Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Másfél hete egy kozepesen halvány pozitv teszttel indultam el nyaralni. A menstruációm helyett 1,5-2 napig vérezgettem (élénk piros volt, kevés és nem görcsöltem meg semmi ilyesmi) majd ezek után a tesztem sztem halvány pozitív volt a volegenyem szerint negatív. Vannak alhasi szurkálásaim, derékfájásom , fejfájájsom (ami elmúlik ha eszem) és többet eszem mint eddig. Ma megyek dokihoz, nagyon szeretném hogy legyen baba, de már nem tudom mi lehet odabenn. Kérlek ha van tapasztalatotok írjatok! 

Köszönöm szépen!

Bianka
bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
Voltam orvosnal, nem latott semmit. Azt irta a papiromra, hogy jokora tyuktojás nagyságu méh gravid jellegű, endometrium 12mm. Azota a has szurkalas alabb hagyott, nagyon sokat eszem. Van egy kevés sűrű fehér krémes folyásom. Jövőhéten kellene megjönnie. Lehetet hogy ez a terhesség jele?
bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
A nyalkahartyad meg van vastagodva.Ami akar lehet terhesseg jele is.Mikor kell visszamenned a dokihoz?Es a mehed is meg van nagyobbodva.

 
 

 
 

Nem hivott vissza a doki.
bianka9
Biatorbágy
 
 


Hat ez fura.
Lehet,hogy elindult valami,csak nem tudott megtapadni.Teszteltel azota?

 
 


bianka9
Biatorbágy
 
 


bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
Ez 07.11
bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
Ez 07.15
bianka9
Biatorbágy
 
 


Tehat az elso hetfoi a masodik pentek
bianka9
Biatorbágy
 
 


Mindketton megvan a csik talan a penteki erosebb picit.
bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
Szerintem ennek a negy nap alatt jobban kellett volna erosodnie.De ez csak tapasztalat,nalam a negy nappal kesobbi olyan eros volt mint a kontroll csik.Nem lehet h peteeresed volt es azt mutatta?
A doki nem mondta,hogy tesztelj es ha eros menj vissza?

 
 


De en még a nem vart menstruaciom elott vagyok egy hettel
bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
Csinaltal azota tesztet?
Remeljuk nem is jon meg!Drukkolok!

 
 


@mimkosz:
Pénteken fogok 25 ös érzékenysegut, akkor leszek 2 nappal a nemvart mensi elott! Ha van baba akkor addigra annak is kell mutatnia legalabb halvanyan.
bianka9
Biatorbágy
 
 


@bianka9:
Probalj masik tesztet csinalni,mint ami ez volt.Nagyon drukkolok,majd irj!

 
 


Ez 10 es erzekenysegu volt azert csinalok majd 25 ost. :) koszi hogy drukkolsz ;)
bianka9
Biatorbágy
 
 


Szia bianka9!


Én is szurkolok neked 


Én ma csináltam egy tesztet de negatív lett  mensi már egy hete késik. Lehet h még túl korai volt tesztelni .

 


Sziasztok! Most írok először ide, és most először vagyok ilyen helyzetben, mint most, remélem tudtok a tanácsaitokkal segíteni. :(
Úgy kezdődött az egész, hogy elkezdtem görcsölni, megduzzadtak a melleim, kijöttek a pattanások stb, egy héttel azelőtt, mielőtt meg kellett volna jönnie. Aztán "szenvedtem" a tünetekkel, de betudtam a mensinek, de nem jött meg. Már öt napja nem jött meg, de a szúrkáló fájdalom a méhemben megmaradt a mellérzékenységgel együtt. Tegnap a derekam is fájt, émelyegni is szoktam, de nem vészesen, inkább a kajáktól való undor az, ami jellemző. Ma észrevettem, hogy a mellbimbóim mintha, pontosabban a mellbimó udvar körül besötétedett. A hasam egy icipicit nagyobb, de nem a baba miatt, gondolom a méhszalagok, vagy valami. Csináltam ma reggel tesztet (gabriel) és negatív lett. De a tünetek ugyanúgy vannak, enyhébbek ugyan, kivéve a melleim, azok ugyanolyanok, pedig a mensinél már el szokott múlni ilyenkorra az érzékenysége.
Szóval (bocsánat, hogy ennyit beszélek :D) szinte egyértelmű volt számomra, hogy baba, de a tesz negatív lett... Mire gondoljak? Talán ciszta? De az miért okoz ilyen tüneteket?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)
 


@adri2015:
Nagyon koszi! En is szurkolok neked!! :)
bianka9
Biatorbágy
 
 


Sziasztok!!!
Most először vagyok itt, szükségem van a tanácsokra, hogy megbeszélésem a dolgaimat!!!
Az én történetem: 26 éves vagyok és van egy 8 éves fiam. Férjem 41 éves,nem tőle van a gyermekem. 5 éve vagyunk együtt és 3 éve nem védekezünk. Eddig semmi. Most a decemberi hónapban a tüneteim olyanok mintha kismama lennék.
Tüneteim: mell fájdalom de másképp mint mensi előtt szokott, kis fehér kidudorodások a mellbinbón mellfolyás pár csepp, szédülés volt hogy erősebb és gyengébb, derékfájás inkább medence fájás, alhasi szurkálás. 28 napra megjött a nemkívánt menses, van - e esély, hogy kismama vagyok??? Szerintetek??? Vagy csak bebeszélem magamnak!?


Sziasztok!!!
Most először vagyok itt, szükségem van a tanácsokra, hogy megbeszélésem a dolgaimat!!!
Az én történetem: 26 éves vagyok és van egy 8 éves fiam. Férjem 41 éves,nem tőle van a gyermekem. 5 éve vagyunk együtt és 3 éve nem védekezünk. Eddig semmi. Most a decemberi hónapban a tüneteim olyanok mintha kismama lennék.
Tüneteim: mell fájdalom de másképp mint mensi előtt szokott, kis fehér kidudorodások a mellbinbón mellfolyás pár csepp, szédülés volt hogy erősebb és gyengébb, derékfájás inkább medence fájás, alhasi szurkálás. 28 napra megjött a nemkívánt menses, van - e esély, hogy kismama vagyok??? Szerintetek??? Vagy csak bebeszélem magamnak!?


Sziasztok
3 hónapja tervezzük a babát párommal.Ha feszültebb vagyok, általában hamarabb megjön a menzeszem.
3 hónap alatt kétszer kétségbe estem mikor megjött csalódott voltam, más embernek akinek nem kell a gyerek annak becsúszik ès élvezeti. Ez ért nagyon dühös vagyok, aki még szeretne babát annak még alig akar összejönni.Ilyen az élet fintora.
Amit kérdezni szeretnék tőletek az az, hogy most nekem 3 napot késik csináltam tesztet de negatívot mutat.
Sokszor szédülök mostanában és sűrű járok pisilni és nekem soha nem késett meg. Ha rendszertelen volt akkor is hamarabb jött meg. De akkor a teszten miért negatív?
Az lenne a kérdésem ,hogy lehet hogy túl hamar teszteltem? A legérzékenyebb tesztet vettem meg... És negatív. Bár a gyógyszerész szerint egy hét előtt az se mutatja ki. Szerintetek reménykedhetek még?
Nagyon türelmetlen vagyok. Minden vágyam egy baba.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: