvány két csíkocskát! :) Még csak most kéne nem megjönnie, de nem bírtam ki... Pár nap múlva csinálok másikat, de nagyon izgatott vagyok, hátha... :)
 
 


Sziasztok! Már kB három hete érzem hogy szurkal a hasam meg enyhe hányingerem van gyenge vagyok vettem egy tesztet és hát negatív lett nem rég voltam mosdó ba és enyhe rózsaszín folyás volt ma kellet volna meg jönnie :/ és görcsöl ok is valaki nem tudja mi lehet? Lehet baba lesz? Nagyon köszi előre is a választ
 
 


Lehet már korábban írtam is ne haragudjatok ha esetleg sokat írtam :)
 
 


Sziasztok!ma hajnalban teszteltem egy nagyon halvány pozitívat....gondoltam azért ilyen halvány mert csak 13 nap telt el a peteérés óta. De nem dobtam el a tesztet, és már most alig látszik a csík, még halványabb mint volt. Ez normális???
marcsy85
Tar
 
 


Sziasztok! 

Akit erdekel a beranya/potanya tema ezt hallgassa meg! 11 ora 30 perc-tol ---A VENDEG A HAZNAL ---musorban 2 reszben.

http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-03
http://hangtar.radio.hu/kossuth#!#2016-11-17


BERANYAT/POTANYAT KERESEK SAJAT PETESEJTTEL!!!!!! 5 MILLIO FT. + egyeb koltsegek


szitakoto1915@gmail.com


Sziasztok .szeptember 25 -en volt utoljára menszeszem es ma mar november 21 -ke van. :oops:2 tesztet is csináltam es negativat mutatót .lehet terhes vagyok????ha valaki volt mar ijen hejzetbe kérem írjon !!! köszönöm
 
 


Senki???
 
 


Sziasztok!


Imecs szerintem jobb volna, hogy ha elmennél dokihoz. Lehet a ahormonjaid zavaradodtak meg. Terhes tüneteid vannak? (Az sem jön ki mindenkinél) Ha szeretnél babát akkor szurkolok. :) 
Nagyon-nagyon szertenék babát. A férjem is minél hamarabb, de megbeszéltük, hogy várunk még fél évet, mert még gyűjteni szeretnénk és neki is szükséges még felszerelés a munkályához. Miután ezt letárgyaltuk 1 hétre rá, azt álmodta, hogy van babánk és nagyon jó érzés volt neki apának lenni. Annyira meghatódtam, átgondoltuk és még aznap este belevágtunk a dolgokba. Ennek 13 napja (azóta még próbáloztunk), majd most dec.3-4 körül kellene megjönnie. Nagyon izgulok, ezen jár az eszem, én nem tuduk nem izgulni, pedig olvastam, hogy nem szabad. Fájdogál, szúrogat a hasam, remélem baba és nem baj. A melelim is érzékenyek, de ezek mind lehetnek a menstruáció jelei.. Nem szeretnélk rástresszelni, de nagyon izgulok. Remélem nem érkezik meg a mikulás decemberben.  

 


Sziasztok!
Az imént regisztráltam, mivel Ti hátha meg tudjátok mondani, hogy ami a képen látszik az az-e, amire gondolok?! októberben kezdtünk el próbálkozni, és életemben eddig még csak egy tesztet csináltam, így nem tudom mit gondoljak. 28 napos a ciklusom mindig, és holnap lesz egy hete, hogy késik. Nem ismerem a teszteket, hogy melyik megbízhatóbb...ha valakinek bármilyen gondolata van, azért hálás volnék:)
 
 


Bocsánat, most látom, hogy a kép nem ment fel.most hátha...
 
 


Sziasztok. A segítségeteket kérném mert kétségbe vagyok esve. Fogalmam sincs már ,hogy mit tegyek. Van egy 7éves fiam. Becsúszott baba volt. Voltak jelek, de nem vettem őket figyelembe,mert eszembe se jutott volna ,hogy terhes vagyok. 2010-2013ig fogamzásgátlót szedtem. Már három éve nem szedem és a férjemmel 2éve eredménytelenül próbálkozunk. Sok orvosnál voltunk és semmi. A férjemmel minden rendben kivizsgáltatta magát. Nálam hormon zavart állapítottak meg és ezért gyógyszeres kezelést javasoltak. Clostilbegyt írtak fel amit két hónapig szedtem azaz aug-szept. Olvastam blogokat és elméletileg teherbe kellett volna hogy essek a szedése alatt de semmi. A hormon zavar miatt szedtem ,ahogy írtam is meg azért mert emiatt rendszertelen volt a mensim. Okt-nov egy nap csúszással rendesen meg jött. Tehát nov 10-én jött meg utoljára decemberben meg sem jött , most jan3 van és még csak jele sincs,hogy meg akarna jönni. Tünetek vannak (hányinger,szagok,érzékeny has,mell feszülés, mellbimbóm érzékeny,szédülés, megy egy szomorú film és elsírom magam.) Csináltam tesztet dec 13 negatív lett,de az szerintem nagyon korai volt. Ma is csináltam szintén negatív lett,de már ki kellett volna, hogy mutassa. Akkor most mi van?? A rendszertelen mensim miatt a peteérésemmel se vagyok tisztába, se a ciklusommal. Totál ki vagyok... :'( írjatok. Búék.
encike92
Sződ
 
 


Sziasztok az imént regisztráltam azzal a reményel hogy ti tudtok nekem segiteni.Mivel a párommal babát tervezünk, és hát múlt hónapban volt menstruációm, ami mindig 6 napig szokott tartani. 
A múlt hónapban 8 napot volt meg, és azt  is csak egy napig rendessen utánna csak nagyon kicsit véreztem,most pedig nem is jött meg.A hasam fel van puffadva mint szokott mielőtt meg kell hogy jöjön ez már kb 3 hete tart és nem változik néha egy picit fáj is de van mikor jobban.A melleim viszketnek és a melbimbóim fájnak a derekam is nagyon fáj és az utóbbi időben a fejem kicsit kicsit és fáj.Anyu azt mondja terhes vagyok de nem tudom ezért érdekelne a ti véleményetek.tesztet még nem csináltam de már gondolkozom rajta.azt hittem késik de lehet hogy terhes vagyok? jól jönne egy kis segitség.kösz
 
 


Sziasztok! Igaz meg csak három napja késik meg tesztet nem csináltam és most jelentkezett barna folyas de nem jott még meg és nem is faj semmim szerintetek lehet baba a dologban? Válaszokat előre is köszönöm
 
 


@briguci:
Szia
Szerintem még várj.
Nekem volt hogy másfél hetet késett a menzeszem.
Barna folyásom nekem is szokott lenni és általában utána meg is jön.
 


@niko17:
Szia
Kíváncsi vagyok,hogy anyud eltalálta e.
:shock:
 


@kitti0711:


Eddig ha barna folyáso volt másnapra rögtön meg is jött de most úgy furcsállom hogy eddig még ilyen soha nem volt hogy késne
 
 


@briguci:
Eddig én is így voltam vele.
Ebben a hónapban is volt barna folyásom de nem sok.
Én azt hittem, utána meg fog jönni de már 12 napja késik.
Reménykedünk nagyon a babában.
 


@kitti0711:


Hát én is nagyon reménykedem remélem sikerül :) Szurkolok nektek majd írj hogy ha megtudsz valamit Vigyor

 

 
 


@briguci:
Remélem nektek is összejön.
:-D
És te is írj, ha van valami. :-D
 


Sziasztok!Én most vagyok túl egy stimuláción de nem tudok még eredmyényt,csak,hogy hormonpótlást kell toljak napi 3x.Amióta elveszítettük az elsőt a 10-dik hétben már lassan a harmadik év lesz,szóval azóta próbálkozunk.De orvoshoz tavaly márciusban fordultunk.Azóta ez a harmadik próbálkozásunk.Közben volt egy lapar műtétem is.Szóval nem egyszerű ez,főleg,hogy 36 vagyok már és körülöttem már mindenkinek van gyermeke 
 


Sziasztok!

3napja kellett volna megjonnie. Ehelyett par napig csak keves, pecseteles szeru vérzésem volt. A melleim megduzzadtak, alhasi fajdalmaim vannak. Enyhe hányinger és émelygés. A tesztig még nem jutottam el.. De nagyon úgy érzem, hogy ebből babuci lesz.
 
 


Sziasztok,
Szeretném a tanácsotokat kérni. Január 16-án felhelyezte a doki a mirena spirált, DE most egy hete a hasam szúrkál, érzékenyek a melleim, és hányinger szerű tüneteim is vannak (fémes íz a számban). A párom sem érezte együttlét közben és én sem érzem a spirál vezetőszálát. Szerintetek lehetek terhes? Mikor érdemes tesztet csinálnom, ha a spirál felhelyezése után január 20-26-ig volt vérzésem?
Köszönöm
Erzsike


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok. :)
Már pár napja furcsa tüneteket produkálok. Szúr a hasam alatt. A mellem 2hete feszül. hányinger néha elkap,de ez inkabn lefekvés előtt jellemző. A mensim majd csak a jövőhet közepén kell h megjöjjön.
Szerintetek ez jelzés lehet a terhességre? :) előre is köszönöm a válaszokat :)
 
 


Sziasztok! Párommal az utolsó menzeszemnél eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Voltak hasszurkálások, de lehet, hogy csak úgy éreztem, de, pár napja a melleimet hatalmas légzsákoknak érzem. Eleve dús volt, de most levegőt is venni nehéz. Még a memzeszemug van pár nap, nem is vettem tesztet, de ma reggel émelyegtem és ez volt az első gondolatom. Nagyon kíváncsi voltam és ecettel megpróbáltam tesztelni és változott a színe, zöldebb lehet. Azt gondoltam, biztos elrontottam, de a rendes és az ecetes között volt különbség. A másik pohárba tettem szódabikarbónát és pezsgett. Megdörzsöltem a szemem, de nem csalt. Délután az x-epil teszt negatív lett, de tudom, hogy a délután annyira nem alkalmas tesztelésre, a hcg hígabb már, illetve nem a legérzékenyebb márkát vettem. Mivel 2 nap van még a menzeszig, nem tudom, hogy holnap érdemes-e tesztelnem, illetve, hogy mikor is lehet. Az ecettel van valakinek tapasztalata? Mikor szurkálnj véltem a hasamat, akkor is kísérleteztem, de se az ecet, se a szódabikarbóna nem reagált. Nagyon izgatott vagyok, mióta az eszemet tudom imádom a babákat, és mindig valahogy arra kalandoznak el a gondolataim, főleg mostanság.
 
 


Sziasztok nekem 3 napja késik gorcseim vannak meg egy mindjárt megjön érzés de más jele semmi se barnazas se semmi a derekam is fajdogal teszt meg nem csináltam mert felek a csalodastol mert volt mar ilyesmi hogy késett de akkor legalább barnazas volt most semmi szerintetek lehet baba a dologban. Októberben hagytam abba a gyógyszert azóta próbálkozunk
 
 


Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy 5napja késik a nem várt, több tesztet csináltam, negatívak voltak, azonban a derekam és a hasam alja fáj/szúr, a cicimből előtej jön nyomásra, duzzadt, feszült és kisebb görcsöket vélek benne felfedezni. Fehér vizes hüvelyi folyasom van. Volt már valaki úgy köztetek, hogy a tesztek negatívak lettek (pl fiatal baba miatt) de az orvosnál kiderült hogy terhesek vagytok? Vagy mennyi idő után lett pozitív a teszt?
Köszönöm a válaszokat!! :)
Válasz erre »
 


Sziasztok!

Szerintetek lehetek babás, ha mensi helyett csak barna enyhe folyásom van? Első babára gyúrunk öt hónapja, eddig sajnos nem sikerült, de most reménykedem, hátha.
Jó időben voltunk együtt, pont ovu előtti napon. Ma teszteltem egyet, de nem reggel és az negatív lett. Alhasi szurkálásokat tapasztalok és szédülök, nagyon fáradékony vagyok. Émelygés is előfordul, de inkább esténként.
Ami még érdekes nálam, hogy a melleim mindig nagyon fájnak egy héttel azelőttől, hogy megjön, egészen addig, ameddig meg nem jön.
Most is így volt, de fájt két napig, aztán elmúlt és azóta sem fáj. Szerintetek teszteljek holnap, csak reggeli vizeletből?
Köszönöm szépen a válaszokat :)
Mindenkinek szép estét kívánok :)

 


Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni Kriszti vagyok 24 éves egy éve házasságban élek nem jött meg a menszi m június ban 25 - én semmi és a mai napig semmi... Lehet terhes vagyok nem merek meg tesztet csinálni félek hogy nem mutat ki semmit vagy talán korai lenne lassan 3 - 4 hetet késik a menszi m szerintetek mit lehetne tenni ilyen helyzetben? :)
bebitaaa
Apc
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: